Michaelowa Nibylandia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 11:07   #121
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Michael Jackson pozostanie ikoną świata rozrywki i niekwestionowanym geniuszem muzycznym. Jego zycie osobiste to jego sprawa, nie znam go osobiście więc nie mi oceniac. Dla mnie liczyło się to co on robił jako artysta. Będąc mała dziewczynką śpiewałam jego piosenki, miałam jego plakaty itd, zresztą potem też często wracałam do jego muzyki.
Przykre, ze odszedł, ale takie sa koleje losu, nikt nie jest wieczny.
On będzie żył, w sercach, umysłach ludzi, dzięki swojej twórczości.[*]
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:08   #122
mikipalka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 90
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Bardzo dziwnie się czuję z tą myślą, że On już odszedł. Pamiętam jak z moim rodzeństwem oglądaliśmy jego teledyski na MTV. To było dla nas - kilku letnich dzieci coś wspaniałego i teraz oglądam sobie na youtube piosenki Michaela i ciarki przechodzą mi po plecach. Polecam http://www.youtube.com/watch?v=XUxho...eature=related
mikipalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:12   #123
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Zgadzam sie wypowiedział Z.Hołdysa, ze media zabiły Michaela... Był perfekcjonista w tym co robił - koncerty, teledyski, muzyka , teksty


Polecam wywiad z Z. Hołdysem
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)

Edytowane przez enii
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:14
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:17   #124
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Najpierw Elwis, teraz Jackson. może i pod koniec kariery miał bardzo dziwne, czasem hańbiące historie, ale to był człowiek, który zmienił kanony muzyki. dzięki niemu istnieją dzisiejszy gwiazdki.
artysta jakich teraz bardzo mało. jego piosenki zasługują na wielkie uznanie. Michael Jackson też mi się kojarzy z okresem dzieciństwa. to były o wiele lepsze czasy...
Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie wypowiedział Z.Hołdysa, ze media zabiły Michaela... Był perfekcjonista w tym co robił - koncerty, teledyski, muzyka , teksty
zabiły jego tak jak innych wielkich artystów.
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:18   #125
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
rozumiem ze bylas z nim gdy postawiono diagnozę ?

nie popadajmy w skrajnosci,mysle ze prawda w takich przypadkach gwiazd lezy gdzies pośrodku.a prawdy sie nigdy nie dowiemy.

Dodajmy tez ilosc operacji jakie przeszedł ,tez nie poznamy prawdy ile ich bylo,jakie itp.
dokładnie
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:26   #126
melodyP
Wtajemniczenie
 
Avatar melodyP
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: N/D
Wiadomości: 2 099
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie wypowiedział Z.Hołdysa, ze media zabiły Michaela... Był perfekcjonista w tym co robił - koncerty, teledyski, muzyka , teksty


Polecam wywiad z Z. Hołdysem
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html
Przeczytałam wywiad
bardzo dobry
ujął to co najważniejsze

Jeszcze tylko chciałam dodać od siebie, że Michael tworzył od dawna, ale wszystko co robił jest tak uniwersalne, że aż zadziwiające
Na przykład jak czytałam jego biografię, pisał o walce ze stacjami radiowymi, że gdy pisze piosenki to nie myśli o tym, żeby zmieścić się w przedziale czasu 3:20 i nie potrafi skrócić piosenki 9minutowej do 3 minut, bo wtedy straci ona cały swój urok. O tym się cały czas mówi teraz, a on pisał o tym dobrych kilka lat temu
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez melodyP
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:32
melodyP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:32   #127
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że trochę nie rozumiem tego żalu. Przecież nie był osobą, która wnosiła coś w nasze życie swoim życiem - tylko muzyką.
AŻ muzykę.


Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
aczkolwiek patrząc na to co on zrobił ze swoim ciałem, nie powinno nikogo dziwić, że w końcu organizm nie wytrzymał.
+
Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Pomimo swojej sławy nie był bogiem, a tylko schorowanym człowiekiem, a każdy człowiek prędzej czy później umiera.
no to w końcu jak?

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A jaka choroba mu skwadratowiła nos?
a jaka gwiazda nie ma słabostek, czy kompleksów, a by coś w sobie zmienić ?

Cytat:
Napisane przez Niezmienna Pokaż wiadomość
Codziennie umiera tysiące dzieci z głodu i nikt jakos nie histeryzuje.
Czy te tysiące dzieci umierające z głodu wnoszą AŻ tyle do popkultury ?
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 11:38   #128
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Doigrał się.
Szkoda że od dawna już niczego nowego nie stworzył - i nie stworzy.
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:39   #129
daqa90_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
GG do daqa90_
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie wypowiedział Z.Hołdysa, ze media zabiły Michaela... Był perfekcjonista w tym co robił - koncerty, teledyski, muzyka , teksty


Polecam wywiad z Z. Hołdysem
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...wiadomosc.html

Był ale do czasu, pewnie że media miały duży wpływ. Jednak jeszcze większy miał sam Jeckson, gdyby nie wybielał skóry, nie poddawałby się operacjom jego kariera wyglądałaby inaczej. Miał talent i wszyscy chętnie go słuchali nie musiał robić koło siebie zamieszania. Ale taki jest żywot prawdziwych gwiazd same doprowadzają do swojej śmierci.
daqa90_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:39   #130
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Dzisja rano się dowiedziałam kiedy to tż mnie zapytał czy wiem kto zmarł,ja w szoku odpowiedziałam,że niewiem bo się wytraszyłam że ktoś z jego rodziny.Poczym powiedział,że zmarł Król Popu,to aż mi ciarki przeszły.Jako nastolatka uwielbiałam Michaela i słuchałam jego muzyki,byłam jego fanką,kupowałam kasety z jego muzyką.
Szkoda,wielka szkoda. [*]

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-06-26 o 11:40
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:46   #131
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

jeszcze to do mnie nie dotarło Przed chwilą się dowiedziałam. A tej nocy bawiałm się jeszcze przy jego muzyce na imprezie, niczego nieświadoma. Dziwny będzie teraz świat, kiedy go już nie ma. Tak mi jakoś źle w środku. Jego postać i muzyka towarzyszyła mi od małego. Czuję jak by pewna era się dla mnie skończyła. [*]
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 11:55   #132
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość

Czy te tysiące dzieci umierające z głodu wnoszą AŻ tyle do popkultury ?
Yyy, czyli to jest kryterium, wedle któregoś się ustala czy czyjaś śmierć jest "ważniejsza"...?

Szczerze mówiąc wobec czyjejkolwiek śmierci GŁODOWEJ jego popkulturowe dokonania znaczą dla mnie tyle co nic.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 11:55   #133
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez daqa90_ Pokaż wiadomość
. Jednak jeszcze większy miał sam Jeckson, gdyby nie wybielał skóry, nie poddawałby się operacjom jego kariera wyglądałaby inaczej.
Smieszy mnie ten fragment.
Sama piersi powiekszałam, usta tak samo
Zamiast uparcie walczyc z celulitem wole isc odessac ten tłuszczyk, wymodelowac chirurgicznie anizeli meczyc sie ( po wakacjach) , - nosze rozm. 34/36 i tak to cholerstwo mam
co ozn, to ze jestem beznadziejna we wszystkim co robie, ze gdybym tego nie zrobila bylabym lepsza zona, matka, córka itd..
Co do jego skóry nie wiem na ile to prawda z tym bielaniem, czy faktycznie chorował na bielactwo( akurat u mnie w dzielnicy jest chłopak chory na bielactwo i wiez mi wolalabym całkiem wybielic skóre i byc bardzo blada niz chodzic jak ten chłopak)Plotka , plotka tak jak kiedys słyszalam rozm. dwóch dziewczyn i jedna powiedział ze nigdy nie ubrała by buta po kims bo jeszcze łuszczyca sie zarazi- tylko ze łuszczyca jest choroba genetyczna i nia sie nigdy nie zarazi
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:01   #134
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kitsh Pokaż wiadomość
no to w końcu jak?


Czy te tysiące dzieci umierające z głodu wnoszą AŻ tyle do popkultury ?
a czy jedno drugiemu przeczy? Był chory, ale i przeszedł liczne operacje (nosa, ust i czego tam jeszcze)- nie wnikam ile ich było, bo tego się nie dowiemy.

Odnośnie przykładu umierających dzieci- nie, nie wniosły, ale ich śmierć, tak jak i śmierć innych ludzi, których ileś tam (setki, tysiące?) codziennie ginie są osobistą tragedią dla ludzi, którzy byli z nimi związani, bo żyli z nimi, znali ich z codziennych sytuacji. Przypuszczam, że MJ nikt z obecnych tu osobiście nie znał (lub są to pojedyncze jednostki) więc nie rozumiem tego rozpaczania? Przecież jego muzyka nadal jest obecna.
__________________
together
we can
do more

Edytowane przez electric blue
Czas edycji: 2009-06-26 o 12:03
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:16   #135
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Yyy, czyli to jest kryterium, wedle któregoś się ustala czy czyjaś śmierć jest "ważniejsza"...?

Szczerze mówiąc wobec czyjejkolwiek śmierci GŁODOWEJ jego popkulturowe dokonania znaczą dla mnie tyle co nic.
Dokładnie!No coż lexie uprzedziłas mnie swoją wypowiedzią
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:20   #136
Hedonia
Zadomowienie
 
Avatar Hedonia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 147
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

ciężko uwierzyć.
__________________
gdy mi jest dobrze
moja dusza mruczy.
M.Peszek

Hedonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:20   #137
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Szkoda go.. muzyka i w ogole..
ale z drugiej strony przypominam sobie że on lubił małych chłopców.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:25   #138
Muesli
Raczkowanie
 
Avatar Muesli
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 265
GG do Muesli
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Przypuszczam, że MJ nikt z obecnych tu osobiście nie znał (lub są to pojedyncze jednostki) więc nie rozumiem tego rozpaczania? Przecież jego muzyka nadal jest obecna.
nie rozumiem tego "dochodzenia" dlaczego wielu ludzi jego śmierć poruszyła
Muesli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:26   #139
FankaStaroci
Raczkowanie
 
Avatar FankaStaroci
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 78
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Jest mi bardzo, bardzo przykro.
Artysta , który miał wpływ na miliony osób. Porażał swoim głosem, koordynacją. Dawał ludziom masę pozytywnej energii. Król muzyki , nie zaprzeczalnie.
Ogromna strata.
__________________
Czas zmian.
Muzyka jest większym objawieniem niż cała mądrość i filozofia..
D G S
FankaStaroci jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 12:28   #140
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Szkoda go.. muzyka i w ogole..
ale z drugiej strony przypominam sobie że on lubił małych chłopców.
Nigdy nie uwierzyłam w to Być może dlatego, że byłam jego fanką. Nie taką zagorzałą, by śledzić każdy jego krok, ale jego piosenki to klasyka w moim życiu.

Był niekwestionowanym KRÓLEM popu i tylko to mnie interesowało. Odszedł jak przystało na króla - szokując cały świat i sprawiając, że wczoraj i dziś jego imię jest na ustach wszystkich.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:48   #141
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

był wielkim artystą jest legendą

ciężko uwierzyć w to co sie stało....
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:53   #142
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

ciezko uwierzyc
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 12:56   #143
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

białe skarpetki i przykrótkie spodnie -mój idol
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:00   #144
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

wielkim sentymentem go darzylam ,kochalamn jego muzyke ,byl serio geniuszem
dziwnie sie czuje i smutno mi cholernie
[*][*][*] R.I.P
niespodziewanie odszedl ,szkoda ze nie doczekalismy jego jeszcze ostatniej trasy ,bo zzerala mnie ciekawosc


a tak wogole to naszly mnie znow pytania na temat jego koloru skory serio jest taka choroba jak bielactwo ze zrobil sie bialy?
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:14   #145
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
wiem , ze to będzie okrutne co powiem ale zaryzukuje. Owszem doceniam dorobek artystyczny Michela i bardzo lubie jego piosenki, są energiczne , można się przy nich dobrze bawić. Ale śmierć artysty nieszczególnie mną wstrząsnęła. Michel sprawiał wrażenie chorego psychicznie. Te operacje twarzy niezliczone, wystawianie niemowlaka za balkon, posądzanie go o molestowanie eee Czasami wyglądał przerażająco. Trzeba umiec zejsc ze sceny niepokonanym a on dał sie pokonac i to dawno.Także podziwiam jego muzykę ale osobowości raczej nie. Nie chce wywołać fali krytyki tym postem ,nie napisałam tego złośliwie. Rozumiem że dla wielu z Was jest on legedną popu
Nie wiem czy to mozna nazwac choroba, ale z pewnoscia mial roznego rodzaju przypadlosci na tle psychologicznycm...

Nie zgodze sie natomiast ze stwierdzeniem, ze trzeba zejsc ze sceny niepokonanym - ludzie sa tylko ludzmi.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Nie będzie już drugiego króla. Niestety. To samo będzie z Madonną - jakby umarła nie będzie drugiej królowej.
A co takiego Madonna zrobila? Szalenie zadziwia mnie kariera tej pani, oparta przez duza czesc czasu na skandalach... wg mnie, ani ona ladnie spiewa, ani dobrze tanczy, ani jej piosenki sa ciekawie napisane/zaaranzowane...

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Właściwie to zgadzam się z twoją wypowiedzą oprócz ostatniego zdania gdzie wydaje mi się, że miejsce MJ jest trochę przesadzone bo było dziesiątki lepszych muzyków w ciągu ostatnich lat. Niemniej jednak nie można mu odmówić talentu i wielką gwiazdą był z pewnością.

Wielką fanką nie byłam nigdy, ale miał parę kawałków, które bardzo mi się podobały/i podobają (głównie z płyty BAD i Thriller) no i przede wszystkim miło kojarzy mi się z czasami dzieciństwa kiedy to MJ wszędzie było pełno. Szkoda chłopa, bo młody był, ale po trosze sam sobie winien. Mógł być czarnym facetem przeżywającym swoje życie od początku do końca, ale wolał być biały i zakończyć nieco za połową, cóż był to jego wybór.
Lepszych pod jakim wzgledem? Majacych lepszy glos/mozliwosci wokalne? Pewnie tak, ale nie sadze, zeby mieli az taki impakt na otaczajca ich rzeczywistosc. Zgadzam sie z druga czescia wypowiedzi.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Nie rozumiem trochę tej masowej histerii z racji jego śmierci. Wielkie piosenki przestał on produkować lata temu. Ostatnio jedynie procesował się o to, by nie siedzieć za molestowanie chłopców
Poza tym, to brutalne, ale uważam, że to najlepszy moment na jego śmierć. Odchodzi jednak jako legenda. Nie zdążył ośmieszyć się tym 'powrotem' z playbacku, który zapewne wyglądałby jak 'powrót' Britney na MTV Awards kilka lat temu.


Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Taa, tak samo mówili pewnie o Elvisie, że drugiego króla nie będzie... Mam wrażenie, że tych koronowanych głów muzycznych to będzie cała dynastia...
Wg mnie to jednak podobna polka...

Cytat:
Napisane przez dziewczyna z ambicjami Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie jedno. Dlaczego prawie nikt nie potrafi na bąknąć nic o Farrah Fawcett. Kobiecie , która zmagała się z ciężką chorobą i niestety walkę z nią przegrała. O tym za wiele nie było.
Bo Farrah byla w Polsce niezbyt popularna? W Stanach sporo sie o niej mowi. Tyle, ze akurat nie ma sie co licytowac ktora smierc byla wazniejsza czy cos rownie absurdalnego.

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
A ja najbardziej lubie komentarze, takie jak tutaj, z serii czy X wielkim artystą był czy też nie

A wlasne odczucia zostawiam dla siebie.
Dlaczego? Chyba kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie na ten temat, czyz nie? Wole cos takiego niz te "znicze" Bez obrazy dla nikogo, ale mam jak najgorsze zdanie o tych internetowych "zniczach".

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
co zrobił ze swoim ciałem? on był chory na bielactwo, a ludzie wymyślają jakies operacje wybielania skóry, co jest nawet niemożliwe. nie on jeden, czarnoskóry na to cierpiał, zawsze mowil ze jest czarnym amerykaninem i sie tego nie wstydzi. Jego dzieci tez biale, przez chorobe wlasnie, a raczej dziedziczone geny. wiec sie zastanaów, czy sam skazałby sie na takie cierpienia, żeby jego ciało sie rozsypywało
Wiesz, mozesz w to wierzyc, tak jak ktos wierzy, ze wybielal sobie skore... biorac pod uwage jego zachowania bardzo dziwne, oraz fakt, ze mial tyle operacji plastycznych, nie zdziwilbym sie, gdyby wybielanie bylo prawda, wrecz przeciwnie.

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Zgadzam sie wypowiedział Z.Hołdysa, ze media zabiły Michaela... Był perfekcjonista w tym co robił - koncerty, teledyski, muzyka , teksty
Akurat Media tez go pewnie zmusily do zapraszania malych chlopcow do Neverlandu i kazaly mu zrobic te wszystkie operacje plastyczne?

Nie rozumiem takiego usprawiedliwiania gwiazdorow. To tak jak z Cobainem - ze Courtney Love, media, ktokolwiek, tylko biedny Kurt nie byl za nic odpowiedzialny Byl narkomanem i mial depresje, a Jackson mial operacje plastyczne, dziwne stany lekowe i zapraszanie chlopcow do siebie To ich odpowiedzialnosc, kazdy przecietny czlowiek ma do czynienia w zyciu z rozmaitymi sytuacjami, pokusami, stresami. Dlaczego gwiazdrow sie zwalnia z odpowiedzilanosci za swoje zycie?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Yyy, czyli to jest kryterium, wedle któregoś się ustala czy czyjaś śmierć jest "ważniejsza"...?

Szczerze mówiąc wobec czyjejkolwiek śmierci GŁODOWEJ jego popkulturowe dokonania znaczą dla mnie tyle co nic.
Dokladnie. Brak mi slow na takie podejscie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:15   #146
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Przyznam szczerze, że trochę nie rozumiem tego żalu. Przecież nie był osobą, która wnosiła coś w nasze życie swoim życiem - tylko muzyką. Jej chyba nie zabraknie po jego śmierci? Dziwne dla mnie, że nagle komuś go zabraknie.
Zresztą już dawno "umarł".
nie wiem jak TY, ale ja odkąd pamiętam i odkąd jestem "świadoma" tego co słuchałam, to pierwsze co pamiętam to piosenki Jacksona... Moje życie byłoby puste bez muzyki... A Jackson nie wątpliwie zajmuje część mojego muzycznego życia i co by nie mówić, jego piosenek będą słuchać jeszcze nasze wnuki. <*>
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:22   #147
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Wciąż do mnie nie dociera
A jeszcze w ostatnim czasie złapała mni taka faza na Jego muzykę i wczoraj przesłuchiwałam Jego płyty-skończyłam jakąś godzinę przed śmiercią Strasznie byłam ciekawa powrotu na scenę, tej trasy koncertowej w Londynie, czy podoła temu wszystkiemu...podobno coś tam juz nagrywał na nową płytę.
Kurczę strasznie mi go szkoda, był niezwykle utalentowanym człowiekiem, przezutym, wyplutym i kopnięty przez cały szołbiz w ostatnich latach był tylko człowiekiem i też sobie z tym wszyskim nie radził.
Nie ma co...pewna era sie skończyła, teraz już takich artystów nie ma.

tak sobie jeszcze dumam, kurcze pierwszy teledysk z dzieciństwa jaki pamiętam, że jak leciał w tv to wszyscy musieli być cicho to "Black or White"

Edytowane przez kamuha
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:24
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:22   #148
Muesli
Raczkowanie
 
Avatar Muesli
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 265
GG do Muesli
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

ja uważam, że nie ma nic dziwnego w tym, że ludziom przykro, kiedy umrze jakaś wybitna postać, a gadanina w stylu "ja tego nie rozumiem, ja tego nie rozumiem" jest głupia. jak nie rozumiesz to nie zrozumiesz i przestań się 'podniecać'
Muesli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:23   #149
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Ja natomiast slyszalam, ze zapraszal do siebie dzieciaki, bo w pewnym momencie swojego zycia Michael mial cos nie tak z glowa, podobno mialo sie wrazenie jakby cofnal sie w rozwoju o kilkadziesia lat - stad neverland. Nie pamietam gdzie to wyczytalam, ale sadze ze nie warto rozmyslac nad tymi wszystkimi plotkami. Michaela nigdy nie poznalam w rzeczywistosci i nigdy nie poznam, to co facet robil wie tylko jego rodzina i najbliźsi. I niech wlasciwie tak zostanie.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 13:24   #150
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

A mnie denerwuje to oskarżanie Michaela o "zapraszanie do siebie dzieci", został uniewinniony, ale jakoś tego media nie rozgłosiły tak jak tego, że był oskarżony
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.