Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy strukturalnej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-29, 11:35   #1
rose bakara
Raczkowanie
 
Avatar rose bakara
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41

Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy strukturalnej


Witam!

Chciałabym wiedzieć czy któraś z was zna ten program komputerowy ? i może na nim pracuje? Co o nim sądzicie ? Zastanawiam się czy ten program jest naprawde dobry, i czy warto go kupić?!
rose bakara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 11:48   #2
dorota2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 138
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

A ile taki program kosztuje i gdzie mozna go kupic?
dorota2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:17   #3
rose bakara
Raczkowanie
 
Avatar rose bakara
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 41
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

Program kosztuje 149,90 pln i można go jedynie zamówić pod tym numerem:
0 22 424 70 59 ( Akademia Estetyki Laurel)
rose bakara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 12:48   #4
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

ja swojego czasu zastanawiałam się nad tym programemcbo na bankten program będzie pomocny w pracy makijażyst,ale i tak wizażysta powinien mieć w małym paluszku wszelkie analizy i korekty twarzy czy oczu i proporcji
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 16:26   #5
dorota2002
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 138
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

A na czym ten program polega?
Czy tam jest opisany kazdy typ urody i co do jakiego pasuje , czy poprostu wpisuje sie dane a program sam okresla dany typ.
Bo szukam czegos , moze byc to ksiazka albo program gdzie sa opisane zasady analizy tak zeby mozna bylo samemu okreslic typ
dorota2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 12:43   #6
Zija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

Czy ktoś korzystał z analizy tym programem? Warto? Czy też lepiej zaufać po prostu człowiekowi? Kusi mnie analiza Salonem Prestige, bo on podobno doradza nie tylko kolorystykę, ale też sposób makijażu, korygowania kształtu twarzy, kolory i rodzaje kosmetyków itp.

Tu jest opis: http://www.makeupekspert.pl/salon_prestige.html .

Bardzo proszę o radę, najlepiej kogoś obeznanego z tematem analizy kolorystycznej.
Zija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 11:10   #7
KGr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 814
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

jezeli ktos z was szuka pomocy do analizy kolorystycznej, to prosze zajrzec do mojego wątku na targowisku, na wymiane mam palety kolorystyczne, chusty, wzorniki materiałów, deseni i odcieni włosów oraz inne akcesoria.

zapraszam na pw
KGr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 18:48   #8
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

ja dzis zakupilam ten program, zaraz bede testowac, jest to fajna opcja nie tyle do wizazu, ale jako porada dla kobiet, ktore jej szukaja

program juz troche podrozal, ale nie jest to zaden majatek
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 13:12   #9
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Salon Prestige-komputerowy program do analizy kolorystycznej i analizy struktur

Mam ten program od roku. Żadna rewelacja. Podsumowania pór roku u wszystkich te same zmianiają sie tylko nazwy typu chłodna zieleń lub ciepła zieleń w zaalezności czy jestes typem chłodnym czy ciepłym. Liczyłam na coś więcej. Mało precyzjny program wystaczy raz kliknąc na inny odcień włosa i nagle z Pani Zimy wychodzi Pani jesień.
Chyba zaden program nie zastąpi tradycyjnej analizy - chusty, chusty i jeszcze raz chusty! A wogóle ta firma jest niepoważna!
Zapłaciłam z góry roczna prenumeratę ich pisma i koniec wydałam kase w błoto, przysłali jeden magazyn i na tym się skończyło!!!
Mało tego znajome wykupiły kurs makijażu - zapłaciły z góry i do dziś nie dostały ostatnich lekcji kursu, a minęł rok jak nie dwa!!!!
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.