Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 19:41   #3871
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Parapet, ale masz teraz beztroskie życie, że cały miesiąc myslisz o prezentach hehe.
Ja mam powariowaną cerę przez ten trądzik. Wysuszam Benzacne a potem rano nawilżam kremem nawilżającym Iwostinu, ale coś słaby jest, niby fajny, ale mało treściwy. Muszę się częściej złuszczać bo te suche skórki są widoczne po nałożeniu podkladu i pudru.

MAM PACZKĘ!!!!!!

OOOO Iwonka!!!!! Pisz no co u Ciebie!!
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:56   #3872
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Hej Dziewczynki!
Nie mam jakoś nastroju do pisania, podczytywałam tylko trochę i jakoś czas przez ręce, palce przecieka. Nie mam dobrych wieści z mojego frontu, małżeństwo się rozpada?-dło? nie wiem jeszcze dokładnie.
Jestem pod dobrą opieką,świat sie trochę przestawił i dużo jeszcze muszę uprzątnąć...heh, ale to wariacko brzmi....

Nie przypuszczałam nawet w najgorszych koszmarach,że tak może wyglądac moje zycie...ruiny i zgliszcza....
Marysia mi trochę choruje, od tygodnia ma katar, skończyłam chodzić do teściowej i jest szansa,że jakoś się ułoży, zreszta tej kobiety na razie nie mogę znieść.

Mam spore zaległości w życiu i chyba najwyższy czas trochę je nadrobić, muszę przemeblować swoje zycie i wszystkie śmieci powyrzucać....

Djamelka, miałam w ciąży rwę kulszową, niestety nie ma środków, które można stosować w ciąży, pomaga jedynie profesjonalny masaż, mnie pomogło ugniatanie i smarowanie oliwką...szkoda,że Cie dopadło, współczuję, bo znam ból.

reszty nie doczytałam, ale spróbuję nadrobić i doczytam, widziałam mieszkanko Moniki, fajowo wygląda, choć kolory nie moje, mnie brakowało by zasłonek, delikatnych, w super kolorkach.

No i zdjęcia z Keirą, podobaja mi sie te psy...i Ala szczęśliwa, i zupełnie do siebie nie podobna, chyba coraz bardziej podobna do taty.....


Śnieżynko, Sara jest śliczna, ale przecież TY to wiesz, buziaki, dla Was!!!!


Zresztą brakuje mi wizażu, ale nastrój mam tak podły,że szkoda...

Buziaki
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:11   #3873
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Oj Iwonko, smutno brzmisz, a tu Święta idą i trzeba by było się weselić
Bardzo Ci współczuję Nie wiem, czy życzyć Ci jeszcze by wszystko wróciło na dawne tory czy to już poszło za daleko. Rany, to się porobiło. Trzymaj się kochana, opiekuj się dzieciaczkami i czerp z nich siłę. Czasem dzieją się rzeczy niespodziewane. Tak czy siak będzie dobrze. Całuski ślę w Twoją stronę
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:57   #3874
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monika fiu,fiu ładne gniazdko uwiłaś wiadomo dlaczego na wizażu Ciebie nie ma.
Kolory nie moje, ale jest ładnie.Daria słodziutka ::

Doridee ja również czekam na twoje fotki mieszkanka,pokój Ali juz widziałam teraz czas na resztę.
Alutka zmieniła się bardzo i mi także wydaje się ,ze bardziej do Andrzeja podobna
Snieżynka ja lubie takie rodzinne swięta i jak na wigili jest duzo gosci,niestety w tym roku spędzamy wigilie tylko w swoim 4-osobowym gronie.A moze to i dobrze

Amelka biedactwo rwa podobno bardzo boli tak słyszałam,sama tego nie doświadczyłam.Oby szybko Cie pusciła.

Iwonka chciałabym napisać,że wszystko sie może jeszcze ułożyc,jednak nie znam głębiej tematu więc kochana życze Ci wszytskiego dobrego i oby życie ułożyło sie tak jak tego pragniesz

Monka gdzie sie podziewałas ?dłuugo Cie nie byłoWatek bez twoich postów jakiś taki pusty.

A u mnie juz świątecznie ,okna pomyte udekorowane ,choinka stoi,porządki zrobione
Teraz tylko przygotowywanie jedzonka.
I hmm jakoś mam lenia poprostu nie chce mi się gotowac itd.,w zasadzie zostały mi tylko pierogi a reszta na krótko przed wigilia,jednak strasznie mi sie nie chce

Ach jak ten czas szybko zleciał,pamiętam jak napisalam pierwszego posta na tym forum,Igor miał zaledwie kilka miesięcy a teraz juz niebawem bedzie miał 3 lata.Ja nieuchronnie zblizam sie do 30
dobra zmykam bo zaczynam marudzic
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm


Edytowane przez kasia1361
Czas edycji: 2008-12-17 o 22:59
kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 14:40   #3875
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Mialam dzis sen ze moj brat sie palil zywcem , ale nie spalil, snily mi sie Psny -instynktowne ostrzezenie.Gadam dzis z kumpela i mi pisze ze rok temu miala sen ze jej koles sie spalil zywcem a miesiac po tym snie , mieli wypadek 6 osob zginelo, spalili sie.Dzwonie do brata i mu mowie uwarzajcie.Ten sie smieje i mowi zebym glupot nie gadala.Mieli dzis jechac do pl z londynu , kolega kupil auto pare dni temu.Wyjechali a jakas godzine temu dzwoni do mnie moj tz zebym dzwonila do pawla bo ich policja zatrzymala , bo jechali kradzionym autem.Auto zabrane , a kolega przesluchiwany i sieroty sa gdzies w londynie i czekaja na niego , jak sie sprawa potoczy.Wszystkie toboly z nimi , szukaja zeby ktos ich do domu podrzucil czy co sama nie wiem.Czekam jak sie sprawa potoczy .Wyczailam ze sa bilety ze stansed to moze poleca do pl bo autem to raczej juz nie nada.

Pozatym dzidek sie zboj robi , nic sie nie slucha jakis taki agresywny sie stal , nie wiem co robic , tlumacze mowie , ale uparciuch ze szok.Zaczyna bic dzieci, chcacy niechcacy bo tez sie zdarza, ma takie ruchy nie opanowane.Wszystko jest MOJE MOJE .Czy to taki wiek czy mi mala taka meda rosnie .Smieje sie choc mi nie do smiechu Niechce popelnic jakiegos bledu.Nerwy mi czasem puszczaja mam ochote mu z zadek dac , ale wiem ze to nic nie zmieni wiec sie powstrzymuje.

Iwona przykro mi naprawde.Moich znajomych rodzice tez niby sie rozstali, troche to trwalo , ale wczoraj gadalam z mama kolegi i mowi ze jedzie ze swoim mezem(jeszcze) gdzies i moze cos sie polepszy.Moze zrozumial.Nie wiem zycze ci zeby te swieta byly choc troche mile .

Kasia ja tez pamietam jak zaczelam pisac hehe a tu juz tyle zlecialo hehe.

A jeszcze zapomnielam

Gosia zarzuc cos z paczki hehe nie obraze sie hihi

Doridee fiu fiu mezusia masz domyslnego, super chwali sie oj chwali sie hihi

Snieynka a ty co ? jak mala?

Edycia a necik juz powinnas miec wiec gdzie ty ?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2008-12-18 o 14:45
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 14:59   #3876
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka, ogólnie jest taki okres, że dzieci nie chcą się dzielić, że leją jak ktoś im na teren wkracza, ale mimo to tłumaczyć i uczyć, żeby się nie utrwaliło

Sen koszmarny ty wiedźma jednak jesteś, kula, koty i sny i wszystko wyniuchasz. Mam nadzieję, że autem się jakoś sensownie wyjaśni.

Gosia, inne problemy odsuwam w niebyt. te prezenty to taki zastępczy, bo wiadomo, że do rozwiązania Fajnie, że paczka przyszła. Ja na prezent dla W. dalej czekam, ale podobno jakieś awizo czeka u mnie na teściów. Byłoby miło gdyby to było to, ale prosiłam faceta, żeby wysłał to na adres moich rodziców, bo tam będziemy na święta. Już mama dzwoniła zmartwiona, że paczki dalej nie ma

Kasia, co tam trzydziestka, masz już dwóch fajnych chłopaków. Nie próżnowałaś Ja przed trzydziestką nawet zapylić się nie zdążę
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 15:19   #3877
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka, podaj rękę My to dwie wiedźmy jesteśmy Choć współczuję bratu taki przygód. Mam nadzieję, że nic nie będzie z tego miał, tzn. nieprzyjemności, oprócz tych które spotkały go dzisiaj.

Mi się ostatnio non stop dzieci śnią. Przedwczoraj widziałam maleńkiego syna dawnego sąsiada (on nie ma swoich dzieci jeszcze) Już poinstruowałam mamę, żeby zbadała teren czy coś mu się nie wykluje znienacka hehe. A dziś śniło mi sie, że urodziło się dziecko mojego kolegi ze szkolnej ławki, o którym niedawno dowiedziałam się, że będzie miał synka. Wszędzie dzieci. Zwalam to na moje zainteresowanie tematem, bo gdybym miała interpretować według sennika to musiałabym przyjąć, że dzieci oznaczają kłopoty, a im mniejsze się śni tym większy rzeczywisty problem

Parapet dobrze prawi na temat Kartalka. Tłumaczyć, tłumaczyć, tłumaczyć, poprawiać, pokazywać jak ma być. Pewnie i tak narazie będzie robił swoje, ale trzeba dawać dziecku przykład, no nie tak jest?? Będzie dobrze

Parapet, ciekawa jestem co wymyśliłaś dla TŻta Musisz sie pochwalić, jak nie przed wręczeniem prezentu to w takim razie czekam na relację po
Parapetku, Parapetku, taka mądra z Ciebie dziewczynka, a nie wiesz, że nawet najlepsze zabezpieczenia zawodzą Hehe. Wszystko jeszcze może się zdarzyć do tej 30stki
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 17:22   #3878
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Tlumacze tlumacze tlumacze i szmag mnie niekiedy trafia, a skubany jak widz ze juz mi sie cisnienie robi i nabieram kolorow teczy to przychodzi buzka chce dac i mowi tak blagalnie mamoanioleczka zgrywa.Ah co za skapcialy wiek nie na moje nerwy.

Brat nie ma nieprzyjemnosci , jest git , on byl pasazer, kolega jego jest przesluchoiwany dalej, cos nie tak bo od poniedzialku bujal po londku nim i git byl a dopiero wczoraj koles zlozyl skarde o kradziez auta.Jakies to krecone .Niby kupil go od ojczyma.Nie wiem o co biega .Moj brat dalej waruje z drugim kumplem w porcie , czekaja moze auto oddadza z kierowca.

UUUUUUU la la WIEDZMA JEZEMchoc wolalabym WROZKA WIZAZOWA

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2008-12-18 o 17:23
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 18:15   #3879
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Rany, ja też mam dziś zwałkę i nerwy napięte Wróciłyśmy właśnie z tańców, chociaż tam Aluta była grzeczna i sie wyszalała Uwielbia te zajęcia. Dużo już pamięta tańców, piosenek, tańcuje w domu a mi sie buzia cieszy

Przyszły pędzle i muszę przyznać, że są boskie Nie miałam nigdy do czynienia z naprawdę dobrymi pędzlami i widać różnicę Są mięciutkie i takie dopracowane, jutro je przetestuję No mężuś mnie zaskoczył i faktycznie jest z siebie dumny, hehe Ja nie myślę o takich zakupach bi nie zarabiam i każdy taki wydatek wydaje mi sie zbędny. Chciał mi jeszcze kupić wystrzałowy kufer na moje skarby, ale cena nas powaliła - 1300zł Na razie wystarczy mi mój uniwersalny kuferek i kosmetyczka

Monka Ty wiedźmo Dobrze, ze brat nie ma problemów
A Kartalem sie nie martw, tak jak laski mówią, tłumaczyć, tłumaczyć i wyrośnie
Ja w ogóle nie będę chwalić swojego dziecka bo zawsze potem mam za swoje
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 18:53   #3880
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doride zdiecia w albumie czadersieWidac ze corcia ma gust-taki meniuNajlepsze sa te jak na niej lezyi jak tancza razem!Bedzie mniec fajna pamiatke!

Monka witam w klubieMojemu Kevisiowi tez ostatnio walecznie i krzyczy jak opentanty na wszystkichNiewiem dlaczego tak juz ma od 2-3 tygodniMysle ze mu przejdzie!

Mi plecki troche ustapily
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 19:03   #3881
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Djamelko hehe, żeby nie było, Aluta sie od niego opędzała A Kubie tylko w głowie całusy i przytulanki Teraz nie chodzi juz z nami na rytmikę bo jego mama poszła do pracy. Może od nowego roku zacznę chodzić na 18.00 ze starsza grupą to i Kubuś sie przyłaczy
Super, że plecy lepiej Znam ten ból, oj znam - uważaj na siebie

Idę kłaść Alę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 09:00   #3882
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee- zdjęcie Ali w avatarze -przecudne.

Dziewczyny -powiedzcie ,czy nakładacie dzieciom pampersy na podwórko .
Ja nakładam ,ale Ninka kiedy chce siusiu to nie chce juz robić w pampka i jest wielki krzyk na dworze -mama siusiu. Tak źle i tak niedobrze . Zwłaszcza kiedy wychodzi sie na dłuzej.

Ja jeszcze tlyko do 15-stej i dwa tygodnie wolne. Musze troszke zajac sie Ninka ,bo znowu za mna teskni i nie chce wypuszczać mnie z domu. Ale to przede wszystkim dlatego ,ze ostatnio dośc często pracowała u nas wiertarka i Ninka jest wystarszona .Wystarczy aby ktoś zadzwonił domofonem i juz krzyczy żeby nie wiercić .
Ale za to mam umocowana antenę i jestem zodowolona z nowej telewizji ,odbiór nieporównywalny z syganełem analogowym.

Kupiłam sobie dzis w prezencie zegarek na allegro.
A co tam.
I jade po pracy po krzesął do kuchni. znalazłam ładne ,drewniane i stabilne.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:06   #3883
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiula dziękuję w imieniu Aluni Pochwal sie zegarkiem Ja uwielbiam, zegarki to w zasadzie moja jedyna biżuteria Czasem nosze kolczyki i to wszystko. Też myślałam ostatnio nad nowym zegarkiem.. ale w końcu wybrałam kosmetyki
Odpoczniesz przez te dwa tygodnie, naładujesz akumulatorki, a dzieci na pewno na tym bardzo skorzystają Ala też boi sie wiertarki, bardzo...
Ja nakładam Ali pampersa na każde wyjście z domu i na noc. Z tym ze ona nie ma problemu z siusianiem do niego Pyta tylko, "mamo mam pieluszkę"? Bo w domku załatwia sie to toalety

Gosia pędzle boskie Nigdy jeszcze takich nie używałam, powalają Oj, czuć różnicę POLECAM!

Śnieżynko
hop hop!!!! Co u Ciebie????
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 10:26   #3884
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Ja od 6,5 roku noszę srebrny zegarek ,który dostałam od swoich dziewczyn ,kiedy kończyły liceum.To było moje pierwsze wychowawstwo i bardzo ,ale to bardzo fajne klasa.
Zrobiły mi tym prezentem naprawdę niespodzianke i właściwie nosze go non stop.Ale teraz chciałam cos bardziej sportowego ,wiec wzięłam casio.
http://www.allegro.pl/item508405086_...ne_gratis.html


Szukałam wczoraj w swojej dziurze czegos takiego ,ale kompletnie nic nie było.
Jade dzis kupić Nince jeszcze ciastoline ,bo kasę sklepową wożę w bagażniku .
Oskar dostał juz wczoraj komputer,wiec jest zadowolony jak nie wiem co. Mamie kupiłam porfel skórzany ,bo jeszcze zanim przyjechała to jej ukradli razem z kasą i dokumentami.

Kurcze ,właśnie dostałam nagrodę pienieżna od szefa.Za sumiennośc i trala la .nawet sie nie spodziewałam bo wiadomo jaki ten rok był i tym bardziej ,że po śmierci Adama dostałam bez ubiegania sie nawet coś w rodzaju bezzwrotnej zapomogi.To jest jednak dobra firma .Zawsze to mówiłam.

Edytowane przez gosiula
Czas edycji: 2008-12-19 o 10:51
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 15:26   #3885
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiula, w takim razie to jest jednak bardzo dobra firma Gratuluję.
Zegarek bardzo mi się podoba. Gdybym potrzebowała czegoś spotrowego to napewno bym na niego zwróciła uwagę. Ale że dres noszę tylko po domu, a styl mój jest o 180 stopni od sportowego to nie potrzebuję

Doridee, właśnie Cię miałam pytać o pędzle i te cienie chanelki Jakbyś mogła wkleić zdjęcie to byłabym wdzięczna. Zresztą wklej swoje skarby najnowsze wszystkie. I jeszcze pytania: Gdzie się takie pędzle kupuje? W jakich widełkach cenowych się mieszczą? Czy można kupować pędzle osobno? I gdzie kupiłaś te cienie z Chanela? W sklepie czy wysyłkowo?

Mi przyszły te kosmetyki z truskawki i tak:
- Mascara High Impact Clinique - ma potencjał na bycie moją ulubioną. Choć narazie, jak to świeży tusz - nie rozwinęła jeszcze swojego wachlarz możliwości
- Podkład Stay True make up Clinique - fajny, lekki, duuuużo bardziej trwały od tego którego do tej pory używałam (La Roche Possay Unifiance), duuużo mniej widoczny, niewyczuwalny na skórze (nie czuję jakbym miała go na skórze a jednak w lusterku widzę, że jestem pomalowana). Jest jedno małe ale w tym zachwycie. Mianowicie to, że dla mojej cery takie krycie to nie krycie Tzn. syfów to on mi nie kryje. Posiłkuję się tu La Rochem jako korektorem. Także bez korektora ani rusz. No ale to nie jest wada podkładu tylko mojej cery. Z podkładu jestem bardzo zadowolona.
- Korektor Lancaster Beauty Source Spa Concealer - leciutki, delikatniutki, ładnie rozświetla, nie mogę się do niego przyczepić. Ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć, bo to jest mój pierwszy korektor górnopółkowy, że się tak wyrażę. Wcześniej miałam jakieś maybelliny everfreshe, a ostatnio dłuuugo używałam Dermacolu, o zgrozo. I od nich jest zdecydowanie lepszy Nie wiem czy może się równać z Cliniqueowym All about eyes czy Magikiem Heleny R. Zakładam, nie wiem czy słysznie ale jednak, ze z rozświetlaczem YSL napewno nie może
W każdym bądź razie na moje potrzeby jest w sam raz. Może jak kieeeeeeeedyś się skończy to wypróbuję inne. Ale powiem szczerze, że ma 15ml pojemności i nie mam pojęcia kiedy to nastąpi.
- Błyszczyk Elizabeth Arden High Gloss coś tam - świetny błyszczyk! Takiego to ja w życiu nie miałam. to nie jest taki klasyczny, rozrzedzony, z połyskującymi brokatami czy jakimi innymi takimi Mam kolor śliwkowy i jest tak ciemny, że niestety będzie używany na specjalne okazje. Niestety, bo jest świetny. A na specjalne okazje to nie chodzi o to, że rzadko, tylko o to, że zazwyczaj mocno maluję oczy, a wtedy delikatnie podkreślam usta. Jak spróbowałam użyć tego błyszczyku w codziennym makijażu to wyglądałam jak latarniana panienka, więc muszę opracować jakąś swoją wersję delikatnych ale wyrazistych oczu i będę mogła używać częściej tego błyszczyka

Lecę bo mąż przyszedł z pracy Obiad trzeba mu zrobić.
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 16:15   #3886
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiu muszę przyznać ze jesteś taką fanatyczką kosmetyków jak ja Da sie to wyczuć, haha Ostatnio nie mam czasu na swoja pasję, makijaż codzienny trwa 5 minut A jak dłuzej to tylko dlatego, ze Ala zabiera mi pedzle i się maluje Oj, rośnie mi pudernica jak nic. Perfumiara też, nie ma dnia bez "perfunek", a węch ma doskonały
Zrobię zdjecia wieczorkiem, Andrzej idzie dzis na wigilię więc będę miałą czas
Ten cień Chanela to testerek, dostałam od Kasi
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 16:45   #3887
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee teraz zauwazyłam nowy avatarek
,Ala śliczniutka ,co zdjęcie to inaczej wygląda.Wkle kochana fotki cieni z chanela.

Gosiu odpoczniesz i dzieci beda szczęsliwe,my z papmersów na wyjscia zrezygnowaliśmy juz latem,także w tej kwesti to nic nie pomogę.Na noc tez juz od kilku miesięcy nie zakładam.Dziadkowie także kupili na świeta Igorkowi taka kase sklepowa ,jak Ty dla Ninki .Jak byliśmy w przedszkolu na jasełkach to Iguś bardzo sie nia interesował he he.
A wczoraj robił ze mna pierogi,zadowolony był starsznie he he,ja wycinałam kółka a on potem zlepiał pierożki.Dzis z koleii pomagał wieszać pranie Rosnie mi mały pomocnik.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 17:13   #3888
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee, oj jestem pudernica jestem. Alusia to w takim razie tak jak moja Kingusia Jak jest przy tym jak się maluję to zawsze ona też musi mieć makijaż. I to pewnie wygląda tak jak u Ciebie. Tyle, że na końcu ciocia (czyli ja ) maluje jej oczy cieniami. Ona sobie wybiera kolory ( zawsze staram się, żeby wybrała takie najmniej widoczne ) a ja cieniuję. Potem chodzi dumna jak paw i się wszystkim prezentuje, hehe.
Aaaa, chanelek testerek od Kasi Naszej Kasi? To pokazuj no tu i najlepiej jeszcze efekt na dłoni
No i oczywiście przypominam, że jak będziesz już mogła to wklej zdjęcia makijażu konkursowego
Aaaaa, avatar super!

Żancia, daj znak życia Pokaż nam Oskarka i Patrycję
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 19:35   #3889
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiula to dobrze ze juz masz urlpo!No i gratulacje wynagrodzenia-naprawde spoko firma!!!

Co do pampkow to Kevin tez juz od lata nie chodzi,na poczatku zdazaly sie wypadki,ale teraz juz bez problemu potrafi przyczymac.

Ja dzisiaj bylam na wizycie czwartego miesiaca i pytalam sie czy pisiorek czasami nie odlecial-ale jednak nie ,bedzie chlopaki wszystko jest wpozadku.
Dziewczyny pamietacie jak bylo z wami z waga w czasie ciazy?Bo ja dalej nic(dziwne troche)ale dobrze ze dziecko rosnie)
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-19, 21:00   #3890
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Djamelka to Ty się ciesz kobitko, że waga nie rośnie. Najważniejsze, że z dzidzią jest wszystko w porządku. W końcu przecież chodzisz do lekarza, on sprawdza, czy wszystko jest OK i jest także nie martw się Będziesz miała niej do zrzucania przynajmniej.
Założę się, że i tak za pięć miesięcy będziesz mówić jak Ci ciężko Taka dola wielorybka
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:05   #3891
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiula fajny zegarek , a szef na piatke , mila niespodzianka.Moj maly tez czasem uprze sie ze chce siku jak w pampku jest , ale mu tlumacze ze nie ma gdzie sie wysikac i jakos to przebolwa.

Doridee moj tez lubi sie malowac jak widzi ze ja ide to zaraz przy mnie siedzi i wyciaga mazidla , ostatnio mi sie korektorem zielonym wymazial .Tylko ze ja mam nadzieje ze mu to przejdzie z wiadimych przyczyn. Pedzelki pewnie bitych pare stowek kosztowaly co? Napewno sie nie zmarnuja tym bardziej ze siedzisz w tym

Gosia mala pudernica jak nic rosnie , ale co sie dziwic , z kim sie zadaje takim sie staje haha.Szalejesz z zakupami oj szalejesz

Amelka nie ma chyba co porownywac pierwsza ciaze a trzecia , pozatym kazdy jest inny i ma swoje predyspozycje do tycia , nie tycia, w kazdym badz razie ja do 6 miecha byla nie ciazowa , leki brzuszek mialam i nie wierzyli mi ze w ciazy jestem. Potem przybralam , albo waga mnie oszukala o bitych kg , no ale uroslam troche zeby nie bylo.

Ja prezentu dla malego dalej nie mam, cos z pociagu bym mu kupila.Wyjscie z nim gdzies to jest wyprawa bo zabiera z milion rzeczy , jeden pociag , drugi, kolejke , tory.Moj jeszcze nie spi teletubiski oglada, wstalismy dzis po 17 i na sile go spac nie chce klasc bo cyrk bedzie, ale zaraz koniec bajki i wyrko grzac bedzie.

Wiecie co od kad sie prawie kazda pochowala to sie kiszka na tym watku zrobila , tak mi sie wydaje.Kiszka -maly ruch haha.Komu baty w dupe sie naleza, napewno Sniezynce bo sie ukrywa to wiem, przyznac sie kto jeszcze.

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2008-12-19 o 21:08
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:24   #3892
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Dopiero weszlam na kompa, brak czasu...

W srode wieczorem znowu dostalam goraczke prawie 40 °C , TZet sie wkurzyl, zadzwonil do pracy, ze nie przyjdzie i ze idziemy do lekarza... Wcale nie chcialam isc, ale mnie zmusil. Okazalo sie, ze mam zapalenie piersi ( wczesniej mnie bolaly ) i porobily mi sie grudki, bardzo twarde i duzo... Powiedzial, ze dobrze by bylo dla mnie gdybym przestala karmic mala piersia, bo bede miala czeste problemy z piersiami. Nie chcialam, ale namowil mnie, mowil ze po co mam sie meczyc np w Wigilie, czy chrzciny itd... przepisal recepte na tabletki po ktorych zanika mleko calkowicie i juz prawie go nie mam strasznie bylo mi smutno, bo inaczej to sobie wyobrazalam, no ale nic nie moge poradzic...

Mala rosnie, jak nie wiem, wieczorami jest niespokojna ok 1-2h a tak to ladnie spi. Pije mleko Humana ( nie wiem czy w PL jest takie ) i odpukac normalnie je toleruje. Dostala wysypki na czole, bylam z nia u lekarza dzisiaj i dala na kremy na to. Mowi, ze to czasami u dzieci wystepuje, nic powaznego...

Bylam tez u dentysty bo zab mnie pobolewal, nie chcialam w swieta w bolu siedziec dlatego poszlam natychmiast I zabek gotowy

Musze isc sie kapac i do wyra, bo nie wstane rano Do jutra.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:28   #3893
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka jednak piers, nic sie nie martw, tak czasem bywa, glowa do gory A malej chyba kolka dolega na to wychodzi , pojawia sie pare tyd po porodzie(2-3).Trzymaj sie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 22:04   #3894
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka faktycznie troche bez sensu z tym ukrywaniem Zaraz sie ujawnię
My już dla Aluśki mamy wszystko, no prawie bo jeszcze siostra chce jej cos kupić. Wolałabym już coś praktycznego typu pościel lub komplet do jedzenia - koniecznie ze Scoobym, bo sie w nim lubuje
Nie wiem jak w czuberlandii, ale w Polsce już puchy na półkach Wymiecione wszystko i nie wiem czy uda nam sie jeszcze cos dokupić

Śniezynko a jednak piersi.. Ja bardzo żałowałam, ze nie walczyłam o karmienie piersią Dalej to we mnie siedzi Też mi wszyscy mówili żebym dawała butlę i dawałam. A teraz żałuję. Ale czasu sie nie cofnie, zresztą nie wiem jak bym mówiła gdyby było inaczej, moze wcale nie chciałabym karmić Ale w zasadzie od początku ściagałam wiec nawet nie wiem jak by było gdyby... Ale skoro masz sie męczyć to faktycznie lepiej odpuścić, nie wiem, trudno mi sie wypowiadać, nie jestem specjalistą.
Zdrówka

Djamelko ja tyłam od początku, pomału ale systematycznie Też bym sie cieszyła na Twoim miejscu, zwłaszcza że z malutkim wszystko OK

Wklejam fotki, niestety za późno przeczytałam posta i nie porobiłam na ręku a już nie mam sił..
1,2,3 Pędzle
4. Chanelek
5. Najnowszy nabytek - sypkie Pierre Rene, daja fajny efekt ale są piekilnie trudne w aplikacji
6. Moje ulubione sypkie Nouby
7. Fajne wypiekane PR, na sucho i na mokro (extra efekt)
8. Kufer i wieczny bałagan
9. Zamyślona Alutka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pędzle3.jpg (84,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzle2.jpg (101,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzle-1.jpg (100,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chanel.jpg (60,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypkie-PR.jpg (65,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sypkie-nouba.jpg (72,8 KB, 6 załadowań)
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2008-12-19 o 22:07
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 22:05   #3895
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PR.jpg (49,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kufer.jpg (70,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zamyślona.jpg (54,3 KB, 13 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 22:56   #3896
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee nie zadreczaj sie pod wzgledem karmienia, przez ta glupia nagonke potem wiele kobiet ma dola, ja te mialam na poczatku , ale mi przeszlo wytlumaczylam sobie ze tak milo byc, maly zdrowy, mowi sie ze karmienie piersia to taka super sprawa dzieci zdrowe itd pfff nie ma reguly , napewno jest lepsze niz sztuczne , ale miliony dzieci na sztucznym sie wychowalo, cieszmy sie ze stac nas bylo na nie i tyle , a nasze dzieci nie gloduja.Pedzelki super glancyk , odrazu widac ze profesjonalne, a ta miekkosc od nich bije haha ,jaka to firma? Cienie tez super podobaja mi sie zwazywszy ze ja tylko na brazach, laczysz bronz z tymi fioletami i granatem? ciekawa jestem jakby to wyszlo, ale makijaz imprezowy, na Alusce mozesz wyprubowac i fotke wkleic hehe zartuje, ale moze kiedy ktos do ciebie wpadnie to wyporzycz oko.Nie przejmuje sie prezentem cos znajde tego jest tutaj od groma , wlasnie tego typu klimaty scoby , thomas i tak mogla bym wymieniac.Moj maly ma kurtalke ze scooby doo, ale parcia na niego nie ma , ale POCIAG oj to co innego.Kupilam mu dzis karty i drewniany pociag zeby sobie go pomalowal.Sliczna fotka Aluski I jakby to moj dzidek powiedzial DAWAJ KUFER.

Mam kilo pazdziocha ktos chce?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 23:12   #3897
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee, ale kufer Fantastico! Co to za podkłady, bo wyglądają jak Estee Laudery, ale nie jestem przekonana czy to one. Jutro, o ile zdążę, albo po niedzieli, wkleję swój kuferek. W porównaniu z Twoim jest maleńki, ale to specjalnie takich rozmiarów kupiłam,żeby przynajmniej jakąś barierę stworzyć przed kupowaniem nadmiernej ilości kosmetyków Ależ pomysłowa jestem, co?

Pędzle super wyglądają Pochwalisz się gdzie kupione?
Chanelek super, to taki miedziany brąz??? Mi nie pasuje taki kolor niestety.
Bardzo podoba mi się za to ten wypiekany granatowy i sypkie Nouby, zwłaszcza ten fioleto-śliwka A Nouba to wogóle powala na kolana, także domyślam się jak bosko wyglądają na powiece.
Bardzo podoba mi się z tego zestawu zdjęć też Aluta!!!!!!!!!!! Bardzo ładne zdjęcie. Fajna romantyczna minka i śliczna spineczka. Ala - modnisia, wie, że krata wraca do łask

Śnieżynka, współczuję tego zapalenia piersi. Nie gryź się tym karmieniem. Nie wiadomo co by było, gdybyś nie przestała karmić. Być może karmienie naturalne byłoby drogą przez mękę. Nie ma co patrzeć do tyłu i się zadręczać. Będzie dobrze

Monka, a co to paździoch?? Bo nie wiem czy chcę

Edytowane przez Gosia_Szymonek
Czas edycji: 2008-12-19 o 23:15
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 23:39   #3898
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

No pieknie nastepna ma kuferek hmm ja to mam tylko kosmetyczke i koszyk wiklinowy na mazidla, ale znajac zycie jak tak bedziecie przewalac co jakis czas o kufrach to tez sie skusze , to jeszcze nie boli , ale jak sie rozkrece z kupowaniem kosmetykow to moj tz z torbami pojdzie. Tak szczerze to Gosia uzywasz wszystko co masz w kufrze? bo Doridee to jeszcze uwierze ze wszystko zuzyje , ale to raczej nie realne wiec nie wiem , mi by bylo szkoda wydac 100 na cienie a potem je wywalic hmm.

Gosia pazdzioszek to slonecznik chcesz? hehe .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 00:02   #3899
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka, mi też żal 100 zł na cienie Nie kupuję takich drogich cieni Chyba, że jest jakaś okazja, np. przeceniony, no ale to wtedy nie jest taki drogi.
Powiem szczerze, że używam wszystkiego co mam w kuferku. Rzadko zdarza się, że kupuję coś czego nie używam.
A paździoszka chętnie, bardzo lubię
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 00:16   #3900
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Hmmm, ten mój kufer to ok 2/3 moich zbiorów, reszta jest w sporej kosmetyczce którą mam w łazience. Trzymam w niej kosmetyki, których używam codziennie A w kufrze i tak by sie już nie zmieściły Z tych lepszych firm mam głównie testery zdobyczne, też nie kupuję takich drogich kosmetyków Podkłady to EL My love
Aha, ten kufer jest głęboki, jest tam jeszcze cała masa kosmetyków, których nie widać haha

Pędzle kupione od producenta:
http://www.pedzle.com.pl/products.php?pcid=2&page=2

Chanel to taki ciemny miedziany brąz, zdjęcia z lampą troche przekłamują kolor. Jest miękki i bardzo napigmentowany, super się nim maluje Jakościowo chyba najlepszy ze wszystkich cieni jakie mam i znam

Ja paździocha jem codziennie, moje uzależnienie
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2008-12-20 o 00:22
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.