Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 09:34   #2701
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej dziewczynki
Widze ze pierwsza lipcoweczka pcha sie do wyjsciia , powoodzenia!
Aclerya, mam nadzieje, ze nie wymecza cie za bardzo
Dzojsticzek, postawa przy karmieniu to jedno, ale kregoslup tez wraca do.normalnosci, bo mnie boli w odcinku zebrowym jak sie klade na boku, a w piersiowym jak źle karmie.
Ja jem wszystkoooo, wrecz pozeram. Co karmienie to wizyta w.kuchni po litr wody i pare kanapek. W zyciu nie zgubie sadelka przy takim pochlanianiu wszystkiego. Nawet w ciazy tak nie mialam.
U nas ogółem wsio ok, mlody dostal jakis bialych pryszczy na czole, na razie przemywam woda, zobacze co polozna powie na to.
Wczoraj nie mogl się biedak odpierdziec i tylko 2 kupy poszły dzisiaj trzeba bedzie troche porowerykowac
Mnie zaczyna juz powoli wkuuu... krwawienie, tosz ile mozna z podpaska lazic ;/

Powodzenia wizytujacym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:36   #2702
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Loreal... zawsze mi wychodziły ładne kolory jak na opakowaniu. A teraz zupełnie inny
Faktycznie dziwne, mi też zawsze loreal wychodzi taki sam jak
na zdjęciu. Chyba hormony działają




Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej, my dzis zaczynamy wywoływanie. Jeszcze nie wiem jak, czym i o której. Czekam na badanie i bedzie podjęta decyzja... Ale cos się nie spiesza wiec pewnie do jutra się zejdzie...
Kciuki żeby jak najszybciej poszlo





Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Oby nie!

Daj znać jaka decyzje podjeli. Kciuki zaciskamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Dziewczyny ja prosze Jasia zeby juz wychodzil, a ten nic. Chyba słucha taty i wyjdzie dopiero jak będziemy mieli podloge

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No wiesz, podłoga rzecz bardzo wazna



Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Hello!

Melduje się w 2paku
Wychodzę do domu, lekarz chciał żebym została, ale przejrzał 3 ostatnie usg, zbadał na fotelu i uznał, że w sumie to mogę czekać w domu
I najlepsze - tydzień temu szyjka była zgładzona i rozwarcie na palec. A dziś - szyjka skrócona w 80% i zamknięta
Chyba za szybko nie urodzę :/
Super że wychodzisz, ale ta szyjka to cie w konia robi... Może wcześniej to było błędne badanie??

Alloffkowa na pewno jutro wyjdziesz
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:36   #2703
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Widze ze pierwsza lipcoweczka pcha sie do wyjsciia , powoodzenia!
Aclerya, mam nadzieje, ze nie wymecza cie za bardzo
Dzojsticzek, postawa przy karmieniu to jedno, ale kregoslup tez wraca do.normalnosci, bo mnie boli w odcinku zebrowym jak sie klade na boku, a w piersiowym jak źle karmie.
Ja jem wszystkoooo, wrecz pozeram. Co karmienie to wizyta w.kuchni po litr wody i pare kanapek. W zyciu nie zgubie sadelka przy takim pochlanianiu wszystkiego. Nawet w ciazy tak nie mialam.
U nas ogółem wsio ok, mlody dostal jakis bialych pryszczy na czole, na razie przemywam woda, zobacze co polozna powie na to.
Wczoraj nie mogl się biedak odpierdziec i tylko 2 kupy poszły dzisiaj trzeba bedzie troche porowerykowac
Mnie zaczyna juz powoli wkuuu... krwawienie, tosz ile mozna z podpaska lazic ;/

Powodzenia wizytujacym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Atlantan masz ? Krem? Smaruj mu buzke czymś natluszczajacym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:37   #2704
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
Widze ze pierwsza lipcoweczka pcha sie do wyjsciia , powoodzenia!
Aclerya, mam nadzieje, ze nie wymecza cie za bardzo
Dzojsticzek, postawa przy karmieniu to jedno, ale kregoslup tez wraca do.normalnosci, bo mnie boli w odcinku zebrowym jak sie klade na boku, a w piersiowym jak źle karmie.
Ja jem wszystkoooo, wrecz pozeram. Co karmienie to wizyta w.kuchni po litr wody i pare kanapek. W zyciu nie zgubie sadelka przy takim pochlanianiu wszystkiego. Nawet w ciazy tak nie mialam.
U nas ogółem wsio ok, mlody dostal jakis bialych pryszczy na czole, na razie przemywam woda, zobacze co polozna powie na to.
Wczoraj nie mogl się biedak odpierdziec i tylko 2 kupy poszły dzisiaj trzeba bedzie troche porowerykowac
Mnie zaczyna juz powoli wkuuu... krwawienie, tosz ile mozna z podpaska lazic ;/

Powodzenia wizytujacym!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam, że takie pryszcze są normalne i same zejda. Ale położna Ci powie dokładnie

A sadelkiem się nie martw. Jak jesteś glodna to jedz i juz. Potrzebujesz więcej kalorii niż przedtem.

Ja ledwo psychicznie wytrzymywalam okres 7 dni a co dopiero kilka tygodni krwawienia
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:37   #2705
_Inka__
Zadomowienie
 
Avatar _Inka__
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1 985
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mimi000 Pokaż wiadomość
Chlupnely mi wody. Dziewczyny kciuki prosze!!! Dziś urodzę córę.
Cytat:
Napisane przez mimi000 Pokaż wiadomość
Info z frontu: o 1:30 zaczęło ze mnie lecieć, o 4 wylądowałam na patologii, bo skurczy brak, o 5 przez godzine pierwsze skurcze, ale ucichły. Jestem po antybiotyku, bo wynik wymazu dopiero jutro no i wód pewnie już mało. Do 9:30 czekam, potem być może oxy:/. Dzięki za kciuki!!
Trzymam mocno kciuki za sprawny poród Już dzisiaj utulisz córeczkę

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że migrena mnie zlapala taka konkretna
Jest mi niedobrze, nie potrafię zdania złożyć normalnie... Głowa zaczyna boleć... jakoś tak się nie czuje dobrze.
Jestem glodna ale jak jem to mam wrażenie, że zwroce co zjadłam. Oby przeszło bo słabo to widze
Mam nadzieję że szybciutko przejdzie


Cytat:
Napisane przez aclerya Pokaż wiadomość
Hej, my dzis zaczynamy wywoływanie. Jeszcze nie wiem jak, czym i o której. Czekam na badanie i bedzie podjęta decyzja... Ale cos się nie spiesza wiec pewnie do jutra się zejdzie...
Oby poszło ekspresem Trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Hello!

Melduje się w 2paku
Wychodzę do domu, lekarz chciał żebym została, ale przejrzał 3 ostatnie usg, zbadał na fotelu i uznał, że w sumie to mogę czekać w domu
I najlepsze - tydzień temu szyjka była zgładzona i rozwarcie na palec. A dziś - szyjka skrócona w 80% i zamknięta
Chyba za szybko nie urodzę :/
Super że wypisują cię do domu. Zawsze klimat bardziej sprzyjający przygotowaniom psychicznym do porodu Ale masz kapryśną szyjkę


U mnie boleści ciąg dalszy Podbrzusze już nieco odpuściło, ale spojenie... Tragedia. Nie mogę się w ogóle ruszać. Mam nadzieję że przejdzie bo jak nie to kiepsko to widzę.
_Inka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:40   #2706
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Faktycznie dziwne, mi też zawsze loreal wychodzi taki sam jak
na zdjęciu. Chyba hormony działają






Kciuki żeby jak najszybciej poszlo









No wiesz, podłoga rzecz bardzo wazna





Super że wychodzisz, ale ta szyjka to cie w konia robi... Może wcześniej to było błędne badanie??

Alloffkowa na pewno jutro wyjdziesz
Taaa bardzo ważna, ściany nawet nie sa pomalowane baaaa nawet farb nie kupilismy.


Fuguja nam łazienkę, mam nadzieję ze kibel juz jutro będzie wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:44   #2707
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
To ja mam o niebo lepiej, tak nie cierpię.
Choć jak sobie przypomnę co było w 5-tym mięsiącu, zanim zaczęłam jeździć co tydzień do fizjoterapeutki, to nie chcę sobie wyobrażać co bez masaży, tejpowania i ćwiczeń byłoby teraz...
Już ze 3 lata temu doktor patrząc na moje rtg pleców wróżył leżące pół ciąży, a tu przepowiednia bez pokrycia




To brzmi strasznie ;(
Ja też wizytuję, o 8:30 a Ty?
Ja o 11 mam dopiero dzwonić bo znów burdel mają jakiś..
Wyszłaś już???

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki są))

Czekamy na lipcowe Dzieciątko
Teraz się zacznie

Ale każda marudzi jak jest ciężko i źle, a ty piszesz o tych dolegliwościach w taki sposób, że człowiek mimo wszystko ze wszystkim sobie poradzi
Heh, bo kto jak nie my - kobietki możemy dać sobie radę z wszelkim bólem, nie? Tż chciałam dzisiaj ze mną wziąć na badanie krwi - za cholere - uciekł na dwór i nie wiem gdzie polazł Herosi

Mimi coś pisała oprócz tego o 7.00?? Coś nowego wiadomo?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 09:51   #2708
wuncek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 965
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez olutka Pokaż wiadomość
Jak będę w domu po południu to poszukam Ci




Same dobre wieści
Z tego co ja wiem to kotlecik nie zaszkodzi pewnie że nie co dzień, ale wyłączać totalnie nie musisz


Młody gotowy do wyjścia ale wychodzić nie chce... Na za tydzień mam kolejną wizytę bo gbs będzie mi wygasał. Gdyby coś się działo oczywiście przyjeżdżać wcześniej.

Notariusz już prawie też załatwiony, poprawiają mini zmiany i zaraz już luz będę miała koleżanka odwołała kawę bo jej słabo więc pójdę do pracy zanieść nowe L4
Co to znaczy ze gbs wygasa?!

Ja tez się melduje w 2 paku i nic się nie dzieje ;-)
wuncek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:55   #2709
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Musisz w domku jest lepiej



Kuje mnie w Bożenie i młody mi dupe wypycha. Jutro podjade do położnej to moze sie dowiem jak tam moj GBS. I ciągle sikumi sie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj w klubie!! Chociaż w sumie jak coś się dzieje to się już cieszę...tak się nie mogę tej małej kosmitki doczekać a patrzenie na gotowe łóżeczko nie pomaga :p

Super że kibelek już jutro będzie )) reszta remontu się nie przejmuj

W ogóle wczoraj wieczorem położyłam się na łóżku na plecach, tz zaczął zaczepiac brzuch, po dwóch minutach było tornado w brzuchu, on szczęśliwy a ja jak wstałam na siku po 15 minutach to tak mnie głowa rozbolala aż dziwne... Zmierzyłam cisnienie- wszystko jasne 101/59. Chyba leżenie na plecach już mi nie służy :p
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:57   #2710
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Olutka, super że wszyskto ok.
Co to znaczy gbs wygasa?
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 09:59   #2711
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez eskav8 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie!! Chociaż w sumie jak coś się dzieje to się już cieszę...tak się nie mogę tej małej kosmitki doczekać a patrzenie na gotowe łóżeczko nie pomaga
Super że kibelek już jutro będzie )) reszta remontu się nie przejmuj

W ogóle wczoraj wieczorem położyłam się na łóżku na plecach, tz zaczął zaczepiac brzuch, po dwóch minutach było tornado w brzuchu, on szczęśliwy a ja jak wstałam na siku po 15 minutach to tak mnie głowa rozbolala aż dziwne... Zmierzyłam cisnienie- wszystko jasne 101/59. Chyba leżenie na plecach już mi nie służy :p
Hehe do 13 podłogi musza byc bo meble wjezdzaja. I syf posprzątać. Łóżeczko przynieść z piwnicy i kupić materac ach te remonty
Za tydzień mam wizytę to zobaczymy, ale na cud nie licze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:05   #2712
pszczolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 271
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej, a Ja dziś zaliczam zapewne ostatnią wizytę u diabetolog i wypis ze szpitala muszę odebrać.

Mimi, trzymam kciuki za szybką i sprawną akcję porodową, ale Ci zazdroszczę, że już za chwilę będziesz tuliła swoje maleństwo.

Aceleyra, ciekawe czy założą Ci balonik, oby podziałało i akcja rozpoczęła się w najbliższym czasie.
pszczolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:08   #2713
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Hehe do 13 podłogi musza byc bo meble wjezdzaja. I syf posprzątać. Łóżeczko przynieść z piwnicy i kupić materac ach te remonty
Za tydzień mam wizytę to zobaczymy, ale na cud nie licze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jeszcze tydzień, na pewno się wyrobicie
Jak już postawicie łóżeczko to będzie wisienka
Ja 11tego mam wizytę u poloznej, a do gina mam przyjsc po 20tym jakbym wcześniej nie urodziła. Może mi doktorek pomoże?
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:17   #2714
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Ja mam nadzieję, że nie doczekam do ostatniej wyznaczonej wizyty 19 lipca. Jutro jadę do lekarza i mam nadzieję, że mi powie, że nie mam szyjki i jest rozwarcie i najpóźniej za tydzień urodze :P
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:18   #2715
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez pszczolinka Pokaż wiadomość
Hej, a Ja dziś zaliczam zapewne ostatnią wizytę u diabetolog i wypis ze szpitala muszę odebrać.

Mimi, trzymam kciuki za szybką i sprawną akcję porodową, ale Ci zazdroszczę, że już za chwilę będziesz tuliła swoje maleństwo.

Aceleyra, ciekawe czy założą Ci balonik, oby podziałało i akcja rozpoczęła się w najbliższym czasie.
Pszczolinka a jak cukry? Ostatnia wizyta to znaczy, że to paskudztwo odeszło od Was??
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:18   #2716
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Kamila oby było tak jak chcesz
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:20   #2717
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Eska może obie na 12 się rozpakujemy? Albo 13 fajne daty
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:21   #2718
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez BlueSky14 Pokaż wiadomość
Też mam takie migreny... w ciąży na szczęście nie wiem co to migrena ale po ciąży.... nie pytajcie. Jazda bez trzymanki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja od 4 miesiąca miałam spokój, życie bez migren, po porodzie wróciło, właśnie mam 3dniowke najgorzej, ze przy kp żadnych leków nie mogę, pomagały mi divascan i cynie....
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:23   #2719
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej, hej!
Lipcowe dzieci jakieś uparte są... a nie wiem czy wiecie że u sierpniówek już pierwsze na świecie jest!
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:24   #2720
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
ja od 4 miesiąca miałam spokój, życie bez migren, po porodzie wróciło, właśnie mam 3dniowke najgorzej, ze przy kp żadnych leków nie mogę, pomagały mi divascan i cynie....
O nie Współczuję ! A ja miałam nadzieję, że moje migreny po ciąży się skończą. Moja mam tak miała.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hej, hej!
Lipcowe dzieci jakieś uparte są... a nie wiem czy wiecie że u sierpniówek już pierwsze na świecie jest!
Już?! No nie! A my się tak osciągamy!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:26   #2721
Lazurowa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazurowa1
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez mezzaluna Pokaż wiadomość
ja od 4 miesiąca miałam spokój, życie bez migren, po porodzie wróciło, właśnie mam 3dniowke najgorzej, ze przy kp żadnych leków nie mogę, pomagały mi divascan i cynie....
Mój Tż stosował cinie ale okropnie drogie to lekarstwo. Zastąpił je summamigren. W ogóle wiedzą na czym windować ceny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem." Katharine Hadley
Lazurowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:27   #2722
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Migrena to zło
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:28   #2723
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Już?! No nie! A my się tak osciągamy!
wczoraj albo przedwczoraj przyła dziewczynka na świat
Tak tylko piszę, może któreś się zmobilizuje do wyjścia dzięki temu
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:33   #2724
eskav8
Wtajemniczenie
 
Avatar eskav8
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 333
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Eska może obie na 12 się rozpakujemy? Albo 13 fajne daty
Mi 12 pasuje to w sumie jeszcze tylko tydzień ja koło 10 zaczynam masasz sutkow, czytałam u dwóch czerwcowek że szybko im
pomogło ananas stoi na stole, czeka na pokrojenie, shweps lemon bitter muszę kupic i koniecznie tz w obroty ( butle oliwy dziś przytargam do sypialni)




Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hej, hej!
Lipcowe dzieci jakieś uparte są... a nie wiem czy wiecie że u sierpniówek już pierwsze na świecie jest!
Oo no to gratulacje, ale nie ładnie tak się wpychac w kolejkę ale w sumie racja, u nas wolno idzie, jakiś wyjatkowy wątek
eskav8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:35   #2725
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

No proszę
Dziewczyny, słyszalyscie? Do roboty !

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Taaaa. Ja mojego T nie mogę namówić bo wieczorem jest zmęczony
Rano nieprzytomny i tak w kółko

Chyba też zacznę cycki se macac, okna myć i skakac na pilce.
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:43   #2726
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hello!

Mimi, wielkie kciuki! Rozpoczniesz wysyp lipcowych dzieciaczków))

Aclerya, powodzenia, oby poszło gładko, szybko

mamaNiny, Mikołajek ma dobrze u Ciebie, ale sama wiesz... nie znasz dnia, może wlasnie do pary z Mimi będziesz?

Kamila, czy pijesz wodę? Przy bólu głowy zawsze najpierw dwie szklanki wody i wyjść na świeże powietrze, albo siadac przy oknie

Arida, może to trądzik niemowlęcy już? U nas Cicalfate Avene się sprawdził

Reniferek, nieźle! Chociaż jak tak myślę, to lepiej niech się poociągają kilka dni, niż mają się tak wcześnie rodzić, jak ta Sierpnióweczka


U mnie dzis spokój, ostatni taki poniedziałek, bo za tydzień już zmykam do szpitala. Hanusia w przedszkolu, ja ogarniam trochę mieszkanie, wstawiłam kolejne pranie, bo chcę robić na bieżąco. W planach dziś naleśniki z owocami na obiad i jagodzianki na podwieczorek.

Muszę jeszcze uporządkować dokumenty do szpitala i poszukać wszelkich świstków, które będą potrzebne po porodzie do formalności. Najpierw sporzę na ściągę w poście Aclery'i

czy ma któras gotowce druki z tymi macierzynskimi, rodzicielskimi?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:46   #2727
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Hej dziewczynki..

Melduję się w nadal dwupaku

Jak większość wie z FB synusia zostawiłam u babci (pierwsze jego rozstanie z nami w jego 4-letnim życiu) i do soboty mamy czas z Tż żeby dokończyć remoncik, wypocząć a potem niech się dzieje wola nieba..
Ja to się śmieje, że jak na złość pewnie zaraz zacznę rodzić bo wiadomo jak to jest z planami

U mnie dziś 36 t i 4 d Coraz bliżej..

Pszczolinka super, że już w domku

Beatusia
dobrze, że mąż martwi się o Twoje samopoczucie na te 2 tygodnie przed terminem

Arida nie skomentuję podejścia do płaczu dziecka kuzynki Twojego Tż

Nutik Ty się tak nie przęmęczaj..sama widzisz, że potem wszystko boli..

Kamila to Twoje ciasto? Jak z reklamy.cud , miód

Margosia u mojego też obawiam się przedawkowania nabiału..on może zawsze i wszędzie...2 kawy inki dziennie to jest minimum..do tego płatki na mleku i nabiał w innych postaciach też

Aloffkowa wychodź szybko do domu A ta Twoja współlokatorka biedna..

Marcylina u mnie takie samo ulożenie brzuszkowe córy

Dreamer nawet nie wiedziałam, że taką fototerapię można w domu zrobić..oby szybko pomogła

Mimi kciuki za szybki i łatwy poród !

Olutka fajnie, że Staś już gotowy do wyjścia, ale co mu szkodzi jeszcze troszkę posiedzieć Chłopaki raczej siedzą dłużej niż krócej..

Yousthyna super, że w domku będziesz czekać na akcje
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:50   #2728
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Byłam z Młodym u fryzjera, sama chciałam jeszcze kosmetyczkę odwiedzić i dziwiłam się przed weekendem że nie mogę się dodzwonić a zapomniałam że mają urlop. Jeszcze na dziś mam plan farbnąć sobie włosy.
Nasze dzieciaczki postanowiły być chyba najbardziej punktualnym dziećmi w całym roku Ja mam wrażenie że nie ma choć jednej osoby dziennie która by się nie dziwiła że jeszcze w ciąży jestem
Dziewczyny czy któraś zamawiała pieluszki bambusowe wzór deszczyk, bo chciałam jeszcze domówić deszczyk lub chmurki i nie mogę się zdecydować.
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 10:52   #2729
deksterowa
Zakorzenienie
 
Avatar deksterowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 449
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Właśnie siedziałam w ogrodzie i czuje ze mam mokro. Myślę wody lecą, ale zdaje się że po prostu huśtawka była mokra ;D całą dupe mam mokrą :p
Mam nadzieję że to była huśtawka a nie olalam hlust wód :p
__________________

Wzięliśmy ślub 26-09-2015

Lipcowa mama 2016
deksterowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-04, 11:05   #2730
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez kamila_509 Pokaż wiadomość
Kciuki za wizytę

Wiesz może jakiej formy są te obroże z feromonami? U mnie w mieście w Pl nie wiedzą co to w ogóle jest :/
Muszę sobie z internetu zamówić
Ja miałam taką:

średnio działała, szczerze mówiąc

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Hej, hej!
Lipcowe dzieci jakieś uparte są... a nie wiem czy wiecie że u sierpniówek już pierwsze na świecie jest!
ładnie to tak, bez kolejki?!
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 13:46:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.