Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-05, 22:24   #31
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Chyba powinnam się tu zapisać
Wygląda na to że jadę jutro po zakupy klinikowe i mam zamiar testować czawrtego maczka Nie żeby był mi potrzebny, ale stwierdziłam że byłoby miło go mieć
peony? fajny jest, ale moim faworytem i tak jest posy

maczki uzalezniaja
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:27   #32
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Mag postaram sie cos wkleic jak wszystkie cztery zechca zapozowac bo modelka to tylko jest ta awatarowa
Hehe, rozumiem i będę czekać cierpliwie
Moja modelka właśnie sobie śpi po mojej prawicy zajmując mi dużą część biurka. Ostatnio musiałam zabrać stamtąd praktycznie wszystko, co tam stało, bo panna Ginger stwierdziła, że ona tam zamierza sypiać. No i śpi sobie przy mnie, chociaż w dzień, bo w nocy od nas stroni. A szkoda, bo fajnie by było mieć w łóżku taki futrzany termofor

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Chyba powinnam się tu zapisać
Wygląda na to że jadę jutro po zakupy klinikowe i mam zamiar testować czawrtego maczka Nie żeby był mi potrzebny, ale stwierdziłam że byłoby miło go mieć
Witamy
A to na powitanie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:28   #33
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
peony? fajny jest, ale moim faworytem i tak jest posy
Posy był moim pierwszym, a Peony to ostatni który mogę kupić nie w ciemno
Cytat:
maczki uzalezniaja
no coś Ty
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Witamy
A to na powitanie
Ale za co? (jakbym nie wiedziała)
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:33   #34
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe, rozumiem i będę czekać cierpliwie
Moja modelka właśnie sobie śpi po mojej prawicy zajmując mi dużą część biurka. Ostatnio musiałam zabrać stamtąd praktycznie wszystko, co tam stało, bo panna Ginger stwierdziła, że ona tam zamierza sypiać. No i śpi sobie przy mnie, chociaż w dzień, bo w nocy od nas stroni. A szkoda, bo fajnie by było mieć w łóżku taki futrzany termofor
heh, my w lozku mamy w nogach psaa koty to tak poprzyklejane to do brzucha, to do ledzwi jedna z moich koteczek zawlaszczyla sobie moj koszyk z kosmetykami - koszyk musialam oproznic i jej oddac bo ona sie do niego wpychala nawet wtedy, gdy byl pelny no i ta zaleznosc - im mniejszy koszyczek/pudelko/torba/siatka tym wieksza radosc w kocich oczach
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:35   #35
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ehhh... Myślałam że kupno L'Oreala na dobre wybiło mi z głowy róż Deborah nr 12 Cacao Agabil wkleiła jego fotki https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=6500594&po stcount=1981 i znowu mnie kusi
O jaki śliiiiczny.

To ja tez się na niego skuszę. Chyba.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Skusiłam się na Emulsję nawilżającą do twarzy (5ml), tonik regulujący (10ml) i na maseczkę rewitalizującą (5ml). Za emulsję zapłaciłam 11,00 PLN, za tonik 9,00 PLN a za maseczkę 18,00 PLN. Trochę droga ta maseczka, ale i tak powstrzymałam się i wzięłam tylko te 3 rzeczy
Daj znać, jak maseczka i tonik. Ja z emulsji jestem niezadowolona.

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Za mną teraz chodzi rozświetlaczo-róż ysl opium, pozatym maczek posy (bo tego nie mam) wrr ja jestem chyba już stracona:d. Czemu ja nie jestm oszczędna?!
Co to za YSL? Jakieś foto?

Cytat:
Napisane przez 0306 Pokaż wiadomość
Może mi któraś opisać efekt jaki dają na twarzy pryzmy? Cerę mam aktualnie raczej przesuszoną (więc z przetłuszczaniem nie mam problemu i mocnego matu mi nie trzeba) i bladą (bo opalania nawet tego ze słoiczka unikam jak ognia). Poradźcie! PLISS
Na wizażystce był kiedyś wątek o pryzmach. Powinnaś go odkopać, tam pewnie są i zdjęcia.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Chyba wiem, w którym miejscu jest ta apteka - byłam przekonana, że Hauschka jest w tej aptece, w której byłam (gdzieś kiedys wyczytałam, że Hauschka jest w aptece przy Rondzie). Następnym razem tam zajrzę, mam ochotę na emulsję i olejek - widziałaś może jego cenę?
U mnie olejek kosztuje 14 zł, pewnie u Was podobnie.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Eeeeejjjj... Ice masz mnie na sumieniu, wspominałaś o jakimś potrójnym różu Clinique i właśnie dokonałam zakochania
Jest śliczny, prawda?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
ice, chyba nas wszystkie ma na sumieniu A przynajmniej więcej jest tych, co się tym różami zachwycają niż tych, na których wrażenia nie robią.
A mnie ma na sumieniu bodajże Reese, która wrzuciła fotki z ebayu. No co ja poradzę, że się zakochałam, a on taki cudny.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:39   #36
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
heh, my w lozku mamy w nogach psaa koty to tak poprzyklejane to do brzucha, to do ledzwi jedna z moich koteczek zawlaszczyla sobie moj koszyk z kosmetykami - koszyk musialam oproznic i jej oddac bo ona sie do niego wpychala nawet wtedy, gdy byl pelny no i ta zaleznosc - im mniejszy koszyczek/pudelko/torba/siatka tym wieksza radosc w kocich oczach
Zazdroszczę
A co do koszyków i pudełek, to fakt. Moja najbardziej lubi spać w moich torebkach, ale ich nie zamierzam oddawać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A mnie ma na sumieniu bodajże Reese, która wrzuciła fotki z ebayu. No co ja poradzę, że się zakochałam, a on taki cudny.
Racja, będziemy zwalać na Reese
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:43   #37
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Racja, będziemy zwalać na Reese
No.

Co do kotów, to moja małpa sypia ze mną i jest strasznie ekspansywna i się rozpycha. Doszłyśmy już do pewnego kompromisu, ale czasem dochodzi do tego, że kot zajmuje pół łóżka i pół kołdry, bo rozciągnie się na całą swoją długość. A przecież nie wyrzucisz z łóżka czegoś tak uroczego jak śpiący kot.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 22:48   #38
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co do kotów, to moja małpa sypia ze mną i jest strasznie ekspansywna i się rozpycha. Doszłyśmy już do pewnego kompromisu, ale czasem dochodzi do tego, że kot zajmuje pół łóżka i pół kołdry, bo rozciągnie się na całą swoją długość. A przecież nie wyrzucisz z łóżka czegoś tak uroczego jak śpiący kot.
Moja spała ze mną, a nawet pode mną, jak była mała. Zasypiała koło mojej głowy, a jak się budziłam spałam na niej jak na poduszce Nie wiem jak to robiła, że jej nie zgniotłam, bo ona wtedy 1-4mies. miała. Potem nagle jej się odwidziało i już nie śpi ani w łóżku ani na kolanach. W ogóle nie lubi bliskości, chyba że sama ma na to ochotę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:50   #39
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co do kotów, to moja małpa sypia ze mną i jest strasznie ekspansywna i się rozpycha. Doszłyśmy już do pewnego kompromisu, ale czasem dochodzi do tego, że kot zajmuje pół łóżka i pół kołdry, bo rozciągnie się na całą swoją długość. A przecież nie wyrzucisz z łóżka czegoś tak uroczego jak śpiący kot.
koldra? ja juz dawno zapomnialam, jak sie spi pod koldra kolo lozka sa kocyki, ktorymi sie okrywam gdy koldra zostaje zagarnieta przez wazniejszych czlonkow mojej rodziny

spiacy kot jest faktycznie uroczy. jeszcze jak do tego mruczy jak traktorek

Mag moje sa strasznie przytulasne. w dzien jak ans nie ma to spia z psem/na psie - roznie to bywa. jak juz ktores z nas jest w domu to same sa jak pieski - chodza za mna wszedzie, pchaja sie na kolana, chca sie wiecznie miziac... takie przylepki
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:52   #40
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Moja kota nad ranem śpi zazwyczaj w nogach łóżka, a zasypia leżąc na mnie Źle mi się zasypia bez niej.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:53   #41
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Broniłam się przed tym wątkiem nogami i ręcami Miałam takie mężne postanowienie - koniec z zakupami kosmetycznymi - pewnie widziałyście w odpowiednich wątkach ile ja tego mam Robiłam zdjęcia całkiem niedawno, no i kurczę kolekcja się powiększyła, znów , i jeszcze powiekszy, bo mam chcicę na rozświetlacze i róze - Deborah, Bourjois, Golden Rose etc. I inne - tusz muszę kupić, jakiś nowy balsam mi chodzi po głowie...

Więc skapitulowałam, i dołączam do Was - w końcu lepiej być w nałogu z kimś, a nie meczyć się samemu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:53   #42
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Moja spała ze mną, a nawet pode mną, jak była mała. Zasypiała koło mojej głowy, a jak się budziłam spałam na niej jak na poduszce Nie wiem jak to robiła, że jej nie zgniotłam, bo ona wtedy 1-4mies. miała. Potem nagle jej się odwidziało i już nie śpi ani w łóżku ani na kolanach. W ogóle nie lubi bliskości, chyba że sama ma na to ochotę.
Moja też nie lubi. Noszenie na rękach czy trzymanie na kolanach absolutnie odpada. Tylko do mnie się przytula, jak śpimy (czasami, jeżeli nie wyciąga się na pół łóżka).

Przyjechała moja siostra i nic mi nie dała. Tzn. kazała czekać do jutra i nie chce nawet powiedzieć, czy ma dla mnie serum z Body Shopu. Jak ja zasnę?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 22:57   #43
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Więc skapitulowałam, i dołączam do Was - w końcu lepiej być w nałogu z kimś, a nie meczyć się samemu
Lepiej cierpieć w grupie
Świetny pod tym względem jest perfumowy wątek odwykowy - prawie cały czas cieszymy się z kimś z jego nowych flaszek
Ja natomiast mam suwaczek i jak na razie jestem bardzo dzielna
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 23:01   #44
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przyjechała moja siostra i nic mi nie dała. Tzn. kazała czekać do jutra i nie chce nawet powiedzieć, czy ma dla mnie serum z Body Shopu. Jak ja zasnę?
podla idz sapc szybko to szybciej bedzie jutro
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 23:08   #45
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
podla idz sapc szybko to szybciej bedzie jutro
No chyba pójdę zaraz, bo padam. Ale może się okazać, że jednak nie przywiozła mi nic z kosmetyków.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 23:10   #46
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Lepiej cierpieć w grupie
Świetny pod tym względem jest perfumowy wątek odwykowy - prawie cały czas cieszymy się z kimś z jego nowych flaszek
Ja natomiast mam suwaczek i jak na razie jestem bardzo dzielna

Ja będę dzielna... od przyszłego miesiaca
A do perfumerii to już nawet boję się wstąpić, coby nie wsiaknąć
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:03   #47
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kaisandro w Wwie macałaś Diora?!
Ja dziś wąchałam nowe Givenchy , wciąż czekam na Escadę, eh.

Snow a ja bardzo lubię DDML, a właściwie lubiłam, dawno go nie miałam, chętnie znowu poużywam.
Boję się sprawdzić, jak pachną te nowe Givenchy. W ogóle boję się iść do Sephory Boję się, że mój nałóg tam eksploduje i wydam mnóstwo pieniędzy, których wydać nie mogę, bo prawdopodobnie niedługo będę już rezerwować wakacje...

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Kaisandro a w jakiej cenie kwiatek?

za mna aktualnie chodzi rozswietlacz estee lauder [chyba majade go gdzies wklejala] i jak go znajde to kupie. no i te klinikowe roze [obydwa ]; no i czekam na tego nieszczesnego benefita
Jaki rozświertlacz, jaki?

zizou nie poznałam Cię przez tego ava nowego Śliczna kicia
Przejrzałam szybko co się działo w wątku od wczoraj i nie widziałam Twojego avatara, więc myślę sobie, co jest, zizou przestała się udzielać Nic podobnego, dalej trwa w nałogu Dwa róże, hehe

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
em na allego pojawilo sie sporo zapachow w pojemnosci 15ml jest cinnamon toast ja sama juz kupilam [] kadzidlo i wisnie w czekoladzie a w obserwowanych kilka kolejnych
O nie Chciałabym Cotton Candy, ale chyba dzielnie się powstrzymam.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Chyba powinnam się tu zapisać
Wygląda na to że jadę jutro po zakupy klinikowe i mam zamiar testować czawrtego maczka Nie żeby był mi potrzebny, ale stwierdziłam że byłoby miło go mieć
Witamy

Obawiam się, że tutaj raczej uświadomimy Ci, że nowy maczek jest absolutną koniecznością

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Więc skapitulowałam, i dołączam do Was - w końcu lepiej być w nałogu z kimś, a nie meczyć się samemu
No pewnie, w grupie raźniej

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przyjechała moja siostra i nic mi nie dała. Tzn. kazała czekać do jutra i nie chce nawet powiedzieć, czy ma dla mnie serum z Body Shopu. Jak ja zasnę?
no wiecie co, na takie nerwy oczekiwania Cię narażać?
Ja bym nie zasnęła
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:32   #48
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Złoty może i by było widać Ale i tak znając mnie użyłabym takiego bajeru ze 3 razy na krzyż, więc po co mi to
A z tymi tuszami u Ciebie faktycznie podjerzana sprawa Może ostatnio coś w pielęgnacji okolic oczu zmieniłaś, co wpłynęło na przyczepność, a raczej jej brak, tuszu do rzęs A może rzęsy Ci się jakoś osłabiły czy coś Dziwne...
Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Też stawiam na pielęgnację - jak zaczęłam używać Nivei pod oczy to miałam dokładnie to samo - szybkie kruszenie tuszów. Zmiana na inny krem rozwiązała problem (choć przypadkowo - po prostu krem mi nie podszedł)

Nic się nie zmieniło pod oczy żadnych kremów specjalnych nie kładę tylko to co na całą twarz (nie umiem się przyzwyczaić ), wychodzę z pięknie pomalowanymi, wracam z opadniętymi i dużą ilością czarnego pyłku na kościach policzkowych.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:43   #49
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

No to mamy 2 część wątku widzę Witam, witam

Zizou nie poznałam Cię przez tego avka Jakoś byłam przyzwyczajona do tamtego kociaka z wielkimi oczyskami

A dziś do mnie wpadnie konsultantka, muszę sobie coś z Avonu zamówić, bo chyba z 5 katalogów nie zamawiałam i z Ori też dawno nic
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:17   #50
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O jaki śliiiiczny.

To ja tez się na niego skuszę. Chyba.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jaki rozświertlacz, jaki?
Czy Wy się chcecie doigrać?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:43   #51
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Kaisandro w Wwie macałaś Diora?!
Niestety nie w Pl, ale pewnie niedługo do nas dojdzie

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
Kaisandro a w jakiej cenie kwiatek?
za mna aktualnie chodzi rozswietlacz estee lauder [chyba majade go gdzies wklejala] i jak go znajde to kupie. no i te klinikowe roze [obydwa ]; no i czekam na tego nieszczesnego benefita
ok 47 E, u Nas pewnie będzie droższy

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Za mną nic konkretnego, co by było do zrealizowania tu i teraz, nie chodzi, ale typów mam całe mnóstwo Powoli zaczynam jednak myśleć, co bym najbardziej chciała z UK i jak stworzę taką listę, to może będę oszczędniejsza w wydatkach teraz.
Póki co co prawda biletu nawet nie kupiłam, ale jak patrzyłam na kwiecień na Easy Jet (thx Hosenka ), to faktycznie zamknę się w kwocie 350zł za lot w tą i z powrotem
Ciekawi mnie jeszcze bardzo co też fajnego i w jakich cenach bywa na lotnisku Londyn Gatwick Siostry nie mam co pytać, bo ona na bezcłówce zamiast po kosmetycznych, to po monopolowych latała Oj, nie wrodziła się we mnie, oj nie
Za mną oprócz konkretnych zakupów, chodzi masa nie określonych jeszcze. Poprostu mam chęć coś kupić Ja tak samo wolę odłożyć i kupić poza Polską. Niestety ceny u Nas są o wiele zawyżone. A tak kupię więcej za tą samą kasę . Chciałąm kupić Lucidity, ale jak mam wydać 170 zł, a on kosztuje ok 30 E to ja wolę poczekać

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co to za YSL? Jakieś foto?
Spodobało mi sie to cudo, na All nawet w atrakcyjnie cenie jest. Ale nie chcę brać w ciemno, a u Nas tego chyba nie ma (pytałam się w Sephorze, to pani uświadomiła mi, że ysl to są tylko perfumy i z tej serii nic więcej nie ma )
fotka:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ysl.jpg (8,7 KB, 36 załadowań)
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:56   #52
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

agnieska widzę, że ochroniłaś mnie przed ewentualnym zakupem waty cukrowej
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 09:59   #53
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Po tych fotkach to i mnie kusi ten róż, choć go na oczy nie widziałam, a jak widziałam, to o tym nie wiem Muszę obdać albo może lepiej nie...
Ja go widziałam na żywo - tzn tylko tester bo rożu nie było

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Magdalenek
Ups


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Póki co co prawda biletu nawet nie kupiłam, ale jak patrzyłam na kwiecień na Easy Jet (thx Hosenka ), to faktycznie zamknę się w kwocie 350zł za lot w tą i z powrotem
Ciekawi mnie jeszcze bardzo co też fajnego i w jakich cenach bywa na lotnisku Londyn Gatwick Siostry nie mam co pytać, bo ona na bezcłówce zamiast po kosmetycznych, to po monopolowych latała Oj, nie wrodziła się we mnie, oj nie
Im wcześniej się kupuje tym taniej
Więc jak popatrzysz za jakiś czas bilet będzie droższy.

O DF zapytaj na emigrantkach - ja neistety nie pomoge, bo latałam z i do Bristolu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:16   #54
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

ktora sie skusila na candy cotton i baby powder? hm?

isa, snow uznalam, ze pora na zmiane, zwlaszcza ze znalazlam fajne zdjecie futra, troche sie pobawilam no i dalam sobie na awa tez trudno mi sie przyzwyczaic, ale damy rade

o rozswietlaczu EL pisze tutaj majade, a tutaj sa jego zdjecia. sliczniasty


edit: juz wiem ktora tez chcialam, ale uznalam, ze to za slodkie bedzie wiec wzielam czekowisnie
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:16   #55
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To są magdalenki Mnie się kojarzyły z czymś takim a la muffinki, a przynajmniej w dzieciństwie takie babeczki w papierkach, które jadłam, nazywały się magdalenkami
Bo magdalenki przybierają różne formy, babeczek też (takie lubię najbardziej ).

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Emememsik (mam nadzieję, że nie pogubilam nic ) - buleczka jest slodsza, toast bardziej wytrawny (w toast czuję tylko cynamon, w bułeczce - cukier waniliowy i rodzynki )
Super, czyli biorę oba.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
em na allego pojawilo sie sporo zapachow w pojemnosci 15ml jest cinnamon toast ja sama juz kupilam [] kadzidlo i wisnie w czekoladzie a w obserwowanych kilka kolejnych
No wiem, wiem, widziałam, ale za 51 zł to ja już wkrótce będę mieć 3x15 ml. Nieźle ktoś zarabia na tych aukcjach, bo 15 ml kosztuje 5$. Czekam na wrażenia zapachowe.

I przestańcie gadać o swoich kotach. Też bym znów chciała jakiegoś mieć, ale na razie się na to nie zanosi..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:24   #56
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
ktora sie skusila na candy cotton i baby powder? hm?

isa, snow uznalam, ze pora na zmiane, zwlaszcza ze znalazlam fajne zdjecie futra, troche sie pobawilam no i dalam sobie na awa tez trudno mi sie przyzwyczaic, ale damy rade

o rozswietlaczu EL pisze tutaj majade, a tutaj sa jego zdjecia. sliczniasty


edit: juz wiem ktora tez chcialam, ale uznalam, ze to za slodkie bedzie wiec wzielam czekowisnie
Zdjęcie bardzo fajne, ale jak się człowiek przywyczai to potem głupieje

A, o ten rozświetlacz chodzi... Mam ochotę na niego od dłuższego czasu, teraz ochota wróciła ze zdwojoną siłą, trzymajcie mnie, bo kliknę na Truskawie, tam jest za 63 zł...

Aha, jak chcesz, to mogę go kupić dla Ciebie ? Wg mnie to okazyjna cena.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:40   #57
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Zdałam egzamin !!!!!!!!!!!!!! Historia Języka Angielskiego, Taaaaaaka kobyła, a Pani Nauczyciel, świeża doktorantka , uchodzi za najgorszą $^%#%$#%$ na uczelni. Ponad połowa oblała, same trójczyny, na palczach obu rąk mogę policzyć jakieś 4.
Chyba zasłużyłam na jakiś kosmetyk w nagrodę ?
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:43   #58
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
no wiecie co, na takie nerwy oczekiwania Cię narażać?
Ja bym nie zasnęła
Zasnęłam jakoś.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Czy Wy się chcecie doigrać?


No nie bij, nie bij. Co zrobić jak one tak kuszą?

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
Spodobało mi sie to cudo, na All nawet w atrakcyjnie cenie jest. Ale nie chcę brać w ciemno, a u Nas tego chyba nie ma (pytałam się w Sephorze, to pani uświadomiła mi, że ysl to są tylko perfumy i z tej serii nic więcej nie ma )
fotka:


Mi się bardzo podoba, szkoda, że fotka taka mała.

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
o rozswietlaczu EL pisze tutaj majade, a tutaj sa jego zdjecia. sliczniasty
On jest cudny. Był kiedyś na All, ale bałam się, ze podróba, bo sprzedający był niepewny.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A, o ten rozświetlacz chodzi... Mam ochotę na niego od dłuższego czasu, teraz ochota wróciła ze zdwojoną siłą, trzymajcie mnie, bo kliknę na Truskawie, tam jest za 63 zł...

Aha, jak chcesz, to mogę go kupić dla Ciebie ? Wg mnie to okazyjna cena.
A dla mnie? Mnie też kusi od dawna. Jakby ktos brał z Tru, to ja bym się chciała podpiąć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:44   #59
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

snow jesli bedziesz klikac dla sibie to i ja poprosze ale jesli uznasz, ze Ci niepotrzebny to nie klikaj w ogole - bedziemy walczyc z nalogiem razem
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:53   #60
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A, o ten rozświetlacz chodzi... Mam ochotę na niego od dłuższego czasu, teraz ochota wróciła ze zdwojoną siłą, trzymajcie mnie, bo kliknę na Truskawie, tam jest za 63 zł...
Wg mnie to okazyjna cena.
Agabil i ja kupowałyśmy go po około 43 zł na truskawie, to była już zupełnie zawrotna okazja
Za 63 zł też absolutnie warto go brać.
Snow a ja mam prywatę do Ciebie. Jak u Ciebie z pocztą? Mnie krew zalewa, tak źle jeszcze nie było. Listonosz nie chodzi a bezpośrednio na poczcie babki odmawiają szukania listów bo to "za długo trwa"
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.