Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 18:01   #1
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265

Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów


Mam nadzieję że wątku takiego jeszcze nie ma. Wyszukiwarkę uruchomiłam i jeżeli jest nawet taki wątek to nie da się znaleźć :/

Do rzeczy. Pewien incydent z mojego obecnego związku nie daje mi od dłuższego czasu spokoju. Nie powinno tak być, sama dobrze to wiem ale niestety idealna nie jestem i co jakiś czas wraca by dręczyć:/ Otóż mój kochany w ferworze szczerości ( powiedzieliśmy sobie że szczerość jest najważniejsza w związku itd) powiedział mi że z byłą dochodził w tym samym czasie. Nic by w tym nie było nienormalnego, gdyby nie fakt że ja podczas stosunku dojśc normalnie nie potrafię (pochwowo) i czuję się przez to gorsza. Wiedział o tym. Niby normalna rozmowa i był szczery, sama chciałam wiedzieć o chyba do momentu naszej rozmowy byłam przekonana ze takie rzeczy to tylko w filmach :P Była.. był z nią krótko, ja jestem pierwszą jego dziewczyną z którą tworzy poważny związek.

Chciałabym doczytać się jakie gafy potrafili wasi mężczyźni strzelić nie mając pojęcia że je czynią.
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:07   #2
enter code
Zadomowienie
 
Avatar enter code
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 756
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

mój tż robi takie od czasu do czasu. gafą ZAWSZE jest wspominanie o byłych. bezwzględnie zawsze. o innych to nawet nie chce mi się gadać, bo po co to rozdrapywać;]
__________________
Zacznij od tego co znasz, a potem wymyśl to na nowo. Nie zdziw się, gdy zobaczysz że niesamowite kwiaty rosną na zwykłej ziemi. S.King

enter code jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:14   #3
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Opowiedział mi o tak intymnych szczegółach swojego życia seksualnego przede mną, że wciąż mnie to dręczy, chociaż nie pytałam o to. Prawdopodobnie w chwili gniewu zrobię dokładnie to samo. Bo również mam co opowiadać.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:14   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Mój Tz kiedys mi cos opowiadał o swoim koledze. Nie miałam pojecia o kim mowi, a znam jego znajomych wiec zaczał mi tłumaczyc, że go poznałam na jakiejs imprezie. A ja wielkie oczy i mowie, że nie przypominam sobie. On w zaparte, że go poznałam. Okazało sie, że na tej imprezie był ze swoją eks, a my sie nawet wtedy nie znaliśmy. Jednak podswiadomie wkleił mnie do swoich wspomnień.
Chociaz to taka "pozytywna gafa" dla mnie

edt: I raz powiedział do mnie Paula. Mam na imie Asia, a Paula to jego kolezanka z pracy, z ktora rozmawiał chwile przed tym przez telefon.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2010-02-03 o 18:17
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:38   #5
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Mój z kolei, gdy miałam epizod zazdrości o jedną laskę z jego grupy, w której kiedyś był zakochany, podczas rozmowy o niej i o tym czy właściwie byli przedtem razem, odpowiedział: "Nie byliśmy razem. I tak by mnie nie chciała"
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 18:43   #6
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Dzikun nie wiem kogo pogrążył w tej wypowiedzi, Ciebie czy samego siebie... Nie chciałam broń Boże rozdrapywań...
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 20:14   #7
Agatkia
Zadomowienie
 
Avatar Agatkia
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

A ja nie analizuję gaf mojego Tżta. Nie pamiętam o nich, wiem, ze na pewno jakieś popełnił, ale nie potrafię przytoczyć ani jednej. Nie przywiązuję wagi do takich drobiazgów, sama pewnie mam na koncie kilka wpadek. Jeżeli nawet coś mnie uraziło, a mój Tż nie miał złych intencji szybko puszczam takie sytuacje w niepamięć

Edytowane przez Agatkia
Czas edycji: 2010-02-03 o 20:15
Agatkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 20:18   #8
eternityyy69
Przyczajenie
 
Avatar eternityyy69
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: swk/lbn
Wiadomości: 14
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Podczas naszego ostatniego wyjazdu ze znajomymi nad jezioro jakoś tak gadka się zakręciła wokół byłej mojego TŻ, i znajomi zapytali kim ona właściwie była na co mój TŻ niby od niechcenia ale jednak jakby z nutką dumy "To miss (i tu podał nazwę tego miasta). <sciana> ja oczywiście miss nie jestem i nigdy nie byłam. Jahby nie mógł podać po prostu jej imienia i nazwiska.
__________________
The one you love the most.
eternityyy69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:34   #9
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Cóż, zanim mój TŻ mnie poznał, był fanem kobiet z naprawdę dużymi piersiami. Ja mam raczej małe. No ale nic to, pokochał je, ja powoli wyleczyłam się z małobiustowego kompleksu, aż tu ostatnio... Sprzeczaliśmy się żartobliwie przez telefon, tak dla zabawy, ja tam jak małe dziecko mówiłam "Ja chcę hiacynta! Ja chcę hiacynta!" (jakoś tak mi sie wbiło do głowy) i on w końcu opowiedział ze śmiechem "A ja bym chciał babę z dużymi cycami!". To było takim tonem typu "A ja bym chciał gwiazdkę z nieba!", ale mnie zmroziło.

To był tylko żart i zaraz po tym, jak mu powiedziałam, że to było dla mnie przykre, bo wie, że jestem przewrażliwiona na punkcie swoich piersi, zaczął przepraszać No cóż, palnął głupotę, zdarza się, nie chowam urazy
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:58   #10
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Cytat:
Napisane przez Trusk4wk4 Pokaż wiadomość
Dzikun nie wiem kogo pogrążył w tej wypowiedzi, Ciebie czy samego siebie... Nie chciałam broń Boże rozdrapywań...
Pogrążył siebie a uwłaczył mi. Mimo tego, iż to było gdzieś rok temu, ja nadal pamiętam tę sytuację . Jakoś wżarła mi się w pamięć, może dlatego, że jestem na tamtą kobietę tak uczulona.

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Cóż, zanim mój TŻ mnie poznał, był fanem kobiet z naprawdę dużymi piersiami. Ja mam raczej małe. No ale nic to, pokochał je, ja powoli wyleczyłam się z małobiustowego kompleksu, aż tu ostatnio... Sprzeczaliśmy się żartobliwie przez telefon, tak dla zabawy, ja tam jak małe dziecko mówiłam "Ja chcę hiacynta! Ja chcę hiacynta!" (jakoś tak mi sie wbiło do głowy) i on w końcu opowiedział ze śmiechem "A ja bym chciał babę z dużymi cycami!". To było takim tonem typu "A ja bym chciał gwiazdkę z nieba!", ale mnie zmroziło.

To był tylko żart i zaraz po tym, jak mu powiedziałam, że to było dla mnie przykre, bo wie, że jestem przewrażliwiona na punkcie swoich piersi, zaczął przepraszać No cóż, palnął głupotę, zdarza się, nie chowam urazy
Znam to skądś
I też przykre dla mnie bywały takie żarty, ponieważ mam kompleks na punkcie swoich pomarańczek
Aczkolwiek nie rozpamiętuję tego, bo wbrew pozorom woli takie, co się do ręki zmieszczą
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 00:20   #11
misiskuku
Zadomowienie
 
Avatar misiskuku
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 432
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

ja kojarze dwie

1. coś tam się zgadaliśmy na temat swoich poprzednich związków i palnął, że z byłą na spontanie kochał się na trawie i tekst typu "wiesz ale miałem spodnie zielone".. hmm jeszcze nie kochaliśmy się w plenerze, zgadnijcie dlaczego

2. na grillu, wspominałyśmy z przyjaciółką nasz babski wyjazd do Władysławowa w stylu "ah co to był za wyjazd", "nigdy tego nie zapomne" itp. a On zrozumiał, że było tak cudownie bo przespałam się z jakimś typem z dyskoteki awantura była
__________________
Alicja 12.09.2015 r.
misiskuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 06:17   #12
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

Podobny wątek już jest (niestety bardzo rozbudowany - w sensie: wolałabym, aby dziewczyny naprawdę nie miały o czym pisać i takich przygód z panami - niekoniecznie "chłopakami", ale również kolegami, rodziną) -> Najgorsze numery (wliczają się do nich również głupie hasła, gafy etc.) wykręcone przez facetów...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=220392

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-02-04 o 06:19
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 07:11   #13
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

A no właśnie, cos mi sie kojarzyło, że podobny watek już jest.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 17:41   #14
Trusk4wk4
Raczkowanie
 
Avatar Trusk4wk4
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 265
Dot.: Błędy, potknięcia i inne takie naszych TŻów

do tematów powinno się jeszcze jakieś tagi dopisywać.. bo za dużo jest tematów na wizażu zeby zawsze wyszukiwarka pomogła :P
Trusk4wk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.