Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 21:45   #1831
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jeśli silikonami zabezpieczam tylko długość włosów to wystarczy czy skalp też trzeba zabezpieczać?
Ja silikonową bombą b/s zabezpieczam końcówki, zaś odżywkę d/s z silikonami wcieram w całą długość włosów i w skalp też-podrażnień i obciążenia ekstremalnego nie zanotowałam.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:46   #1832
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jeśli silikonami zabezpieczam tylko długość włosów to wystarczy czy skalp też trzeba zabezpieczać?
Wystarczy. Jak nałożysz silikony na skalp to może Ci albo podrażnić skórę głowy, albo obudzisz się z tłustymi włosami u nasady i mega przyklapem Może = nie musi
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:51   #1833
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51392648]Ja silikonową bombą b/s zabezpieczam końcówki, zaś odżywkę d/s z silikonami wcieram w całą długość włosów i w skalp też-podrażnień i obciążenia ekstremalnego nie zanotowałam.[/QUOTE]
Ja robię identycznie
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 21:53   #1834
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Skalpu mi nie podrażniają ale szybko się przetłuszczają :/
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:12   #1835
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Skalpu mi nie podrażniają ale szybko się przetłuszczają :/
No to odpuść silikony na skalpie całkowicie bo one wzmagają przetłuszczanie
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:12   #1836
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Jeśli już przy silikonach jesteśmy, to kupiłam sobie serum na końcówki- Maracuja Oil z Biedronki,ciekawa jestem jak się sprawdzi Wykorzystując promocję wzięłam też wszystkie 4 saszetki Biovaxów, jeszcze ich nigdy nie próbowałam.
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 22:23   #1837
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Jeśli już przy silikonach jesteśmy, to kupiłam sobie serum na końcówki- Maracuja Oil z Biedronki,ciekawa jestem jak się sprawdzi Wykorzystując promocję wzięłam też wszystkie 4 saszetki Biovaxów, jeszcze ich nigdy nie próbowałam.
Ja uwielbiam to serum ładnie pacjnie i nic a nic nie obciąża a dobrze zabezpiecza (brak rozdwojonych i połamanych )
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 05:47   #1838
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam to serum ładnie pacjnie i nic a nic nie obciąża a dobrze zabezpiecza (brak rozdwojonych i połamanych )
Kupiłam to serum z Twojego polecenia, ale jeszcze go nie otwierałam. Muszę zużyć najpierw kurację arganowa z Mariona. Ciekawa jestem jak się sprawdzi
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 07:00   #1839
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Wow, jakbym czytała o swoich włosach Dodało mi to otuchy, oby się te Kallosy u mnie sprawdziły

Moje włosy nie lubią bardzo Babydream, co prawda nie miałam podrażnienia, ale za to tępe w dotyku, gumowate siano
Moje włosy na długości go lubią, ale skalp nie Mój skalp lubi SLS

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Oj ja tez po algea mialam tak samo sucheee i po bananowym tez byly dziwne mam teraz dwa te sloiki i stoja i nie mam co z nimi zrobic :/ dlatego wstrzymalam sie z kupnem blueberry
A dzis zakupilam szampon Green Pharmacy z olejem arganowym i granatem no zobaczymy jak sie sprawdzi a i chwalona odzywke GlissKur oil nutritive

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

A wlasnie powiedzcie mi czy ma znaczenie kolejnosc podawania na wlosy protein humektantow czy emolientow?? Np czy zle robie dajac najpier emolienty zmywam szamponem nakladam proteiny/humektanty??
U mnie w łazience tak stoi Algae Staram się zużywac ją do emulgowania oleju przed myciem.

Ciekawe jak się u Ciebie sprawdzi ten szampon Z tego co pamiętam ma dość dobre noty na KWC bo też go chciałam wypróbować, ale nigdzie nie mogłam go wtedy dorwać Swoją drogą w ogóle teraz nie pamiętam o szamponach z GP, a muszę kupić jakiś nowy, może właśnie z GP?

Hmmm a nie przypadkiem przed myciem proteiny a po emolienty? Chociaż na 100% nie wiem, ja staram się używać na zmianę po myciu masek proteinowych i emolientowych (czyt. raz Milk raz Omega ).

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Bo są wysuszone farbowaniem ale w dotyku zupełnie inne niż może się wydawać na zdjęciu no popatrz a niby taki łagodny szampon a Ciebie podrażnił, jednak dobrze jest robić te próby uczuleniowe przed zastosowaniem. Mnie nie podrażnił ale włosy po nim masakryczne i nie do rozczesania. Może spróbuj tych rosyjskich bez sls albo yves rocher?
I tak sa bardzo ładne

Podrażnił mnie dopiero po 4 użyciu I na 99% jestem już pewna, że to przez rumianek w składzie.
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 07:40   #1840
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam to serum ładnie pacjnie i nic a nic nie obciąża a dobrze zabezpiecza (brak rozdwojonych i połamanych )
Akurat zapach mi za bardzo nie podszedł
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 09:12   #1841
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

MassieDran wlasnie ja zawsze dawalam olej pozniej maske nawilzajaxa emolient zmywalam szamponem i na koncu albo odzywke alterry granat albo nivea long repair i wlasnoe moze zle robilam



Dzis planuje dac olej jak zawsze na pare godzin pozniej dam odzywka garnierra oil nuttritive na 10 min zmyje szamponem alterry macadamia i na koniec dam na pol godziny pod czepkiem i recznikiem maske ziaji kakao mam nadzieje ze dobrze dzis bedzie chociaz zastanawiam sie czy ta garnier moze byc??

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

FleurDeCerisier nom piekne sa
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 10:17   #1842
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Gusia nivea na koniec jest ok, ma proteiny ale i silikony i emolienty

Dziękuję dziewczyny

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
MassieDran wlasnie ja zawsze dawalam olej pozniej maske nawilzajaxa emolient zmywalam szamponem i na koncu albo odzywke alterry granat albo nivea long repair i wlasnoe moze zle robilam



Dzis planuje dac olej jak zawsze na pare godzin pozniej dam odzywka garnierra oil nuttritive na 10 min zmyje szamponem alterry macadamia i na koniec dam na pol godziny pod czepkiem i recznikiem maske ziaji kakao mam nadzieje ze dobrze dzis bedzie chociaz zastanawiam sie czy ta garnier moze byc??

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

FleurDeCerisier nom piekne sa
A może olej, na to po kilku godzinach maska i na koniec odżywka? Ja zawsze w tej kolejności
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 11:43   #1843
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

W końcu dorosłam do tego, aby kupić sobie nożyczki fryzjerskie. Coraz więcej zniszczonych końcówek pojawia się na moich degażowanych pasmach, kropek, białych plamek itd.. jutro przyjdą do mnie moje własne Jaguarki ^^
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 13:19   #1844
megustastu
Raczkowanie
 
Avatar megustastu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sri lanka
Wiadomości: 190
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Też ostatnio sprawiłam sobie nożyczki i jestem zachwycona.
Ostatnio mój młodszy brat powachal Kallosa bananowego i odrazu spytał "a to jest do jedzenia?"
__________________
Mówić o pensji brutto to tak, jakby mówić o długości penisa razem z kręgosłupem.
instagramy spamy
megustastu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 15:30   #1845
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez megustastu Pokaż wiadomość
Też ostatnio sprawiłam sobie nożyczki i jestem zachwycona.
Ostatnio mój młodszy brat powachal Kallosa bananowego i odrazu spytał "a to jest do jedzenia?"
Bananowy Kallos pachnie jak bananki w cukrze Haribo. Cholernie chemicznie, ale fajnie. Szkoda, że się nie nadaje do moich włosów. Opakowanie też super, takie ostro żółciutkie, poprawiałoby mi humor
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 17:43   #1846
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Przespałam się z decyzją i kupię Cherry i Blueberry. Zaryzykuję. A jak nie to zużyję do mycia :p Zdenkowałam aloesową naturvital, kolejny w kolejce będzie olej Wellness&Beauty i pewnie Kallos Omega. Często używacie półproduktów ?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 18:48   #1847
igus95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 14
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek
Przespałam się z decyzją i kupię Cherry i Blueberry. Zaryzykuję. A jak nie to zużyję do mycia :p Zdenkowałam aloesową naturvital, kolejny w kolejce będzie olej Wellness&Beauty i pewnie Kallos Omega. Często używacie półproduktów ?
ja tylko wtedy kiedy kupię jakąś maskę, która kompletnie mi nie pasuje (dodaje parę kropelek soku z aloesu albo jakiegoś olejku)

Ps. dodaję zdjęcie dzisiejszych włosów, nałożyłam olejek łopianowy ze skrzypem polnym Green Pharmacy, po 3,5 godz umyłam szamponem z Jantara, potem nałożyłam odżywkę Garniera Ultra Doux. Wyschły same, rozczesałam je grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami i nałożyłam Mariona 7 efektów. Włosy są meega miękkie, błyszczące, dobrze nawilżone, sypkie i wygładzone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00407.jpg (74,5 KB, 21 załadowań)
igus95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 19:57   #1848
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Wkurzyłam się. Myłam wczoraj włosy, a już dziś tłuste Dzisiaj za to tylko umyłam je sodą i zrobiłam płukankę octową. Jak wyschną dorzucę jeszcze serum na końcówki.
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:00   #1849
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się. Myłam wczoraj włosy, a już dziś tłuste Dzisiaj za to tylko umyłam je sodą i zrobiłam płukankę octową. Jak wyschną dorzucę jeszcze serum na końcówki.
Moje też ostatnio bardziej się przetłuszczają, ale to chyba przez to, że je tak często dotykam gdy po emolientach są takie gładkie, miękkie i błyszczące.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-14, 20:34   #1850
Sachmet512
Raczkowanie
 
Avatar Sachmet512
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 463
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Czuję, że kondycja moich włosów uległa poprawie. Nie nakładałam żadnej odżywki a schną mi już ok. 1,5 godziny
Sachmet512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 20:56   #1851
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A ja dzisiaj zobaczyłam sporo białych kropek, co ciekawe-niemal na jednym pasemku, inne były w lepszej kondycji. Nie mogę się doczekać niedzielnego ścięcia, bo oprócz tych nie najlepszych końcówek mam problemy z za długą grzywką-upodabnia mnie do psa z reklam Duluxa i pokazuje, że rycyna ma moc-obcniałam grzywkę przed studniówką, w połowie stycznia, była wtedy nieco dalej za oczy, a teraz jest daleko za brodę
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:03   #1852
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Sachmet512 Pokaż wiadomość
Czuję, że kondycja moich włosów uległa poprawie. Nie nakładałam żadnej odżywki a schną mi już ok. 1,5 godziny
Moje kiedyś schły w godzinę, teraz do 4. Siedzę już 2h i czuję jakbym pół godziny temu wyszła spod prysznica, nadal wszystko mokre. :/

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51404577]A ja dzisiaj zobaczyłam sporo białych kropek, co ciekawe-niemal na jednym pasemku, inne były w lepszej kondycji. Nie mogę się doczekać niedzielnego ścięcia, bo oprócz tych nie najlepszych końcówek mam problemy z za długą grzywką-upodabnia mnie do psa z reklam Duluxa i pokazuje, że rycyna ma moc-obcniałam grzywkę przed studniówką, w połowie stycznia, była wtedy nieco dalej za oczy, a teraz jest daleko za brodę[/QUOTE]

Mam jeszcze połowę buteleczki oleju rycynowego, jak go stosujesz? Ja go kiedyś dodałam do maski albo nawet solo na długość położyłam i musiałam 3 razy myć Babydreamem.

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-05-14 o 21:04
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 21:23   #1853
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Raz w tygodniu wcieram ciepłą rycynę(wylewam na spodeczek, a ten z kolei stawiam na kubku z gorącą wodą) w skalp na kilka godzin przed myciem, potem myję raz-na początku ciepłą wodą, kończę chłodną, ziołowym szamponem ze SLeSem i myję metodą kubeczkową. Odżywka/maska po myciu jak zwykle
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-14, 22:53   #1854
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Przespałam się z decyzją i kupię Cherry i Blueberry. Zaryzykuję. A jak nie to zużyję do mycia :p Zdenkowałam aloesową naturvital, kolejny w kolejce będzie olej Wellness&Beauty i pewnie Kallos Omega. Często używacie półproduktów ?
Cieszy mnie Twój wybór, bo obie mnie kuszą i jestem ciekawa efektów
Ja dzisiaj wypróbowałam Omegę, na razie tylko na grzywce i wreszcie mam dobranego Kallosa! Gładko, mięciutko i błyszcząco Jutro kładę na całe włosy, pół godzinki pod czepkiem i jak czas pozwoli - schnięcie bez suszarki
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 04:52   #1855
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Cieszy mnie Twój wybór, bo obie mnie kuszą i jestem ciekawa efektów
Ja dzisiaj wypróbowałam Omegę, na razie tylko na grzywce i wreszcie mam dobranego Kallosa! Gładko, mięciutko i błyszcząco Jutro kładę na całe włosy, pół godzinki pod czepkiem i jak czas pozwoli - schnięcie bez suszarki
Omega jest najlepsza juz nawet za sam zapach. Ja ją używam z olejem ale solo tez jest spoko. Zauważyłam, że im dłużej ja trzymam, tym włosy są lepsze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 06:43   #1856
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Omega jest najlepsza juz nawet za sam zapach. Ja ją używam z olejem ale solo tez jest spoko. Zauważyłam, że im dłużej ja trzymam, tym włosy są lepsze.
Tak, Omega jest rewelacyjna Do tej pory zawsze trzymałam ją chwilę, ale muszę spróbować potrzymac ja dłużej, skoro piszesz że wtedy działa jeszcze lepiej
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:07   #1857
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Tak, Omega jest rewelacyjna Do tej pory zawsze trzymałam ją chwilę, ale muszę spróbować potrzymac ja dłużej, skoro piszesz że wtedy działa jeszcze lepiej
Oj kusicie tą omegą ja jeszcze nie kupiłam bo jakoś nie mogę trafić do Hebe naolejowałam na całą noc włosy olejem lnianym, zobaczę jak działa solo (na szczęście nie czuję jego zapachu )
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 10:21   #1858
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Oj kusicie tą omegą ja jeszcze nie kupiłam bo jakoś nie mogę trafić do Hebe naolejowałam na całą noc włosy olejem lnianym, zobaczę jak działa solo (na szczęście nie czuję jego zapachu )
Ja mam Hebe praktycznie po drodze z przystanku do domu, ale asortyment Kallosowy mają słaby, raz mi się udało trafić na jakąś dostawę chyba, więc od razy wrzuciłam do koszyka Omegę i Milk, bo wcześniej ich nie było

Mam dylemant, muszę dziś kupić szampon i już nie wiem jaki Mój skalp kocha Dove, ale on puszy mi włosy na długości
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 11:47   #1859
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Oj kusicie tą omegą ja jeszcze nie kupiłam bo jakoś nie mogę trafić do Hebe naolejowałam na całą noc włosy olejem lnianym, zobaczę jak działa solo (na szczęście nie czuję jego zapachu )
No kuszą kuszą
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-15, 13:39   #1860
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja mam Hebe praktycznie po drodze z przystanku do domu, ale asortyment Kallosowy mają słaby, raz mi się udało trafić na jakąś dostawę chyba, więc od razy wrzuciłam do koszyka Omegę i Milk, bo wcześniej ich nie było

Mam dylemant, muszę dziś kupić szampon i już nie wiem jaki Mój skalp kocha Dove, ale on puszy mi włosy na długości


Moje wlosy lubia alterra Granat
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.