Studiować filologię angielską... - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-06, 21:20   #631
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Studiować filologię angielską...

melduje się studentka I roku na dziennych na warszawskim

wylądowałam tu bo moja wymarzona polonistyka... no co można robić po polonistyce?

no i jestem. kierunek szału nie robi, ale ma literaturoznawzstwo maj lof. IA UW nie polecam - burdel, palą w budynku (!!! brak mi słów).

ble
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 19:03   #632
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez oleenka007 Pokaż wiadomość
Ja wybieralam sie na anglistyke a ostatecznie dostalam sie na UW na tłumaczenia specjalistyczne. To malo znany kierunek wiec podchodzilam do niego..hmmm...wlasciwie nie wiedzialam czy to cos, co polubie czy strata czasu. Okazalo sie ze studia daja podwojny wycisk, bo to tak, jak studiowac dwie filologie (w moim przypadku jezyk główny- angielski z fonetyka amerykanska oraz niemiecki jako dodatkowy). Niemiecki jest "odatkowy" teoretycznie bo nikt nie ma sie zamiaru piescic z nami z tego powodu. Jedyne zajecia jakie sa prowadzone w języku polskim to gramatyka opisowa i chyba historia literatury na ktora notabene malo kto chodzi :P To czego musimy sie uczyc czasami mnei rozbraja: omawianie nazw rodzajow ciast (plynne, polplynne, nalesnikowe, na makaron, drozdzowe, francuskie, biszkopotowe) rodzaje sitek, uszczelek (...) pewnych slow czesto nei znalam nawet po polsku. Swietny jest Business English- totalna nowosc ale bardzo wiele daja mi te zajecia. Duzo by mowic. jesli macie jakies pytania dotyczące tego kierunku-postaram sie odpowiedziec
Sama nazwa specjalności mówiła o czym będziecie się uczyć Z jednej strony ciężko,ale z taką specjalnością łatwiej dostać jakąś konkretną prace. Bynajmniej tak mi się wydaje.
Ja także mam niemiecki i do tej pory zastanawiam się po co...ale cóż nie ma co narzekać;P
A gramatyke opisową i historie (tyle,że jestem na I roku) GB mam wykładaną także po angielsku Niemiecki&psychologia-dwa przedmioty wykładane po polsku
Jest ciężko,bynajmniej dla mnie. Nie nadążam z materiałem-ale to raczej z lenistwa. Prawda jest taka,że wszystkiego da się nauczyć,nawet tej nieszczęsnej,nie wiadomo komu i do czego potrzebnej gramatyki opisowej. Pozdrawiam wszystkie filolożki
P.S. A tak btw. podejrzewam,że nie przetrwam do następnego roku
P.P.S. Moja rada dla tych,którzy wybierają się na anglistyke: Jeżeli macie stalowe nerwy i i narzekacie na nadmiar czasu to kierunek stworzony dla Was A tak poważnie,to uważam iż na ten kierunek mogą iść osoby,które naprawdę dobrze potrafią i lubią j.angielski.(że też wcześniej o tym nie wiedziałam). Jeżeli myślisz,że ooo to fajny kierunek,nawet jako tako umiem ten angielski,podszkole się i wszystkiego się naucze. Nie tak hop siupppp kolego/koleżanko. Idąc tam Twoja wiedza musi być już dostatecznie duża. Niestety takie realia,nawet w takiej mojej podrzędnej szkółce jest ciężko:P
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 20:33   #633
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
melduje się studentka I roku na dziennych na warszawskim

wylądowałam tu bo moja wymarzona polonistyka... no co można robić po polonistyce?

no i jestem. kierunek szału nie robi, ale ma literaturoznawzstwo maj lof. IA UW nie polecam - burdel, palą w budynku (!!! brak mi słów).

ble
wysyłam pw.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 11:08   #634
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
wysyłam pw.
spoko spoko, chcę Cię złapać na PG2 ;-)
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:21   #635
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Studiować filologię angielską...

Wpadłam tylko powiedzieć,że przeżywam kryzys,a ta filologia mnie pogrąża... Czy tylko ja tak zawodze nad swoim nieszczesnym losem?
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:31   #636
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studiować filologię angielską...

facilmente_irritabile (ale masz trudny nick )- nie tylko Ty. mnie pogrąża składnia. i fonetyka.

powodzenia, mimo wszystko, Ci życzę, i wytrwałości. sobie też!
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 13:36   #637
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Studiować filologię angielską...

jestem po kolokwium z fonetyki modlac sie o zaliczenie. przede mna jeszcze literatura brytyjska, amerykanska, francuski, historia USA i gramatyka. I FERIE. Lub tez nauka do poprawek

tak sobie pomyslalam, ze moglybysmy sie podzielic roznymi stronkami, przydatnymi na naszym kierunku.
Ja korzystam z nastepujacych:

streszczenia i omowienia lektur:
http://www.gradesaver.com/
http://www.sparknotes.com/home/english/

poezja amerykanska (mozna podyskutowac o poszczegolnych wierszach )
http://www.americanpoems.com/

slownik synonimow online - niezbedny przy wypracowaniach
http://thesaurus.reference.com/

jane austen (jeszcze niezglebiona)
http://www.pemberley.com/janeinfo/janewrit.html#juvie

litratura gotycka
http://www.litgothic.com/index_fl.html

przydatne w nauczaniu angielskego:
http://www.developingteachers.com/pl...plan_index.htm
http://edhelper.com/
http://www.mes-english.com/worksheets/ (moj faworyt)
http://www.stickersandcharts.com/ (uwielbiane przez maluchow naklejki)
http://www.teachervision.fen.com/har...ding/2698.html (harry potter - czesc przydatna, a czesc skierowana raczej to anglojezycznych dzieci)


To by bylo na tyle
Zachecam do podzielenia sie swoimi zrodlami

Edytowane przez lilithin
Czas edycji: 2008-01-15 o 13:37 Powód: blad - zly link
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 17:09   #638
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Studiować filologię angielską...

Ciekawe te strony, dzięki Pomysł z linkami do przydatnych stron uważam za bardzo dobry i dzielę się stronami "fonetycznymi":

An English Pronouncing Dictionary
http://www.howjsay.com/


http://www.fonetiks.org/

the vowel machine
http://www.btinternet.com/~eptotd/vm...welmachine.htm


http://www.shiporsheep.com/
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 17:19   #639
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Studiować filologię angielską...

Fajne stronki,dzięki dziewczyny

Ja największy problem mam z ...historią filozofii
Co za niepotrzebny nikomu przedmiot.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 17:45   #640
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Studiować filologię angielską...

Lilithin i Pearlania - dzięki za fajne linki. Ja co prawda już dawno nie jestem studentką, ale chętnie sobie poczytam te stronki. Z mojej strony polecam kilkujęzyczny słownik www.ling.pl, dla mnie b. przydatny.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:18   #641
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Fajne stronki,dzięki dziewczyny

Ja największy problem mam z ...historią filozofii
Co za niepotrzebny nikomu przedmiot.
pamietam ten koszmar, jeszcze regularnie co zajecia bylismy odpytywani dodam tylko, ze byly to ostatnie zajecia we wtore, od godz 15 do 16.30. Na egzamin z filozofii poszlam bardziej zestresowana niz na historie wlk bryt
na szczescie to juz za mna. na drugim semestrze mielismy estetyke z ta sama pania. do tego podeszla juz bardziej jak czlowiek - na szczescie.

pearlania i annemon
dzieki za linki
Moze ktos jeszcze cos ma?

Edytowane przez lilithin
Czas edycji: 2008-01-16 o 15:19 Powód: dopisek
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 15:40   #642
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
pamietam ten koszmar, jeszcze regularnie co zajecia bylismy odpytywani dodam tylko, ze byly to ostatnie zajecia we wtore, od godz 15 do 16.30. Na egzamin z filozofii poszlam bardziej zestresowana niz na historie wlk bryt
na szczescie to juz za mna. na drugim semestrze mielismy estetyke z ta sama pania. do tego podeszla juz bardziej jak czlowiek - na szczescie.

pearlania i annemon
dzieki za linki
Moze ktos jeszcze cos ma?
tak, ja mam 3 final exams 1 dnia jeden po drugim
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 14:39   #643
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
tak, ja mam 3 final exams 1 dnia jeden po drugim
Cześć dziewczyny, mam pytanie, czy któraś z Was studiuje może na WSJO w Szczecinie ??
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:29   #644
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
tak, ja mam 3 final exams 1 dnia jeden po drugim
WOW. A tak można? Szczerze współczuję.
Ja jestem na V semestrze i mam tylko 1 exam z metodyki, ale za to ze wszystkich 5 semestrów. PNJA była na zaliczenie. Pierwszy raz w historii dostałam 4,5 z seminarek mam 4, z gramatyki kontrastywnej też 4, a z metodyki ćwiczeń 5 Aż mi się wierzyć nie chce w te moje oceny
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 15:47   #645
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Studiować filologię angielską...

Stronki dla lektorów - korepetytorów:

www.onestopenglish.com (wymaga rejestracji, bezpłatna)

Rewelacyjne forum z worksheet wizardem - tez do szkół językowych i na koreptycje. Warto poświęcic wieczór zeby odktyc wszystkei możłiwości. Plus, gigantyczna baza gotowych "łorkszitów". Polecam
http://www.eslhq.com/forums/worksheets/esl-worksheets/


PS. POzdarwiam wszystkich zmagających się z sesyjką zimową, zwłaszcza tych na UMCSie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 16:02   #646
Marlecka
Przyczajenie
 
Avatar Marlecka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Studiować filologię angielską...

Witam, co do ciekawych stron to polecam www.proz.com, jest to boska strona dla tłumaczy, jeżeli ktoś zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi to proz jest jak powietrze (Gdy kiedyś wysiadł mi Internet nie byłam w stanie żadnego tłumaczenia prawniczego zrobić bez proza :P) W glosariuszach użytkowników zgromadzone jest duużo słówek, więc naprawdę polecam.

A tak poza tym wpadłam niedawno na taki pomysł, aby stworzyć forum o pronunciation i różnych jego aspektów . Szczególnie dlatego, że często natrafiam na jakąś nazwę własną (firmy, nazwy miasta itp.) i w żadnym słowniku nie da się znaleźć jej wymowy. Nie wiem czy forum się rozwinie bo ciężko jest się promować bez funduszy Ale jeżeli jesteście zainteresowane - to zapraszam: www.pronunciation.phorum.pl

(Mam nadzieję, że admin nie uzna tego za reklamę, w każdym razie korzyści finansowych z tego nie mam )
Marlecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 18:58   #647
Paulinaaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinaaa_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 853
GG do Paulinaaa_
Dot.: Studiować filologię angielską...

Dziekuje dziewczynki za wszystkie strony

Co do szkoly, jestem juz po sesji szczesliwie sie zlizgnelam po raz 3, bo jestem juz w polowie studiow

Zycze wam takiego samego szczescia

Pozdrawiam
__________________
Paulinaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 19:28   #648
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
PS. POzdarwiam wszystkich zmagających się z sesyjką zimową, zwłaszcza tych na UMCSie.
Zwłaszcza ci na UMCSie dziękują i "odpozdrawiają"
gramma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 10:46   #649
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Studiować filologię angielską...

Świetny pomysł z tymi stronkami! ja niestety jeszcze żadnych wcześniej nie zgromadziłam, więc nie mogę się podzielić. Ale te co podałyście już troszkę przeglądałam i napewno się przydadzą! Przewijał się tu temat gdzieś filozofii o ile dobrze pamiętam, ja na szczęście nie mam jej w ogóle

Paulina zazdroszczę, że masz już 3 semestry za sobą! czyli tak naprawdę to zostało Ci chyba pół roku ciężkiej pracy a później trzeci rok to już powinien szybciutko zlecieć i raczej bezboleśnie

Bitter przecież to jest jakaś masakra tyle egzaminów w jeden dzień!!!

Która przed sesją jeszcze? która już po?
Pozdrawiam
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 11:06   #650
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studiować filologię angielską...

cześć Dziewczyny, fajny pomysł z tymi stronami.

http://oldpoetry.com/
http://www.enotes.com/lit
http://www.harvardsquarelibrary.org/poets/
http://www.transcendentalists.com/index.htm

ja jestem po zaliczeniach z praktikali, przede mną jutro i w piątek wyniki z obydwu literatur. a w czasie sesji- kulturoznawstwo, językoznawstwo, literatura amerykańska once again, syntax () i fonetyka (którą teoretycznie miałam mieć w ten poniedziałek, ale zajęć nie było).

mam dość.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 15:23   #651
emijachor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Studiować filologię angielską...

gratulacje dla wszystkich co jakos cos niecos popchneli, ja juz po sesji ,z anglistyki udalo sie , z germanistyki troche gorzej ale tez na szczescie ufff, 15 przedmiotow w 2 zjazdy to zawrotne tempo jak dla mnie
powiedzcie czy u was tez tak jest ze z cwiczen nie ma poprawek tylko warunek i potem koniec, te studia kurde opieraja sie na cwiczeniach powinny byc jakies szanse

a co do stronek to jestescie niezlymi szperaczkami ja tylko sparksa poznalam i bez niego bym nie przyzyla literatury

mam jeszcze probe jestem na trzecim roku i czas sie brac za prace, moj temat "testing grammar in secondary school teaching" w necie nic nie znalazlam, szukam cos o specyfice nauczania w szkole sredniej , i rodzajach testow z gramy
mam prace na temat nauczania slownictwa gotowa, wiec moge przeslac jakby ktos chcial

powodzonka dla tych ktorzy maja cos jeszcze do zaliczenia, na pewno sie uda
emijachor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-24, 15:48   #652
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studiować filologię angielską...

brytyjska z głowy.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:30   #653
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Studiować filologię angielską...

dziewczyny, dzieki za linki, jeszcze ich dokladnie nie przejrzalam, bo jutro mam egzamin z historii USA, ale na pierwszy rzut oka - na pewno sie przydadza (zwlaszcza ta gdzie jest omowienie self-reliance - czeka mnie to po feriach)
na szczescie do tej pory nie mam zadnych poprawek, jeszcze 2 egzaminy i woolne
miejmy nadzieje
dostalam prace w szkole jezykowej, dzieciaki z 1 klasy podstawowki. Mam 1sza lekcje w piatek i troche sie denerwuje. Macie moze jakies rady jak pokonac stres i przelamac pierwsze lody? Bylabym wdzieczna.
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 14:47   #654
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Marlecka Pokaż wiadomość
Witam, co do ciekawych stron to polecam www.proz.com, jest to boska strona dla tłumaczy, jeżeli ktoś zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi to proz jest jak powietrze (Gdy kiedyś wysiadł mi Internet nie byłam w stanie żadnego tłumaczenia prawniczego zrobić bez proza :P) W glosariuszach użytkowników zgromadzone jest duużo słówek, więc naprawdę polecam.
Potwierdzam Ta strona nieraz uratowała mi życie Ogromna baza fachowych terminów trudnych do znalezienia w słownikach, a jeśli czegoś się nie znajdzie, to jest spora grupa użytkowników-tłumaczy, którym można zadawać pytania (dostają jakieś punkty za odpowiedzi).
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:05   #655
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez lilithin Pokaż wiadomość
dziewczyny, dzieki za linki, jeszcze ich dokladnie nie przejrzalam, bo jutro mam egzamin z historii USA, ale na pierwszy rzut oka - na pewno sie przydadza (zwlaszcza ta gdzie jest omowienie self-reliance - czeka mnie to po feriach)
na szczescie do tej pory nie mam zadnych poprawek, jeszcze 2 egzaminy i woolne
miejmy nadzieje
dostalam prace w szkole jezykowej, dzieciaki z 1 klasy podstawowki. Mam 1sza lekcje w piatek i troche sie denerwuje. Macie moze jakies rady jak pokonac stres i przelamac pierwsze lody? Bylabym wdzieczna.

Stres minie jak wejdziesz do klasy,przeciez takie dzieciaczki są kochane i problemów pewnie nie sprawia

Gratuluje zdobycia etatu,a na którym jesteś roku??


Dziewczyny jak tam wogóle sesja??
Ja dziś zaliczyłam swój pierwszy egzamin na studiach
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 12:50   #656
emijachor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Thumbs up Dot.: Studiować filologię angielską...

stres jest zawsze na poczatku, ale pamietaj to fajne i mile dzieciaki, ale sa szczere, beda Cie o wszystko pytac, ile masz lat, gdzie mieszkasz i itd, dla nich nauka ang to zabawa wiec dla mnie najgorsze bylo to wyglupianie sie , bieganie od drzwi do okna a oni za mna ale frajda mozna sie przyzwyczaic ale jest przy tym duzo smiechu

POWODZONKA
emijachor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:33   #657
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Studiować filologię angielską...

Melduję się już po sesji! dziś miałam ostatni egzamin i ostatnie koło i już mam ferie do 18 lutego!!! Uff w końcu odpocznę, należy mi się Raczej wszystko zdałam i zaliczyłam (wyniki poznam w przyszłym tyg.).

A jak u was?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 13:47   #658
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Zwłaszcza ci na UMCSie dziękują i "odpozdrawiają"
Który rok?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 15:07   #659
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Melduję się już po sesji! dziś miałam ostatni egzamin i ostatnie koło i już mam ferie do 18 lutego!!! Uff w końcu odpocznę, należy mi się Raczej wszystko zdałam i zaliczyłam (wyniki poznam w przyszłym tyg.).

A jak u was?

do 18ego lutego! ile ja bym dała za takie ferie!



z zaliczeń ćwiczeń została mi fonetyka i wstęp do literaturoznawstwa. a z egzaminów dwa- składnia i lit. amerykańska. jakoś to będzie.

teraz większe przeboje mam z układaniem planu na nowy semestr.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-30, 18:17   #660
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Studiować filologię angielską...

U mnie suuuper. W niedzielę miałam egzamin z mety. Czwóreczka w indeksie i sesja z głowy Teraz tylko zacząć pracę pisać. Z tym będzie gorzej Do 22 lutego mam całą teorię oddać a nie mam jeszcze jednej kluczowej książki
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.