Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 11:35   #3661
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny, skoro się ujawniłyście to piszcie, ja też będę tu zaglądać z sentymentu, jestem tą szczęściarą , która całą ciąże podczytywała, ale ujawniłam się w odchowalni i dziewczyny mnie przygarnęły
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 11:41   #3662
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Proponuje utworzyc zwyczajnie nowy watek Sierpniowe mamusie. Ja mialam ochote dolaczyc kiedys, zwyczajnie mi schodzilo, nie umialam sie wbic.
Vea do twojej wiadomości nikt a bynajmniej nie ja nie rozpacza z powodu waszego przeniesienia, ja nie prosilam nikogo o przyjecie do grupy nigdy. Odezwalam sie, bo w zasadzie chcialam podziękować, jestem mama chlopca, czasem dowiadywalam sie waznych rzeczy o diecie, szczepieniu itd Nie bylo tu zadnych zlych intencji. Na poczekalni pisalam, ale szlyscie tak szybko ze nie dawalam rady. Z mojej strony nie ma wrogiej postawy i prosze o to samo .
A jak ktos chce to utworzcie sobie nowy watek. Dziewczyny maja prawo do swoich osobistych spraw na fejsie.
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 11:43   #3663
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Calineczko świetnie Cię pamiętam Mój post był do tych, które narzekają, a nie do wszystkich, które się ujawniły.
Mój post nie był wrogi, bo i ją jestem raczej pozytywnie nastawiona do ludzi. Ale zdenerwowały mnie wpisy i stąd moja ostrzejsza niż zwykle reakcja.
Kto się nie poczuwa, niech nie bierze do siebie, natomiast jeśli któras czuje, że pisałam do niej niechby się zastanowił, czy czegoś w tym nie ma.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki


Edytowane przez vea7
Czas edycji: 2016-02-15 o 11:45
vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 11:45   #3664
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

vea7 🏻🏻🏻
Polać Jej dziołchy
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 11:50   #3665
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Proponuje utworzyc zwyczajnie nowy watek Sierpniowe mamusie. Ja mialam ochote dolaczyc kiedys, zwyczajnie mi schodzilo, nie umialam sie wbic.
Vea do twojej wiadomości nikt a bynajmniej nie ja nie rozpacza z powodu waszego przeniesienia, ja nie prosilam nikogo o przyjecie do grupy nigdy. Odezwalam sie, bo w zasadzie chcialam podziękować, jestem mama chlopca, czasem dowiadywalam sie waznych rzeczy o diecie, szczepieniu itd Nie bylo tu zadnych zlych intencji. Na poczekalni pisalam, ale szlyscie tak szybko ze nie dawalam rady. Z mojej strony nie ma wrogiej postawy i prosze o to samo .
A jak ktos chce to utworzcie sobie nowy watek. Dziewczyny maja prawo do swoich osobistych spraw na fejsie.
Ten wątek musi dobić do 5000 postów aby nowy mógł być otwarty bo inaczej wam moderator go zamknie.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 12:00   #3666
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ten wątek musi dobić do 5000 postów aby nowy mógł być otwarty bo inaczej wam moderator go zamknie.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
To szybciutko, pisać wszystkie
Tak swoją drogą , ciekawe ile jeszcze osób się nie ujawniło
Ujawniajcie się dziewczyny, to będzie kontynuacja
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 12:07   #3667
Isabelle_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 371
Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Spoko loko, ja nie biadole i się narzucać z tego powodu nie będę ze macie swoją grupę na fb.. Miejcie, wiadomo już trochę czasu razem rozmawiacie i wspieracie się wzajemnie.. Po prostu wcześniej nie miałam możliwości aby z wami pisać, a co dopiero być na bieżąco.. Od czasu do czasu chciałam coś napisać ale wpierw wolałam cofnąć się kilka stron żeby z butami nie wchodzić w dyskusje, tylko jak udało mi się coś przeczytać to już dziec nie dawał możliwości napisać..

Napisałam zamknięty w cudzysłowiu no bo w sumie jak można to już nazwać skoro już się nikt tu nie udziela zbytnio??! 2-3 osoby to nie dużo, a raczej sensu nowego wątku zakładać nie ma..
A ze akurat wyszło tak a nie inaczej ze udało mi się odezwać znowu do was w chwili jak się przenioslyscie.. Także trochę mi przykro z tego powodu bo jesteście fajne kobitki ale nie mam o to do was żalu życie pisze rozne scenariusze, dlatego jak pisałam wcześniej to nie chciałam nikogo urazić, nie chciałam aby tak to zabrzmiało i nie miałam nic złego na myśli..
Także koniec dyskusji, bynajmniej z mojej strony, to buźka trzymajcie się ciepło..

Edytowane przez Isabelle_26
Czas edycji: 2016-02-15 o 12:12
Isabelle_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 12:26   #3668
LaTraviata86
Przyczajenie
 
Avatar LaTraviata86
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
No bo dla nas nowe a tak naprawdę to wy o nas wiecie duzo a my o was nic.
Rozumiem Myślałam, że masz mnie za jakiegoś cyborga..

Cytat:
Napisane przez Ambiwalentna29 Pokaż wiadomość
a co ja mam powiedzieć?? Mój młody nic nie chce jeść ani owoców ani warzyw ze słoiczka i dziś nawet kaszki nie chce Tylko chciałby pierś ewentualnie mm! jak ja mam mu wprowadzić gluten?? może mu do mm dodać łyżeczke kaszki glutenowej bo jak to wprowadzić już jestem załamana.. pierwszy to jadł aż sie uszy trzesły po 4 miesiącu
Pisałaś wcześniej, że ma troszkę uraz przez podawanie antybiotyku.
Może kiedy będzie obserwował jak Ty jesz, to go zachęci (ja zawsze przed podaniem, przykładam łyżeczkę do ust, żeby sprawdzić czy temp. jest ok, wtedy małemu już oczy się świecą i wierzga nogami
Ewentualnie zabawa łyżeczką zanurzoną wcześniej w deserku czy zupce (pod Twoim okiem, oczywiście

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Isabell będzie akurat cytat z Ciebie, ale generalnie do wszystkich Panien, które podczytywały, a teraz "biadolą"...
<b>Panienki</b>, nikt Wam nie broni pisać, dzielić się, przeżywać na wątku. Jest Was sporo, sporo ze "starej gwardii" będzie tu zaglądało.
Ale mam wrażenie, ze nie o to chodzi... może ostro zabrzmi, ale tak to widzę... nie chciałyście pisać, chciałyście patrzeć... wygodniej tak jest - wszystko podane na widelcu, nie trzeba się angażować, wystarczy wejść. My, które aktywnie pisałyśmy, poznałyśmy się, polubiłyśmy i doszłyśmy do wniosku, ze przechodzimy na "kolejny stopień zaangażowania" czyli dużo bardziej osobistego Fejsa.
Trzeba było się angażować, to i Wy byłybyście z nami.
Posty typu "minuta ciszy" czy watek zamknięty są mocno nie na miejscu, tak samo jak próby wpędzenia... no właśnie w poczucie winy za to, że co? Że sobie poszłyśmy?!
Zastanowić się proszę nad sobą, a nie żalić i dokonać wyboru - my już wybrałyśmy i proszę to uszanować.
Panienki? Jam już stateczna matrona :-P
Oczywiście się nie zgodzę, z tym pójściem na łatwiznę (bez argumentacji, bo nie chce mi się biadolić) :P
Nie miałam zamiaru nikogo wpędzać w poczucie winy. Niby za co.
Fajnie, że jeszcze wpadacie i piszecie
Będę zaglądać.

Edytowane przez LaTraviata86
Czas edycji: 2016-02-15 o 12:29
LaTraviata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 12:41   #3669
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cześć dziewczyny 😊
Jestem sierpniową mamusia córeczki, urodziłam również w połowie miesiąca ale SN.
Jak większość dziewczyn podczytywałam Was na poczekalni ale nie miałam czasu oraz odwagi do Was dołączyć 😊 szkoda ze tak mało Was tu zostało ale postanawiam założyć konto i dołączyć do Was 😊 myślę że sporo nas jeszcze jest w "ukryciu". Być może wątek będzie trwał dalej i będziemy się wspierać nawzajem.
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 12:47   #3670
Kasiaaaa23
Rozeznanie
 
Avatar Kasiaaaa23
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 561
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Widzicie, coraz nas tu więcej, ujawniać się wszystkie!!!!
Kasiaaaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:19   #3671
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Ja chetnie popisze, opowiem cos o sobie wieczorem. Tylko mi tak glupio trochę na tym watku, ale jak Gosia mowi, ze nie mozna...
Wolalabym, zeby powstal nowy watek, nowa lista jak ktos chce a nie tak na starych smieciach.
Nie pisalysmy, bo jak tu sie wbic w zgrana grupe. Proste .
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 13:22   #3672
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Ja chetnie popisze, opowiem cos o sobie wieczorem. Tylko mi tak glupio trochę na tym watku, ale jak Gosia mowi, ze nie mozna...
Wolalabym, zeby powstal nowy watek, nowa lista jak ktos chce a nie tak na starych smieciach.
Nie pisalysmy, bo jak tu sie wbic w zgrana grupe. Proste .
zgadzam się w 100% ☺ o wiele lepiej byłoby założyć coś nowego z nową grupą 😊 ja niestety jeszcze nie ogarniam całego wizażu wiec nie pomogę w tym.. ale jeśli któraś jest chętna to byłoby miło 😊😄
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:34   #3673
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Siemka widzę, coraz więcej tu nowych mamuś no i widzę powroty tych, które z nami były na poczekalni Ciekawe ile kobietek jeszcze zawita i może w końcu się odważy odezwać ;-) wiadomo każdy ma swoje życie, problemy takie czuly inne ale jeśli tylko znajdzie się odrobinę czasu to warto pisać
My dziś mamy marudny dzień. Znowu bunt na warzywa... Jemy owoce i mleko. Ostatnio dużo śpi popołudniami, chyba tak po chorobie...
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:35   #3674
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Ja chetnie popisze, opowiem cos o sobie wieczorem. Tylko mi tak glupio trochę na tym watku, ale jak Gosia mowi, ze nie mozna...
Wolalabym, zeby powstal nowy watek, nowa lista jak ktos chce a nie tak na starych smieciach.
Nie pisalysmy, bo jak tu sie wbic w zgrana grupe. Proste .
Tak samo jak teraz sie wbilyscie, teraz nie bylo ciezko?

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:38   #3675
beaciorq
Zadomowienie
 
Avatar beaciorq
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 401
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Isabell będzie akurat cytat z Ciebie, ale generalnie do wszystkich Panien, które podczytywały, a teraz "biadolą"...
Panienki, nikt Wam nie broni pisać, dzielić się, przeżywać na wątku. Jest Was sporo, sporo ze "starej gwardii" będzie tu zaglądało.
Ale mam wrażenie, ze nie o to chodzi... może ostro zabrzmi, ale tak to widzę... nie chciałyście pisać, chciałyście patrzeć... wygodniej tak jest - wszystko podane na widelcu, nie trzeba się angażować, wystarczy wejść. My, które aktywnie pisałyśmy, poznałyśmy się, polubiłyśmy i doszłyśmy do wniosku, ze przechodzimy na "kolejny stopień zaangażowania" czyli dużo bardziej osobistego Fejsa.
Trzeba było się angażować, to i Wy byłybyście z nami.
Posty typu "minuta ciszy" czy watek zamknięty są mocno nie na miejscu, tak samo jak próby wpędzenia... no właśnie w poczucie winy za to, że co? Że sobie poszłyśmy?!
Zastanowić się proszę nad sobą, a nie żalić i dokonać wyboru - my już wybrałyśmy i proszę to uszanować.



Przeczekać
Polac jej teraz sie wszystkie ujawnily i chca dolaczyc do nas na fb pewnie po ti by znowu podglądać. Nieladnie!
beaciorq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:39   #3676
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

ale się porobiło
ja dziewczyny chciałam Wam tylko powiedzieć,że bardzo miło wspominam ciążę z Wami! dzięki za wszystkie rady itp bez Was nawet nie wiedziałabym jak zabrać się za wyprawkę
Pozdrawiam Was i ściskam dzieciaczki
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:40   #3677
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jakby to mialo tak wygladac, ze na kazdym kroku jakas uszczypliwosc to ja dziękuję. Jess, nie mam ochoty po raz setny tlymaczyc, ze pisalam na poczekalni a teraz czytam od miesiaca i głupio mi bylo nagle wyleciec z tekstem: siema, jestem nowa ... Nie musisz byc niemila.
Darujcie sobie taka jazde jak po psach. Przyszlam sie przywitac z normalnym nastawieniem.
Poza tym nigdy nie chcialam dolaczyc do zadnego fb. Nawet nie mam fb.

Edytowane przez Calineczka 27
Czas edycji: 2016-02-15 o 13:45
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:46   #3678
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beaciorq Pokaż wiadomość
Polac jej teraz sie wszystkie ujawnily i chca dolaczyc do nas na fb pewnie po ti by znowu podglądać. Nieladnie!
To już nie jest kwestia podglądania a chęć udzielania się tutaj 😊 mam na myśli siebie- nie wiem jak inne 😊

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Jakby to mialo tak wygladac, ze na kazdym kroku jakas uszczypliwosc to ja dziękuję. Jess, nie mam ochoty po raz setny tlymaczyc, ze pisalam na poczekalni a teraz czytam od miesiaca i głupio mi bylo nagle wyleciec z tekstem: siema, jestem nowa ... Nie musisz byc niemila.
Darujcie sobie taka jazde jak po psach. Przyszlam sie przywitac z normalnym nastawieniem.
ja również 😊 nie zależy mi na przyłączeniu do Waszej grupy na fb 😊 wystarczy ze będziemy tutaj się udzielać i wzajemnie wspierać 😊
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:46   #3679
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Stworzmy cos nowego bez klotni. Nie w tym cel.
Ja moge otworzyc tylko gosia mowi, ze zamkna.
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 13:48   #3680
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Stworzmy cos nowego bez klotni. Nie w tym cel.
Ja moge otworzyc tylko gosia mowi, ze zamkna.
jestem za 😄
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:54   #3681
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny, nikt z tąd nikogo nie wygania, po co nowy, można kontynuować ten wątek. Przeniesienia na fb to tylko dlatego że wszystkie się zżyłyśmy i rozmowy schodzą na bardziej prywatne. Jeśli się ujawniłyście to nas to bardzo cieszy, każda będzie tu zaglądała, po co odrazu nerwy i uszczypliwości.
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:57   #3682
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ale się porobiło
ja dziewczyny chciałam Wam tylko powiedzieć,że bardzo miło wspominam ciążę z Wami! dzięki za wszystkie rady itp bez Was nawet nie wiedziałabym jak zabrać się za wyprawkę
Pozdrawiam Was i ściskam dzieciaczki
Co u Was pisz!
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:57   #3683
Calineczka 27
Zakorzenienie
 
Avatar Calineczka 27
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 622
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No wlasnie po co uszczypliwosci?
To dokonczmy ten watek a potem ktos zalozy nowy z nowa lista osob.
Calineczka 27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 13:58   #3684
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez martulka0991 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nikt z tąd nikogo nie wygania, po co nowy, można kontynuować ten wątek. Przeniesienia na fb to tylko dlatego że wszystkie się zżyłyśmy i rozmowy schodzą na bardziej prywatne. Jeśli się ujawniłyście to nas to bardzo cieszy, każda będzie tu zaglądała, po co odrazu nerwy i uszczypliwości.
Raczej nikt nie przyszedł tutaj się kłócić😊 ale większość z Was będzie tu tylko zaglądać a nie udzielać się- tak jak my robiłyśmy to wcześniej. Wiec rozumiemy Was ze macie swoje prywatne sprawy a ten wątek poświęcony ma być głównie naszym pociechom 😊
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:02   #3685
martulka0991
Zadomowienie
 
Avatar martulka0991
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 1 411
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez caramella_91 Pokaż wiadomość
Raczej nikt nie przyszedł tutaj się kłócić😊 ale większość z Was będzie tu tylko zaglądać a nie udzielać się- tak jak my robiłyśmy to wcześniej. Wiec rozumiemy Was ze macie swoje prywatne sprawy a ten wątek poświęcony ma być głównie naszym pociechom 😊
Myślę, że przynajmniej część z nas będzie się udzielała, w końcu tu się poznałyśmy, tu były nasze początki
martulka0991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:02   #3686
Ambiwalentna29
Wtajemniczenie
 
Avatar Ambiwalentna29
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Latraviata dobrze kojarzysz po antybiotyku juz mi nie ufa mały Może nie przejmowałabym sie gdyby nie to,że moja pani dr wcale mnie nie pocieszyła tylko przyznała ,że gdyby coś jadł innego niż cycuś i tak troche mi to ciaży na umysle
__________________
moi chłopcy...:
Ambiwalentna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:03   #3687
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Dziewczyny, macie wątek - wątek z historią, a więc i z ogromną ilością informacji. Macie informację od kilku dziewczyn, że są i chcą się udzielać, i od kilku"starych" że nadal tu będą. Nie rozumiem teraz o co chodzi... jest wszystko gotowe, tylko pisać i cieszyć się swoją obecnością, a nie szukać dziury w całym ;-)

Dziewczynki napisałam, chociaż i ją nie najmłodsza, ale pilnie pielęgnuje swoje wewnętrzne dziecko :-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:04   #3688
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Bez nerwów i uszcypliwosci prosze lubię wizaż i z wątku tak latwo nie zrezygnuje wiec mnie nie wykopiecie

Moj dziec przed chwilą wstal, w koncu normalna drzemka 1,5 h i mamusia tez pospala, coprawda z 40 minut ale drzemka zaliczona
__________________
razem od 01.03.2008 r.

zaręczyny 14.07.2011 r.

ślub 30.08.2014 r.


"uparcie i skrycie, och życie kocham cie nad życie!"

http://s1.suwaczek.com/20140830580113.png
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:06   #3689
caramella_91
Raczkowanie
 
Avatar caramella_91
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 56
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie wątek - wątek z historią, a więc i z ogromną ilością informacji. Macie informację od kilku dziewczyn, że są i chcą się udzielać, i od kilku"starych" że nadal tu będą. Nie rozumiem teraz o co chodzi... jest wszystko gotowe, tylko pisać i cieszyć się swoją obecnością, a nie szukać dziury w całym ;-)

Dziewczynki napisałam, chociaż i ją nie najmłodsza, ale pilnie pielęgnuje swoje wewnętrzne dziecko :-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
może i macie racje 😊 jeśli będzie nas na tyle żeby wspólnie dzielić się informacjami z różnych dziedzin to może być całkiem miło





Cytat:
Napisane przez natalia1011 Pokaż wiadomość
Bez nerwów i uszcypliwosci prosze lubię wizaż i z wątku tak latwo nie zrezygnuje wiec mnie nie wykopiecie

Moj dziec przed chwilą wstal, w koncu normalna drzemka 1,5 h i mamusia tez pospala, coprawda z 40 minut ale drzemka zaliczona
caramella_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 14:08   #3690
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
ale się porobiło
ja dziewczyny chciałam Wam tylko powiedzieć,że bardzo miło wspominam ciążę z Wami! dzięki za wszystkie rady itp bez Was nawet nie wiedziałabym jak zabrać się za wyprawkę
Pozdrawiam Was i ściskam dzieciaczki
Mialam Cie dzis wywolywac ! Chodz do nas!
Cytat:
Napisane przez Calineczka 27 Pokaż wiadomość
Jakby to mialo tak wygladac, ze na kazdym kroku jakas uszczypliwosc to ja dziękuję. Jess, nie mam ochoty po raz setny tlymaczyc, ze pisalam na poczekalni a teraz czytam od miesiaca i głupio mi bylo nagle wyleciec z tekstem: siema, jestem nowa ... Nie musisz byc niemila.
Darujcie sobie taka jazde jak po psach. Przyszlam sie przywitac z normalnym nastawieniem.
Poza tym nigdy nie chcialam dolaczyc do zadnego fb. Nawet nie mam fb.
Pamietam Cie z poczstkow,a potem bylas na wrzesniowkach. Tak wlasnie tak mialas zrobic.

Po psach? Wez nie przesadzaj

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 13:10:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.