Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-18, 07:41   #3631
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

ja też się zgłaszam po ostrzeżenie - to nie są zwierzęta tj bydło
jak to nazwać?
http://demotywatory.pl/4604533/Gwalt

powiem Wam cholernie się cieszę ze w tych czasach wygrał konserwatywny PIS (oczywiście ręki sobie za nich uciąc nie dam) ale gdyby Tusk z Kopaczką dalej byli to mielibyśmy tego tatałajstwa na pęczki,co trzecia byłaby juz zgwałcona a co 10-ta w bonusie HIV-a

wczoraj wlazłam na tube i zaczełam oglądać niektóre materiały to jestem przerażona! jest tego od groma.każdy moze zobaczyć
przejśc/przejechać samochodem normalnie nie mozna
https://www.youtube.com/watch?v=ZNAstubGMcQ

albo sporo filmów dziejących sie w szkole
no makabra
https://www.youtube.com/watch?v=_k0KRSwF2S8

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2016-01-18 o 10:04
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 11:49   #3632
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Mnie nie przestaje zdumiewać, jak to możliwe, że osoby działające wczesniej na rzecz praw kobiet czy LGBT oraz tzw. tolerancji najgłośniej opowiadają się za tolerowaniem zachowania osobników, które w najbardziej jaskrawy sposób działają wbrew dotychczasowej ideologii działaczy.

"Dobry" przykład z napadem na dwóch transseksualistów - biedni uchodźcy o mało ich nie zamordowali, ale to przecież zuyyyyy katolicyzm jest odpowiedzialny za nietolerancję mniejszości!
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 13:36   #3633
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 281
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

"Swedish police banned from describing criminals

We want to avoid pointing out ethnic groups as criminal,' police say

Swedish police will no longer be able to give descriptions of alleged criminals for fear of being seen as racist.

According to an internal letter, police in capital city Stockholm are instructed to refrain from describing suspects' race and nationality, according to news website Speisa.

Local newspaper Svenska Dagbadet reported it had seen the letter, which it said outlined how officers should now notify the public of crimes.

The crimes “involve everything from lighter traffic accidents to serious crimes like muggings, beatings and murder,” the paper reported.

The letter specifies that, for everyday crimes such as burglary, basic information such as ethnicity, nationality, skin colour and height should not be given."

http://www.independent.co.uk/news/wo...-a6810311.html

No spoko ;D
Margo123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 13:52   #3634
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ja nazwałem gwałcicieli wierzących w Allaha zwierzętami i dostałem ostrzeżenie
a ja za "urozmaicenie kulturowe" :C
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 14:33   #3635
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Ja nazwałem gwałcicieli wierzących w Allaha zwierzętami i dostałem ostrzeżenie
i słusznie obrazasz zwierzeta

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Mnie nie przestaje zdumiewać, jak to możliwe, że osoby działające wczesniej na rzecz praw kobiet czy LGBT oraz tzw. tolerancji najgłośniej opowiadają się za tolerowaniem zachowania osobników, które w najbardziej jaskrawy sposób działają wbrew dotychczasowej ideologii działaczy.

"Dobry" przykład z napadem na dwóch transseksualistów - biedni uchodźcy o mało ich nie zamordowali, ale to przecież zuyyyyy katolicyzm jest odpowiedzialny za nietolerancję mniejszości!
mnie tez to dziwi.bo chyba gwałt to upodlenie najgorsze z mozliwych i ktos kto walczy o kobiety raczej o tym wie.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 15:13   #3636
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Dokładnie. I dlatego śmieszą mnie baby z Feminoteki (którą zawsze ceniłam... do tej pory), które transparentami zachęcają tych panów do przyjazdu. Ciekawe, czy popracowałyby takie jako np. recepcjonistki w hotelu uchodźczym Z daleka się wymądrzać to każda jest odważna.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 15:43   #3637
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
i słusznie obrazasz zwierzeta
Właśnie to miałam napisać

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
ja też się zgłaszam po ostrzeżenie - to nie są zwierzęta tj bydło
jak to nazwać?
http://demotywatory.pl/4604533/Gwalt

powiem Wam cholernie się cieszę ze w tych czasach wygrał konserwatywny PIS (oczywiście ręki sobie za nich uciąc nie dam) ale gdyby Tusk z Kopaczką dalej byli to mielibyśmy tego tatałajstwa na pęczki,co trzecia byłaby juz zgwałcona a co 10-ta w bonusie HIV-a

wczoraj wlazłam na tube i zaczełam oglądać niektóre materiały to jestem przerażona! jest tego od groma.każdy moze zobaczyć
przejśc/przejechać samochodem normalnie nie mozna
https://www.youtube.com/watch?v=ZNAstubGMcQ

albo sporo filmów dziejących sie w szkole
no makabra
https://www.youtube.com/watch?v=_k0KRSwF2S8
Dokładnie. Też przez całe życie byłam przeciwniczką PiS, ale teraz widzę, że to była jedyna możliwość uratować kraj.

Ciekawe, że na temat ogromnego zagrożenia HIV tak mało się mówi. W Afryce procent zakażonych jest wysoki, na dodatek występuje tam nowa zmutowana, nadzwyczaj agresywna odmiana HIV która doprowadza do śmierci już w ciągu 5 lat po zakażeniu.

Na yt są tysiące filmów nagranych przez ludzi, którzy widzieli na własne oczy zachowanie nielegalnych imigrantów. Trzeba być naprawdę zawziętym w swym postanowieniu pozostania ślepym na fakty, by nadal popierać przyjmowanie ich tutaj.

Ach, btw.
https://www.youtube.com/watch?v=bgbG3VAVD_k


Kryzys imigracyjny : niemiecki polityk wygadał się o co tu chodzi
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.

Edytowane przez efflorescence
Czas edycji: 2016-01-18 o 15:44
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-18, 16:14   #3638
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Trzeba być naprawdę zawziętym w swym postanowieniu pozostania ślepym na fakty, by nadal popierać przyjmowanie ich tutaj.
Te osoby są nie tyle ślepe na fakty, co przerażałaby je koniecznośc przyznania się do błędu. Albo kompletny brak wyobraźni - dopóki nic nie stanie się im lub ich rodzinom, co szkodzi wmawiać, że wszystko w porządku? Przecież one same na tym nie cierpię, więc o co chodzi? A że kogos tam się okrada czy gwałci...ee, to taki drobiazg.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 16:39   #3639
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Die Welt opublikował wywiad z woluntariuszką, która pracuje w największym obozie dla uchodzców w Hamburgu:

Tu w oryginale: http://www.welt.de/regionales/hambur...dringlich.html

Tutaj tłumaczenie na język polski: http://wpolityce.pl/swiat/278541-ros...burgu?strona=1
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 17:33   #3640
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Te osoby są nie tyle ślepe na fakty, co przerażałaby je koniecznośc przyznania się do błędu. Albo kompletny brak wyobraźni - dopóki nic nie stanie się im lub ich rodzinom, co szkodzi wmawiać, że wszystko w porządku? Przecież one same na tym nie cierpię, więc o co chodzi? A że kogos tam się okrada czy gwałci...ee, to taki drobiazg.


Mysle ze to jednak slepota i chęć widzenia tego, co chce sie widzieć. Tak jak kilkadziesiąt lat temu te środowiska lewicowe na zachodzie, które twierdzily, ze represje w ZSRR nie istnieją, Pol Pot nie morduje kambodzan a socjalizm/komunizm to najlepszy ustrój. A jak sie okazalo ze Stalin jednak mordowal masowo? Przeciez to Stalin, on umarł, nie wrzucajmy do jednego wora, teraz ZSRR pokaze jak cudowne jest

Ta sama logika zelazna jak dla mnie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-18, 17:48   #3641
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Te osoby są nie tyle ślepe na fakty, co przerażałaby je koniecznośc przyznania się do błędu. Albo kompletny brak wyobraźni - dopóki nic nie stanie się im lub ich rodzinom, co szkodzi wmawiać, że wszystko w porządku? Przecież one same na tym nie cierpię, więc o co chodzi? A że kogos tam się okrada czy gwałci...ee, to taki drobiazg.
Ta "ślepota" wynika właśnie z niechęci do przyznania się do błędu. Zbyt duży dysonans poznawczy, nie do zniesienia dla kruchej psychiki.
Plus wiara w dobry sprawiedliwy świat i dziecinne myślenie życzeniowe.


Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Die Welt opublikował wywiad z woluntariuszką, która pracuje w największym obozie dla uchodzców w Hamburgu:

Tu w oryginale: http://www.welt.de/regionales/hambur...dringlich.html

Tutaj tłumaczenie na język polski: http://wpolityce.pl/swiat/278541-ros...burgu?strona=1
Ja się dziwię, że oni się dziwią. Naprawdę sądzili, że ludzie bez podstawowej edukacji, bez wychowania, "z ulicy" chciałoby się powiedzieć gdyby nie to, że u nich często nawet ulic nie ma - że tacy ludzie po przyjeździe do Europy nagle zaczną się zachowywać po europejsku? Hello? A że u nich tak źle to niby z czego wynika? Z przypadku, z klimatu czy złego uroku? Właśnie z tego, że tacy są jak opisuje pani wolontariuszka.
Zachowanie godne 10-latka, a i to dość upośledzonego. I tak trzeba by ich traktować, a nie jak "dorosłych" "ludzi".

Jestem za tym, by każdy kto piśnie słówko o pomocy nielegalnym imigrantom pojechał sam pomóc
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.

Edytowane przez efflorescence
Czas edycji: 2016-01-18 o 17:58
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-19, 14:01   #3642
SteffiBlick
Raczkowanie
 
Avatar SteffiBlick
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 54
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Jeśli taki uchodźca przestrzega naszych praw, uczy się języka i ogólnie się asymiluje to ja nie mam nic przeciwko. Natomiast jeśli odstawia jakieś szopki i chce dostosowywać moją ojczyznę do swojej kultury to ja mogę własnoręcznie spakować takiego człowieka i wysłać tam skąd przyjechał bez możliwości ponownego przekroczenia granicy.
__________________
Bloguję - Steffi Blick
SteffiBlick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-19, 16:15   #3643
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Mam nadzieję, że to tylko głupi trolling. Nie chcę wierzyć w to, że Ci ludzie ("artyści") przerobili hymn, żeby pomóc nielegalnym imigrantom.

https://www.youtube.com/watch?v=dAX4vJiO9Aw
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-20, 18:19   #3644
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Szwedzi przyjmują już muzułmański sposób myślenia, że kobieta powinna chodzić ubrana w skafander kosmiczny, feminazistowski, czyli wszędzie widzą dyskryminację kobiet (nawet w tańcach cheerleaderek) czy po prostu są homkami i przeszkadza im widok ładnych dziewczyn, bo wolą chłopaków?

http://prostozmostu.net/kraj/polskie...iadaja-szwedom
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 15:13   #3645
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Kukiz chce referendum w tej sprawie.

http://dzienreferendalny.pl/
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 21:56   #3646
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
A jakie to ma znaczenie? Mówi, że trzeba wykazać tolerancję dla ich odmiennych norm, a ich odmienne normy są takie, że dopuszczają gwałty na dzieciach. Tolerujmy dalej, to się będzie rozszerzać ta plaga.
Ta pani powiedziała to w dokładnie odwrotnym kontekście - to muzułmanie mają być tolerancyjni wobec postaw, które wydają się im niemoralne. Proszę.wiec nie wieszać na niej psów.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 01:45   #3647
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Ta pani powiedziała to w dokładnie odwrotnym kontekście - to muzułmanie mają być tolerancyjni wobec postaw, które wydają się im niemoralne. Proszę.wiec nie wieszać na niej psów.
Zapytam tak: Czy jesteś osobą inteligentną czy wierzysz w to, że muzułmanie dostosują się do zasad ogólnie przyjętych w Europie?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-22, 06:11   #3648
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Zapytam tak: Czy jesteś osobą inteligentną czy wierzysz w to, że muzułmanie dostosują się do zasad ogólnie przyjętych w Europie?
Nie chcę się na ten temat wypowiadać - chciałam tylko sprostować kłamliwe informacje.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 00:14   #3649
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez SteffiBlick Pokaż wiadomość
Jeśli taki uchodźca przestrzega naszych praw, uczy się języka i ogólnie się asymiluje to ja nie mam nic przeciwko.
Tylko jeśli taki imigrant ma 4-krotnie więcej dzieci niż przeciętny Europejczyk, to logiczne że z czasem staniemy się mniejszością.

Dlatego przyjąć można, ale tylko na zasadzie Gastarbeiter. Póki pracujesz - możesz tutaj żyć i korzystać z dobrodziejstw naszej cywilizacji. Potem wracasz do siebie.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-24, 09:31   #3650
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Dlatego przyjąć można, ale tylko na zasadzie Gastarbeiter. Póki pracujesz - możesz tutaj żyć i korzystać z dobrodziejstw naszej cywilizacji. Potem wracasz do siebie.
Wprowadziłbym prawo mówiące o tym, że imigranci dostaliby obywatelstwo po 20 latach pracy.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:53   #3651
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Wprowadziłbym prawo mówiące o tym, że imigranci dostaliby obywatelstwo po 20 latach pracy.
Obywatelstwo nie jest potrzebne by dostawać zasiłek.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 09:55   #3652
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Obywatelstwo nie jest potrzebne by dostawać zasiłek.
Prawo zawsze można zmienić. W USA imigranci raczej nie mają co liczyć na pomoc rządu amerykańskiego.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 10:48   #3653
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Prawo zawsze można zmienić. W USA imigranci raczej nie mają co liczyć na pomoc rządu amerykańskiego.
Mi się pod tym względem podoba polityka Emiratów. Przyjechać możesz z wizą, a tę dostaniesz gdy jakaś firma zdecyduje się Cię zatrudnić. Tracisz pracę -> tracisz wizę -> musisz wyjechać. Wkraczasz w wiek emerytalny -> musisz odejść z pracy -> musisz wyjechać. Masz HIV albo inne poważne choroby/infekcje -> nie dostajesz wizy.
Żadnych socjalów dla imigrantów.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 15:02   #3654
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Skala sylwestrowych napaści na kobiety w Niemczech jest większa niż dotychczas podawano. Z poufnego raportu Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA), który cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Sueddeutsche Zeitung” („SZ”) wynika, że w noc sylwestrową kobiety były molestowane i okradane w 12 landach.
Dziennikarze WDR, NDR i „SZ“ ujawnili, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia łącznie 1076 zawiadomień o przestępstwach w noc sylwestrową. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, 384 to przypadki molestowania seksualnego, przy czym 116 z nich połączonych było z kradzieżą.

W Hamburgu zgłoszono 195 przypadków, z czego w większości to przestępstwa o podłożu seksualnym. Podobne ekscesy miały miejsce w Hesji (31 przypadków), w Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Pojedyncze przypadki miały miejsce w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary.

Wszystkie ofiary tych przestępstw to kobiety. Ich sprawcami, jak wynika z zeznań poszkodowanych i świadków, byli młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowym” lub „arabskim” wyglądzie.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,tit...?ticaid=1165b9
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 16:36   #3655
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Przejście się z krzyżem w ręku w Anglii jest ryzykowną sprawą. W każdym razie spróbuje tak zrobić jak będę tam na wycieczce:

https://www.youtube.com/watch?v=fA6XcyXsxXU

Edytowane przez Imperialista
Czas edycji: 2016-01-24 o 18:43
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 17:34   #3656
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

http://pikio.pl/niemcy-ambaras-na-ba...zcow-w-wodzie/
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 17:42   #3657
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Skoro Niemcy głosują na chadeków z CDU, socjalistów z SPD, lewaków z Linke czy zielonych ze Związku 90, to niech nie płaczą, bo sami wybrali Merkel i opozycję, przy której polityka Merkel jest wstrzemięźliwa (tak - z tego grona frakcja Merkel jest najbardziej eurosceptyczna).

Skoro zrobili ze swojego państwa schronisko dla zwierząt (uwaga - to jest przenośnia), to niech nie dziwi ich widok osób masturbujących się w basenach, molestujących młode dziewczyny i załatwiający potrzeby fizjologiczne w dowolnym miejscu,
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:02   #3658
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Ja rozumiem, że są ludzie, którzy opowiadają się całkowicie przeciw przyjmowaniu nielegalnych imigrantów ("uchodźców") jak i ci, którzy twierdzą, że przestępcy to tylko część, a reszta jest fajna i należy im pomóc.

Ale za cholerę nie mogę pojąć jak chorym trzeba być, by twierdzić, że oni wszyscy są super a doniesienia o przestępstwach to tylko propaganda i rasizm. Jak można wierzyć w to, że tysiące ludzi, którzy złożyli doniesienia po prostu kłamią? Jak?
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:40   #3659
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

genialny pomyl wladz niemieckich na rozwiazanie problemu: "Miasta liczą, że zawieszenie większej ilości regulaminów w języku angielskim może rozwiązać problem niesfornych uchodźców."

jak ladnie ktos podsumowal w komentarzu "Tego nie da sie wyplenic zadnym napisem , w zadnym jezyku.To jest praca kilku pokolen"

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

no bo padne....co mi wyskoczylo jako powiazany artykul: Kolonia: Kobiety przeciw ksenofobii. Rozdawały imigrantom kwiaty
http://pikio.pl/kolonia-kobiety-rozd...rantom-kwiaty/
to w sumie tak jakbym miala w domu psa ktory jak mi zrobi kupe na srodku pokoju to zamiast go skarcic to dam mu smakolyka majac nadzieje, ze nastepnym razem tego nie zrobi.... fuck logic.....
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-24, 19:59   #3660
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
genialny pomyl wladz niemieckich na rozwiazanie problemu: "Miasta liczą, że zawieszenie większej ilości regulaminów w języku angielskim może rozwiązać problem niesfornych uchodźców."

jak ladnie ktos podsumowal w komentarzu "Tego nie da sie wyplenic zadnym napisem , w zadnym jezyku.To jest praca kilku pokolen"

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

no bo padne....co mi wyskoczylo jako powiazany artykul: Kolonia: Kobiety przeciw ksenofobii. Rozdawały imigrantom kwiaty
http://pikio.pl/kolonia-kobiety-rozd...rantom-kwiaty/
to w sumie tak jakbym miala w domu psa ktory jak mi zrobi kupe na srodku pokoju to zamiast go skarcic to dam mu smakolyka majac nadzieje, ze nastepnym razem tego nie zrobi.... fuck logic.....
widocznie nie maja nawet krzty wyobrazni i słowo "gwałt " to dla nich abstrakcja. ba nawet nie maja krzty empatii wobec kobiet ktore na pewno sylwestrowej nocy nie zapomna do konca zycia.gdzie ta słynna "solidarnosc jajników"?
Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Skoro Niemcy głosują na chadeków z CDU, socjalistów z SPD, lewaków z Linke czy zielonych ze Związku 90, to niech nie płaczą, bo sami wybrali Merkel i opozycję, przy której polityka Merkel jest wstrzemięźliwa (tak - z tego grona frakcja Merkel jest najbardziej eurosceptyczna).

Skoro zrobili ze swojego państwa schronisko dla zwierząt (uwaga - to jest przenośnia), to niech nie dziwi ich widok osób masturbujących się w basenach, molestujących młode dziewczyny i załatwiający potrzeby fizjologiczne w dowolnym miejscu,
Imperlialisto zmien no te przenosnie bo mi rece opadają.Zwierze mam jedno w domu płci zenskiej i napisze ci tak - nie załatwi sie w domu mowy nie ma czasem nawet jest w domu 16h bez przerwy ( odmawia wyjscia) i nie ma absolutnie opcji zeby ja jakikolwiek pies (nawet banda) zgwałcił jezeli ona nie ma ochoty.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 11:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:09.