Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-15, 21:21   #1
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191

Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze?


Witam,
zakladam ten watek, bo spotkalam sie [na wlasnej osobie] z dosc nietypowa sytuacja. Mianowicie bodajze w lipcu czy sierpniu pofarbowalam sobie wlosy farba Joanny na czarno. Mialy wtedy zaledwie 5cm dlugosci. Od tamtego czasu mija juz kolejny miesiac. Odrostow nie widac. Wlosy rosna mi w expresowym tempie, co mi oczywiscie sluzy, bo je zapuszczam. Siegaja juz konca szyji. Pare dni temu bylam nawet u fryzjerki przyciac je troszke itp. Ale akurat to jest nieistotne. Zanim pofarbowalam te wlosy na czarny kolor mialam calkowicie naturalne- braz i to dosc jasny. Nic szczegolnego. Ale obecnie mamy polowe stycznia a na mojej glowie dalej widnieja czarne wlosy bez jakichkolwiek odrostow. Tam gdzie farba byla nalozona kolor juz nieco sie spral, z tym, ze nadal jest ciemny, a w pozostalych miejscach wlosy samoistnie pociemnialy na kolor zblizony. Wlasciwie na identyczny, bo roznicy niemalze nie widac.
Czy spotkal sie ktos z podobna sytuacja?
Czy to wogole mozliwe, ze moje wlosy juz teraz zawsze beda rosly ciemniejsze?
Czy to wszystko stalo sie ze wzgledu na farbowanie wlosow?
Czy juz nigdy nie bede miala swojego jasnego brazu?

Drecza mnie te pytania, bo sytuacja jest dziwna. Zrobilam sobie nawet czerwone pasemka na tych ciemnych wlosach. Ladnie to wyglada, ale chcialabym kiedys miec na glowie swoj naturalny kolor, do ktorego jestem przyzwyczajona...
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 22:40   #2
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze?

Włosy ciemnieją od farbowania, a niektórym dość drastycznie... mam koleżankę, z natury miała brąz taki średni, pofarbowała się w lato Palette "granatową czernią" i teraz ma kilka cm odrostów tak subtelnych, że aby zobaczyć różnicę między naturalnymi - już czarnymi, a kruczymi farbowanymi trzeba się mocno przyjrzeć... ja tam bym tak chciała
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 08:20   #3
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze?

Ja mam podobnie.. rozjasnialam 2 pasemka Pallette na czerwono z brazu robilam.. i teraz odrastaja ciemniejsze.. ale to pikus w porownaniu z tym jak bardzo sie zniszczyly i nie chca sie krecic..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 10:12   #4
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze?

wiem, że od rozjaśniania wlosy ciemnieją więc od farb chyba też... mi chyba też zciemniały ale nie tak drastycznie...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 17:44   #5
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: Wlosy, ktore sciemnialy od farby na zawsze?

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Pokaż wiadomość
Włosy ciemnieją od farbowania, a niektórym dość drastycznie... mam koleżankę, z natury miała brąz taki średni, pofarbowała się w lato Palette "granatową czernią" i teraz ma kilka cm odrostów tak subtelnych, że aby zobaczyć różnicę między naturalnymi - już czarnymi, a kruczymi farbowanymi trzeba się mocno przyjrzeć... ja tam bym tak chciała
W takim wypadku mi chyba tez sciemnialy dosc drastycznie i to po jednym razie. Podoba mi sie wlasciwie ten "nowy" kolor, ale w momencie, kiedy mi odwali i bede chciala miec np. blond pasemka juz chyba nie bedzie tak wesolo. Bedzie "kurczakowo". Nie lubie zmian "na zawsze". Wiec czekam cierpliwie moze w wakacje moje wlosy sie rozjasnia do brazow
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.