co z tamponem... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-11, 14:06   #31
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Tylko spokojnie, nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. Rozne rzeczy sie ludziom zdarzaja, na pewno jeszcze bardziej wsydliwe.
Gdzies w necie czytalam, ze dziewczyna zabawiala sie dezodorantem i jej nakretka zostala w pochwie i nie mogla wyciagnac...
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:13   #32
Agnesia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: co z tamponem...

ale przecież macica to nie jest odkurzacz i nie zasysa pod ciśnieniem wszystkiego co znajdzie się w pochwie (no może poza plemnikami ). a już na pewno nie tampon w rozmiarze super razem ze sznureczkiem..
__________________

Agnesia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:16   #33
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...


Kiedys w mlodosci pracowalam w duzym szpitalu na obczyznie, w pracowni diagnostyki wizyjnej. No i koles przyslany z wypadkowej izby przyjec na rtg okazal sie miec w odbycie lyzke stolowa. Ktora to lyzke stolowa osobiscie widzialam na zdjeciu, pieknie i wyraznie wyszla, nie dalo sie z niczym innym pomylic. Koles byl duzy, otyly i glosny, i wcale nie ukrywal, ze homo. Aczkolwiek zostal tematem kwartalu na izbie przyjec i w diagnostyce - niekwestionowany gwiazdor.
Jak mu to zdjecie podawalam, bylam czerwona ze skrepowania az po palce u stop hyhyhy

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Agnesia_ Pokaż wiadomość
ale przecież macica to nie jest odkurzacz i nie zasysa pod ciśnieniem wszystkiego co znajdzie się w pochwie (no może poza plemnikami ). a już na pewno nie tampon w rozmiarze super razem ze sznureczkiem..
No wlasnie. W tym moja nadzieja. Choc mowie, ze nie jestem nastolatka ani nowicjuszka w dziedzinie tamponow, a szyjke badalam regularnie starajac sie o dziecko, wiec wiem, jak jest normatywnie odczuwalna i ze ta gula w srodku normalna nie jest, a tampon sie zanihilowal
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:21   #34
Agnesia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
No wlasnie. W tym moja nadzieja. Choc mowie, ze nie jestem nastolatka ani nowicjuszka w dziedzinie tamponow, a szyjke badalam regularnie starajac sie o dziecko, wiec wiem, jak jest normatywnie odczuwalna i ze ta gula w srodku normalna nie jest, a tampon sie zanihilowal
a nie ma takiej opcji, że podczas okresu szyjka jest rozpulchniona, przez co wyczuwasz dziwną gulę albo coś w tym stylu ? może przy takich obfitych okresach różne cuda się dzieją z nią

w każdym razie cokolwiek to nie jest, tampon sam się tam nie ma jak wcisnąć. ba, nawet z pomocą mężczyzny jest chyba niemożliwością wepchnąć go tam
__________________


Edytowane przez Agnesia_
Czas edycji: 2010-02-11 o 14:24
Agnesia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:32   #35
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: co z tamponem...

jesli chcesz być wyszydzona to mozesz isc na pogotowie albo na izbe przyjec do szpitala- bedziesz miec szydere murowaną, bedziesz obsmiewana i staniesz się tematem nr 1 na nalbliższe kilka dni tygodni-- moim zdaniem to co opsałas z zaginionym tamponem to jakas totalna bzdura!!! pochwa to nie czarna dziura i nic tam nie ginie- jedynym wyjaśnieniem jest fakt że wyjełas tampon przed stosunkiem i poprostu o tym zapomniaś...
Jest możliwosc ze mozna zapomniec o tamponie ( choć to obrzydliwe) i nie wyjac go przez cały dzień- no i nawet dzień i noc- bleeee- ale napewno NIEEE jest mozliwe że twój partner w czasie stosunku nie poczół że cos jest tam w środku!!! to NIE jest MOZLIWE- ....
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:37   #36
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

PinkyDoll - to do mnie, czy do autorki?
Jesli do mnie, informuje cie, ze nie odbywalam zadnego stosunku, jak tez i nie wyjmowalam tamponu, ktory nadal zdecydowanie mam w sobie nie pocieszylas mnie z tym pogotowiem, bo wlasnie dzwonie po lekarzach i na jutro nigdzie nie ma miejsc, ani panstwowo, ani prywatnie - wiec tylko pogotowie mi zostaje
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:45   #37
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: co z tamponem...

mojej mamy koleżance wypadł, też się zdenerwowała, że jej si etam "zgubił". Może w Twoim przyppadku jest tak samo Oliath.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 14:51   #38
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Dziekuje Edeldredziu
No wlasnie raczej nie, bo co ja tam za gule mam wobec tego?
Zbeczalam sie wlasnie, zadzwonilam do kumpeli zatrudnionej w sluzbie zdrowia, moze ona mi pomoze gdzies sie na szybko zarejestrowac.
Jak nie, to pogotowie.
Nie mam komu sie pozalic, moj maz bedzie kompletnie bezradny - kwestie fizjologiczne go przerastaja - a przyjaciolki daleko.
Dzieki, ze jestescie
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:56   #39
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

a moze prywatnie?! jakos przezyjesz 100 zl, a szkoda Twojego zdrowia
kurcze, a moze np go w ogole nie wlozylas? uszykowalas, cos Ci przerwalo i zapomnialas?

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2010-02-11 o 14:57
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:59   #40
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: co z tamponem...

Czytam, czytam i nie moge uwierzyc. Nasuwa mi sie pytanie mimo wszystko: czy jestes pewna ze go nie wyjelas? Ze Ci nie wypadl podczas wizyty w wc zanim chcialas zalozyc nowy? Moze sie napielas i sam wylecial a pozniej dopiero zaczelas sprawdzac gdzie on jest? Moze moje pytania sa glupie, ale chyba bardziej prawdopodobne jest, ze Ci wypadnie niz ze sam sie gdzies wepchnie i nie bedzie go czuc (zwlaszcza, ze go nie czujesz - bo to co opisujesz nie jestem przekonana, ze to tampon).
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:01   #41
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: co z tamponem...

gulka ?
jesli czujesz jakas gulke to mozesz miec nadzerke , to nie musi byc tampon!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:10   #42
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
a moze prywatnie?! jakos przezyjesz 100 zl, a szkoda Twojego zdrowia
kurcze, a moze np go w ogole nie wlozylas? uszykowalas, cos Ci przerwalo i zapomnialas?
Wydzwonilam kilkanascie prywatnych gabinetow i nie trafilam na wolny termin dzis/jutro
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i nie moge uwierzyc. Nasuwa mi sie pytanie mimo wszystko: czy jestes pewna ze go nie wyjelas? Ze Ci nie wypadl podczas wizyty w wc zanim chcialas zalozyc nowy? Moze sie napielas i sam wylecial a pozniej dopiero zaczelas sprawdzac gdzie on jest? Moze moje pytania sa glupie, ale chyba bardziej prawdopodobne jest, ze Ci wypadnie niz ze sam sie gdzies wepchnie i nie bedzie go czuc (zwlaszcza, ze go nie czujesz - bo to co opisujesz nie jestem przekonana, ze to tampon).
Celko, ale ja jestem na poczatku okresu i gdyby cos mnie nie zakorkowalo albo b6ym zapomniala albo by wypadlo, bylabym do teraz - sorki za sformulowanie - zalana krwia po kostki. A nie jestem.
Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
gulka ?
jesli czujesz jakas gulke to mozesz miec nadzerke , to nie musi byc tampon!
Niech to by bylo cokolwiek, tylko nie ten tampon i to wcale nie gulka mala, tylko gula wielka jak nie przymierzajac nasiakniety na maxa OB super

Kochane jestescie dziewczyny

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2010-02-11 o 15:12
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:16   #43
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość

Celko, ale ja jestem na poczatku okresu i gdyby cos mnie nie zakorkowalo albo b6ym zapomniala albo by wypadlo, bylabym do teraz - sorki za sformulowanie - zalana krwia po kostki. A nie jestem.
tak, tak, to rozumiem. Ale mi chodzi, ze poszlas do wc w zamiarze wymiany tamponu i np. robiac siusiu wypadl Ci. Za chwile masz ochote go wymienic a go ... nie ma. Czy ta opcja zupelnia odpada?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:18   #44
Agnesia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 173
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość

Niech to by bylo cokolwiek, tylko nie ten tampon i to wcale nie gulka mala, tylko gula wielka jak nie przymierzajac nasiakniety na maxa OB super
jeśli byłby nasiąknięty maksymalnie, to w końcu coś zaczęłoby przeciekać i tak

musiał już wypaść, skoro masz tak mocne krawienia może dość szybko nasiąknął i chlup, do WC a teraz masz np. "chwilę spokoju" z krwawieniem (tak jak ja np. dzisiaj - rano okres się pojawił, był był i od kilku godzin sucho i czysto, nawet w środku, co mnie też dziwi ale czekam aż się rozkręci ponownie)
__________________

Agnesia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:21   #45
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

idz do jakiegos gabinetu prywatnego, powiedz ze Cie boli, ze masz krwotok, ze zaraz padniesz, rozplacz sie jesli trzeba.
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:25   #46
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Ciagle dzwonie po lekarzach, no co za paranoja
Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
tak, tak, to rozumiem. Ale mi chodzi, ze poszlas do wc w zamiarze wymiany tamponu i np. robiac siusiu wypadl Ci. Za chwile masz ochote go wymienic a go ... nie ma. Czy ta opcja zupelnia odpada?
Celko, odpada, zaczelam go szukac zanim usiadlam na kibelku, musialby mi nogawka do kozaczka wpasc chyba... nie wpadl ani nie spadl nigdzie...
Cytat:
Napisane przez Agnesia_ Pokaż wiadomość
jeśli byłby nasiąknięty maksymalnie, to w końcu coś zaczęłoby przeciekać i tak

musiał już wypaść, skoro masz tak mocne krawienia może dość szybko nasiąknął i chlup, do WC a teraz masz np. "chwilę spokoju" z krwawieniem (tak jak ja np. dzisiaj - rano okres się pojawił, był był i od kilku godzin sucho i czysto, nawet w środku, co mnie też dziwi ale czekam aż się rozkręci ponownie)
Agnesiu, cos tam przecieka leciutenko. Mam nadzieje, ze macie dziewczyny racje, bo ja juz jestem w takiej histerii, ze nie tylko o tym jasno nie mysle, ale wrecz nie wiem pomalu, jak sie nazywam.
Jak nie tampon, to guz jakis mi urosl od rana???
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:27   #47
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Kobieto nie histeryzuj tylko do lekarza, zrob tak jak pisze!
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:27   #48
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
idz do jakiegos gabinetu prywatnego, powiedz ze Cie boli, ze masz krwotok, ze zaraz padniesz, rozplacz sie jesli trzeba.
Ty optymistko wtedy natychmiast odsylaja na pogotowie albo na najblizsza szpitalna izbe przyjec. Ale juz niedlugo bede w takim stanie, ze sama tam pojde i niech nawet pekaja ze smiechu. W doopie bede miala.
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:32   #49
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Ty optymistko wtedy natychmiast odsylaja na pogotowie albo na najblizsza szpitalna izbe przyjec. Ale juz niedlugo bede w takim stanie, ze sama tam pojde i niech nawet pekaja ze smiechu. W doopie bede miala.
Kiedys mialam taka sytuacje, tzn jakies okropne zapalenie mi sie przyplatalo. Moj gin akurat nie przyjmowal, wiec poszlam do szpitala polozniczego, powiedzialam ze mam krwotok i musza mnie przyjac. Robili glupie miny i uwagi ale mnie przyjeli.
Twoje zdrowie jest najwazniesze!

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

kurde, ale z jakiego smiechu?! nie wlozylas sobie parasola tylko tampon. A tampony do tego sluza!
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 15:38   #50
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Psiapsiola zdolala zarejestrowac mnie na jutro wczesnym popoludniem
Tylko czy ja moge czekac?
To bedzie razem 1,5 doby z tym k..urestwem w srodku ?? Ale bardzo boje sie na pogotowie isc. No chyba ze zacznie sie goraczka albo bedzie bolalo bardzo. Jak myslicie?...
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:41   #51
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Psiapsiola zdolala zarejestrowac mnie na jutro wczesnym popoludniem
Tylko czy ja moge czekac?
To bedzie razem 1,5 doby z tym k..urestwem w srodku ?? Ale bardzo boje sie na pogotowie isc. No chyba ze zacznie sie goraczka albo bedzie bolalo bardzo. Jak myslicie?...
mysle, ze nie mozesz! Jesli masz to paskudztwo w srodku - to zmykaj na pogotowie i juz! Zwlaszcza ze to poczatek okresu i ta krew ciagle tam cieknie... Jedz na pogotowie!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:44   #52
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Idz na pogotowie, rozeznaj sie w sytuacji, jak beda wredni na samym wejsciu to zrezygnuj. Ale z drugiej strony-niech sie nawet smieja potem. przeciez codziennie tam nie chodzisz. A jutro pwenie znajda kolejny obiekt zartow
i tak jak napisalam, wlozylas tampon a on do tego sluzy, wiec nie masz sie czego wstydzic

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
mysle, ze nie mozesz! Jesli masz to paskudztwo w srodku - to zmykaj na pogotowie i juz! Zwlaszcza ze to poczatek okresu i ta krew ciagle tam cieknie... Jedz na pogotowie!
Dokladnie, wda Ci sie jakas infekcja i co wtedy?! Wez meza dla otuchy i jedz
Gdybys byla z Poznania to bym z Toba pojechala!
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 15:58   #53
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Kurcze, no to zobacze... moze w domu sie zrelaksuje i wyjdzie? Zrobie sobie ciepla kapiel i posiadowke na kibelku i jakby co wieczorem pojade. Bez meza, bo co z dzieciakami zrobimy . Lece teraz do domku. Jestescie wszystkie kochane, (Jagoda - zaluje ze nie jestem z Poznania!!!), balam sie, ze na Wizazu tez mnie obsmiewka czeka, a tu prosze. Dam znac raniutko co i jak.
Usciski dla Was!!
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:10   #54
Shendia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: co z tamponem...

Nie martw się
Na pewno ktoś miał podobny przypadek ))

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Ale radze ci iść dziś do szpitala lepiej dmuchać na zimne a nie wiadomo nigdy co się do jutra stanie

Edytowane przez Shendia
Czas edycji: 2010-02-11 o 16:14
Shendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 16:34   #55
MATUR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 415
Dot.: co z tamponem...

Oliath a ja Ci wspolczuje, wyobrazam sobie siebie w takiej sytuacji zglupialabym chyba wiesz jesli Cie to pocieszy, ze nie jestes sama,to bylam raz u swojego lekarza i opowiadal mi przygode jak jakas mloda dziewczyna uzyla tamponu i tez nie mogla go wyjaca to byla niedziela, ale pan doktor jej pomogl jakos, nie martw sie, glowa do gory
MATUR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 17:48   #56
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Kurcze, no to zobacze... moze w domu sie zrelaksuje i wyjdzie? Zrobie sobie ciepla kapiel i posiadowke na kibelku i jakby co wieczorem pojade. Bez meza, bo co z dzieciakami zrobimy . Lece teraz do domku. Jestescie wszystkie kochane, (Jagoda - zaluje ze nie jestem z Poznania!!!), balam sie, ze na Wizazu tez mnie obsmiewka czeka, a tu prosze. Dam znac raniutko co i jak.
Usciski dla Was!!
Trzymam kciuki
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:17   #57
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez _ona_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, mam maly problem i prosze o pomoc... Wczoraj razem z moim chlopakiem kochalismy sie a stalo sie to tak szybko ze nie pamietam czy wyjelam wczesniej tampon. Czy jest mozliwe ze zostal on wepchniety dalej jesli nie wyjelam go wczesniej?
pewnie przedostał ci się do żołądka,a dyndające sznurki będa powodować czkawkę
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:27   #58
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
A ja sie czuje jak u akuszerki .
Nici z tego, niestety, nie moge go zlapac palcami, wyczuwam jakby za warstwa miesni i sluzowki tylko, nic bezpozrednio, tylko taka gula Boze slodki, no przeciez chyba nie wszedl zupelnie do srodka, przeciez to jest niemozliwe, ani go szczegolnie nie pchalam, ani sie nie seksilam ani zupelnie nic!!
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ze urodzilam dwoje dzieci, wiec moze mam te szyjke na tyle elastyczna, ze byla taka mozliwosc jedna na milion?!... Przeciez ujscie szyjki podczas okresu jakos sie rozszerza... czy to w ogole mozliwe?? co za schizy
to raczej niemożliwe,aby tampon wszedł ci głębiej

TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 20:33   #59
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co z tamponem...

Ale jaja

nie wiem jak mógł gdzies głębiej wpaść ?
a tym bardziej jak tampon może wypaść ?no chyba ,że ktoś jest po 10 porodach
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 22:30   #60
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: co z tamponem...

Dziewczyny, jak mnie to spotkało to strasznie się namęczyłam, żeby go wyciągnąć. Udało się ale też miałam myśli, że będę musiała jechać na pogotowie.
Najgorsze jest to, że w nerwach się nie można rozluźnić a jak jesteśmy strasznie spięte to to nam nic nie pomaga
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.