Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 14:28   #3211
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ziuta, ale tak samo rozne zdania lekarze maja z cisnieniem tak jak Piernik pisala, ona z moim cisnieniem byla by w szpitalu i to nawet lekarz by kazal. Mi lekarz (i polozna) kaza poczekac najpierw te 3-4 dni na dzialanie tabletek, no chyba, ze zacznie skakac mimo tabletek powyzej granicy - a caly czas sie jek trzyma, teraz tez mam 139/87, i dopoki nie przeleci powyzej 140/90 mam czekac na dzialanie tabletek. I odpoczywac, bo zarowno lekarz jak i polozna podejrzewaja, ze moje wyzsze cisnienie to czesciowo kwestia braku snu - a przez ostatnie 2 miesiace nie bylo doby z przespaniem wiecej niz 6-7 godzin, bo po prostu mi niewygodnie i soe ciagle krece. Lekarz to nawet uznal, ze jak mi nie przejdzie cisnienie w tej granicznej wysokosci to podniesiemy dawke - no ale to akurat srednio mi sie usmiecha, bo za tydzien mam termin i wole mimo wszystko szpital i wywolywanie (czy nawet cesarke w ostatecznosci, chociaz wole nie, bo sie za dlugo wszystko goi :/) niz kombinacje z tabletkami na 3 dni przed terminem. Troche bez sensu jak dla mnie. W efekcie sami sobie wynyslilismy, ze jesli cisnienie nie spadnie, to w weekend jedziemy do szpitala i niech mnie klada. Jesli podskoczy minimalnie ponad granice - tez szpital. Bo ja juz mam dosyc, zeby jeszcze na koniec z cisnieniem walczyc - daje tabletkom tyle czasu ile potrzebuja - wg internetu 3-4 dni powinny byc widoczne efelty, a po tygodniu pelne dzialanie.



Kupilam dzisiaj pampki z dady, te nowe premium, "2" jedna paczke na test. 78 szt 24,99. I chusteczki maja w promocji, przy zakupie 3 paczek cena 3,66 za jedna (3 w cenie 2). Skoro klops juz teraz ma 3,5 kg, to wiecej "1" zdecydowsnie juz nie dokupujemy, bo "2" tez mu beda pasowac. Zapas jedynek na jakis tydzien, moze dwa w porywach mamy, wiec styknie. Dzisiaj zamowie jeszcze otulacz jeden do spania, zeby mial. Na agito sa chyba z motherhood za 35 zl, a i tak to cory tza zamawiac bedziemy klocki lego, bo urodziny miala i to troche spozniony prezent bedzie.



Ale mi sie chce spac, w nocy dosc dobrze spalam, z przerwami lrotkimi oczywiscie, dzisiaj juz dwie drzemki zaliczone i planuje keszcze ze dwie co najmniej.

O, terz juz 123/86, czyli lepiej, wystarxzy ze posiedzialam dluzej
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-08-10 o 14:30
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 14:41   #3212
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Załącznik 6583756

Dziewczyny, przedstawiam wam Zuzie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witamy i zdrówka życzymy dla Zuzi i Mamy
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 15:00   #3213
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Ja mogę segregować u Ciebie, a Ty poprasujesz u mnie Taka wymiana
no nie wiem, to chyba kiepski układ szczególnie że już prawie skończylam

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Kupilam dzisiaj pampki z dady, te nowe premium, "2" jedna paczke na test. 78 szt 24,99. I chusteczki maja w promocji, przy zakupie 3 paczek cena 3,66 za jedna (3 w cenie 2). Skoro klops juz teraz ma 3,5 kg, to wiecej "1" zdecydowsnie juz nie dokupujemy, bo "2" tez mu beda pasowac. Zapas jedynek na jakis tydzien, moze dwa w porywach mamy, wiec styknie. Dzisiaj zamowie jeszcze otulacz jeden do spania, zeby mial. Na agito sa chyba z motherhood za 35 zl, a i tak to cory tza zamawiac bedziemy klocki lego, bo urodziny miala i to troche spozniony prezent bedzie.

O, terz juz 123/86, czyli lepiej, wystarxzy ze posiedzialam dluzej
fajnie że się ciśnienie normuje
moja sąsiadka sobie bardzo chwali te nowe dady, tez wzięłam paczke na sprobowanie, moze akurat podpasują
ten otulacz to bawełna czy bambus? podrzuć link
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 15:18   #3214
pysiaczek21
Raczkowanie
 
Avatar pysiaczek21
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej! gratuluję wszystkim rozpakowanym! Przepiękne dzieciaczki. ❤ a wszystkim jeszcze nie rozpakowanym życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania!
pysiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 15:34   #3215
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
oto jest Kasia 3540,54cm,9/10. przyszła na świat 09.08.2016 o 13.
Próbujemy KP, powoli dochodzimy do siebie
poczytamy Was pozniej
gratuluję! Mała jest cudna!
ale ma dużo włosków
Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
.

Ja po wizycie. Dostałam skierowanie do szpitala celem rozwiązania ciąży z powodu nadciśnienia i rozważenie cc.. Mała waży 3020g. Szyjka 1,5cm, bez rozwarcia.. Po wizycie pojechałam do szpitala skonsultować kiedy mam się zgłosić- zastepca ordynatora uważa,że nie ma powodów do zakończenia ciąży , że mogą mnie przyjąć na obserwacje.. zaje..iście.. Czekam aż mój gin oddzwoni i będę go pytać co mam robić
Czytając pierwsze zdanie pomyślalam "W końcu jakieś konkrety".. Bedziesz miała 'to' już z głowy a tu d*pa eh Zawsze znajdzie się lekarz co pokrzyżuje plany Co lekarz to inna opinia..
Trzymam kciuki, by pozytywnie się wszystko rozwiązało..

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Na ktg skurcze były ale niezbyt szalone Takie jak wcześniej miałam Ale czop cały czas odchodzi
Tętno malutkiej ok I gbs ujemny

Przełożyłam kosmetyczkę na jutro na wszelki wypadek miałam na 18 sierpnia ale to może już być za późno

Grunt, ze w ogole się jakieś zapisaly
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 15:46   #3216
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
no nie wiem, to chyba kiepski układ szczególnie że już prawie skończylam



fajnie że się ciśnienie normuje
moja sąsiadka sobie bardzo chwali te nowe dady, tez wzięłam paczke na sprobowanie, moze akurat podpasują
ten otulacz to bawełna czy bambus? podrzuć link


Bawelna, link podesle jak bede na kompie ewentualnie wejdz na agito i wpisz otulaczek i powinny Ci wyskoczyc
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 16:55   #3217
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Bawelna, link podesle jak bede na kompie ewentualnie wejdz na agito i wpisz otulaczek i powinny Ci wyskoczyc
już mam w sumie to nie pomyślałam nawet że agito takie rzeczy ma

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła

Cytat:
" Nina jest idealna, jest sliczna. Caly personel sie zachwycal, hehe. Ma czarne wlosy. 2900, 54 cm. Mowia, ze modelka."
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 17:01   #3218
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
już mam w sumie to nie pomyślałam nawet że agito takie rzeczy ma

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła


Maja na agito, tez nie wiedzialam szczerze mowiac, przez przypadek znalazlam



__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:30   #3219
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Virginia, przy tyłu odwiedzających nie chciałabym być z tobą na jednej sali...

Pierniku, może to nieglupie iść na obserwację. U nas na patologii codziennie 3x ktg, co dwie godziny podsłuchiwanie tętna płodu, ciśnienie co kilka godzin mierzone, więc dla dziecka bezpiecznie. No i jak podskoczy ci w szpitalu, to zadziałałają raz dwa. Poza tym (tak było w moim szpitalu), nie trzymali do tp, tylko rozwiązywali dziewczynom w max 38tc. Może tak ci nagadał, żeby zniechęcić, ale jakbyś już u nich leżała, to po co Cię tyle trzymać...
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:44   #3220
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Człowiek się ogarnia w ciągu dnia, a tu tyle wieści - szkoda, że cytowanie mi gdzieś zniknęło. :X

Gratuluję kolejnym rozpakowanym! Słodkie dzieciaczki!
Brawa dla tych, które mają dobre wyniki badań!
Zazdroszczę wyłażącego czopa...

Ja dzisiaj tradycyjnie, pobudka o 4. Tyle dobrego, że jakoś sobie podrzemałam do 8...
Lepiej się dzisiaj czuję, nawet humor mi powrócił, więc zabrałam się za ogarnięcie łazienki, zrobiłam odświeżające kostki z kwasku cytrynowego i sody oczyszczonej (zobaczymy, co z tego wyjdzie...), odparzyłam i wyczyściłam wszystkie zabawki i laktator (w końcu). A, ja mam elektryczny LOVI prolactis - ktoś kiedyś pytał chyba...
Posegregowałam ciuchy, jakie ostatnio dostaliśmy (od dziadków i rodziny) i dokupiliśmy ostatnio (nie mogłam się oprzeć tej promocji w smyku, a TŻ wczoraj odebrał...) i wstawiłam pierwsze z 3 prań :O I jeszcze mam parę.

Niech Syn już wychodzi. Chcę go przytulić! TŻ codziennie wychodząc do pracy mówi do brzucha: Synu, dziś jest piękna data na Twoje urodziny
Awwww jakie slodkie

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo

Edytowane przez Orange_tree1
Czas edycji: 2016-08-10 o 17:45
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:51   #3221
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość

z tym wywoływaniem to fakt - jeśli tak czy inaczej miałoby być to lepiej szybciej... a robisz coś żeby przyspieszyć? jakaś herbatka z liści malin, spacery, schody, seksy? bo może jeszcze by się zaczęło samoistnie?
coś tam robię,ale mam wrażenie ,że u mnie więcej się działo pod katem porodu w 20-28tc niż teraz.. dziecko wysoko, brzuszek mięciutki..

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ziuta, ale tak samo rozne zdania lekarze maja z cisnieniem tak jak Piernik pisala, ona z moim cisnieniem byla by w szpitalu i to nawet lekarz by kazal. Mi lekarz (i polozna) kaza poczekac najpierw te 3-4 dni na dzialanie tabletek, no chyba, ze zacznie skakac mimo tabletek powyzej granicy - a caly czas sie jek trzyma, teraz tez mam 139/87, i dopoki nie przeleci powyzej 140/90 mam czekac na dzialanie tabletek. I odpoczywac, bo zarowno lekarz jak i polozna podejrzewaja, ze moje wyzsze cisnienie to czesciowo kwestia braku snu - a przez ostatnie 2 miesiace nie bylo doby z przespaniem wiecej niz 6-7 godzin, bo po prostu mi niewygodnie i soe ciagle krece. Lekarz to nawet uznal, ze jak mi nie przejdzie cisnienie w tej granicznej wysokosci to podniesiemy dawke - no ale to akurat srednio mi sie usmiecha, bo za tydzien mam termin i wole mimo wszystko szpital i wywolywanie (czy nawet cesarke w ostatecznosci, chociaz wole nie, bo sie za dlugo wszystko goi :/) niz kombinacje z tabletkami na 3 dni przed terminem. Troche bez sensu jak dla mnie. W efekcie sami sobie wynyslilismy, ze jesli cisnienie nie spadnie, to w weekend jedziemy do szpitala i niech mnie klada. Jesli podskoczy minimalnie ponad granice - tez szpital. Bo ja juz mam dosyc, zeby jeszcze na koniec z cisnieniem walczyc - daje tabletkom tyle czasu ile potrzebuja - wg internetu 3-4 dni powinny byc widoczne efelty, a po tygodniu pelne dzialanie.



Kupilam dzisiaj pampki z dady, te nowe premium, "2" jedna paczke na test. 78 szt 24,99. I chusteczki maja w promocji, przy zakupie 3 paczek cena 3,66 za jedna (3 w cenie 2). Skoro klops juz teraz ma 3,5 kg, to wiecej "1" zdecydowsnie juz nie dokupujemy, bo "2" tez mu beda pasowac. Zapas jedynek na jakis tydzien, moze dwa w porywach mamy, wiec styknie. Dzisiaj zamowie jeszcze otulacz jeden do spania, zeby mial. Na agito sa chyba z motherhood za 35 zl, a i tak to cory tza zamawiac bedziemy klocki lego, bo urodziny miala i to troche spozniony prezent bedzie.



Ale mi sie chce spac, w nocy dosc dobrze spalam, z przerwami lrotkimi oczywiscie, dzisiaj juz dwie drzemki zaliczone i planuje keszcze ze dwie co najmniej.

O, terz juz 123/86, czyli lepiej, wystarxzy ze posiedzialam dluzej
dobrze,że u Ciebie spadło ciśnienie..za to u mnie skoczyło..nie wiem czy nie pojadę jeszcze dziś jak nie spadnie..wszystko przez stres..

Cytat:
Napisane przez pysiaczek21 Pokaż wiadomość
Hej! gratuluję wszystkim rozpakowanym! Przepiękne dzieciaczki. ❤ a wszystkim jeszcze nie rozpakowanym życzę szybkiego i bezbolesnego rozwiązania!
a co u Ciebie?

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość


melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła


---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Virginia, przy tyłu odwiedzających nie chciałabym być z tobą na jednej sali...

Pierniku, może to nieglupie iść na obserwację. U nas na patologii codziennie 3x ktg, co dwie godziny podsłuchiwanie tętna płodu, ciśnienie co kilka godzin mierzone, więc dla dziecka bezpiecznie. No i jak podskoczy ci w szpitalu, to zadziałałają raz dwa. Poza tym (tak było w moim szpitalu), nie trzymali do tp, tylko rozwiązywali dziewczynom w max 38tc. Może tak ci nagadał, żeby zniechęcić, ale jakbyś już u nich leżała, to po co Cię tyle trzymać...
tak Kasia myślę,że to pierwsza reakcja fochowa, a jak mnie przyjmą to będzie inaczej..masz rację z tym nadzorem..

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Awwww jakie slodkie

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
fajnie,że wizyta udana..gbsem się nie przejmuj.. masz zamiar skorzystać z tensów?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 17:56   #3222
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Awwww jakie slodkie

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
wannę do rodzenia w niej czy do imersji wodnej w celu zmniejszenia bólu? bo u mnie nie można w wannie rodzić jak gbs dodatni jest
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:56   #3223
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Znowuzapomnialamhasla gratuluję

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 17:59   #3224
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
A w ogole dzis wychodzimy do domu!!
O 12 bedzie po nas Tz!
Alez sie ciesze!


Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Taaak, przyszło miłe ochłodzenie. <3
Zastanawiam się od wczoraj nad tym magnezem w Mama DHA, który jeszcze przyjmuję, ale skoro ginekolog kazał mi to brać, to niech będzie. Zresztą bez tego może w ogóle bym nie spała, bo nogi są takie niespokojne. No ale mam nadzieję, że sobie czegoś tym nie przyblokuję.
Mi o dziwo po odstawieniu magnezu nie wróciły niespokojne nogi, za to po przeczytaniu dziś Twojego posta i owszem Mam niespokojną prawą nogę na zmianę z lewą od kilku godzin

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dobra, nie ma już wątpliwości. Właśnie wyleciała wielka kula brązowego śluzu
Sorry za szczegóły ale tu mogę sobie na to pozwolić
jakkolwiek źle to zabrzmi, tez bym chciała, żeby wyleciała ze mnie wielka kula brązowego śluzu

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
oto jest Kasia 3540,54cm,9/10. przyszła na świat 09.08.2016 o 13.
Próbujemy KP, powoli dochodzimy do siebie
poczytamy Was pozniej
Gratulacje!!! Piękności

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Dostałam skierowanie do szpitala celem rozwiązania ciąży z powodu nadciśnienia i rozważenie cc.. Mała waży 3020g. Szyjka 1,5cm, bez rozwarcia.. Po wizycie pojechałam do szpitala skonsultować kiedy mam się zgłosić- zastepca ordynatora uważa,że nie ma powodów do zakończenia ciąży , że mogą mnie przyjąć na obserwacje.. zaje..iście.. Czekam aż mój gin oddzwoni i będę go pytać co mam robić
Hmmm...no to niezła zagwostka...mam nadzieję, że Twój gin podejmie ostateczną decyzję co w takiej sytuacji

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
[/COLOR]melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła
Super

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
Dobrze, że położna ok, gbs - no cóż, musisz się tylko pilnować z szybkim wyjazdem do szpitala

Lekarka zastępująca moją prowadzącą nie powiedziała nic poza "ciemno, głucho i zamknięte" o mojej szyjce Kazała tylko się obserwować uważnie w kwestii odczuwania ruchów i jeśli będę miała wrażenie, że jest ich mniej czy słabsze, to na IP. Ale jako, że termin mam na 15-17.08, a 17-tego właśnie mam zaplanowane ktg w szpitalu, to mam się póki co nie martwić, ale też nie spodziewać porodu przed końcem tygodnia
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:06   #3225
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Awwww jakie slodkie

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
a ten tens według niej serio pomaga?? ja pożyczyłąm sobie to urządzenie od kuzynki, ale jestem tak jakoś sceptycznie nastawiona...

u mnie niestety też gbs dodatni
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:08   #3226
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość

Ale mi sie chce spac, w nocy dosc dobrze spalam, z przerwami lrotkimi oczywiscie, dzisiaj juz dwie drzemki zaliczone i planuje keszcze ze dwie co najmniej.

O, terz juz 123/86, czyli lepiej, wystarxzy ze posiedzialam dluzej
To dobrze, że już lepiej.

Ja też spałabym i spała.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość


melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła
Ale super!

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość

Melduje po wizycie w szpitalu. Położna z którą mam rodzić całkiem fajna babka Szpital no cóz średnio urokliwe miejsce

Radziła sobie kupić elektrody do TENSa i obiecała spróbować załatwić wannę jak będę rodzić.

Jak chodzilam po porodówce i widziałam mamy z dzieciaczkami to się wzruszyłam :P Zazdroszczę każdej która ma już maleństwo w ramionach <3

Przy okazji odebrałam gbs ... niestety dodatni
To fajnie, że położna w porządku i wiesz już czego się spodziewać po szpitalu.
Z GBS szkoda, ale dostaniesz antybiotyk i będzie ok.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
coś tam robię,ale mam wrażenie ,że u mnie więcej się działo pod katem porodu w 20-28tc niż teraz.. dziecko wysoko, brzuszek mięciutki..


dobrze,że u Ciebie spadło ciśnienie..za to u mnie skoczyło..nie wiem czy nie pojadę jeszcze dziś jak nie spadnie..wszystko przez stres..
Pewnie stres. Oby się ustabilizowało, a najwyżej wybierz się tam.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość


Mi o dziwo po odstawieniu magnezu nie wróciły niespokojne nogi, za to po przeczytaniu dziś Twojego posta i owszem Mam niespokojną prawą nogę na zmianę z lewą od kilku godzin

Lekarka zastępująca moją prowadzącą nie powiedziała nic poza "ciemno, głucho i zamknięte" o mojej szyjce Kazała tylko się obserwować uważnie w kwestii odczuwania ruchów i jeśli będę miała wrażenie, że jest ich mniej czy słabsze, to na IP. Ale jako, że termin mam na 15-17.08, a 17-tego właśnie mam zaplanowane ktg w szpitalu, to mam się póki co nie martwić, ale też nie spodziewać porodu przed końcem tygodnia
Mój post przypomniał o tym Twoim nogom?! O rety, oby jednak się uspokoiły.

No to szkoda, że zdaniem lekarki pozamykane...

Ale nigdy nic nie wiadomo.

Edytowane przez florencee
Czas edycji: 2016-08-10 o 18:10
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:37   #3227
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
coś tam robię,ale mam wrażenie ,że u mnie więcej się działo pod katem porodu w 20-28tc niż teraz.. dziecko wysoko, brzuszek mięciutki..


dobrze,że u Ciebie spadło ciśnienie..za to u mnie skoczyło..nie wiem czy nie pojadę jeszcze dziś jak nie spadnie..wszystko przez stres..


a co u Ciebie?




---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------


tak Kasia myślę,że to pierwsza reakcja fochowa, a jak mnie przyjmą to będzie inaczej..masz rację z tym nadzorem..


fajnie,że wizyta udana..gbsem się nie przejmuj.. masz zamiar skorzystać z tensów?
Wiesz średnio wierzę w ten TENS ale 30zł na elektrody to nie majątek a jakby miało cokolwiek pomóc wolę mieć niż nie
Muszę w coś wierzyć

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
wannę do rodzenia w niej czy do imersji wodnej w celu zmniejszenia bólu? bo u mnie nie można w wannie rodzić jak gbs dodatni jest
Niestety w szpitalu w ogóle rzadko można rodzić w wannie, bardziej do zmniejszania bólu a co do GBS i wanny nic nie mówiła, że są jakieś zależności

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość



Mi o dziwo po odstawieniu magnezu nie wróciły niespokojne nogi, za to po przeczytaniu dziś Twojego posta i owszem Mam niespokojną prawą nogę na zmianę z lewą od kilku godzin


jakkolwiek źle to zabrzmi, tez bym chciała, żeby wyleciała ze mnie wielka kula brązowego śluzu


Gratulacje!!! Piękności


Hmmm...no to niezła zagwostka...mam nadzieję, że Twój gin podejmie ostateczną decyzję co w takiej sytuacji


Super


Dobrze, że położna ok, gbs - no cóż, musisz się tylko pilnować z szybkim wyjazdem do szpitala

Lekarka zastępująca moją prowadzącą nie powiedziała nic poza "ciemno, głucho i zamknięte" o mojej szyjce Kazała tylko się obserwować uważnie w kwestii odczuwania ruchów i jeśli będę miała wrażenie, że jest ich mniej czy słabsze, to na IP. Ale jako, że termin mam na 15-17.08, a 17-tego właśnie mam zaplanowane ktg w szpitalu, to mam się póki co nie martwić, ale też nie spodziewać porodu przed końcem tygodnia
Ze mnie taka panikara, że i tak będę zapewne za wcześnie

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość
a ten tens według niej serio pomaga?? ja pożyczyłąm sobie to urządzenie od kuzynki, ale jestem tak jakoś sceptycznie nastawiona...

u mnie niestety też gbs dodatni
Nie wiem czy pomaga, ona mówiła, że różnie kobiety mówią, ale mam nadzieję, że u mnie cokolwiek pomoże
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:37   #3228
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Virginia, przy tyłu odwiedzających nie chciałabym być z tobą na jednej sali...

...

Dokładnie to samo sobie pomyslałam....oczywiście każdy ma prawo do swoich decyzji, ale ja zamierzam przez te dni w szpitalu ograniczać odwiedzające mnie osoby do męża, ewentualnie mamy.

Znowuzapomnialamhasla gratulacje! Oby teraz Twoje samopoczucie było juz tylko dobre
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 18:40   #3229
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez joasia4786 Pokaż wiadomość
Witamy i zdrówka życzymy dla Zuzi i Mamy
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
już mam w sumie to nie pomyślałam nawet że agito takie rzeczy ma

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

melduję że znowuzapomnialamhasla urodziła
Doczekała się! Gratulacje! Witamy Nine!
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-10, 18:48   #3230
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Ja juz potrzebuje zeby Maks ze mnie wyszedł! bo znow Zaczynam świrować, za mało sie rusza to sie boje ze cos mu sie stało, za duzo sie rusza to znow sie martwię! i co z tego ze nic mi nie dolega skoro sie martwię o dziecko
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 19:21   #3231
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.dzięki

dzięki dziewczyny!!!
na koniec wpadł jeszcze mój brat.
oj dość mam wizyt na dziś, zwłaszcza ze w tym 4 dzieci była...
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 19:43   #3232
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.dzięki

witam,
dzisiejszym rozpakowanym gratuluję jak zwykle nie mam siły nadrabiać tak dużo, a piszecie sporo

Byłam dziś u lekarza i coś zaczyna się dziać. Czop odchodzi, główka nisko, rozwarcie na 1 cm, szyjka otwiera się

lekarz prognozuje, że mogę na dniach już urodzić
ale gdyby się tak nie stało to 20 sierpnia mam się zgłosić do szpitala już na wywołanie

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja juz potrzebuje zeby Maks ze mnie wyszedł! bo znow Zaczynam świrować, za mało sie rusza to sie boje ze cos mu sie stało, za duzo sie rusza to znow sie martwię! i co z tego ze nic mi nie dolega skoro sie martwię o dziecko
też tak mam

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dokładnie to samo sobie pomyslałam....oczywiście każdy ma prawo do swoich decyzji, ale ja zamierzam przez te dni w szpitalu ograniczać odwiedzające mnie osoby do męża, ewentualnie mamy
też chciałam ale jak powiedziałam to mojej mamie to się popłakała i obraziła więc nic z tego nie wyjdzie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 19:46   #3233
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Wiesz średnio wierzę w ten TENS ale 30zł na elektrody to nie majątek a jakby miało cokolwiek pomóc wolę mieć niż nie
Muszę w coś wierzyć



Niestety w szpitalu w ogóle rzadko można rodzić w wannie, bardziej do zmniejszania bólu a co do GBS i wanny nic nie mówiła, że są jakieś zależności



Ze mnie taka panikara, że i tak będę zapewne za wcześnie



Nie wiem czy pomaga, ona mówiła, że różnie kobiety mówią, ale mam nadzieję, że u mnie cokolwiek pomoże

Warto spróbować tego TENSa na pewno.

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja juz potrzebuje zeby Maks ze mnie wyszedł! bo znow Zaczynam świrować, za mało sie rusza to sie boje ze cos mu sie stało, za duzo sie rusza to znow sie martwię! i co z tego ze nic mi nie dolega skoro sie martwię o dziecko

Oj, nie martw się, różnie to bywa z aktywnością dzieciaków, jak się boisz to zawsze możesz liczyć ruchy (czy jest 10 serii od 9 do 21 - tak mi kazali w szpitalu), ewentualnie na ktg podjechać.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny!!!

na koniec wpadł jeszcze mój brat.

oj dość mam wizyt na dziś, zwłaszcza ze w tym 4 dzieci była...

Ale najazd wizyt, ech. :P Mam nadzieję, że uda Ci się odpocząć.

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
witam,
dzisiejszym rozpakowanym gratuluję jak zwykle nie mam siły nadrabiać tak dużo, a piszecie sporo

Byłam dziś u lekarza i coś zaczyna się dziać. Czop odchodzi, główka nisko, rozwarcie na 1 cm, szyjka otwiera się

lekarz prognozuje, że mogę na dniach już urodzić
ale gdyby się tak nie stało to 20 sierpnia mam się zgłosić do szpitala już na wywołanie

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



też tak mam

To fajnie, że coś się zaczyna. Ja mam podobnie, utrata czopa, 1 cm, otwarcie, nisko główka, super by było jakby to "na dniach" się sprawdziło.
A przypomnisz jaki masz TP, że już 20-tego wywoływanie ma być? Bo nie ten 28 z pierwszej strony to pamiętam...

Edytowane przez florencee
Czas edycji: 2016-08-10 o 19:47
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 19:46   #3234
Niezapominajka 89
Raczkowanie
 
Avatar Niezapominajka 89
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 245
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Virginia, znowuzapomnialamhasla gratuluje

Piernik cos w tym jest że co lekarz to inna opinia a później się człowiek tylko denerwuje. Moja mama mówiła mi że najlepiej, aby ciążę prowadził lekarz ze szpitala w którym się będzie rodzić i w następnej ciąży jej posłucham. Koleżanka tak ma i zupełnie inne traktowanie niż z ulicy do szpitala przyjść. Kontaktowałaś sie już ze swoim ginem w tej sprawie? Daj znać.

Pati0090 super że zaczęło się coś u Ciebie dziać.

Ja dziś cały dzień praktycznie przeleżałam i nie zapeszając ból boku ustaję mam nadzieję że już nie wróci.
Niezapominajka 89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 19:52   #3235
agnszp
Rozeznanie
 
Avatar agnszp
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 851
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Florencee staram sie nie przejmować, ale dzis mam chyba taki dzien po prostu jakis niespokojny. Liczenie ruchów jest ciężkie bo ja nie wiem jak te jego rozpychanie liczyć? Juz po prostu czuje ze musi wyjsć mógłby sie słuchać matki juz teraz
agnszp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 20:08   #3236
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
Ja po wizycie. Dostałam skierowanie do szpitala celem rozwiązania ciąży z powodu nadciśnienia i rozważenie cc.. Mała waży 3020g. Szyjka 1,5cm, bez rozwarcia.. Po wizycie pojechałam do szpitala skonsultować kiedy mam się zgłosić- zastepca ordynatora uważa,że nie ma powodów do zakończenia ciąży , że mogą mnie przyjąć na obserwacje.. zaje..iście.. Czekam aż mój gin oddzwoni i będę go pytać co mam robić
ehhh masakra z tymi lekarzami

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Florencee staram sie nie przejmować, ale dzis mam chyba taki dzien po prostu jakis niespokojny. Liczenie ruchów jest ciężkie bo ja nie wiem jak te jego rozpychanie liczyć? Juz po prostu czuje ze musi wyjsć mógłby sie słuchać matki juz teraz
dla mnie też liczenie ruchów jest ciężkie bo mnie zawsze lekarz wyzywa, że za dużo naliczyłam ale co mam zrobić jak ja tak czuje

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
To fajnie, że coś się zaczyna. Ja mam podobnie, utrata czopa, 1 cm, otwarcie, nisko główka, super by było jakby to "na dniach" się sprawdziło.
A przypomnisz jaki masz TP, że już 20-tego wywoływanie ma być? Bo nie ten 28 z pierwszej strony to pamiętam...
tam jest już dawno nieaktualny. Termin mam na 13 sierpnia czyli na tą sobote
Może razem urodzimy

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Dobra, nie ma już wątpliwości. Właśnie wyleciała wielka kula brązowego śluzu
Sorry za szczegóły ale tu mogę sobie na to pozwolić
u mnie biała i to przy lekarzu a w domu kolejna ale taka niewielka

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
chyba najwczesniej za dwa lata. Przynajmniej tak ustaliliśmy z TZtem narazie. Fajna róznica wieku, tak jak pomiedzy mną, a starszym bratem.
my też byśmy chcieli za dwa lata drugie
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:13   #3237
Georgia1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
oto jest Kasia 3540,54cm,9/10. przyszła na świat 09.08.2016 o 13.
Próbujemy KP, powoli dochodzimy do siebie
poczytamy Was pozniej
Georgia1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:24   #3238
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.dzięki

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny!!!
na koniec wpadł jeszcze mój brat.
oj dość mam wizyt na dziś, zwłaszcza ze w tym 4 dzieci była...
U nas ponizrj 18 roku zycoa nie wpuszczają nawet na korytarz. Trzeba z wozeczkiem podjechac pod szklane drzwi i tam mogą dzieci zobaczyc noworodka.
A jak przychodziło więcej osób niz 1 to dziewczyny zabieraly dzieciaki na korytarz, żeby nie wchodziło tyle osob do sali.
Ja mialam to szczęście że sporo byłam sama w sali. Mój mąż nikomu nie przeszkadzał a i ja sie czułam swobodniej bo jednak spr krocze bardzo często.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:50   #3239
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

To dołączam do grona tych u których nic sie nie dzieje :pała: "wykrywacz kłamstw" - ktg nic zupełnie nie wykazał. Nic sie nie rozwiera. Wód dużo, za tydzien wizyta...
Trochę sie zasmuciłam ale gin mówi, ze wszystko musi dojrzeć i mam sie cieszyć, ze jest tak a nie inaczej. Powiedział, ze tak 10-14 dni jeszcze. Nasmilaismy sie trochę bo mówi, przy TZ tez, ze poza tym nie widzial nikogo kto by tak biegał, ze rodzi. I ze ja nie chodzę tylko biegam i jak zwolnię to znaczyć to bedzie ze cos sie dzieje. Mała wazy 3300 i ma dużo włosków i podobna do taty choć gin mówił Że widzi tez podobieństwo do mamy

Pytałam o znieczulenia jak to wyglada to mówił mi o gazie i dolarganie ale mówi, ze przy pierwszej ciazy raczej sie nie myśli o takich rzeczach i ze jestem sprawna i ze powinno pójść lekko. Pocieszył mnie trochę ciekawe ile w tym bedzie prawdy ale jakoś mnie tak pozytywnie nastroił. Także czekamy kolejny tydzien i mamy zobaczyć czy cos tam sie zadxieje....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-10, 21:56   #3240
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość





jakkolwiek źle to zabrzmi, tez bym chciała, żeby wyleciała ze mnie wielka kula brązowego śluzu


Lekarka zastępująca moją prowadzącą nie powiedziała nic poza "ciemno, głucho i zamknięte" o mojej szyjce Kazała tylko się obserwować uważnie w kwestii odczuwania ruchów i jeśli będę miała wrażenie, że jest ich mniej czy słabsze, to na IP. Ale jako, że termin mam na 15-17.08, a 17-tego właśnie mam zaplanowane ktg w szpitalu, to mam się póki co nie martwić, ale też nie spodziewać porodu przed końcem tygodnia
ciężarne to jednak mają marzenia
szkoda,że szyjka niegotowa..ale może jeszcze się rozkręci z dnia na dzień..

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Wiesz średnio wierzę w ten TENS ale 30zł na elektrody to nie majątek a jakby miało cokolwiek pomóc wolę mieć niż nie
Muszę w coś wierzyć
wiara czyni cuda...

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Virginia, przy tyłu odwiedzających nie chciałabym być z tobą na jednej sali...
może ma jednoosobową.. jeśli nie - to współczuję pozostałym..
a co u Was? jak M. przyjął dziewczynki?

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Ja juz potrzebuje zeby Maks ze mnie wyszedł! bo znow Zaczynam świrować, za mało sie rusza to sie boje ze cos mu sie stało, za duzo sie rusza to znow sie martwię! i co z tego ze nic mi nie dolega skoro sie martwię o dziecko
jak się martwisz ruchami to zawsze możesz podjechać na IP..

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
witam,
dzisiejszym rozpakowanym gratuluję jak zwykle nie mam siły nadrabiać tak dużo, a piszecie sporo

Byłam dziś u lekarza i coś zaczyna się dziać. Czop odchodzi, główka nisko, rozwarcie na 1 cm, szyjka otwiera się

lekarz prognozuje, że mogę na dniach już urodzić
ale gdyby się tak nie stało to 20 sierpnia mam się zgłosić do szpitala już na wywołanie



też tak mam



też chciałam ale jak powiedziałam to mojej mamie to się popłakała i obraziła więc nic z tego nie wyjdzie
to trzymam kciuki za rozkręcenie akcji..

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Virginia, znowuzapomnialamhasla gratuluje

Piernik cos w tym jest że co lekarz to inna opinia a później się człowiek tylko denerwuje. Moja mama mówiła mi że najlepiej, aby ciążę prowadził lekarz ze szpitala w którym się będzie rodzić i w następnej ciąży jej posłucham. Koleżanka tak ma i zupełnie inne traktowanie niż z ulicy do szpitala przyjść. Kontaktowałaś sie już ze swoim ginem w tej sprawie? Daj znać.

Pati0090 super że zaczęło się coś u Ciebie dziać.

Ja dziś cały dzień praktycznie przeleżałam i nie zapeszając ból boku ustaję mam nadzieję że już nie wróci.
ja na początku ciąży nie wiedziałam gdzie będę rodzić..rozważałam różne opcje. Natomiast lekarza mam zaufanego i zależało mi,żeby być pod jego opieką,ale wiedziałam,że wiąże się to z tym,że w przypadku trafienia do szpitala nie będzie miał kontroli nad moją sytuacją.. Rzeczywiście bezpieczniej byłoby mieć lekarza ze szpitala, w którym przebywam,ale trudno..

Jestem w szpitalu. W domu skoczyło mi ciśnienie i nie chciałam dopuścić do jakieś niebezpiecznej sytuacji. Teraz spada.Dostałam leki. dwa ktg, usg, badanie. Nie wiem co postanowią dalej. Mój gin zanim jeszcze wiedziałam,że ciśnienie mam wyższe radził,żeby stawiła się na obserwacje a w razie gdyby nie chcieli zakończyć ciąży to mogę się wypisać i skieruje mnie do innego szpitala..
spokojnej nocy dziewczyny
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.