Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-11, 20:37   #3481
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Tak to prawda, mnie dopada chandra...
Czuje sie podłaman i psychicznie i fizycznie:/
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:38   #3482
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Zetafon, a za ile ten Shape z płytą?
Chyba też go sobie kupię.

Jestem w szoku, bo udało mi się dziś zużyć mydło pod prysznic Luksja. Skończyło się całkiem niespodziewanie. Do tego postanowiłam, że masło Farmony zużyję do golenia (sposób Hosenki ), bo jak się nim smaruję normalnie to aż mnie mdli. Dzięki temu szybko się skończy. Potem w ten sam sposób zużyję też chyba balsam Lirene, bo nie bardzo go lubię.

KonikGarbusek, gratuluję powstrzymania się promocjom w SP. Mam nadzieję, że micelek Ci posłuży.

To może poza tym zużyciem mydła Luksji pochwalę się, że weszłam sobie na inermis, powkładałam do koszyka masę rzeczy i po godzinie wszystko wywaliłam - nie złożyłam zamówienia.
Zdecydowałam, że jak zużyję większosć pielęgnacji to złożę sobie większe zamówienie, ale racjonalne i bez zapasów. Bo teraz to wszystko poleciałoby do zapasowej półki.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:43   #3483
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Tylko ze i tak nie wiem czy warto je bylo kupic, bo jedni chwala te wody FM, a inni mówia że to badziewne podróbki.

Ja kiedys mialam perfumy FM i bylam bardzo zadowolona. Mialy ładny i dlugo utrzymujacy sie zapach, a cena niziutka
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:46   #3484
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
a to peelingi tez istnieja? co tam z ust jest do scierania..jakis martwy naskorek?
to samo z peelingiem do rak! nie widze potrzeby!

gratuluje zuzyc szczegolnie kredki i blyszczyku..a moze zaserwujesz nam fotki twoich zbiorow? (chyba nie pokazywalas co?)
Są nawet peelingi do paznokci
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:48   #3485
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Zetafon, a za ile ten Shape z płytą?
Chyba też go sobie kupię.

nie wiem ile kosztuje ale podejrzewam ze ok 12 zł.taka mam przynajmniej nadzieję.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 20:52   #3486
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Jak to "nowotwór w piersi"?
Włókniak, na szczęście nie rak

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Orlica jak na taki wzrost to 53 kg spokojnie mozesz wazyc!!! z reszta kobiecych ksztaltow pewnie nabralas!!! ja jestem od ciebie o 5 cm nizsza a tez waze tyle!!! i mieszcze sie w S-ki.
Na górę to ja XS noszę nadal, choć w biuście mogą być za ciasne, ale tyłek mi się rozrósł masakrycznie... Może i są do kobiece kształty, ale dla mnie to przeskok straszny, że nagle coś zaczyna mi się wylewać nad paskiem

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Tak to prawda, mnie dopada chandra...
Czuje sie podłaman i psychicznie i fizycznie:/
Macie rację... Jutro każda obowiązkowo idzie do sklepu po czekoladę i... tyje jeszcze bardziej.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:10   #3487
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Ja kiedys mialam perfumy FM i bylam bardzo zadowolona. Mialy ładny i dlugo utrzymujacy sie zapach, a cena niziutka
To moze i mi sie spodobają.
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Włókniak, na szczęście nie rak

Na górę to ja XS noszę nadal, choć w biuście mogą być za ciasne, ale tyłek mi się rozrósł masakrycznie... Może i są do kobiece kształty, ale dla mnie to przeskok straszny, że nagle coś zaczyna mi się wylewać nad paskiem

Macie rację... Jutro każda obowiązkowo idzie do sklepu po czekoladę i... tyje jeszcze bardziej.
Z czekolada sie zgadzam! A nwet nie musze kupować, bo mam dwie w domu.

Mysle Orlico ze przyzwyczaisz sie do swojego ciała Zawsze mozna schudnac... Moze wydaje Ci sie, ze az tak bardzo nie przytylas

Dobranoc-jutro musze wstac przed 4
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-11, 21:11   #3488
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
C
Od czwartku nie kupiłam nic, powoli ciągnie mnie na jakieś zakupy, a to dopiero 4 dni. Jestem uzależniona.

Słuchaj, to moze jak juz nie wytrzymujesz to nie kupuj nic pelnowymiarowego i co dlugo sie bedzie zuzywac tylko np maseczke w saszetce. Koszt niewielki i szybko sie zuzyje. ja sobie postanowilam ze jesli juz nie wytrzymam z zakupami to bede maseczki w saszetkach kupowac. Zaspokoje głód zakupowy, wydam malo kasy i nie bedzie kaca moralnego ze znow mam zapasy, bo taka maseczka jest gora na 2 uzycia. Co o tym sądzicie?
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:17   #3489
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Z tymi maseczkami to dobry pomysł

Co do czekolady to ja odpadam
Muszę zrezygnować ze słodkości i przegryzek.

Póki co dziś kupiłam dwa wory jabłek i wór marchewki
No co, uwielbiam i jedno i drugie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 21:46   #3490
KonikGarbusek
Zakorzenienie
 
Avatar KonikGarbusek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4 197
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No właśnie, ale gdyby nie te promocje to pewnie nie kupiłabym kremu kokosowego Bielendy, w którym jestem zakochana. Używam go dopiero od kilku dni, a zapomniałam co to sucha skóra, skórki wokół nosa (mam katar) i co dziwne - krostki. Jak tak dalej będzie to chyba stanie się moim KWC.

O tak!!!! Kokosowy Bielendy mniam.... ;D jest cudowny

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tia, problem w tym, że z moim stanem zdrowia niewiele mogę się fizycznie udzielać... Wada serca, megapłaskostopie - już na samo to mogłabym mieć całoroczne zwolnienie z WFu, jakaś infekcja od początku września, aktualnie jeszcze ten palec i kilka innych przyjemności, które nie mają dużego wpływu na to, np. nowotwór w piersi. TŻ miał rację, że jestem "chorowita i słabowita"
Ojej . Orlico, nie martw się. Ja też przytylam. Najgorsze jest to z eprzed wyjazdem do Hispzanii w czerwcu kupilam 2 pary nowiutenkich jeansow w Big Starze i co? Teraz wrocilam i sie w nie nie mieszcze!!!!!!!!!!!! jakis koszmar normalnie, ale w Hispzanii jadlo sie o 23 kolacje oj jadlo, i ciasteczka francuskie z kremami tez... a teraz cierp babo jak glupa bylas... Dupsko mi uroslo i juz nie mieszcze sie w ciuchy

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Tak to prawda, mnie dopada chandra...
Czuje sie podłaman i psychicznie i fizycznie:/

A mnie naszla ogromna ochota na aerobik!!! Co prawda szukam pracy i nie powinnam szalec z kasa ale lepiej zapisac sie na cwiczenia niz w przyplywie chandry poleciec do drogerii po kolejne zapasy.
KonikGarbusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-11, 23:58   #3491
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Zuzylam plyn do demakijazu Ziaja i ide spac
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 06:04   #3492
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A ja mam pytanie nie odwykowe

gdzie nabywacie miniaturki z TBS? Nie chce wydawać kasy na pełnowymiarowe opakowania masełek czy innych kosmetyków a taka odmiana na chwile czasem się przydaje. Jeszcze jakbyście podały taka cene przybliżoną byłabym wdzięczna
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:07   #3493
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Mirab, Cuciola gratuluję zużyć.

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
Koshatko dziękuję, czyli trzeba obczajać
Niestety. Jakbyś widziała jakąś ciekawą ofertę to proszę o info. Oczywiście ja też będę zaglądać. Nie wiem czy u Ciebie też ale u mnie przy kasie czasmai są przecenione rzeczy które mają jakiś defekt opakowania. Kiedyś kupiłam balsam który miał tylko leciutko nadłamane wieczko za 50% ceny.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Ważyłam 45kg jakoś w czerwcu (wiem, szkielet, bo 170cm wzrostu, chociaż nie było tego widać za bardzo), a teraz 53kg. Nadal to chyba niedowaga, ale nie powiedziałybyście tego na pierwszy rzut oka
Z tej niedowagi mogą Ci się brać różne choróbska typu przeziębienia. Organizm nie ma sił walczyć.

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Tak to prawda, mnie dopada chandra...
Czuje sie podłaman i psychicznie i fizycznie:/
Jakiś konkretny powód czy tak ogólnie masz chandrę jesienną?

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Na górę to ja XS noszę nadal, choć w biuście mogą być za ciasne, ale tyłek mi się rozrósł masakrycznie... Może i są do kobiece kształty, ale dla mnie to przeskok straszny, że nagle coś zaczyna mi się wylewać nad paskiem
Zacznij coś ćwiczyć, żeby nabrać mięśni. Myślę że pilates albo joga Ci nei zaszkodzą ale najlepiej zapytać lekarza.

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Słuchaj, to moze jak juz nie wytrzymujesz to nie kupuj nic pelnowymiarowego i co dlugo sie bedzie zuzywac tylko np maseczke w saszetce. Co o tym sądzicie?
Ja też tak robię już od jakiegoś czasu, zresztą pisałam o tym tutaj.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
gdzie nabywacie miniaturki z TBS? Nie chce wydawać kasy na pełnowymiarowe opakowania masełek czy innych kosmetyków a taka odmiana na chwile czasem się przydaje. Jeszcze jakbyście podały taka cene przybliżoną byłabym wdzięczna
Miniaturki są na pewno w firmowym sklepie TBS i pewnie na allegro. Ceny nie znam. Jedyną miniaturkę jaką miałam nabyłam w UK razem z gazetą. Zresztą właśnie ją wykończyłam.

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Przez weekend zużyłam:
  • żel pod prysznic gruszka i awokado Luksja
  • żel pod prysznic brzoskwiniowy Luksja
  • mini masełko kokosowe TBS
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:14   #3494
palermo82
Raczkowanie
 
Avatar palermo82
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 252
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Zuzylam serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 3D
Super jak zaczyna ubywac mi moich zapasow
W sobote bylam na zakupach, juz mialam w reku kremik do stop Sally Hansen, ale pomyslalam ze mam jeszcze polowe w domu i odlozylam na polke! Kupilam tylko chusteczki do higieny intymnej po ktore przyszlam i wyszlam!
Pierwszy raz zdarzylo mi sie przemyslec zakup jakigos kosmetyku przed jego nabyciem
__________________


Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych.

Alfred Aleksander Konar

kliknij na www.pajacyk.pl

palermo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 08:57   #3495
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Yhh właśnie was nadrobiłam
Miałam te moje zajęcia z wizażu. Na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo malować będziemy dopiero na następnych zajęciach (które nie wiadomo dlaczego są dopiero w listopadzie). Ale ogólnie ok.
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:09   #3496
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez mirab Pokaż wiadomość
Doskonale magdoleno rozumiem co to znaczy mieć 15 podkładów - na szczęście trochę zużyłam, trochę rozdałam i stare zapasy się trochę uszczupliły
Druga moja słabość to kosmetyki do ust - przestałam liczyć, ile ich mam, ale naprawdę w mojej kosmetyczce jest wszystko, co wymyślono do ich pielęgnacji: od zwykłej wazeliny, przez balsamy, szminki, błyszczyki aż do peelingów (2 szt.).
Smarowideł do ust miałam kiedyś 40 ale na szczęście z czasem mi przeszło, teraz mam kilka porozrzucanych po torebkach, ale używam głównie pomadek ochronnych.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
a to peelingi tez istnieja? co tam z ust jest do scierania..jakis martwy naskorek?
to samo z peelingiem do rak! nie widze potrzeby!
Są peelingi do ust, mam taki boski miętowy z bootsa

Zużyłam właśnie peeling gruszkowy Joanny i masło Sopot spa. Zostało mi jeszcze 2 peelingi: Sopot spa i pomarańczowy.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:29   #3497
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nowe lakiery Sensique:
http://drogerianatura.pl/jesienno_zi...ien/zime_.html


Podoba mi się brązowy i oba fiolety
Ciekawe jak będą się prezentowały na żywo
brąz fiolet i czerwień ale niedawno kupiłam 2 z limitowanki essence więc odpada
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Kochana, scruby i żel pod prysznic po 65 zeta, balsamiki do ust po 19. Jak dla mnie w cholerę drogo
gdzież to tak drogo ja nie kupię chyba że na tej wyprzedaży jak bym gdzieś znalazła
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo robię.
Bardziej mnie to motywuje niż skreślanie na zdjęciach.

Chciałabym dziś pochwalić się jakimiś zużyciami, ale poza wybielającą pastą do zębów nic się nie skończyło i chyba nie skończy.
ja na końcu notesu mam takie zapiski co za ile kupiłam i o zużyłam
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
No właśnie mi o te zakupy chodzi. 2 z tej listy już zużyte, bo to były saszetkowe podwójne maseczki, 2 kolejne pozycje to kremy kokosowe Bielendy (były 2 w cenie 1, ale liczę je osobno), peeling do twarzy Synergen, masło karmel i cynamon Farmony (niepotrzebne w tym momencie ), krem do rąk, a reszta to kolorówka. Pocieszam się, że to limitowanka Essence na którą czekałam od daaawna, same moje kolory, będę tego używała bardzo często o ile nawet nie codziennie, no ale mimo wszystko bardzo dużo tego.
jak ten peeling?? to rózowy czy niebieski?? ja też zgrzeszyłam dla creamylicious
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
magdolena kolczyki też pokaż
a z butami zimowymi jest w tym roku jakiś dramat...
dajcie spokój mi nic się nie podoba ledwo kupiłam takie jesienne
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Zapomniałam powiedzieć - wczoraj składałam zamówienie z Avonu i wzięłam dla siebie balsam migdałowy z Naturalsa i cukrowy balsam do stóp, łącznie zapłacę koło 10zł, ale to i tak z zarobku

Najszybciej zużyję teraz tonik, żel pod prysznic i miniaturkę szamponu

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Aaa, właśnie zarobiłam 150zł Sprzedałam na all bransoletkę, którą wygrałam jako liderka w avonowym konkursie na mianowania nowych frajerek na konsultantki
do mnie przyszło zamówienie z ori z czego dla mnie jest mleczko do ciała za 10,69 żel pod prysznic za 8,38 krem do rąk za 0,77 oczywiście też za kasę z zarobku, nie dokładam nic do tego
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:37   #3498
annamariar
Raczkowanie
 
Avatar annamariar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
GG do annamariar
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Yhh właśnie was nadrobiłam
Miałam te moje zajęcia z wizażu. Na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo malować będziemy dopiero na następnych zajęciach (które nie wiadomo dlaczego są dopiero w listopadzie). Ale ogólnie ok.
chyba przeoczyłaś moją poprzednią wiadomość w gąszczu zuzyciowych raportów podasz mi jakieś namiary na te zajęcia?
__________________
Gdy kiedyś poczujemy miły
Że nasze dni się wypełniły
Przez życie pójdę oglądając się wstecz
annamariar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:43   #3499
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

a tak poza tym to możecie mi pogratulować, w piątek, sobotę i niedzielę będąc w warszawie nie weszłam do ŻADNEJ drogerii i NIC nie kupiłam jestem z siebie taka dumna mój TŻ też był, dostałam nawet wielgachną czekoladę za to hehe
w sobotę byłam taka zła i tak bolała mnie głowa że chciałam jak najszybciej do domu a w piątek i niedzielę trzymałam się jakoś kupiłam tylko buty bo potrzebne były
tyle nadrukowałyście przez weekend że ledwo to wszystko przeczytałam gratuluję wszystkim zużyć, u mnie niestety na razie nic, ale może w tym tygodniu się ruszy
__________________

Edytowane przez nynka87
Czas edycji: 2009-10-12 o 09:47
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 09:48   #3500
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Przez weekend zużyłam:
  • żel pod prysznic gruszka i awokado Luksja
  • żel pod prysznic brzoskwiniowy Luksja
  • mini masełko kokosowe TBS
klask i:

Cytat:
Zuzylam serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 3D
Super jak zaczyna ubywac mi moich zapasow
W sobote bylam na zakupach, juz mialam w reku kremik do stop Sally Hansen, ale pomyslalam ze mam jeszcze polowe w domu i odlozylam na polke! Kupilam tylko chusteczki do higieny intymnej po ktore przyszlam i wyszlam!
gratuluje!!! robisz postepy!!!

Cytat:
Yhh właśnie was nadrobiłam
Miałam te moje zajęcia z wizażu. Na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo malować będziemy dopiero na następnych zajęciach (które nie wiadomo dlaczego są dopiero w listopadzie). Ale ogólnie ok.
pewnie sama teorie mialas? czegos ciekawego nowego sie dowiedzialas?

Cytat:
Zużyłam właśnie peeling gruszkowy Joanny i masło Sopot spa. Zostało mi jeszcze 2 peelingi: Sopot spa i pomarańczowy.
brawo!

Cytat:
a tak poza tym to możecie mi pogratulować, w piątek, sobotę i niedzielę będąc w warszawie nie weszłam do ŻADNEJ drogerii i NIC nie kupiłam jestem z siebie taka dumna mój TŻ też był, dostałam nawet wielgachną czekoladę za to hehe
super! trzymaj tak dalej!!!

zmykam do nauki dziewczyny!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 09:58   #3501
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez annamariar Pokaż wiadomość
chyba przeoczyłaś moją poprzednią wiadomość w gąszczu zuzyciowych raportów podasz mi jakieś namiary na te zajęcia?
policealne studium zawodowe, business school czy jakoś tak
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:06   #3502
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
a mi sie koncza kolejne perfumy!
Ja lada dzień wypsikam Amber Romance Victoria's Secret (zapasową buteleczkę juz wyciągnęłam i znowu muszę się za nim rozgladać na Allegro albo na Targowisku)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Hosenko oby tak dalej.
Dzięki
Zużycia ida opornie - już prawie połowa miesiąca, a u mnie dopiero 3 sztuki

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
To sie mu nie dziwię.
Już nie wspomne o jego reakcji na informację o kliknięciu 8 sweterków a potem 3 kolejnych Na koniec stwierdzil ze śmiechem że jestem 100% kobietą i bardzo się mu to podba (hahaha ciekawe jak długo )

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Do tego postanowiłam, że masło Farmony zużyję do golenia (sposób Hosenki ), bo jak się nim smaruję normalnie to aż mnie mdli. Dzięki temu szybko się skończy. Potem w ten sam sposób zużyję też chyba balsam Lirene, bo nie bardzo go lubię.
Ej, bo posądzą mnie tu o plagiat
Tutaj przeczytałam o tym sposobie

Cytat:
Napisane przez palermo82 Pokaż wiadomość
Zuzylam serum antycellulitowe Eveline Slim Extreme 3D
Super jak zaczyna ubywac mi moich zapasow
W sobote bylam na zakupach, juz mialam w reku kremik do stop Sally Hansen, ale pomyslalam ze mam jeszcze polowe w domu i odlozylam na polke! Kupilam tylko chusteczki do higieny intymnej po ktore przyszlam i wyszlam!
Pierwszy raz zdarzylo mi sie przemyslec zakup jakigos kosmetyku przed jego nabyciem
Gratuluję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 11:19   #3503
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Skonczylam: szampon Head&Shoulders, krem Milk and honey Ori do twarzy, dwufaze Ori
Niestety dostalam od siostry meza 2 maseczki Avon Planet Spa, bo ona ma zbyt wrazliwa skore, nie dosc, ze chce miec mniej kosmetykow, to jeszcze mi dokladaja
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:02   #3504
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

A ja właśnie pożegnałam się z Diorem Iconic zostały mi teraz tylko 2 tusze do rzęs

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

A lada chwila skończy się krem do stópek Barwy (jeszcze jakieś dwa użycia) i krem na dobranoc Culture Bio YR - miałam tubkę 15 ml a starczył na ponad miesiąc
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:28   #3505
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Słuchaj, to moze jak juz nie wytrzymujesz to nie kupuj nic pelnowymiarowego i co dlugo sie bedzie zuzywac tylko np maseczke w saszetce. Koszt niewielki i szybko sie zuzyje. ja sobie postanowilam ze jesli juz nie wytrzymam z zakupami to bede maseczki w saszetkach kupowac. Zaspokoje głód zakupowy, wydam malo kasy i nie bedzie kaca moralnego ze znow mam zapasy, bo taka maseczka jest gora na 2 uzycia. Co o tym sądzicie?
Ja ostatnio też tak zrobiłam, chodziłam po centrum handlowym weszłam do natury i chciałam kupić jakiś drobiazg typu lakier do paznokci czy pilniczek tak o dla relaksu a wzięłam własnie maseczkę i jestem zadowolona.
Zawsze nakupowałam pełno rzeczy do paznokci jakieś oliwki, sto pilników i lakierów a maluje bardzo rzadko, a teraz to przynajmniej zrobie sobię maseczkę i jest z pożytkiem dla cery, a naprawdę polecam Cera Wrażliwa AA Maseczka odżywcza do cery suchej u mnie świetnię łagodzi rumień i naczynka Szkoda tylko, że jest jasnozielona

A drugim moim sposobem na chęc kupienia "czegoś" to płyny lub zele do kąpieli - w naszej 4 osobowej szybko schodzą.

Jak mam za dużo "czegoś" do włosów to robie 12-letniej siostrze maskę na głowe

A jeszcze Wam powiem wkórza mnie, że mama z siostrą lubią robić 'sztuczny tłok" na półeczkach i zawsze tam pełno buteleczek co są albo puste albo zostało na 1-2 uzycie szamponu czy czegoś - a ja im zawsze to zużywam i wyrzucam a potem mama się dziwi, że myślała, że są jeszcze 2 szampony (raczej 2 puste buteleczki ) Kremu też nigdy nie wyrzuci nawet takiego w słoiczku co już palcem nawet nie ma co wyskrobać, jakby czekała, że może sie jej rozmnoży czy coś

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

A jeszcze takie pytanie do dziewczyn, które używają pędzli do makijażu

Czy do każdego kosmetyku macie inny pędzel czy wystarczy otrzepać z poprzedniego pudru i można nakładać kolejny? Chodzi mi o pędzel do pudru, ten co kupiłam to podoba mi się do pudru matującego, ale bronzer też świetnie mi się nim nakłada a i rozświetlacz bardzo ładnie No ale co mam mieć 3 takie same pędzelki??
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 12:30   #3506
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
A jeszcze Wam powiem wkórza mnie, że mama z siostrą lubią robić 'sztuczny tłok" na półeczkach i zawsze tam pełno buteleczek co są albo puste albo zostało na 1-2 uzycie szamponu czy czegoś - a ja im zawsze to zużywam i wyrzucam a potem mama się dziwi, że myślała, że są jeszcze 2 szampony (raczej 2 puste buteleczki ) Kremu też nigdy nie wyrzuci nawet takiego w słoiczku co już palcem nawet nie ma co wyskrobać, jakby czekała, że może sie jej rozmnoży czy coś
moja Mama robi tak samo czasem jak sobie przypomni to w tych końcówkach szamponów pierze swetry, ale ostatnio ja pół wakacji wykańczałam jej końcówki szamponów, odżywek i innych takich
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 13:33   #3507
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie jest atomizer w "jabłuszku", nie pamiętam, miałam je w ręku tylko raz. L Lempickeij wygląda inaczej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...mpicka-EDP.htm

Lepiej idź w tym czasie do empika i poczytaj sobie.
no właśnie tą drugą L lempicka tez otwarłam jakos źle ;P ją sie otwiera czy od razu psika ?
dobry pomysł z empikiem!
Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Shpilcia tylko uwazaj zeby te twoje spacerki po sklepach nie skonczyly sie zapasami! pamietaj ze promocje zawsze sa wiec nie daj sie skusic
no własnie nic mnie nie skusiło nawet ciuszki!
może i dlatego że wzieło mnie grypsko i snułam sie po sklepach jak zjawa
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Muszę się Wam wyżalić, choć nie w kwestii kosmetycznej.
Nie wciskam się w połowę moich ubrań! Zawsze nosiłam XS, a teraz mam problemy z wciśnięciem się w S Zawsze byłam chuda, aż za bardzo, a ostatnio przybyło mi sporo, ale nierównomiernie - poszło w tyłek, uda, biodra, brzuch... Wchodzę aktualnie w dwie pary moich spodni... TŻ się upiera, że to dobrze, że jeszcze nawet trochę mogę przytyć, a mi się jakoś trudno przestawić... Ważyłam 45kg jakoś w czerwcu (wiem, szkielet, bo 170cm wzrostu, chociaż nie było tego widać za bardzo), a teraz 53kg. Nadal to chyba niedowaga, ale nie powiedziałybyście tego na pierwszy rzut oka Może i marudzę, ale kiedy przekopuję szafę w poszukiwaniu czegoś w co się wcisnę i z czego boczki nie będą się wylewać kaskadami to uszy więdną
Orlica według mnie to normalne bo sama tak miałam - po prostu dojrzewamy ja w liceum ważyłam 43 kg byłam chuda jak patyk, na studiach dostałam boczków i ciut pupy i wielce w przerażeniu dokładnie jak ty zaczęłam się odchudzać ciagłe wyrzeczenia, skoki wagi, cellulit, rozstepy teraz akceptuje swe ciałko i wagę 52 kg, ćwiczę, jem normalnie ale staram się jeść zdrowo. W Twoim przypadku gdzie łatwo cos Cie dopada i dodatkowo masz problemy zdrowotne dieta odpada! Wprowadzaj pomału zmiane rzeczy, jak wyzdrowieje noga zacznij chodzic na spacery lub nordic walking. Musisz siebie zaakceptować a to moze potrwać bardzo długo. Ale proszę cię nie odchudzaj się po prostu mniej podjadaj lub wprowadź jakies małe zmiany np. mniej masła lub mniej cukru
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nie wiem ile kosztuje ale podejrzewam ze ok 12 zł.taka mam przynajmniej nadzieję.
tak około tej ceny kolekcjonowałam kiedys płyty shape są świetne
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Na górę to ja XS noszę nadal, choć w biuście mogą być za ciasne, ale tyłek mi się rozrósł masakrycznie... Może i są do kobiece kształty, ale dla mnie to przeskok straszny, że nagle coś zaczyna mi się wylewać nad paskiem

Macie rację... Jutro każda obowiązkowo idzie do sklepu po czekoladę i... tyje jeszcze bardziej.
bedzie dobrze Orlica Twojemu TŻtowi napewno się teraz bardziej podobasz a boczki mają nawet szczupłe dziewczyny
ja zjadłam dzis batonika to już mam czekoladę zaliczoną
Cytat:
Napisane przez KonikGarbusek Pokaż wiadomość
Słuchaj, to moze jak juz nie wytrzymujesz to nie kupuj nic pelnowymiarowego i co dlugo sie bedzie zuzywac tylko np maseczke w saszetce. Koszt niewielki i szybko sie zuzyje. ja sobie postanowilam ze jesli juz nie wytrzymam z zakupami to bede maseczki w saszetkach kupowac. Zaspokoje głód zakupowy, wydam malo kasy i nie bedzie kaca moralnego ze znow mam zapasy, bo taka maseczka jest gora na 2 uzycia. Co o tym sądzicie?
dobry patent
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a tak poza tym to możecie mi pogratulować, w piątek, sobotę i niedzielę będąc w warszawie nie weszłam do ŻADNEJ drogerii i NIC nie kupiłam jestem z siebie taka dumna mój TŻ też był, dostałam nawet wielgachną czekoladę za to hehe
pięknie, i jak udał się zjazd?
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
moja Mama robi tak samo czasem jak sobie przypomni to w tych końcówkach szamponów pierze swetry, ale ostatnio ja pół wakacji wykańczałam jej końcówki szamponów, odżywek i innych takich
moja mama tak samo!co parę miesiecy robie najazd na jej kosmetyki i przeterminowane wyrzucam nawet jak są całe ale i tak wszystko chomikuje z jedna kroplą w opakowaniu i wygaśniętym terminem wazności

dzisiaj klęske poniesie mydło Ziaja blubel agres-jabłko
odbieram dzis z poczty paczke z biochemi nadal nic mnie nie kusi nawet ochłonełam po oglądnięciu gazetki SP
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:29   #3508
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
moja Mama robi tak samo czasem jak sobie przypomni to w tych końcówkach szamponów pierze swetry, ale ostatnio ja pół wakacji wykańczałam jej końcówki szamponów, odżywek i innych takich
moja mama tak samo!co parę miesiecy robie najazd na jej kosmetyki i przeterminowane wyrzucam nawet jak są całe ale i tak wszystko chomikuje z jedna kroplą w opakowaniu i wygaśniętym terminem wazności
No widocznie Mamy tak mają, że chomikują
Ja ewentualnie mogę zostawić sobie flakoniki od perfum, jeśli bardzo mi się podobały, a jeszcze mam puderniczke po terrakocie Guerlain - z sentymentu bo to moj pierwszy górknopółkowy kosmetyk
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:33   #3509
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Co do chomikowania, już wiemy, po kim to mamy

Miałam iść dzisiaj z moją rodzicielką połazić po sklepach, poszukać dla mnie jakichś spodni, w które się wcisnę, widziałam fajne rurki w outlecie, 80zł, a kolory takie jakie chciałam: czarne, szare i fioletowe. Aż nie wiem, które bym wybrała...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-12, 14:37   #3510
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość

A jeszcze takie pytanie do dziewczyn, które używają pędzli do makijażu

Czy do każdego kosmetyku macie inny pędzel czy wystarczy otrzepać z poprzedniego pudru i można nakładać kolejny? Chodzi mi o pędzel do pudru, ten co kupiłam to podoba mi się do pudru matującego, ale bronzer też świetnie mi się nim nakłada a i rozświetlacz bardzo ładnie No ale co mam mieć 3 takie same pędzelki??
hmmm ja generalnie mam do różnych rzeczy różne pędzle, ale to dla tego że psychol ze mnie wydaje mi się, że odpowiedź brzmi - zależy
zależy od pędzla, jakości, materiału itp.
zależy od kolorówki jakiej używasz
dla przykładu pędzel eye kabuki używam do korektora na wypryski i do cieni do powiek -> rzeczywiście korektor wystarczy strzepnąć i cienie można nakładać, z powrotem już gorzej, bo jak cień jest ciemny to ciężko go strzepać dokładnie i trzeba prać

poległam dzisiaj w Biedronce poszłam po zakupy spożywcze i oczywiście pogrążyłam się na kosmetycznym dziale Wzięłam peeling z krzemionką (ten robiony przez Daxa, mój ukochany ) i antycell Tołpy tylko za 4,99

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
No widocznie Mamy tak mają, że chomikują
Ja ewentualnie mogę zostawić sobie flakoniki od perfum, jeśli bardzo mi się podobały, a jeszcze mam puderniczke po terrakocie Guerlain - z sentymentu bo to moj pierwszy górknopółkowy kosmetyk
ja zostawiam słoiczki po kremach i często przekładam w nie kremy tubkowe, albo końcówki tubkowych kosmetyków
i ładne flakoniki też
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.