Wspólne urodziny wizażanek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-18, 00:42   #1
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Smile

Wspólne urodziny wizażanek


Ciekawa jestem ile z nas urodziło sie tego samego dnia?
Ja sprawdziłam w kalendarzu i z tymi wizażankami dzielę urodziny:

lbetka, pola'la, minnie, Żanka, Inka99, monika78, pieknahelena, Anna_g (32), mysz_31 (31), Stella20 (30), <Lena> (28), nova79 (26), smoluch (26), yo_asia (25), arseci (25), suzie (24), Shemreolin (24), anisia81 (24), pinki24 (24), hatiras (24), jatza (24), aga_krucha (22), gorza (22), Mitsu (21), famfagira13 (21), sepuku (21), Hiacynt (20), E_Milka (20), kamalakr (20), martita49 (20), ann* (19), Nadia86 (19), niusioleczka (19), mafta (18), egzystencjonalistka (18), Umbra (17)


Niestety jak zauważyłam większość z nich nie udziela sie na wizażu, więc nie mogę przekonać się czy jestesmy podobne... Szkoda, że nie wśród nich żadnej z wizażanek, z którymi uczestniczę w dyskusjach...

A jak jest z wami? Sprawdźcie --> http://www.wizaz.pl/forum/calendar.p...th=4&year=2005


dopisek:
Zauważyłam, że najmniej wizazanek obchodzi urodziny w dniach 1 listopada i 13 listopada, bo tylko 17 osób. A najwiecej obchodzi urodziny 1 stycznia, aż 170 osób. Ciekawa jestem czy tak jest naprawdę, czy po prostu większosć wizażanek wybniera ten dzień jako "domyślny", bo pierwszy dzień roku.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 00:54   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

No ja też zajżałam w kalendarz i takie o to Wiżanki razem ze mną świętują/ świętowały urodziny w dniu 23 lipca [ale dawno to było ]

Pomadka, mjabu, moyogi, Mo_niczka, mareda, rawita, Pusia a czasami Beata, agadom, Rosan, waldwrob (69), MariolaSch (45), Gela (34), agnieh (29), ewaikontra (28), maguu (27), Agata M. (26), aneta-kot (25), daphne81 (24), SoniaWojtanka (24), ginewra (24), monika-cz (24), Mysza2307 (22), nierozpoznana (22), acid_pain (22), percia83 (22), alphala (21), miriel (20), werkairys (20), gosiulka-s (20), madziarra (19), kim86 (19), Ruda_zielona (19), usmiechnieta16 (17), agniesia547 (17), beata2307 (17), Joey (16), scamp1 (16), BEcia"* (16), Krooofka (16), zyzio (15)

Razem ze mną było nas/jest nas 40 osób.

Jedną JOEY kojarzę, ale reszty niestety nie, bo sie absolutnie nie udzielają. Dlatego tylko z JOEY, jak wróci na Wizaż, będę mogła pogadac i porównac podobieństwa.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 00:58   #3
Filusia88
Zadomowienie
 
Avatar Filusia88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 536
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Ja dziele urodzny z nastepujacymi Wizazankami:

blooondiii, Beata75, Lady Daise, l'eau, Elwinga, kasiko, SowaNowa, lotna muszka, anetti, ilonaak (30), jinksio (30), Rarytas (29), karimar (27), Chaja (27), Mysz_ka (26), pati1 (26), anavera (25), Scorp (25), vis-a-vis (25), studentka_a (24), owieeeczka (23), sweeetkate (21), aginia (21), makutacha (18), Karolajn_P (17), _NIIUNIIA_ (17), Filusia88 (17), your słoneczko (17), Jotka16 (16), madzia_ona (16), elus90 (15), eloziom15 (15), black_lollypop (14), linkinka97 (14)
jest nas razem 34 i 3 sa w moim wieku nawet
ale z tego co sie zorientowalam, to tez zadko ktora sie udziela
__________________
Basia
17.09.2012
Filusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 01:20   #4
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

A ja świętuję z :
Milkaa, szeska1, bi bi, mariola751, Kwiatoslaw, poziomkakj, reer, zdrojanka (35), papi70 (35), kmz (31), agn77 (28), _Ya (26), canto (26), Camorra (24), Emiliana (24), kasia 22 (23), kasia25111 (22), kati99 (21), Vino czerwone (21), ninive (20), na-na (20), Kinia Kim (20), Angelika^^ (19), pizamka007 (19), iniemamocny (18), matta (18), marcyś (18)

i tak jak wy nie widzę koleżanek na forum...
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:07   #5
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Joanna, lestka, aizdam, magdalena21, aniap7, agnieszka82, Ania2, zielona-oliwka, asia1997, sushka, a75b55cc44 (56), Infomanka (34), MarzenaMos (28), M.enka (28), Hogataa (26), Altanis (25), liam18nh (25), Femme Fatal (25), !za (24), oleczka_p (22), Agniesia83 (22), wiola84 (21), sprezynka21 (21), Hexa (20), rzyrafka (20), taktoja1 (20), Nierika (19), judith1986 (19), madzias1986 (19), mała_rybka (19), iwona_ (19), kamisj (19), slodka_babeczka (19), manioorcia (17)

To sa moje blizniaczki astralne Rozpoznaje wsrod nich Femme_Fatal, Rzyrafke i Zielona-oliwke Ale pewnie inne dziewczyny tez spotkalam na wizazu, tylko slepa jestem
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:08   #6
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Oo, fajna rzecz, że też wcześniej na to nie wpadłam. Nie znałam nigdy nikogo, z kim dzieliłabym urodziny, a tu proszę, kilka osób się znalazło (oczywiście wiem, że takie istnieją, nawet ten sam rok, o czym świadczy mój pesel ), ale zawsze to miło przekonać się na własne oczy.

Ze znanych mi z forum Wizażanek, dzielę urodziny z Lovisą i Lee.

Reszty nie znam Ale jeśli mnie teraz czytacie:
S_Monika, centi, gosiacek, TurkusLena, syli, Wapros76, mirka77, magdarynka, Sonia1982, agula166, lorelei2, Norie, g_l, Platoniczna, Alex71, marigold88, dorooota, aurien ewelina1010, martulka14, palinka

może to dobry moment, zeby się "ujawnić"?..
Szczególnie ciekawa jestem osoby o nicku Wapros76, bo i rocznik ten sam!

i dla nas, co dziewczyny? Tak a'konto!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:13   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez svenja
To sa moje blizniaczki astralne Rozpoznaje wsrod nich Femme_Fatal, Rzyrafke i Zielona-oliwke Ale pewnie inne dziewczyny tez spotkalam na wizazu, tylko slepa jestem
No i kto tak się tu tłucze po nocy, niczym Boruta po piekle? Znowu w pracy przetrzymali?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 02:24   #8
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez pixie7
No i kto tak się tu tłucze po nocy, niczym Boruta po piekle? Znowu w pracy przetrzymali?
Sama sie przetrzymalam, siedze nad tlumaczeniem monster.pl i juz mi uszami wychodzi... a do roboty w piatek (dyzur mam), czyli jutro czeka mnie podroz do Monachium, oby nie bylo korkow w Austrii, grrr, to wszystko przez Holendrow w tych swoich przyczepach (teraz wracaja niestety)

A Ciebie, moja panno, co tu jeszcze przetrzymuje?
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:27   #9
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

No dobra, przyznaje sie, tak naprawde nie moge spac z nerwow, bo Madonna spadla z konia i sie potlukla (no co, na onecie to news dnia byl )
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:36   #10
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez svenja
No dobra, przyznaje sie, tak naprawde nie moge spac z nerwow, bo Madonna spadla z konia i sie potlukla (no co, na onecie to news dnia byl )
O, to tak jak ja, widzisz... Z tej zgryzoty nadrabiam sobie troszkę zaległości w recenzjowaniu (obliczyłam, ze jeśli będę pisała 3 dziennie, to mam i tak zajęcie na najbliższe 3 miesiące ).
Choruję, siedzę w domu, co pozwala mi funkjonować w optymalnym ponoć dla człowieka rytmie: 4 godziny czuwania, dwie snu...

Cytat:
Napisane przez svenja
Sama sie przetrzymalam, siedze nad tlumaczeniem monster.pl i juz mi uszami wychodzi... a do roboty w piatek (dyzur mam), czyli jutro czeka mnie podroz do Monachium, oby nie bylo korkow w Austrii, grrr, to wszystko przez Holendrow w tych swoich przyczepach (teraz wracaja niestety)
O, no to szerokiej drogi życzę i nie przepracowuj się!
A właściwie kalkuluje się tak jechać na jeden dzień do roboty, taki kawał drogi?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 02:52   #11
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez pixie7
O, to tak jak ja, widzisz... Z tej zgryzoty nadrabiam sobie troszkę zaległości w recenzjowaniu (obliczyłam, ze jeśli będę pisała 3 dziennie, to mam i tak zajęcie na najbliższe 3 miesiące ).
Choruję, siedzę w domu, co pozwala mi funkjonować w optymalnym ponoć dla człowieka rytmie: 4 godziny czuwania, dwie snu...
Chorujesz? A co Ci? Ja dziekuje za taki optymalny rytm, nie wiem kto takie herezje wymysla Dla mnie optymalne jest dobranoc o 4 nad ranem i pobudka o 11-12
Cytat:
O, no to szerokiej drogi życzę i nie przepracowuj się!
A właściwie kalkuluje się tak jechać na jeden dzień do roboty, taki kawał drogi?
Przepracowanie mi nie grozi, bo ja len jestem Kalkulowac moze sie nie kalkuluje (w sumie 40 eurasow w obie strony), ale wychodzi na jedno, bo w Slowenii wydaje bardzo malo kasy na zarcie itp, a w Monachium pieniadze topnieja w blyskawicznym tempie. A przede wszystkim dlugo polowalam na TAKA prace, dla niej rzucilam poprzednia (jak to brzmi romanticznie! ) i jak mi zaproponowali w lipcu to sie nie zastanawialam No i teraz byle do pazdziernika, potem wracam na studia i wszystko znow sie wywraca o 180 stopni
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 03:06   #12
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez svenja
Chorujesz? A co Ci?
A, zwykłe przeziębienie jakieś, ale upierdliwe. Klima samochodowa mnie tak załatwiła.

Cytat:
Ja dziekuje za taki optymalny rytm, nie wiem kto takie herezje wymysla Dla mnie optymalne jest dobranoc o 4 nad ranem i pobudka o 11-12
Zostawiona sama sobie popadam w identyczny układ (inercji ). Zawsze twierdziłam, że mi szkoła/praca bruździ w zegral biologiczny, tylko studia jakoś dawało się mu podporządkować.

Cytat:
Przepracowanie mi nie grozi, bo ja len jestem Kalkulowac moze sie nie kalkuluje (w sumie 40 eurasow w obie strony), ale wychodzi na jedno, bo w Slowenii wydaje bardzo malo kasy na zarcie itp, a w Monachium pieniadze topnieja w blyskawicznym tempie. A przede wszystkim dlugo polowalam na TAKA prace, dla niej rzucilam poprzednia (jak to brzmi romanticznie! ) i jak mi zaproponowali w lipcu to sie nie zastanawialam No i teraz byle do pazdziernika, potem wracam na studia i wszystko znow sie wywraca o 180 stopni
Fakticznie romanticznie.
Żebym to ja chociaż wiedziała, jaka to moja wymarzona praca, ech!... Chociaż nie: wiem! W amsterdamskim biurze Rem'a Koolhas'a (taki architekt, dość elytarny) ponoć bywa pobierać nauki Brad Pitt!...

Kurczę, my znowu nie na temat, ja Ci mówię, że ktoś nas w końcu pogoni.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 03:25   #13
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez pixie7
A, zwykłe przeziębienie jakieś, ale upierdliwe. Klima samochodowa mnie tak załatwiła.
Mam podobnie, wczoraj mnie gardlo rozbolalo. Nie dosc, ze klima (ale jak bez niej wytrzymac w lecie? Choc za takie lato, co teraz ma miejsce, to ja dziekuje, 18 st. ciepla ), to jeszcze latam wszedzie na bosaka (ciekawostka, lubie kupowac buty, ale najchetniej chodzilabym na boso i to czynie, kiedy moge)...
Cytat:
Zostawiona sama sobie popadam w identyczny układ (inercji ). Zawsze twierdziłam, że mi szkoła/praca bruździ w zegral biologiczny, tylko studia jakoś dawało się mu podporządkować.
O, wlasnie Hehe Wymarzona praca, bo na wieczorna zmiane, w sam raz dla takiej nocnej mary, jak ja A studia to piekny czas byl, choc nie pierwszy rok, bo trzeba bylo caly dzien siedziec na uczelni... a potem zaczely sie wyklady, na ktore nie trzeba bylo chodzic, poezja
Cytat:
Fakticznie romanticznie.
Żebym to ja chociaż wiedziała, jaka to moja wymarzona praca, ech!... Chociaż nie: wiem! W amsterdamskim biurze Rem'a Koolhas'a (taki architekt, dość elytarny) ponoć bywa pobierać nauki Brad Pitt!...
Oo, tez sobie wykujesz kilkunastotonowa laziene, jak Brad? Wyczytalam to w jakiejs Marie Claire kiedys na plazy i zapadlo mi w pamiec, ze panstwo Pitt&Aniston mieli strasznie ciezka lazienke
Cytat:
Kurczę, my znowu nie na temat, ja Ci mówię, że ktoś nas w końcu pogoni.
Spoooko, spia wszystkie A jak sie obudza i cos ten, to powiemy, ze to nie my
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 03:44   #14
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

a to moje blizniaczki
zakrecona1881, martaks, jasti, m4di4, derika, iwonab52 (53), cecylka47 (50), eleta (27), lolek78 (27), i-s-a (26), vanilla_sky (25), nadia17 (25), oshinek (25), Tysiak7 (25), Angelika (24), szuma (24), marlenka23 (24), kala28 (24), Justyna 82 (23), elsa (22), miczun (20), roxir (20), tabaluga (20), praline (20), zidanetka (19), Taspia (19), Kamilkain (17), tekla_x (16), Olci@ (15), werka5 (14), roska13 (13)
kojarze z nich tylko oshinka, ktora juz wczesniej zauwazyla, ze urodzilysmy sie tego samego dnia dokladnie (obie jestesmy z tego samego rocznika)
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 03:48   #15
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez svenja
Mam podobnie, wczoraj mnie gardlo rozbolalo. Nie dosc, ze klima (ale jak bez niej wytrzymac w lecie? Choc za takie lato, co teraz ma miejsce, to ja dziekuje, 18 st. ciepla ), to jeszcze latam wszedzie na bosaka (ciekawostka, lubie kupowac buty, ale najchetniej chodzilabym na boso i to czynie, kiedy moge)...
Taki fetysz, znaczy się, z tymi butami? Ja też lubię, mam nawet dwie takie pary, co to je po dwa razy założyłam i nie mam złudzeń, że będzie więcej, ale za to jak miło popatrzeć!...
A na gardło to może pomogłoby przepłukanie jakieś, co?

Cytat:
, wlasnie Hehe Wymarzona praca, bo na wieczorna zmiane, w sam raz dla takiej nocnej mary, jak ja A studia to piekny czas byl, choc nie pierwszy rok, bo trzeba bylo caly dzien siedziec na uczelni... a potem zaczely sie wyklady, na ktore nie trzeba bylo chodzic, poezja
Rzeczywiście Ci się trafiło, szczęściara! A czym tam się zajmujesz, w tej redakcji?

Cytat:
Oo, tez sobie wykujesz kilkunastotonowa laziene, jak Brad? Wyczytalam to w jakiejs Marie Claire kiedys na plazy i zapadlo mi w pamiec, ze panstwo Pitt&Aniston mieli strasznie ciezka lazienke
Cos tam chyba mieli, wannę (a może basen) z litego bloku marmuru, czy coś...
Mnie wystarczy, że będę za Bradem suwmiarkę nosiła. Bo on teraz zmienia branżę na budowlaną, w razie gdybyś nie słyszała, idzie za prawdziwym powołaniem (a może obejrzawszy się w kinie stwierdził, że fajnie mu z rulonem pod pachą i w kasku)!... Naturalnie nie do szkoły idzie, bo jakże to tak, z plebsem studiować. Prywatne lekcje u Koolhasa i Franka Ghery, a co! I właśnie go tam znajomy widział, więc ja jestem gotowa dopłacić do takiej pracy, będę Bradziowi lekcji rysunku technicznego udzielała.... Albo może razem zbadamy wytrzymałość betonu... Ach, się rozmarzyłam!

Cytat:
Spoooko, spia wszystkie A jak sie obudza i cos ten, to powiemy, ze to nie my
Wszystkiego się wyprzemy. Zanim nas wytną.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 03:57   #16
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez pixie7
Taki fetysz, znaczy się, z tymi butami? Ja też lubię, mam nawet dwie takie pary, co to je po dwa razy założyłam i nie mam złudzeń, że będzie więcej, ale za to jak miło popatrzeć!...
A na gardło to może pomogłoby przepłukanie jakieś, co?
Na gardlo to najlepiej pomaga
Buty to w pewnym sensie moj fetysz. W pewnym sensie, bo mam stope niezbyt foremna , w zwiazku z czym zwykle sie nabiegam za czyms wygodnym Co ciekawe, eleganckich butow mam par dwie, reszta to balerinki, sportowe, ale moglabym je na tony kupowac
Cytat:
Rzeczywiście Ci się trafiło, szczęściara! A czym tam się zajmujesz, w tej redakcji?
Pani sekretarka huehue Odbieram, wykonuje oraz przelaczam telefony do szefa, wklepuje artykuly na komputerze, spelniam zachcianki szefowej i jeszcze pare innych rzeczy Bardzo mi sie podoba atmosfera w tej firmie, ludzie sa niesamowicie uprzejmi, nawet jesli czas goni.
Cytat:
Mnie wystarczy, że będę za Bradem suwmiarkę nosiła. Bo on teraz zmienia branżę na budowlaną, w razie gdybyś nie słyszała, idzie za prawdziwym powołaniem (a może obejrzawszy się w kinie stwierdził, że fajnie mu z rulonem pod pachą i w kasku)!...
No widac, ze go pochlania co innego teraz, skoro zagral w takiej szmirze jak Mr&Mrs Smith... Ale kurcze, para bylaby z was idealna, w ogole nie rozumiem, czemu go tu jeszcze nie ma, z kwiatkiem i przeprosinami, ze tyle musialas czekac...
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 04:10   #17
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez svenja
Na gardlo to najlepiej pomaga
Buty to w pewnym sensie moj fetysz. W pewnym sensie, bo mam stope niezbyt foremna , w zwiazku z czym zwykle sie nabiegam za czyms wygodnym Co ciekawe, eleganckich butow mam par dwie, reszta to balerinki, sportowe, ale moglabym je na tony kupowac
Nawet mnie nie denerwuj, Ty tam w Dojczlandzie masz taki wybór o jakim ja tu tylko pomarzyć mogę!

Cytat:
Pani sekretarka huehue Odbieram, wykonuje oraz przelaczam telefony do szefa, wklepuje artykuly na komputerze, spelniam zachcianki szefowej i jeszcze pare innych rzeczy Bardzo mi sie podoba atmosfera w tej firmie, ludzie sa niesamowicie uprzejmi, nawet jesli czas goni.
Fajne doświadczenie. Dobra atmosfera w pracy to więcej niż połowa sukcesu.
Mnie się redakcje kojarzą z takimi filmowymi, bardzo kolorowymi jednoprzestrzennymi biurami pełnymi ekscentryków. Nigdy w żadnej nie byłam, oczywista... A nie, raz byłam w "Słowie Polskim". Ogłoszenie dać.

Cytat:
No widac, ze go pochlania co innego teraz, skoro zagral w takiej szmirze jak Mr&Mrs Smith... Ale kurcze, para bylaby z was idealna, w ogole nie rozumiem, czemu go tu jeszcze nie ma, z kwiatkiem i przeprosinami, ze tyle musialas czekac...
No jasne!, jak mogłam w ogóle pomyśleć, żeby darmozjadowi ołówki podawać!

Chyba czas się oddać marzeniom, tj. zdrzemnąć przed wizytą u lekarza, bo gotów mnie pod kroplówkę włożyć, jak zobaczy taką wymiętą, po nocy na wizazu. A Ty przecież jutro jedziesz!
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 06:48   #18
stowka
Rozeznanie
 
Avatar stowka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: HH/Stargard
Wiadomości: 753
GG do stowka
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

A ze mna
gosiakom1, Józefina, kasiek@, MarlenaD, frelka, patthy (30), magie (30), Iziaberka (30), siula (29), Kelly_1 (29), nicol.lublin (29), amelia3 (27), kitty4 (27), stowka (26), milas (26), levana80 (25), kwiatuch (24), saragossa (23), bezsenność (22), whiterose (22), judith20 (21), nereida (20), poke33 (20), kropeelka (20), koka (20), sarimatha (19), mysza (19), natalia_18_87 (18), ZakochanaWCiuszkach (17), wenus... (17), basienka1989 (16), Ewka1515 (15)

32 osoby wlacznie ze mna. Kojaze tylko
Kelly_1 , bezsenność i stowke-ja to nawet bardzo dobrze znam
stowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 08:11   #19
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

A ja się w tym samym dniu rodziłam co nasz Złośliwiec, hehee...
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 08:21   #20
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

a ja 26 maja urodzilam sie z :

alraune, gosiula, patrycja1986, zulkabe, hubekkru, Siiwa, jassmin_21, MaadziaZ, kocio-kocio, apaszk (49), anbar (31), merla (30), Blizniaczka (28), viviana (27), olik128 (26), MarcinK (24), aniaBAB (23), __Madzia__ (21), elwirka121 (21), pavlo84 (21), Dewjani (20), sylwónia (19), katjusza (19), 1141655 (18), _kamala_ (18), unnamedangel (18), jenova (17), lol-a88 (17), tenisowka (17), linia44 (16), daria134 (14), mordoklejka13 (14), sweet-reflection (13)

i tez nie widze za dużo.."znanych mi twarzy"
__________________
http://agicosmoholic.blogspot.com/ Mój wlasny, prywatny blog.

http://perfekcyjniewdomu.blogspot.com/
Mój drugi, prywatny, trochę o porządkach
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:26   #21
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

13 października będę świętowała z:
Selina, monyczkaaa, gosiek oo1, Narczyk, bpost (30), kamelia111 (28), lech13 (27), gosik79 (26), miaugosia (25), Ev@ (25), anecia80 (25), AdziaJ (25), Akane (24), aliss (24), basiabyd (23), andziaaa (18), seemore (17), Napoleonkaperdzasti (17), migootka (16), niuuunka (16)
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:26   #22
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Brahenn, cleo05, cpppw, dropsiaczek, klapouch, Monika Smart, Nim, mocarz, zanzap, day29 (39), ulapa2002 (33), andrzej_k (32), magdeczka (30), leeleej (27), Asia1 (26), baska25 (25), Zamorska (25), pcynesia (24), elzetka (23), opolanka (22), kwasnaewka (22), kalimka (21), riviana21 (21), iga7777 (20), ewka_tarnow (19), Mastafarafi (18), Martinka})i({ (18), glori (18), MiYe (18), yahaska (17), UsMiEcHnIeTa89 (16), xail (16), _K_a_s_i_u_l_k_a_ (15), Kamcia80 (13)

Te osobki ze mna obchodza urodzinki 30 listopada ale tez nikogo nie kojarze
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:28   #23
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

A ja sie urodzilam 24 grudnia, a razem ze mna:

Magdalenus, bklaudia, Serpentine, codergirl, efunia85, ania610, ewa rajska, elew1 (39), violajuliaadam (32), anakondo (30), EwaJo (28), emichasia (27), joanna222 (27), rcherry (27), sylwia.gda (26), ilness (26), evvi (26), ona@ (24), dharmaa (22), noana (21), ewkaa (20), Elfka86 (19), tysiak87 (18), paaati (18), diablica_yeah (16), ewunia1 (15), Sylwia_14 (14)

Jest nas 28. Sposrod wymienionych wizazanek kojarze tylko sylwia.gda
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:37   #24
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

24 styczeń
Freya, opium, Łasiczka, bobo333, Kayaw, MAMMA2, Krysia 959 (46), long (39), tomms14 (35), justyna72 (33), Teri (31), Jaszczurka (28), Elżbieta Janikowska (28), bluestar (24), aniaaaa215 (24), Rofena (24), km (22), jula24 (20), KUBA20 (20), Maxine2 (19), Ewa_er (19), madziakowalska (19), Emilcia2 (19), majinfox (19), Kochanamoniczka (19), Björnstein (19), miedzka (19), sylwwiad00 (18), kate6o (18), Lewy311 (16), naftali (16), Deesis (16), suldaness (15), justyna1616 (15), Kate01 (15)
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:46   #25
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Ja mam urodziny 1 marca razem z:
leros, orenda, basia113, madziaczek, Jagoda8, Agu$ka, Jola2J, April5, aga89, ania krawczyk, AnjaAli, Ferka (31), Meli78 (27), stig (27), ILONNA (26), ewa2517 (26), medvidek (26), karas (25), pavel (24), Murmelek82 (23), pilu (23), dorotapur (23), kopciuszek666 (22), lola^ (21), greeneyes (21), izabelka21 (21), grooha (21), Ness (21), zuzia zla (21), jasio19 (20), ₪ Lady funky star ₪ (20), yoaaa (19), niebieskaa (19), fasssola (18), jajaja1 (18), Martek88 (17), MoTyleKsw (17), Nika-Suzuki (16), linuś (16), trynosz (15), shampoo (15), 2gwiazdeczki* (12)

Kojarze...hm? Zadna...
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 09:51   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Cool Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

U mnie też same nieznane istoty
23 marca

bedzia, calisto69, AniaeS, andzia.k, dzjzyc, MaLa Mi, rdorota, drad, kikki7, Paweł C., agaf74 (31), olgierda (29), Angelika7 (28), ulape (28), Madmoiselle _Chanel (27), Nef (26), nanou2 (23), psycha (23), Kornell (22), ania_w (20), Olgutka (20), aga_gusia (20), natii4 (19), Domao (19), Dr Lekter (17), Justys.100 (17), natalcia49 (16), paluninka (15)
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 10:06   #27
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja, byczek rogaty, obchodzę urodziny 18 maja . A ze mną:

Alicja, mciusia, stefan, kisskiss, edea, angie85, Nina*, Martusia_27 (27), fusia (27), romeska (26), Agatkaa (26), samba2380 (25), gwiazdka37 (25), the_molka (25), likomex (23), Pysiula (22), *katia* (22), Ami (21), barwinka (21), Patrycjaa (21), 7777777 (20), Madzia S (20), xbc (19), Wisełka (19), gosiaa-88 (17), M-artusi-a (17), sylvia.v (16), tusia16 (16), patti166 (16), mloda9o (15), Wolfsbane (15), chimera (15), moriQuendi (15), sasklacz (15), EfFeLiNkA (14)

Kojarzę tylko Ami .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 10:46   #28
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Ze mną 7 października świętują :
Vylena, madonek, kasica_kk, anicca, hugo80, gemonka, AgatkaZ, Keyle, Darien, Agama77, bonifaczka, otadort (51), Tiger (30), endisk (26), iskierka8 (25), Kris25 (25), Caramel Babe (25), Złośnica81 (24), Tygrysiczka (23), sejba (22), kasia malek (22), Luelle (21), RosaCanina (20), _Novotna_ (19), kfiatuszek86 (19), Locia (19), sloneczko_00 (18), lenti (18), ponk (18), janna88 (17), Olciaa (17), _Gnieszka_ (17), kaaasiaaak89 (16), Roksa_ana (12)

nie znam niestety żadnej z nich

Monyczkaaa - znam dobrze osobę z tego dnia co Ty
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 10:48   #29
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

A nie przepraszam zobaczylam avatara greeneyes i sobie przypomnialam, ze gdzies ja widzialam na forum. Czyli jednak 1 osoba
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 11:05   #30
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Wspólne urodziny wizażanek

Cytat:
Napisane przez pixie7
Nawet mnie nie denerwuj, Ty tam w Dojczlandzie masz taki wybór o jakim ja tu tylko pomarzyć mogę!
Tylko wyszukac cos taniego... Ponizej 100 euro to jest szansa, ze trafie na kiepska jakosc
Cytat:
No jasne!, jak mogłam w ogóle pomyśleć, żeby darmozjadowi ołówki podawać!
Mam nadzieje, ze Bradzio Ci sie przysnil
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.