Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-05, 14:57   #3001
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, chociaż z bazą rekord to 16h bez zmian A cienie Vollare, więc bazarkowe...
ja używam sensique i an tej bazie też są nie do zdarcia
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Byłam w Lidlu (pierwsze wyjście z domu po zabiegu ) i kupiłam 2 rzeczy: dezodorant i piankę do ciała truskawkową Za obie zapłaciłam... 5,98zł
super jest ta pianka a nawilża dobrze?? nie klei się??
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
poszło : balsam brązujący oriflame i maseczka czereśniowa BU

juz poszalałam ;P poszło zamówienie z BU, i z EDM (zamiast próbek z allegro zamówiłam na wątku EDM duży korektor i 3 pędzle ale tylko jeden kosmetyk ) zapewne jeszcze zamówie sample EDM jak tylko dzieczyny pomogę mi dobrać kolor podkładu, różu i brązera oj w tym miesiącu zaszaleje
ja też bym chciała minerały ale tak myślę do końca roku pozużywam podkłady które mam a na gwiazdkę kupię sobie coś mineralnego
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przepadłam

Muszę jednak poczekać z zakupami, bo w portfelu tylko 12 zł, a na koncie ok 150

Byle do kolejnej wypłaty zasiłku

pfff taką kwotę mogłabym jednorazowo wydać w tym sklepie
boskie to wszystko ale ja cieni nie mogę kupować
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Używam kremu bionawilżającego z białą herbatą, Herbikaplant. Tzn. używałam, bo właśnie się skończył.
A balsamy kosztują jednak 5zł, nie kupowałam, bo nie pachniały jakoś super, a to jedno z moich podstawowych wymagań
nie zapycha ten krem?? też się kiedyś nad nim zastanawiałam ale zrezygnowałam
sorki za te wszystkie pytania ale ostatnio byłam w czwartek, w piątek po pracy pojechałam do TŻ, sobota wesele (super było ) wczoraj cieszenie się każdą minutą spędzona razem a wieczorem poprawiny osiemnastki młodszej siostry na której nie byliśmy, heh troszkę wypiłam i dziś ledwo wstałam do pracy
TŻ kupił mi nowy peeling garniera muszę przestać mówić mu o zamierzam kupić bo tak trochę głupio kiedy potem mi to przynosi i pyta czy to to co chciałam... a poza tym to nie zużyłam nic a kupiłam zżel pod prysznic johnsona 400 ml tylko ze w zapasie mam 3 żele ale to chyba przez tego kaca
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:18   #3002
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja używam sensique i an tej bazie też są nie do zdarcia

super jest ta pianka a nawilża dobrze?? nie klei się??

nie zapycha ten krem?? też się kiedyś nad nim zastanawiałam ale zrezygnowałam

sorki za te wszystkie pytania ale ostatnio byłam w czwartek, w piątek po pracy pojechałam do TŻ, sobota wesele (super było ) wczoraj cieszenie się każdą minutą spędzona razem a wieczorem poprawiny osiemnastki młodszej siostry na której nie byliśmy, heh troszkę wypiłam i dziś ledwo wstałam do pracy
TŻ kupił mi nowy peeling garniera muszę przestać mówić mu o zamierzam kupić bo tak trochę głupio kiedy potem mi to przynosi i pyta czy to to co chciałam... a poza tym to nie zużyłam nic a kupiłam zżel pod prysznic johnsona 400 ml tylko ze w zapasie mam 3 żele ale to chyba przez tego kaca
No baza JOKO jest u mnie już must-have
Pianka nawilża całkiem nieźle, nie klei się ani trochę.
Krem jako jedyny mnie nie zapycha i bardzo dobrze się wchłania, na razie najlepszy jaki miałam.
A za żel...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Zużyłam właśnie mleczko do demakijażu - nareszcie...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:36   #3003
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dziewczyny gratki zuzyc. U mnie poszła 1 rzecz, ale wiem że bedzie dobrze
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:50   #3004
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
No baza JOKO jest u mnie już must-have
Pianka nawilża całkiem nieźle, nie klei się ani trochę.
Krem jako jedyny mnie nie zapycha i bardzo dobrze się wchłania, na razie najlepszy jaki miałam.
A za żel...

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Zużyłam właśnie mleczko do demakijażu - nareszcie...
kurczę fajna ta pianka ale mazideł do ciała nie kupuję baza joko to też mój must have a żel się zużyje, dobrze że nic kolorowego nie kupiłam ale baty się przydadzą, nie mogę za dużo kupić w tym miesiącu
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 15:55   #3005
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
[/COLOR]Zużyłam właśnie mleczko do demakijażu - nareszcie...
O tej porze??

Mam pytanko, macie porównanie bazy Joko z bazą Artdeco lub Lumene?
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:01   #3006
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja mialam z IsaDora i moim zdaniem lepsza jest Joko-na dluzej utorzymuje cienie i latwiej sie jak aplikuje(przy artdeco trzeba czekac i ogolnie rozne sa efekty). Ale joko tez tak czasami sie zbija i trzeba rozsmarowac dobrze.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:03   #3007
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Magdolena, dzięki
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-05, 16:15   #3008
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
O tej porze??

Mam pytanko, macie porównanie bazy Joko z bazą Artdeco lub Lumene?
O tej, bo na maseczkę mi się zebrało

Co do baz, mam porównanie do obu i wg mnie nie ma różnicy, poza ceną oczywiście. No, może Lumene jest trochę słabsza od Joko i ArtDeco...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:17   #3009
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Fanka nie ma za co. A mialas juz jakakolwiek baze? Bo jesli nie to mysle ze lepiej kupic joko-10zł, a jak Ci nie podpasuje to kupisz inna

Dzisiaj w Sephorze wachalam perfumy... Sliczne sa Lacoste. Jednak jak to mama powiedziala perfumy za 239zl mozna sobie tylko powachac, bo zakup nierealny
Zastanawiam sie ile %kobiet uzywa caly czas takich wysokopolkowych perfum.

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Orlico czy lakiery Avon nailwear sa trwale? Bo ja mam 3 nailwear pro i sa fajne
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:19   #3010
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Tak, raczej są Mam tylko jeden bubel, który od razu schodzi, ale to nie kwestia odcienia tylko 'cecha osobnicza'
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:20   #3011
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Fanka nie ma za co. A mialas juz jakakolwiek baze? Bo jesli nie to mysle ze lepiej kupic joko-10zł, a jak Ci nie podpasuje to kupisz inna:
Miałam kiedyś w zamierzchłych czasach Lumene, ale rzadko używałam i w sumie jej nie pamiętam A niedawno pozbyłam się na Targowisku ArtDeco, bo uznałam, że mi niepotrzebna...
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:23   #3012
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Tak, raczej są Mam tylko jeden bubel, który od razu schodzi, ale to nie kwestia odcienia tylko 'cecha osobnicza'
Dzieki za odpowiedz. W ogole chyba obejrze katalog avonu. Juz sie tak nie boje ze mnie cos s kusi bo bylam w rossmannie i sephorze i stwierdzilam ze nic mi sie nie podoba
Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś w zamierzchłych czasach Lumene, ale rzadko używałam i w sumie jej nie pamiętam A niedawno pozbyłam się na Targowisku ArtDeco, bo uznałam, że mi niepotrzebna...
I jak wspominasz artdeco? Mi poza tym jakos sie szybko skonczyla, wyschla
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:25   #3013
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Ja używam od kiedy zaczęłam pracować (kilka lat), ale nie mam na utrzymaniu domu ani dzieci itp, mieszkam jeszcze z rodzicami. Tylko u mnie jeden flakonik 50ml starcza na dobre kilka miesięcy, także rocznie z 3 flakoniki może zużywam. W tym roku zużyłam 50ml Versace Signature, 75 ml J'adore (dostałam od byłego TŻta) i we wrześniu kupiłam znowu Versace 50ml, ale on akurat w porównaniu z innymi perfumami jest tani tzn. za 50ml płace ok 150zł a Chanel czy Miss Cherie Diora ponad 220zł w necie a w perfumeriach jeszcze drożej
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:26   #3014
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz. W ogole chyba obejrze katalog avonu. Juz sie tak nie boje ze mnie cos s kusi bo bylam w rossmannie i sephorze i stwierdzilam ze nic mi sie nie podoba
Oj, mnie w Rossmannie kusiły Moschino, a w Naturze Euphoria, ale się oparłam, chcę skończyć Kenzo i trochę poużywać HOTa (nowe 100ml). No i czas przyszedł na Burberry, zimno...

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
I jak wspominasz artdeco? Mi poza tym jakos sie szybko skonczyla, wyschla
Jakoś bez szału była, pewnie dlatego się jej chętnie pozbyłam. Rozjaśniała mi cienie, nie wiem, czy nie kładłam jej za dużo, hmm. No nic, była i się zmyła
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:42   #3015
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Orlico w katalogu znalazlam nowa serie avon-migdal i mleko. Wiesz mzoe czy ladnie pachnie??

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Ja używam od kiedy zaczęłam pracować (kilka lat), ale nie mam na utrzymaniu domu ani dzieci itp, mieszkam jeszcze z rodzicami. Tylko u mnie jeden flakonik 50ml starcza na dobre kilka miesięcy, także rocznie z 3 flakoniki może zużywam. W tym roku zużyłam 50ml Versace Signature, 75 ml J'adore (dostałam od byłego TŻta) i we wrześniu kupiłam znowu Versace 50ml, ale on akurat w porównaniu z innymi perfumami jest tani tzn. za 50ml płace ok 150zł a Chanel czy Miss Cherie Diora ponad 220zł w necie a w perfumeriach jeszcze drożej
No tak, a ja jeszcze lcealistka, choc nie narzekam-od rodzicow sporo dostaje i czasem od babci cos wpadnie.
Ja lubie perfuy Puma-sa trwale i ladne, najbardziej lubie szare, jamaice, czerwone i create, jedynie flowing mi nie pasuej bo jakis taki za slodki o te najnowsze. Filotowe i'm going i aqua tez moga byc.
Obecnie szaleje za zoltym adidasem, ale juz wycofali bo to byla edycja na olimpiade bodajze, ale jest nowy zolty niebrzydki.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 16:48   #3016
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Magdoleno, będę wiedziała w następny wtorek, bo zamawiam sobie balsam Wg katalogu pachnie bosko, takie słodkie migdałki

W ogóle jestem w ciężkim szoku. W Lidlu są też kremy matujące za 2,99zł, ale nie brałam, bo nie ufam takim kremom. Kupiła go jednak moja przyjaciółka, i ciut mi odlała. Właśnie przetestowałam... Pierwszy krem, który naprawdę matuje! Pachnie cytrynką, wchłania się błyskawicznie, a twarz jest zupełnie matowa! Jutro po niego lecę, bo to pierwszy krem, który będę mogła stosować rano pod makijaż...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:40   #3017
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

orlica a jaki sklad tego kremu?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:47   #3018
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Nie mam pojęcia, dostałam tylko odlewkę, a swojego jeszcze nie kupiłam. Jutro Wam mogę napisać
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:48   #3019
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, dostałam tylko odlewkę, a swojego jeszcze nie kupiłam. Jutro Wam mogę napisać
można go gdzieś obejrzec na necie?na KWC?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:53   #3020
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
można go gdzieś obejrzec na necie?na KWC?
Nie, to lidlowa marka Cien, nigdzie jej nie ma
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:55   #3021
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Przepadłam

Muszę jednak poczekać z zakupami, bo w portfelu tylko 12 zł, a na koncie ok 150

Byle do kolejnej wypłaty zasiłku

pfff taką kwotę mogłabym jednorazowo wydać w tym sklepie
no ba co to jest 500 zł a te próbki to są w woreczkach strunowych bo nie doczytałam jak trochę po zużywam cieni to sobie parę zamówię, albo małe odsypki maca, bo wolę mieć więcej kolorków, ale mniejsze objętości
Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam sobie krem wyszczuplająco antycelulitowy Eveline-pierwszy taki tańszy na cellulit od dawna.dziś prawdopodobnie skończy mi się Tołpa więc jestem usprawiedliwiona.Poza tym śliczne cienie Joko w jesiennych kolorach
Przebiłam Cie kupiłam dzis balsam antycellulit w biedronce za 4,99
Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
sorki za te wszystkie pytania ale ostatnio byłam w czwartek, w piątek po pracy pojechałam do TŻ, sobota wesele (super było ) wczoraj cieszenie się każdą minutą spędzona razem a wieczorem poprawiny osiemnastki młodszej siostry na której nie byliśmy, heh troszkę wypiłam i dziś ledwo wstałam do pracy
TŻ kupił mi nowy peeling garniera muszę przestać mówić mu o zamierzam kupić bo tak trochę głupio kiedy potem mi to przynosi i pyta czy to to co chciałam... a poza tym to nie zużyłam nic a kupiłam zżel pod prysznic johnsona 400 ml tylko ze w zapasie mam 3 żele ale to chyba przez tego kaca
ale pobalowałaś a ten żel to wisz

kupiłam dziś jeszcze żel pod prysznic z biedronki 500 ml za 2,99 i ten balsam antycellulit za 4,99 zł razem 8 zł zakupy usprawiedliwione bo żel i balsam ujędrniający są na wykończeniu poszaleje jeszcze w tym miesiącu ze samplami EDM i koniec basta tak to jest jak człowiek nie kupował cały miesiąc
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 17:56   #3022
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, dostałam tylko odlewkę, a swojego jeszcze nie kupiłam. Jutro Wam mogę napisać
Koniecznie napisz Orlico.
Kusi mnie ten migdałowy balsam Avon. Na zime bylby odpowiedni. Ale mam 3 balsamy i dosc wolno mi schodzą.

Shpilcia to ja w tym miesiacu robie scisly odwyk, postaram sie nic nie kupic, ale nie wiem czy to dobra taktyka, jesliw listopadzie mam szalec
Ale chyba nie uda mi sie nic nie kupic, bo jeszcze love love Moschino jestw rossmannie 60zl tanszy a spodobał mi sie...
__________________
Wymiana kosmetyczna

Edytowane przez magdolena
Czas edycji: 2009-10-05 o 17:57
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:02   #3023
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Te 2 ostatnie kupiłam a hurtowni odzieżowej "Gracja" - nie wiem czy to ogólnopolska sieć Na bazarku widziałam cieńsze i gorsze jakościowo za 18-20 zł A te kupiłam za 13.20

Myślę, że w gazetach zaczną się pojawiać szaliczki - beżowy z cekinkami, który bardzo lubię, mam właśnie z gazety (tylko nie pamiętam jakiej - Pani Domu? Tina?) Z gazety mam tez czarny, ale on jest bardzo cienki, podobnego typu mam brudny różowy (dostałam go kupujac kosmetyk Bourjois). Na Allegro jest dużo aukcji z takimi szaliczkami - za 5-7 zł.
Myślałam że kupiłaś w jakiejś sieciówce.

Na te gazetowe nie patrzyłam bo myślałam że to straszny "badziew".

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dzisiaj w Sephorze wachalam perfumy... Sliczne sa Lacoste. Jednak jak to mama powiedziala perfumy za 239zl mozna sobie tylko powachac, bo zakup nierealny
Zastanawiam sie ile %kobiet uzywa caly czas takich wysokopolkowych perfum.
Ja używam. Ale kupuję albo za granicą albo w SP.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:09   #3024
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

no właśnie magdolena w SP są często bardzo przyzwoite promocje na perfumy, ja nigdy nie miałam jakiś super drogich perfum, żadne nie kosztowały ponad 100 zł, nie wiem czemu ale to co mi się spodoba jest szybko wycofywane...uwielbiałam White Tea Healing Garden, a nigdzie nie można już tego dostać, ostatnio upolowałam na Allegro Yves Rocher Gruszkę, też przecież wycofany... a z takich typowych perfum to ostatnio zakochałam się w Kate Moss "Kate"
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:09   #3025
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Dziewczyny jutro mam egzamin na prawko,3 podejście....strasznie się denerwuje boje się ,że zawale łuk-dziś byłam na placu iu okło 30 razy dobrze przejechałam no i tak 3 razy żle,tydzień temu tak samo...ale boje się że ze stresu mi nie wyjdzie bo chciałabym wyjechać na miasto-nawet jeśli mam nie zdać i jeszcze musze wstać o 5 rano -pociągiem jechać o 6 bo egzamin 7.30 ...nie wiem w jakim stanie będe o tej porze

byłam dziś w SP (w sobote mi dopiero otwarli) zorientować sie ak tam z cenami dermokosmetyków i jest cholernie drogo,jedynie kilka,na prawdę kilka w wyjątkowych promocjach -tak że nie będe tam kupowac ,no chyba że w takich baardzo korzystnych promocjach 2za1 jak kupiłam np tołpę 2 sztuki za 29zł
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-10-05 o 18:13
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:10   #3026
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Pol dnia mnie nie bylo i tyle napisalyscie!

widze ze piszecie o bazie Joko...tez zauwazylam ze jak sie za grubo nalozy to sie jakos "walkuje"..tak jakby nierowno nalozona byla jak sie dobrze nie rozetrze.

Cytat:
Zastanawiam sie ile %kobiet uzywa caly czas takich wysokopolkowych perfum.
ja mam kilka wysokopolkowych i juz sie z nimi nigdy nie rozstane! a z reszta wystarczaja mi na bardzo dlugo bo mam jeszcze kilka zwyklych!

Bylam z tesciowa na tych gastronomicznych straganach ..ciekawi was to opowiem?

aania trzymam mocno kciuki za ciebie! nie denerwuj sie!!!! bedzie dobrze!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2009-10-05 o 18:12
cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:15   #3027
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Oczywiście cuciola że opowiadaj

Ania trzymamy kciuki bardzo mocno!! ja zdałam to Ty tez zdasz
SP właśnie ma to do siebie że ceny regularne mają bardzo wysokie, natomiast promocje są dość konkretne ja na przykład ostatnio za 2 micele Bioderma Sebium, każdy po 250 ml zapłaciłam 36 zł mają też ciekawy asortyment, nigdzie nie mogłam dorwać Humektanu a tam jest, tak samo glinka zielona w tubie Argiletz...

Edytowane przez Parsifal
Czas edycji: 2009-10-05 o 18:18
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:16   #3028
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Ja dziś kupiłam sobie krem wyszczuplająco antycelulitowy Eveline-pierwszy taki tańszy na cellulit od dawna.dziś prawdopodobnie skończy mi się Tołpa więc jestem usprawiedliwiona.Poza tym śliczne cienie Joko w jesiennych kolorach
Zafocisz?

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Bylam z tesciowa na tych gastronomicznych straganach ..ciekawi was to opowiem?
Jasne Opowiadaj, coś widziała i coś kosztowała

aaaania1989 - trzymam kciuki za powodzenie i brak stresu
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:16   #3029
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam egzamin na prawko,3 podejście....strasznie się denerwuje boje się ,że zawale łuk-dziś byłam na placu iu okło 30 razy dobrze przejechałam no i tak 3 razy żle,tydzień temu tak samo...ale boje się że ze stresu mi nie wyjdzie bo chciałabym wyjechać na miasto-nawet jeśli mam nie zdać i jeszcze musze wstać o 5 rano -pociągiem jechać o 6 bo egzamin 7.30 ...nie wiem w jakim stanie będe o tej porze

byłam dziś w SP (w sobote mi dopiero otwarli) zorientować sie ak tam z cenami dermokosmetyków i jest cholernie drogo,jedynie kilka,na prawdę kilka w wyjątkowych promocjach -tak że nie będe tam kupowac ,no chyba że w takich baardzo korzystnych promocjach 2za1 jak kupiłam np tołpę 2 sztuki za 29zł
Trzymam kciuki za egzamin. Taka pora jest fajna na zdawanie, sama tak zdawałam. Egzaminator nie jest jeszcze wkurzony/zmęczony po całym dniu i więcej można sobie "pozwolić".

W SP ogólnie jest drogo, tam opłaca się tylko kupować w promocjach i perfumy.

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Bylam z tesciowa na tych gastronomicznych straganach ..ciekawi was to opowiem?
Dawaj.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-05, 18:21   #3030
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - II

Kupiłam dzisiaj krem Garniera Skóra Wrażłiwa - uwielbiam go i był z wishlisty.
Do tego pilniczek do pazurków. Razem 27zł.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Nic nie zużyłam
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.