Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 21:42   #2041
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Są takie kokardy czerwone w które się można owijać więc czemu nie?




Ja lubię ich w domu używać bo często mam tak że zrobię sobię pokrzywę i coś mnie zajmie i jak sobie przypomnę to już jest zimna Więc to sprawdza się też w domu





Dziękować Chwalić się jeszcze nie ma czym, mam swój ideał do którego dążę codziennie. Ale jeśli to miałoby Was zmotywować do ruszenia tyłków i jakiejkolwiek aktywności to chwalić się będę chętnie i regularnie Pierdziele Wam wiecznie o ruszaniu się o ćwiczeniach więc nie pozostaje gołosłowna i widzicie że efekty są Poza tym to przecież bielizna korygująca

Pewnie że pamiętam
Tak wiem, że są takie specjalne "wdzianka" TŻ mnie kiedyś uraczył linkiem do jednej takiej aukcji na allegro
Też lubię używać tych moich "kubków termicznych" w domu, ale niestety wszystkie przeciekają i nigdzie ich nie mogę zabrać, bo mam zawsze powódź w torebce...
A co do Twojej figury to nie gadaj, że ma z tym coś wspólnego ta bielizna korygująca A motywujesz baaardzo!
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:48   #2042
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Ja też się zastanawiam, czy w tym miesiącu dostanę wypłatę w terminie zbywają nas jak najdłużej..
Ja już sie zaczynam zastanawiać czy w ogóle ją dostane

Wiecie co wszystko pod górkę... mieliśmy za tydzień jechać zaklepywać salę i co ? Nie dość że nie dostałam umowy o pracę, to jeszcze nie dostałam do tej pory wypłaty... rachunki za rachunkami nie mam za co zapłacić, idzie się załamać
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:55   #2043
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Ja już sie zaczynam zastanawiać czy w ogóle ją dostane

Wiecie co wszystko pod górkę... mieliśmy za tydzień jechać zaklepywać salę i co ? Nie dość że nie dostałam umowy o pracę, to jeszcze nie dostałam do tej pory wypłaty... rachunki za rachunkami nie mam za co zapłacić, idzie się załamać
Nie pozostaje nic innego jak liczyć na to, że nikt nie trafił 6-tki i będzie kumulacja
A tak serio, to za brak wynagrodzenia na czas powinni płacić jakieś gigantyczne odsetki za każdy dzień zwłoki, bo przecież jak my spóźnimy się z rachunkami za telefon to wyłączają albo dowalają odsetki
Chociaż jest pozytyw nie wiem czy oglądałyście dzisiaj jakieś wiadomości ale Gazprom obniżył nam ceny gazu, oby to i nas dotknęło bo jak patrzę na rachunek i na to ile płaci się za "abonament" gazowy to mnie szlag trafia
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 21:59   #2044
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Nie pozostaje nic innego jak liczyć na to, że nikt nie trafił 6-tki i będzie kumulacja
A tak serio, to za brak wynagrodzenia na czas powinni płacić jakieś gigantyczne odsetki za każdy dzień zwłoki, bo przecież jak my spóźnimy się z rachunkami za telefon to wyłączają albo dowalają odsetki
Chociaż jest pozytyw nie wiem czy oglądałyście dzisiaj jakieś wiadomości ale Gazprom obniżył nam ceny gazu, oby to i nas dotknęło bo jak patrzę na rachunek i na to ile płaci się za "abonament" gazowy to mnie szlag trafia
Ehh zdołowałam się jakoś
Oni na umowie mają tylko,że zobowiązują się do wypłaty wynagrodzenia do ostatniego dnia miesiąca '' Nie ma NIC na temat ewentualnego opóźnienia, że będą płacić kary... za to gdybym ja się z czymś spóźniła same kary mam
Nie wiem najbardziej mnie drażni że nawet ie raczą odebrać telefonu
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:04   #2045
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

O karach chyba nie pisze się w umowie, wydaje mi się że to już wynika z kodeksu pracy Ale o tym Velika pewnie wie lepiej
Nie odbierają telefonu bo wiedzą o co chodzi, Waniliowa też miała takie przeboje
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:05   #2046
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Trochę się z tym zgodzę, cudów to nie zdziała jakiś wielkich. Ale ja jestem zadowolona, bo trzyma mi wszystko w ryzach, wyszczuplania nie oczekuję bo nie ma za bardzo czego, ale bielizna nie odciska się tak paskudnie
Zrobiłam na prędkości fotki tej kiecki, niestety chyba ją opitolę jakoś pod biustem bo jest po prostu za mała stąd moje zasłanianie
tasiulku, przepraszam, ale jaką Ty masz boską pupę!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-06, 22:26   #2047
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Lecę spać, dobranoc
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 22:44   #2048
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Agu dziękować

Mam pytanie do naszego czołowego dietetyka Misiadełka, i do tż Kwiatuszka czy diety oczyszczające mają sens, czy można sobie faktycznie jelita "przeczyścić"? Jeśli tak to jaka dieta jest naj i ile musi trwać?

Wstawać! Ja już od 6 oglądam poranek wyborczy ale ten Obama coś małpa wyjść nie chce. Stany są jakie są, ludzie dziwni. Ale fajnie byłoby gdyby Polscy przeciwnicy polityczni mieli do siebie taki szacunek. Romney bardzo fajne przemówienie.

I motywator na dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69005_358994074191512_1008695457_n.jpg (53,7 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez tasiulek
Czas edycji: 2012-11-07 o 06:26
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 06:52   #2049
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Oj widzę dalej smutek na wątku. mi dziś lepiej. choć sama mam umowę zlecenie- bo tak mi wygodniej to narzekać nie mogę, w tym miesiącu wypłatę będe miała troszkę wyższą niż najniższa krajowa, i zawsze mam punktualnie.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:18   #2050
xPaulax19
Raczkowanie
 
Avatar xPaulax19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 179
GG do xPaulax19
Wink Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Witam dziewczynki Rzadko się pokazuje bo nie mam siły po pracy niby od 9 do 17 prawie codziennie ale człowiek siły nie ma a gdzie tu jeszcze coś w domu zrobić
Widzę że że nie tylko ja mam problem z wypłatami szefowa mi wczoraj powiedziała że od tego miesiąca tygodniówki będzie mi płaciła a moją wypłatę jak to stwierdziła wydała I ja żeby dostać wypłatę musiałam sobie utargować(pracuje w sklepie) No i uzbierałam a ona że dziś dostanę tylko 200 no to się targowałam i dostałam 300 Ale i tak to nie fair pracuje nas trzy ja wypłatę w ratach one w całości
xPaulax19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:19   #2051
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Dziękować Chwalić się jeszcze nie ma czym, mam swój ideał do którego dążę codziennie. Ale jeśli to miałoby Was zmotywować do ruszenia tyłków i jakiejkolwiek aktywności to chwalić się będę chętnie i regularnie Pierdziele Wam wiecznie o ruszaniu się o ćwiczeniach więc nie pozostaje gołosłowna i widzicie że efekty są Poza tym to przecież bielizna korygująca
tasiulek, cholernie mnie zmotywowałaś Ja się bujam z nadwyżką 3-4 kg i nie mogę ich pogonić, a wystarczą regularne ćwiczenia żeby wymodelować sylwetkę. A orbitek się kurzy w domu od roku :/ Dziś obiecuję na niego wskoczyć Nawet mi kiedyś TŻ powiedział, że jak regularnie ćwiczyłam to wyglądałam troszkę lepiej...

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

aaa i przyznać się która tafiła 6 w lotka? bo mi się nie udało niestety
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 07:20   #2052
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tasiulku po pierwsze- piękna figura!
Po drugie, jeśli chodzi o diety oczyszczające to o ile jest stosowana u osób zdrowych to nie jest szkodliwa, krótka nie rozreguluje metabolizmu, a oczyści z toksyn (zawsze najpierw usuwane są szkodliwe i uszkodzone elementy, o to nie trzeba się martwić, dopiero potem trawione są elementy potrzebne do funkcjonowania org, dlatego nie wolno stosować za długo takiej diety bo doczekamy wyniszczenia). Wystarczy jednodniowa głodówka polegająca na TYLKO piciu wody albo herbatek ziołowych, dla bardziej wytrwałych są to trzy dni, ale Tasiulku nie wolno wtedy intensywnie ćwiczyć!!! I najlepiej mieć urlop w tych dniach, tzn. Ty pracujesz w domu, ale to inf. dla tych którzy wychodzą do pracy, a pierwszy raz chcą zrobić głodówkę (nie negujmy jej, na rzecz modnych diet owocowych itp, teraz wszyscy się obrazili na głodówkę, a ona nie jest zła o ile stosowana z głową). Pamiętaj też, że im dłuższa dieta tym dłużej trzeba się przygotowywać do niej. Przy takiej głodówce będzie t ok. tygodnia lekkostrawnej diety bez mięska, nabiału i słodkości. Natomiast po diecie też od razu nie można rzucać się na jedzenie tylko powoli wychodzić z diety, np. najpierw jakąś lekką zupkę, potem można włączyć warzywa, jabłuszka, ziemniaki i dalej to wiadomo... Na razie miałam tylko konkretny zarys na zajęciach i tyle co wiem to się podzieliłam, ale też mam ochotę na oczyszczanie (ale ja jednodniowe tylko, myślałam też o płukaniu jelit ale nie mogę się przemóc na razie...)

A do tych takich owocowych czy ryżowych to na razie pomóc nie mogę, jeszcze o nich nie miałam...

Ilonus bez komentarza, jakie liczby i trzy osoby trafily...

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-07 o 07:29
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:28   #2053
xPaulax19
Raczkowanie
 
Avatar xPaulax19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 179
GG do xPaulax19
Wink Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl;37472908[COLOR=Silver
]

[/COLOR]aaa i przyznać się która tafiła 6 w lotka? bo mi się nie udało niestety
Mi też się nie udało
xPaulax19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:30   #2054
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

misiadelko, a jak to jest z tymi dietami białkowymi Twoim zdaniem? Bo są zwolennicy i przeciwnicy. Jakoś nie mogę się zdecydować przez to na jej stosowanie, a myślę, że dałabym radę bo lubię białkowe produkty Ewentualnie, czy dieta na zasadzie, że do południa jem jakieś węgle, a później tylko białko to dobry pomysł?
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:40   #2055
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
tasiulek, cholernie mnie zmotywowałaś Ja się bujam z nadwyżką 3-4 kg i nie mogę ich pogonić, a wystarczą regularne ćwiczenia żeby wymodelować sylwetkę. A orbitek się kurzy w domu od roku :/ Dziś obiecuję na niego wskoczyć Nawet mi kiedyś TŻ powiedział, że jak regularnie ćwiczyłam to wyglądałam troszkę lepiej...

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

aaa i przyznać się która tafiła 6 w lotka? bo mi się nie udało niestety
O jacie gdybym tylko miała orbitreka w domu Niestety w bloku taki przybytek mieć to wizyty sąsiadów murowane Ale jak tylko masz możliwość to wskakuj na pół godziny dziennie, pamiętam że jak chodziłam na siłownie to na orbicie książki czytałam

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Tasiulku po pierwsze- piękna figura!
Po drugie, jeśli chodzi o diety oczyszczające to o ile jest stosowana u osób zdrowych to nie jest szkodliwa, krótka nie rozreguluje metabolizmu, a oczyści z toksyn (zawsze najpierw usuwane są szkodliwe i uszkodzone elementy, o to nie trzeba się martwić, dopiero potem trawione są elementy potrzebne do funkcjonowania org, dlatego nie wolno stosować za długo takiej diety bo doczekamy wyniszczenia). Wystarczy jednodniowa głodówka polegająca na TYLKO piciu wody albo herbatek ziołowych, dla bardziej wytrwałych są to trzy dni, ale Tasiulku nie wolno wtedy intensywnie ćwiczyć!!! I najlepiej mieć urlop w tych dniach, tzn. Ty pracujesz w domu, ale to inf. dla tych którzy wychodzą do pracy, a pierwszy raz chcą zrobić głodówkę (nie negujmy jej, na rzecz modnych diet owocowych itp, teraz wszyscy się obrazili na głodówkę, a ona nie jest zła o ile stosowana z głową). Pamiętaj też, że im dłuższa dieta tym dłużej trzeba się przygotowywać do niej. Przy takiej głodówce będzie t ok. tygodnia lekkostrawnej diety bez mięska, nabiału i słodkości. Natomiast po diecie też od razu nie można rzucać się na jedzenie tylko powoli wychodzić z diety, np. najpierw jakąś lekką zupkę, potem można włączyć warzywa, jabłuszka, ziemniaki i dalej to wiadomo... Na razie miałam tylko konkretny zarys na zajęciach i tyle co wiem to się podzieliłam, ale też mam ochotę na oczyszczanie (ale ja jednodniowe tylko, myślałam też o płukaniu jelit ale nie mogę się przemóc na razie...)

A do tych takich owocowych czy ryżowych to na razie pomóc nie mogę, jeszcze o nich nie miałam...

Ilonus bez komentarza, jakie liczby i trzy osoby trafily...
Dziękować!
Pytam bo chciałabym się przestawić na w pełni zdrową dietę, a wydaje mi się że fajnie byłoby przed tym przestawieniem oczyścić organizm. Co do ograniczenia aktywności w czasie głodówki to się domyślałam, ale to nie będzie jakiś wielki problem. Musze pomyśleć jak zrobić to z głową
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:47   #2056
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

heloł

a co ja mam w takim razie robić też chce takie ciałko mieć a jestem chuda jak szkapa i ćwiczenia mi w niczym nie pomogą

u mnie od rana sypie mam nadzieje że nazbiera sie więcej śniegu i wyjdę jutro z siostrzenica pobawić się

dziś mam przygotowaną cała liste co trzeba mi zrobić:
-pedikiur
-depilacja ( wstyd sie przyznać jakie mam nogi)
-henna i regulacja brwi
-maseczka na twarz
-maseczka na ręce
-olej na włosy

tak więc zaczynam!
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 07:59   #2057
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
O jacie gdybym tylko miała orbitreka w domu Niestety w bloku taki przybytek mieć to wizyty sąsiadów murowane Ale jak tylko masz możliwość to wskakuj na pół godziny dziennie, pamiętam że jak chodziłam na siłownie to na orbicie książki czytałam
Jak chodziłam na siłownię to było moje ulubione ćwiczenie Oglądałam teledyski w tv i mogłam tak ćwiczyć i ćwiczyć... Postanowiłam sobie kupić orbitka, i powiem szczerze mało nie kosztował :/ Wzięłam nawet na niego kredyt... I ćwiczyłam regularnie przez długi czas, ale w końcu wypadłam z rytmu i nie mogę wrócić Ale obiecuję poprawę Zawsze ćwiczyłam ok 60 min., mam nadzieję, że pomalutku dam radę znów tyle ćwiczyć
tasiulek, a powiedz mi jeszcze co z tempem ćwiczeń? Czy faktycznie trzeba pilnować pulsu? Ćwiczę na najniższym obciążeniu, kiedyś tak ćwiczyłam, że byłam cała mokra, później poczytałam o tym pulsie, zaczęłam mierzyć i jak się dostosowałam do swojego max, to w ogóle się nie męczyłam i nie pociłam... Jak spacerek. I już sama nie wiem, czy dać większy wycisk, że się pocę, oddech przyśpieszony, ale mogę normalnie rozmawiać, czy patrzeć na ten puls i w sumie spacerować na orbim...
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:09   #2058
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ilonus, diety białkowe długofalowo stosowane, np. jak Dunkan są szkodliwe, nie dostarczają organizmowi wszystkich potrzebnych składników, w przyszłości poprzez zakwaszenie org. i zwiększenia wydalania białka możesz nabawić się osteoporozy. Mózg również nie jest odżywiony właściwie, znane są przypadki śpiączki podczas stosowania takich diet. Jasne, są osoby, którym nic się nie dzieje i te osoby wychwalają takiego dunkana pod niebiosa, ale nie wiadomo jaki PÓŹNIEJSZY skutek będzie miaął taka dieta na org (jak właśnie przykładowo ta osteoporoza, czy obciązanie nerek, wątroby czy nawet stawów!). Z tego co pamiętam (siostra TŻta jakieś dwa lata temu była na tej diecie, jest tam mało wartościowych węgli przez co organizm nie może pracować na pełnych obrotach, jest się zmęczonym, mózg też potrzebuje cukru do pracy)... I na koniec, wszelkie monotoematyczne diety nie są dobre bo nasz organizm potrzebuje urozmaicenia).
O wiele lepsze jest to drugie założenie, które sama stosuję od jakiegoś czasu w podobny sposób, tzn na kolację jem białko, choć ciężko było mi się przestawić na jajecznicę czy twarożek na wieczór Ale udało się i teraz to dla mnie naturalne, na śniadanie lubię wtrząchnąć owsianę, czy chleb razowy, dziś zjadłam ziemniaki zapiekane z mozarellą i pomidorem, TŻ mi zrobił

Tasiulek, tez marzę o orbitreku, ale nie mamy miejsca na niego... :/

Larysa, mam podobne plany na dziś! Po wczorajszy sprzataniu mam ochotę na domowe spa

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2012-11-07 o 08:12
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:09   #2059
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
heloł

a co ja mam w takim razie robić też chce takie ciałko mieć a jestem chuda jak szkapa i ćwiczenia mi w niczym nie pomogą

u mnie od rana sypie mam nadzieje że nazbiera sie więcej śniegu i wyjdę jutro z siostrzenica pobawić się

dziś mam przygotowaną cała liste co trzeba mi zrobić:
-pedikiur
-depilacja ( wstyd sie przyznać jakie mam nogi)
-henna i regulacja brwi
-maseczka na twarz
-maseczka na ręce
-olej na włosy

tak więc zaczynam!
Na dietach to ja się nie znam, ale może potrzebna jest Ci dieta którą stosują "pakerzy" na masę? Nie wiem, tu się powinni fachowcy wypowiadać. A jak już się uda to dla Ciebie jak już kiedyś mówiłam chyba ćwiczenia siłowe.
A z tym śniegiem to nie za dobrze?

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Jak chodziłam na siłownię to było moje ulubione ćwiczenie Oglądałam teledyski w tv i mogłam tak ćwiczyć i ćwiczyć... Postanowiłam sobie kupić orbitka, i powiem szczerze mało nie kosztował :/ Wzięłam nawet na niego kredyt... I ćwiczyłam regularnie przez długi czas, ale w końcu wypadłam z rytmu i nie mogę wrócić Ale obiecuję poprawę Zawsze ćwiczyłam ok 60 min., mam nadzieję, że pomalutku dam radę znów tyle ćwiczyć
tasiulek, a powiedz mi jeszcze co z tempem ćwiczeń? Czy faktycznie trzeba pilnować pulsu? Ćwiczę na najniższym obciążeniu, kiedyś tak ćwiczyłam, że byłam cała mokra, później poczytałam o tym pulsie, zaczęłam mierzyć i jak się dostosowałam do swojego max, to w ogóle się nie męczyłam i nie pociłam... Jak spacerek. I już sama nie wiem, czy dać większy wycisk, że się pocę, oddech przyśpieszony, ale mogę normalnie rozmawiać, czy patrzeć na ten puls i w sumie spacerować na orbim...
Powiem Ci że jakoś bardzo się tym nie interesowałam bo zawsze ustawiałam sobie interwały a maszyny były takie że dostosowały to zawsze do pulsu. Ale chyba jest tak że jak przekraczasz swój puls to nie spalasz już kalorii tylko budujesz mięśnie, pewna nie jestem więc nie chcę Cię w błąd wprowadzać. Teraz ja ćwiczę tylko w domu moim jedynym sprzętem jest krzesło i telefon w którym mam plany treningowe + od czasu do czasu Chodakowska

Ziemniaki na śniadanie to byłby raj Ale niestety to chyba nie przejdzie u nas w domu

Edytowane przez tasiulek
Czas edycji: 2012-11-07 o 08:12
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-07, 08:13   #2060
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Oj jak ja bym chciała tak wyglądać
Ja mam do ślubu do zrzucenia sporo Generalnie musiałabym zrzucić 30kg ale coś nie umiem się do tego zabrać

A w totka padły trzy szóstki, ale farciarze...

A w domku mam rowerek, musiałabym go odkurzyć i zacząć używać
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:22   #2061
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ilonus, diety białkowe długofalowo stosowane, np. jak Dunkan są szkodliwe, nie dostarczają organizmowi wszystkich potrzebnych składników, w przyszłości poprzez zakwaszenie org. i zwiększenia wydalania białka możesz nabawić się osteoporozy. Mózg również nie jest odżywiony właściwie, znane są przypadki śpiączki podczas stosowania takich diet. Jasne, są osoby, którym nic się nie dzieje i te osoby wychwalają takiego dunkana pod niebiosa, ale nie wiadomo jaki PÓŹNIEJSZY skutek będzie miaął taka dieta na org (jak właśnie przykładowo ta osteoporoza, czy obciązanie nerek, wątroby czy nawet stawów!). Z tego co pamiętam (siostra TŻta jakieś dwa lata temu była na tej diecie, jest tam mało wartościowych węgli przez co organizm nie może pracować na pełnych obrotach, jest się zmęczonym, mózg też potrzebuje cukru do pracy)... I na koniec, wszelkie monotoematyczne diety nie są dobre bo nasz organizm potrzebuje urozmaicenia).
O wiele lepsze jest to drugie założenie, które sama stosuję od jakiegoś czasu w podobny sposób, tzn na kolację jem białko, choć ciężko było mi się przestawić na jajecznicę czy twarożek na wieczór Ale udało się i teraz to dla mnie naturalne, na śniadanie lubię wtrząchnąć owsianę, czy chleb razowy, dziś zjadłam ziemniaki zapiekane z mozarellą i pomidorem, TŻ mi zrobił
Dziękuję za rady Samo białko faktycznie, średnie rozwiązanie już nie tyle kwestie smakowe, ale nie wiedziałam o tylu możliwych komplikacjach dla organizmu
Jednak lepiej trzymać się zasady węgle do południa, ewentualnie trochę do obiadu, a kolacja czysto białkowa. I jeść to co się lubi na zasadzie MŻ Tak kiedyś zrzuciłam 10 kg bez ćwiczeń...
A teraz waga nie chce ruszyć, więc trzeba też poćwiczyć

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Powiem Ci że jakoś bardzo się tym nie interesowałam bo zawsze ustawiałam sobie interwały a maszyny były takie że dostosowały to zawsze do pulsu. Ale chyba jest tak że jak przekraczasz swój puls to nie spalasz już kalorii tylko budujesz mięśnie, pewna nie jestem więc nie chcę Cię w błąd wprowadzać. Teraz ja ćwiczę tylko w domu moim jedynym sprzętem jest krzesło i telefon w którym mam plany treningowe + od czasu do czasu Chodakowska
Nie ma co za dużo myśleć, każda forma ruchu jest dobra i na pewno nie zaszkodzi, czy będzie to za wysoki puls czy za niski
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:24   #2062
malutka155
Zakorzenienie
 
Avatar malutka155
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Za siedmioma lasami
Wiadomości: 7 708
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej
Przychodzę z kubkiem gorącej kawy
Witam nowe
__________________
malutka155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:42   #2063
tasiulek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 130
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Misiadełko, no właśnie orbitrek to zbawienie bo nie obciąża tak jak bieganie, a nie oszukujmy się u nas w Gdańsku specjalnie nie ma gdzie biegać niby mamy ten Trójmiejski Park Krajobrazowy, ale tam samemu strach. Jest też plaża ale tam to znowu wieje niemiłosiernie

Króliczek, nie ma na co czekać, nie ma co robić sobie terminu "na ślub" na co dzień nie chcesz być fajną laską?

Ilonus niby tak, ale na przykład nieodpowiednie buty przy bieganiu połączone z kiepskim podłożem, albo skakanka potrafią z kolan zrobić ruinę Ruch tak ale zawsze z głową

Malutka wznosze toast skrzypem
tasiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:46   #2064
malutka155
Zakorzenienie
 
Avatar malutka155
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Za siedmioma lasami
Wiadomości: 7 708
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tasiulek jakie ty masz ciało


Pochwalę się wam, że schudłam 5kg
__________________
malutka155 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:47   #2065
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Larysa na dzień dzisiejszy nie potrafię Ci pomóc, bo jeszcze tego nie przerabialiśmy, jedyne co przychodzi mi do głowy to tabele kaloryczne, waga do ważenia jedzenia i jechane, żeby jeść ZDROWO ale z kalorycznością większą niż zapotrzebowanie, a do tego ćwiczenia żeby nabrać ciała ale nie otłuszczyć się...

Jest coś takiego jak dieta wysokoenergetyczna, muszę iść do biblioteki i poczytać trochę, bo pewnie w tym semestrze nie dojdziemy do tego...
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 08:58   #2066
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dzień dobry , dziś mam wolne
Apropo diet to chyba jestem mistrzynią, przechodziłam przez większość diet cud - kopenhadzka, kapuściana ostatnio był i Dukan przez rok, uważam ze jeśli podchodzi się do niego z rozsądkiem i wykonuje regularnie badania nie jest źle, miałam wyniki dużo lepsze niż przed nim, jednak bez owoców było mi najciężej, później waga mi stanęła na wiele miesięcy przyszły wakacje i poooleciałam, kg wróciły nie wiem czy nie z nadwyżką bo nie dokończyłam tej diety a to wymóg konieczny
Generalnie mam ponad 20kg do zrzucenia i nijak nie wiem jak się do tego zabrać tak ciężko to idzie! A wszyscy mówią że z wysokiej wagi kg lecą szybciorem u mnie tak nie działa
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:16   #2067
larys__a
Rozeznanie
 
Avatar larys__a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 586
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

tylko ze ja ćwiczyłam na mięśnie i schudłam 2 kg.

Na takie tabele kaloryczne i żeby jeść co chce to co jest zdrowe to dopiero bede mogla sobie po ślubie na to pozwolić bo teraz to jem to co jest na obiad ugotowane.
larys__a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:44   #2068
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Misiadełko, no właśnie orbitrek to zbawienie bo nie obciąża tak jak bieganie, a nie oszukujmy się u nas w Gdańsku specjalnie nie ma gdzie biegać niby mamy ten Trójmiejski Park Krajobrazowy, ale tam samemu strach. Jest też plaża ale tam to znowu wieje niemiłosiernie

Króliczek, nie ma na co czekać, nie ma co robić sobie terminu "na ślub" na co dzień nie chcesz być fajną laską?

Ilonus niby tak, ale na przykład nieodpowiednie buty przy bieganiu połączone z kiepskim podłożem, albo skakanka potrafią z kolan zrobić ruinę Ruch tak ale zawsze z głową

Malutka wznosze toast skrzypem
wg TŻ-ta jestem "fajną laską" W końcu jakbym nie była dla niego taka, nie chciałby się ze mną żenić
Ja sama w sobie najbardziej nie lubię brzucha, bo zrobiły mi się na nim rozstępy Z drugiej strony jak widzę z jakim uwielbieniem TŻ się do niego tuli i go całuje... Albo z jaką pasją lubi smarować go balsamem... Heh
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding

Edytowane przez kroooliczek89
Czas edycji: 2012-11-07 o 10:33
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 09:45   #2069
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez tasiulek Pokaż wiadomość
Agu dziękować

Mam pytanie do naszego czołowego dietetyka Misiadełka, i do tż Kwiatuszka czy diety oczyszczające mają sens, czy można sobie faktycznie jelita "przeczyścić"? Jeśli tak to jaka dieta jest naj i ile musi trwać?

Wstawać! Ja już od 6 oglądam poranek wyborczy ale ten Obama coś małpa wyjść nie chce. Stany są jakie są, ludzie dziwni. Ale fajnie byłoby gdyby Polscy przeciwnicy polityczni mieli do siebie taki szacunek. Romney bardzo fajne przemówienie.

I motywator na dziś
Misiadelko już chyba powiedziała wszystko na temat tych diet oczyszczających, ale zapytam dzisiaj wieczorem TŻ-ta co on ma do powiedzenia w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez iLoNuS_ktl Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady Samo białko faktycznie, średnie rozwiązanie już nie tyle kwestie smakowe, ale nie wiedziałam o tylu możliwych komplikacjach dla organizmu
Jednak lepiej trzymać się zasady węgle do południa, ewentualnie trochę do obiadu, a kolacja czysto białkowa. I jeść to co się lubi na zasadzie MŻ Tak kiedyś zrzuciłam 10 kg bez ćwiczeń...
A teraz waga nie chce ruszyć, więc trzeba też poćwiczyć



Nie ma co za dużo myśleć, każda forma ruchu jest dobra i na pewno nie zaszkodzi, czy będzie to za wysoki puls czy za niski
Mój TŻ zawsze mówi, że najlepsza dieta to po prostu przestrzeganie zasad zdrowego żywienia, unikanie słodyczy i fast-foodów(które są moją zgubą...) do tego ćwiczenia i waga na pewno będzie leciała w dół, a organizm na tym nie ucierpi, bo dostarczymy mu wszystkich potrzebnych składników. Jakiś czas temu TŻ układał mi dietę właśnie zgodnie z tymi zasadami i nawet bez ćwiczeń schudłam 4 kg przez miesiąc (więc optymalnie) Muszę do tego powrócić i namówić go na ponowne ułożenie diety
Cytat:
Napisane przez larys__a Pokaż wiadomość
tylko ze ja ćwiczyłam na mięśnie i schudłam 2 kg.

Na takie tabele kaloryczne i żeby jeść co chce to co jest zdrowe to dopiero bede mogla sobie po ślubie na to pozwolić bo teraz to jem to co jest na obiad ugotowane.
Moja siostra ma ten sam problem - nie może przytyć, ma niedowagę i od lat waży tyle samo. Kiedyś chciałam wyglądać tak jak ona, i zazdrościłam jej przemiany materii (bo ona naprawdę je baaardzo dużo, do tego mnóstwo słodyczy i niezdrowego jedzenia, a w ogóle po niej tego nie widać), ale jak widzę, że jej przeszkadza to, że jest taka chuda to właściwie nie wiem czy gorzej jest mieć trochę nadmiaru ciałka czy mieć problem, żeby go nabrać I tak źle, i tak nie dobrze...
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 11:19   #2070
Angel_21_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 680
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

hej dziewczyny ja mam teraz taki zapieprz na uczelni już nic mi się nie chce w totka nie wygraliśmy niestety a ćwiczyć tak mi się nie chce ... dni lecą czasu coraz mniej do ślubu więc muszę się wziąć w garść
__________________
Angel_21_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.