z czarnych na brązowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-06, 18:00   #1
olenka999
Raczkowanie
 
Avatar olenka999
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 181

z czarnych na brązowe


Dziewczyny powiedzcie mi czy da rade przefarbowac wlosy z czarnych na brazowe jak tak to jak... ta czern juz mi sie znudzila. czekam na odp!
olenka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:45   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: z czarnych na brązowe

Cytat:
Napisane przez olenka999 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi czy da rade przefarbowac wlosy z czarnych na brazowe jak tak to jak... ta czern juz mi sie znudzila. czekam na odp!
Wątków na ten temat była cała masa, wystarczy użyc wizażowej wyszukiwarki, no ale cóż....
Nie jest to jakas rewolucyjna zmiana i nie powinna byc trudna, nalezy wykonac dekoloryzację ( można samemu w domu-ale jedynie jeśli ma się wprawę, dekoloryzator Loreal czy Garnier - ok 50 zł-dostepne są w drogeriach , jednak, najłatwiej i najbezpieczniej udać się do FRYZJERA)Jak juz napisałam zmiana nie będzie drastyczna- bo z czarnego na brąz-dlatego tez dekoloryzator nie musi byc trzymany na głowie długo. Mówi sie , że taki zabieg bardzo niszczy włosy , ale tak naprawdę wszystko zalezy od stanu włosa, pożądanego efektu ( a więc i długości jego trzymania na głowie), tego czym, się farbowało prędzej włosy. Jesli masz włosy w dobrej kondycji powinien on jedynie je nieco wysuszyć ( ja przeszłam z czarnego na blond-dekoloryzacja i dwa razy pasemka, potem farba- i mam włosy , tyle , że nieco wysuszone, ale od czego są odzywki- więc efekt zalezy od indywidualnych cech włosów). Na zdekoloryzowane włosy fryzjer nałoży farbę w odcieniu brązu jaki wybierzesz.

Inaczej tego nie zrobisz- tzn jesli na czerń nałożysz zwykłą farbe brąz efektu nie będzie ( jedynie na odrostach). Inna metoda schodzenia z czerni jest taka, że rozjasnia sie pasemka- miesiąc w miesiąc-ale opłaca sie ta metoda własciwie jeśli schodzi się na jasniejsze kolory w wypadku zmiany czerń na brąz jest to raczej wybór dłuższej drogi.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:16   #3
ziomek111
Przyczajenie
 
Avatar ziomek111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11
Dot.: z czarnych na brązowe

hej a jak ja w ostatnim miesiacu farbowałam 5 razy to moge zrobic sobie ta dekoloryzacje czy juz calkiem zepsuje sobie herki??
ziomek111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:37   #4
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: z czarnych na brązowe

Witaj
Kup w drogerii dekoloryzator-są rózne firmy L'oreal i Garnier najdrozsze potem jest Joanna,a takze dekoloryzator Celia 1 i 2(tak się nazywa)Bardzo ladnie sciaga kolor,nie czekaj az sciagnie do blondu tylko pozostaw sobie taki mleczny ładny odcień,bo im bardziej chcesz rozjasnic tym włos będzie bardziej zniosczony,a tak przy delikatnym odbarwieniu nie będzie tak tragicznie.
Także polecam Celie Potem nałoż wybrany odcien farby i koniec czarnych włosów.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:38   #5
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: z czarnych na brązowe

Cytat:
Napisane przez ziomek111 Pokaż wiadomość
hej a jak ja w ostatnim miesiacu farbowałam 5 razy to moge zrobic sobie ta dekoloryzacje czy juz calkiem zepsuje sobie herki??

Witaj
Jeśli pomimo tych pięciu razach wszystko jest w porządku to dekoloryzacja chyba nie wiele zmieni
Podrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:30   #6
hashira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: z czarnych na brązowe

hey
ja miałam czarne włoski i w maju stwierdziłam,ze chcę mieć brązowe i poszłam do fryzjerki na dekoloryzację, sciągała mi kolor do mniej więcej rudego ,a potem zafarbowała na brąz. Ja na Twoim miejscu doradzam wizyte u dobrego fryzjera,bo jak kiedys moja siostra sciągała sobie w domu farbę dekoloryzatorem to cała głowa ją piękła i bardzo zniszczyły się słowy.
hashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 07:06   #7
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: z czarnych na brązowe

ja mialam kolorową głowe. mialam wlosy czarno-czerwone ale szybko mi sie znudzilo i pobawilam sie rozjasniaczem tak, ze wyszkly mi jeszcze brązowo-rudo-blon pasemka.
Kilka dni temu zachcialo mi sie brązowych wlosów wiec kupilam farbe welli (jaką, nie pamiętam ale w kolorze "zmysłowy brąz"). kolor wyszedł taki sobie, myslałam, ze bedzie ciekawszy. farba pokryla wlosy dosc ladnie ale nie tak jak chcialam. 5 dni po farbowaniu kupilam farbę weli safira - karmazynowy brąz i kolor wyszedl jak na pudelku z tym jednym malym wyątkiem. Tam gdzie wlosy mialam bardzo ciemne (czarne) i grube kolor wyszedl ciemniejszy, cos jak ciemny braz.
jednak naprawde wszystko zalezy od rodzaju wlosa i jego podatnosci na farbowanie oraz tego jakiej farby uzywalas wczesniej i ile czasu uplynelo od ostatniego farbowania.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.