Studniówka 2008 część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 18:17   #1141
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Jejku... Spotkalam sie z tym chlopakiem... Jest mojego wzrostu :/ Niedobrze.

Jest dosć brzydki, ale bardzo fajny i kulturalny. Milo nam sie gadalo. Gdyby nie ten wzrost
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:20   #1142
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Heheheh to ja powiem tak w tamtym roku złamałam stopę na w-fie przed sylwkiem a był zamówiony bal, pierwszy w moim życiu, poszłam do chirurga, nie był zachwycony, ale zdjął tydzień przed terminem, przez co dostałam mniejsze odszkodowanie :/ no ale najlepszy klopsik był z tego, ze nie mogłam stanąć na stopę tańczyłam na rękach lub o kulach, w pewnym momencie pośliznęła mi się zdrowa noga i było bum, a wszyscy ludzie ojjejej!!!!!!!!!! ale byłam sławna, hehhe aaa i miałam elegancką, różową skarpetę hehhe bo noga nie nadawała się na buta hehehh
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:22   #1143
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
tak mniej więcej ma wygladać ta góra; tylko inny rękaw:
http://www.allegro.pl/item287549886_...eczorowa_.html
dzięki za zdjęcie - jakoś sobie nie mogłam tego wyobrazić problem w tym, że ten gips jest troche gruby, i raczej obcisłe rękawy by nie dały rady, ale gdyby pokombinować i zrobić właśnie dekolt w tym stylu tylko z bufiastymi rękawami/rękawkami ? jak myślicie ?


sivvus18 spokojnie ja też trochę wcześniej miałam takie problemy jak yka-pyka-milusia-znika (mam nadzieje że nie przekręciłam). błagam , nie stawiajcie mnie jako wzór niezałamującej się - to się jeszcze może zmienić
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:26   #1144
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

malinaaack mamy te same zaproszenia!! nie podobają mnie się :/

byłam na przymiarce własnie narazie jest dobrze, ale wiecie co?? narazie nie czuje sie och i ach w tej sukience.... nie wiem czemu....
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:26   #1145
jakasia_1
Raczkowanie
 
Avatar jakasia_1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 324
GG do jakasia_1
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Heheheh to ja powiem tak w tamtym roku złamałam stopę na w-fie przed sylwkiem a był zamówiony bal, pierwszy w moim życiu, poszłam do chirurga, nie był zachwycony, ale zdjął tydzień przed terminem, przez co dostałam mniejsze odszkodowanie :/ no ale najlepszy klopsik był z tego, ze nie mogłam stanąć na stopę tańczyłam na rękach lub o kulach, w pewnym momencie pośliznęła mi się zdrowa noga i było bum, a wszyscy ludzie ojjejej!!!!!!!!!! ale byłam sławna, hehhe aaa i miałam elegancką, różową skarpetę hehhe bo noga nie nadawała się na buta hehehh
to musiało bosko wyglądać !
a więc jest nadzieja będzie dobrze, musi być

a co do odszkodowania - nie wiem czy dostane jakieś kosmiczne odszkodowanie za szaleństwa na % a zresztą jakoś zbytnio mi na nim nie zależy.
jakasia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:30   #1146
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
tak właśnie myślałam, że bolerko będzie odpowiednie no chyba, że któraś z wizażanek zaproponuje mi jakąś sukienkę, która lepiej poradziłaby sobie z tym problemem jestem otwarta na wszelkie propozycje.
a o tańczenie się (jeszcze) nie martwię - póki co robie wzorową ramę

a myślicie, że mogliby mi ściągnąć gips parę dni wcześniej...?jak to jest z tym gipsem? do tej pory oprócz złamanego obojczyka , zresztą tego samego (sic!), w wieku 2 czy 3 lat, nie miałam nic złamanego, więc nie bardzo się orientuję....
założony był 1 stycznia ( o 1.05 ), ma być na 4 tygodnie, a studniówka 26, i jak by tak pójść 25... ale zaczynam kombinować
kombinuj.
Współczuję ci bardzo !!
zaraz Ci poszukam sukienek fajnych jakie mogłabyś przyodziać
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:31   #1147
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

będzie na pewno, zrób duże bum to cię zapamiętają hehhe żartuję oczywiście, nikomu tego nie życzę tfu, tfu
Zaczynam rozumieć, ze najważniejsze jest podejście, nie paznokcie, włosy, czy sukienka, kurde, mądra jestem :p
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 18:32   #1148
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Jejku... Spotkalam sie z tym chlopakiem... Jest mojego wzrostu :/ Niedobrze.

Jest dosć brzydki, ale bardzo fajny i kulturalny. Milo nam sie gadalo. Gdyby nie ten wzrost
Hehe bedzie dobrze najwazniejsze zebys dobrze sie z nim bawiła, pytałas czy lubi tanczyc itp? Jak facet umie tanczyc to juz polowa sukcesu bo przynajmniej sie wybawisz na calego
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:33   #1149
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez sivvus18 Pokaż wiadomość
Dziewucho! Ty masz problemy?! Dziewczyna jest w gipsie i nie załamuje sie,a ty paznokcie przezywasz.. Masz dlugie wlosy i z tego mozesz upiac co tylko chcesz, ja mam krotkie i nic z nimi nie zrobie! Jest mnostwo stron z fryzurami, nie przezywaj tego,az tak bardzo!
właśnie miałam napisać, że ją podziwiam za odwagę i to, że mimo gipsu ma zamiar dobrze się bawić

Po drugie, nie przeżywam... po to jest to forum (btw dotyczące wizażu) żeby móc się poradzić... Pytam się o to dziewczyn z nadzieją, że mi pomogą, bo się na tym znają
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:34   #1150
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez mycha555 Pokaż wiadomość
Hehe bedzie dobrze najwazniejsze zebys dobrze sie z nim bawiła, pytałas czy lubi tanczyc itp? Jak facet umie tanczyc to juz polowa sukcesu bo przynajmniej sie wybawisz na calego
Lubi sie bawic. Strasznie sie przejelam tym wzrostem. Zupelnie mi nie rpzeszkadza to, ze jest brzydki (nadrabia charakterem), tylko wlasnie ten nieszczesny wzrost
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:35   #1151
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

to Zrób coś na ten wzór napewno krawcowa coś wymobinuje, bo ta 'góra' jest taka jak gips, wiec cos może by z tego wyszło..
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 18:41   #1152
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Lubi sie bawic. Strasznie sie przejelam tym wzrostem. Zupelnie mi nie rpzeszkadza to, ze jest brzydki (nadrabia charakterem), tylko wlasnie ten nieszczesny wzrost
ale on jest niższy od Ciebie? czy równy? bo to dużza różnica...a pozatym wzrost nnie gra dużej roli...a tak w ogóle to Ty nie znałaś go wcześniej, nie wiedziałas jak wygląda itd?

PS Móje Kochanie jest ode mnie o dużo, duzo wyższe..ja jedna sie nie przejmuje ubieram buty na szpilce,ale nie bvardzo wysokiej, bo nie chce zrobić fikołka n parkiecie... wazne, żeby sie dobrze bawić!
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:44   #1153
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Studniówka 2008 część II

jezuuuuuuuuuuuuu normlanie u mnei to tylko sie załamać...
motywem dekoracji sali ma być tajemniczy ogród, i robimy dekoracje same i będa tam kwiatki robione z bibuły bardzo fajnie wyglądają i nasza klasa ma już sporo tych kwiatków a klasa równoległa aż szkoda gadać...dziewczyny stwierdziły że robienie tych kwiatków jest prymitywne a nawetn nie umiały ich zrobić (i kto tu jest prymitywny), do tego jak dziewczyny od nas z klasy powiedziały żeby pośliniły palce to łatwiej im będzie zwijać ta bibułe to oburzyły sie że jak to one mają palce ślinić
a jak sie zapytały swojej wychowawczyni dlaczego chłopaki nei robia to powiedziała ze chłopaki bibuły nie będa zwijac niech sobie porozmawiają i sama powiedziała że ona to nic najchętniej by nei robiła
wiecei co wkurzyłam sie...bo został tydzień do 100dn a my same tych kwiatków nei zdążymy zrobić, na dodatek od poniedziałku mamy zacząć dekoracje i będziemy zostawac neiwiadomo ile w szkole, a ciekawa jestem czy ktoś sie z tamtej klasy pofatyguje żeby nam pomóc...
oni to najchętniej pryszliby na gotowe a jeszcze lepiejby było jak my byśmy same to zrobiły, tylko jest nas w klasie 19 dziewczyn i 1 chłopak więc wiele sam chłopak zrobic nie może... i stwierdziłam że przemówienie napisze tylko od naszej klasy a tamci niech sie bujają...kurde nawet głupiego poloneza nie umieją tańczyć!!!! a prób nie wiem ile mieli
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 18:57   #1154
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
z tego co pamietam to chcialas cos tak z karbownica niekotre pasma, tak? Moim zdaniem nie za bardzo by pasowalo. Na Twoim miejscu, albo bym ladnie wymodelowala, albo wyprostowala wloski.
a co bys proponowala? bo ja nie mam pomyslu, bo jedni mowia, ze pasuje takie troche kreconych troche prostych, a inni wlasnie przeciwnie, ze nie pasuje. i kropka!

dziewczyny, studniowke mam na 19 a fryzjera na 11. myslicie, ze ta godzina bedzie ok? nie wiem ile mi tam zajmie, a potem jeszcze do kosmetyczki na makijaz no i trzeba wliczyc dojazd i co sadzicie?

a no i najwazniejsze kupilam dzisiaj rekawiczki jeszcze tylko bolerko...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:00   #1155
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
sivvus18 spokojnie ja też trochę wcześniej miałam takie problemy jak yka-pyka-milusia-znika (mam nadzieje że nie przekręciłam). błagam , nie stawiajcie mnie jako wzór niezałamującej się - to się jeszcze może zmienić
Mam nadzieję, że to się już nie zmieni i tego właśnie Ci życzę najważniejsze jest nasze nastawienie
Aaa i pisz mi Lena bo mój nick jest jeszcze pozostałością po dawnych zamierzchłych czasach hehe

No i jeszcze co do gipsu to może rzeczywiście udałoby się o wcześniej zdjąć... weź chirurga na litość że niby MUSI Ci to ustrojstwo zdjąć, bo się załamiesz A jak nie pomoże, to mówi się trudno... przynajmniej masz pewność, że to będzie naprawdę niezapomniana impreza zresztą czy koniecznie chcesz ukrywać gips za sukienką? bo nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to może komicznie wyglądać jakbyś garb miała Myślę, że każdy zrozumie, że miałaś "mały wypadek", a poza tym najważniejsza jest dobra zabawa
Jak byłam rok temu na studniówce to dziewczyna tez miała złamany obojczyk i przez to gips, a założyła śliczną czerwoną suknię, która prawie w ogóle tego gipsu nie zakrywała i wszyscy mówiliśmy, że pięknie wygląda, bo tak było naprawdę Poza tym wzbudziła dość duże zainteresowanie chłopaków, bo stwierdzili, że taka ładna dziewczyna, a na dodatek odważna, bo mimo wszystko przyszła na imprezę
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:01   #1156
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
ale on jest niższy od Ciebie? czy równy? bo to dużza różnica...a pozatym wzrost nnie gra dużej roli...a tak w ogóle to Ty nie znałaś go wcześniej, nie wiedziałas jak wygląda itd?
Ano nie znalam... Mialam taki orginalny prezent na gwiazdke Poszukam posta, w ktorym wszystko opisalam

Jest rowny (lub troszeczke nizszy) A ja mam już buty... Mama mnie udusi, bo duzo na nie wydalysmy Dziś wygladal na nizszego, ale mial adidasy, a ja kozaczki na dosc grubej podeszwie, wiec nie umiem dokladnie powiedziec.
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:02   #1157
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
to czy sie zda mature czy nie zalezy tylko i wyłącznie od wiedzy nabytej ^^ i po troszku szczęścia
ee tam ja licze tylko i wylacznie na szczescie

Cytat:
Napisane przez Gladys Pokaż wiadomość
Jak myślicie lepiej kupić czerwone czy srebrne buty i torebkę?
zdecydowanie srebrne dodatki

Cytat:
Napisane przez lideczka1312 Pokaż wiadomość
Chcę się pochwalic moją gotową sukieneczką i chociaż nie jest taka idealna jak w orginale to mi się bardzo podoba
ojej odwazna jestes. Napewno Cie ludzie zapamietaja

Cytat:
Napisane przez vanilia___ Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzisiaj buty, bardzo ladnie wygladaja na nodze, jednak są megaaaa wysokie.
mnie nie za specjalnie sie podobaja, a jak do tego nie wygodne to na pewno bym zwrocila.

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
jutro przyjdę od fryzjera to sfotografuje, boże 3majcie kciuki, żeby grzywka wyszła
trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Ehhh dzisiaj włożyłam tą moją sukienkę i nie mam zielonego pojęcia jakie dodatki do niej założyć ;/ Buty już mam, czarne peep toe z kokardkami.
nie wiem jaki masz typ urody, ale do sukienki pasowalyby srebrne dodatki.

Cytat:
Napisane przez wydzia Pokaż wiadomość
juz jutro zabawa
a widzisz jednak wszystko dobrze sie skonczylo fantastycznej zabawy

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
jezuuuuuuuuuuuuu normlanie u mnei to tylko sie załamać...
tez mam studniowke w szkole i rowniez sami musimy przygotowac dekoracje (zarowno sali gimanstycznej jak i calej szkoly). Nie przejmuj sie u mnie studniowka bedzie 26 stycznia i zaczete mamy doslownie NIC. Co do poloneza to proby odbyly sie jak narazie dwie. Nie wiem jak zdarzymy, bedzie ostro.
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:07   #1158
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Aaa i pisz mi Lena bo mój nick jest jeszcze pozostałością po dawnych zamierzchłych czasach hehe
oooooooooooo moja imienniczka

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość

tez mam studniowke w szkole i rowniez sami musimy przygotowac dekoracje (zarowno sali gimanstycznej jak i calej szkoly). Nie przejmuj sie u mnie studniowka bedzie 26 stycznia i zaczete mamy doslownie NIC. Co do poloneza to proby odbyly sie jak narazie dwie. Nie wiem jak zdarzymy, bedzie ostro.
nie no my tylko sali gimnastycznej no al emasz 26 to jeszcze troche czasu a ja 12...to dopiero będzie ostro boże..najchętniej to mamtej klasy byśmy nei wpuścili do skzoły na tej 100dn;> bo wogóle z organizacją w tamtej klasie jest źlee ;D debile normlanie bo inaczej określić nei można
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:10   #1159
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez jakasia_1 Pokaż wiadomość
to musiało bosko wyglądać !
a więc jest nadzieja będzie dobrze, musi być

a co do odszkodowania - nie wiem czy dostane jakieś kosmiczne odszkodowanie za szaleństwa na % a zresztą jakoś zbytnio mi na nim nie zależy.
ja mysle ze powinni ci sciagnac te 2 dni wczesniej, to zaden problem a jak nie to sama to zrob 2, dni nie robi roznicy tylko nie szalej za bardzo!
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 19:12   #1160
la soleil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 45
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Ano nie znalam... Mialam taki orginalny prezent na gwiazdke Poszukam posta, w ktorym wszystko opisalam

Jest rowny (lub troszeczke nizszy) A ja mam już buty... Mama mnie udusi, bo duzo na nie wydalysmy Dziś wygladal na nizszego, ale mial adidasy, a ja kozaczki na dosc grubej podeszwie, wiec nie umiem dokladnie powiedziec.

Przeciez jka on butki ubierze to one maja delikatny obcasik jego też do góry troszkę podniosą! bedzie dobrze zobaczysz!!
la soleil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:14   #1161
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
a co bys proponowala? bo ja nie mam pomyslu, bo jedni mowia, ze pasuje takie troche kreconych troche prostych, a inni wlasnie przeciwnie, ze nie pasuje. i kropka!

dziewczyny, studniowke mam na 19 a fryzjera na 11. myslicie, ze ta godzina bedzie ok? nie wiem ile mi tam zajmie, a potem jeszcze do kosmetyczki na makijaz no i trzeba wliczyc dojazd i co sadzicie?

a no i najwazniejsze kupilam dzisiaj rekawiczki jeszcze tylko bolerko...
W/g mnie ładnie byś wyglądała we włosach wyprostowanych lub delikatnie podkręconych i wymodelowanych albo jakimś upięciu, ale nie za bardzo wymyślnym
A poza tym, to ładną masz sukienkę

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Ano nie znalam... Mialam taki orginalny prezent na gwiazdke Poszukam posta, w ktorym wszystko opisalam

Jest rowny (lub troszeczke nizszy) A ja mam już buty... Mama mnie udusi, bo duzo na nie wydalysmy Dziś wygladal na nizszego, ale mial adidasy, a ja kozaczki na dosc grubej podeszwie, wiec nie umiem dokladnie powiedziec.
Hmmm a ja nie pomyślałam o tym, żeby sprawdzić wzrost partnera Ale na pewno jest ode mnie wyższy, bo ja należę do tych malutkich kobietek (163cm)
Ale myślę, że najważniejsze, że chłopak lubi się bawić Chociaż troszkę Cię rozumiem, bo każda z nas chciałaby iść z tym wymarzonym
Ja mam natomiast problem z ubiorem dla partnera

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość

nie wiem jaki masz typ urody, ale do sukienki pasowalyby srebrne dodatki.
Też myślałam o srebrnej biżuterii... może z jakimiś cyrkoniami, żeby tą czarną sukienkę rozświetlić. Tylko co z torebką... bo czy to nie będzie śmiesznie jak ni stąd ni stamtąd wylecę ze srebrną torebką?
A typ urody hmmm włosy brązowe (taka czekoladka), jutro idę 5 razy na solarkę, więc obecnie już jestem trochę opalona, oczy bardzo niebieskie... nie wiem czy jestem zimą, czy wiosną czy czym
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:16   #1162
qwerty1290
Raczkowanie
 
Avatar qwerty1290
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 232
Dot.: Studniówka 2008 część II

a macie już przygotowane programy na studniowke? ja mam studniowke 13 stycznia a nic jeszcze nie zostalo napisanellllll
qwerty1290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:17   #1163
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Nie przejmuj sie dekoracją, u nas było 10 klas, a tylko nasza robiła, no dobrze, żeby nie obrazić z 10 z innych klas w sumie było, ale gdyby nie mój kolega, który dosłownie wszystkim kierował, byłoby wielkie gówno, wszyscy utrudniali, nauczyciele, dyrektorka itd...klasa nasza dostała pochwałę, teraz też robią, a ja nie mogę pomóc, bo leki , no ale trochę już też porobiłam, dzisiaj wiązałam balony, a wcześniej malowanie, po parę dni :/ bolą mnie teraz moje paznokcie :P ale frajda będzie widzieć, że sie coś zrobiło
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:23   #1164
cyka-pyka-milusia-znika
Raczkowanie
 
Avatar cyka-pyka-milusia-znika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 35
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
a macie już przygotowane programy na studniowke? ja mam studniowke 13 stycznia a nic jeszcze nie zostalo napisanellllll
u nas też nic jeszcze nie mamy przygotowane... nawet pomysłu brakuje

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
oooooooooooo moja imienniczka



nie no my tylko sali gimnastycznej no al emasz 26 to jeszcze troche czasu a ja 12...to dopiero będzie ostro boże..najchętniej to mamtej klasy byśmy nei wpuścili do skzoły na tej 100dn;> bo wogóle z organizacją w tamtej klasie jest źlee ;D debile normlanie bo inaczej określić nei można
O jak miło poznać swoją imienniczkę i do tego tegoroczną maturzystkę
Co do dekoracji sali to na szczęście my się tym nie przejmujemy, bo lokal w którym mamy studniówkę się tym zajmuje W zeszłym roku był motyw "baśni 1000 i 1 nocy" i było naprawdę pieeeknie
cyka-pyka-milusia-znika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:24   #1165
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez la soleil Pokaż wiadomość
Przeciez jka on butki ubierze to one maja delikatny obcasik jego też do góry troszkę podniosą! bedzie dobrze zobaczysz!!
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=664

Mamina niespodzianka

Mam nadzieje. Już widze miny panienek z moje klasy- wzielam nizszego i brzydkiego a przeciez nie o wyglad tu chodzi wcale mi to nie rpzeszkadza. a ze wzrostem bedzie dobrze (podniesiena na duchu )
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:30   #1166
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Studniówka 2008 część II

Zobaczysz kopary im opadną jak zobaczą jak się bawisz, na co komu piękniś z którym byś się zanudziła, albo dres, który by Tobą poniewierają i o tańcu nie miałabyś co marzyć...Mamę masz super tak się troszczy doceń to pewnie będzie dumna w jej oczach pewnie jesteś najpiękniejsza i i tak nie ma wartego Ciebie faceta Baw się dobrze
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:31   #1167
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
a co bys proponowala?
ja proponowalabym cos lekko zakreconego czyt. fale. Patrz zalaczniki.

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
nie no my tylko sali gimnastycznej no al emasz 26 to jeszcze troche czasu a ja 12...to dopiero będzie ostro
no niby jeszcze jest czas, ale udekorowac cala szkole bedzie ciezko. Ja to czarno widze

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
ja mysle ze powinni ci sciagnac te 2 dni wczesniej, to zaden problem a jak nie to sama to zrob 2, dni nie robi roznicy tylko nie szalej za bardzo!
Nie jestem pewna ale jesli sciagnela by sobie sama gips to nie dostala by odszkodowania? Poza tym jak ja milam na ponad miesiac cala noge w gipsie (wypadla mi rzepka z kolana) to przez tydzien wogole chodzic ledwo co moglam, maskara. Nikomu nie zycze.

Cytat:
Napisane przez qwerty1290 Pokaż wiadomość
a macie już przygotowane programy na studniowke? ja mam studniowke 13 stycznia a nic jeszcze nie zostalo napisanellllll
scenariusz wstepny jakis tam jest napisany. Jednak proby beda dopiero za tydzien (a wiec w tyg przed studniowka).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.jpg (49,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (44,2 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: gif f7.gif (113,0 KB, 21 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:32   #1168
K@sieńka
Zadomowienie
 
Avatar K@sieńka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa tuż tuż
Wiadomości: 1 623
GG do K@sieńka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez cyka-pyka-milusia-znika Pokaż wiadomość
Hmmm a ja nie pomyślałam o tym, żeby sprawdzić wzrost partnera Ale na pewno jest ode mnie wyższy, bo ja należę do tych malutkich kobietek (163cm)
Ale myślę, że najważniejsze, że chłopak lubi się bawić Chociaż troszkę Cię rozumiem, bo każda z nas chciałaby iść z tym wymarzonym
Ja mam natomiast problem z ubiorem dla partnera
E, taka malutka nie jestes Chociaz ja mam 168 i chcialbym byc nizsza.
__________________

K@sieńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:34   #1169
fantasy89
Raczkowanie
 
Avatar fantasy89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 38
Dot.: Studniówka 2008 część II

Tak sobie teraz myśle, że ja sie wogóle do tego czasu studniówką nie przejmowałam, ale im więcej czytam waszych komentarzy tym bardziej zaczynam się stresować:P
fantasy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:37   #1170
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Studniówka 2008 część II

taaa a jeszcze ich wychowawczyni stwierdziła że kto wymyślił taka głupia dekoracje a z jej klasy żaden pomysł nie padł...normalnie jak pomyśle że musze z nimi przebywac na jednej imprezie to mnei odrzuca ale fakt będe miała swoje towarzystwo i ich daleko w du***
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.