Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-23, 13:25   #1
201605300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 63

Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook


Hej,

Czy też macie takie wrażenie ? Mówię patrzac luźno na to co się dzieje na fb wsrod wiekszosci znajomych. Naprawde nie widze tego bezrobocia wsrod absolwentow uczelni wyzszych (wiekszosc ma w porzadku prace, w swoim zawodzie). No i oczywiscie podroze, szczesliwe zwiazki. Czy to tylko uluda czy kazdemu sie tak powodzi teraz ? Oczywiscie wiem, ze jest duzo osob z problemami zyciowymi ( brak pracy, pieniedzy, zdrowia), ale oni chyba nie maja fb .

Jakie sa Wasze obserwacje ? Zapraszam do dyskusji.
201605300930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:32   #2
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Może się mylę, ale z pewnych względów ludzie nie ustawiają sobie statusów typu:

"Yeah! 8. miesiąc na bezrobociu - "
"Rozwodzimy się, nasz związek to pomyłka - "
"Dzisiaj trzeci raz poroniłam - "

Nie wiem, co w tym dziwnego, że na tablicy widzisz same udane fragmenty życia znajomych?
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:34   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez agus wawa Pokaż wiadomość
Hej,

Czy też macie takie wrażenie ? Mówię patrzac luźno na to co się dzieje na fb wsrod wiekszosci znajomych. Naprawde nie widze tego bezrobocia wsrod absolwentow uczelni wyzszych (wiekszosc ma w porzadku prace, w swoim zawodzie). No i oczywiscie podroze, szczesliwe zwiazki. Czy to tylko uluda czy kazdemu sie tak powodzi teraz ? Oczywiscie wiem, ze jest duzo osob z problemami zyciowymi ( brak pracy, pieniedzy, zdrowia), ale oni chyba nie maja fb .

Jakie sa Wasze obserwacje ? Zapraszam do dyskusji.
Jak to nie maja Fejsbuka? Zajrzyj na watek o Swiatecznej Paczce. Tak sama fejsbukowa "szlachta nie pracuje", "wyzsza szkola lansu i bansu".

Ja nie znam takich ludzi, wiec takimi ludzmi sie nie otaczam. Wystarczy jednak przejrzec chocby znajomych wyzej wymienionej elity i juz perspektywa inna.

Poza tym to tylko Fejsbuk. Ja na przyklad nie wrzucam tam nic, ale oczywiste, ze ludzie chca raczej trzymac sie lepszych, pozytywnych stron zycia niz porazek.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:40   #4
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Nie ma nic dziwnego w tym, że z ludźmi, którzy nie są nam wybitnie bliscy, wolimy dzielić się wydarzeniami przyjemnymi. Podróż na Majorkę? Wstawię zdjęcie, opis. Utrata pracy? Lepiej zachować to dla siebie.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:59   #5
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

to chyba dobrze, że ludzie dzielą się swoimi powodzeniami zamiast prać brudy publicznie.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 14:40   #6
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Nie każdy udostępnia wszystko, moim zdaniem nie jest to miejsce na wszelakie zwierzenia.

Jeśli ktoś gdzieś wyjedzie, co jest w tym złego, że pokaże innym zdjęcie z tego miejsca? Ludzie lubią się dzielić swoim szczęściem.
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 15:01   #7
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

szczerze to czasem w sercu zakuje jak np oglądam foty znajomych na facebooku jak to w super miejscu byli na urlopie i sie swietnie bawili. ale za chwile schodze na ziemie i sobie mysle np. "kurcze kendra, ale macie mieszkanie, nie musicie dzieli 2 pokoi z rodzicami. nie badz glupia, masz sie tez dobrze".

i jak wczesniej wspominane-ludzie tylko dobrymi rzeczami sie dziela, o zlych nikt nie wspomina.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 15:26   #8
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 16:24   #9
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Przeciez ludzie pokazują tylko dobre strony, sama idea wstawiania przez zwykle osoby takich zdjeć polega na zwykłym pochwaleniu sie, nic wiec dziwnego, ze tak to pozniej wyglada.


Wysłano przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 16:37   #10
meresteger
Raczkowanie
 
Avatar meresteger
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 259
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Po tym, jak zobaczyłam dzisiaj, że jakaś kobieta wstawiła na fb zdjęcie swojego zmarłego dziecka w trumnie (i nie, nie jest to jakiś kretyński żart), stwierdziłam, że mimo wszystko wolę patrzeć na wycieczki do Egiptu i setki zdjęć z zaręczyn.
meresteger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 16:53   #11
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Wiadomo, że ludzie będą się dzielić tym, co dobre, a nie tym co złe...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-23, 17:57   #12
bestka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

No dokładnie, fb jest od sweet foci, selfi itp. podobnych pierdółek
bestka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 18:45   #13
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

a ja tam mam patolki lat 20 z trójką dzieci, nie w znajomych, ale znajomi mają ich w znajomych. i tez się naoglądam obdartusów i pato-ojców z butelką piwa, albo matkę co w jednej ręce ma specjala a w drugiej butle z kaszką dla dziecka
e tam, zalezy kogo się obserwuje
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 19:46   #14
awaryjneotwarcie
Raczkowanie
 
Avatar awaryjneotwarcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Ulubione seriale.
Wiadomości: 39
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Od tego jest FB, Instagram etc. - ludzie chcą się dzielić z innymi swoim szczęściem. Wiele moich znajomych ciężko haruje w czasie roku akademickiego (uczą się, pracują i naprawdę rzadko gdzieś wychodzą), więc jeśli wstawią zdjęcia z jakiejś fajnej wycieczki, na której są uśmiechnięci od ucha do ucha, to dlaczego nie mam się cieszyć razem z nimi?
Inną sprawą jest to, że FB często nie oddaje rzeczywistości. Jest ze mną na roku kolega, który często wstawia zdjęcia np. zrobione na wykładach albo w knajpach, gdzie się spotykają ludzie ze studiów, ale na uczelni nie gada prawie z nikim, tak samo w barze siedzi sam z piwem, bo ludzie tylko pozują z nim do ''słit foci na fejsbuczka'' i na tym koniec. FB -> typowe studenckie życie, mnóstwo znajomych. Rzeczywistość -> nie ma do kogo buzi otworzyć. Przykre.
__________________
Who are you today?

Już nie wiem sam, ile potworów pod łóżkiem mam
i czy największy z nich nie pod a na łóżku śpi.
awaryjneotwarcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 19:47   #15
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Może się mylę, ale z pewnych względów ludzie nie ustawiają sobie statusów typu:

"Yeah! 8. miesiąc na bezrobociu - "
"Rozwodzimy się, nasz związek to pomyłka - "
"Dzisiaj trzeci raz poroniłam - "

Nie wiem, co w tym dziwnego, że na tablicy widzisz same udane fragmenty życia znajomych?
Niestety niektórzy ustawiają Znaczy dużo zależy w jakiej formie. Mam w rodzinie mistrzynie lamentu, które z tablicy uczyniły historie chorób wszystkich domowników. Widziałam też fotki z kroplowkami.

Za to widziałam też wpis-poradę czego oczekują rodzice po śmierci dziecka. Bo faktycznie nie wiadomo: pomijać temat? Wspominać coś o tym dziecku? I tak źle i tak nie dobrze. I to było coś na o wiele wyższym poziomie niż 'eh znowu te hrmoroidy nie dajo Stachowi spać i przypalilam ziemniaki'.

Większość ludzi jednak faktycznie dodaje te pozytywne rzeczy. I w sumie dobrze Dopóki ktoś nie przegina i nie zakrzywia rzeczywistości to wszystko jest moim zdaniem ok.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 20:46   #16
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Z tym powodzeniem to zależy kto przeważa wśród znajomych. Pewnie w jednych środowiskach większości osób się powodzi, w innych mniej. Nawet ci, którym powodzi się gorzej zwykle nie lamentują publicznie, tylko w cztery oczy, w towarzystwie zaufanych osób.
Chociaż chyba wszędzie zdarza się, że ktoś publicznie pisze, że szuka pracy. Zdjęcia ze szpitala czy wpisy o domu pełnym zasmarkanych dzieci też bywają. Ot takie problemy dnia codziennego.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 22:03   #17
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

często też osoby, którym nie tyle się nie powodzi, co po prostu mają raczej nudne życie, po prostu nie mają facebooka, albo mają konto tylko imię i nazwisko bez zdjęć, statusów. A wiadomo, jak się komuś powodzi to chce się tym pochwalić innym.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 23:52   #18
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

jak sie ma chociaz minimum kryształowej kuli to sie z tego wyczyta wiele, wakacje last minute w Tunezji w tej chwili to raczej jest symbol czegos odwrotnego niz powodzenia
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 00:29   #19
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
często też osoby, którym nie tyle się nie powodzi, co po prostu mają raczej nudne życie, po prostu nie mają facebooka, albo mają konto tylko imię i nazwisko bez zdjęć, statusów. A wiadomo, jak się komuś powodzi to chce się tym pochwalić innym.
A skad takie info?

Statusy i zdjecia=ciekawe zycie, powodzi sie .

Dobrze wiedziec, ze mam nudne zycie lub zle mi sie zyje . Zawsze po prostu czulam sie niekonfortowo z dzieleniem sie szczegolami swojego zycia. Teraz juz wiadomo, ze zle mi sie wydawalo .

Teraz juz nie tylko tresc samego Fejsbuka, ale i podejscie do tej strony jest wyznacznikiem czyjegos zycia. Ach, te wizaze .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 07:59   #20
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Czasem to nawet tak tylko wygląda. Ja obecnie przechodzę bardzo ciężki okres, a jedyne co jest na mojej tablicy to zdjęcie z Pragi, na którym mnie oznaczyli znajomi (super balanga w Pradze, jasneee... - w rzeczywistości wyjazd naukowy) i to, że założyłam swojej raczkującej działalności gospodarczej fun page na Fejsie z profesjonalną grafiką. Paru starych znajomych do mnie napisało, że cieszą się, że rozwijam skrzydła i że mi się tak powodzi....

Aczkolwiek przyznam, że w dużym mieście, w jakim mieszkam, problem bezrobocia wśród znajomych jest bardzo rzadki. Raczej szukają lepszej pracy niż jakiejkolwiek.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 22:34   #21
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
często też osoby, którym nie tyle się nie powodzi, co po prostu mają raczej nudne życie, po prostu nie mają facebooka, albo mają konto tylko imię i nazwisko bez zdjęć, statusów. A wiadomo, jak się komuś powodzi to chce się tym pochwalić innym.
Są też osoby, które z natury nie są ekshibicjonistami i nie czują potrzeby informowania otoczenia o wszystkim.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 12:09   #22
Lady_Anomalia
mimi
 
Avatar Lady_Anomalia
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: wlkp/kuj-pom
Wiadomości: 636
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Są też osoby, które z natury nie są ekshibicjonistami i nie czują potrzeby informowania otoczenia o wszystkim.
I są osoby które są odbiciem lustrzanym opisanych przez Ciebie osób i dla nich FB jest idealnym do tego narzędziem. Stąd zjawisko opisane przez autorkę wątku.
__________________
This summer's gonna hurt like a motherfucker.
Lady_Anomalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 18:06   #23
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52515840]A skad takie info?

Statusy i zdjecia=ciekawe zycie, powodzi sie .

Dobrze wiedziec, ze mam nudne zycie lub zle mi sie zyje . Zawsze po prostu czulam sie niekonfortowo z dzieleniem sie szczegolami swojego zycia. Teraz juz wiadomo, ze zle mi sie wydawalo .

Teraz juz nie tylko tresc samego Fejsbuka, ale i podejscie do tej strony jest wyznacznikiem czyjegos zycia. Ach, te wizaze .[/QUOTE]

Zgadzam się w całej rozciągłości.
Choć to też mnie dziwi, że skoro ktoś nie uprawia publicznego ekshibicjonizmu to widać źle mu się powodzi i nic ciekawego w jego życiu się nie dzieje.

Liczba lajków jako wyznacznik powodzenia/popularności to tez dla mnie kosmos raczej. Ach, te dramaty, że wstawiona słitfocia nie jest lajkowana
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:15   #24
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52515840]A skad takie info?

Statusy i zdjecia=ciekawe zycie, powodzi sie .

Dobrze wiedziec, ze mam nudne zycie lub zle mi sie zyje . Zawsze po prostu czulam sie niekonfortowo z dzieleniem sie szczegolami swojego zycia. Teraz juz wiadomo, ze zle mi sie wydawalo .

Teraz juz nie tylko tresc samego Fejsbuka, ale i podejscie do tej strony jest wyznacznikiem czyjegos zycia. Ach, te wizaze .[/QUOTE]
Dokładnie

Mam znajomych podróżników, zwiedzili naprawdę kawał świata: Chiny, Indie, Australia, RPA, Brazylia, Peru, Meksyk, USA, (i jeszcze kilka krajów), a na fejsie ostatnie zdjęcia mają z 2009 roku.

Ktoś może nie mieć konta na fejsie albo nie wrzucać tam zdjęć, bo może ma ciekawsze rzeczy do roboty w realu.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:20   #25
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Cytat:
Napisane przez Sybil_ Pokaż wiadomość
często też osoby, którym nie tyle się nie powodzi, co po prostu mają raczej nudne życie, po prostu nie mają facebooka, albo mają konto tylko imię i nazwisko bez zdjęć, statusów. A wiadomo, jak się komuś powodzi to chce się tym pochwalić innym.
Nie mam facebooka, życia nudnego też nie Istnieją ludzie, których najzwyczajniej w świecie nie interesują portale społecznościowe.

A co do tematu wątku: ludzie się chwalą, bo widocznie chcą się podzielić swoim szczęściem/osiągnięciem/nabytkiem z innymi. Jeżeli nie robią tego w żaden nachalny/wulgarny/debilny sposób, to chyba wszystko jest ok.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:38   #26
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

Moja koleżanka z kolei używa fb tylko do marudzenia. Dolujace memy, każdy dzień jest do d... etc. W rzeczywistości nie ma dramatu w życiu tylko jej się nudzi, ale to taki typ ekshibicjonizmu pt. Zobaczcie jak przegrałam życie
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:52   #27
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Wszystkim się powodzi ?- źródło Facebook

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52515840]A skad takie info?

Statusy i zdjecia=ciekawe zycie, powodzi sie .

Dobrze wiedziec, ze mam nudne zycie lub zle mi sie zyje . Zawsze po prostu czulam sie niekonfortowo z dzieleniem sie szczegolami swojego zycia. Teraz juz wiadomo, ze zle mi sie wydawalo .

Teraz juz nie tylko tresc samego Fejsbuka, ale i podejscie do tej strony jest wyznacznikiem czyjegos zycia. Ach, te wizaze .[/QUOTE]

ale ja wcale tak nie uważam, sama mam konto na fb, z 1 zdjęciem z 2012 roku i nawet gdybym podróżowała i co tydzień była na imprezie w innym mieście to nie znaczy, że bym to ogłaszała na fb.
ale są osoby które uważają,że jak nie ma cię na facebooku to nie istniejesz, ja tak nie uważam
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-25 21:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.