Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-10, 12:29   #91
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

A efekt jaki? Naturalny czy mocne podkreślenie?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:31   #92
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Cytat:
Napisane przez kamaO
A efekt jaki? Naturalny czy mocne podkreślenie?
Zależy ile razy sie maźniesz
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:37   #93
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

No to chyba się skuszę. Dzięki
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 11:45   #94
agula_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 21
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Ja stosuje olejek na noc i niestety nie widze za dużych zmian a na dodatek rano mam opuchnięte oczęta :-(
moze wypróbuje odżywkę Pierre Rene (kurcze chyba zle napisałam ) tylko mam problem bo nigdzie nie moge jej znaleźć szukałam np w rossmanie i nie ma
agula_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:58   #95
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

hmmm ja tez pamietam, jakie były moje pierwsze doświadczenia z tuszem i jakie ich efekty - długaśne gęste firanki... z natury mam dośc długie czarne rzęsy bo mam ciemna karnacje. teraz niestety nawet jak je pomaluje (a robie to prawie codziennie) nie uzyskuje takich efekrów jak kiedyś. teraz na dodatek zaczeły wypadac wiec postanowiłam odstawic tusz ( z cięzkim sercem) olejek używam juz od dośc dawna, myśle ze pozytywnie ziała na rzesy bo jak np. byłam chora i nie używałam tuszu a czasem na noc olejek to efekt był dobry,tzn rzęski sztywne i pare malutkich wlosków. niestety ja swoje dodatkowo męcze zalotka (ale z niej nie zrezygnuje) bo mam dośc grube włoski i niestty proste... tusze nieszczą rzesy... wiele z nich ma w swoim skladzie alkohol (denaturat) i inne niekiekawe substancje... ale nic nie daje tak magnetycznego spojrzenie jak dobry tusz pozdrawiam!!
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 15:57   #96
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

dziewczyny ja jestem w anglii i nei weim jak jest olejek rycynowy...pomozcie plisss
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 17:58   #97
malaga777
Raczkowanie
 
Avatar malaga777
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 134
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

hmmmm, z tego co znalazłam to olej rycynowy po ang. to castor oil jesli o to ci chodziło, powinien być chyba w angielskich aptekach albo sklepach ze zielarskich lub ze zdrową żywnościa. jak nie to zamów sobie z interetowych aptek ale chyba sie to nieopłaca bo koszt przesyłki przekroczy koszt olejku . pozdr.
__________________
malaga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 20:26   #98
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

dzieki narazie nie bylam nigdzie w aptece ale jak bede zapytam thx za info
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 22:22   #99
MonikaPrzybylska
Raczkowanie
 
Avatar MonikaPrzybylska
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Chrzanów/koło Krakowa
Wiadomości: 162
GG do MonikaPrzybylska
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

L_V, przepraszam że dopiero teraz odpisuję, długo mnie nie było na wizażu
Otóż ta oliwka to "Bambino" gdzieś przeczytałam że bardzo dobrze nawilża skórę, i nadaje się także dla osób ze skórą wrażliwą, bo jest przeznaczony Dla dzieci
Niemam "mgły" przed oczami, po jego użyciu.
Moja skóra pod powiekami wcześniej była opuchnięta, miałam podkówki pod oczami. Teraz jest lepiej.
Mam idealnie nawilżoną skórę
Polecam!

Aha, ja codziennie wieczorem nakładam czystą szczoteczką od tuszu olejek,
i zauważyłam że po jego użyciu rzęsy są mocniejsze, gęstsze i jakby podkręcone
A używam go dopiero 1 tydzień z przerwami, bo zapominam go nałożyć
Hurra! Ogólnie olejek rycynowy ma działanie wzmacniające.
Pozdrawiam Drogie wizażanki!
__________________
<Abstenget deus lacrimam Ab Ocultis>
Św.Jan
MonikaPrzybylska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 16:28   #100
anka_bzzz
Wtajemniczenie
 
Avatar anka_bzzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kremówkolandia
Wiadomości: 2 917
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

moje doświadczenia z olejkiem nie są za dobre - opuchnięte oczy. To chyba dlatego, że to taki tłuste... choć teraz mam prawie zawsze rano opuchnięte oczy - przez za długie przebywanie na wizażu.... (ale z tym radzi sobie w miarę maseczka Avonowska z Planet SPA)
obecnie mam odżywkę do rzęs Oriflame i nie narzekam, ale nie przyciemnia ona rzęs niestety. następnym razem wybiorę tą z Pierre Rene jak większość
do demakijażu polecam dwufazowy płyn L'Oreal. jest naprawdę fany - dla mnie co najważniesze - nie jest to mleczko i nie "mgli" mi oczu
anka_bzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 21:35   #101
Domcia_enha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Drogie Panie!
Mam powaŻNY problem, a dokładnie chodzi o moje 'biedne" rzęsy, Chodzi mi o to, ze 3 lata temu postanowilam sie regularnie malowac do szkoly. I bylo wszytko OK przez 1 klase i przez 2 do połowy. Od 2 polowy 2 klasy zaczęły mi "powoli" wypadac rzesy , Choc mi wypadały to i tak je malowalam i w drogerii pani poiwiedziala mi, ze najlepszym lekarstem na wypadajace rzesy jest olejek rycynowy [wtrace tutajj eszcze, ze kiedys wyrwałam sobie'kupke' rzes zalotka i takze powiedziano mi abym smarowala olejkiem rycynowym i faktycznie dalo rezultat rzesy odrosly takiej samej dlugosci!], a wracajc do obecnego stanu moich rzes to smarowalam kiedys olejkiem, ale rzesy chyba sie tak przywzyczaily, ze zaczely same wypadac nie wiem czy to normalne zjawisko czy nie...? i postanowilam Go juz nie uzywac. I akurat dzisija bylam u lekarza powiedziala, ze mam zazywac tabletki np. wyciag ze skrzypu polnego i narazie rzes nie malowac [nie mam nawet zamiaru bo mam wakacje i chce aby rzesy odpoczely;]] i jak bede malowala to mam uzywac tuszu np. La Roche Posa, Vichy, badz avene... pytalam takze o odzywki do rzes, ale podobno w nich jest duzo chemii i nie powinnam dodam, ze mam krotkie rzesy i sa cienkie.... z dnia na dzien przeraza mnie mysl, ze One tak wypadaja co kilkanascie dni... i czy oddzywka np, pierre arthest [czy jak to sie pisze] jest dobra i zawiera duza ilosc 'chemii'? prosze o pomoc !!
Domcia_enha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 17:48   #102
Tulipanek25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Cytat:
Napisane przez Athenka Pokaż wiadomość
Nic sie złego nie stanie dopóki nie dostanie sie do oka (szczypie i podraznia). Wystarczy nakropić na palec i delikatnie "przeczesać" rzęsami palec nasmarowany olejkiem. Ja tez stosuje na brwi i włosy (z dodatkiem żółtek, miodu i cytryny), naprawde jest skuteczny ale potrzebna jest systematyczność i cierpliwość.
Hej możesz napisać coś więcej o proprcjach tej mieszanki na włosy? czy na prawdę pomoże na wypadanie włosów? Proszę odp
Tulipanek25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 12:58   #103
Adusia017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 26
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Hej dziewczyny Mam problem i to spory (( Po jednej stronie oka mam normalne rzęsy uniesione lekko do góry na drugim niestety krótsze i proste.. Nie wiem czym to może być spowodowane bo zawsze tak samo malowałam rzęsy itd Proszę poradźcie mi co mogę z tym zrobić i jak to zatuszować ( Jeszcze na dodatek mam zapadniętą powiekę .... Jak ja nienawidzę swoich oczu! Czy tylko ja mam takie problemy ?:/ Dołączam zdjęcie
ocz.jpg
Adusia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:52   #104
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Po codziennym stosowaniu tuszu mam słabe rzęsy!

Cytat:
Napisane przez Adusia017 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam problem i to spory (( Po jednej stronie oka mam normalne rzęsy uniesione lekko do góry na drugim niestety krótsze i proste.. Nie wiem czym to może być spowodowane bo zawsze tak samo malowałam rzęsy itd Proszę poradźcie mi co mogę z tym zrobić i jak to zatuszować ( Jeszcze na dodatek mam zapadniętą powiekę .... Jak ja nienawidzę swoich oczu! Czy tylko ja mam takie problemy ?:/ Dołączam zdjęcie
Załącznik 4192690
Ja również nie mam identycznych rzęs w jednym i drugim oku. Ale przecież tego aż tak nie widać... otworzyłam zdjęcie zanim przeczytałam post i nawet tego nie zauważyłam, serio ja maluję normalnie. Troszeczkę się różnią, ale nie przejmuję się
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.