Metamorfoza Mireli - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-21, 12:58   #1
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143

Metamorfoza Mireli


Hej Agus i Dziewczyny [img]icons/icon40.gif[/img]

Mam do Was ogromna prosbe o pomoc w metamorfozie mojej kolezanki. Ja sie na tym nie znam, wiec nie moge jej nic doradzic [img]icons/icon9.gif[/img]
Zalezy jej zwlaszcza na zmianie fryzury, po prostu jak kazda kobieta od czasu do czasu chce w sobie cos zmienic [img]icons/icon7.gif[/img]
Przedsiewziela nawet powazne kroki, udala sie do fryzjera, a ten jej odmowil obciecia wlosow, wlasnie... I co teraz...
Wlosy ma jakby lekko sztywne, pod wplywem wilgoci kreca sie, w sumie to jak na zdjeciach widac (moze widac) na wierzchu sie kreca, a pod spodem sa proste, kolor ma naturalny i raczej nie chce go zmienic (pewnie i trudno by bylo) ewentualne pasemka moze wchodza w gre.
I oczywiscie bedzie wdzieczna za wszelkie porady dotyczace makijazu i ubioru, na co powinna zwrocic uwage, jakie kolory stosowac, jak sie malowac, w czym jej bedzie dobrze.
Zdjecia niestety tylko takie ma.
Bardzo prosze o pomoc i sugestie, bo lubie dziewczyne [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam Was goraco i cierpliwie czekamy na propozycje,
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Wiola
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0017mniej.jpg (25,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0028m.jpg (20,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0026m.jpg (17,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0030mniej.jpg (45,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mirela1.jpg (16,8 KB, 33 załadowań)
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:04   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Metamorfoza Mireli

hej Wiolus [img]icons/icon7.gif[/img] hej Mirelko [img]icons/icon7.gif[/img] ja na szybko [img]icons/icon7.gif[/img] cera raczej jasna, prawda ? naczynka, czy wrazliwa, bo jakies zaczerwienia widze .. [img]icons/icon12.gif[/img] na szybko to brwi wydepilowac, na naturalnie ciensze [img]icons/icon7.gif[/img] zmienic fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img] jak daleko chce obciac wloski ? i dokad je ma ?

obiecuje poszperac, na razie zmykam, caluski [img]icons/1cmok.gif[/img] dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:14   #3
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: Metamorfoza Mireli

witaj, zdecydowanie doradziłabym wydepilowanie brwi do cieńszych - ale bez przesady, włosy sa sliczne najwyżej bym je troszkę podcieła, a po umyciu głowy dość dużo pianki wniatać we włoski jak tylko będę miała więcej czasu podeślę fotki
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:19   #4
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: Metamorfoza Mireli

Olus Blyskawico [img]icons/icon7.gif[/img]
Cere ma i wrazliwa i troche naczynek i przetluszczajaco sie, ale raczej mieszana.
Wlosy mowi, ze jak krotko zetnie to moze miec problemy z ich ujarzmieniem, bo wtedy beda staly na wszystkie strony, zaczynaja sie bardziej krecic. A teraz ma do lopatek, ale na koncach nie sa bardzo rowne.
To tyle dodatkowych info.
I dzieki wielkie [img]icons/1cmok.gif[/img]
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:36   #5
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Metamorfoza Mireli

jak bym podcięła włosy, ale nie w jakiś drastyczny sposób. i nakładała piankę do włosów kręconych w czasie suszenia. i może położyłabym jakąś płukankę dla ożywienia i blasku [ale bynajmniej nie po to, aby zmienić kolor włosów].
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 13:48   #6
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: Metamorfoza Mireli

Czyzby fryzjer mial racje, ze nie obciachal tych wlosow [img]icons/icon12.gif[/img]
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:08   #7
Kira01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 103
Re: Metamorfoza Mireli

A mnie sie takie szerokie brwi bardzo podobają!!Nie depiluj ich są ciemne i dodają twarzy charakteru.Jednak brakuje mi makijażu,takiego orientalnego bo masz cos z cygańskiej urody.Polecam pudry brazujące i złotawe cienie
Kira01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-21, 15:15   #8
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: Metamorfoza Mireli

co to za fryzjer. dzisiaj ciężko o takiego, co dla zarobku nie zrobi tego, o co go proszą, jeśli uzna, ze tak będzie lepiej dla kientki...
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 15:54   #9
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Metamorfoza Mireli

Wioluś [img]icons/icon7.gif[/img] Mirelko [img]icons/icon7.gif[/img] troche moich propozycji [img]icons/icon7.gif[/img] sie tego troche zebrało, a ze nie chce wysadzic w powietrze ukochanego portalu [img]icons/icon12.gif[/img] , to wkleje kilka fot i rad [img]icons/icon12.gif[/img] tu, a potem w kolejnych postach [img]icons/icon12.gif[/img] moze mi sei uda ubałagac Zło coby mi jakos limit na foty zwiekszył ? [img]icons/icon10.gif[/img] wyglupiam sie [img]icons/icon7.gif[/img]

do rzeczy [img]icons/icon7.gif[/img] foty [img]icons/icon7.gif[/img]

1.generalnie jestem za "luznymi" upieciami, podkreslającymi sliczne włosy [img]icons/icon7.gif[/img] czyli : kucyk na boczku, kucyk normalny, tylko wyzej, niz Mirelka ma na zdjeciu- bez przylizanej góry, tylko góra luzna, bałaganik znaczy [img]icons/icon7.gif[/img] albo koczki, jak na focie - tez lekko rozbałaganione [img]icons/icon7.gif[/img]


2.brwi [img]icons/icon7.gif[/img] sa sliczne, ale trzeba im nadac troche kontroli [img]icons/icon7.gif[/img] JA optuje za czyms takim jak na focie [img]icons/icon7.gif[/img]

3.slicze masz mirelko te włoski [img]icons/icon7.gif[/img] , zaraz powiem co bym, z nimi zrobiła, tylko teraz uczesania, bo rozpuszczone to wiadomo [img]icons/icon7.gif[/img] pokusiłabym sie na m-cu sympatycznej Mirelki [img]icons/icon7.gif[/img] o kucyk bardziej na boczku, np.. [img]icons/icon7.gif[/img] troche góre potargac, zeby luzno falowała naokoło głowki, kucyk z boczku w koncówki wetrzec pianke, wosk, zel- do wyboru [img]icons/icon7.gif[/img] jak na focie [img]icons/icon7.gif[/img]

i to chyba tyle, bo mi sie limit na foty skonczył [img]icons/icon10.gif[/img] cdn [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 16:27   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Metamorfoza Mireli

ostatnie [img]icons/icon7.gif[/img]

Dwie wersje włosków [img]icons/icon7.gif[/img]

1 bardziej lokowate i tu sie kłaniają srodki do stylizacji, trzeba by włoskom nadac troche połysku , np polecam goraco pianke z woskiem [img]icons/icon7.gif[/img]

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...62fd6ea90ded39

Ale tu juz Wiolka jest specjalistką wiec przetrzepie KW w poszukiwaniu doskonałosci [img]icons/icon7.gif[/img] chodzi o to by wloski nabłyszczyc , skrecic i utrwalic [img]icons/icon7.gif[/img] wloski ecydujesz się na zakup sukienki od jakiejś miłej forumowiczki icon1.gifŁtu masz np link do "komisu" - http://www informator-weselny pl/forumrozowe/wfd_www/komis htm - może zdecydujesz się na zakup sukienki od jakiejś miłej forumowiczkiJ☠Ë>‡ŤË>riË>p gÓ>
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-21, 16:40   #11
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: Metamorfoza Mireli

Olcia [img]icons/icon24.gif[/img]

Lojejku, jaki ekspres [img]icons/icon7.gif[/img]

Ogromniaste buziaki i dzieki wielkie [img]icons/1cmok.gif[/img]
Oczywiscie na wszelkie inne sugestie, propozycje i tym podobne pozostajemy jak najbardziej otwarte [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img] Kazdy glos sie liczy [img]icons/icon7.gif[/img] i zaden nie zostanie pominiety [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-22, 06:18   #12
ivka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 118
GG do ivka
Re: Metamorfoza Mireli

droga wiolu [img]icons/icon7.gif[/img]
Mnie włosy Mireli, nadmienię iż są piekne i od dziecka o takich marzyłam [img]icons/icon29.gif[/img] ... bardzo kojarzą się z Andy MacDowell, i ja podciełabym je troszkę aby odświeżyć końcówki [img]icons/icon7.gif[/img], radziłabym także kupić nabłyszczającą piankę do włosów (polecam TAFT w czerwonym opakowaniu) która nada włosom elastyczność, a jednocześnie pielęgnuje je. Włosy będą zdrowe i lśniące.
Podsyłam ci parę propozycji uczesania dla Mireli [img]icons/icon7.gif[/img]

Co do makijazu hmmm...tu musiałabym się troszeczkę zastanowić i polecam Mireli poeksperymentowanie, sama zobaczy w jakich kolorach najlepiej się czuje.
[img]icons/icon7.gif[/img] ja podam przykładowy makijaż który byc może przypadnie jej do gustu [img]icons/icon7.gif[/img]
1.Makijaż [img]icons/icon7.gif[/img]
Wystarczy lekkie pociągnięcie ust pomadką lub odrobiną podkładu, aby podkreślić ciepły koloryt skóry. Najlepiej, by makijaż Mireli był subtelny i oszczędny. Niech unika krzykliwych kolorów, które tłumią naturalne piękno.

2.Oczy [img]icons/icon7.gif[/img]
- Po poddepilowaniu brwi niech wyrówna ich linię brązowoszarym cieniem do powiek.
- Na górną powiekę cień w kolorze bakłażana lub brzoskwini. Od zewnętrznego kącika oka do połowy powieki niech nałóż drugą warstwę cienia.
- Aby uzyskać efekt "kocich oczu", niech podkreśl dolną powiekę czarną kredką - ale nie koniecznie!
- Rzęsy pociągnąć dwukrotnie czarnym lub ciemnobrązowym tuszem.
3.Policzki [img]icons/icon7.gif[/img]
- Najwyżej położony punkt kości policzkowej niech podkreśli różem w kolorze jasnej cegły.
4.Usta [img]icons/icon7.gif[/img]
- Usta obwiedź konturówką w kolorze pomadki, polecam łososiową lub o ton ciemniejszą.
Co do innych kolorów to wybrałabym
-róż: ceglasta czerwień, rdzawy brąz, kasztanowy brąz
-cienie do powiek: miedziany, brzoskwinia, morela, zieleń khaki, odcień bakłażana
- szminka: łososiowa czerwień, ceglasta czerwień, rdzawy brąz
[img]icons/icon40.gif[/img] pozdrawiam Ivka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg co5.jpg (30,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beauty3.jpg (57,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg multi.jpg (19,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: gif multipli.gif (23,3 KB, 0 załadowań)
__________________
Życoe rzuca na kolana...trzeba nauczyc się z nim wstawać
ivka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 10:01   #13
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: Metamorfoza Mireli

[img]icons/icon40.gif[/img]
Wielkie dzieki Ivciu za porady [img]icons/icon7.gif[/img] Pewnie sobie poeksperymentuje. A krzykliwych kolorow to unika do przesady. Najlepiej jakby wszystko bylo czarne [img]icons/icon12.gif[/img]
Makijaz jaki stosuje to tylko maskara, cien do oczu i pomadka. Jakos bedzie trzeba namowic ja do zamaskowania tych zaczerwienien, przynajmniej na wieksze wyjscie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]

Oczywiscie Mirelka rumieni sie na tyle komplementow o wlosach i dopowiada ze to tylko na zdjeciach tak ladnie wygladaja, ale to nie jest prawda obiektywna [img]icons/icon10.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/1cmok.gif[/img]
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 10:49   #14
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Metamorfoza Mireli

Hej Wioluś [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie wiedziałam Kotku, że masz taką ładną koleżankę do metamorfozy [img]icons/icon7.gif[/img] To taki diamencik do oszlifowania.

Jak świetnie zauważyła Ivka, idealnym wzorcem do naśladowania dla Mirelli jest Andy McDowell. Mają bardzo podobny typ budowy i urody [img]icons/icon7.gif[/img]

Przede wszystkim Mirella koniecznie musi wydepilować brwi. Są zbyt ciężkie, dodają jej lat i powagi. To powinna zrobić wprawna kosmetyczka. Jak już raz będzie miała zaznaczoną linię depilacji, potem zawsze będzie mogła sama poprawiać ich kształt.

U fryzjera powinna je jednak trochę podciąć, tak gdzieś z 10 - 15 cm i koniecznie je podcieniować na całej długości. Włosy na pewno wtedy ożyją, fryzura stanie się lżejsza i będzie miała cały ogrom możliwosci do ich układania. Jeżeli w pracy wymagany jest ład na głowie [img]icons/icon7.gif[/img] To zawsze może je podpiąć do pracy grzebyczkami albo takimi żabkami. Teraz włosy są ciężkie, pewnie cały czas spinane w ogon na plecach i dlatego nie dają się układać.

Jeśli ma błyszczące i zdrowe włosy to wystarczą jedynie dodatkowo środki do stylingu. Już laseczki podały jakiego rodzaju [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli są matowe, to juz sama oceń, to dobrze by było je nieco odświeżyć farbą do włosów w jej naturalnym kolorze włosów - typu ton w ton.

Namów ją też proszę na choć odrobinę podkładu i pudru. Przy ładnie wyrównanej cerze, nawet bardzo delikatny makijaż doda już jej blasku.

Polecam Ci dla niej te cienie Shiseido, które masz [img]icons/icon7.gif[/img] Jej też będzie ślicznie. Ładnie i subtelnie podkreśli nimi oko [img]icons/icon7.gif[/img] Poza tym są bardzo łatwe w aplikacji a to tez pewnie ważne [img]icons/icon7.gif[/img]

Kolor szminek tak jak podała Ivka, jedynie co do różu na policzki, to jeśli ten ceglasty okaże się za intensywny to wybierzcie jakiś delikatny morelkowy róż.

I Wioluś, nie wiem czy dobrze widzę na zdjęciach bo może to tylko cień. Ale ja widzę delikatny wąsik, który dobrze by było usunąć woskiem u kosmetyczki [img]icons/icon7.gif[/img] Ale to już sama zadecyduj czy jej o tym powiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img]

Na zdjęciach masz jeszcze dwa przykłady makijażu i loczków, które będą pasowały do jej typu urody [img]icons/icon7.gif[/img]

I na koniec - bezwzględna zmiana kolorystyki ubrań. Przy buzi niech unika czerni i takich bladych pasteli. Kolory ecry, butelkowa zieleń, intensywny brąz gorzkiej czekolady, burgund, stalowa szarość...Generalnie czyste niezbyt jaskrawe barwy [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image22.jpg (171,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image23.jpg (158,3 KB, 5 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-22, 11:57   #15
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: Metamorfoza Mireli

Agus Pracusiu Kochany [img]icons/icon7.gif[/img]

Ogromniaste podziekowania za tak wiele cennych rad [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img] [img]icons/icon35.gif[/img]
[img]icons/icon7.gif[/img]
Z tymi kolorami to tez jej nadmienilam, ze cos mdlawo w nich wyglada, ale mam nadzieje, ze teraz poslucha [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1jupi.gif[/img] ale sie ciesze

[img]icons/1cmok.gif[/img]
Uradowana Wiola
Mirela pewnie tez, ale w tej chwili gdzies sie w labie ukryla [img]icons/icon12.gif[/img] (czyt. pracuje)
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.