MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 17:33   #3721
joanna200
Rozeznanie
 
Avatar joanna200
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 951
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Chciałam się przywitać

Termin mam na 10.04, ale od 2tyg muszę leżeć i tak będzie już do końca (skracająca się szyjka).
Czasu dużo, to zawitałam do Was, przyjmiecie mnie?

za godzinę mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze
witaj!

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach z Kubą ,staliśmy w kolejce do przymierzalni za babeczką -blondynką .I mój Kubuś nagle wypalił " mamo a ta pani ma blond włosy ,prawda?" ja na to "prawda" (i modle się aby to był koniec pytań...) ,on jednak dalej " ale to pofarbowane włosy ,prawda ? -i to kiepsko ,bo pod spodem i na górze widać ciemne...... "

a ja dzisiaj dałam się namówić mojemu Kubie na ciuszek dla małego ..... mam po kubie i ninie wszystko no ale jak Jakub zobaczył ten śpioszek to powiedział"ale mamuś masz w brzuchu bohatera - on musi mieć kostium -będzie na golasa latał? " .No to kupiłam .
Twój synek jest bosssski..
śliczny bodziak..
__________________

joanna200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:37   #3722
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Witam się poświątecznie!!!

U mnie, podobnie jak u większości z Was kg i cm przybyło po świątecznym obżarstwie. Nie staje na wage, bo się boje, dowiem się prawdy na wizycie 10 stycznia. Od wczoraj męczy mnie katar i kicham co 10 minut, dziś z łóżka nie wychodzę, bo wolę to wyleżeć niż żeby rozwinęło się coś gorszego.
Dziś kończę 31 tc i zaczynam 32....ale to leci...zaczynam się bać...

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki 23t0d to jeszcze przed wielkim obżarstwem gdzie doszło 1,5 kg
Zgrabniocha

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Chciałam się przywitać

Termin mam na 10.04, ale od 2tyg muszę leżeć i tak będzie już do końca (skracająca się szyjka).
Czasu dużo, to zawitałam do Was, przyjmiecie mnie?

za godzinę mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze
Witaj

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach z Kubą ,staliśmy w kolejce do przymierzalni za babeczką -blondynką .I mój Kubuś nagle wypalił " mamo a ta pani ma blond włosy ,prawda?" ja na to "prawda" (i modle się aby to był koniec pytań...) ,on jednak dalej " ale to pofarbowane włosy ,prawda ? -i to kiepsko ,bo pod spodem i na górze widać ciemne...... "

za to przy wigilijnym stole(-przy którym siedziało 10 osób) u moich rodziców Jakub po spróbowaniu jednej z potraw mojej mamy- wypalił niezwylke taktownie : " mama robi dużo lepsze "


a ja dzisiaj dałam się namówić mojemu Kubie na ciuszek dla małego ..... mam po kubie i ninie wszystko no ale jak Jakub zobaczył ten śpioszek to powiedział"ale mamuś masz w brzuchu bohatera - on musi mieć kostium -będzie na golasa latał? " .No to kupiłam .
Super ten Twój Kubuś, teksty ma boskiee..
Body ŚLICZNE!!!!

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Oglądałam dziś zaległą porodówkę i było o babce co rodziła bliźniaki siłami natury )

oczywiście znowu się poryczałam
Też ostatnio oglądałam, nie odpuszczam żadnego odcinka

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
H& M ,jest też śpioch supermena .
Wczoraj byłam w h&m i nie widziałam ani takich ani supermena
Jakiś kiepski ten mój h&m wyprzedaże też marne, może po nowym roku coś więcej ciuszków przecenią...
A ile te batmanowskie body kosztowały??
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:39   #3723
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Nestelle - jakie piękne spostrzeżenia ma Twój Kuba -ile on ma lat, że już go interesują blondynki?

Strippi - no brzuszek masz przepiękny - zaiste imponujący. No i jak się porówna z pierwszą ciążą to aż niesamowite to jest, jak jedno ciało a różnie może reagować na ciążę.

(idę dalej czytać)
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:49   #3724
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Witaj
Gratuluje dziewczynki (jesteśmy w mniejszości )

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Chciałam się przywitać

Termin mam na 10.04, ale od 2tyg muszę leżeć i tak będzie już do końca (skracająca się szyjka).
Czasu dużo, to zawitałam do Was, przyjmiecie mnie?

za godzinę mam wizytę u lekarza, trzymajcie kciuki by wszystko było dobrze
Ja dzisiaj tylko podczytuję, bo nie czuję się najlepiej. Kaszlę od wczoraj i w ogole łamie mnie w kościach, brzusio tez troszke boli, a dzidzia jakos malo ruchliwa. Uciekam do herbatki z miodem i cytryną.

__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:52   #3725
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki 23t0d to jeszcze przed wielkim obżarstwem gdzie doszło 1,5 kg
Wow - jaka z Ciebie ładna mamusia
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:56   #3726
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Od wczoraj męczy mnie katar i kicham co 10 minut, dziś z łóżka nie wychodzę, bo wolę to wyleżeć niż żeby rozwinęło się coś gorszego.
Dziś kończę 31 tc i zaczynam 32....ale to leci...zaczynam się bać...

Wczoraj byłam w h&m i nie widziałam ani takich ani supermena
Jakiś kiepski ten mój h&m wyprzedaże też marne, może po nowym roku coś więcej ciuszków przecenią...
A ile te batmanowskie body kosztowały??
zdrówka .
za tyg.
co do bodziaka to już pisałam - 39.90 .
Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Nestelle - jakie piękne spostrzeżenia ma Twój Kuba -ile on ma lat, że już go interesują blondynki?
niedawno skończył 7 , a co do blondynek to był bardziej zainteresowany jej odrostami..... taki jakiś esteta z niego

a co do tekstów to dzieciaki nimi sypią jak z rękawa na ogół co dzień.....
np .przed chwilą .... Kuba biega i skacze z oparcia kanapy "na odległość "("bije rekord" jak to określa...) ,proszę aby już przestał,raz ,drugi ,trzeci.... w końcu mówię "Kuba ostrzegam!!!"
a On na to : " co mam Cię na ostrzyć ?".

albo Nina : " mamo ,nie było dzisiaj Marty w przedszkolu i nie miałam się z kim bić !"
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 17:58   #3727
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Hej Dziewczyny,

Gratuluję wszystkich skończonych tygodni i udanych świąt.
Moje niestety takie nie były, od Wigilii męczy mnie okropny suchy kaszel, do dziś miałam gorączkę (prawie 39'), bóle mięśni i prawie nic nie jadłam - brzuch mi się zrobił niemal płaski. Wszyscy świętowali na dole, a ja leżałam półprzytomna na górze. Przedwczoraj pojechaliśmy na IP, dostałam tylko jakiś wziewny lek na ten kaszel, ale nie za bardzo pomaga. Na szczęście gorączki już nie mam.
Proszę, poradźcie, co mogę stosować na kaszel - faszeruję się czosnkiem, syropem z cebuli, herbatą z imbirem, miodem i cytryną, ale jak na razie kaszel jaki był, taki jest. Już mam dość, a przede wszystkim boję się o dzidzię.
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 17:59   #3728
Siasia37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 150
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cześć dziewczynki
Gratuluje tygodni i wizyt

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość




Ja się też nad tym zastanawiam. Tylko koleżanka mnie przestrzegła ostatnio, bo rodziła w wannie i najprawdopodobniej od tej wanny jej córeczka podczas porodu złapała zakażenie, chyba sepsę. Nie wiem, czy to możliwe, że wanna była słabo odkażona i że sepsą się można w ten sposób zarazić?
Mocno mnie zastanowiło to co napisałaś i tak nawet przedyskutowałam z mężem co on o tym myśli i doszliśmy do wniosku że w szpitalu można zarazić się absolutnie wszystkim, również sepsą i bez znaczenia czy na "samolocie" czy w wannie. Jeśli mają w szpitalu bakterie, czy sepsy czy czegoś innego to prawdopodobieństwo że się tym ludzie zarażą nawet i na izbie przyjęć jest bardzo duże.
No tak mi się przynajmniej wydaje.
Siasia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:06   #3729
joanna200
Rozeznanie
 
Avatar joanna200
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 951
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Dziś kończę 31 tc i zaczynam 32....ale to leci...zaczynam się bać...
__________________

joanna200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:06   #3730
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Wstałam. Umalowałam się. Zrobiłam włosy. Pozmywałam. Pościeliłam łóżko. Zdjęłam pranie. Lenię się. Nawet pazurki udało mi się pomalować, hehe.

Pomijam fakt, że z chęcią coś bym zjadła, ale nie wiem co.... Placki ziemniaczane? Frytki?....

Ach, zazdraszczam Wam tych zakupionych już wózków, łóżeczek, ciuszków itd. Nasz mały jeszcze nic nie ma. Sierotka normalnie...
A to efekt mojej nuuuudy
A od Ciebie CzF bije tak pozytywna energia - no przepięknie.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:09   #3731
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Gratuluję wszystkich skończonych tygodni i udanych świąt.
Moje niestety takie nie były, od Wigilii męczy mnie okropny suchy kaszel, do dziś miałam gorączkę (prawie 39'), bóle mięśni i prawie nic nie jadłam - brzuch mi się zrobił niemal płaski. Wszyscy świętowali na dole, a ja leżałam półprzytomna na górze. Przedwczoraj pojechaliśmy na IP, dostałam tylko jakiś wziewny lek na ten kaszel, ale nie za bardzo pomaga. Na szczęście gorączki już nie mam.
Proszę, poradźcie, co mogę stosować na kaszel - faszeruję się czosnkiem, syropem z cebuli, herbatą z imbirem, miodem i cytryną, ale jak na razie kaszel jaki był, taki jest. Już mam dość, a przede wszystkim boję się o dzidzię.
no to współczuje . niestety nie pomogę z kaszlem- bo jak już jakikolwiek mam(w ciąży czy nie ) to kaszel mokry .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 18:11   #3732
Siasia37
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 150
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Taki news jak by któraś, chciała jakieś dziecięce lub nie zakupy zrobić w Rossmannie to do końca roku z kartą Rossę można zrobić zakupy z 20% rabatem plus 3% z kraty Rossnę czyli -23%
Ja mam już w domu kartę tylko jeszcze się nie zarejestrowałam i może kupiłabym już pampersy, podkłady plus kilka kosmetyków bo duży rabat ale z drugiej strony czy to nie za wcześnie...
A i rabat obejmuje wszystko nie tylko dziecięce rzeczy.
http://www.rossnet.pl/Newsletter/201...5105/body.html
Ja dziś byłam z koleżanką. Ona ma karte zarejestrowaną, i juz ma na niej 2 % zniżki normalnie więc za pampersy dwójki 108 szt zapłaciłam nie 52,99 zł tylko 40,27 czyli 0,37 zł za szt. i do tego 4 x 43 szt pampersów jedynek za 0,40 zł za szt. zaoszczędziłam ok 20 zł
Siasia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:42   #3733
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Witam się poświątecznie!!!

U mnie, podobnie jak u większości z Was kg i cm przybyło po świątecznym obżarstwie. Nie staje na wage, bo się boje, dowiem się prawdy na wizycie 10 stycznia. Od wczoraj męczy mnie katar i kicham co 10 minut, dziś z łóżka nie wychodzę, bo wolę to wyleżeć niż żeby rozwinęło się coś gorszego.
Dziś kończę 31 tc i zaczynam 32....ale to leci...zaczynam się bać...

Zgrabniocha

Wczoraj byłam w h&m i nie widziałam ani takich ani supermena
Jakiś kiepski ten mój h&m wyprzedaże też marne, może po nowym roku coś więcej ciuszków przecenią...
A ile te batmanowskie body kosztowały??
Chanel_Coco dziękuję za miłe słowo A ty już tak daleko to się nie dziwię, że zaczynasz się bać jak ja mam 23 tydzień i sama już się obawiać zaczynam.

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Gratuluję wszystkich skończonych tygodni i udanych świąt.
Moje niestety takie nie były, od Wigilii męczy mnie okropny suchy kaszel, do dziś miałam gorączkę (prawie 39'), bóle mięśni i prawie nic nie jadłam - brzuch mi się zrobił niemal płaski. Wszyscy świętowali na dole, a ja leżałam półprzytomna na górze. Przedwczoraj pojechaliśmy na IP, dostałam tylko jakiś wziewny lek na ten kaszel, ale nie za bardzo pomaga. Na szczęście gorączki już nie mam.
Proszę, poradźcie, co mogę stosować na kaszel - faszeruję się czosnkiem, syropem z cebuli, herbatą z imbirem, miodem i cytryną, ale jak na razie kaszel jaki był, taki jest. Już mam dość, a przede wszystkim boję się o dzidzię.
corka_rosy na kaszel i gardło pokroić w plasterki/posiekać 4 ząbki czosnku zalać sokiem z cytryny poczekać parę godzin żeby czosnek puścił sok do tego soku z cytryny dodać przegotowanej wody i popijać. Pani z apteki mi poleciła zamiast jakiś syropów i tabletek.


W ogóle dziękuję dziewczyny za miłe słowa i komentarze tylko pamiętajcie ja jestem sporo za wami wy już w większości 28-32 tydzień a ja dopiero 23 tak więc różnica jest

Znowu siedzę z mlekiem i popijam na zgagę

W kwestii prezentów. Ja nie dostałam nic typowo ciążowego ani mamusiowego. Dostałam fakt koszulę nocną ale taką zwykłą nie rozpinaną z długim rękawem i podejrzewam że za długo jej nie ponoszę bo już w brzuszku mały luz, skarpetki , sweterek typu kardigan na guziczki mango to powala rozmairówką tam jak się nie zmierzy to ryzykujesz sweter rozmiar S a wielki jak L Ponadto dostaliśmy z tż piękną miskę do sałatek ze sztućcami taką olbrzymia, taki dzbanuszek a`la sosjerka bo nie posiadamy i piękną kapę na łóżko. Lubię takie prezenty
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:56   #3734
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach z Kubą ,staliśmy w kolejce do przymierzalni za babeczką -blondynką .I mój Kubuś nagle wypalił " mamo a ta pani ma blond włosy ,prawda?" ja na to "prawda" (i modle się aby to był koniec pytań...) ,on jednak dalej " ale to pofarbowane włosy ,prawda ? -i to kiepsko ,bo pod spodem i na górze widać ciemne...... "

za to przy wigilijnym stole(-przy którym siedziało 10 osób) u moich rodziców Jakub po spróbowaniu jednej z potraw mojej mamy- wypalił niezwylke taktownie : " mama robi dużo lepsze "


a ja dzisiaj dałam się namówić mojemu Kubie na ciuszek dla małego ..... mam po kubie i ninie wszystko no ale jak Jakub zobaczył ten śpioszek to powiedział"ale mamuś masz w brzuchu bohatera - on musi mieć kostium -będzie na golasa latał? " .No to kupiłam .
SUper masz tew dzieciaki!! Sama radość.

[

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
O

pani22ka biorę fenoterol 4x na dobę, ale nie wiem czy mi dziś dawki ponownie nie zwiększą. do tego staveran, magnez i potas.
Jak trafiłam do szpitala szyjka miała ok.26mm ale miałam skurcze i groził przedwczesny poród. Mimo leżenia, kroplówek z magnezu i fenoterolu 6x na dobę, w szpitalu przez weekend szyjka skróciła się znów prawie o centymetr.. teram mam pessar, skurcze opanowane (choć ostatnio znów się nieśmiało przypominają, więc może jednak trzeba będzie wrócić do fenoterolu 6x na dobę :/). Tyle dobrego, że wypuścili mnie do domku.
Witaj w Klubie, Ja mam szyjke 25mm- tzn tyle miałam 2 tyg, temu. Kolejna wizyta 5 stycznia. MAm lezec ok 5 godzin dzienne, a biore 3x no-spe forte i 2x2 magne b6 miałam tez doraźnie scopolan...Mam andzieje, ze mi sie bardziej nie skróci:O A tak w ogóle to witam

Dziewczyny ten piec gazowy nas wykonczy...Tż obliczył, ze zapłaciliśmy już 450zł za 2 miesiace a do tego bedzie trzeba jeszcze min. 150zł A zaraz bedzie przedpłata za styczen-luty.... ...Qrde a wdomu taki ziąb, że nie wiem... wczoraj było na plusie to nie grzałam, ale dzis-5 stopni znów;/ I piec chodzi non stop..Niby dom ocieplony, niby okna plastiki, a hebel, że masakra... Zamiast na wózek odkładać, to aby rachunki placimy!
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:30   #3735
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
chciałam sie pochwalić że kupilam wózek
używany ale stwierdziłam że za tyle (300zł z wysyłką) to sie nie będe zastanawiać. chciałam gondolkę i nosidełko bo mam jeszcze spadkowy po siostry dzieciaczkach

wózek ma ślady uzytkowania ale co najważniejsze jest czysty bez plam tapicerki są wyprane i można je ściągnąć i samemu wyprać jeszcze raz
Ale ładny kolor!

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Wstałam. Umalowałam się. Zrobiłam włosy. Pozmywałam. Pościeliłam łóżko. Zdjęłam pranie. Lenię się. Nawet pazurki udało mi się pomalować, hehe.

Pomijam fakt, że z chęcią coś bym zjadła, ale nie wiem co.... Placki ziemniaczane? Frytki?....

Ach, zazdraszczam Wam tych zakupionych już wózków, łóżeczek, ciuszków itd. Nasz mały jeszcze nic nie ma. Sierotka normalnie...
A to efekt mojej nuuuudy
super brzuszek!

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Ptaszysko gratuluję zakupu, ja jeszcze nie oglądałam na żywo więc tylko póki co wybór internetowy bez macanka


Wstawiam fotki 23t0d to jeszcze przed wielkim obżarstwem gdzie doszło 1,5 kg
Ale laseczka mamusia

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
byłam dziś na zakupach z Kubą ,staliśmy w kolejce do przymierzalni za babeczką -blondynką .I mój Kubuś nagle wypalił " mamo a ta pani ma blond włosy ,prawda?" ja na to "prawda" (i modle się aby to był koniec pytań...) ,on jednak dalej " ale to pofarbowane włosy ,prawda ? -i to kiepsko ,bo pod spodem i na górze widać ciemne...... "

za to przy wigilijnym stole(-przy którym siedziało 10 osób) u moich rodziców Jakub po spróbowaniu jednej z potraw mojej mamy- wypalił niezwylke taktownie : " mama robi dużo lepsze "


hehehe boskie te Twoje dzieciaczki

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten piec gazowy nas wykonczy...Tż obliczył, ze zapłaciliśmy już 450zł za 2 miesiace a do tego bedzie trzeba jeszcze min. 150zł A zaraz bedzie przedpłata za styczen-luty.... ...Qrde a wdomu taki ziąb, że nie wiem... wczoraj było na plusie to nie grzałam, ale dzis-5 stopni znów;/ I piec chodzi non stop..Niby dom ocieplony, niby okna plastiki, a hebel, że masakra... Zamiast na wózek odkładać, to aby rachunki placimy!
heh ja zapłaciłam za listopad 440zł! a za grudzien będzie przeszło 500! więc wydaje mi się, że 450 za 2 miesiace to nie jest duzo. Jaka masz temperature w domu?? ja mam 19 ustawione w dzien a 17 w nocy i grzeje od 6 do 21 cały dzien, jak tylko spada do 18,5 to dogrzewa stopien.

------------------------------
zamówiłam WOZEK Tutek Tabmero czarny z fioletową budką ma być gdzieś za 3-4 tygodnie
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:35   #3736
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

LiwkaO mam piec starego typu i nie wiem jaka jest temp. ale grzejemy tez w nocy, bo jak raz wyłączyłam na noc to wstałam z bólem zatok...piec jest do wymiany za ok 2-3 lata (tak powiedzial gazownik) Ale na razie keszu brak... Pod nami jest puste mieszkanie- wic tam nie gzreja a nad nami strych i mysle, że z tamtad ciagnie też.... Qrcze tak liczylismy za ogzrewanie ok 200-zł na miesiac ale juz widzę, ze nie da rady... A w lecie za samą wode i kuchenkeile Wam wychodzi?

Gratuluje zakupu
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:43   #3737
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
.. teram mam pessar, skurcze opanowane
ściskam mocno i łączę się w bólu...

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Dziś kończę 31 tc


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

albo Nina : " mamo ,nie było dzisiaj Marty w przedszkolu i nie miałam się z kim bić !"


Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Już mam dość, a przede wszystkim boję się o dzidzię.
robisz dla Maluszka wszystko co najlepsze... babcine sposoby...

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Lubię takie prezenty
hehe

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
... Zamiast na wózek odkładać, to aby rachunki placimy!
bardzo duże...
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:47   #3738
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
LiwkaO mam piec starego typu i nie wiem jaka jest temp. ale grzejemy tez w nocy, bo jak raz wyłączyłam na noc to wstałam z bólem zatok...piec jest do wymiany za ok 2-3 lata (tak powiedzial gazownik) Ale na razie keszu brak... Pod nami jest puste mieszkanie- wic tam nie gzreja a nad nami strych i mysle, że z tamtad ciagnie też.... Qrcze tak liczylismy za ogzrewanie ok 200-zł na miesiac ale juz widzę, ze nie da rady... A w lecie za samą wode i kuchenkeile Wam wychodzi?

Gratuluje zakupu
My mamy nieocieplona kamienice wiec dlatego taka różnica tez w opłatach. Ale będą ocieplac w marcu wiec w nastepnym roku licze na spadek co najmniej o 30%. A na piecach się nie znam ale nasz Ariston kupiony rok temu polecany przez gazownika, dobrany do metrażu mieszkania. Ale też mnie rachunki przeraziły. Tak sobie myśle, że dobrze, że dzidzia się urodzi pod koniec lutego juz po zimie powiedzmy, bo jakbym miała teraz grzać do 21-22 stopni to

W lato za wode i kuchenke to tak płacilismy koło 60-70zł za mc. ale my bardzo mało gotujemy w domu.
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:47   #3739
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny ten piec gazowy nas wykonczy...Tż obliczył, ze zapłaciliśmy już 450zł za 2 miesiace a do tego bedzie trzeba jeszcze min. 150zł A zaraz bedzie przedpłata za styczen-luty.... ...Qrde a wdomu taki ziąb, że nie wiem... wczoraj było na plusie to nie grzałam, ale dzis-5 stopni znów;/ I piec chodzi non stop..Niby dom ocieplony, niby okna plastiki, a hebel, że masakra... Zamiast na wózek odkładać, to aby rachunki placimy!
klementyna1 to ja Ciebie choć troszkę pocieszę bo my wg prognoz teraz mamy największy rachunek grudniowy 1700 zł koszty utrzymania domu są masakryczne
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 20:00   #3740
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
klementyna1 to ja Ciebie choć troszkę pocieszę bo my wg prognoz teraz mamy największy rachunek grudniowy 1700 zł koszty utrzymania domu są masakryczne
o matko!!! ja zrezygnowałam z prognoz i rozliczam się co miesiąc żeby właśnie nie dostać zawału przy tych prognozach hehehe
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:04   #3741
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Melduję się po wizycie u lekarza. Jest super!
Pan doktor mówi, że sytuacja opanowana i wyraził nawet zgodę na pięciominutowy, delikatny spacer raz dziennie. Przy wizji 105 dni przykutej wyłącznie do łózka takie drobiazgi baaardzo cieszą

Zaszalałam dziś i z tej radości odwiedziłam przydomową biedronkę na chwilkę. Są tam teraz fajowe zabawki dla niemowlaków po 29,90 - miękkie, szeleszczące klocki, ośmiornica z szeleszczącymi odnóżami, grzechotkami itd. Któraś z Was się skusiła? Czym kierować się przy zakupie zabawek dla niemowlaka? Takie szkraby wolą zabawki mniejsze, większe? takie niby klocki z materiału, miękkie i szeleszczące sprawdzają się?
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:11   #3742
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u lekarza. Jest super!
Pan doktor mówi, że sytuacja opanowana i wyraził nawet zgodę na pięciominutowy, delikatny spacer raz dziennie. Przy wizji 105 dni przykutej wyłącznie do łózka takie drobiazgi baaardzo cieszą

Zaszalałam dziś i z tej radości odwiedziłam przydomową biedronkę na chwilkę. Są tam teraz fajowe zabawki dla niemowlaków po 29,90 - miękkie, szeleszczące klocki, ośmiornica z szeleszczącymi odnóżami, grzechotkami itd. Któraś z Was się skusiła? Czym kierować się przy zakupie zabawek dla niemowlaka? Takie szkraby wolą zabawki mniejsze, większe? takie niby klocki z materiału, miękkie i szeleszczące sprawdzają się?

Hej, nie mam jeszcze dzieci, ale z obserwacji mojej bratanicy przynajmniej, raczej na poczatku to na pewno zadnych zabawek Ewentualnie karuzela, ale raczej tez kiepsko z uwaga u takiego malucha ... Ale jak już zaczynaja cokolwiek kumac, skupiac uwage to te ksiazeczki szeleszczace, rzeczy czarno-biale itd.
Ja tam z pewnoscia nic oprocz tej karuzeli z pilotem, o ktorej pisaly dziewczyny z FP, nie bede kupowac. Na bank ludzie przy odwiedzinach cos tam beda kupowac i nazbiera sie tego pewnie sporo zanim jeszcze dziecko da rade skupic uwage na wiecej niz 10 sek

I gratulacje za wizyte Najwazniejsze, ze sytuacja opanowana Na pewno bedzie dobrze

Edytowane przez Mi6ka
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:13
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:22   #3743
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u lekarza. Jest super!
Pan doktor mówi, że sytuacja opanowana i wyraził nawet zgodę na pięciominutowy, delikatny spacer raz dziennie. Przy wizji 105 dni przykutej wyłącznie do łózka takie drobiazgi baaardzo cieszą

Zaszalałam dziś i z tej radości odwiedziłam przydomową biedronkę na chwilkę. Są tam teraz fajowe zabawki dla niemowlaków po 29,90 - miękkie, szeleszczące klocki, ośmiornica z szeleszczącymi odnóżami, grzechotkami itd. Któraś z Was się skusiła? Czym kierować się przy zakupie zabawek dla niemowlaka? Takie szkraby wolą zabawki mniejsze, większe? takie niby klocki z materiału, miękkie i szeleszczące sprawdzają się?
za wizytę i poprawę !!!!
a co do zabawek - to dzieciaczki są różne ... mój kuba lubił szeleszczące ,grające ale w sumie miał jednego ulubionego motylka grającego -szeleszczącego i książeczkę piszczącą z takiego nieprzemakalnego materiału - gumy(nie wiem jak to nazwać?) i uwielbiał bawić się moimi kluczami .... a ninka - głównie trzymała w rączce batmany i spidermeny plastikowe i pluszaka nietoperza -może dlatego ,że były Kuby a ona od zawsze "to co Kuba".... w wieku już kilku mies.(ok 9) zaczęła się faza na pieski trwająca do teraz .....

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Hej, nie mam jeszcze dzieci, ale z obserwacji mojej bratanicy przynajmniej, raczej na poczatku to na pewno zadnych zabawek Ewentualnie karuzela, ale raczej tez kiepsko z uwaga u takiego malucha ... Ale jak już zaczynaja cokolwiek kumac, skupiac uwage to te ksiazeczki szeleszczace, rzeczy czarno-biale itd.
..no fakt pierwsze 2,3 miesiące zabawki nie potrzebne - jak ma się karuzelę , albo matę to wystarczy....
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:29   #3744
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

przekonałyście mnie
zamiast kupować drobiazgi odłożę $$$ na porządną karuzelkę a te mniejsze zabawki kupi się później - chyba, że znajomi nam sprezentują
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:31   #3745
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Czesc dziewczyny udalo mi sie nadrobic was w Swieta takze mam nadzieje, ze teraz bede sie juz regularnie pojawiac.
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:38   #3746
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

kochane z Warszawy i okolic, jakbyście szukały fotografa dla swoich noworodków to polecam moją koleżankę z forum re-volta.

Jej zdjęcia są zapierające dech, przejrzałam masę stron i żadne mi się nie podobają jak te

tu daję link dla zainteresowanych

http://fotobella.eu/2012/04/372/ zdjęcia podglądowe

i ogólnie noworodki http://fotobella.eu/kategoria/noworodki-newborns/

Ja próbuję coś wykombinować by przyjechała do Wrocławia i wtedy pojadę do niej na sesję.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:44   #3747
Leonikowa
Rozeznanie
 
Avatar Leonikowa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 612
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez anika_s Pokaż wiadomość
i dzis studniówka !!!!
Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Bry !

a poza tym dziś 27 tydzień !
Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

No i witam w 27
I kazdej z osobna Milion Calusow z okazji Dnia pocalunku

dla Was dziewczyny za skończone tygodnie

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Już po glukozie i faktycznie to nie jest takie straszne jak malują, pierwsze łyki spoko, gorzej po połowie już nie mogłam przełykać. Pani pytała czy mam cytrynę nie miałam i zaproponowała, że mają w lodówce i przyniesie mi plasterek do liznięcia między łykami więc skorzystalam i wtedy to już wogóle bezproblemowo wypiłam. Poczytałam gazetkę i popisałam smsy z koleżanką i czas zleciał.


A mi Pani nie sprawdzała jaki mam cukier przed wypiciem
u mnie też Pani nie sprawdzała wcześniej jaki mam cukier :/
__________________
jesteśmy razem od 11.03.2007r.
zaręczyny
24.09.2011r.

LEONEK 2.03.13.
Leonikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:45   #3748
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
My mamy nieocieplona kamienice wiec dlatego taka różnica tez w opłatach. Ale będą ocieplac w marcu wiec w nastepnym roku licze na spadek co najmniej o 30%. A na piecach się nie znam ale nasz Ariston kupiony rok temu polecany przez gazownika, dobrany do metrażu mieszkania. Ale też mnie rachunki przeraziły. Tak sobie myśle, że dobrze, że dzidzia się urodzi pod koniec lutego juz po zimie powiedzmy, bo jakbym miała teraz grzać do 21-22 stopni to

W lato za wode i kuchenke to tak płacilismy koło 60-70zł za mc. ale my bardzo mało gotujemy w domu.
Ja to w ogóle inna bajka bo mamy dom jednorodzinny, w tym roku ocieplony i wymienione całe ogrzewanie CO (piec na paliwo stale, rury, grzejniki no wszystko nowe ) i widze ogromna różnice. W tamtą zime marzliśmy jak koty jak rano wstawalismy a tam 11-12 stopni na termometrze! (stary piec i stare wysłużone grzejniki)To teraz mamy okna pootwierane i grzejniki pozakręcane bo nie można wyrobić, non stop 26-27 stopni w pokojach! A opał kupujemy tylko w sezonie letnim kiedy jest najtańszy i swięty spokój na rok, żadnych opłat. Jest baaardzo wygodnie, i mega komfort niż przy mieszkaniu w blokach czy kamienicach... a ja jeszcze taki zmarźluch więc ciesze sie podwójnie.
I jeszcze pokupowałam nawilżacze powietrza bo jest za sucho a tu mały jeszcze będzie ...
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:47   #3749
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

strippi cudne te fotki, jak z pocztówek
ściągnij ją koniecznie do Wrocławia
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:55   #3750
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
zamówiłam WOZEK Tutek Tabmero czarny z fioletową budką ma być gdzieś za 3-4 tygodnie
O super! Zamówiłaś w sklepie czy na allegro??
Jak tylko przyjdzie, to czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie u lekarza. Jest super!
za pozytywną wizytę

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
kochane z Warszawy i okolic, jakbyście szukały fotografa dla swoich noworodków to polecam moją koleżankę z forum re-volta.

Jej zdjęcia są zapierające dech, przejrzałam masę stron i żadne mi się nie podobają jak te

tu daję link dla zainteresowanych

http://fotobella.eu/2012/04/372/ zdjęcia podglądowe

i ogólnie noworodki http://fotobella.eu/kategoria/noworodki-newborns/

Ja próbuję coś wykombinować by przyjechała do Wrocławia i wtedy pojadę do niej na sesję.
wow!!!! piękne te focie. Że też Warszawa tak daleko..
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.