Clearasil pomaga na trądzik :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-17, 12:17   #1
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897

Clearasil pomaga na trądzik :)))


Po prostu muszę się z Wami tym podzielić: od trzech tygodni używam kosmetyków Clearasil (z tej serii zwykłej, nie total control - chociaż total control też używałam kiedyś i nie było źle). Używam żelu na wągry, toniku na wągry i kremu "3 dni". Przedtem prawie codziennie "coś mi wyskakiwało" a teraz prawie wcale! No chyba że torturuję skórę jakimiś różami czy pudrami... ;D Naprawdę Wam polecam. Skoro mi pomógł, to Wam też pomoże No i teraz wystarcza mi już trochę korektora i mogę spokojnie chodzić do szkoły (hehm... odpukać .
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 23:20   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

Jejku jak slysze ta nazwe to az mnie trzesie Pare lat temu uzylam raz toniku Clerasil. Nastepnego dnia sie obudzilam z czerwona twarza, a na polikach mialam rany Wyladawalam u dermatologa, ale i tak chyba dopiero po 2 tygodniach mi to zeszlo z twarzy. Nigdy wiecej Clerasilu !!!
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 06:52   #3
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

lorinko bardzo się cieszę że znalazłaścoś dla siebie bo tak na dobrą sprawę to nie jest to takie proste niestety dla mnie, tak jak dla sweeney,clearasil jest niedobry- za bardzo przesusza mi skóręi trzeba szukać dalej...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 09:33   #4
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

Cytat:
Napisane przez lorinka
Po prostu muszę się z Wami tym podzielić: od trzech tygodni używam kosmetyków Clearasil (z tej serii zwykłej, nie total control - chociaż total control też używałam kiedyś i nie było źle). Używam żelu na wągry, toniku na wągry i kremu "3 dni". Przedtem prawie codziennie "coś mi wyskakiwało" a teraz prawie wcale! No chyba że torturuję skórę jakimiś różami czy pudrami... ;D Naprawdę Wam polecam. Skoro mi pomógł, to Wam też pomoże No i teraz wystarcza mi już trochę korektora i mogę spokojnie chodzić do szkoły (hehm... odpukać .
Cieszę się, że w końcu znalazłaś "idealne" kosmetyki, które skutecznie poprawiają wygląd Twojej cery. Ja nadal szukam...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 10:24   #5
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

heh, szkoda że nie wszystkim pomaga... chociaż w sumie każdy ma trochę inną cerę, mi np. po kosmetykach Vichy skóra zaczęła się łuszczyć jak latem po opalaniu... Wy też coś znajdziecie, dziewczyny .
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 16:54   #6
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

Cytat:
Napisane przez lorinka
heh, szkoda że nie wszystkim pomaga... chociaż w sumie każdy ma trochę inną cerę, mi np. po kosmetykach Vichy skóra zaczęła się łuszczyć jak latem po opalaniu... Wy też coś znajdziecie, dziewczyny .

mi tez pomogl ostatnio sie natknelam na niego w sklepie i kupilam zestaw: zel na wagry+ mydelko antybakteryjne.uzywam dopiero 3 dni i jak na razie jest ok Lorinko czy ten zel pomogl Ci pozbyc sie wagrow? pzdr
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 19:09   #7
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

nom, używam żelu na wągry - toniku na wągry - kremu 3 dni i pryszcze mi nie wyskakują już od jakichś 2 tygodni!! teraz używam tylko korektora, żeby zakryć te przebarwienia z pryszczy "sprzed clearasila" . fajnie, że Tobie też pomaga
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 19:16   #8
..::Moniś::..
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 83
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

Ja tesh uzywalam clearasilu i niestety przesuszyl mi cere Pozniej przez dlugi czas mialam problem z sucha cera. Mysle ze clearasil sprawdzi sie dla dziewczyn z grubsza skora na twarzy, tlusta. Ja mam niestety cienka skore na twarzy, i musze na nia szczegolnie uwazac
..::Moniś::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:56   #9
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: Clearasil pomaga na trądzik :)))

Każda cera inna.
Moja siostra kiedyś używała go i niestety ale jej cera się pogorszyła A ja przez to mam stracha na te kosmetyki.
Zazdroszczę Tobie, że już znalazłaś coś, co Ci pomogło wygrać walkę z tymi paskudztwami .
Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.