Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5 - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-11, 14:37   #2431
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki trochę rzadko piszę ale czytam cały czas
Wiecie chcemy zdecydować się na dzidzie, ale jedyny sposób to ślub chociażby cywilny i taki jest plan na wakacje ślub cywilny dla najbliższych Co o tym myślicie
Przede wszystkim to Wam musi odpowiadać taka opcja
My gdybyśmy mieli gdzie mieszkać, to pewnie też byśmy się zdecydowali Bo i ja i Tż bardzo chcemy dzidzi ale na razie nie mamy warunków, ale jeśli Wy je macie to ja bym nie zwlekała

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
alloffkowa, takie: KLIK Kosztowały niecałe 1,30zł/szt To 3 kupiłam, w razie jakby mi się któraś zbiła Takie same na allegro za 3,50zł/szt widziałam.
W sumie to ja nigdy kawy latte nie piłam, ale widziałam na przystanku taką reklamę: KLIK i się napaliłam na tą kawę Muszę ją kupić jak będę na zakupach
Te szkalnki są bardzo fajne. Nie tylko do latte ale też do kolorowych drinków
Co do kawy latte to ja ją kupiłam i owszem jest dobra, ale droga, bo jedna saszetka kosztuje ok. 2,40. Dlatego taniej jest zrobić "wywar" z kawy rozpuszczalnej, a mleko spienić tym takim małym mikserkiem do mleka i wlac do tego kawę Warstwy też wyjdą

http://www.youtube.com/watch?v=U5ZN-CDKbSw
__________________
okruszek

Edytowane przez agunineczka
Czas edycji: 2012-11-11 o 14:38
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:42   #2432
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Miłego popołudnia Dziewczyny.

Do mnie TŻ zaraz wpada, także będzie sympatycznie

Buziaki
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 14:47   #2433
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka, dzięki za info i link A powiedz mi, którą latte wypróbowałaś? Classic czy smakową? Bo jest też karmelowa i waniliowa

[b]xPaulax19[b], decyzja należy do Was. Ja nie chciałabym brać dwóch ślubów (cywilnego i kościelnego), bo dla mnie wtedy ten drugi nie ma już tej magii. Obrączki te same, na zaproszeniach już nazwisko po mężu. Ale to moje zdanie. My też już byśmy chcieli dziecko, ale nie mamy na razie warunków finansowych, a przede wszystkim mieszkaniowych. Więc będziemy się starać o dzidzię dopiero po ślubie.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:16   #2434
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
agunineczka, dzięki za info i link A powiedz mi, którą latte wypróbowałaś? Classic czy smakową? Bo jest też karmelowa i waniliowa

[b]xPaulax19[b], decyzja należy do Was. Ja nie chciałabym brać dwóch ślubów (cywilnego i kościelnego), bo dla mnie wtedy ten drugi nie ma już tej magii. Obrączki te same, na zaproszeniach już nazwisko po mężu. Ale to moje zdanie. My też już byśmy chcieli dziecko, ale nie mamy na razie warunków finansowych, a przede wszystkim mieszkaniowych. Więc będziemy się starać o dzidzię dopiero po ślubie.
Zwykłą i karmelową Są dobre, ale jak dla mnie szkoda kasy i wolę robić domowym sposobem
Zresztą ja mam w domu ekspres to tym bardziej nie opłaca mi sie płacić za te saszetki
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 15:48   #2435
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

agunineczka, ja tu nie mam ekspresu... Moja mama ma, ale na kawę w saszetkach/torebkach, o podobny do tego: http://www.ceneo.pl/1402433

Pewnie będę częściej robić tym domowym sposobem, który mi podałaś, ale z saszetki też spróbuję
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:17   #2436
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Poznanianka- szczerze to mi się nie podobają szklanki, dla mnie takie stołówkowe, ale najważniejsze że Wam się podbają
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:32   #2437
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dla mnie wyglądać nie muszą Takie nawet na opakowaniu od latte są pokazane Ważna jest wysokość. Wiem, że w Bierdonce ostatnio były w promocji za niecałe 5zł takie ładniejsze do latte i do Irish Coffee, ale ja się zorientowałam dzień po zakończeniu promocji... I w sumie dobrze, bo zaoszczędziłam kasę

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

A mój C. w ogóle kawy nie pije, więc to tylko dla mnie te szklanki są
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 16:43   #2438
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Hej kochane
Wróciłam dziś o 5 nad ranem do domu.. cały dzień nie mogę się ogarnąć, teściowa zaprosiła nas na obiad więc musieliśmy iść.
Powiedziała,że muszę się ogarnąć i schudnąć do sukni - miła jak zawsze
I oczywiście naginała na wesele w remizie strażackiej 100km od naszego miejsca zamieszkania... uparła się już kiedyś na to! Jak mnie to denerwuje wrrr
Powiedziałam jej że mamy swoją salę marzeń i dla mnie temat jest zakończony za tydzień idziemy ją oglądnąć i dowiedzieć się jak z terminami stoją
Ale strasznie mnie wkurza!
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:49   #2439
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Bardzo Wam wszystkim dziękuje z całego serducha!!

Babcia już jakby ciut ciut lepiej, ma sparaliżowaną trochę lewą stronę ciała, ale dziś się już uśmiechała, więc musi być dobrze!!!
Aj, chciałabym żeby moje dwie babcie które mam były na moim weselu...a nawet dożyły wnuczki
I tak będzie, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość

I jeszcze z bardziej przyziemnych rzeczy to bardzo mnie dziś uradowała koleżanka z aplikacji. Wpadam na zajęcia, a ta do mnie czy idę na imprezę, bo byłam chyba u fryzjerki bo mam piękne włosy A jak szłam na zajęcia, to właśnie się zastanawiałam, czy nie rzucić w cholerę tej całej pielęgnacji.
A widzisz, ja też muszę zacząć dbać o swoje włosy

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
o rany faktycznie tragedia
nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w swoim przypadku
wsółczje sytuacji.
ja wczoraj ryczałam jak bóbr to ostatnia noc z tż przed jego wyjazdem na tydzień.
Ja też nie wyborażam sobie tego jakby mojego TŻ brakło 8 dni rozłąki, oj nie wiem jak bym dała rade, ale taka tęskonota jest fajna, zobaczysz jak będzie super po powrocie

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Waniliova - możemy pomyśleć, auto jest, a komunikacja miejska też - z tym, że ja do Dąbrowy przez 3 lata studiów jeszcze nie dotarłam więc wiesz dokładną instrukcję gdzie i jak poproszę

My wczoraj znowu byliśmy u chrześnicy TŻta - słodka jest, ale jestem pod wrażeniem TŻta, który SAM z własnej nieprzymuszonej woli, stwierdził że idzie ją przebrać, bo zrobiła kupę (oczywiście pod moim czujnym okiem ) A potem (czyt.po paru piwkach) co chwilę powtarzał - ale popatrz jak ja już chcę dzidzię, który facet by z własnej woli zmieniał pampersa z kupą? Kochany jest...
Spokojnie, dostaniesz pełną instrukcję

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
A tak skoro jesteśmy już w temacie rozłąk itd. to rozumiecie taką sytuacje, kiedy mąż wyjeżdża do Norwegii, nie ma go już od 3 miesięcy, a żona zostaje sama w Polsce z 2letnim dzieckiem. Dziecko bardzo odczuwa brak taty, a żona tylko komentuje "dobrze, niech będzie tam jak najdłużej, więcej pieniędzy przywiezie, a N. dostanie wiecej zabawek"...

Ja szczerze mówiąc tego nie rozumiem. Kumam, że niektórzy nie mają wyjścia i muszą pracować za granicą, ale akurat w tej sytuacji mieli wystarczająca ilość pieniędzy, nie byli biedni, a teraz dla kasy poświęcają swoje uczucie, przynajmniej tak to wygląda z mojej strony....
Mam takie samo zdanie. Rozumiem jak naprawdę jest kiepska sytuacja, ale niektórzy wyjeżdżają bo chcą po prostu więcej zarobić. A lepiej mniej zarobić (tzn. tyle żeby starczyło na normalne życie) i być z rodziną

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
kurna ósemka mi się wyrzyna i mnie boli jutro dzwonię do mojej dentystki, kiedy mogę najszybciej tą francę usunąć :/
Witam się z rana kubkiem herbatki
Oj, współczuje mój TŻ też ma z tym problem. Teraz go akurat nie boli, ale już kilka razy cierpial

Cytat:
Napisane przez Piankka Pokaż wiadomość
Znalazłam wymarzone buty na ślub
Christian Louboutin Decoltissimo
Cudne!

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ale mam frajdę ! gram w simsy i mam nudności wiec pewnie jestem w ciąży w sensie że wirtualnie xd
też chcę pograć w simy!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dziewuszki

Mam nietypową prośbę Piesek córki znajomej mojej mamy bierze udział w jakimś konkursie internetowym. Wystarczy, że klikniecie "zagłosuj na mnie", nie trzeba się rejestrować KLIK Bardzo zależy tej młodej na wygranej. Pomożecie ?
Poszło

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
alloffkowa, takie: KLIK Kosztowały niecałe 1,30zł/szt To 3 kupiłam, w razie jakby mi się któraś zbiła Takie same na allegro za 3,50zł/szt widziałam.
W sumie to ja nigdy kawy latte nie piłam, ale widziałam na przystanku taką reklamę: KLIK i się napaliłam na tą kawę Muszę ją kupić jak będę na zakupach
Oo, my mamy te same szklaneczki kupiliśmy je na drinki... tutaj i do domu na wsi. W ogóle ja uwielbiam Ikeę w przyszłym tygodniu jedziemy sofy pooglądać bo będziemy robić remont w naszym pokoju

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Miłego popołudnia Dziewczyny.

Do mnie TŻ zaraz wpada, także będzie sympatycznie
Wzajemnie miłego
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:51   #2440
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dla mnie wyglądać nie muszą Takie nawet na opakowaniu od latte są pokazane Ważna jest wysokość. Wiem, że w Bierdonce ostatnio były w promocji za niecałe 5zł takie ładniejsze do latte i do Irish Coffee, ale ja się zorientowałam dzień po zakończeniu promocji... I w sumie dobrze, bo zaoszczędziłam kasę

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

A mój C. w ogóle kawy nie pije, więc to tylko dla mnie te szklanki są
ja mam do late z uszkiem, coś z ten deseń: http://www.publicdomainpictures.net/...192606y7QA.jpg


Pożegnałam niedanwo P a teraz gram w simsy, popsuła nam się zmywarka, kazałam mężowi ją naprawić i co? prąd go popieścił i umarł
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:53   #2441
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej kochane
Wróciłam dziś o 5 nad ranem do domu.. cały dzień nie mogę się ogarnąć, teściowa zaprosiła nas na obiad więc musieliśmy iść.
Powiedziała,że muszę się ogarnąć i schudnąć do sukni - miła jak zawsze
I oczywiście naginała na wesele w remizie strażackiej 100km od naszego miejsca zamieszkania... uparła się już kiedyś na to! Jak mnie to denerwuje wrrr
Powiedziałam jej że mamy swoją salę marzeń i dla mnie temat jest zakończony za tydzień idziemy ją oglądnąć i dowiedzieć się jak z terminami stoją
Ale strasznie mnie wkurza!
ja też nie mam fajnej teściowej, ale chyba takiej rzeczy by mi nie powiedziała. Wredna baba
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 16:54   #2442
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

alloffkowa, właśnie takie, albo bardzo podobne były w Biedronce. Tzn. tam różne rodzaje były, z uszkami

Ja szukam zegarka na rękę, bo zdałam sobie sprawę, że raczej w nowej pracy nie będę mogła chodzić z telefonem...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 16:57   #2443
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja mam do late z uszkiem, coś z ten deseń: http://www.publicdomainpictures.net/...192606y7QA.jpg


Pożegnałam niedanwo P a teraz gram w simsy, popsuła nam się zmywarka, kazałam mężowi ją naprawić i co? prąd go popieścił i umarł
O, też super szklaneczki

Maż zmarł przy naprawianiu zmywarki...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:03   #2444
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Waniliova, w simsach zmarł
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:21   #2445
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie. Rozumiem jak naprawdę jest kiepska sytuacja, ale niektórzy wyjeżdżają bo chcą po prostu więcej zarobić. A lepiej mniej zarobić (tzn. tyle żeby starczyło na normalne życie) i być z rodziną

O widze że ktoś w końcu myśli tak jak ja
Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
ja mam do late z uszkiem, coś z ten deseń: http://www.publicdomainpictures.net/...192606y7QA.jpg


Pożegnałam niedanwo P a teraz gram w simsy, popsuła nam się zmywarka, kazałam mężowi ją naprawić i co? prąd go popieścił i umarł
Boże ja czytam to o tym mężu i sobie myślę, jaki mąż, jaka zmywarka, a dopiero potem dotarło do mnie, że to w simsach
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 17:49   #2446
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Hej kochane
Wróciłam dziś o 5 nad ranem do domu.. cały dzień nie mogę się ogarnąć, teściowa zaprosiła nas na obiad więc musieliśmy iść.
Powiedziała,że muszę się ogarnąć i schudnąć do sukni - miła jak zawsze
I oczywiście naginała na wesele w remizie strażackiej 100km od naszego miejsca zamieszkania... uparła się już kiedyś na to! Jak mnie to denerwuje wrrr
Powiedziałam jej że mamy swoją salę marzeń i dla mnie temat jest zakończony za tydzień idziemy ją oglądnąć i dowiedzieć się jak z terminami stoją
Ale strasznie mnie wkurza!
Teściowa rodem z koszmaru A to o twojej wadze to ostre przegięcie, niech się lepiej swoją zainteresuje

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
a teraz gram w simsy, popsuła nam się zmywarka, kazałam mężowi ją naprawić i co? prąd go popieścił i umarł

8 dni szybko minie. Nawet się nie obejrzysz, a wróci
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2012-11-11 o 17:51
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:25   #2447
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

haha, no w simsach, nie na żywo mam przynajmniej te durne simsy, więc mam się czym zająć na te 8 dni. wrrr. a z drugiej strony- jak wróci napewno będzie słodko odpoczniemy od siebie i zatęsknimy.
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 18:51   #2448
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

nie było ma
Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
ja też nie mam fajnej teściowej, ale chyba takiej rzeczy by mi nie powiedziała. Wredna baba
Jak by nie było to ma rację ... z tym się zgadzam, wyglądam jak mały prosiaczek
Mam taką motywację a mimo to nie mogę się zabrać myślę że taki kop przemawia do mnie, chociaż uważam że można było to powiedzieć jakoś delikatniej

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Teściowa rodem z koszmaru A to o twojej wadze to ostre przegięcie, niech się lepiej swoją zainteresuje

Ona nigdy nie szczędziła mi słów krytyki, o wadze nie raz mówiła, jak udało mi się schudnąć 12kg to może RAZ usłyszałam że super bla bla bla .
Dziś powiedziała że jak jej się uda schudnąć do rozm38, to urządzi ponowny swój ślub ! Bo chce się ładnie prezentować w białej sukni, wiecie co... musiałam zbierać szczękę z podłogi ... może to jest fajne takie odnawienie sakramentu a w wieku sędziwym jak takie dziadziuszki które przeszli razem przez całe życie a nie teściowa nie wiem głupia jest i tyle
Ale z drugiej strony racja niech się zajmie swoim odnawieniem niż moim ślubem i jego urządzaniem
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:19   #2449
Piankka
Zadomowienie
 
Avatar Piankka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 090
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Ciekawe co to będzie jak dowiedzą się o naszym weselu niech no tylko ktoś będzie chciał mi coś narzucić to

Raczej teściowa nic mi nie będzie narzucać(jedyne co chce to żebym firany zmieniła(brązowe wzory mam) bo za ciemne są mnie się podobają, a jak nie to ja sobie wybiore, a ona niech funduje ) gorzej będzie z teściem bo jak mi szwagierka opowiadała to on na jej wesele prosił swoich gości (podobno - ile w tym prawdy nie wiem) ale u mnie tak nie będzie inaczej sobie sami tż z teściem niech organizują a ja ręce umyję od wszystkiego

Miłego wieczoru/nocy
Piankka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 19:20   #2450
xPaulax19
Raczkowanie
 
Avatar xPaulax19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 179
GG do xPaulax19
Wink Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Tak postanowiliśmy nie chcemy dzidzi bez ślubu a ja tylko na to czekam mieszkać mamy gdzie nie jest źle prace mam TŻ również. A mi bardziej zależy na dzidzi niż ślubie Taka nasza decyzja tylko na to czekam pewnie nie jedna pomyśli że głupio robię ale tak chcemy
xPaulax19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:24   #2451
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

heeeej

ależ to był weekend
nie miałam kiedy usiąść na tylku bezczynnie. Wczoraj na balu byliśmy i moja załoga popijała a ja robiłam za kierowcę i tak oto przejechałam swoją najdłuższą jak dotąd trasę 310 km

klubensikowa za babcię
pati Twoja teściowa to nieokrzesane babsko....
aloffkowa 8 dni bardzo szybko minie!

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

aha, i byliśmu na targach ślubnych w Krakowie i normalnie kolorowy zawrót głowy.... ale warto było i niektórzy usługodawcy nasz termin mają już zajęty
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:42   #2452
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
Tak postanowiliśmy nie chcemy dzidzi bez ślubu a ja tylko na to czekam mieszkać mamy gdzie nie jest źle prace mam TŻ również. A mi bardziej zależy na dzidzi niż ślubie Taka nasza decyzja tylko na to czekam pewnie nie jedna pomyśli że głupio robię ale tak chcemy

Dlatego skoro jesteście już zdecydowani to bierzcie ten ślub i starajcie się o dzieciaczka

A kiedy chcielibyście ten cywilny?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 19:58   #2453
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Dobry wieczór Witam się znad lampki wina
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:03   #2454
xPaulax19
Raczkowanie
 
Avatar xPaulax19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 179
GG do xPaulax19
Wink Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
Dlatego skoro jesteście już zdecydowani to bierzcie ten ślub i starajcie się o dzieciaczka

A kiedy chcielibyście ten cywilny?
W Maju albo Czerwcu Bo w wakacje mam praktyki szkolne, które muszę zaliczyć żeby mieć zaliczony rok a że to na kuchni to dopiero jak wrócę będziemy się starać Już nie mogę się doczekać
xPaulax19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:32   #2455
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
W Maju albo Czerwcu Bo w wakacje mam praktyki szkolne, które muszę zaliczyć żeby mieć zaliczony rok a że to na kuchni to dopiero jak wrócę będziemy się starać Już nie mogę się doczekać
No to nic, tylko gratulować

Dziewczyny tż jeszcze nie pojechał a ja już tęsknie
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:33   #2456
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
O widze że ktoś w końcu myśli tak jak ja


Boże ja czytam to o tym mężu i sobie myślę, jaki mąż, jaka zmywarka, a dopiero potem dotarło do mnie, że to w simsach
Ja też tak myślę i na szczęście TŻ też, póki studiuję niech sobie siedzi w tych Niemczech, ale potem ma grzecznie do mnie wracać

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
W Maju albo Czerwcu Bo w wakacje mam praktyki szkolne, które muszę zaliczyć żeby mieć zaliczony rok a że to na kuchni to dopiero jak wrócę będziemy się starać Już nie mogę się doczekać
Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:37   #2457
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Jutro pierwszy dzień w nowej pracy... Trochę się boję jak to będzie... No i jak wytrzymam 8h Bo dotychczas pracowałam po 5h

Oglądamy z C. "Kilerów 2-óch" Kiedyś to były komedie, nie to co teraz.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:40   #2458
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
W Maju albo Czerwcu Bo w wakacje mam praktyki szkolne, które muszę zaliczyć żeby mieć zaliczony rok a że to na kuchni to dopiero jak wrócę będziemy się starać Już nie mogę się doczekać
no i fajnie, jak macie możliwości i warunki, to nie ma co czekać
Ja przed trzydziechą to nie mam co myśleć o dzieciach, na szczęście mój instynkt całkowicie się ze mną zgadza Chłop ostatnio marudził, że by chciał, ale zdrowy rozsądek nas powstrzymuje. Idę łyknąć tabsa

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy dzień w nowej pracy... Trochę się boję jak to będzie... No i jak wytrzymam 8h Bo dotychczas pracowałam po 5h

Oglądamy z C. "Kilerów 2-óch" Kiedyś to były komedie, nie to co teraz.
dasz radę! Nawet nie zauważysz, jak 8 h minie,
Ja oglądam galę MTV EMA ale co do komedii to się zgadzam, ja najbardziej lubię Chłopaki nie płaczą A moim ukochanym polskim filmem jest Dzień świra
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:41   #2459
xPaulax19
Raczkowanie
 
Avatar xPaulax19
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Dęblin
Wiadomości: 179
GG do xPaulax19
Wink Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
no i fajnie, jak macie możliwości i warunki, to nie ma co czekać
Ja przed trzydziechą to nie mam co myśleć o dzieciach, na szczęście mój instynkt całkowicie się ze mną zgadza Chłop ostatnio marudził, że by chciał, ale zdrowy rozsądek nas powstrzymuje. Idę łyknąć tabsa
A u mnie instynkt jest już od dawna i tylko czeka aż się dzidzia pojawi
xPaulax19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-11, 20:45   #2460
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czas coraz szybciej zapierdziela, nie możemy się doczekać wesela. PM 2014 cz. 5

Cytat:
Napisane przez xPaulax19 Pokaż wiadomość
A u mnie instynkt jest już od dawna i tylko czeka aż się dzidzia pojawi
Ja w ogóle nie przepadam za dziećmi, nie mam żadnego doświadczenia w kontaktach z nimi, to i mnie nie ciągnie. Na całe szczęście, nie mam póki co dylematów typu praca czy dziecko, bo wybór jest dla mnie oczywisty
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.