''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-27, 11:57   #91
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

cos mi nie pasuje w tym spocie. nie wiem czy muzyczka, czy lekka pretensjonalnosc i hipsterskie motywy.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 12:08   #92
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
cos mi nie pasuje w tym spocie. nie wiem czy muzyczka, czy lekka pretensjonalnosc i hipsterskie motywy.
mi ten spot nie podoba sie w ogole, nie moj klimat
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:11   #93
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Aha. Czyli wszyscy sracie żarem, że to za publiczne pieniądze, chociaż jest za prywatne. Ale dalej pomstujecie, że to "za podatników", bo przeciez trzeba sie przyczepić. Nawet, jesli oskarżenia są prosto z sufitu.
Oczywiście, że sramy żarem, bo telewizja publiczna to nie jest Homo TV i nie powinna emitować bezpłatnie żadnych spotów. A jeśli już, to chce żeby wyemitowała apel o jak największą frekwencję na Marszu Niepodległości. Zwracam honor o produkcję - nie dopatrzyłem się na szczęście żadnych dotacji z budżetu.

Cytat:
Napisane przez milionmalychkawalkow Pokaż wiadomość
Stowarzyszenie MM moze liczyc, ze miasto st. Warszawa co roku pokryje koszt remontu zdemolowanego w trakcie marszu miasta. Wiec lepiej milcz.
Mam nadzieję, że miasto st. Warszawa wyrzuci wszystkich anarchistów ze squotów nie będącymi ich własnością bądź ewentualnie poprosi uczestników Marszu o pomoc.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:18   #94
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Oczywiście, że sramy żarem, bo telewizja publiczna to nie jest Homo TV i nie powinna emitować bezpłatnie żadnych spotów. A jeśli już, to chce żeby wyemitowała apel o jak największą frekwencję na Marszu Niepodległości. Zwracam honor o produkcję - nie dopatrzyłem się na szczęście żadnych dotacji z budżetu.

No zaraz. Czyli spot został oczyszczony z zarzutów niecnego finansowania, to zaraz pojawił sie inny?

Rozumiem, że spoty z homo nie, spoty z narodowcami cacy? Czy domagasz się zwyczajnie sprawiedliwości?

Jesli tak- kto Ci broni taki spot zrobić i poprosić o emisję? Tak naprawde nie wiesz, jaka byłaby w tej sprawie decyzja- ale juz, profilaktycznie, znowu srasz żarem. Jeszcze nikt Ci nie odmówił, jeszcze nikt o emisję nie poprosił, nawet jeszcze żaden spot nie powstal- juz krzyk, że skandal, nie chcą puścić, obca agentura, homopropaganda

Jeszcze żeś w dziob nie dostał (i może wcale nie dostaniesz), a juz płaczesz, jak boli.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:24   #95
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Oczywiście, że sramy żarem, bo telewizja publiczna to nie jest Homo TV i nie powinna emitować bezpłatnie żadnych spotów. A jeśli już, to chce żeby wyemitowała apel o jak największą frekwencję na Marszu Niepodległości. Zwracam honor o produkcję - nie dopatrzyłem się na szczęście żadnych dotacji z budżetu.



Mam nadzieję, że miasto st. Warszawa wyrzuci wszystkich anarchistów ze squotów nie będącymi ich własnością bądź ewentualnie poprosi uczestników Marszu o pomoc.

Ty masz naprawdę posrane w głowie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:25   #96
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Rozumiem, że spoty z homo nie, spoty z narodowcami cacy? Czy domagasz się zwyczajnie sprawiedliwości?
Kazus spotu z lesbijkami otwiera pole do popisu każdemu, kto chce też bezpłatniej emisji jego spotów. Domagam się sprawiedliwości, bo co to ma być, że ktoś w telewizji sobie wybiera co puszczamy za free, a czego nie.

Cytat:
Jesli tak- kto Ci broni taki spot zrobić i poprosić o emisję? Tak naprawde nie wiesz, jaka byłaby w tej sprawie decyzja- ale juz, profilaktycznie, znowu srasz żarem.
Nie zadawaj głupich pytań bo zapewne domyślasz się jaka byłaby odpowiedź TVP.

Cytat:
Jeszcze nikt Ci nie odmówił, jeszcze nikt o emisję nie poprosił, nawet jeszcze żaden spot nie powstal- juz krzyk, że skandal, nie chcą puścić, obca agentura, homopropaganda
Wiesz co, teraz jest za późno, ale w przyszłym roku na serio tak zrobię i oczywiście zażądam jego emisji w oparciu o to, że Kampania Przeciw Homofobii nie musiała płacić.

Zresztą pikuś z tym spotem, bo w zasadzie to "groszowa sprawa". Boję się pomyśleć ile godzin emisji dostaje spółka Owsiak & friends.

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2014-10-27 o 15:27
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:37   #97
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Oczywiście, że sramy żarem, bo telewizja publiczna to nie jest Homo TV i nie powinna emitować bezpłatnie żadnych spotów. A jeśli już, to chce żeby wyemitowała apel o jak największą frekwencję na Marszu Niepodległości. Zwracam honor o produkcję - nie dopatrzyłem się na szczęście żadnych dotacji z budżetu.
Czy żadnych spotów to nie wiem .Wiem , że emitując ten spot TVP łamie ustawę o radiofonii i telewizji w punktach:
Art.18 pkt 2.
Audycje lub inne przekazy powinny szanować przekonania religijne odbiorców, a zwłaszcza chrześcijański system wartości.
Art.21.2 pkt.6
respektować chrześcijański system wartości, za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki;

W Usa już bym szykował pozew na grube miliony , ale tu jest Polska i każdy fcuk poprawność polityczną
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 15:44   #98
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
respektować chrześcijański system wartości,[/B] za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki;
Tylko mi nie mów, że jesteś wierzący bo padnę Ewentualnie potwierdzisz moje zdanie o zakłamanych-fanatyko-hipokrytach uznających się za ludzi wiary
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:45   #99
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Czy żadnych spotów to nie wiem .Wiem , że emitując ten spot TVP łamie ustawę o radiofonii i telewizji w punktach:
Art.18 pkt 2.
Audycje lub inne przekazy powinny szanować przekonania religijne odbiorców, a zwłaszcza chrześcijański system wartości.
Art.21.2 pkt.6
respektować chrześcijański system wartości, za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki;
To akurat mam w d. jeśli chodzi o "etykę chrześcijańską" i inne wielkie słowa. Za każdy spot powinno się płacić, bo potem TVP płacze, że jest nierentowna. Polsat i TVN mają super zyski, tylko TVP prowadzi się jak wóz z węglem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:46   #100
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
To akurat mam w d. jeśli chodzi o "etykę chrześcijańską" i inne wielkie słowa. Za każdy spot powinno się płacić, bo potem TVP płacze, że jest nierentowna. Polsat i TVN mają super zyski, tylko TVP prowadzi się jak wóz z węglem.
Chciałabym mieć takie problemy w życiu jak ty.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:47   #101
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć takie problemy w życiu jak ty.
W takim razie nie zazdroszczę problemów.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 15:52   #102
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Tylko mi nie mów, że jesteś wierzący bo padnę Ewentualnie potwierdzisz moje zdanie o zakłamanych-fanatyko-hipokrytach uznających się za ludzi wiary
Co ma do tego wiara czy niewiara. Że tak powiem położyłem ustawę na stole i tyle.Żadnej filozofii tylko czysta matematyka.

Co do drugiego twojego zdania. Jakbym się określił jako człowiek wiary to dlaczego od razu kłamca -fanatyk- hipokryta ?
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 15:55   #103
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
W takim razie nie zazdroszczę problemów.
Kompletnie nie zajarzyłeś aluzji. Masz problemy z dupy wzięte i kilkadziesiąt postów o tym samym, a tak poważnie to powinno cię gunwo obchodzić skąd poszła kasa na reklamę.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 16:02   #104
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Kazus spotu z lesbijkami otwiera pole do popisu każdemu, kto chce też bezpłatniej emisji jego spotów. Domagam się sprawiedliwości, bo co to ma być, że ktoś w telewizji sobie wybiera co puszczamy za free, a czego nie.

[...]


Nie zadawaj głupich pytań bo zapewne domyślasz się jaka byłaby odpowiedź TVP.
.

Nie oni pierwsi organizuj kampanię społeczną i puszczają spot w tv! Jaki więc kazus?

I nie, nie ddomyślam się. W przeciwieństwie do Ciebie- wlaśnie pokazujesz, ze domysły i gdybanie to Twój główny oręż w dyskusji.

To nie tak, zlociutki. Chcesz być traktowany powaznie- dyskutuj poważnie, czyli trzymaj się faktów. Chwilowo w roli argumentów serwujesz nam paranoiczne twory udręczonego umyslu. Sprowadzasz tym watek (i to nie ten jedyny) do poziomu obrzucania się lajnem przez szympansy, Ew programów Pospieszalskiego.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 16:03   #105
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
To akurat mam w d. jeśli chodzi o "etykę chrześcijańską" i inne wielkie słowa. Za każdy spot powinno się płacić, bo potem TVP płacze, że jest nierentowna. Polsat i TVN mają super zyski, tylko TVP prowadzi się jak wóz z węglem.
tvp nie jest telewizją komercyjną a publiczną więc porównanie jej do polsatu i tvn jest z dupy. i tvn nie jest wcale rentowny więc piszesz bzdury.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 17:09   #106
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Kompletnie nie zajarzyłeś aluzji. Masz problemy z dupy wzięte i kilkadziesiąt postów o tym samym, a tak poważnie to powinno cię gunwo obchodzić skąd poszła kasa na reklamę.
Dlaczego ma mnie gunwo obchodzić sprawa, dlaczego homospoty są emitowane bez żadnych opłat dla TVP?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
I nie, nie ddomyślam się. W przeciwieństwie do Ciebie- wlaśnie pokazujesz, ze domysły i gdybanie to Twój główny oręż w dyskusji.
Podsunęłaś mi świetny pomysł. Wprawdzie zostało tylko 2 tygodnie, ale może przekażę mój pomysł dalej.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
tvp nie jest telewizją komercyjną a publiczną więc porównanie jej do polsatu i tvn jest z dupy. i tvn nie jest wcale rentowny więc piszesz bzdury.
Właśnie Polsat i TVN mogą sobie puszczać spoty za free, bo to są prywatne stacje. TVP jest stacją publiczną i nie powinno być czegoś takiego, że za darmo sobie puszcza spoty które Panu Prezesowi czy partii rządzącej się podobają. TVP jest pseudo stacją publiczną, idzie twardo w komercję, a jej misji w społeczeństwie jakoś nie widzę. Na przykład wystarczą "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Klan" czy ostatnie mistrzostwa w siatkówce mężczyzn oddane Polsatowi. Poza tym ciągle ma straty i jako prywatny podmiot pewnie zbankrutowałaby.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 17:25   #107
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dlaczego ma mnie gunwo obchodzić sprawa, dlaczego homospoty są emitowane bez żadnych opłat dla TVP?



Podsunęłaś mi świetny pomysł. Wprawdzie zostało tylko 2 tygodnie, ale może przekażę mój pomysł dalej.



Właśnie Polsat i TVN mogą sobie puszczać spoty za free, bo to są prywatne stacje. TVP jest stacją publiczną i nie powinno być czegoś takiego, że za darmo sobie puszcza spoty które Panu Prezesowi czy partii rządzącej się podobają. TVP jest pseudo stacją publiczną, idzie twardo w komercję, a jej misji w społeczeństwie jakoś nie widzę. Na przykład wystarczą "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Klan" czy ostatnie mistrzostwa w siatkówce mężczyzn oddane Polsatowi. Poza tym ciągle ma straty i jako prywatny podmiot pewnie zbankrutowałaby.
No, ale przecież TVP nie puszcza tylko "homospotów" za darmo. Zresztą jest jakieś potwierdzenie, że w ogóle puszcza za darmo?
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 17:40   #108
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
No, ale przecież TVP nie puszcza tylko "homospotów" za darmo. Zresztą jest jakieś potwierdzenie, że w ogóle puszcza za darmo?
Poproś wujka google.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 18:51   #109
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dlaczego ma mnie gunwo obchodzić sprawa, dlaczego homospoty są emitowane bez żadnych opłat dla TVP?



Podsunęłaś mi świetny pomysł. Wprawdzie zostało tylko 2 tygodnie, ale może przekażę mój pomysł dalej.



Właśnie Polsat i TVN mogą sobie puszczać spoty za free, bo to są prywatne stacje. TVP jest stacją publiczną i nie powinno być czegoś takiego, że za darmo sobie puszcza spoty które Panu Prezesowi czy partii rządzącej się podobają. TVP jest pseudo stacją publiczną, idzie twardo w komercję, a jej misji w społeczeństwie jakoś nie widzę. Na przykład wystarczą "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Klan" czy ostatnie mistrzostwa w siatkówce mężczyzn oddane Polsatowi. Poza tym ciągle ma straty i jako prywatny podmiot pewnie zbankrutowałaby.
rozumiesz różnicę pomiędzy kampanią społeczną a pomiędzy spotem reklamowym? bo mnie się zdaje, że nie.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-27, 18:55   #110
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Czy żadnych spotów to nie wiem .Wiem , że emitując ten spot TVP łamie ustawę o radiofonii i telewizji w punktach:
Art.18 pkt 2.
Audycje lub inne przekazy powinny szanować przekonania religijne odbiorców, a zwłaszcza chrześcijański system wartości.
Art.21.2 pkt.6
respektować chrześcijański system wartości, za podstawę przyjmując uniwersalne zasady etyki;

W Usa już bym szykował pozew na grube miliony , ale tu jest Polska i każdy fcuk poprawność polityczną
Nie wiem gdzie tu są sprzeczności z chrześcijańskimi wartościami. Hipokryzja od Ciebie leci na kilometr. Poza tym konstytucja daje wolność od wyznania, konstytucja jest nadrzędna, więc katolickie wartości nie mogą być narzucane. Co Ci przeszkadza, że para homo zawsze związek partnerski? To ich sprawa, nie Twoja. Jeśli papież kiedyś wyda jakieś katolickie pismo/ustawę/czy coś (nie znam się na tym) wg której uzna, że homoseksualizm nie jest czymś złym/czy jak to widzi obecnie KK, to pewnie w Polsce zaraz znajdzie się chmara takich jak Ty, świętszych od papieża, wg których i tak homoseksualizm będzie wielkim grzechem.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-10-27 o 19:03
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:16   #111
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie tu są sprzeczności z chrześcijańskimi wartościami. Hipokryzja od Ciebie leci na kilometr. Poza tym konstytucja daje wolność od wyznania, konstytucja jest nadrzędna, więc katolickie wartości nie mogą być narzucane. Co Ci przeszkadza, że para homo zawsze związek partnerski? To ich sprawa, nie Twoja.
Co mi przeszkadza związek dwoje dorosłych ludzi ? Nic. To dlaczego jestem przeciw ? dlatego , że to doprowadzi do adopcji , a tego nie popieram.Dalej jaki będzie następny krok po adopcji , bo chyba nikt się nie łudzi , że na tym sie skończy.Po adopcji będą trójkąty , wielokąty razem z adopcjami.Potem będzie można legalnie gwałcić własne dzieci.Już się pojawiają rozmowy o kazirodztwie i o obniżeniu wieku inicjacji seksu.
Uważam , że zło trzeba zdusić w zarodku , czyli teraz.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:18   #112
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Co mi przeszkadza ? Nic. To dlaczego jestem przeciw ? dlatego , że to doprowadzi do adopcji , a tego nie popieram.Dalej jaki będzie następny krok po adopcji , bo chyba nikt się nie łudzi , że na tym sie skończy.Po adopcji będą trójkąty , wielokąty razem z adopcjami.Potem będzie można legalnie gwałcić własne dzieci.Już się pojawiają rozmowy o kazirodztwie i o obniżeniu wieku inicjacji seksu.
Uważam , że zło trzeba zdusić w zarodku , czyli teraz.
oczywiście wśród heteryków nie ma pedofilii.
nie wiem co ma się w głowie albo czego się nie ma pisząc tak debilne sądy i argumenty z tylnej części ciała.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:35   #113
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Poproś wujka google.
No tak, bo google to takie zaufane źródło informacji...

Cytat:
Napisane przez jerr Pokaż wiadomość
Co mi przeszkadza związek dwoje dorosłych ludzi ? Nic. To dlaczego jestem przeciw ? dlatego , że to doprowadzi do adopcji , a tego nie popieram.Dalej jaki będzie następny krok po adopcji , bo chyba nikt się nie łudzi , że na tym sie skończy.Po adopcji będą trójkąty , wielokąty razem z adopcjami.Potem będzie można legalnie gwałcić własne dzieci.Już się pojawiają rozmowy o kazirodztwie i o obniżeniu wieku inicjacji seksu.
Uważam , że zło trzeba zdusić w zarodku , czyli teraz.
Skąd ty wytrzasnąłeś informacje o tych trójkątach, czworokątach i innych? Proszę pewne źródło, bo póki co to tylko jakieś wyssane z palca plotki twoje.

Zresztą wolę mieć dwóch ojców lub dwie matki niż mieszkać w bidulu czy w patologii, gdzie wóda, papierochy, narkotyki i przejawy agresji są na porządku dziennym. Ale co ja tam wiem, przecież to taki przykład "dobrej" rodziny.

PS Nie, to że coś kolego, ale spacji się nie daje przed przecinkiem i pytajnikiem.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:38   #114
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Trzeba być skończonym ekhm ekhm by wiązać pedofilię z homoseksualizmem. Pedofilia występuje i wśród homoseksualistów i heteroseksualistów. Jest zaburzeniem, do tego wiąże się z krzywdzeniem, więc w żadnym w miarę normalnym kraju jej nie zalegalizują. W każdym razie bycie na nie związkom partnerskim, w obawie o legalizację pedofilii jest kompletnym idiotyzmem. Założę się, że każdy homoseksualista brzydzi się pedofilami, podobnie jak każdy heteroseksualista. Wyłączając z tych grup pedofilii.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:39   #115
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
rozumiesz różnicę pomiędzy kampanią społeczną a pomiędzy spotem reklamowym? bo mnie się zdaje, że nie.
Czy jeśli zrobię kampanię społeczną zachęcającą Polaków do czynnego obchodzenia Święta Niepodległości, to będzie reklama Marszu Niepodległości?

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
No tak, bo google to takie zaufane źródło informacji...
Sam prezes TVP o tym mówił, więc sobie tego z d*** nie wziąłem.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:44   #116
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czy jeśli zrobię kampanię społeczną zachęcającą Polaków do czynnego obchodzenia Święta Niepodległości, to będzie reklama Marszu Niepodległości?



Sam prezes TVP o tym mówił, więc sobie tego z d*** nie wziąłem.
Nie widzę niczego złego w namawianiu Polaków do obchodzenia Święta Niepodległości, zresztą jak miałam TV to dużo reklamowali, puszczali audycje itp. Tobie chyba zależy nie na reklamowaniu świętowania Dnia Niepodległości, tylko na na reklamowaniu brania udziału w tych debilnych wojnach, obrażaniu innych itp.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:46   #117
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Czy jeśli zrobię kampanię społeczną zachęcającą Polaków do czynnego obchodzenia Święta Niepodległości, to będzie reklama Marszu Niepodległości?



Sam prezes TVP o tym mówił, więc sobie tego z d*** nie wziąłem.
poczytaj sobie definicje spotu reklamowego.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 19:53   #118
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nie widzę niczego złego w namawianiu Polaków do obchodzenia Święta Niepodległości, zresztą jak miałam TV to dużo reklamowali, puszczali audycje itp. Tobie chyba zależy nie na reklamowaniu świętowania Dnia Niepodległości, tylko na na reklamowaniu brania udziału w tych debilnych wojnach, obrażaniu innych itp.
Pamiętam, że bez przerwy zapraszali na Marsz Prezydenta chociaż jest to Marsz Klakierów. Ludzie wolą Marsz Niepodległości.

PS. Chociaż Marsz będzie kilometry czy 2 kilometry od Tęczy, podobno będzie ona "broniona".
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 20:11   #119
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Pamiętam, że bez przerwy zapraszali na Marsz Prezydenta chociaż jest to Marsz Klakierów. Ludzie wolą Marsz Niepodległości.

PS. Chociaż Marsz będzie kilometry czy 2 kilometry od Tęczy, podobno będzie ona "broniona".
Skoro uważasz, że to ludzie wolą, to po co to reklamować? Poza tym, o ile związki partnerskie to sprawa osób, które chcą je zawierać, o tyle święto Niepodległości dotyczy wszystkich, więc tutaj każdego indywidualna sprawa czy i jak to obchodzi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 21:41   #120
jerr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: ''Popieram związki - najbliżsi obcy'' - kampania społeczna

Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie tu są sprzeczności z chrześcijańskimi wartościami. Hipokryzja od Ciebie leci na kilometr. Poza tym konstytucja daje wolność od wyznania, konstytucja jest nadrzędna, więc katolickie wartości nie mogą być narzucane. Co Ci przeszkadza, że para homo zawsze związek partnerski? To ich sprawa, nie Twoja. Jeśli papież kiedyś wyda jakieś katolickie pismo/ustawę/czy coś (nie znam się na tym) wg której uzna, że homoseksualizm nie jest czymś złym/czy jak to widzi obecnie KK, to pewnie w Polsce zaraz znajdzie się chmara takich jak Ty, świętszych od papieża, wg których i tak homoseksualizm będzie wielkim grzechem.
Gdzie napisałem , że mój punkt widzenia zależy od widzenia KK czy papieża ?! Głupie porównanie " świętszy od papieża ". Nawet nie wiesz czy ja w to wierzę , bo nigdzie o tym nie pisałem. O grzechu też nie.

Wg Wikipedii takich jak ja anty adopcja przez homo jest w Polsce 92% (2013r) więc sorry homo fani , ale musicie jeszcze poczekać na swój czas.
jerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-08 21:02:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.