Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-17, 07:56   #391
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Piszecie,żeby uzywac mocnych filtrów min. 30spf ale ja wyczytalam tutaj na forum,że zbyt czeste używanie wysokich faktorów może zmęczyć skóre...dlatego przestałam uzywac swojego SVR 50.Smaruje sie tylko alantanem,lub żelem nawilżającym i wogóle sie nie maluje...ale i tak nie wiem czy dobrze zrobiłam,może to nieprawda z tym ''zmęczeniem''??Moze mi to ktos wyjaśnic bo sie pogubiłam
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 09:12   #392
kia_girl
Raczkowanie
 
Avatar kia_girl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Ja Ci mogę wyjaśnić Otóż faktory same w sobie skóry 'zmęczyć' nei mogą. Natomiast istotna jest w tej chwili firma, skład i oczywiście konsystencja preparatu. Wiesz chyba o co mi chodzi - jeśli konsystencja tłusta/wysuszająca z substancjami drażniącymi AKURAT TWOJĄ CERĘ no to nie ma zmiłuj - skóra cierpi. Ale dobrze dobrany kosmetyk odopwiadający twojej skórze, która go 'lubi' i toleruje tylko może jej pomóc. To chyba tyle :P
kia_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 14:58   #393
Dobra_Wilczyca
Raczkowanie
 
Avatar Dobra_Wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 101
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Do ciałka peelingu borowinowego Tołpy, a do buźki jakaś nowość z miesiąc temu, nazwa wyfrunęła mi z głowy - różowe opakowanie ok. 40 zł. Jak wrócę do domu sprawdzę. Przyznam, że Tołpy czasem użyję do twarzy nielogicznie, ale co tam. :P Mówicie żeby nie opalać? Hmm. Tego dermatolog mi nie mówił, ale ja i tak czasu nie mam a opalam się właściwie na biało. Kremika z filterkiem uv używam, ale żadnego spf tam nie ma.
Generalnie jestem ignorantką w sprawie kosmetyków, przekazuję tylko zalecenia mojego dermatologa. Więc za głupoty przeprasza serdecznie
Dobra_Wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 16:49   #394
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Moj dermatolog, ktory co pol roku oglada moje znamiona kategorycznie promuje najwyzsze filtry (+reaplikacja ich w polowie dnia) a ja sie boje tych wszystkich glebokich zluszczan i innych tego typu ingerencji!
Przetestowalam juz sporo firm i dla mnie najlepsze robi LRP, nic mi po nich nie wyskakuje a za stwierdzeniem, ze skora sie moze od filtrow "zmeczyc" spotykam sie pierwszy raz. Chociaz przyznaja, trzeba jw starannie co wieczor zmywac z twarzy, inaczej moga pogorszyc stan cery (mnie zapycha np titanium dioxyde).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 21:22   #395
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Aaaaaaa, ale ze mnie kretynka. Skarżyłam się Wam w innym wątku, że mnie wysypało nietypowo w czerwcu zamiast na jesieni, a to jest pewnie wina tego cholernego blokera Biodermy. Photoderm Max Lait. Dziewczyny, przysięgam, używam blokerów od dawna, przetestowałam ich mnóstwo, ale czegoś tak niewiarygodnie tłustego nie miałam nigdy w życiu. Pokrywa cholernik twarz tłustą, grubą mazią, tak tłustą, że jak później myję ręce po nim to je muszę mydlić dwa razy, bo się zmyć nie chce. I ja się dziwię, że mnie wysypało.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-17, 22:06   #396
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Mnie wysypalo po niby "lekkim" Bioderma Fluide Extreme spf 100, sluza mi tylko kremy LRP.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-18, 07:33   #397
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Cool Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

kia_girl-a jest jakis krem na dzień do cery mieszanej z filtrem min.30?
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-18, 09:02   #398
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Cytat:
Napisane przez nan
Aaaaaaa, ale ze mnie kretynka. Skarżyłam się Wam w innym wątku, że mnie wysypało nietypowo w czerwcu zamiast na jesieni, a to jest pewnie wina tego cholernego blokera Biodermy. Photoderm Max Lait. Dziewczyny, przysięgam, używam blokerów od dawna, przetestowałam ich mnóstwo, ale czegoś tak niewiarygodnie tłustego nie miałam nigdy w życiu. Pokrywa cholernik twarz tłustą, grubą mazią, tak tłustą, że jak później myję ręce po nim to je muszę mydlić dwa razy, bo się zmyć nie chce. I ja się dziwię, że mnie wysypało.
Nan, dzięki za info. Używam też Photoderm Max Fluide - ten zakręcony o którym była mowa na Biochemii - niby pisze że spf 100, nowy środek w starym opakowaniu - i bardzo mi się podoba, jest lekki, szybko się wchłania. Chcialam się potem skusić na to mleczko, bo niby większa pojemność, ale skoro to taki tlusty potwór i w dodatku zatyka to nie chcę! Kurczę, teraz zdałam sobie sprawę, że chyba żaden z filtrów nie wywołał u mnie wysypu pryszczy. SVR 100 i 50 - nigdy, a używam od lat; Bioderma - miałam kilka i na razie też nie, Antheliosy to już w ogóle nigdy - uzywalam nawet tego dość ciężkiego kremu i w porządku...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 08:51   #399
kia_girl
Raczkowanie
 
Avatar kia_girl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Przebarwienia na twarzy po wypryskach

Beata - nie mam pojęcia bo nie używam tak wysokich filtrów do twarzy. Właściwie w ogóle nie używam (chyba że idę na baseny/plażę) ale z faktorem 6-10 (i to na buźkę). A twarzy nie wystawiam na bezpośrednie działanie słońca bo to zabujstwo Ale radzę popytać w aptece lub drogerii i tam Ci doradzą.
kia_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 16:05   #400
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Już od wieku dojrzewania mam problemy ze skórą tzn. wypryskami na twarzy i placach w okolicach łopatek...nie cierpie tego !!!!!Wstyd się na plaży pokazac i w bluzce z odkrytymi placami, a o twarzy juz nie wspominam bo tego nie da sie ukryć... i przyznam się że trudno mi się powstrzymac od drapania "tego" i zostają czasami słady....Wobec tego mam pytania ---> CO SKUTECZNIE ZLIKWIDUJE TE ŚLADY (PRZEBARWIENIA)??????A O PRYSZCZYKACH JUZ NIE WSPOMNĘ
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 18:02   #401
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Miałam ten problem... brrrrrr... Ale udało mi się go zmniejszyć, bo niestety nie zlikwidować pilingami Najróżniejszymi, w zależności od typu cery. Warto też nawilżać i ujędrniać cerę, będzie maiła ładniejszy koloryt. Pomyśl też o delikatnej opaleniźnie-wyrówna kolor buzi Życzę powodzenia
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-26, 18:25   #402
katiii23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar katiii23
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 72
GG do katiii23
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

hej ja stosowałam acne derm i fajnie mi wyrównał koloryt skóry pozatym dobrze działa cepan, tointex, perła inków, mydło i krem drula, krem nagietkowy.zeby sie pozbyc plam na plecach dodawałam do kapieli olejek grejfrutowy pozdrawiam pa
katiii23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 19:29   #403
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Cytat:
Napisane przez katiii23
hej ja stosowałam acne derm i fajnie mi wyrównał koloryt skóry pozatym dobrze działa cepan, tointex, perła inków, mydło i krem drula, krem nagietkowy.zeby sie pozbyc plam na plecach dodawałam do kapieli olejek grejfrutowy pozdrawiam pa
Tylko,że Cepan zapycha pory,więc skutek będzie odwrotny od zamierzonego,tj.nie zlikwiduje się pryszczy,a przybędą nowe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 20:21   #404
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Hej, polecam Glyco-A, jest to krem z kwasami 12%, tylko nie mozna go uzywać przy dużym nasłonecznieniu, kurację przeprowadza się jesienią. I konieczne jest używanie blokera, co najmniej 50. Pisałaś o wypryskach - jeśli masz silny trądzik, to nie możesz używać G-A, ale jeśli są to tylko drobne wypryski, to jak najbardziej.
Powodzenia w walce Też się z tym męczę.
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 21:52   #405
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Jesli wpiszecie w wyszukiwarke Glyco A i troszke poczytacie watki - co polecam zrobic za kazdym razem zanim zalozycie sobie nowy watek - bedziecie wiedzialy, ze to nie jest lekki i przyjemny specyfik.
Nieoceniona Smoczyca juz wiele razy pisala, ze moze niebezpiecznie podraznic, zwlaszcza osoby o delikatnej czy naczynkowej cerze.
Kuracje kwasami, takze AHA, trzeba zaczynac od niskich stezen, np.od Effaclaru, potem mocniejszego np. Lysanelu Active, innych kwasow a nie bron Boze od 12% Glyco!!!! Moze sie okazac, ze sobie narobicie duzo niedobrych rzeczy na buzi.
Ochrona sloneczna to mus, a zwlaszcza w przypadku uzywania kwasow.
Nie ma znaczenia, ze kwasy stosuje sie na noc - naskorek jest oslabiony, nie chroniony warstwa rogowa wystarczajaco przed promieniowaniem uv - moga powstac trudne do usuniecia przebarwienia.
Kwasy stosuje sie po wyleczeniu zmian tradzikowych - ale o tym wszystkim jest w ubieglych watkach, trzeba sobie tylko zadac ten niewatpiliwy trud i wpisac haslo w wyszukiwarke, o czym przypomina Admin.
Pozdrawiam i zycze udanej kuracji (na jesieni + ochrona stabilnymi filtrami uva i uvb).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:35   #406
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Sylwiasta, przykro mi, że tak zareagowałaś na mój post. Staralam się wypisać najwazniejsze rzeczy (stosowanie jesienią, ocgrona przeciwsłoneczna, wyleczony trądzik) Nie miałam zamiaru pisać tu elaboratu na temat G-A, tylko pokazać Kasi tę metodę leczenia, która jest bardzo skuteczna, ale przecież której wcale nie musi stosować. Moja wypowiedź była też krótka własnie z tego względu, o którym mówisz: w KWC i na forum jest mnóstwo opinii i Kasia na pewno je przejrzy, zanim podejmie decyzję.
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 11:39   #407
ptysiek
Raczkowanie
 
Avatar ptysiek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 55
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

aha, zapomniałam. W profilu Kasi jest napisane, że nie ma skłonności do pękających naczynek i że cera nie jest skłonna do podrażnień.
Pozdrawiam,
Ptyś
ptysiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 12:09   #408
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Sylwi chodziło pewnie o to,że zamiast podać preparaty,które są lżejsze to od razu podałaś specyfik bardzo silny i ostry.To tak jakby na zwykły katar zaraz podrzucić nazwy antybiotyków
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-27, 12:19   #409
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Wszytkim dziękuję za rady,jeśli ta jesienna kuracja rzeczywiście pomaga, to będę musiała podrążyćw temacie bo nie mam pojęcia o tym....i nie wiem nawet czy to narecepte i z konsultacją dermatologa mam nadzieje ze do jesieni porzeszę swoją wiedzę, a na razie może peelingami....albo nie wiem czym...najwięcej tych brązowych plamek jest na plecach miedzy łopatkami...ntwarz nie jest cała zasypana, ale kilka sztuk to jest..
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-27, 12:21   #410
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Nati co to za koleś na tym zdjęciu???
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 07:56   #411
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

up
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 10:13   #412
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Cytat:
Napisane przez kasia214
Nati co to za koleś na tym zdjęciu???

Jeden z najlepszych polskich raperów-O.S.T.R. czyli Adam Ostrowski
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 10:53   #413
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Kasiu, jako weteranka walki z przebarwieniami, pozwolę sobie podkreślić wagę ochrony przeciwsłonecznej dotkniętych nimi obszarów. Nie wystarczy poczekać z kwasami do jesieni, ale TERAZ, ZAWSZE i na wieki wieków, że tak powiem musisz nakładać na te miejsca porządne, stabilne, silne filtry (np. mleczko L'Oreal 60, Vichy 60, Bioderma 100, etc., prześledź dział blokerów w KWC). Jeśli są już przebarwienia, wystawianie ich na słońce NIE spowoduje, że kolor skóry wyrówna się do równomiernej opalenizny, nie! Przebarwienia się jedynie pogłębią!
Wiem, o czym mówię, wierz mi, lepiej niż bym chciała..
Spokojnie możesz latem używać kwasu azaleinowego (w postaci Skinorenu albo Hascodermu), który hamuje melanogenezę i pomaga usunąć wredne plamska, przy okazji fantastycznie odblokowuje zanieczyszczone pory. Ale na noc; jeśli na dzień, to na wierzch KONIECZNIE filtr. Ja chwalę sobie też Clairial SVR, oparty na kwasie kojowym, na noc. Właśnie kojowy i azaleinowy są tymi najskuteczniejszymi w przypadku przebarwień, nie kwasy AHA, które złuszczają skórę tylko do pewnego poziomu i dalej koniec, choćby się ich nakładało kolejne warstwy (ani nawet kwasy BHA, które działają oczyszczająco i regulująco). Przy okazji uwrażliwiają skórę na słońce, są dość drażniące, jeśli chcesz spróbować, faktycznie nie zaczynaj od 12% Glyco-A, wybierz coś łagodniejszego, np. Hydracid SVR.

Opalenizna wyrównująca kolor - tak, ale TYLKO sztuczna. Samoopalacz to świetny wynalazek.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 12:00   #414
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Cytat:
Napisane przez pixie7
Spokojnie możesz latem używać kwasu azaleinowego (w postaci Skinorenu albo Hascodermu), który hamuje melanogenezę i pomaga usunąć wredne plamska, przy okazji fantastycznie odblokowuje zanieczyszczone pory. Ale na noc; jeśli na dzień, to na wierzch KONIECZNIE filtr.
Całkowicie zgadzam się z Pixie, kwas azelainowy albo kojowy jest najodpowiedniejszym wyjściem w przypadku przebarwień. w moim przypadku sprawdził się Acne Derm, dzięki niemu po 7 miesiącach prawie całkowicie pozbyłam się przbarwień. Jedno co moge jeszcze podpowiedzić bez względu na to czy bedziesz używała Acne, Skinorenu czy Hascodermu, na noc czy tez na dzień BEZWZGLĘDNIE pamiętaj o filtach przed wyjściem czyli na dzień. Kwas azelainowy również uwrażliwia skórę na promienie UV, takie ostrzezenie jest na ulotce Skinorenu. Wybieraj stabilne filtry, powyżej spf 60 z oznaczoną ochroną przed uva. W przeciwnym wypadku sprawa się pogorszy i usunięcie plam będzie bardzo trudne.
I życzę cierpliwości, będzie potrzebna, ale uwierz, da się tego pozbyc
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-28, 17:00   #415
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Cytat:
Napisane przez natii4
Sylwi chodziło pewnie o to,że zamiast podać preparaty,które są lżejsze to od razu podałaś specyfik bardzo silny i ostry.To tak jakby na zwykły katar zaraz podrzucić nazwy antybiotyków
No wlasnie o to chodzilo, Ptysku, przepraszam,jesli zabrzmialam ostro wobec Ciebie. Ale troche sie przestraszylam, ze dziewczyna nas prosi o rade, potem sobie zaladuje to Glyco na buzie i klopot gotowy.
Sama bardzo lubie kwasy, uwazam, ze dobrze dzialaja, ale jak to z wiekszoscia rzeczy, trzeba z umiarem.
Pozdrawiam
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 16:51   #416
kasiak-22
Raczkowanie
 
Avatar kasiak-22
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 153
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

Mam pytanko. Te preparaty z kwasem azelainowym lub kojowym są na recepte
kasiak-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-30, 17:15   #417
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Co na PRZEBARWIENIA I ŚLADY po trądziku???

nie, nie są na receptę, ceny od 18 zł za acne derm do czterdziestu paru za skinoren
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:43   #418
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
czym zamaskowac blizny ????

mam pytanko, mam male blizny po trądziku, jednak one mi rpzeszkadzaja bardzo, zwlaszcza jak patrze na twrze moich wsyzsktich kolezanek które maja idelanie gladką cerę, jak zamaskowac te blizny, ale nie na chwilke. otóż wyjeżdzam w piateka wracam w poniedzialek, jest towypad ze znajmomymi, na codzienuzywam podkładu i pudru i daje todobre rezultaty, ale tamnie chce sie codziennie malowac, a raczej bedzie toniemozliwe, czy moge zatuszowac blizny, samooplacz ? porsze doradźccie pozdrawiam ! cholera wiem ze opalenizna jest ok, ale co ja ja ja ostanio nie mialamczasu na opalanie, tyle zjaęc, szkoła, a dzis juz zapozno zeby sieopalic, bvo bede czerwona, zwalszcza ze mamjasna karnacje, prosze was bardzo doradzćie mi co zrobic ? jak je zamaskowac na te kilka dni
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 23:34   #419
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 288
Dot.: czym zamaskowac blizny ????

prosze wizazanki doradźcie mi, , nikt ni eodpwoeidzial n amoje pytanie,a szyukalam w forum, nic nie ma , pomózcie bo wyjazd tuż tuż , pozdr.
herezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 06:18   #420
__Madzia__
Raczkowanie
 
Avatar __Madzia__
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 497
Smile Dot.: czym zamaskowac blizny ????

poszukaj w wyszukiwarce, dużo już było postów na ten temat, ja osobiście używam zepanu, acne-derm, ale na efekty trzeba czekać,Pozdrawiam
__Madzia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.