Dieta 600 kcal - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 20:46   #61
Ollllciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ollllciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 966
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no ja tez jakis czas temu doszlam do takiego wniosku szczegolnie tez dlatego ze szkoda mi nie jesc niektorych pysznosci
hehe a wiesz...ja własnie tak myślałam...że po co obcinać mam kalorie ...całe życie nie bede sie przeciez odchudzac he. I najbardziej mi było szkoda tych pyszności ze nigdy ich nie tkne... ehh
Ollllciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:38   #62
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez Ollllciaaa Pokaż wiadomość
hehe a wiesz...ja własnie tak myślałam...że po co obcinać mam kalorie ...całe życie nie bede sie przeciez odchudzac he. I najbardziej mi było szkoda tych pyszności ze nigdy ich nie tkne... ehh
hehe ja dzisiaj zauwazylam efekty tego mojego wszystko jedzenia nie zzapielam sie w 2 pary spodni! w nogach wszedzie ok tylko zamek nie ruszy...niby mam okres i troche opuchlo co nieco ale troszke trzeba bedzie zahamowac ze slodyczami i mcdonaldem nie mam checi na to ale za bardzo lubie niektore ciuchy zeby z nich zrezygnowac
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:45   #63
hkmghmkghkmgkghkghkgkg
Raczkowanie
 
Avatar hkmghmkghkmgkghkghkgkg
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prawie, jak Wrocław xD
Wiadomości: 333
Dot.: Dieta 600 kcal

Właśnie to zależy od człowieka. Jak wielką wagę przywiązuje do jedzenia, rozkoszy smaku. Sama mam problem z rozstaniem się ze słodyczami, ale powoli do przodu. Najpierw rozstanę się z nimi. Potem zobaczymy co dalej.
__________________
69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
odchudzam się
od 03.03.08.
A6W -0-

hkmghmkghkmgkghkghkgkg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:06   #64
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta 600 kcal

czesc ;D no ja wlasnie stosuje ta dietke ;p z tum ze staram sie jesc tak 550-590 kcal dziennie;D w okolo dwa miesiace schudlam dosc duuuzo ;D z 64 kgjest 50 kg;D no czasem 51 dodam ze mam 168cm wzrostu ;p slodyczy staram sie nie jesc wogole ;p czasem pozwole sobie na 2 zabki czekolady ale oczywiscie wtedy zjadam mniej podczas innego posilku ;p dlatego tez staram sie ich nie jesc ;p a co do efektu joj to nie ze wszystkimi sie zgodze;p bo jakies 4 lata temu tez tyle jadlam no moze troszke wiecej i nie mialam pozniej jojo ;p
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:19   #65
LittleMo
Raczkowanie
 
Avatar LittleMo
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 238
Dot.: Dieta 600 kcal

to jakim cudem doszłaś do 64 kg?
LittleMo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 16:49   #66
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta 600 kcal

bo zaczekalm doslownie pochlaniac slodycze... taka forma odstresowania po smierci chlopaka ...wiem wiem glupia forma ale tak bylo... zjadalam dziennie ok 1 cala czekolade batona i np cale merci ;D tak tak w jeden dzien..
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:42   #67
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Dieta 600 kcal

Witam
przeraziło mnie to 600 kcal,
nie napisze nic nowego, bo juz madrzejsze glowy napisaly
ale zachodze w glowe i wymyslic nie moge
*jak sie żyje mysląc czy nie zjadlam 100kcal za dużo,
*czy w czasie taiej diety sie wychodzi gdzies z znajomymi (bo 2 piwa lub drink przekreślają cały plan posiłków)
*czy wy postrzegacie sie jako kob iety ktore kiedy beda chcialy miec dzieci?
*abstrachujac od diety i wygladu czy jstescie szczesliwymi "ludziami"?

krążyłam przed chwilą po "krzywym zwirciadle" i czy mam czerwone oczy przerazilam sie w jakie bagna powdeptywały dziewczyny i dziewczynki (12,13lat)
ich historie utwierdzily mnie w przekonaniu ze taka dieta moze byc krokiem ku zniszeniu siebie

trzymam kciuki za was dziewczyny
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 13:19   #68
Majeczka993xy
Rozeznanie
 
Avatar Majeczka993xy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: slodka kraina ;D
Wiadomości: 716
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Witam
przeraziło mnie to 600 kcal,
nie napisze nic nowego, bo juz madrzejsze glowy napisaly
ale zachodze w glowe i wymyslic nie moge
*jak sie żyje mysląc czy nie zjadlam 100kcal za dużo,
*czy w czasie taiej diety sie wychodzi gdzies z znajomymi (bo 2 piwa lub drink przekreślają cały plan posiłków)
*czy wy postrzegacie sie jako kob iety ktore kiedy beda chcialy miec dzieci?
*abstrachujac od diety i wygladu czy jstescie szczesliwymi "ludziami"?

krążyłam przed chwilą po "krzywym zwirciadle" i czy mam czerwone oczy przerazilam sie w jakie bagna powdeptywały dziewczyny i dziewczynki (12,13lat)
ich historie utwierdzily mnie w przekonaniu ze taka dieta moze byc krokiem ku zniszeniu siebie

trzymam kciuki za was dziewczyny
jak sie zyje z ta mysle? hmm trudno powiedziec ... calkiem dobrze ;D ale jesli liczysz sumiennie kcal to nie ma tej mysli ;p
czy sie wychodzi? jasne ze tak ! ale po co pic ? przecie dobra zabawa nie zalezy od tego czy bedziesz pila piwo ;p
czy bede chciala miec dzieci ? tak ! kocham dzieci i bede chciala miec parke ;p
czy jestem szczesliwa ? oczywiscie ze tak a kiedy spogladam na wage i widze ze jest chodz troszke mniej to euforia jest jeszcze wieksza ;D !

i na prawdę nie musisz sie ,,przerazac'' ta dieta ;p ;D w sumie to gdy wie wyeliminuje slodycze i smarzone posilki i jest ok ;D

Edytowane przez Majeczka993xy
Czas edycji: 2009-01-25 o 13:21
Majeczka993xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 14:38   #69
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
hmmm zastanawiam sie dlaczego wszyscy tak krytykuja ta dietę jak i tak jest lepsza od kopenhaskiej ?! a kopenhaska ma nawet wiecej pozytywnych niz negatywnych opini...
yyyy 600 kcal to dokładnie tyle ile potrzeba człowiekowi aby jego organizm funkcjonował ... znaczy żył... ale leżąc i nic nie robiąc ... więc nie wiem czy to zdrowa dieta
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:37   #70
MeredithMer
Raczkowanie
 
Avatar MeredithMer
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: teqilaland
Wiadomości: 226
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez glizdka Pokaż wiadomość
yyyy 600 kcal to dokładnie tyle ile potrzeba człowiekowi aby jego organizm funkcjonował ... znaczy żył... ale leżąc i nic nie robiąc ... więc nie wiem czy to zdrowa dieta


Trochę Cię "sprostuję".
Nie każdemu człowiekowiJednemu potrzeba 500kcal a innemu 1000[gdy leży i nic nie robi].Wszystko zależy od przemiany materii,wagi,wzrostu,wiek u
__________________
“Maybe we like the pain. Maybe we're wired that way. Because without it, I don't know; maybe we just wouldn't feel real. What's that saying? Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop."
MeredithMer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:40   #71
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez MeredithMer Pokaż wiadomość
Trochę Cię "sprostuję".
Nie każdemu człowiekowiJednemu potrzeba 500kcal a innemu 1000[gdy leży i nic nie robi].Wszystko zależy od przemiany materii,wagi,wzrostu,wiek u
no to akurat nie jest najważniejsze ale wątpię zeby 600 kalorii było zdrowe do funkcjonowania jakiegokolwiek organizmu...
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 08:53   #72
Biustyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta 600 kcal

600 kcal? Hm? A dlaczego nie pójść dalej? 400 kcal, a co tam 200! skoro na 600 chudnie się kilo na 2 dni, to na 200 będzie pewnie 3 kg. Albo może lepiej iść na całość, dieta 30 kcal (coś jeść trzeba) - to zagwarantuje idealną sylwetkę w tydzień, bez względu ile lat wcześniej się obżerałam bez umiaru.

Powyższy akapit jest ironią (żeby czasem komuś nie przyszło do głowy stosować dietę 30 kcal/dzień). Nie trzeba wielkiej wyobraźni czy wiedzy z zakresu technologii żywienia by stwierdzić, że to tak nie działa. Obniżanie do granic absurdu kaloryczności posiłków nie będzie skutkować obniżeniem poziomu tłuszczu w organizmie a chyba głównie o to chodzi w odchudzaniu. Każdy ma swój optymalny próg energetyczny zależny od genetycznych cech i trybu życia ale śmiem twierdzić, że 600 kcal to jest za mało dla każdego zdrowego, dorosłego człowieka.
Biustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:37   #73
123dzemdzemona22
Zadomowienie
 
Avatar 123dzemdzemona22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 993
GG do 123dzemdzemona22
Dot.: Dieta 600 kcal

[quote=Biustyna;11066097]600 kcal? Hm? A dlaczego nie pójść dalej? 400 kcal, a co tam 200! skoro na 600 chudnie się kilo na 2 dni, to na 200 będzie pewnie 3 kg. Albo może lepiej iść na całość, dieta 30 kcal (coś jeść trzeba) - to zagwarantuje idealną sylwetkę w tydzień, bez względu ile lat wcześniej się obżerałam bez umiaru. "



ironia?! tylko jak teraz wyjść z takiego progu kalorii ok. ponad 200
__________________
pani pasztetowa

Edytowane przez 123dzemdzemona22
Czas edycji: 2009-02-20 o 09:42
123dzemdzemona22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 10:09   #74
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta 600 kcal

[quote=123dzemdzemona22;11 066686]
Cytat:
Napisane przez Biustyna Pokaż wiadomość
600 kcal? Hm? A dlaczego nie pójść dalej? 400 kcal, a co tam 200! skoro na 600 chudnie się kilo na 2 dni, to na 200 będzie pewnie 3 kg. Albo może lepiej iść na całość, dieta 30 kcal (coś jeść trzeba) - to zagwarantuje idealną sylwetkę w tydzień, bez względu ile lat wcześniej się obżerałam bez umiaru. "



ironia?! tylko jak teraz wyjść z takiego progu kalorii ok. ponad 200
heeej, to była ironia

Cytat:
Napisane przez Biustyna Pokaż wiadomość
Powyższy akapit jest ironią (żeby czasem komuś nie przyszło do głowy stosować dietę 30 kcal/dzień). Nie trzeba wielkiej wyobraźni czy wiedzy z zakresu technologii żywienia by stwierdzić, że to tak nie działa. Obniżanie do granic absurdu kaloryczności posiłków nie będzie skutkować obniżeniem poziomu tłuszczu w organizmie a chyba głównie o to chodzi w odchudzaniu. Każdy ma swój optymalny próg energetyczny zależny od genetycznych cech i trybu życia ale śmiem twierdzić, że 600 kcal to jest za mało dla każdego zdrowego, dorosłego człowieka.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 02:06   #75
Anna-Maria-G
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
GG do Anna-Maria-G
Unhappy Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Witam
*jak sie żyje mysląc czy nie zjadlam 100kcal za dużo,
*czy w czasie taiej diety sie wychodzi gdzies z znajomymi (bo 2 piwa lub drink przekreślają cały plan posiłków)
*czy wy postrzegacie sie jako kob iety ktore kiedy beda chcialy miec dzieci?
*abstrachujac od diety i wygladu czy jstescie szczesliwymi "ludziami"?
1. beznadziejnie
2. unikam jak mogę
3.tak...
4.NIE!

Niestety, jestem nieszczęśliwa, ale inaczej już nie umiem. Jem mniej, ale potem mam okresy, kiedy pozwalam sobie na więcej. Jestem szczęśliwa przez krótki czas, bo jem pełno pyszności, ale potem bardzo szybko tyję, mam okropne wyrzuty, znów się odchudzam...
Wiem, że to wszystko głupie.
ALE JA NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE KOCHAM JEŚĆ!
Od małego mam straszne skłonności do tycia. Na nieszczęście kocham jedzenie. I najbardziej zazdroszczę tym, którzy moga jeść, a nie tyję.
Patrzę na brata, który je, co tylko chce, a wciąż jest szczupły i wiem, że już do końca zycia będę nieszczęśliwa.
Dieta, potem jedzenie i krótkie szczęście, wyrzuty, kolejna trudna dieta...
I nie wyglądamjak szkielet- ważę 51-52kg przy wzroście 167cm.
Kiedyś u dietetyczki schudłam z 68kg (!) na ok. 58kg, jadłam w tej diecie sporo najadałam się, dieta była smaczna. Ale co z tego? I tak byłam OGRANICZONA a ja kocham pyszności - ciastka, czekoladę...
Jeżeli mam się ograniczać, to już wolę wazyć 52 a nie 58kg. Teraz mi to obojętne, czy się najem na diecie dietetyczki czy nie najem na swojej, bo i tak nie jem tego co chcę...
Ruszam się - co drugi dzień intensywniejszy wysiłek kardio - conajmniej 30 minut biegu lub 30min na rowerku stacjonarnym. W pozostałe dni conajmniej 30min marszu lub 15min na rowerku.
Stosuję ocet jabłkowy (podobno zapobiega efektowi jojo), kminek z chilli i cynamonem (rozkręca przemianę materii) oraz błonnik.
Piję dużo wody, zieloną herbatę.
I co? NIC.
Jestem bardzo nieszczęśliwa, ale rozwiązania nie widzę - gruba być nie chcę.

Przepraszam, za przynudzanie, ale musiałam to z siebie wyrzucić, a pytania postawione wyżej, mnie do tego skłoniły...
Anna-Maria-G jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:18   #76
alavid
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta 600 kcal

uch, rozumiem to świetnie - ten sam problem... jak można obliczyć minimalną ilość kalorii dla organizmu? i ile kcal trzeba jeść, żeby cały czas chudnąć i nie przesadzić, tzn, żeby organizm nie zaczął przygotowywać się na "ciężkie czasy" i żeby nie przestać chudnąć?
a tak swoją drogą, to jeszcze jakieś 5 miesięcy temu nie pomyślałabym, że będąc ze znajomymi na kawie będę potrafiła podać z pamięci kaloryczność 80% tego, co właśnie jedzą... ech... to chyba jest... paranoja? cokolwiek.
alavid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:25   #77
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta 600 kcal

obliczasz swoje zapotrzebowanie i od tego odejmujesz 100-200 kcal i czekasz na efekty. Jak ich nie ma, odejmujesz kolejne 100.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:02   #78
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez MeredithMer Pokaż wiadomość
Trochę Cię "sprostuję".
Nie każdemu człowiekowiJednemu potrzeba 500kcal a innemu 1000[gdy leży i nic nie robi].Wszystko zależy od przemiany materii,wagi,wzrostu,wiek u
to ja sprostuje sprostowanie


to 600 kcal jest uznawane za prog potrzebny do wegetacji/czyli oprocz tego,ze sie nic nie robi, jest sie nieprzytomnym i sie nie mysli-jezeli dla kogos to nie jest tozsame/. w takiej sytuacji metabolizm zwalnia i uznaje sie, ze -zapewniajac to min. 600 kalorii -organizm nie zacznie atakowac wlasnych ukladow
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:22   #79
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Dieta 600 kcal

Wiem że jedząc 600 kcal na pewno bym schudła, ale wytrzymam tak max 5 dni. Męka okropna. Naprawdę trudno jest jeść tak mało... mimo najszczerszych chęci.
Ale wiem że jest to bardzo skuteczna dieta pod warunkiem, że uda nam się powstrzymać efekt jojo ale to już inna sprawa.
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 09:13   #80
laylla18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 273
Dot.: Dieta 600 kcal

Napiszę tylko, ze wlasnie czytam ksiazke o obozie na Syberii - dziewczyny w wieku 18 lat przez caly czas ,martwily sie jak PRZEZYC jedzac rano i wieczorem po 2 kromki chleba i kubek zupy z kapusty! PO tej lekturze nie chce mi sie czytac nic o odchudzaniu . Czasy nas rozpieszczaja...
laylla18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 09:22   #81
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez Kikiki Pokaż wiadomość
Wiem że jedząc 600 kcal na pewno bym schudła, ale wytrzymam tak max 5 dni. Męka okropna. Naprawdę trudno jest jeść tak mało... mimo najszczerszych chęci.
Ale wiem że jest to bardzo skuteczna dieta pod warunkiem, że uda nam się powstrzymać efekt jojo ale to już inna sprawa.
hym zalezy czy sie czlowiek przyzwyczai czy nie, ja ostatnio bylam na diecie kapuscianej i nie dosc, ze schudlam to jeszcze mi sie jesc nie chce tak jak wczesniej, wczoraj przez caly dzien zjadlam winogrona i bulke z serem bialym i tyle. Najgorsze sa poczatki teraz wlasnie mam zamiar znowu jesc zupe z kapusty i do tego dolaczyc cwiczenia zobaczymy jakie beda efekty

Cytat:
Napisane przez laylla18 Pokaż wiadomość
Napiszę tylko, ze wlasnie czytam ksiazke o obozie na Syberii - dziewczyny w wieku 18 lat przez caly czas ,martwily sie jak PRZEZYC jedzac rano i wieczorem po 2 kromki chleba i kubek zupy z kapusty! PO tej lekturze nie chce mi sie czytac nic o odchudzaniu . Czasy nas rozpieszczaja...
czasy wogole powinny rozpieszczac a to co sie dzialo w obozach bylo wina chorych ambicji innych ludzi i wogole nie powinno sie dopuscic do takich rzeczy. Wiadomo teraz mamy inne plagi i z czym innym sie walczy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:19   #82
Kikiki
Raczkowanie
 
Avatar Kikiki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 313
Dot.: Dieta 600 kcal

Kurczę ja nie wiem. Kiedys umiałam przez miesiąc jeść po 600 kcal. Chudłam a potem nie było jojo. Teraz parę dni wytrzymam ale w koncu nadchodzi taki głód na który po prostu nie ma żadnej rady. I tak wpadłam w błędne koło. Odchudzam się 5 dni-chudne 1-1.5 kg. Następnie jest dzień wielkiego głodu po ktorym cała waga wraca. Potem znów odchudzanie i tak w kółko. Juz nie mogę...

Dimiti ile trwała Twoja dieta że przyzwyczaiłaś organizm?

Edytowane przez Kikiki
Czas edycji: 2009-09-01 o 10:20
Kikiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 10:22   #83
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Dieta 600 kcal

Cytat:
Napisane przez Kikiki Pokaż wiadomość
Kurczę ja nie wiem. Kiedys umiałam przez miesiąc jeść po 600 kcal. Chudłam a potem nie było jojo. Teraz parę dni wytrzymam ale w koncu nadchodzi taki głód na który po prostu nie ma żadnej rady. I tak wpadłam w błędne koło. Odchudzam się 5 dni-chudne 1-1.5 kg. Następnie jest dzień wielkiego głodu po ktorym cała waga wraca. Potem znów odchudzanie i tak w kółko. Juz nie mogę...

Dimiti ile trwała Twoja dieta że przyzwyczaiłaś organizm?
pierw bylam na 3 dniowej i myslalam, ze nie wytrzymam bo tutaj sie trzeba bylo ograniczac a ja uwielbiam jesc wiec byl problem. Pozniej zrobilam ta kapusciana, ona trwa 7 dni, ale nie jest sie glodnym bo ta zupe mozna jesc w kazdej ilosci i brzuszek mi dosc ladnie spadl wydaje mi sie ze ze 3 kg minimum
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:22   #84
kitty2696
Przyczajenie
 
Avatar kitty2696
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 600 kcal

ja bylam na diecie 600 kcal przez jakies 2 tygodnie i wyladowalam w szpitalu naprawde NIE polecam!
kitty2696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:00   #85
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Dieta 600 kcal

ja startuję z max 600 kCal od dzisiaj...
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.