Co pociąga facetów najbardziej w kobietach? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-05, 07:15   #31
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Spokojna głowa! Nie daje się zwieść. Znamy się już 9 lat jako kolegę, nie tylko jako partnera, znam go na wylot, jego sympatie, fascynacje... jestem pewna tego, co napisałam. Wiem, że można się przejechać na takiej opinii, że tak jak piszesz, to żadkość, ale tu jestem więcej niż pewna
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:07   #32
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Ryfka
A najfajniej jest, kiedy latają za dziewczyną z małymi oczkami, z lekkim trądzikiem i krzywymi nogami, krótkimi włosami i trochę przy kości. I mówią rozentuzjazmowanym głosem "ona ma to coś"
hehe no taka dziewczyna na pewno w jakims facecie znajdzie oparcie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 14:32   #33
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Leo$
80% moich znajomych to mezczyzni ( wole ich towarzystwo )...
i tak sie sklada ze niektorzy faktycznie nie obracaja sie za "plastic-fantastic" jak to nazywasz...lecz tylko w przypadku gdy towarzyszy im ich dziewczyna...
A jesli sa sami lub w towarzystwie innych samcow....zawsze sie obejrza;
nie daj sie zwiesc!!!! jesli facet nie robi tego przy Tobie, robi to jak jest sam (na 100%).
Nie pytaj Misia swojego - bo i tak zaprzeczy

pozdrawiam
tutaj sie z toba zgodze, moi koledzy tak robia. I ja równiez musze sie przyznac do tego. Przy swojej pannie aniołek, a kiedy nie widzi ,to lubie sobie spojrzec na inne pieknosci Co ma oczywisice maly zwiazek ze zdrada, bo po prostu sobie ogladam - tak jak podziwianie fajnego auta nie jest złodziejstwem W koncu kim bylby facet, ktory nie spojrzal by na przechodzacac pieknosc - musi byc slepy, albo gej :P
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 15:36   #34
palema
Zadomowienie
 
Avatar palema
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 217
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
(...) W koncu kim bylby facet, ktory nie spojrzal by na przechodzacac pieknosc - musi byc slepy, albo gej :P
__________________

...you will learn how to not quit
when things get hard in your life...




l o o k i n g f o r a n i n s p i r a t i o n
palema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 09:21   #35
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Ryfka
A najfajniej jest, kiedy latają za dziewczyną z małymi oczkami, z lekkim trądzikiem i krzywymi nogami, krótkimi włosami i trochę przy kości. I mówią rozentuzjazmowanym głosem "ona ma to coś"
Czyli Twoim zdaniem facet może zakochac sie tylko w pięknej, zgrabnej ślicznotce ?? Wg Ciebie na brzydką dziewczyne nikt nie spojrzy ??
To masz dziwne poglady bo sama nie naleze do ślicznych dziewczyn a jednak nie miałam problemu ze znalezieniem partnera, bo nie każdego faceta pociągają panienki typu "plastik-fantastik", a raczej nie każdy chce miec taka panne na stałe.
Pamietaj że "Każda potwora znajdzie swego amatora" i nie patrz na brzydsze od siebie dziewczyny z takim dystansem, bo Twoja wypowiedz zabrzmiala tak jak bys byla 8 cudem świata. Troche skromnosci jeszcze nikomu nie zaszkodzilo.
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:17   #36
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Bo jestem ósmym cudem świata, droga Sylwio

A Ty jesteś dziewiątym, Palema dziesiątym i tak można wyliczać aż do 6 miliardów ( kolejność, rzecz jasna, przypadkowa )

Gdyby faceci zakochiwali się tylko w pięknych, zgrabnych ślicznotkach to byłyby problemy z utrzymaniem gatunku, w związku z czym zostali zaprogramowani ciut inaczej- zakochują się w "tym czymś", co nieuchwytne i co każda kobieta posiadać może- niezależnie od wyglądu. Nie atakuj mnie proszę, zanim nie zrozumiesz "co poeta miał na myśli". A na myśli miał- wszystkie z wymienionych tutaj cech ( ani długie włosy, ani gładka buzia, ani zgrabne nogi, ani piekne oczy) tracą znaczenie, kiedy dziewczyna nosi w sobie "to coś".
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 11:32   #37
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Poprostu odebrałam Cie zbyt dosłownie, bo nie lubie jak ktos skresla druga osobe tylko dlatego że jest brzydsza- jestem bardzo przeczulona na tym punkcie. Wiec przepraszam Cie za moj atak
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-09, 12:11   #38
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Nic się nie stało

A takie dyskryminowanie, o jakim piszesz jest mi całkowicie obce i moim zdaniem jest przejawem wąskich horyzontów myślowych. Też nie znoszę takiego zachowania
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 18:27   #39
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Na nic nie ma reguły, nie wszyscy są jednakowi. To tak jakby powiedzieć że wszystkie kobiety lubią wysokich, szczupłych mężczyzn z "kaloryferem", jeżdżącym tylko drogim samochodem i oczywiście booogatym!!! O tak, lubimy dzianych... na pierwszy rzut to nas najbardziej pociąga.
<w moim przypadku to akurat żart, ale to nie istotne...>
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 15:50   #40
Normandie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cóż...Faceci są różni. Na pewno nie kręci każdego Pana to samo. Innych kręci to drugich tamto.
Mówi się,że o wnętrze jest piękne i ważne.
Rzeczywiście to jest ważne,ale nie oszukujmy się drogie Panie. Faceci przede wszystkim patrzą na wygląd. Ktoś tutaj ślicznie powiedział to ( a raczje ujął słowami ).
Ja sama chciałabym wiedzieć co facetów kręci. Co najbardziej. Ale niestety przeglądając poprzednie posty, nie wpadłam na nic konkretnego. Ok,ok długie nogi...jędrna pupa, duże piersi, zgrabna, ładna...
Ale czy istnieją takie kobiety które wszystko by miały tak jak należy?
Chyba nie.
A jak tak to niestety albo stety ( bo jakbym znała byłabym lekko zazdrosna ) takiej kobiety nie znam.


Czasami zastanawiam się czemu płeć przeciwna patrzy najcześciej na wygląd?
Czemu?

" Nie to najpiekniejsze co z wierzchu się świeci,
Nie to tak magiczne i drogie,
Nie zawsze to,
Nie zawsze nie to,
Bo wnętrze jest najpiekniejszą ozdobą"

Tak właśnie.
Więc niech czasami Panowie stosują się do tego uroczego cytatu.
A nie zawsze patrzą na jędrne i zgrabne pupcie ( mówiąc łagodnie ).

Pozdrawiam.
__________________
I'm gonna wear a smile and walk in the sun
Normandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 16:33   #41
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Herbata - wyjaśniał mi kiedyś facet w pociągu.
Właśnie jechał z Katowic do Bydgoszczy, do swojej kobiety.
Bo mężczyzna potrzebuje kogoś z kim może się napić herbaty.
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-11, 18:26   #42
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez Normandie Pokaż wiadomość
Cóż...Faceci są różni. Na pewno nie kręci każdego Pana to samo. Innych kręci to drugich tamto.
Mówi się,że o wnętrze jest piękne i ważne.
Rzeczywiście to jest ważne,ale nie oszukujmy się drogie Panie. Faceci przede wszystkim patrzą na wygląd. Ktoś tutaj ślicznie powiedział to ( a raczje ujął słowami ).
Ja sama chciałabym wiedzieć co facetów kręci. Co najbardziej. Ale niestety przeglądając poprzednie posty, nie wpadłam na nic konkretnego. Ok,ok długie nogi...jędrna pupa, duże piersi, zgrabna, ładna...
Ale czy istnieją takie kobiety które wszystko by miały tak jak należy?
Chyba nie.
A jak tak to niestety albo stety ( bo jakbym znała byłabym lekko zazdrosna ) takiej kobiety nie znam.


Czasami zastanawiam się czemu płeć przeciwna patrzy najcześciej na wygląd?
Czemu?

" Nie to najpiekniejsze co z wierzchu się świeci,
Nie to tak magiczne i drogie,
Nie zawsze to,
Nie zawsze nie to,
Bo wnętrze jest najpiekniejszą ozdobą"

Tak właśnie.
Więc niech czasami Panowie stosują się do tego uroczego cytatu.
A nie zawsze patrzą na jędrne i zgrabne pupcie ( mówiąc łagodnie ).

Pozdrawiam.

to jest prawda.. ja powiem moze facet patrzy na wygląd ale jeżeli cos sie w osobowości nie podoba to też odpada
Tak samo z facetami, miałam juz tak 2 razy, umowilam sie z facetem który tak mi się podobał że... a jak tylko doszło do rozmowy i słyszałam jego mówienie że jakie on to dziewczyny miał ile takich ślicznych suczek chodzi po tym świece to miałam już go dosć i już było mi nawet obojetne to że jest taki słodziutki...
Poprostu ta osoba musi miec to coś co nas pociąga
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2010-04-11 o 18:28
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 06:47   #43
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

A to prawda. Może być nie wiadomo jak przystojny, ale jak powie coś głupiego, pokaże jaki jest "inteligentny", to czar pryska.
Może nie ma reguły...Ale dla mnie facet musi być przede wszystkim inteligentny (nie przemądrzały) i "mieć jaja"!!!
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:11   #44
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Cytat:
Napisane przez ania128 Pokaż wiadomość
A to prawda. Może być nie wiadomo jak przystojny, ale jak powie coś głupiego, pokaże jaki jest "inteligentny", to czar pryska.
Może nie ma reguły...Ale dla mnie facet musi być przede wszystkim inteligentny (nie przemądrzały) i "mieć jaja"!!!

dokładnie.. ja tak miałam tak mi sie podobał facet a jak tylko z nim rozmawiałam to mnie odrzuciło.. Taki przemądrzały właśnie był i mówił tak głupio o dziewczynach, wiec wygląd nie jest najważniejszy Niekiedy się nam podoba ktoś kto wcale dla innych przystojny nie jest a dla nas mega przystojny i na tą przystojnosć nie składa się tylko wyglad który się nam podoba ale i osobowość Dlatego ja nie nawidze jak np moi koledzy niekiedy brzydko mówią o jakiejś lasce ich kumpla, że ona nie jest fajna czy coś takiego, ja zawsze mówie że ona ma się mu podobać a nie im! Takie puste to..
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 01:54   #45
Refleksja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Czytalam wasza ciekawa dyskusje. Wczesniej ten temat by mnie nie zainteresowal, ale ze wzgledu na moje niedawne osobiste doswiadczenia w wieku 35 lat zainteresowalam sie ponownie "co mezczyzni szukaja w kobiecie"?
Wiec kilka slow o sobie, 5 lat temu poznalam mezczyzne ktory wydawal mi sie fantastycznym przyjacielem, kochankiem i partnerem na zycie. Spedzilismy dwa cudowne lata podczas ktorych robilismy wszystko razem. Niestety ostatnie 3 lata oboje duzo pracowalismy, w pewnym stopniu wpadlismy w depresje wynikajaca ze zmeczenia, niedospania i przepracowania. Ja poswiecialam duzo czasu dla moich chorych rodzicow, ktorzy wymagali opieki, po drugie wlasna nowa firma zaangazowala mnie w ogromnym stopniu. Nie bylo z niej pieniedzy ale duzo pracy, jak to normalnie jest na poczatku. Zauwazylam ze on sie oddalal emocjonalnie, sporo mnie krytykowal, zaczelismy miec sprzeczki i niezadowolenie. Wydaje mi sie ze zapomnialam jak wyglada normale zycie, zapomnialam o moim mezczyznie. On nie wykazywal zadnych potrzeb seksualnych, rozdzielilismy lozka. Ale on nie zapomnial o innych kobietach, pomimo ze zaproponowal mi malzenstwo i zaczelismy myslec o dziecku okazalo sie niedawno ze chodzi po uslugi seksualne do prostytutek.
Tak bylo przez 2 lata naszego zwiazku.

Szok? oczywiscie, bol? oczywiscie, poczucie odrzucenia? ogromne.
Ale przeszlam przez to, jego obrona bylo powiedzenie "nie mialas czasu dla mnie, ale ja nadal bardzo cie kocham, nic sie nie zmienilo".
Co o tym myslicie?

Czy widzicie wine po mojej stronie? Czy raczej uwazacie ze jego zachowanie jest pomimo wszystko nie do zaakceptowania, ze przekroczyl granice?

Bede bardzo ciekawa waszych, niezaleznych, dojrzalych opinii.

ps. ja jestem jak mowia mi moi znajomi, bardzo atrakcyjna kobieta, moj partner mowi ze doskonala kochanka, potrafie byc rozniez przyjacielem sluchajacym i zaangazowanym w rozmowe.

Pytajcie jesli nie dalam pelnego obrazu sytuacji.

Opinie wasze sa dla mnie wazne, dziekuje za nie z gory
Refleksja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 09:35   #46
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

co ja o tym mysle ? z jednej strony dupek z niego, ze zamiast porozmawiac najpierw, to od razu zaczal sobie szukac rozwiazania swoich problemow u prostytutki. nie wiem co doradzic, ale jesli ci nadal na nim zalezy i go kochasz (i jemu tez oczywiscie), to wizyta u psychologa/seksuologa bylaby dobrym wyjsciem.
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 15:46   #47
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

Po kij mi wiedzieć co pociąga facetów ważne co urzekło mojego mężczyznę i co mu się we mnie najbardziej podoba
__________________
http://kateart.deviantart.com/

"Bóg rozkazał
swoim aniołom

żeby Cię strzegły
na wszystkich Twoich ścieżkach"
Ps 90,11
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 11:27   #48
baash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Co pociąga facetów najbardziej w kobietach?

A ja znalazłam fajny artykuł o tym, co facetów podnieca: http://facetpo40.pl/seks/co-nas-facetow-podnieca/
Warto czasem sięgnąć do tego, co pisza o nas faceci
baash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.