Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-24, 15:48   #571
jr253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny widzę, że jesteście już bardzo doświadczone w stosowaniu nuvaring, a ja używam dopiero 3 miesiąć. Nurtuje mnie jedna kwestia a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy nuvaring działa też w 7 dniowej przerwie (jak pigułki). Czy kochacie się ze swoimi partnerami w tej przerwie i jest wszystko ok.
pozdrawiam i proszę o odpowiedź
jr253 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 16:53   #572
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jr253 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że jesteście już bardzo doświadczone w stosowaniu nuvaring, a ja używam dopiero 3 miesiąć. Nurtuje mnie jedna kwestia a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy nuvaring działa też w 7 dniowej przerwie (jak pigułki). Czy kochacie się ze swoimi partnerami w tej przerwie i jest wszystko ok.
pozdrawiam i proszę o odpowiedź
myślę, że działa tak jak tabletki, więc możesz być spokojna

PS. Dostałam dziś krwawienia z odstawienia, więc jest ok
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 17:08   #573
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Kurcze aż nabrałam styka z tym seksem w czasie przerwy czy jest się zabezpieczonym, czy nie, ale mi też się wydaje, że to tak samo jak przy tabsach.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 19:54   #574
nell21y
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Witajcie,
przebrnełam przez wątek, ale nie wyczytałam odpowiedzi na pytanie. Brałam tabletki, miałam tydzień przerwy i dziś powinnam wziąć kolejną tabletkę. Czy jeżeli nie skończył mi się jeszcze okres mogę zastosować Ring??
nell21y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 07:46   #575
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nell21y Pokaż wiadomość
Witajcie,
przebrnełam przez wątek, ale nie wyczytałam odpowiedzi na pytanie. Brałam tabletki, miałam tydzień przerwy i dziś powinnam wziąć kolejną tabletkę. Czy jeżeli nie skończył mi się jeszcze okres mogę zastosować Ring??
Tak, ring należy włożyć nawet jeśli okres się nie skończył...


Czy Wy też tak ciężko znosicie przerwę? wczoraj zaczęłam krwawić i umieram- tak mnie brzuch boli jestem nafaszerowana prochami bo ledwie chodziłam... a gdy nie miałam ringa przy okresie bolało mnie tylko jeden dzień i dało się wytrzymać bez tabletek
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 10:38   #576
jr253
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Napisałaś, że dostałaś okresu z odstawienia więc wszystko jest ok.
Mam pytanie: czy współżyłaś z partnerem w czasie 7 dniowej przerwy, bo ja cały czas się denerwuję czy on działa.
Ja ostatni stosunek miałam w pierwszy dzień po 7 dniowej przerwie. Rano założyłam nowy krążek a wieczorem był sex, no i teraz się denerwuję czy wszystko będzie ok.
pozdrawiam
jr253 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 12:41   #577
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj założyłam swój pierwszy NR, siedzi grzecznie nie rusza sie nie czuje go i nawet tampon mu sie straszny, już sie nie moge doczekać pierwszego seksu, mam nadzieje ze bedzie dobrze bez wyjmowania ringa. Ponad dwa lata brałam tabletki przerwałam antykoncepcje hormonalna na poł roku i teraz zdecydowłam się na NR. Zastanawiam się jakie czekaja mnie skutki uboczne, po tabletkach było ok może troche libido spadło z czasem i zazwyczaj bolała mnie głowa w przerwie midzy kolejnym opakowaniem ale od samego początku nie miałam problemów typu planienia, bóle brzucha itp. myślicie że to dobrze rokuje i może ring też bede tak dobrze znosiła?
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 19:39   #578
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez jr253 Pokaż wiadomość
Napisałaś, że dostałaś okresu z odstawienia więc wszystko jest ok.
Mam pytanie: czy współżyłaś z partnerem w czasie 7 dniowej przerwy, bo ja cały czas się denerwuję czy on działa.
Ja ostatni stosunek miałam w pierwszy dzień po 7 dniowej przerwie. Rano założyłam nowy krążek a wieczorem był sex, no i teraz się denerwuję czy wszystko będzie ok.
pozdrawiam
to moja pierwsza przerwa ale jak tylko przestanie mnie boleć brzuch to zamierzam się pokochać z mężem to są hormony- tak jak tabletki, więc nie ma obaw: napewno działa również w czasie przerwy
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:29   #579
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ja wczoraj założyłam swój pierwszy NR, siedzi grzecznie nie rusza sie nie czuje go i nawet tampon mu sie straszny, już sie nie moge doczekać pierwszego seksu, mam nadzieje ze bedzie dobrze bez wyjmowania ringa. Ponad dwa lata brałam tabletki przerwałam antykoncepcje hormonalna na poł roku i teraz zdecydowłam się na NR. Zastanawiam się jakie czekaja mnie skutki uboczne, po tabletkach było ok może troche libido spadło z czasem i zazwyczaj bolała mnie głowa w przerwie midzy kolejnym opakowaniem ale od samego początku nie miałam problemów typu planienia, bóle brzucha itp. myślicie że to dobrze rokuje i może ring też bede tak dobrze znosiła?
Mi nic się nie ruszał przy stosunkach, po to nawet głębiej siedział. To moja pierwsza metoda antykoncepcji i jestem zadowolona, pierwszy miesiąc plamiłam, ale ochota na seks była. Tylko przeszkadzają mi wahania nastrojów.

Kurcze mdli mnie dziś trochę no i taka myśl chodzi po głowie, że źle użyłam ringa i jestem w ciąży... a moze zjadłam coś nie tego.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:20   #580
amputee
Raczkowanie
 
Avatar amputee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

jejku widzę, że z tym NR takie same wątpliwości jak przy tabsach..

dziewczyny, a NR (jeszcze nie zaczęte ofc ) trzeba przechowywać w lodówce czy temp. pokojowa może być?
amputee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 08:35   #581
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez amputee Pokaż wiadomość
dziewczyny, a NR (jeszcze nie zaczęte ofc ) trzeba przechowywać w lodówce czy temp. pokojowa może być?
koniecznie w lodówce!
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 11:08   #582
amputee
Raczkowanie
 
Avatar amputee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

ale chyba nic się temu nie stanie, jeśli założyłabym go zaraz po powrocie z apteki (wiadomo, że w lodówce go do domu nie będę niosła ) nie wkładając go uprzednio do lodówki..?
sorki za moje głupie pytanie.. -.-
amputee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 11:24   #583
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez amputee Pokaż wiadomość
ale chyba nic się temu nie stanie, jeśli założyłabym go zaraz po powrocie z apteki (wiadomo, że w lodówce go do domu nie będę niosła ) nie wkładając go uprzednio do lodówki..?
sorki za moje głupie pytanie.. -.-
ehehe, spoko, wiadomo, że donieść z apteki do domu musisz, najlepiej prosto do domu, bez przystanków po drodze i jak najszybciej go do lodówki, jeśli chcesz go przechowywać, a jeśli chcesz użyć go od razu, to do dzieła, ja bym go już do lodówki przed założeniem nie wkładała
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:02   #584
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

wczoraj założyłam pierwszy nuva ring... jak na razie przy każdej wizycie w kibelku sprawdzam, czy on tam jeszcze jest :P kiedyś się może przyzwyczaję


dziewczyny, dużo piszecie o przechowywaniu - lodówka czy nie - moja ulotka stwierdza jasno i oczywisto:
przechowywać można w temp. poniżej 30 stopni ALE wtedy należy zużyć krążek nie później niż 4 miesiące po wydaniu w aptece [gdzie był trzymany w lodówce, wg tego co sądzi moja gin].
czyli jeżeli zamierzamy przechowywać krążek dłużej niż 4 miesiące - do lodówki, a jeżeli nie, to może być i do szuflady
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 12:27   #585
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
dziewczyny, dużo piszecie o przechowywaniu - lodówka czy nie - moja ulotka stwierdza jasno i oczywisto:
przechowywać można w temp. poniżej 30 stopni ALE wtedy należy zużyć krążek nie później niż 4 miesiące po wydaniu w aptece [gdzie był trzymany w lodówce, wg tego co sądzi moja gin].
czyli jeżeli zamierzamy przechowywać krążek dłużej niż 4 miesiące - do lodówki, a jeżeli nie, to może być i do szuflady
Ja tam wolę do lodówy tak czy siak. Nie chcę się w razie czego zastanawiać, czy aby na pewno się nie zepsuł
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 14:04   #586
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja też przechowywałam w lodówce, ale potem musiałam wyjechać do babci i trzymałam w szafie, bo co by to było jakby babcia zobaczyła takie coś u siebie. Na szczęście w pokoju, którym spałam było paskudnie zimno.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:40   #587
Lammia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Czy ktos moze wie co z przypadkiem przechowywania krazka powyzej 30 stopni przez niecale 24 h?

zostawilam go na noc w samochodzie a te upaly to sie auto nagrzewa i teraz nie wiem co mam robic ;/
Lammia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:54   #588
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

No w temperaturze powyzej 30 stopni wydzielają się te hormony w nim zawarte, to tak jakbyś go miała w sobie. Nie mam zielonego pojęcia czy jego skuteczność mogła zmaleć, ale to bardzo możliwe. Chyba lepiej nie ryzykować
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 09:03   #589
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cześć, dziewczyny
Pięć miesięcy brałam Yaz, ale właśnie dzięki jemu zawdzięczam migrenę... Wczoraj byłam u swojej ginekolożki i stwierdziłyśmy, że najlepiej będzie zmienić tabletki lub w ogóle metodę antykoncepcji... Dostałam dużo materiałów do domu odnośnie tabletek/plastrów/no i oczywiście NuvaRing. Dzisiaj, (za pół godziny dokładnie ) jadę po receptę i chyba zdecyduję się na Ring
Mam też pytanie do wszystkich migrenowiczek ( ) jak tam bóle głowy przy Ringu?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 22:08   #590
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Mam też pytanie do wszystkich migrenowiczek ( ) jak tam bóle głowy przy Ringu?
Czesc dziewczynki, witam sie po urlopie. Ja ciagle z krazkiem, kolejne wakacje za nami, ale ostatnio cos mam lekkie pieczenie i podejrzewam, ze chyba wreszcie jakas infekcja mi sie przyplatala. No coz...do tej pory bylo niezle. Mam nadzieje, ze to nie zwiazane z koleczkiem i ze nie utrudni leczenia.
Co do migren, to zwykle pojawialy mi sie na tabletkach po jakims pol roku uzywania, NR mam juz 1,5 roku i poki co ni widu ni slychu. Tak trzymac.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Lammia Pokaż wiadomość
Czy ktos moze wie co z przypadkiem przechowywania krazka powyzej 30 stopni przez niecale 24 h?

zostawilam go na noc w samochodzie a te upaly to sie auto nagrzewa i teraz nie wiem co mam robic ;/
Powinno byc ok.. ja tam specjalistka nie jestem, ale tak na chlopski rozum, to niby NR mozna trzymac w sobie nawet tydzien dluzej, to moze jakis zapas hormonow ma.. Ale to moja wlasna inwencja tworcza
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 22:12   #591
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

To i ja się dołaczam do dziewczyn używających NR. Mam juz drugi krążek i dwa podstawowe problemy : libido niższe niz na tabletkach (brałam ponad rok) ;( no i sama nie wiem. Czy którejś z Was przyplątała się jakaś infekcja przy NR? Bo ja nie wiem czy to tego wina czy po prostu zbig okoliczności...
Za to jaki spokój na duszy... siedzi sobie grzecznie i uchrania przed katastrofą :P
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 08:49   #592
naily
Raczkowanie
 
Avatar naily
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań/Wroclaw/...
Wiadomości: 301
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
To i ja się dołaczam do dziewczyn używających NR. Mam juz drugi krążek i dwa podstawowe problemy : libido niższe niz na tabletkach (brałam ponad rok) ;( no i sama nie wiem. Czy którejś z Was przyplątała się jakaś infekcja przy NR? Bo ja nie wiem czy to tego wina czy po prostu zbig okoliczności...
Za to jaki spokój na duszy... siedzi sobie grzecznie i uchrania przed katastrofą :P
No wlasnie pisalam wyzej, ze cos mi sie chyba przyplatalo, ale to dopiero pierwszy raz odkad nosze koleczko, czyli od...poltora roku! Do tej pory zadnych infekcji. Narazie biore clotrimazol, zeby troche zalagodzic, ale juz za 3 dni do gina..
Co do libido to u mnie bez porozwnania do tabletek. Przy krazku mam super wysokie. Moze Ci sie jeszcze naprawi do 3 miesiaca, to chyba taki czas krytyczny
naily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 09:53   #593
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez naily Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki, witam sie po urlopie. Ja ciagle z krazkiem, kolejne wakacje za nami, ale ostatnio cos mam lekkie pieczenie i podejrzewam, ze chyba wreszcie jakas infekcja mi sie przyplatala. No coz...do tej pory bylo niezle. Mam nadzieje, ze to nie zwiazane z koleczkiem i ze nie utrudni leczenia.
Co do migren, to zwykle pojawialy mi sie na tabletkach po jakims pol roku uzywania, NR mam juz 1,5 roku i poki co ni widu ni slychu. Tak trzymac.
No to super nowina Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie Jestem w pierwszym cyklu bez tabletek i wczoraj mnie jakiś delikatny ból głowy trzymał cały dzień (rano się zdenerwowałam), ale to już nie to samo, co ataki podczas Yazu! Receptę na Ring już mam (moja ginekolożka powiedziała, że bardzo dobry wybór, ona u swoich pacjentek praktycznie nie ma żadnych skarg na ring), niedługo wykupię i dołączę do was, dziewczynki
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:23   #594
Andzia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 59
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny
Pięć miesięcy brałam Yaz, ale właśnie dzięki jemu zawdzięczam migrenę... Wczoraj byłam u swojej ginekolożki i stwierdziłyśmy, że najlepiej będzie zmienić tabletki lub w ogóle metodę antykoncepcji... Dostałam dużo materiałów do domu odnośnie tabletek/plastrów/no i oczywiście NuvaRing. Dzisiaj, (za pół godziny dokładnie ) jadę po receptę i chyba zdecyduję się na Ring
Mam też pytanie do wszystkich migrenowiczek ( ) jak tam bóle głowy przy Ringu?
Hejka, co do mnie to odkąd zaczęłam używać NR nie mam żadnych problemów ani z bólami głowy, ani plamieniami, zmianami nastrojów ani też z poziomem libida;-)
Andzia85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 19:01   #595
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Andzia85 Pokaż wiadomość
Hejka, co do mnie to odkąd zaczęłam używać NR nie mam żadnych problemów ani z bólami głowy, ani plamieniami, zmianami nastrojów ani też z poziomem libida;-)
chyba nie mogłam się spodziewać lepszej odpowiedzi pozostaje mi tylko liczyć, że u mnie będzie podobnie
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 16:28   #596
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja już mam 3 krążek i jestem zadowolona ^^ libido na maxa i to mi się podoba.
Tylko przy każdej przerwie musze uświadamiać TŻta, że on wtedy też działa.
Ostatnio miałąm bezbolesny okres, a zawsze mnie bolał brzuch dzień przed, więc myślałąm, że się spóźni, a tu bach pojawił się w sobotę tak jak ostatni no i trwał normalnie 4 dni, a nie jeden jak za pierwszym razem ^^
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 19:47   #597
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Gin na początku przepisał mi NR ale powiedziałam że nie będe tego stosować. Jakoś nie odpowiadaloby mi to. A wy naprawde jestecie zadowolone? Przepisal mi teraz tabletki antykoncepcyjne. Czekam na pierwszy dzien okresu i zaczne brac. Troche sie boje skutkow ubocznych...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 20:48   #598
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
A wy naprawde jestecie zadowolone?
Noo, jakbyśy nie były to byśmy wybrały inną metodę...
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 09:58   #599
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ja jestem bardzo bardzo zadowolona
Muszę pamiętać o nim 2 razy, a nie 21.
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 10:59   #600
KOKAINA
Zadomowienie
 
Avatar KOKAINA
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Centrum
Wiadomości: 1 914
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Jestem na drugim krążku (jak to powiedział mój chłopak 'uszczelce' ) i na szczęście przestałam plamić. Libido bez zmian, czyli wysokie.
Jedyną zastanawiającą dla mnie rzeczą jest zatrzymanie spadku wagi (jestem na diecie redukcyjnej). W zasadzie od razu od zaaplikowania pierwszego krążka, pomimo sporej dawki ruchu stoje póki co w miejscu co niebardzo mi się podoba.
Ale nic to, może organizm przystosuje się po pewnym czasie do takiej sytuacji i znowu zaczne spadać. Oby
__________________
'You tell me we can start the rain.
You tell me that we all can change
You tell me we can find something to wash the tears away.'
KOKAINA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.