Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-11, 19:35   #211
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Podobno nawet muzułmanie mieszkający w PL i "zaaklimatyzowani" nie chcą imigrantów a Twoi przyjaciele chcą? To tylko potwierdza naszą tezę, nigdy nie wiesz, co siedzi w głowie muzułmanina i jak był w swoim kraju wychowywany (patrz przypadki małżeństw, gzie po xx latach muzułmanin porywa dzieci i wywozi, żeby sprzedać za mąż, ku zdziwieniu polskiej żonki, która "dobrze go znała"), Tobie się wydaje, że ich znasz, ale "gorsza od niewiedzy jest iluzja wiedzy".
A tutaj, wyjustowałam Ci, bo chyba masz problem albo ze wzrokiem albo z pamiecią...Kolejne przekłamanie z wszystkimi poza mną, parę osób się tu wypowiadalo, że ma odmienne zdania. A Ty masz problemy z pamięcią i wzrokiem, więc wybaczam
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:26   #212
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Polscy muzułmanie znacznie różnią się od tych europejskich. Tatarzy niczym od Polaków się nie różnią poza wyznaniem - ten sam język, kultura i styl życia. Muzułmanie przybyli tutaj na studia w czasach komuny są świetnie zaasymilowani i nie tworzą tutaj żadnych gett. Nawet garstka muzułmanów z państw arabskich co robi tutaj kebaby również jest niegroźna. Ale gdyby do tej garstki dołączyłoby 100 tysięcy braci w wierze, to w Warszawie pewnie powstawałaby elitarna dzielnica.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:32   #213
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Imperialisto
slowo "pewnie" jest tu kluczowe...to jak w opinii Niemcow jak jesteś Polakiem to kradniesz, ja mam szczęście Polki są znane w Niemczech z pracowitości
Ilu znasz Muzułman, ktorzy przybyli w latach 70 a moze ilu znasz Tatarów, bo zaraz rousse wpadnie i Ci powie, że za mało, a poza tym potencjalnie oni są dla niej niebezpieczni
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:41   #214
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Imperialisto
slowo "pewnie" jest tu kluczowe...to jak w opinii Niemcow jak jesteś Polakiem to kradniesz, ja mam szczęście Polki są znane w Niemczech z pracowitości
Polki znane również były z ciężkiej pracy w miejscach nazywanych Puff, a swojego czasu najbardziej znaną Polką w Niemczech była Teresa Orłowska.

Cytat:
Ilu znasz Muzułman, ktorzy przybyli w latach 70 a moze ilu znasz Tatarów, bo zaraz rousse wpadnie i Ci powie, że za mało, a poza tym potencjalnie oni są dla niej niebezpieczni
Znam dwie osoby - Tatara i dziewczynę z mieszanego małżeństwa. Pierwszy niczym nie różni się od Polaków, a druga ma tylko egzotyczny wygląd.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 20:48   #215
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Polki znane również były z ciężkiej pracy w miejscach nazywanych Puff, a swojego czasu najbardziej znaną Polką w Niemczech była Teresa Orłowska.
Imperialisto, cieszę sie że dzielisz się z nami swym doświadczeniem. Jak nic bywamy w innych kręgach, a na wizazu przyszlo nam pisac w jednym wątku
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 06:49   #216
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Polscy muzułmanie znacznie różnią się od tych europejskich. Tatarzy niczym od Polaków się nie różnią poza wyznaniem - ten sam język, kultura i styl życia. Muzułmanie przybyli tutaj na studia w czasach komuny są świetnie zaasymilowani i nie tworzą tutaj żadnych gett. Nawet garstka muzułmanów z państw arabskich co robi tutaj kebaby również jest niegroźna. Ale gdyby do tej garstki dołączyłoby 100 tysięcy braci w wierze, to w Warszawie pewnie powstawałaby elitarna dzielnica.
Akurat w tym poście masz rację.
Mam zaszczyt znać osobiście kilku polskich Tatarów i oni absolutnie są przeciw przyjmowaniu tak wielkiej ilości imigrantów, bo swoje z tymi, którzy niedawno przyjechali (przed tą wielką falą) już przeżyli. Tak, jak napisałam, aktualnie nie mogą nawet modlić się w meczecie, bo ich stamtąd wywalił nowy imam.

Oczywiście, ci imigranci, którzy są u nas od lat (tu studiowali, tu mieszkają, mają tu pracę) też nie bardzo chcą masowego napływu dziczy. Przecież i oni ucierpią, jeśli zamieszka tu kilkuset (nawet) fundamentalistów. W przypadku meczetu w Gdańsku wystarczyło ich kilkunastu, by przegonić dotychczasowych wyznawców Allaha korzystających z tego meczetu. Bo ci zasymilowani imigranci albo się dostosują, albo dojdzie do przelewu krwi albo będą musieli się wynosić i zwijać interesy. No bo jak w ramadan sprzedawać kebsy w dzień?

Znaczną część roku spędzam w Londynie, mieszkając obok dzielnicy, w której jest muzułmańskie getto (przepraszam za słowo, u nas się paskudnie kojarzy). Dość regularnie dochodzi tam do aktów przemocy na tle religijnym. Bywa, że sprawiedliwość jest też wymierzana poza dzielnicą. Nie wiem, czy chcę to mieć na polskich ulicach. I nie wiem, czy chcę mieć w Polsce takie "zakazane" dzielnice, przez które strach przejść nie-Muzułmaninowi. W Anglii policja interweniuje, jeśli zaczynają się tłuc poza swoją dzielnicą. W samej dzielnicy nikt na policję nie zgłasza np. aktów przemocy wobec kobiet (nie, panny młode-dzieci to nie mit z Afryki, podobnie jak FGM). I bardzo by się mylił ktoś, kto sądzi, że ktokolwiek da radę kontrolować taką społeczność.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2015-11-12 o 07:01
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 09:32   #217
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Akurat w tym poście masz rację.
Mam zaszczyt znać osobiście kilku polskich Tatarów i oni absolutnie są przeciw przyjmowaniu tak wielkiej ilości imigrantów, bo swoje z tymi, którzy niedawno przyjechali (przed tą wielką falą) już przeżyli. Tak, jak napisałam, aktualnie nie mogą nawet modlić się w meczecie, bo ich stamtąd wywalił nowy imam.

Oczywiście, ci imigranci, którzy są u nas od lat (tu studiowali, tu mieszkają, mają tu pracę) też nie bardzo chcą masowego napływu dziczy. Przecież i oni ucierpią, jeśli zamieszka tu kilkuset (nawet) fundamentalistów. W przypadku meczetu w Gdańsku wystarczyło ich kilkunastu, by przegonić dotychczasowych wyznawców Allaha korzystających z tego meczetu. Bo ci zasymilowani imigranci albo się dostosują, albo dojdzie do przelewu krwi albo będą musieli się wynosić i zwijać interesy. No bo jak w ramadan sprzedawać kebsy w dzień?

Znaczną część roku spędzam w Londynie, mieszkając obok dzielnicy, w której jest muzułmańskie getto (przepraszam za słowo, u nas się paskudnie kojarzy). Dość regularnie dochodzi tam do aktów przemocy na tle religijnym. Bywa, że sprawiedliwość jest też wymierzana poza dzielnicą. Nie wiem, czy chcę to mieć na polskich ulicach. I nie wiem, czy chcę mieć w Polsce takie "zakazane" dzielnice, przez które strach przejść nie-Muzułmaninowi. W Anglii policja interweniuje, jeśli zaczynają się tłuc poza swoją dzielnicą. W samej dzielnicy nikt na policję nie zgłasza np. aktów przemocy wobec kobiet (nie, panny młode-dzieci to nie mit z Afryki, podobnie jak FGM). I bardzo by się mylił ktoś, kto sądzi, że ktokolwiek da radę kontrolować taką społeczność.
Zgaduję, że ten nowy iman nie jest Polakiem, prawda? Strasznie dziwna sytuacja
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 13:00   #218
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Nie powinieneś przeglądać tego tematu jak nie masz skończone 18 lub choćby 16 lat... A każdy kto ma 16 lat i zna języki obce umie sobie znaleźć w google informacje- Bozia dała Ci google? A jeśli nie to my linki dawaliśmy, czemu kłamiesz? W tym link do seminariów dla prasy organizowanych przez nasze byłe msw. Nazwiska lol słyszałeś o ochronie danych osobowych? Pokaż mi gdziekolwiek w prasie nazwisko ofiary gwałtu, lub sprawcy ta i zeznania ofiar też policja wrzuca podpisane do netu. I czytaj tytuł ze zrozumieniem, to temat o tuszowaniu, zatajaniu, przemilczeniu.


Nowe statystyki z Niemiec: przynajmniej raz na tydzień w każdym mieście, które przyjęło "uchodźców" dochodzi do gwałtu na Niemce. W Magdeburgu bodajże w październiku były 4.

W Szwecji natomiast muzułmańskich sprawców zbiorowego gwałtu osądzono jako nieletnich, bo nie mieli papierów, a twierdzili, że mają 13-16 lat..., choć wyglądali na przynajmniej 15-18, jeśli nie więcej, dostali śmieszne wyroki. Czyli nowy sposób na "nieletniego".

Najgorsze, że głównie są to gwałty zbiorowe, gdzie ofiara nie ma szans żadnej samoobrony.
Typowa reakcja prawackiego oszoloma na prosbe o zrodla. Nie mozesz po prostu wskazac mi gdzie to jest (innym przy okazji tez) skoro siedzisz z temacie? Chyba ze zrodel nie ma Dobrze wiesz ze piszac o nazwiskach mam na mysli policjanta lub ofiare ktorzy z odkryta twarza powiedza ze sprawa byla zgloszona ale ja wyciszono, nie pal glupa kochanie ze sie nie domyslilas.
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 14:01   #219
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Sygnalizator Pokaż wiadomość
Dobrze wiesz ze piszac o nazwiskach mam na mysli policjanta lub ofiare ktorzy z odkryta twarza powiedza ze sprawa byla zgloszona ale ja wyciszono, nie pal glupa kochanie ze sie nie domyslilas.
jasne, którą ofiarę chcesz z odkrytą twarzą w mediach? 7 letnią dziewczynkę zgwałconą w niemczech, czy 13 latkę ze szwecji? czy setek innych kobiet i dzieci zmuszonych do milczenia? Rozumiesz, jak ktoś pisze, że policji zabrania się mówić??

linki podawaliśmy- źródła statystyk gwałtów muzułmańskich: policja w oslo, kopenhadze, sztokholmie- może być? lub międzynarodowe statystyki gwałtów, muzułmanów tam nazywa się "poprawnie politycznie non western lub asian"
Ja nie jestem twoją sekretarką, żeby ci wklejać n-ty raz linki, zwłaszcza, że wcale ich nie chcesz, przychodzisz tu już z tezą w głowie i fakty cię nie obchodzą. wpisz sobie hasła po angielsku, niemiecku, lub szwedzku w ewntualnie youtube. pewnie i tak każde źródło inne niż tvn wyda ci się niewiarygodne
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 14:12   #220
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
A tutaj, wyjustowałam Ci, bo chyba masz problem albo ze wzrokiem albo z pamiecią...Kolejne przekłamanie z wszystkimi poza mną, parę osób się tu wypowiadalo, że ma odmienne zdania. A Ty masz problemy z pamięcią i wzrokiem, więc wybaczam
tylko, że to "podobno" nie ma nic do tezy o której mówiłyśmy kto więc ma kłopoty z pamięcią? to była tylko luźna dygresja, a teza brzmiała : nie wiemy co siedzi w głowie muzułmańskich imigrantów.
Jak powiem, że w Gdyni podobno ma padać deszcz, to znaczy, że nie wiem gdzie jest Gdynia, bo użyłam podobno? Taki masz tok myślenia?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 15:04   #221
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
jasne, którą ofiarę chcesz z odkrytą twarzą w mediach? 7 letnią dziewczynkę zgwałconą w niemczech, czy 13 latkę ze szwecji? czy setek innych kobiet i dzieci zmuszonych do milczenia? Rozumiesz, jak ktoś pisze, że policji zabrania się mówić??

linki podawaliśmy- źródła statystyk gwałtów muzułmańskich: policja w oslo, kopenhadze, sztokholmie- może być? lub międzynarodowe statystyki gwałtów, muzułmanów tam nazywa się "poprawnie politycznie non western lub asian"
Ja nie jestem twoją sekretarką, żeby ci wklejać n-ty raz linki, zwłaszcza, że wcale ich nie chcesz, przychodzisz tu już z tezą w głowie i fakty cię nie obchodzą. wpisz sobie hasła po angielsku, niemiecku, lub szwedzku w ewntualnie youtube. pewnie i tak każde źródło inne niż tvn wyda ci się niewiarygodne
Dokladnie tak, chce aby ofiara lub ktos z jej najblizszego otoczenia rozwial watpliwosci i powiedzial do kamery telewizyjnej lub internetowej "ludzie to naprawde sie stalo, przedstawiciele rzadu naklaniali nas do milczenia". Przeciez taka operacja (zatajenie wielu gwaltow na wielkim obszarze) oznacza wtajemniczenie w nia mnostwa osob. Chcesz mi wmowic ze nikt sie nie wylamal? Dziewczyny oblewane kwasem musza sie przez reszte zycia uktywac bo tropia ich platni wyszkoleni zabojcy i jakos moga potwierdzic swoja wersje a tutaj ofiary - z innej kultury, nie spokrewnieni ze sprawcami! - ani urzednicy nie moga? Bitch please to cale tuszowanie to kolejna miejska legenda na poziomie czarnej wolgi. Z tvn przestrzelilas kotku, wlasnie widac w praktyce to Twoje samodupne myslenie xD Ktos nie podziela Twojego zdania i z automatu staje sie lemingiem. W linkach zawsze jest identyczny schemat: do rzecznika/ przedstawiciela naplywaja skargi blablabla.. Ale swoim nazwiskiem skargi nikt nie podpisze, takie kity to chlopaczkom na zlocie onr wciskaj ale nie nam bejbe. 😂 Natomiast praktyki mediow o pomijaniu zjawiska nie interesuja mnie. Mowimy o policji ktora zarzuca sledztwa a nie dzienikarzach ktorzy wstrzymuja sie od podjudzania ludzi na siebie. Kolejna rzecz, jesli to taka nagminna praktyka wsrod policji to co za problem zrobic prowokacje z podstawiona ofiara? Sek w tym ze nic takiego by sie nie nagralo osiolku

Edytowane przez Sygnalizator
Czas edycji: 2015-11-12 o 15:06
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 16:28   #222
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

jak do ciebie nie dociera, że ofiary wystarczająco wycierpiały i nie mają w tym momencie życia parcia na szkło i na instagram bo wystarczająco naruszono ich prywatność to już nic nie dotrze . i wiesz co, mało mnie twoja opinia obchodzi

statystyki gwałtów z oslo- 100% zgwałceń outdoor=przez nieznane ofierze osoby popełniają muzułmanie- do tego się nie odniesiesz? ;C Czarna wołga? :c

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2015-11-12 o 16:35
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:20   #223
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
jak do ciebie nie dociera, że ofiary wystarczająco wycierpiały i nie mają w tym momencie życia parcia na szkło i na instagram bo wystarczająco naruszono ich prywatność to już nic nie dotrze . i wiesz co, mało mnie twoja opinia obchodzi

statystyki gwałtów z oslo- 100% zgwałceń outdoor=przez nieznane ofierze osoby popełniają muzułmanie- do tego się nie odniesiesz? ;C Czarna wołga? :c
Ale zeby oczerniac Crosby'ego albo znanego muzyka w zaawansowanym juz wieku w UK ktorego nazwiska zapomnialem to mialy parcie? Powiedz mi patriotko skad masz te statystyki dotyczace pochodzenia i wyznania sprawcow? Bo jesli z rzadowego zrodla to cos zgrzyta. Rzad oswiadcza wprost ze w gwaltach przoduja islamisci ale jednoczesnie torpeduje sledztwa w tych sprawach? No way. A moze w takim razie rzad/y chce/a naszczuc na siebie rodowitych europejczykow i muzulmanow w jakims celu hmm? Niszcza nasz lad, policja nic z tym nie robi, czas aktywowac lysych bohaterow xD Dla jasnosci: nie przecze ze imigranci z bliskiego wschodu to w wiekszosci bydlo i ze bodajze 80% popiera panstwo islamskie ale nie wierze w to ze rzad tuszuje ich czyny.
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:37   #224
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

nawet w Rzeczpospolitej ukazał się artykuł na ten temat, tutaj fragment:
Cytat:
Rainer Wendt przewodniczący związku niemieckich policjantów stwierdził, że według niego niemieckie władze ukrywają informacje o atakach na kobiety, do jakich dochodzi w ośrodkach dla uchodźców.
Takie same zarzuty pod adresem niemieckich władz formułują grupy zajmujące się obroną praw kobiet. Wendt przyznaje, że z powodów politycznych władze robią wszystko, by nie rozpowszechniać informacji o napaściach seksualnych na kobiety, do jakich dochodzi w ośrodkach dla uchodźców. Ale ignorowanie problemu - jego zdaniem - przyniesie więcej szkody niż pożytku.
http://www4.rp.pl/Uchodzcy/310079975...-ukrywaja.html
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:39   #225
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

nie rząd, policja. takie są statystyki już od paru lat (mniejszości muzułmańskie tam są już parę lat), tylko właśnie przestępstwa nie były nagłaśniane, żeby ich nie piętnować, a i określenia muzułmanin zabronione jest użyć, bo rasistowskie. teraz wypływa to z falą uchodźców.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 17:42   #226
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

To jest jak malowanie farbą ściany pokrytej grzybem, nie chcą, żeby narastały nastroje nacjonalistyczne, więc ukrywają prawdę, żeby ludzie się nie burzyli, a problem narasta i będzie tylko gorzej. W tym roku spodziewali się 200 tysięcy uchodźców, a przybył milion, na przyszły rok przewidują już trzy miliony.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:19   #227
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Szef zwiazku policjantow mowi ze naplywaja skargi ale skad mam wiedziec czy faktycznie tak jest skoro nikt sie nie przyznaje do ich wyslania? Zadnych konkretnych sutuacji tylko lakoniczne "zabraniajo nam mowic".

Edytowane przez Sygnalizator
Czas edycji: 2015-11-12 o 18:21
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 18:57   #228
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Sygnalizator Pokaż wiadomość
Szef zwiazku policjantow mowi ze naplywaja skargi ale skad mam wiedziec czy faktycznie tak jest skoro nikt sie nie przyznaje do ich wyslania? Zadnych konkretnych sutuacji tylko lakoniczne "zabraniajo nam mowic".
Mówi o napływających skargach? Nic takiego nie ma w artykule. Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy świadomie zmyślasz? Jest mowa o spływających raportach policji. Rainer Wendt twierdzi, że władze ukrywają informacje na temat gwałtów dokonywanych przez uchodźców. Chodzi konkretnie o instrukcje, które otrzymała policja od władz. Poszukaj innych artykułów na ten temat, to dowiesz się więcej. Rainer Wendt sporo ryzykuje mówiąc prawdę. Człowiek na takim stanowisku nie pozwoliły sobie na rzucanie bezpodstawnych oskarżeń.

Zresztą to nie pierwszy raz, gdy służby w Europie ukrywają prawdę, czy wstrzymują się przed skutecznymi działaniami względem przestępców określonego pochodzenia. Nie rozumiem zdziwienia. Wystarczy przypomnieć o największym pedofilskim gangu w UK. 1,5 tysiąca ofiar w jednym mieście, gwałty zbiorowe, zmuszanie do prostytucji i to latami, żeby w końcu problem narósł na tyle duży, że nie byli już w stanie tego ignorować. Rodziny ofiar coraz częściej chciały wyjaśnienia, prasa się tym w końcu zainteresowała itd. O ile mniej byłoby ofiar, gdyby nie chroniono ludzi określonego pochodzenia? Ile osób zapłaciło zniszczonym życiem za takie podejście? Polecam poszukać artykułów na ten temat i zwrócić uwagę na wypowiedzi policjantów i pracowników socjalnych, dlaczego przyłożyli do tego rękę.

Edytowane przez LuckyJane
Czas edycji: 2015-11-12 o 19:03
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 19:48   #229
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Mówi o napływających skargach? Nic takiego nie ma w artykule. Umiesz czytać ze zrozumieniem, czy świadomie zmyślasz? Jest mowa o spływających raportach policji. Rainer Wendt twierdzi, że władze ukrywają informacje na temat gwałtów dokonywanych przez uchodźców. Chodzi konkretnie o instrukcje, które otrzymała policja od władz. Poszukaj innych artykułów na ten temat, to dowiesz się więcej. Rainer Wendt sporo ryzykuje mówiąc prawdę. Człowiek na takim stanowisku nie pozwoliły sobie na rzucanie bezpodstawnych oskarżeń.

Zresztą to nie pierwszy raz, gdy służby w Europie ukrywają prawdę, czy wstrzymują się przed skutecznymi działaniami względem przestępców określonego pochodzenia. Nie rozumiem zdziwienia. Wystarczy przypomnieć o największym pedofilskim gangu w UK. 1,5 tysiąca ofiar w jednym mieście, gwałty zbiorowe, zmuszanie do prostytucji i to latami, żeby w końcu problem narósł na tyle duży, że nie byli już w stanie tego ignorować. Rodziny ofiar coraz częściej chciały wyjaśnienia, prasa się tym w końcu zainteresowała itd. O ile mniej byłoby ofiar, gdyby nie chroniono ludzi określonego pochodzenia? Ile osób zapłaciło zniszczonym życiem za takie podejście? Polecam poszukać artykułów na ten temat i zwrócić uwagę na wypowiedzi policjantów i pracowników socjalnych, dlaczego przyłożyli do tego rękę.
Co za roznica jak nazwiesz ten dokument? Skarga czy raport, i tak nie czytalismy tego dokumentu i na dobra sprawe nie wiemy czy istnieje. Zagadka: skoro ktos na takim stanowisku mowi takie rzeczy i nadal nie zostal zdymisjonowany (co tez o niczym by nie swiadczylo) to o jakim rzadowym przymusie mowimy? Niby policja masowo tuszuje gwalty a jednoczesnie jakas gadajaca glowa, reprezentant tejze policji skarzy sie w jej imieniu ze rzad ich do tego zmusza. Tez widzisz w tym absurd? A propos czarnej wolgi, wydaje mi sie ze tamta sprawa gangu ciapatych tak zapadla ludziom w pamiec ze teraz kazdy posterunek beda podejrzewac o prowadzenie dzieciecego burdelu w tajnym pomieszczeniu

Edytowane przez Sygnalizator
Czas edycji: 2015-11-12 o 19:51
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 21:03   #230
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Sygnalizator Pokaż wiadomość
Co za roznica jak nazwiesz ten dokument? Skarga czy raport, i tak nie czytalismy tego dokumentu i na dobra sprawe nie wiemy czy istnieje. Zagadka: skoro ktos na takim stanowisku mowi takie rzeczy i nadal nie zostal zdymisjonowany (co tez o niczym by nie swiadczylo) to o jakim rzadowym przymusie mowimy? Niby policja masowo tuszuje gwalty a jednoczesnie jakas gadajaca glowa, reprezentant tejze policji skarzy sie w jej imieniu ze rzad ich do tego zmusza. Tez widzisz w tym absurd? A propos czarnej wolgi, wydaje mi sie ze tamta sprawa gangu ciapatych tak zapadla ludziom w pamiec ze teraz kazdy posterunek beda podejrzewac o prowadzenie dzieciecego burdelu w tajnym pomieszczeniu
Na szczęście policja, tak samo zresztą jak i rządzący to nie jest jednolita, bezrozumna masa ludzi i zawsze jest ryzyko, że ktoś się wyłamie i powie coś niewygodnego dla reszty. Rainer Wendt dostrzega do czego doprowadzi ukrywanie prawdy i że w dalszej perspektywie nie jest to dla nikogo korzystne. Nie jest też w tym osamotniony. Kai Christ, kolejny przedstawiciel Niemieckiej policji też o tym mówił. Gdyby ich usunęli ze stanowisk, to by tylko potwierdzili oskarżenia, nie wspominając o ryzyku głosów kolejnych ludzi, których właśnie ten ruch popchnąłby do tego.

To, że nie widzisz różnicy między skargami pisanymi przez nie wiadomo kogo, a raportami policji o których Rainer Wendt mówi oficjalnie w mediach, tylko świadczy o tym, że rousse miała racje, że przyszedłeś tutaj z określoną tezą i ostatnie, co Cię interesuje to fakty. W tym momencie piszesz już całkiem od rzeczy.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 21:36   #231
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Ale
Cytat:
Napisane przez LuckyJane Pokaż wiadomość
Na szczęście policja, tak samo zresztą jak i rządzący to nie jest jednolita, bezrozumna masa ludzi i zawsze jest ryzyko, że ktoś się wyłamie i powie coś niewygodnego dla reszty. Rainer Wendt dostrzega do czego doprowadzi ukrywanie prawdy i że w dalszej perspektywie nie jest to dla nikogo korzystne. Nie jest też w tym osamotniony. Kai Christ, kolejny przedstawiciel Niemieckiej policji też o tym mówił. Gdyby ich usunęli ze stanowisk, to by tylko potwierdzili oskarżenia, nie wspominając o ryzyku głosów kolejnych ludzi, których właśnie ten ruch popchnąłby do tego.

To, że nie widzisz różnicy między skargami pisanymi przez nie wiadomo kogo, a raportami policji o których Rainer Wendt mówi oficjalnie w mediach, tylko świadczy o tym, że rousse miała racje, że przyszedłeś tutaj z określoną tezą i ostatnie, co Cię interesuje to fakty. W tym momencie piszesz już całkiem od rzeczy.
Taa i zawsze wylamuja sie gadajace glowy co z politykami pija brudzia Co masz na mysli piszac ze nie jest to korzystne? Wlasciwie to ja nie wiem jakie oni tam maja uklady. Jedna osoba twierdzi ze utrzymanie takiej posady zalezy glownie od poparcia policjantow a za czym oni sa ciezko powiedziec, za przestrzeganiem rzekomych wytycznych dot ciapakow czy przeciwko (zakladajac ze w ogole takie istnieja) a druga osoba ze zdanie policjantow na temat rzecznika jest bez znaczenia bo i tak utrzymanie stolka zalezy od wsparcia politykow. Tego radze nie roztrzasac bo na bank nie dojdziemy do porozumienia. Natomiast roznicy miedzy skarga a raportem nie widze bo zadnej z tych rzeczy nie dano mi przeczytac wiec w przeciwienstwie do was nie lykam jak pelikan populniackich tematow zastepczych. Czlowiek ktorego interesuje prawda nie zawierzy Tyminskiemu co przyniosi do studia teczke i mowi ze w niej sa zdjecia dody z Putinem infrangati tylko drazy i analizuje. Wy uwazacie najwyrazniej te przymioty za zbedne bo skoro Wazny i Znany Pan na Oficialnym Stanowisku tak powiedzial znaczy ze tak jest. A jak niuniek wystartuje w najblizszych wyborach zgrywajac szeryfa reformatora to bedzie to tylko dowod na to ze sa jeszcze uczciwi politycy

Edytowane przez Sygnalizator
Czas edycji: 2015-11-12 o 21:40
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 08:50   #232
LuckyJane
Rozeznanie
 
Avatar LuckyJane
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 758
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Sygnalizator Pokaż wiadomość
Ale
Taa i zawsze wylamuja sie gadajace glowy co z politykami pija brudzia Co masz na mysli piszac ze nie jest to korzystne? Wlasciwie to ja nie wiem jakie oni tam maja uklady. Jedna osoba twierdzi ze utrzymanie takiej posady zalezy glownie od poparcia policjantow a za czym oni sa ciezko powiedziec, za przestrzeganiem rzekomych wytycznych dot ciapakow czy przeciwko (zakladajac ze w ogole takie istnieja) a druga osoba ze zdanie policjantow na temat rzecznika jest bez znaczenia bo i tak utrzymanie stolka zalezy od wsparcia politykow. Tego radze nie roztrzasac bo na bank nie dojdziemy do porozumienia. Natomiast roznicy miedzy skarga a raportem nie widze bo zadnej z tych rzeczy nie dano mi przeczytac wiec w przeciwienstwie do was nie lykam jak pelikan populniackich tematow zastepczych. Czlowiek ktorego interesuje prawda nie zawierzy Tyminskiemu co przyniosi do studia teczke i mowi ze w niej sa zdjecia dody z Putinem infrangati tylko drazy i analizuje. Wy uwazacie najwyrazniej te przymioty za zbedne bo skoro Wazny i Znany Pan na Oficialnym Stanowisku tak powiedzial znaczy ze tak jest. A jak niuniek wystartuje w najblizszych wyborach zgrywajac szeryfa reformatora to bedzie to tylko dowod na to ze sa jeszcze uczciwi politycy
Widzę, że dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. Inteligentny człowiek nie będzie niczego bezkrytycznie łykać ale weźmie pod uwagę różne możliwości. Poszuka więcej na ten temat, samodzielnie wyciągnie wnioski.
LuckyJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 00:14   #233
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

"musimy sprawdzic Alego Shakbariego i Behzada Karamiego(...)
wszyscy w policji i mediach wiedza, ze wiekszosc gwałtów zbiorowych dokonuje dwóch albo wiecej chłopaków obcego pochodzenia, ale nikt nigdy tego wprost nie pisze ani nie mówi.
Nieprawdy.
Politycznie niewygodne.
I problem znika."
skandynawski kryminał 2015r
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 18:09   #234
Sygnalizator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 223
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
"musimy sprawdzic Alego Shakbariego i Behzada Karamiego(...)
wszyscy w policji i mediach wiedza, ze wiekszosc gwałtów zbiorowych dokonuje dwóch albo wiecej chłopaków obcego pochodzenia, ale nikt nigdy tego wprost nie pisze ani nie mówi.
Nieprawdy.
Politycznie niewygodne.
I problem znika."
skandynawski kryminał 2015r
Nikt wprost nie pisze ani nawet nie mówi - oprócz autora książki w jednym z najpopularniejszych nurtów ostatnich lat xD - ale ty swoje wiesz czarodziejko
Sygnalizator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 08:01   #235
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez Sygnalizator Pokaż wiadomość
Nikt wprost nie pisze ani nawet nie mówi - oprócz autora książki w jednym z najpopularniejszych nurtów ostatnich lat xD - ale ty swoje wiesz czarodziejko
no pewnie ze np w Szwecji nikt oficjalnie nie mowi ( patrz jaka kare dostał M.Hess jak próbował)dlatego cieszy mnie po prostu ze przemycaja swoje zdanie chociazby w ksiazkach
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-16, 08:55   #236
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

W Szwecji posiadanie negatywnego stosunku do muzułmanów jest już przestępstwem według tego "demokratycznego" państwa.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 22:27   #237
angellor
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 16
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

tak sobie czytam niektóre obrończynie imigrantów i powiem tylko tyle:

życzę Wam żeby taki naprawdę męski arab prosto z afryki północnej, najlepiej z kolegami, zgwałcił Was zbiorowo - to są nagminnne przypadki idące w dziesiątki/setki dziennie.
Gwałty zbiorowe trwają często kilka/kilkanaście godzin, a ofiara często nie przeżywa.
Mam nadzieje, że wtedy poczujecie się prawdziwymi damami.

link pierwszy z brzega, uwaga drastyczne:
/.../
dopóki nie zrozumiecie, jakie macie szczęście że nie urodziłyście się arabkami, dopóty nie ma o czym rozmawiać

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2016-01-14 o 01:31 Powód: link
angellor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 21:28   #238
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Jak podały w oficjalnym raporcie władze Nadrenii Północnej – Westfalii, niemal wszyscy podejrzani o napaści na kobiety, do których doszło w noc sylwestrową w Kolonii, są migrantami. Są wśród nich także osoby ubiegające się o azyl, które przybyły do Niemiec w ostatnich miesiącach. Do niedzieli zawiadomienia o przestępstwie złożyło ponad 500 ofiar. Wszyscy zastanawiali się, z czym właściwie mieliśmy do czynienia i czy "to" może się powtórzyć?
Od flirtu do gwałtu
Według raportu niemieckiej Federalnej Policji Kryminalnej (BKA) mamy do czynienia z rytuałem taharrush praktykowanym przez mężczyzn w krajach arabskich. Tę zabawę określa jako "przestępstwo popełniane przez grupę, głównie w trakcie masowych zgromadzeń, przede wszystkim demonstracji".

Taharrush wywodzi się z krajów arabskich i do niedawna niewiele miało wspólnego z przemocą. Wcześniej mówiło się o zabawie mukasa, która dla młodych chłopców była dobrym sposobem na podryw i zdobywanie względów koleżanek. Teraz niestety zjawisko ewoluowało w tzw. taharrush game i jest niczym innym jak zbiorowym molestowaniem ofiary w tłumie mężczyzn. Często niestety kończącym się gwałtem. Według niemieckiego dziennika Die Welt, ofiarami zawsze padają kobiety z Zachodu, które dla wielu radykalnych mężczyzn są zbyt wyzwolone.
źródło: http://natemat.pl/168019,zbiorowe-mo...bawa-taharrush
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 00:23   #239
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
I co w związku z tym? Pozwólmy się chłopcom bawić?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 15:49   #240
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o sprawie tuszowania gwałtów dokonywanych przez imigrantów?

I najgorsze jest to, że takie państwa jak Niemcy czy Szwecja śmią pouczać Polskę w kwestii wolności, podczas gdy u nich świadomie przemilcza się niektóre tematy i jeszcze uważają, że robią to dla dobra ogółu.

Cenzura w normalnym państwie może obowiązywać tylko jak jest w stanie wojny. Czyżby Niemcy były w stanie wojny?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-17 15:26:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.