Agent TVN - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 21:51   #1921
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Agent TVN

Ja też żałuję Jaśka, wydawał się być w porządku, grał fair, nie kombinował bardzo, starał się na zadaniach. Od razu wiedziałam, że nie jest Agentem, ale dobrze się go oglądalo, bo był taki pozytywny.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 22:06   #1922
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: Agent TVN

Szkoda Jaśka... Według mnie agentem jest Michał. Niby za oczywisty ale Hubert też był za oczywisty😃

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 10:37   #1923
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Agent TVN

Szkoda Kuronia.

Zauważcie, że odpadają osoby spokojne, które nie mieszają i nie wzniecają zamętu.

Dziwne było jak po ogłoszeniu wyników testu piłkarza zaczęto mu bić brawo. To się wcześniej chyba nie zdarzało, tak jakby uczestnicy i tak wiedzieli, kto miał immunitet.

Jako agenta obstawiam Karolinę - widzę dużo cech wspólnych z Hubertem i Odetą.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-08, 14:17   #1924
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Właśnie mam z nią problem, bo prawie jej nie widać, rzadko się wypowiada. Nie wiem czy nikt nie chciał jej za bardzo pokazywać żeby nie było, że na siłę jest eksponowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-09, 22:55   #1925
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

W sumie Michał gra chyba w tvnowskich serialach, to może być on agentem.

Ciachorowski ma teraz sporo rolę w m jak miłość, to slabo chyba żeby był agentem.

Nie wiem czy dobrze kojarzę, że Karolina dostała swój program w TVN?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 07:58   #1926
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Chyba oficjalnie nic nie mówią jeszcze o programie. Ja słyszałam, że jak super wypadnie, a na razie jest dla mnie taka sobie.
Ja Mikołajczyka pokochałam w prawie Agaty przecież to 6 czy 7 sezonów a wszyscy gadają że tylko na wspólnej i na wspólnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 09:25   #1927
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Chyba oficjalnie nic nie mówią jeszcze o programie. Ja słyszałam, że jak super wypadnie, a na razie jest dla mnie taka sobie.
Ja Mikołajczyka pokochałam w prawie Agaty przecież to 6 czy 7 sezonów a wszyscy gadają że tylko na wspólnej i na wspólnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


O tak ten głos. Uwielbiam Mikołajczaka
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 09:28   #1928
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Racja -szkoda Jaśka, poczciwy chłop, podobało mi sie że jak wszyscy naskakiwali na tego z 19+ on potrafił sie odciąć od tego ba nawet trafnie określic kolegów, jak w poprzednim odcinku stwierdził "podstawówka"
Co do Agenta, coraz bardziej obstaję przy tym ze Michał na 100 % NIE, Ciachorowski tym bardziej (choc niektórzy usilnie sarają sie wmówić ze on) obstawiam kobiete-Majka by sie nadawała-charakterna konkretna kobitka, ale czuję że dostaniemy agenta w stylu niestety Odety-czyli niewidocznego całą edycję, a w finale okaże sie ze mieszał-tylko TVN tego nie pokazał-i moim zdaniem będzie to Karolina... Chociaż jest zupełnie nijaka dla mnie, niezauważlna wrecz, jest a jakby jej nie było...

Oby Michał był jak najdłuzej-bo fajnie sie go oglada

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-03-10 o 10:01
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 09:59   #1929
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Agent TVN

Też mi się Jasiek podobał, szkoda, że tak szybko odpadł. Cały czas podtrzymuję swoją wersję Kraśko albo Mikołajczaka na agenta. Całkowicie zgadzam się z koleżanką powyżej, że Kraśko może być taką drugą Odetą (bardzo prawdopodobne niestety). Natomiast Mikołajczak po prostu super gra w tą grę - aż miło popatrzeć! I fajnie by było, gdyby to jednak on okazał się agentem (choć szanse maleją, bo póki co dość mocno eksponują jego manewry).
Muszę wspomnieć jeszcze jedno... Rozumiem, czemu Beniamin jest dla wszystkich irytujący, ale ten stary piłkarz z żadnej strony nie lepszy! Brak klasy jakiejkolwiek, zgrywanie samca alfa we włoskich ubraniach, czuję dreszcz żenady. Moim zdaniem akurat ten pan bystrością nie grzeszy - może wina montażu, nie wiem.
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 10:23   #1930
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez viva Pokaż wiadomość
Też mi się Jasiek podobał, szkoda, że tak szybko odpadł. Cały czas podtrzymuję swoją wersję Kraśko albo Mikołajczaka na agenta. Całkowicie zgadzam się z koleżanką powyżej, że Kraśko może być taką drugą Odetą (bardzo prawdopodobne niestety). Natomiast Mikołajczak po prostu super gra w tą grę - aż miło popatrzeć! I fajnie by było, gdyby to jednak on okazał się agentem (choć szanse maleją, bo póki co dość mocno eksponują jego manewry).
Muszę wspomnieć jeszcze jedno... Rozumiem, czemu Beniamin jest dla wszystkich irytujący, ale ten stary piłkarz z żadnej strony nie lepszy! Brak klasy jakiejkolwiek, zgrywanie samca alfa we włoskich ubraniach, czuję dreszcz żenady. Moim zdaniem akurat ten pan bystrością nie grzeszy - może wina montażu, nie wiem.
Jest tragiczny, te teksty jakieś umoralniające, o wychowaniu... Po chus taki koleś bierze pokój z tak młodym człowiekiem? Nie kumam. Benek powinien wziąć rzeczy i iść do ciachorowskiego, a nie siedzieć z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 11:22   #1931
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Co do Karoliny-pierwsze zadanie-z przyznaniem sie do leku wysokosci-trzeba pamietac ze Agent jest informowany co kiedy ma robić, zgłosiła sie jako jedyna, bez zadnego ale, reszta starała się ją jakos przekonac zeby jednak nie-bo w sumie niewiadomo o co chodzi-ona zstała przy swoim-po czym okazuje sie ze jako jedyna dobrze zrobiła i miała szanse wyboru-i jesli sie zdecyduje na przjście zarobi najwięcej. Brawo. Przeszła tym samym zasłuzyła sie najbardziej dla grupy... dla mnie to nic innego jak odwrócenie od niej uwagi-skoro zarobiła najwiecej na 100% agentem nie jest. Często gęsto w róznych światowych edycjach-są takie akcje, ze Agent najpierw sie wykazuje żby właśnie odwrócić uwagę od siebie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-10, 20:26   #1932
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Nadrobiłam ostatni odcinek. Bardzo niepodobał mi się pojazd Peji na Benjamina, użył po prostu zbyt mocnych słów i takie odzywki nie powinny mieć miejsca. Co do reszty, to tutaj są też osoby, które w moich oczach celowo kreują się na agenta, żeby przechytrzyć innych. Niemniej jednak bardzo podoba mi się ta edycja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 20:40   #1933
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Obejrzałam dzisiaj i ... co oni tak poszatkowali ten program? Bieganina, kłótnia, jak schodzili z tamy to już właściwie nie wiedziałam o co chodzi w tym zadaniu
Również uważam że szkoda że Jasiek odpadł, dla mnie w innych uczestnikach za dużo jest lansu i agresji. Peja też troszkę popłynął w słownictwie ale Benji go chyba specjalnie prowokował - mam wrażenie że robi na przekór innym uczestnikom - ale fajnie że przełamał swoje ograniczenia ( w które nie do końca wierzę)
Agent - Mikołajczak wydaje się zbyt oczywisty - Peja go rozgryzł, bardzo mąci.
Tło - Karolina - no gdzie ona jest? Bardzo mało ją pokazują, nie wiadomo jaka jest, co myśli itd. A ciekawiła mnie ta postać Chyba Lucińskiej jest dużo i tej blondyny - gdzie kamera nie najedzie mam wrażenie
W ogóle w tym Agencie jakoś dużo negatywnych postaci.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 21:45   #1934
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Może wyda wam się to dziwne ale obstawiałam Jaśka na agenta, idę tym tropem że to musi być ktoś inteligentny, opanowany i nie wzbudzający podejrzeń, może jeszcze wróci? Polubiłam go też najbardziej ze wszystkich uczestników, szkoda że tak szybko odpadł. Jak nie on to Karolina jest moim nowym typem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 07:48   #1935
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Może wyda wam się to dziwne ale obstawiałam Jaśka na agenta, idę tym tropem że to musi być ktoś inteligentny, opanowany i nie wzbudzający podejrzeń, może jeszcze wróci? Polubiłam go też najbardziej ze wszystkich uczestników, szkoda że tak szybko odpadł. Jak nie on to Karolina jest moim nowym typem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ciekawe by było, ale czy jest taka opcja? jeśli by wrócił za 1-2 odcinki to przez ten czas wszyscy nie mieliby cienia szansy dobrze typować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 07:58   #1936
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
To ciekawe by było, ale czy jest taka opcja? jeśli by wrócił za 1-2 odcinki to przez ten czas wszyscy nie mieliby cienia szansy dobrze typować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację, musiał by wrócić od razu ale podobno był taki numer w jakiejś zagranicznej edycji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-11, 08:16   #1937
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
To ciekawe by było, ale czy jest taka opcja? jeśli by wrócił za 1-2 odcinki to przez ten czas wszyscy nie mieliby cienia szansy dobrze typować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I to jest dobra wiadomość w tej edycji NIE BEDZIE POWROTÓW
Bo przyznam ze irytowały mnie te powroty na maksa, o ile jeszcze Antka mozna było przeżyć bo to 1 odcinek i wrócił w 2, to z Kedziorem był przekret moim zdaniem. pod praktycznie koniec gry/
Ponoć ma być jeden odcinek w którym nikt nie odpadnie-to lepsza opcja
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 09:56   #1938
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Agent TVN

Mi jest szkoda, że agent nie jest wybierany losowo. A tak to z góry wiadomo, że agentem jest ktoś mocno związany ze stacją i dostaje rolę agenta w ramach swego rodzaju premii, potwierdziło się to w poprzednich edycjach i strasznie to odbiera uroku.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 11:46   #1939
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Mi jest szkoda, że agent nie jest wybierany losowo. A tak to z góry wiadomo, że agentem jest ktoś mocno związany ze stacją i dostaje rolę agenta w ramach swego rodzaju premii, potwierdziło się to w poprzednich edycjach i strasznie to odbiera uroku.
Jasne, że byłoby lepiej, ale nie wszyscy nadają się do tej roli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-12, 12:04   #1940
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Mi jest szkoda, że agent nie jest wybierany losowo. A tak to z góry wiadomo, że agentem jest ktoś mocno związany ze stacją i dostaje rolę agenta w ramach swego rodzaju premii, potwierdziło się to w poprzednich edycjach i strasznie to odbiera uroku.
Akurat Agenta robi Jake Vision i to do nich nalezy obsada i cała reszta. Aczkolwiek biora swoich na Agenta-bo Milionerów zawsze Jake Vision produkowało-wiec dali swojego człowieka na Agenta
Nie wiem jak było a Odetą czy miała jakieś wcześniejsze powiazania z Jake Vision,ale całkiem mozliwe że tak.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2018-03-12 o 12:06
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 13:59   #1941
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Agent TVN

Żeby zostać agentem trzeba mieć "trochę" dwulicowości w sobie, nie każdy się na niego nadaje, w końcu trzeba oszukiwać z uśmiechem na twarzy i to ludzi których się polubiło Kompletnie bym się nie nadawała do tego. Ciekawe jak wybierają agenta, czy to widać od razu czy ktoś się nadaje.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 20:43   #1942
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Żeby zostać agentem trzeba mieć "trochę" dwulicowości w sobie, nie każdy się na niego nadaje, w końcu trzeba oszukiwać z uśmiechem na twarzy i to ludzi których się polubiło Kompletnie bym się nie nadawała do tego. Ciekawe jak wybierają agenta, czy to widać od razu czy ktoś się nadaje.
Tam będąc agentem często gęsto nie trzeba nic robić
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 21:47   #1943
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Tam będąc agentem często gęsto nie trzeba nic robić
Bo każdy chce zepsuć zadanie żeby wszyscy uważali że jest agentem, na pieniądzach im nie zależy tylko żeby dojść jak najdalej, tu jest różnica właśnie między nimi a agentem ze zwykłymi ludźmi bo tam każdy walczy o kasę i starają sie wywalczyć jak najwięcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 11:00   #1944
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Żeby zostać agentem trzeba mieć "trochę" dwulicowości w sobie, nie każdy się na niego nadaje, w końcu trzeba oszukiwać z uśmiechem na twarzy i to ludzi których się polubiło
Oj bez przesady, pewnie produkcja i tak od A do Z mówi, co trzeba robić, za dużo miejsca na improwizację pewnie nie zostawiają.

Karolina bardzo mi pasuje, podejrzewa ją też ta młoda, chyba Julka, która mówiła jej co zrobić w zadaniu z diabelskim młynem.

Po drugie - już parę razy słyszałam, że pytano ją, czy nie obawiała się zostawic dzieci z mężem na tak długo. Skąd wiedziałaby przed wyjazdem, na jak długo?
No i Kinga, jako jej przyjaciółka, też byłaby poza podejrzeniami jakiegokolwiek pomagania jej tylko wtedy, gdyby Karolina byłą agentem.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 11:12   #1945
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

A najlepiej wtopiła Kinga zapytana o relacje z przyjaciółką na planie powiedziła "ze przez te 40 dni nie miały z soba zadnego kontaktu, tylko tyle co nagrania" (40 dni tyle trwały całe nagrania)
Potem u siebie na FB tłumaczyła ze to nic nie znaczy-bo nawet jak ktoś odpadł to zostawał już na Bali ,ale wiecie to takie głupie tłumaczenie - bo tak głupio wtopiła .
Ja stawiam na Karolinę,ale jeśli nawet nie była agentem-to zanosi sie ze była do końca w programie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 11:35   #1946
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Potem u siebie na FB tłumaczyła ze to nic nie znaczy-bo nawet jak ktoś odpadł to zostawał już na Bali ,ale wiecie to takie głupie tłumaczenie - bo tak głupio wtopiła .
Ale wtedy już raczej mogłaby sie z nią kontaktować
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 12:01   #1947
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Tradycyjnie w dzień programu czat live z osobą która odpadnie dzis-BRAWO TVN
(w 1 tygodniu tak było z Viktorem, potem z Maćkiem , tydzień temu z Jaśkiem)
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 12:18   #1948
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Bez przesady , nie może być jutro ten czat... a gdzie on był ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Bez przesady , nie może być jutro ten czat... a gdzie on był ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 16:23   #1949
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Jeśli to rzeczywiście ona to dobrze, bo nie polubiłam jakoś specjalnie.
Swoją drogą nie powinni tak robić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 19:34   #1950
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Agent TVN

Cześć ! Dołączam z lekkim opóźnieniem

Co do odcinków, jakie były do tej pory, mam podobne zastrzeżenie co wy - zadania są pokazane w zbyt skróconej wersji Przy niektórych w ogóle nie zrozumiałam o co chodzi, przy innych ledwo się zaczęły, a nagle koniec. Szkoda

Jako Agenta obstawiam Karolinę Kraśko. Wytypowałam ją na podstawie listy uczestników, zanim jeszcze program się zaczął i jak na razie trzymam się tego typu.
Zwróciła moją uwagę podczas pierwszego zadania z wysokością - najpierw od razu zgłosiła się jako osoba z lękiem wysokości, a potem jak gdyby nigdy nic wykonała zadanie, bez żadnego zawahania. Tak jak już zostało napisane - Agent zna wcześniej treść zadania, więc mogła wykorzystać okazję, żeby zdobyć zaufanie grupy.
Również podczas zadania ze wspinaniem po skale ktoś z dołu zwrócił uwagę, że Karolina zgubiła drogę i idzie nie tędy co trzeba. To też mogło być zagranie agenta, żeby wydłużyć czas swojego wejścia.

Więcej obserwacji nie mam, bo niestety za mało pokazują i też mam wrażenie, że praktycznie każdy chce albo udawać agenta, albo na siłę zwrócić na siebie uwagę. :/

A jeszcze jeśli chodzi o kwestię, kto jest "gwiazdą", to wg mnie jedynie Peja na takie miano zasługuje Tak jak pisaliście, był taki czas, że kojarzył go praktycznie każdy, wszyscy znali "Głuchą noc", nawet jeśli nie interesowali się hip hopem Na pewno wpisał się w historię polskiej muzyki
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.