Ilość przymiarek ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 12:45   #1
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83

Ilość przymiarek ??


Możecie mi powiedzieć ile razy musiałyście odwiedzić salon zanim dostałyście gotowa suknie? Wystarczy dwie (pierwsza- wybór sukni i pobranie moich wymiarów; druga- odbiór sukni) ?? Dochodzą do tego jeszcze jakieś dodatkowe wizyty?? Przebywam za granica. Chciałabym móc polecieć do Wawy, obskoczyć te salony, które bym chciała, wybrać suknie, dać się zmierzyć i polecieć spowrotem. W Gdańsku nie ma tych modeli jakie chciałabym przymierzyć I jeszcze jedno- np. czy po przymiarce w Wawie i wybraniu danego modelu mogłabym go odebrać w Gdańsku (mam tu na myśli salony MADONNA). Zwariowałabym gdybym musiała np. 4 razy cisnąć do Wawy , na jakieś dodatkowe przymiarki czy co tam innego. Niewykonalne w mojej sytuacji...
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:33   #2
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Ilość przymiarek ??

panie krawcowe będą musiały też dopasowac długość sukni do butów w których bedziesz na ślubie, to też musisz wziąć pod uwagę Ja jutro idę już na 4 przymiarkę a do ślubu jeszcze dwa tygodnie i z tego co wiem to na pewno bedę miała jeszcze jedną, a nawet może dwie.
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:46   #3
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ilość przymiarek ??

Ja w salonie byłam 4 razy:
1.mierzenie sukni i wstępne dopasowanie części górnej.
2.mierzenie sukni do butów i lepsze dopasowanie części górnej (mierzenie odbywało się w ślubnym biustonoszu).
3. ostatnie poprawki długości, dopasowanie ramiączek, welonu, kupienie dodatków.
4. odbiór sukni, a bardziej szczegółowo: dopilnowanie czy wszystko pakują do pudła. Suknię wysyłali kurierem z Warszawy do mojego rodzinnego miasta, gdzie odbywało się wesele.

A nie mogą Ci tego konkretnego modelu sprowadzić do Gdańska? Już na miejscu robiłabyś wszystkie przymiarki.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:36   #4
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Ilość przymiarek ??

Boshe.. tyle az.. niedobrze.. Wyslalam zapytanie do salonu, czekam na odp. Najchetniej zalatwilabym wszystko tu na miejscu w Norwegii, ale to nie takie proste.. Zalozmy ze jesli w Polsce suknia kosztuje 4000zl to tu w Norwegii cena wynosi 8000zl Z drugiej strony jakbym miala wydac kase na ciagle latanie do Warszawy, to by mnie na to samo wyszlo. Ehhh, nie wiem co mam robic..
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 14:52   #5
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Ilość przymiarek ??

Aaa, to Ty emigrantka... W takiej sytuacji zdecydowałabym się na kupienie sukni na miejscu. Wygodne i mniej stresów, a koszt jak mówisz ten sam.

Nie chcę Cię straszyć, ale w salonach różne dziwne rzeczy się dzieją. Jak nie jesteś na miejscu, to trudno nad tym panować. Jak przyszłam do salonu już odebrać suknię (półtora tygodnia przed ślubem), to się okazało, że jeszcze nie gotowa. Krawcowa, która w salonie zajmowała się damskimi strojami wylądowała kilka dni wcześniej w szpitalu. Nikt moją suknią się nie zajął, nie wykończył. Ja tu przychodzę umówiona z kurierem, a oni mi mówią, że suknia to najwcześniej za tydzień, bo mają zaległości. Zrobiłam raban i w końcu moją suknię wykańczała (przeleciała maszyną po fastrydze) młodziutka, niedoświadczona pani specjalizująca się w męskich strojach. Efekt był, ale jaki stres.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.

Edytowane przez amika79
Czas edycji: 2007-09-27 o 15:17
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 16:15   #6
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Dot.: Ilość przymiarek ??

Cytat:
Napisane przez amika79 Pokaż wiadomość
Aaa, to Ty emigrantka... W takiej sytuacji zdecydowałabym się na kupienie sukni na miejscu. Wygodne i mniej stresów, a koszt jak mówisz ten sam.

Nie chcę Cię straszyć, ale w salonach różne dziwne rzeczy się dzieją. Jak nie jesteś na miejscu, to trudno nad tym panować. Jak przyszłam do salonu już odebrać suknię (półtora tygodnia przed ślubem), to się okazało, że jeszcze nie gotowa. Krawcowa, która w salonie zajmowała się damskimi strojami wylądowała kilka dni wcześniej w szpitalu. Nikt moją suknią się nie zajął, nie wykończył. Ja tu przychodzę umówiona z kurierem, a oni mi mówią, że suknia to najwcześniej za tydzień, bo mają zaległości. Zrobiłam raban i w końcu moją suknię wykańczała (przeleciała maszyną po fastrydze) młodziutka, niedoświadczona pani specjalizująca się w męskich strojach. Efekt był, ale jaki stres.
O rany, wspolczuje.. Ja bym chyba zaczela strzelac w tym salonie Owszem koszt sukni bylby taki sam, ale kto przy zdrowych zmyslach zaplaci za suknie podwojna cene, tymbardziej ze dochodza do tego inne cuda, takie jak welon, buty, bizuteria itd. Sam moj image kosztowalby polowe wartosci wesela Ale zaraz zaraz, moze.... pojade odrazu do Paryza! Dior, Chanel... a cos sie bede rozdrabniac
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 16:34   #7
aga_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Paryz
Wiadomości: 22
GG do aga_1984
Dot.: Ilość przymiarek ??

A w Paryzu wcale nie tak strasznie z cenami sukien slubnych (oczywiscie nie liczac projektanow wyzszej klasy), czasami wychodzi taniej, no i suknie sa miedzy 2000zl-5000zl wiec zupelnie jak w Polscesama sie dzis zdziwilam jak przegladalam strony internetowe a na "e-bay.fr" sa tanie suknie sprowadzane z Chin, przepiekne.
aga_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 16:46   #8
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Ilość przymiarek ??

ja bede miala jutro 5 i chyba ostatnia przymiarke- tylko zakiecik bo reszta gotowa
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 21:36   #9
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ilość przymiarek ??

ja miałam trzy przymiarki, a z odbiorem będą cztery. Suknię trzeba dobrze dopasować i nie ma na to innej rady niż kilka przymiarek.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 06:10   #10
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Ilość przymiarek ??

W takim wypadku polecam kupno sukni za granica:
- jestes na miejscu,
- mozesz kupic suknie zagranicznych firm taniej niz w Polsce,
- istnieje szansa ze kupisz model, ktorego w Polsce nikt nie ma.
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.