Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-04, 19:39   #3511
lisiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 246
GG do lisiwona
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A ja mam takie pytanko odnosnie zdobywania nowych klientek.Wlasnie sie przeprowadzilam i nie znam prawie nikogo kto bylby zainteresowany kosmetykami avonu.Kocham kosmetyki i bardzo interesuje sie nimi.Uwazam,ze potrafie dobrze kazdemu doradzic w tej sprawie.Kazdemu kto u mnie zamawial dorzucalam probki i za okreslona kwote zamowien prezenty.Duzo na tym wiec nie zarabialam,ale mialam duzo radosci z tego.Chcialabym dalej sie w to bawic,bo traktowalam to raczej jako zabawe,ale niestety mam problemy,aby uzbierac zamowienia na 150zl z danego katalo☠☠☠☠☠☠ ktos jakis dobry sposob na zdobycie nowych klientek?
lisiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:41   #3512
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Może zorganizuj jakieś spotkanie - niech koleżanka zaprosi koleżanki z ich koleżankami Weź kilka produktów na pokaz, powiedz o tych prezentach, ew. rozdaj próbki i... czekaj na zamówienia
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 19:47   #3513
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A np. rodzina? babcia, ciocia? Każdy używa jakiegoś płynu do kąpieli, żelu pod prysznic, kremu do rąk, do twarzy? Może warto ich namówić na coś z Avonu i potem będą zamawiać?
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:00   #3514
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Fakt, u mnie każda rodzinna impreza = duże zamówienie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:06   #3515
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
witajcie

który tusz Avonowski polecicie: mam cienkie, jasne, niezbyt długi rzęsy... i jestem blondynką więc kolorek jak najbardziej brown/black
który z tych tuszy wg Was jest faworytem: supershock, Pełnia rzęs, czy Avon Colour Ekstremalna długość??
na Twoim miejscu wybrałabym supershock
Osobiście najbardziej lubię superfull, ale to dlatego że mam gęste rzęsy, a on ma dla takich idealną szczoteczkę
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:49   #3516
lisiwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 246
GG do lisiwona
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

u mnie tak nie jest.ciocie wszystke daleko mieszkaja.a moja mama uwaza,ze im mniej kosmetykow tym lepiej.problem w tym,ze chwilowo nie mam kolezanek.wyprowadzilam sie do innego miasta,wiec stare klientki sa za daleko,aby im zamawiac.
lisiwona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:54   #3517
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lisiwona Pokaż wiadomość
u mnie tak nie jest.ciocie wszystke daleko mieszkaja.a moja mama uwaza,ze im mniej kosmetykow tym lepiej.problem w tym,ze chwilowo nie mam kolezanek.wyprowadzilam sie do innego miasta,wiec stare klientki sa za daleko,aby im zamawiac.
A jakbyś to co zarobisz za ich kosmetyki dawała na przesyłkę( i jeszcze by Ci pewnie zostało) i zamawiałabyś dla starych klientek nadal?
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 21:01   #3518
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Ja już się nie mogę doczekać mojego zamówienia, powinno przyjść jutro i mam nadzieje ze ta brytyjska śnieżyca nie opóźni dostawy.
Czekam na tusz do rzęs Super Full black-pearly i na preparat do mycia twarzy z solutions radiance am/pm w nowej podwójnej butelce, dam wam znać jutro jak tylko przyjedzie kurier zabiorę się za testowanie nowości
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:07   #3519
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A moje opinie o zamówionych z K02 produktach - w dużym skrócie

Just Play dla niej - piękny zapach, cytrusowy, świeży, ale nietrwały
Bezbarwny podkład "Idealna gładkość" SPF20 - faktycznie, mam wrażenie jakbym smarowała się silikonem, a efektu żadnego nie widać
Odświeżająca mgiełka do twarzy Marokańska róża - dla mnie bomba - cudny zapach, no i odświeża
Głęboko oczyszczający piling do twarzy Clearskin - ten zapach <3 nie spodziewałam się! No i bardzo dobrze spełnia swoją funkcję peelingującą
Christian Lacroix Absynthe - jakoś nie mój zapach i jak na złość - trwały i intensywny
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:14   #3520
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

ja chyba tę mgiełkę do twarzy z MR komuś oddam albo odsprzedam, jakoś tak dziwnie się psikać na twarz, tym bardziej jeżeli mamy jeszcze make-up
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:18   #3521
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Hmm, na makijaż bym jej nie użyła Ale rano na orzeźwienie chociażby - czemu nie
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:29   #3522
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ja chyba tę mgiełkę do twarzy z MR komuś oddam albo odsprzedam, jakoś tak dziwnie się psikać na twarz, tym bardziej jeżeli mamy jeszcze make-up
Ja ją sobie zostawię na wakacje.Bedzie wtedy jak znalazł
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:31   #3523
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Hej, a wiecie może jak mają wyglądać te miniwersje Christian Lacroix Rouge i U by Ungaro? We flakonikach czy jak próbki z atomizerem czy jak? Jak to wygląda, bo mnie kusi
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 21:41   #3524
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
z tymi brakami jednak nie ryzykowałabym gdyż, już nie raz można było się przekonać, że co jest w braku w jednym okręgu nie znaczy, że będzie również w innym okręgu

co więcej na 1 termin dana rzecz może być w brakach a na 2 już może być dostępna

np. wisiorek Blanche który strasznie chciałam... na 1 termin brak a teraz przyjdzie huraaaa :P

kremy Liiv - ja i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone z tej serii, oba kremy świetnie nam służą, tylko trochę za mało nawilżają według mnie, ale moja skóra to jedna wielka gąbka na wodę i zawsze jej mało

nowe serum Liiv - pachnie bosko, mama na pewno dostanie je ode mnie, bo jak już napisałam bardzo jej ta seria odpowida

Absynthe - ja jestem zauroczona chyba się na niego skuszę :P

Paletki marimekko - bardzo ładne kolory, dość trwałe, może będą moje

Paletka cieni za 5 zł - kolorki bardzo delikatne, ale jak za 5 zł to jak najbardziej warto :P

LWD - delikatniejsza wersja Flower, moja mama się ucieszy bo Flower strasznie jej się podoba

nowe cienie z CT z kredką - kredka fajna, kolory cieni też, ale ich konsystencja... oj straszna ciapa długo wysycha

Torebka ELLEN - ładna, dobrze wykonana, szkoda że nie ma suwaka jak PHILIPPA

biżuteria SUSAN - nie jest źle, ale kuleczki widać że są z czegoś a'la plastik

biżuteria MARY - ładna, wygląda solidnie, tylko krutsza niż w katalogu (jakieś krasnale biorą do robienia tych zdjęć :P zawsze wszystko wydaje się większe)

PINK HEARTS - ładne, ale perełki z 3 są zdecydowanie solidniej wykonane, do tego pudełeczko różyczka wygląda fajnie, a pudełeczko serduszko mogło być staranniej wykonane, ale i tak fajna rzecz na prezent

biżuteria DOROTHY i MARIANNA - łańcuszki oki, ale kamyczki strasznie wyglądały zmatowiałe i porysowane

Wykręcany błyszczyk do ust - ładne kolory, fajna konsystencja, tylko aplikator taki śmieszny :P

Srebrna PTG - kolorki cudne, tylko pudełeczko trochę takie tandetne, ładnie nawet wygląda, ale jak się weźmie do ręki to miałam wrażenie że zaraz się rozpadnie

Torebka MARYBETH - połowa z tego co w katalogu (znowu !!), ELLEN jak dla mnie ładniejsza i lepiej wykonana

Zegarek ROBIN - niby męski, ale mi się bardzo spodobał, może się na niego skuszę, miałam kupić MARLEY, ale okazał się bardzo malutki więc zrezygnowałam, a ROBIN ma fajną wielkość

Wszystko widziałam w COK, a już z doświadczenia wiem że wiele rzeczy w COK'u po zmacaniu przez stada konsultantek wygląda okropnie, a jak się dostanie nowe w paczuszce to jest oki... zwłaszcza biżuteria, także nie do końca jest się co sugerować tym jak np. kamyczki wyglądają w COK

przykład to choćby te łańcuszki za 10 zł do serii Solutions, w COK wyglądały strasznie, ale jak zamówiłam to nie żałowałam bo wyglądały 1000 razy lepiej i wszystkie klientki były zadowolone
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 22:30   #3525
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Witam
Ja sie chcialam zapytac o tusz do kresek Perfect Wear, eyewriter Liquid Eyeliner - trwaly tusz do kresek. taki w niebieskim opakowaniu. Dawno nie widzialam go w katalogu i zastanawiam sie czy ktoras z Was moze wie czy jeszcze sie pojawi... Dziekuje za info
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:00   #3526
niuisa
Raczkowanie
 
Avatar niuisa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
chyba płynu jagodowego, jeżynowy jakiś czas temu został wycofany z oferty
tak tak jagodowy przejezyczenie
__________________
niuisa always turtledove
niuisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:09   #3527
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Naprawdę żadna z Was nie wie nic o tych miniwersjach?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:49   #3528
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Naprawdę żadna z Was nie wie nic o tych miniwersjach?
jeśli będą takie jak dotychczas wypuszczane przez avon miniaturki, a sądząc z ich zdjęcia w HT tak będzie, to bedą to malutkie flakoniki bez atomizera, takie z koreczkiem
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 23:54   #3529
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Faktycznie, przeoczyłam to wcześniej Widziałam tylko ofertę na formularzu zamówień.
Chyba się skuszę na Rouge
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 05:56   #3530
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
witajcie

który tusz Avonowski polecicie: mam cienkie, jasne, niezbyt długi rzęsy... i jestem blondynką więc kolorek jak najbardziej brown/black
który z tych tuszy wg Was jest faworytem: supershock, Pełnia rzęs, czy Avon Colour Ekstremalna długość??
dla mnie zdecydowanie Super Schockzanim się pojawił faworytem był Pełnia rzęs, żaden inny mi nie odpowiada, choć od biedy używałam pogdubiającego z CT
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 06:50   #3531
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
ja chyba tę mgiełkę do twarzy z MR komuś oddam albo odsprzedam, jakoś tak dziwnie się psikać na twarz, tym bardziej jeżeli mamy jeszcze make-up
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hmm, na makijaż bym jej nie użyła Ale rano na orzeźwienie chociażby - czemu nie
ja latem używam mgiełki do twarzy nawet na makijaż, szczegonie jak pracowałam w biurze bez klimatyzacji bardzo się sprawdzała. psikam z odległości ok 30-50 cm, wtedy pięknie się rozprasza i nie moczy strumieniem twarzy tylko całą twarz jednym psikiem odświeżam, po chwili nadmiar można ściągnąć dociskając chusteczkę higieniczną ale nie trzeć aby nie zmazac makijażu.
To naprawdę działa i makijaż trzyma sie cały dzień

na wodzie termalnej z avene jest tawet napisane ze używać po wykonaniu makujażu w celu utwardzenia go
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 07:19   #3532
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Przyszła paczucha

Mam balsam SSS "Pielęgnacja młodości" i jestem zachwycona

W przeciwieństwie do całej serii SSS zapach balsamu miły, przyjemny i delikatny, nieuciążliwy.

Pachnąca strona w katalogu, to jakies nieporozumienie, to śmierdziel, a balsam jest świetny.

Do tego ma lekką konsystencję i bardzo szybko się wchłania, pozostawiając skórę gładką i miękką. Bardzo dobrze się rozporwadza, nie marże się.

Mam wrażenie, że zapach szybko się ulatnia, albo już się tyle obwąchałam, że nie czuję
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 07:53   #3533
tangerynka
Rozeznanie
 
Avatar tangerynka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 569
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Asiek84 Pokaż wiadomość
witajcie

który tusz Avonowski polecicie: mam cienkie, jasne, niezbyt długi rzęsy... i jestem blondynką więc kolorek jak najbardziej brown/black
który z tych tuszy wg Was jest faworytem: supershock, Pełnia rzęs, czy Avon Colour Ekstremalna długość??
Ja też mam cienkie i krótkie rzęsy i SuperShocka nie polecam. Wiem że dużo dziewczyn (w tym i te co kupują u mnie) wychwalają go pod niebiosa, ale dla moich rzęs jest beznadziejny. Muszę pomalować nim rzęsy z 5 razy żeby w ogóle było coś widać. Wydaje mi się, ale może to tylko moje odczucie, że on jest lepszy do grubszych rzęs, a cienkie słabo łapie. Poza tym wysechł mi najszybciej ze wszystkich moich tuszy.
Też zastanawiam się nad jakimś brown/black. Ten dwustronny JD z małą i dużą szczoteczką jest na wyprzedaży w korzystnej cenie. Czy ktoś kto go ma mógłby powiedzieć jak się sprawuje i czy można nakręcić dużą szczoteczkę na ten drugi pojemniczek od małej. Mniemam że tusz jest ten sam, ale pewnie ta mała szczoteczka do niczego się nie przyda, więc jak się zużyje jeden pojemniczek może można było by ją nakręcić na ten drugi?
tangerynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 09:15   #3534
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Jest już nowa oferta internetowa do katalogu 3/2009

Naszyjnik Isabel za 13,90 na pewno jest mój
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:35   #3535
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Przyszła paczucha

Mam balsam SSS "Pielęgnacja młodości" i jestem zachwycona
Czy on także, jak serum opóźniające oznaki starzenia z poprzedniej wersji, zawiera alcohol denat ? Moja mama go używała i mówiła, że strasznie wysusza, no i do tego ten okropny alkoholowy smrodek. Jeszcze wcześniej był właśnie balsam i był ok, potem dopiero wprowadzili to smrodliwe serum i to była najgorsza wtopa tej fioletowej serii SSS.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:41   #3536
ika2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 164
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Hej, a wiecie może jak mają wyglądać te miniwersje Christian Lacroix Rouge i U by Ungaro? We flakonikach czy jak próbki z atomizerem czy jak? Jak to wygląda, bo mnie kusi
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Naprawdę żadna z Was nie wie nic o tych miniwersjach?
Są ta miniaturki buteleczek orginalnych - w sensie kształtu i koloru, jednak nie mają atomizerów tylko koreczki-zatyczki (coś jak w próbkach).
Jedyna różnica jest w U by Ungaro, tzn. na dużej butelce są napisy różowe (sama dostrzegłam to dopiero po dłuższym czasie używnia tej wody, bo są mało widoczne), których nie ma na miniaturce.

Nie wiem jak będą naliczali dla "normalnych" okręgów, bo jest napisane cena NETTO 14 zł, jednak dla zamówień okręgu "trend" naliczyli mi wypracowany opust... nie wiem czy była to ich pomyłka ???
ika2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:43   #3537
Suszara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 939
GG do Suszara
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez tess_d Pokaż wiadomość
Czy on także, jak serum opóźniające oznaki starzenia z poprzedniej wersji, zawiera alcohol denat ? Moja mama go używała i mówiła, że strasznie wysusza, no i do tego ten okropny alkoholowy smrodek. Jeszcze wcześniej był właśnie balsam i był ok, potem dopiero wprowadzili to smrodliwe serum i to była najgorsza wtopa tej fioletowej serii SSS.
Jest coŚ takiego: CETHYL ALCOHOL, LANOLIN ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL.

Na katalogach wkleję skład
__________________
od 15.08.2004 - RAZEM



AVONOWE I ORIFLAMOWE
Suszara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 10:43   #3538
alcatella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 611
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość

potwierdzam , ten nowy naturals jest bardzo dobry pod względem nawilżania w porównaniu z pozostałymi a wypróbowałam większą połowę oferowanych zapachów.Poza tym ma taką "kremową " konsystencję a nie taka wodnistą jak pozostałe.Mam nadzieję ,że nowe serie też będą takie dobre jeżeli chodzi o balsam bo co do żeli to różnicy między starymi a nowym nie dostrzegam.
Też czekam na relację na temat SS.
To b.dobra wiadomość. Chciałam zamówić granat+mango - nie wiecie czy różni się od pachnącej strony w katalogu, czy mogę brać spokojnie?

A paletki Marimekko? Różnią się kolorami od zdjęć katalogowych?
__________________






alcatella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:04   #3539
tess_d
Zadomowienie
 
Avatar tess_d
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 682
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Suszara Pokaż wiadomość
Jest coŚ takiego: CETHYL ALCOHOL, LANOLIN ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL.

Na katalogach wkleję skład
E no, to spoko. Zapowiada się fajnie Denata nie ma, to najważniejsze. Chyba kupię mamie cały zestaw na imieniny.
tess_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-05, 11:04   #3540
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Czy dobra duszyczka może potwierdzić moje spostrzeżenie,że w obecnej ofercie Avonu nie ma wody po goleniu dla mężczyzn? Jak to możliwe, czy Panowie dyrektorzy o tym nie wiedzą czy też używają wod konkurencji?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.