Wszystko o Avonie - cz. 5 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 12:02   #451
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Czy ktoś w was wie co się dzieje z ofertami netto? Do 16 nie ma do 17 chyba też nie będzie (tak wyczytałam w tym wątku ze zdjęciami katalogów i kosmetyków avonu). Czy one wogóle jeszcze będą?
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:07   #452
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

czy ktos z was moze mi powiedziec ktory kolor szminki bedzie dla mnie lepszy?chodzi o ta nowa z musem nawilzajacym,UCR i sie zastanawiam czy wziasc blond ambition czy pink passion.chodzi mi o naturalny efekt.jestem brunetka,oliwkowa cera ale nie zbyt opalona,cieply odcien,niebieskie oczy.chcialam cos co by wygladalo jak najbardziej naturalnie ale kolory w katalogu, z tego co widzialam na zdjeciach w realu sa inne.co by pasowalo do kogos takiego jak ja?dodam ze nie chce aby miec usta wpadajace w pomarancz ani wsciekle rozowych.
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:17   #453
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Czy ktoś w was wie co się dzieje z ofertami netto? Do 16 nie ma do 17 chyba też nie będzie (tak wyczytałam w tym wątku ze zdjęciami katalogów i kosmetyków avonu). Czy one wogóle jeszcze będą?
W 01 już jest chyba

Czy złociście połyskujący cień do powiek to nie ma dzwoneczka w K01? Bo mi się wydaje, że ma, a w K02 pojawia się nadal.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:37   #454
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Mam prosbe do tych z Was, ktorzy nabyli balsam do ciala z efektem polysku, ten w czerwonym swiatecznym opakowaniu - powiedzcie cos wiecej, jak wyglada ten polysk, czy jest mocny, srebrny czy zloty, bardzo go widac, czy zawiera brokat czy tylko delikatne drobinki? Bardzo bym byla wdzieczna za fotke tego balsamiku na skorze badz nawet tylko samej jego odrobinki, bo sie nad nim zastanawiam, ale nie chce efektu choinkowej bombki
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:47   #455
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A używał ktoś już tego podkładu w pędzlu i może coś o nim powiedzieć? Żadnej informacji nie znalazłam.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 12:55   #456
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A używał ktoś już tego podkładu w pędzlu i może coś o nim powiedzieć? Żadnej informacji nie znalazłam.
Dołączam się do pytania, również mnie to interesuje
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 13:13   #457
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Mam prosbe do tych z Was, ktorzy nabyli balsam do ciala z efektem polysku, ten w czerwonym swiatecznym opakowaniu - powiedzcie cos wiecej, jak wyglada ten polysk, czy jest mocny, srebrny czy zloty, bardzo go widac, czy zawiera brokat czy tylko delikatne drobinki? Bardzo bym byla wdzieczna za fotke tego balsamiku na skorze badz nawet tylko samej jego odrobinki, bo sie nad nim zastanawiam, ale nie chce efektu choinkowej bombki
Połysk jest srebrny, są to delikatne drobinki, cudownie delikatnie się mienią jak dla mnie efekt jest świetny, bo właśnie nie ma efektu choinkowej bombki niestety jak robie zdjęcia moim aparatem to nic nie widać ale osobiście polecam właśnie ze względu na efekt połysku
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 13:59   #458
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

A jednak są i u nas, w katalogu 02, szminki o diamentowym połysku a przecież pojawiły się już z dzwoneczkiem...
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 14:25   #459
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
hmm odcień jest bardzo jaśniutki porównałabym go do ivory tyle, że w przeciwieństwie do ivory jest to odcień ciepły a ivory z tego co pamiętam ma odcień różowy, lub ewentulanie nude, ale wydaje mi się że jest nieco jaśniejszy niż nude yyyy mam nadzieje że zrozumiesz bo chyba zamotałam
tak zrozumiałam i chyba go sobie wezmę, bo ja potrzebuje taki jaśniutki
dzięki za odpowiedź

Dostałam dzisiaj paczkę z k16 a miała przyjść w poniedziałek
torebka Lena piękna
torebka Delicate śliczna, tylko szkoda, że z drugiej strony jest materiał a nie takie same świecidełka co z przodu
naszyjnik Tatum ładny ale perełki zawieszone na sznurku, mam nadzieję, że się nie zerwie
biżuteria Gerogiana taka sobie, spodziewałam sie po tej cenie czegośc lepszego ale nie jest najgorsza
bransoletka joy bardzo mi się podoba jestem mile zaskoczona ale wyobraźcie sobie, że jest bez tej "kulki" na wierzchu i się trochę załamałam, bo to akurat klientka zamawiała zawsze coś musi być nie tak.

w watku z katalogami zamieściłam zdjęcia torebek, biżuterii i tej felernej bransoletki
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:05   #460
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez justysiek Pokaż wiadomość
Mam prosbe do tych z Was, ktorzy nabyli balsam do ciala z efektem polysku, ten w czerwonym swiatecznym opakowaniu - powiedzcie cos wiecej, jak wyglada ten polysk, czy jest mocny, srebrny czy zloty, bardzo go widac, czy zawiera brokat czy tylko delikatne drobinki? Bardzo bym byla wdzieczna za fotke tego balsamiku na skorze badz nawet tylko samej jego odrobinki, bo sie nad nim zastanawiam, ale nie chce efektu choinkowej bombki
Dla mnie to żaden połysk Są tam takie małe drobinki brokatu i na mnie nie wywarło to pozytywnego wrażenia. Moja mama go zamówiła i nie jest zadowolona. Spodziewała się połysku racej takiego rozświetlającego jak ma np. Nivea rozświetlająca,a tam sam drobny brokat jak na Sylwestra. Ja osobiście nie polecam, ale jak widać opinie są różne.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:35   #461
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Cool Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

właśnie oglądam katalog 02/2009 i wszystko podrożało a szczególnie Planet Spa co to za nowa polityka firmy?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:39   #462
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A używał ktoś już tego podkładu w pędzlu i może coś o nim powiedzieć? Żadnej informacji nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania, również mnie to interesuje
był ten temat poruszany już może w poprzednim wątku znajdziecie wiecej info ale generalnie to "przerost formy nad treścią" po każdym użyciu pędzel trzeba umyć, bo pozostaje w nim podkład, w zwiazku z czym zużywasz tego podkładu dużo wiecej niż w normalnej formie tubki czy butelki, jest raczej matujący i w moim przypadku podkreślał suche miejsca
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:52   #463
karcelka
Raczkowanie
 
Avatar karcelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: DKL :)
Wiadomości: 34
GG do karcelka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

ja też dzis dostałam paczuszke,a termin miałam na poniedziałek. ogólnie jestem zadowolona z kosmetyków

były to głównie zestawy na prezenty zamawiane przez klientki,a ja sobie zamówiłam wszystkie 6 zestawów ze szkoleń "piekno sukcesu"
nawet fajne są

nio i do kalendarzyków miałam próbki bonda

ech... mam tylko 1 katalog 17
źle sie dogadałysmy z moja liderką
czy ma ktoś z Was odsprzedać kilka szt????
__________________
....Te Chwile Spędzone Z Tobą Są Dla Mnie Wszystkim....

kocham Cię Misiu
karcelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:55   #464
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
zestaw Full Speed nie jest spakowany ani zafoliowany...prychodzi luzem każda rzecz osobno....dają tą samą kosmetyczkę co w zestawach FM...tą z niebieskimi paseczkami
serdecznie dziękuję

Cytat:
Napisane przez karcelka Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was widział "na zywo" jak wygląda komplet bizuterii Lizette?
chodzi mi głównie o jego odcień? tzn. czy wygląda jakby był ze srebra,czy takie ciemne "stare" srebro"?

tak sie właśnie zastanawiam,czy go sobie teraz w demo zamówić...
ktoś pisał, że jest czarna.. czyli raczej stare srebro

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość
bransoletka joy bardzo mi się podoba jestem mile zaskoczona ale wyobraźcie sobie, że jest bez tej "kulki" na wierzchu i się trochę załamałam, bo to akurat klientka zamawiała zawsze coś musi być nie tak.

w watku z katalogami zamieściłam zdjęcia torebek, biżuterii i tej felernej bransoletki
napisz do nich reklamację, niech Ci przyślą nową, przecież nie z Twojej winy jest uszkodzona i nie powinnaś jeszcze płacić za wysyłke felernej, ja dostałam kiedyś bransoletkę z pękniętymi żyłkami na których się trzymała, napisałam reklamację i miałam do wyboru albo korektę, albo nową bransoletkę

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
właśnie oglądam katalog 02/2009 i wszystko podrożało a szczególnie Planet Spa co to za nowa polityka firmy?
chyba się chca "nachapać'.. oj żeby się nie przejechali na tym..

Edytowane przez ashiva
Czas edycji: 2008-11-22 o 15:56
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 15:56   #465
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
mam cos takiego jak probuje wejsc do strefy konsultantki...

moze ktoras z Was sprawdzic czy tez tak macie?
masz złą datę ustawioną na komputerze sprawdź, jestem pewna że to to :P

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję. A możesz powiedzieć jak znajdujesz je ze strony głównej? Bo ja n stronie głównej nigdy tych nowych nie mam(póki nie są całe wklejone) i jak wejdę w zakładkę Avon to też nie ma.
wchodzisz do zakładki NEWSY

Cytat:
Napisane przez karcelka Pokaż wiadomość
czy ktoś z Was widział "na zywo" jak wygląda komplet bizuterii Lizette?
chodzi mi głównie o jego odcień? tzn. czy wygląda jakby był ze srebra,czy takie ciemne "stare" srebro"?

tak sie właśnie zastanawiam,czy go sobie teraz w demo zamówić...
Już pisałam o tym, jest właściwie czarny !! taki jak w katalogu, bardzo mi się podoba, widziałam go na mojej OMS i ślicznie się prezentował

Mi się bardzo Georgiana podoba, ale fakt trochę droga :P

A najbardziej to podoba mi się Samara... jest CUDOWNA

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
chyba się chca "nachapać'.. oj żeby się nie przejechali na tym..
A razem z nimi my na tym ucierpimy :/

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2008-11-22 o 15:58
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:01   #466
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Załamka z tymi cenami w k2/2009
Z nowości zainteresował mnie narazie rozgrzewający peeling do skórek

Mam pytanie odnośnie migoczących błyszczyków, jak pisałam wcześniej jestem zawiedziona odcieniem rose foil, ale zastanawia mnie jeszcze odcień silver foil może któraś z Was ma go w posiadaniu i mogła by napisać jak z jego migotaniem??
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:14   #467
karcelka
Raczkowanie
 
Avatar karcelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: DKL :)
Wiadomości: 34
GG do karcelka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

dzieki za opisy tej bizuterii

chyba na razie skuszę sie na same kolczyki



a ta bransoletka joy podoba mi sie coraz bardziej
__________________
....Te Chwile Spędzone Z Tobą Są Dla Mnie Wszystkim....

kocham Cię Misiu
karcelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:14   #468
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

no właśnie.. z cenami załamka... chyba sobie zrobię przerwe od avonu jak tak dalej pójdzie :/ poza tym ja zamawiałam podkład w pędzlu, dostane w czwartek, sie okaże co to za cudo
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:18   #469
karcelka
Raczkowanie
 
Avatar karcelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: DKL :)
Wiadomości: 34
GG do karcelka
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
no właśnie.. z cenami załamka... chyba sobie zrobię przerwe od avonu jak tak dalej pójdzie :/ poza tym ja zamawiałam podkład w pędzlu, dostane w czwartek, sie okaże co to za cudo

apropo tego podkładu z pędzelkiem to jka byłam na skzoleniu,kobietka która nas szkoliła powiedziała,ze ten pędzelek to bardziej taka "ozdoba i bajer" nie spełnia swojej nalezytej funkcji :/
__________________
....Te Chwile Spędzone Z Tobą Są Dla Mnie Wszystkim....

kocham Cię Misiu
karcelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 16:33   #470
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie migoczących błyszczyków, jak pisałam wcześniej jestem zawiedziona odcieniem rose foil, ale zastanawia mnie jeszcze odcień silver foil może któraś z Was ma go w posiadaniu i mogła by napisać jak z jego migotaniem??
Mi się bardzo Rose foil podoba A te silver i gold są przezroczyste z drobinkami - tych drobinek za dużo nie mają jak na mój gust, konsystencja taka sama jak rose

Lakier Amethyst jest boski taki wyjątkowy kolor, i bardzo fajną ma konsystencję, ładnie, a właściwie to łatwo się nim maluje, bardzo długo się trzyma !! także jestem bardzo zadowolona, bo ostatni lakier jaki kupiłam mnie zawiódł, a ten jest extra

Co do 02/09 to uważam że jakoś starannie przygotowali ten katalog, całkiem nieźle opisali kosmetyki które już od dawna są w katalogu, podoba mi się to ceny nie są takie złe... ale faktycznie klientki mogą różnie reagować

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2008-11-22 o 16:37
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:12   #471
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

w k02 jakos tak wszystkie ceny wyrownali hehe
lepiej 19,90 wygladalo niz te 20,00 np za blyszczyk
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:14   #472
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez karcelka Pokaż wiadomość
apropo tego podkładu z pędzelkiem to jka byłam na skzoleniu,kobietka która nas szkoliła powiedziała,ze ten pędzelek to bardziej taka "ozdoba i bajer" nie spełnia swojej nalezytej funkcji :/
a czy jest możliwość odkręcania tubki tak, aby podkład nie przechodził przez pędzel?

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:21   #473
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
a czy jest możliwość odkręcania tubki tak, aby podkład nie przechodził przez pędzel?

Zawsze możesz ją rozwalić A tak wogóle może w tym k02 to tylko na próbę z tymi cenami? Albo żeby sobie odbić po styczniowej 'wielkiej wyprzedaży' ? Ja w każdym razie mam nadzieję, że w późniejszych katalogach wszystko wróci do normy
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:38   #474
Dark_Despair
Raczkowanie
 
Avatar Dark_Despair
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
GG do Dark_Despair
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
A używał ktoś już tego podkładu w pędzlu i może coś o nim powiedzieć? Żadnej informacji nie znalazłam.
Mam ten podkład już od jakiegoś czasu, wg mnie jest super matujący a to dobrze bo mam przetłuszczającą się cere, całkiem nieźle kryje i długo się utrzymuje. Jestem z niego bardzo zadowolona. Pędzel średni w użyciu, po nałożeniu nim podkładu muszę rozsmarować palcami podkład bo zostają smugi.

Mile zaskoczyła mnie seria Naturals śliwka i nektarynka, zapach słodki ale jednocześnie czuć taką "orzeźwiającą" śliwkę Żel pozostawia delikatny zapach na skórze.

"carnival" z Senses mnie rozczarował, niepodobny do żadnego zapchu do tej pory z tej serii, strasznie mocny, nachalny i wręcz duszący, długo się utrzymuje na skórze, po wymyciu się wszyscy domownicy czuli ten zapach w całym domu. Bleh
Dark_Despair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:45   #475
polak17
Raczkowanie
 
Avatar polak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 50
GG do polak17
Cool Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

[quote=hypnotized28;982102 6]Załamka z tymi cenami w k2/2009
]
Nie rozumiem was, wszyscy sa podlamani cenami, no ok podrozalo to podrozalo no ale nie robmy afery dzisiaj wszystko drozeje...powiem wam ze ja np moim stalym klientkom wysylam te katalogi z wyprzedzeniem i jakos wielce mi nie narzekaly na drozyzne...jedna kiedys mi zrobila awanture ze podklady podrozaly-to jej powiedzialem zeby poszla do sephory albo do oriflame. Nie oszukujmy sie co niektore produkty bede warte swojej ceny a co niektore nie...tak bylo zawsze i jak klientka jest przyzwyczajona do produktu to go kupi czy to bedzie roznica 10 gr czy 5 zl. a wiec ja sie np nie dziwie ze AVON zdrozal bo wszystko drozeje...czemu na to tak nie patrzycie?
polak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 17:47   #476
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Załamka z tymi cenami w k2/2009
Z nowości zainteresował mnie narazie rozgrzewający peeling do skórek

Mam pytanie odnośnie migoczących błyszczyków, jak pisałam wcześniej jestem zawiedziona odcieniem rose foil, ale zastanawia mnie jeszcze odcień silver foil może któraś z Was ma go w posiadaniu i mogła by napisać jak z jego migotaniem??
w czwartek będę miała ten peeling bo też go zamówiłam z czystej ciekawości i sprawdzę co to warte
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:04   #477
hypnotized28
Raczkowanie
 
Avatar hypnotized28
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: czasem tu czasem tam
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

[quote=polak17;9822168]
Cytat:
Napisane przez hypnotized28 Pokaż wiadomość
Załamka z tymi cenami w k2/2009
]
Nie rozumiem was, wszyscy sa podlamani cenami, no ok podrozalo to podrozalo no ale nie robmy afery dzisiaj wszystko drozeje...powiem wam ze ja np moim stalym klientkom wysylam te katalogi z wyprzedzeniem i jakos wielce mi nie narzekaly na drozyzne...jedna kiedys mi zrobila awanture ze podklady podrozaly-to jej powiedzialem zeby poszla do sephory albo do oriflame. Nie oszukujmy sie co niektore produkty bede warte swojej ceny a co niektore nie...tak bylo zawsze i jak klientka jest przyzwyczajona do produktu to go kupi czy to bedzie roznica 10 gr czy 5 zl. a wiec ja sie np nie dziwie ze AVON zdrozal bo wszystko drozeje...czemu na to tak nie patrzycie?
Zamówienia coraz słabsze i wątpie żeby podwyżka cen spowodowała że to się zmieni a wręcz przeciwnie stąd niezadowolenie z powodu podwyżki mam świadomość że wszystko drożeje ale to nie znaczy że mnie to pociesza albo mam się z tego cieszyć wątpie też żeby ucieszyło to moje klientki

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
w czwartek będę miała ten peeling bo też go zamówiłam z czystej ciekawości i sprawdzę co to warte
będę wdzięczna za opinie jak już wypróbujesz ten wynalazek
hypnotized28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:07   #478
alehcar
Rozeznanie
 
Avatar alehcar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez polak17 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem was, wszyscy sa podlamani cenami, no ok podrozalo to podrozalo no ale nie robmy afery dzisiaj wszystko drozeje...powiem wam ze ja np moim stalym klientkom wysylam te katalogi z wyprzedzeniem i jakos wielce mi nie narzekaly na drozyzne...jedna kiedys mi zrobila awanture ze podklady podrozaly-to jej powiedzialem zeby poszla do sephory albo do oriflame. Nie oszukujmy sie co niektore produkty bede warte swojej ceny a co niektore nie...tak bylo zawsze i jak klientka jest przyzwyczajona do produktu to go kupi czy to bedzie roznica 10 gr czy 5 zl. a wiec ja sie np nie dziwie ze AVON zdrozal bo wszystko drozeje...czemu na to tak nie patrzycie?
Zgadzam się, mi tez te pare groszy różnicy nie robi, a podliczając swój rachunek i tak zawsze wyrównuję w górę, swojej konsultantce też nie wyliczam groszy tylko daję okrągłą sumę. Teraz sprawa się tylko uprości.
alehcar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:07   #479
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
właśnie oglądam katalog 02/2009 i wszystko podrożało a szczególnie Planet Spa co to za nowa polityka firmy?
Czy to odpowiedź na kryzys...?
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-22, 18:18   #480
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 5

Cytat:
Napisane przez alehcar Pokaż wiadomość
Zgadzam się, mi tez te pare groszy różnicy nie robi, a podliczając swój rachunek i tak zawsze wyrównuję w górę, swojej konsultantce też nie wyliczam groszy tylko daję okrągłą sumę. Teraz sprawa się tylko uprości.
Teoretycznie. Studiuję zarządzanie i wiem, że badania dowodzą, że dużo więcej osób kupi rzecz za 19,90 niż za 20. Zresztą znam wiele osób, które jak coś kosztuje 19,90 nie powiedzą, że kosztuje 20(ja tak mówię i jestem najczęściej wyjątkiem :P ).
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.