Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Poka¿ wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 52 78,79%
Spin Curl 14 21,21%
G³osuj±cy: 66. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-08-09, 15:27   #481
kasiko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Suszarka obrotowa Rowenta CF 9000

Oto wypowiedz z e-kobiety
"..Kupi³am Rowentê BRUSH ACTIV i muszê powiedzieæ, ¿e z tym co tu piszecie zgadza siê tylko to, ¿e ta Rowenta suszy w³osy - reszta to bzdury pisane dla reklamy. Od kilku lat modelujê w³osy tradycyjn± metod±, czyli szczotka i suszarka - owszem ta metoda jest czasoch³onna, ale w³osy s± wymodelowane. Piszecie, ¿e z Rowent± w ci±gu kilku minut mozna uzyskaæ piêkny efekt jak u fryzjera - nie zgadzam siê - modelowanie Rowent± jest tak samo czasoch³onne jak tradycyjn± metod±, w³osy elektryzuj± siê i przez to lepi± do twarzy, nie s± uniesione ani podkrêcone... s± tylko wysuszone. Rowenta BRUSH ACTIV sprawdza siê tylko przy suszeniu w³osów, wiêc sk±d taka cena?????? Suszarkê mo¿na mieæ za 50 z³. ¯a³ujê, ¿e wyda³am tyle pieniêdzy - kolejny raz sprawdzi³o siê powiedzenie "drogie nie znaczy lepsze".

http://e-kobiety.pl/content/view/2756/37/
kasiko5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-09, 15:29   #482
kasiko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: nowa szczotka ROWENTy???

Sama nad ni± siê zastanawiam, przery³am ca³e forum i nic

Oto wypowiedz z e-kobiety
"..Kupi³am Rowentê BRUSH ACTIV i muszê powiedzieæ, ¿e z tym co tu piszecie zgadza siê tylko to, ¿e ta Rowenta suszy w³osy - reszta to bzdury pisane dla reklamy. Od kilku lat modelujê w³osy tradycyjn± metod±, czyli szczotka i suszarka - owszem ta metoda jest czasoch³onna, ale w³osy s± wymodelowane. Piszecie, ¿e z Rowent± w ci±gu kilku minut mozna uzyskaæ piêkny efekt jak u fryzjera - nie zgadzam siê - modelowanie Rowent± jest tak samo czasoch³onne jak tradycyjn± metod±, w³osy elektryzuj± siê i przez to lepi± do twarzy, nie s± uniesione ani podkrêcone... s± tylko wysuszone. Rowenta BRUSH ACTIV sprawdza siê tylko przy suszeniu w³osów, wiêc sk±d taka cena?????? Suszarkê mo¿na mieæ za 50 z³. ¯a³ujê, ¿e wyda³am tyle pieniêdzy - kolejny raz sprawdzi³o siê powiedzenie "drogie nie znaczy lepsze".

http://e-kobiety.pl/content/view/2756/37/
kasiko5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-23, 09:16   #483
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 75
Suszarka kapturowa

Witam!
Spotka³am na allegro suszarkê kapturow± pomy¶la³am ,¿e dobra by by³a do podgrzewania od¿ywek na w³osach,czy kto¶ mo¿e siê wypowiedziec na temat tych suszarek?
TOMKA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-29, 09:55   #484
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 188
Suszarka firmowa czy profesjonalna?

Dziewczyny, prosze o rade, jak myslicie, która suszarka bedzie lepsza? Markowa np. jaka¶ philips czy kupiona w sklepie z artykulami do salonu fryzjerskiego tylu jaguar,fax albo inna? Chce kupic z jonizacj±, du¿a moca, nawiewem zimnym, 3 stopnie predkosci, z dyfuzorem. Jak myslicie, ktora bedzie lepsza do suszenia i modelownaia w³osów?
femme111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-29, 12:14   #485
femme111
Raczkowanie
 
Avatar femme111
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Suszarka firmowa czy profesjonalna?

nikt mi nie pomo¿e?
femme111 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-01, 00:35   #486
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: suszarka jonizuj±ca???

A co powiecie o suszarkach z zak³adów fryzjerskich?Czy lepsze s± od zeptera? Widzia³am w sklepie fryzjeskim za 190 z³ z jonizacj±, dyfuzorem, 2000W firmy Moser czy jakos tak i sie teraz zastanawiam - która mia³aby lepsze dzia³anie...
anisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-10, 09:58   #487
emememsss
Raczkowanie
 
Avatar emememsss
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: suszarka jonizuj±ca???

Cytat:
Napisane przez tornado Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, odgrzebujê w±tek, bo zosta³am bez suszarki i muszê sobie co¶ sprawiæ. Chcia³abym zainwestowaæ w jonizuj±c±, ale mam w±tpliwo¶ci. Wiele z was pisze, ¿e po suszeniu z jonizacj± macie prostsze w³osy. Ja mam w³osy krêcone i szczerze mówi±c nie chcia³abym efektu prostuj±cego, bo z dwojga z³ego - loki czy fale, to wybieram loki W innych w±tkach znalaz³am informacjê, ¿e jonizacja nie wp³ywa na prostowanie w³osów. Wiêc jak to jest z tym prostowaniem? A mo¿e znajd± siê dziewczyny z krêconymi w³osami u¿ywaj±ce tego typu suszarek?
Ja mam suszarke Rowenty z jonizacja i chlodnym nawiewem. No i krecone wlosy Zamiast uzywac koncowki do prostowania wybieram dyfuzor i susze chlodnym powietrzem. Wlosy wcale nie prostuja sie, wrecz przeciwnie. Suszenie takie podkresla skret. Wlosy kreca sie od nasady a nie od polowy. Dostalam ja w prezencie od T¯ i po pierwszym u¿yciu uslyszalam, ze wygladam jak po wyjsciu z salonu fryzjerskiego i godzinnym ukladaniu fryzury Podpisuje sie pod ta wygladajaca na nieobiektywna opinie. Zawsze kiedy chce podkreslic skret uzywam tej suszarki.
emememsss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 11:41   #488
Justa74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: suszarka jonizuj±ca???

Moim skromnym zdaniem jonizacja chyba nie jest a¿ taka wa¿na jak mo¿liwo¶c suszenia strumieniem chlodnego powietrza. Jonizacja wp³ywa na to, ¿e wlosy siê tak nie elektryzuj±, natomiast kiedy suszymy w³osy ciep³ym powietrzem i koñczymy zimnym, ³uski w³osa siê domykaj± i w³os jest g³adszy. Wiêc raczej radzi³abym zwróciæ uwagê nie na jonizacjê tylko mo¿liwo¶æ prze³±czenia suszenia na zimne powietrze. Ja osobi¶cie mam rowentê provital z mo¿liwo¶æi± ustawienia ciep³a na pozycjê "vital" czyli optymaln± dla w³osów i na koniec suszenia ka¿dy kosmyk ch³odzê zimnym powietrzem za pomoc± jednego przycisku.
Justa74 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 21:30   #489
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Od¶wie¿am w±tek, bo potrzebujê porady.Pomo¿ecie?
Chcê kupiæ suszarkê jonizuj±c±. Najwa¿niejsze dla mnie jest, aby nie by³a za du¿a i za ciê¿ka (ok.0,5kg). Dlatego te¿ raczej odpada Philips, bo waga to zazwyczaj 0,8kg. My¶la³am wiêc o którym¶ z mniejszych modeli Babyliss Pro. Nie wiem jak inne firmy, bo nie ma informacji o wadze. Chcia³abym te¿, aby zimny nawiew by³ naprawdê zimny, a nie ch³odnawy. No i najlepiej, aby nie trzeba by³o trzymaæ przycisku tylko go prze³±czaæ, ale dotychczas znalaz³am tylko Philips'a z tak± opcj± Ponadto dobrze by by³o, aby jeden nawiew by³ s³aby, taki do uk³adania w³osów ciep³ym nadmuchem, a drugi (trzeci, czwarty czy pi±ty) mocny do szybkiego suszenia.
Czy znacie jak±¶ suszarkê, która spe³nia te wymagania?
Je¶li nie, to czy która¶ z Was suszy w³osy tylko zimnym nawiewem trzymaj±c ca³y czas ten przycisk? Czy wystarczy, ¿e na koñcu przez chwilê podsuszê zimnym? Uzyskam ten sam efekt?
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 21:45   #490
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Witam ja mam ju¿ chyba z rok t± Babylis pro ta malutk± ;-)
W porównaniu z innymi z ceramika i jonizacja jest faktycznie lekka ale jak j± dosta³am do rêki to dla mnie i tak do¶æ ciê¿ka ale poprzednia mia³am malutka zwyk³± a pewnie ta ceramika jonizacja i co tym innego musi wa¿yæ. Faktycznie moim zdaniem jonizacja dzia³a bo w³osy siê nie elektryzuj± i s± b³yszcz±ce. Niestety ma na te¿ wady jak ten przycisk nadmuchu ch³odnego trzeba przytrzymywaæ. Ale mo¿e to i zaleta? bo zimne powietrze doskonale utrwala w³osy po chwilowym modelowaniu na gor±co wiêc nie wiem czy to wada czy faktycznie tak jest lepiej. Ogólnie jestem zadowolona na razie odpukaæ bez awarii w domowym u¿ytkowaniu. Mog³a by byc jednal ciut l¿ejsza ale rok temu l¿ejszej z jonizacj± i ceramik± nie znalaz³am:-( a te super suszary philipsa to dopiero ciê¿ary nie wiem jak mo¿na ich w ogóle u¿ywaæ chyba ¿e kto¶ ma sporo wiêcej ni¿ moje 46kg i 159cm wzrostu
teraz przegladam w³a¶nie loko-suszarki do modelowania z jonizacj± i ceramik± i juz mia³am kupiæ ale po tym po¶cie chyba wybiorê siê do sklepu nie dla idiotów ¿eby sobie jej podotykaæ najpierw i zobaczyæ czy mnie nie powali do ziemi
Pozdrawiam
siemalek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 22:10   #491
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Siemalek dziêki za odpowied¼
Ja w³a¶nie u¿ywam w domu takiej lekkiej wiekowej suszarki Philips'a i kilka miesiêcy temu skusi³am siê na jonizuj±c± suszarkê z Rossmana licz±c na niewiadomo jakie efekty i teraz le¿y na dnie szafy, bo jest za ciê¿ka i wielka. Jako¶ nie umiem siê przestawiæ, wyci±gam j± tylko gdy siê spieszê, bo podmuch to ona ma zabójczy
A który to model Babyliss Pro? I czy ten nawiew jest rzeczywi¶cie zimny i wystarczy chwila po modelowaniu na zamkniêcie ³usek czy raczej trzeba trochê poczekaæ?
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-12, 22:18   #492
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ceramic&Jonic Optymizer oczywiscie Baylis pro ale numeru na suszarce nie ma chyba a pude³ko wywali³am ;-). Nie wiem czy podmuch jest zimny czy ch³odny lodowaty nie jest wiêc mo¿e ch³odny ale w porównaniu z niektórymi w Media ten i tak przyzwoicie ch³odny
by³ w ka¿dym razie dzia³a i chwolowy podmuch ch³odu lepiej utrwala ni¿ d³ugie suszenie ciep³em tylko. ja uzywam tylko podmuchu wolniejszego bo szybki ³eb urywa jak dla mnie a temperature mo¿na ustawic dowolnie i p³ynnie i pokazuje to na wyswietlaczu.
na allegro widzia³am tak± teraz czerwon± ale mi sie podoba )))
siemalek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 22:25   #493
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 29
Suszarko-lokówka czy kto¶ tak± ma???

Czy kto¶ ma mo¿e tak± suszarko-lokówkê??? http://www.megamedia.pl/suszarko-lok...-hp4674-00.php
a mo¿e jest co¶ ciekawszego z jonizac± i ceramik± ?????
kosztuje 159z³ teraz
siemalek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 22:33   #494
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

W³a¶nie nad t± siê zastanawia³am ze wzglêdu na wielko¶æ. Pocieszê Ciê, ¿e ciê¿ko by³oby dostaæ l¿ejsz±. Ta wa¿y 485g, a najl¿ejsza jak± widzia³am (z tych profesjonalnych) mia³a 420g, wiêc ró¿nica nie jest bardzo du¿a.
Nawiew nie musi byæ lodowaty, je¶li efekt jest dobry.. Tak siê dopytujê, bo kole¿anka pokazywa³a mi swój nawiew w suszarce Philips'a i by³ ciep³awy przy dyszy i lekko ch³odny ciut dalej, wg mnie trochê za s³abo..
Czyli mówisz, ¿e spokojnie mo¿na modelowaæ w³osy na szczotce na s³abszym nadmuchu, nie rozwiewaj± siê (tak jest przy tej z rossmana nawet na s³abszym).
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-12, 22:41   #495
siemalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Uzywam tego s³abszego i jest ok ten mocniejszy tylko gdy siê spieszê i chce podsuszyc ciut przed modelowaniem. Ale czy ten podmuch jest lodowaty no nie wiem dla mnie ch³odny lodowata jest lodówka . Nie chcia³a bym aby¶ potem by³a rozczarowana. Mo¿esz wpa¶æ do mnie i przetestowac albo umówiæ sie przed zakupem ¿e jak ci siê nie spodoba to od razu ode¶lesz bo pewnie bez problemu kupuj±c w internecie mozna zwróciæ. Ja najpierw kupi³am ta Philipsa taka super bêdzie fajnie mysla³am ale jak ja wzie³am do rêki to mnie przygie³o do ziemi i od razu odes³a³am. Kupowa³am na allegro a Babylisa przez sklep ale oni wystawiaja tez aukcje.
siemalek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-13, 19:29   #496
rudzitsu
Raczkowanie
 
Avatar rudzitsu
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 306
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A jakby¶ porówna³a nawiew Philips'a i Babyliss'a? Ja to bym chcia³a pomacaæ te suszarki przed zakupem, tylko u mnie w mie¶cie to chyba nie bardzo bêdzie gdzie Ale poszukam jeszcze, za tydzieñ wracam do Polski to rozpocznê polowanie. Mo¿liwe, ¿e bêdê zamawiaæ przez angielskiego e-bay'a, bo ca³kiem atrakcyjne s± niektóre ceny, dlatego opcja z odes³aniem odpada.
rudzitsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-16, 11:32   #497
monitorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 15
Szukam dobrej suszarki!Co polecacie?

Zastanawiam siê nad kupnem nowej suszari do w³osów.Wa¿ne ¿eby by³a z tak± cieñk± i p³ask± koñcówk± z której leci powietrze.Nie wiem czy to jest ten dyfuzor o którym tyle siê mówi czy nie...? Szukam suszarki która by³aby z ciep³ym i zimnym nawiewiem i która np. prostowa³aby w³osy ale to ju¿ niekoniecznie. Cena tak do 120z³...co polecacie? G³ównie chodzi mi o sklepy w których mo¿na je znale¶æ i ich strony internetowe.Albo w ogóle strony na internecie z suszarkami.Znacie jakie¶?Tylko nie polecajcje googli
monitorka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-16, 13:57   #498
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Szukam dobrej suszarki!Co polecacie?

ja mam suszarkê Rowenty hair protect, ma nawiew zimny ciep³y i taki pomiêdzy, ja jestem z niej bardzo zadowolona, kosztuje oko³o 120 z³otych.
SweetChoco jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-22, 18:31   #499
dula32
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 375
GG do dula32
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

mam prosbe czy ktoras z dziewczyn, posiadajacych suszarke z dyfuzorem mog³a by wkleic zdjecie przed i po jej uzyciu. Chcia³abym taka kupic ale nie wiem jaki jest efekt tego urzadzenia a nie chce wyrzucac pieniedzy w b³oto
dula32 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 21:24   #500
byg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dula32 Poka¿ wiadomo¶æ
mam prosbe czy ktoras z dziewczyn, posiadajacych suszarke z dyfuzorem mog³a by wkleic zdjecie przed i po jej uzyciu. Chcia³abym taka kupic ale nie wiem jaki jest efekt tego urzadzenia a nie chce wyrzucac pieniedzy w b³oto
to idz do fryzjera i powiedz zeby ci zrobili wlosy dyfuzorem i bedziesz widziala jaki efekt
byg jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-24, 21:10   #501
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomo¶ci: 434
GG do marika_lol
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

ja mam Philips Tressemme Salon Pro Ceramic Volume, jest swietna, ma bardzo silny powiew na najwyzszych obrotach, co dla mnie jest bardzo super, bo wlosy mam dlugie, wiec szybko schna, ma jonizacje, wloski fajnie sie prostuja podczas suszenia i pieknie blyszcza, daje duza objetosc. Jedyny minus - jest dosc spora, ciezka nie, ale duza.
szczerze ja polecam
w zestawie z dyfuzorem
marika_lol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-25, 18:19   #502
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

To i ja sie podepne do pytania o dobra suszareczke. Potrzebuje czegos co nie bedzie tak bardzo niszczyc wlosow, a jednoczesnie szybko je rano wysuszy. Obowiazkowo musi sie znalezc jonizacja, zimny! nawiew (najlepiej aby mozna go bylo wlaczyc a nie trzymac caly czas), duza moc - ok 2000W, koncentrator powietrza, moze byc tez dyfuzor, kilka programow temperatur i sily nawiewu aby optymalnie wybrac odpowiedni do wlosow. Cena do 170 zl. Chcialabym cos na wzor suszarki fryzjerskiej ale tez zebym mogla ja utrzymac przy mojej malenkosci

PS przegladalam juz sporo ofert i nie moge sie kompletnie zdecydowac.. Ktora firma wg was jest najlepsza
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-26, 13:52   #503
Ró¿yczka_89
Rozeznanie
 
Avatar Ró¿yczka_89
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 801
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ja mam suszarke Vidal Sasoon,jest ponoc jedna z najlepszych firm sprzetu fryzjerskiego,suszarek.Ma zimny nawiew, Moc bodajze 1800 2 regulacje ,i 2 nasadki Dalam za nia w zeszlym roku 99 z³ taka czarno-srebrna
__________________
Noc±,gdy ca³y ¶wiat ¶pi,czuwam i sercem jestem przy Tobie,marzê,¿e Ty ze swej gwiazdy ¶lesz my¶li swoje,tak bardzo pragnê z Tob± byæ i marzeñ tych nie przerwie mi nikt,nie ma na ¶wiecie miejsca,gdzie bym odej¶æ chcia³a,bo tylko tu s± razem serca dwa: Ty i Ja..
Ró¿yczka_89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-26, 18:46   #504
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zapaa³ka Poka¿ wiadomo¶æ
Obowiazkowo musi sie znalezc jonizacja, zimny! nawiew (najlepiej aby mozna go bylo wlaczyc a nie trzymac caly czas), duza moc - ok 2000W, koncentrator powietrza, moze byc tez dyfuzor, kilka programow temperatur i sily nawiewu aby optymalnie wybrac odpowiedni do wlosow. Cena do 170 zl. Chcialabym
ja mam Philipsa i mam zimny nawiew, jonizacja i koncetrator powietrza.....
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-26, 19:08   #505
zapaa³ka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaa³ka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 5 805
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

motylek1007 a jaki to model?

Tak swoja droga to w sklepach jest pelno suszarek dobrych firm i takie chyba juz dobre sa w granicach 140-170 zl. Wszystkie prawie maja te 'bajery', ktore wymienilam, wiec tak naprawde czym sie roznia? Czy wszystkie dzialaja tak samo i wybieramy tylko pomiedzy firma Philips czy Rowenta? Czy moze cos innego
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaa³ka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-26, 19:13   #506
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 26 565
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zapaa³ka Poka¿ wiadomo¶æ
motylek1007 a jaki to model?

nietstey nie pamietam modelu w tej chwili, ale gdzies w watku o suszarkach zamiescilam fotke pude³ka (jak jeszcze malam).

Ja jestem z nij zadowolona, chociaz ma duze rozmiary. Ma zimny i cieply nawiew i jonizacje (czyli to co wymienilas).
Moza tam regulowac wszystko np zimny nawiew z jonizacja czy bez.
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze siê kiedy¶ spotkamy...
motylek1007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-09, 23:11   #507
m³odaa
Wtajemniczenie
 
Avatar m³odaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 362
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Tak sie zastanawiam, czym roznia sie suszarki Philipsa 4891 i 4892? poza tym ze 4891 ma ponoc profesionalny silniczek, co wyczytalam na stronie Philipsa, ale profesionalny z nazwy czy rzeczywiscie rozni sie czyms? bo jesli ta ma moc 1800, a z 'nieprofesionalnym' 2100...
chyba wybiore ktoras z tych dwoch po wielkich poszukiwaniach, tylko ktora lepsza..
m³odaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-19, 09:06   #508
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

A ja sobie kupi³am t± i jestem zachwycona

http://www.moser-professional.com

products, hair dryer,

Powerstyle ionic 200 watt, jonizacja, dyfuzor mozna do niej dokupiæ. i piekna bia³a
anisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-02, 10:11   #509
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 660
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Od¶wie¿am w±tek. Chcê kupic suszarkê z funkcj± jonizacji, suszeniem zimnym powietrzem, i dyfuzorem. Ogl±da³m w sklepe Rowentê CV8050, wydajê sie byc calkiem dobra (i cena te¿).. ale to chyba profesjonalna suszarka nie jest no nie? Czyta³am, ze dziewczyny ja raczej polecaj±...mogê prosiæ o wiecej opinii? Albo mo¿e poradzicie co¶ zupe³nie innego. Mam w³sy falowano-krêcone i chciaó³abym uzyskaæ taki efekt jak u fryzejra, kiedy to po normanym suszeniu na szczotce mam piêkne g³adkie proste w³osy bez prostownicy. Z góry dziêkujê.
baybe3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-04, 13:24   #510
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 284
Dot.: Najlepsze suszarki do w³osów :) - zbiorczy

Ja tez chce kupic suszarke nie niszczaca wlosow. Tez prosze o porady CENA DO 170ZL
Ankafanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2023-01-17 16:48:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.