* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-07, 19:45   #1021
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynko, na stycznówkach 06/07 dziewczyny rozmawiają o dzieciach dwujęzycznych. Chyba cię to zainteresuje
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:36   #1022
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Danke sehr Justyna

Co taka cisza ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 06:36   #1023
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja Śnieżynko dobrze sie czuje, zaczełam mniej przybierać na wadze co mnie cieszy, brzuszek mam wielki bardzo wypchnięty do przodu i inaczej małe jest ułożone - i mam już potrzaskaną skórę - eh kremy nic nie dają a szkoda, jedyne na co mogę narzekać to kręgosłup i prawe biodro, ale cóż z Izunią tez to miałam, może wmniejszym nasileniu ale jestem starsza
ale tak generalnie jest OK
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:37   #1024
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Przelecialam fotki , usmialam sie , ale te dzieciaki pozuja , zwlaszcza dziewczynki.

Sto lat dla Igorka , mamuska cos w kulki leci i sie nie pokazuje i dla starej dupencji Znaci tej to wieki tez nie ma.

U nas po staremu , maly szaleje, mama wczoraj poleciala , maly sie poryczal cale lotnisko go slyszalo. Nie jestem tylko pewna czy plakala az tak za babcia czy za samolotem, bo dotarlo do niego ze my nie lecimy. Musze zabukowac jakis lot na jesien i wybierzemy sie w 3-ke na tydzien , zeby maly mial frajde bo tak za lataniem jest.

Zrobilismy w koncu ogrod, dalam trawe i wsio , teraz poluje na jakis wypasny hamak , tylko ceny dosc spore.

Doridee no no w koncu wam to przedszkole jakos poszlo. Chyba kryzys macie juz za soba oby Ja sie raczej codziennie budze zmeczona hehe niewyspana , lubie spac , w nocy zas moge fungowac .

Maly dalej spi w pampku , jakos mi sie niechce za to zabierac, albo zapominam he.

Zaczynam od wrzesnia kurs anglika , 2 razy w tyg , teraz jakas praca by sie przydala totalnie nie wiem jak sie to zabrac i cos czuje ze bedzie cieeeezko .

22 mamy usuwanie migdala na 7.30 takze pozytywne fluidy sie przydadza , zeby mi malemu jezyka nie wycieli przez przypadek .

Magda dobrze ze waga juz tak nie szaleje i obys jakos dotrwala do konca i sie nie rozsypala, moze zmien krem , ale jak wychodze z zalozenia jak ma cos wyskoczyc to i tak bedzie , a krem tylko to zminimalizuje . ehh ciezkie zycie kobiety .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 20:25   #1025
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka niestety brak Kamilki w przedszkolu zrobił swoje i Ala płacze W poniedziałek podobno płakała co chwila, mówiła że tęskni za Kamilką i rodzicami... Dziś też płakała ale już mniej, zobaczymy jak będzie w piątek W przyszłym tygodniu Kamilka chyba już będzie, ale później znowu na tydzień wyjeżdża na wczasy, no cóż.. Ala musi nauczyć sie funkcjonować bez Kamilki
A dziś wróciła z przedszkola i mówi, ze już nie kocha tamtego chłopczyka (nie wiem jakiego) bo kocha tylko Patryka No pięknie, już sie zaczyna Ale generalnie rywalizacja duża bo wszystkie dziewczynki uwielbiają tego Patryka
Bedziemy trzymać kciuki 22, ale jeszcze sie przypomnij

Ala śpi bez pampka. Rzadko zdarzają sie wpadki, ale generalnie staram sie ja odsikiwać w nocy Czasem siusia bardzo dużo a czasem w ogóle, to zależy ile wypije na wieczór.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:53   #1026
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ooo sie rozpisaly...

Magda czasami Ci zazdroszcze tego brzuszka W ciazy bym chciala pochodzic troche, ale juz nie chce wiecej dzieci U mnie sie strasznie ta koncowka ciagla, myslalam, ze oszaleje... I super, ze czujesz sie dobrze, to najwazniejsze.

Djamelko a jak Davidek ??? Opowiadaj, bom ciekawa Pokaz jakies nowe fotki maluszka )

Monka to dlugo Twoja mama nie byla w UK, nie???? Pewnie troche odpoczelas od malego, jak babcia sie wnusiem zajmowala

Doridee pokaz jakies nowe fotki Aluski Masz jakies z przedszkola ????

Tak mi sie przypomnialo teraz, jak Edycia wywalila liste co potrzebuje do przedszkola to w lekkim szoku bylam !! Tutaj tylko baletki i nic wiecej nie trzeba bylo dawac.

Gosiula pewnie pieknie wypoczywa

A gdzie sie podziewa Gosia Szymonek ??????????????? ( jestes wzywana do odp !! )

U nas pogoda do kitu, caly czas ulewy juz mam dosyc !! Podobno od jutra ma sie pieknie wypogodzic...

Ja sie juz ciesze na ten wyjazd do Polski, ale odpoczne !! Wczoraj mowilam mamie, ze przywioze dzieci pierwszego dnia pobytu w PL a odbiore jak juz bede wracac do DE sie smiala
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 08:35   #1027
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka ja do przedszkola mam dostarczyć:
kołderkę i poduszkę do małego łóżeczka wraz z pościelą - podpisane
czarne body z długim rękawem i czarne tenisówki na czarnej podeszwie w woreczku - podpisane
mydło, papier toaletowy chusteczki higieniczne, ręcznik jednorazowy - wszystko w okreslonych ilościach na miesiąc
i zawsze sa składki właśnie na przybory, które wymieniła Edytcia
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 09:30   #1028
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko nie mam nowych fotek Jakoś zapominam zawsze aparatu, a czasem celowo go nie biorę bo to wielka landara Ale fakt, że muszę się zmobilizować żeby za dużych dziur nie robić Z przedszkola nie mam fotek bo nie siedzę już z Alą

U nas też na przybory jest składka (ok 25-30zł), panie same kupują to co jest potrzebne Póki co do przedszkola zaniosłam tylko podpisany worek z ubrankami na przebranie, podpisany kubeczek i teczkę na prace plastyczne.
Nie wiem jak z pościelą u nas Pod koniec sierpnia ma być zebranie to pewnie dowiem się czegoś więcej.

Magda a jak stosunki z nianią? Poprawiło sie trochę?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:26   #1029
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurcze dziewczyny w szoku jestem, ze takie rzeczy musicie przynosic !!! U nas wprawdzie dzieci nie spia, ale jest pokoik, gdzie jakby ktores z dzieci zechcialo ( przewaznie te mniejsze ) sie polozyc to tam jest wszystko poduszki, posciel itp...
Czsami jest tak, ze jak brakuje np. husteczek higienicznych to napisana jest kartka na drzwiach i jesli jakis rodzic zdecyduje moze przyniesc.
Skladki tez sa, jak dobrze pamietam 20 € na caly rok i w tym sa wszelkiego rodzaju imprezy ( urodziny- prezent dla solenizanta, bal przebierancow, dzien matki, itd.... )

Doridee ja tez baaardzo czesto zapominam aparatu, zal mi troche bo kurka wodna Olivia ma cala mase zdjec jak byla malusienka, a Sarenka zaledwie kilka, dlatego teraz nadrabiam

U nas teraz sa swietne wyprzedaze dla dzieci ( i nie tylko ) od 1€- 5 € mozna kupic swietne rzeczy. Kupilam ostatnio Olivii bluzki ( po dwie pakowane ) za 1,99 € ale dobre gatunkowo i sliczne Teraz bede polowac dla siebie na jakies klamoty

Szukam jakichs pensjonatow w Krakowie lub okolicy, moze Edytcia znasz jakis fajny ???? Wpisalam w google, a ich tam tyle co ja mam wlosow na glowie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:16   #1030
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O rany jakie szaleństwo, 6 postów :P

Ja jaś czasu nie mam na pisanie, albo nie mam weny, albo jak zaczynam to Grzesiek, Zosia czy ktoś jeszcze coś chce... i już nie mam co zaczynać pisać.

Co do tej wysypki co Zosia miała, to lekarz powiedział, że to jakieś wirusowe było i tyle.

Poza tym to byliśmy o krok od zakupu domu, ale facet dał cenę zaporową - 300tys. za 120m kw., które trzeba ocieplić i wewnątrz remont kapitalny, bo nawet podłóg nie ma.

Jutro jadę się rozejrzeć, bo za tydzień robimy urodziny Zosi i muszę rozplanować co kupić - zresztą same wiecie. Będę miała mniej roboty troszkę, bo myślałam zrobić spęd mojej i Grześka rodziny, ale będzie tylko moja, bo sistra Grześka właśnie w szpitalu wylądowała - 7tydzień ciąży i krwawienie, ma być tam dwa tygodnie i wszystko może się zdarzyć. A w szpitalu wylądowała w pierwszą rocznicę ich ślubu - koszmar.

monka to w tym roku do Turcji nie lecicie?

Doridee jak tam kolejny dzień w przedszkolu? Dobrze, że nie odpuszczasz i nie zostajesz.

Śnieżynka nie wiem co Ci polecić, bo nie miałam okazji nocować w Krakowie w hotelu/pensjonacie, a jedynie w akademikach. Ale z tego co widzę to jest sporo ofert do 150zł za dobę za pokój, więc nawet dość tanio. Wszystko zależy czy chcecie w centrum być, czy w ogóle poza Krakowem, no i od ceny.
Ja znam, ale takie całkiem blisko mnie, np. Dwór w Zakrzowie, albo Kocierz - hotel,spa, góry - bardzo fajnie tam jest, albo w Wadowicach "Willa del Arte".
Też byłam ostatnio u nas w 5-10-15, fajne mają ciuszki i nie drogie, kupiłam spodnie dresowe i bluzę i spódniczkę dla Zosi - wszystko za 40zł. Jeszcze do tesco muszę się wybrać na cherokee, bo fajne mają dziecięce.

Właśnie też sobie o gosiuli myślałam, że grzeje tyłek we Włoszech. Ciekawe jak im przelot minął.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:43   #1031
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Może na dobre coś się z naszympisaniem rozkręci

My już w Anglii, dla mnie był to szybki urlop a dla Oskara długie wakacje.
Teraz mam pytanie do Monki odrobaczałaś Kartala w Anglii? Fajnie, że zrobiłaś ogródek tak jak chciałaś, nam straszliwie go brakuje i pewnie za około roku będziemy działać wkierunku zamiany mieszkania na domek. Dzwonili do nas z przedszkola i potwierdzili przyjęcie Oskara. Bedziemy trzymały kciuki 22-go

Śnieżynko a czy ty chcesz nocować w pensjonacie? Jak chcesz to podam Ci nr tel dokobiety u której ja mieszkałam, na pewno zapłacisz mniej ai połączenie do centrum jest dobre Już Ci zazdroszczę pobytu w Krakowie

Doridee świetne fotki z nad morza Fajnie Wam Ala się dostosowała w przedszkolu i może to lepiej że Kamilka znów wyjedzie. Tak jak piszesz niech się przyzwyczaja też i doinnych dzieci.

Ja tym czasem nie pracuję, niestety po 3miechach nam podziękowali.
Jeżeli chodzi o pampki to u nas dalej są noszone. Niestety Oskar nielubi nie umie robić kupy to wc. Siku ląduje tam bez problemu
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 13:42   #1032
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dziewczyny jesteście no nie wierzę nie wierzę wierzę ale mogłybyście się częściej odzywać

Doridee z niania OK tylko ona ma takie pomysły - dziwne jak dla mnie, co jej przyszło do głowy to nie wiem zresztą ona wcale ale to wcale nie ma zdrowia do malin mnie to zdziwi mocno jak się zdecyduje rwac te jesienne, wiem, że nie ma ciekawie finansowo bo ma tylko 800 zł emerytury i jakoś musi sobie sama poradzić ale zdrowie jak zmarnuje to tez nie będzie ciekawie. Ja jej już mówiłam o opiece nad dzidaskiem ale zobaczymy, no nie ukrywam, ze mogłaby moja tesciowa przejśc na emeryture bo i dla nas to zostaje kasa w kiszeni i to nie mała, ale przecież nic jej nie powiem, zresztą będe o tym myślec jak się urodzi
a i jeszcze rozmawiałam z Izą na temat całej tej sytuacji z nianią i chyba coś zrozumiała bo zachowuje się o niebo lepiej co mnie cieszy bo ja tez sie wstydziłam jak ona tak mówiła, tym bardziej, ze była przez nas strofowana a skutki były opłakane, jednak jest lepiej i mnie to cieszy
Śnieżynko ja już czekam na rozwiązanie wiem, ze zostało mi jeszcze 16 tygodni chyba albo 17 nie pamiętam ale chciałabym już przytulic małego/małą
czasem się obawiam jak pogodze Ize i dzidka - chodzi mi ozajmowanie się nimi, czy Iza będzie bardzo zazdrosna - matko kochana mam tyle ? Śnieżynko ty masz dwoje jak to wszystko pogodziłas?
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:33   #1033
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia bardzo chetnie poprosze o numer do tej kobiety Tylko co ja mam jej powiedziec, to jakas Twoja znajoma ???? My chcemy tylko jedna noc. Moja mama przypilnuje dziewczynki a my pojedziemy na 2 dni, chcialoby sie wiecej, ale dobre i to

Edytcia mi obojetnie gdzie i tak jedziemy samochodem, wiec nie ma problemu z dojazdem. Widzialam fajny pensjonat w Ojcowie, to chyba jakies 15 km od Krakowa. Poki co czekam na wiesci od Zanci i potem bede dalej myslec co i jak
Co chcesz robic Zosi na urodziny ???? Pytalas o tego torta, ja zawsze kupuje, nie chce mi sie juz tortow piec, tym bardziej ze nie sa drogie.

Magda jakos sobie radze, tyle ze dziewczynki sa ANIOLAMI ( i wcale nie przesadzam ) Olivia idzie do przedszkola po 8:00 a Sarenka wtedy spi. Ja wlaczam pranie, szykuje mleko dla niej, jem sniadanie... Pozniej wstaje karmie ja, pobawimy sie chwilke i idzie znowu spac Ja wtedy zazwyczaj cwicze, gotuje obiad... pozniej przychodzi Olivia z przedszkola nia sie zajmuje ( jest w domu 1 h ) nastepnie Sarenka wstaje dostaje obiadek, bawimy sie, spacer jak jest pogoda i pozniej znowu spanko O 16:00 przyjezdza Maz z pracy i Olivia z przedszkola, jak TZet nie pracuje w tej 2 robocie to zajmuje sie dziecmi a ja sprzatam po obiedzie Luuuuzik heheh

Wlasnie ide smazyc dewolaje
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 14:51   #1034
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka nie szaleję, bedzie grill standardowo, sałatka grecka, tort, jakaś mieszanka ciastek, soczki i piwko i winko dla dorosłych. Planuję od 16tej do góra 20tej imprezkę, więc lajcik.
Torcik miałyście śliczny, u nas za tort z tą polewą marcepanową to koszt od 45zł za kg, więc sporo, a taki zwykły to od 28zł za kg. Jeszcze nie wiem czy zamówię czy zrobię, albo będzie tort lodowy.
A w Ojcowie też jest super

zancia super, że potwierdzili Wam przedszkole!!! Zosia też miała problem z kupą, do tej pory jak robi kupę to muszę ją trzymać, nie wiem boi się czy co, ale grunt, że robi.



Doridee śliczny avatarek

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:06
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 16:14   #1035
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wybilam sie z rytmu i nie pamietam kto co napisal

Sniezynka a no odpoczelam spanie do poludnia jak nie mielismy jakiegos wyjazdu z rana , takze luzik . Do Krakowa bujacie zeby pochodzic pozwiedzac? czy ogolnie wyskoczyc. Ja na waszym miejscu znalazlam bym cos w miescie , w rozsadnej cenie, czasem ceny nie roznia sie az tak poza miastem i w . I tak bedziecie jedna noc , a jak sie jest na miejscu to jest inaczej , mozecie sie wyloozowac razzem , piffko , nikt nie musi prowadzic , spacer po miescie wieczorem po rynku itd i taxi czy na piechte do domu. No i jeszcze te korki nie ma sensu spedzic pol dnia w aucie . Ja tak to widze. Pisze to pod katem Krakowa a nie okolic , bo nie wiem jaki jest wasz plan

Edycia bowww ladna kaske koles chcial, chyba za duzo nie orientuje sie w cenach , ale w takim stanie jakim chata byla tez bym zrezydnowala.

Zancia to w domu kisisz Kasie , mowisz. Szukasz cos? agencje ? j.c? Wysadzasz malego na kibelek? moze zrob przerwe i znowu sproboj, kazde dziecko jest inne , maly zalapie , meczace sa te pampki , ale i na was przyjdzie czas. Trzymam kciuki za domek, my tez myslimy nad zmiana. Odrobaczalam nas tutaj, tez vermoxem do picia. Zadzwonilam do lekarza w recepcji powiedzialam ze chce sie umowic z lekarzem, babka mowi ze jest duzo ludzi czy to cos waznego, mowie ze tak , chce recepte na odrobaczenie , ze malemu znalezli w pl w kale jaja glisty. Powiedziala ze oddzwoni, lekarka jakas wypisala recepte, podeszlam i mi dali . Nie robie badan kalu bo nie ma to sensu. Maly objawow nie ma .

Edycia no nie lecimy do turcji w tym roku, bo spodziewam sie jeszcze 2 wizyt, pozatym haju nie mamy. Drogo nas kosztuja te tureckie wakacje , jakby nie bylo ja nie ubolweam 40 stopni jest tam teraz, nawet row w majtkach masz przyjarany

U nas tez wyprzedaze , pelno szmat i ja jak zwykle gowno kupilam. Ale jakby ktos byl zainteresowany to w ALL SAINTS jest wyprzedarz 50% ,wiec robie sobie zakupy on line, uwielbiam ten sklep , a moj tz ubolewa .

Nam listy nie dali jeszcze co do przedszkola, wyslali mi tylko list czy dalej jestem zainteresowana od pon do piatku , powiedzialam sasiadce ze ta i czekam az wpadnie z formularzem. Maly zaczyna 7 wrzesnia szkoda ze tylko do 12

Co do przedszkola to ja raczej wolalabym dac swojego jaska i kocyk , zeby mi nikt w tym nie spal, co swoje to swoje , a koszt nie duzy. W tym przedszkolu platnym jak bylam tez byly lozeczka , lozka dla dzieci.


Magda zleca zleca ci te tygodnie .

Tak na marginesie , podczepie sie do tego co Magda napisala, z tym pojsciem tesciowki na emeryture. Wiem ze dzieci przewaznie tak mysla , ze wola zeby isch rodzice poszli na emeryture i zajeli sie dziecmi, standardowe myslenie . Ale wydaje mi sie ze nie powinnismy wymagac tego od rodzicow. To ze ktos jest juz w emerytualnym wieku nie znaczy ze nie moze pracowac , rozwijac sie, wiadomo praca to jakias rozrywka , 60 letni ludzie wiedza ze sa jeszcze wpleni sil , maja soje prywatne zycie a nie nanczenie wnuków . Magda nie pisze tego w sensie ze ty tak wymagasz, ale spotkaam sie z takim mysleniem nie raz. Ja chyba bym sie wkurzyla jakby dzidek tego odemnie wymagal i mial ALE ze niechce bawic jego dzieci. Pomijam kryzysowe sytuacje gdzie jest to niezbedne i pomoc jest potrzebna .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 16:28   #1036
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżytko nr masz już w pw Zazdroszczę Ci Twoich Aniołków i cieszy mnie to, że są takie grzeczne I gratuluje ciągłego spadku wagi. Chciałam jeszcze napomknąć że, bardzo ładna z Ciebie kobieta i wcale nie widać tych kilogramów (widziałam zdj na NK)


Doridee cudowny avatarek

Moje dziecko miało dziś "wypadek" obił sobie przednią górną jedynkę o umywalkę Wchądząc na stopień obunęła mu się noga Zobaczyłam to po czasie bo najpierw zajęlam się pękniętymi ustami i krwotokiem, nawet poważnie to wygladało. A jak kładłam go spać w południe to zauważyłam uszczerbek na zębie Chba pójdziemy poradzić się dentystki czy trzeba coś z tym robić czy po prostu zostawić.




Dzięki wszystkim za życznie





Monka a my chyba wybierzemy w przedszkolu 3 albo 4 dni 2 są w tych 12,5 godzinach od państwai dwa dopłacimy. Tak zaznaczyliśmy w formulażu, terazczekamy na następny bo jak dzwonili to mówili że wyslą. Więc my pewnie będziemy musieli się tu przebadać, zreszto innego wyjścia nie ma. Raczej niepoddałabym odrobaczaniu Oskara bez badań. A po wakacjach w piasku, zabawch z pieskami i kotkami, nocnym zgrzytaniem zębów i kaszlem bez przyczyny chyba będziemy musieli się odrobaczyć
Narazie pracy nie szukam, z agencji też się nie wyrejstrowałam, choć szczerze to taka praca właśnie znaleźiona przez a. już mnie nie cieszy. Jak coś mi znajdą to pójdę ale zaczynam szukać na własną rękę.

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2009-07-09 o 16:41
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 17:00   #1037
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa az mnie ciary przeszly. Nie ma co idzcie do dentysty . Pamietam ze w dr90210 tez byl ten przypdadek z zebem. Dziecko lekarzy nadlamalo zeba i byli u dentysty ale zabij mnie nie pamietam co mu zrobili, sprawdzala czy nie naruszyl go i chyba go zostawili , dzieki Bogu to mleczak . Moj niby nie ma drzemki JUZ w dzien, ale wczoraj mi padl o 16 i dzis tez spi na knapie i spi, ehh ok 22 pewnie pojdzie spac . Ja sceptycznie podchodze do tyc badan kalu , moze wyjsc albo i nie Doridee o jakims aparacie pisala, bylam u lekarza i zapomnialam sie spytac czy jest tu gdzie taka mozliwosc ehhh . Ja chyba co rok bede nas odrobaczac profilaktycznie, jeszcze musze pogadac z lekarzem jaki to bedzie miec wplyw na organizm czy co roczne odrobaczanie wplynie negatywnie na watrobe itd . Powodzenia w szkaniu pracki . Jeszcze nie wiem ile my bedziemy placic za przedszkole , moze nic , tak mi swita.

Ja juz wieki nie widzialam Sniezynki , pamietam ja z sesji , bilion lat temu . Dalabys fotke do albumu , zwlaszcza ze kilosy ci zlecialy , watpie zebys zatrzymala sie na 65 kg silna wole to ty masz .
Ja mialam sobie teraz pilatesa kupic i tz-towi pozczlam hajc ktory przegral i po moim pilatesie , ale mu truje i chyba w nastepnym tyg mi zasponsoruje.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:09   #1038
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Żancia biedny Oskarek, no co za pech Wyobraź sobie, że wczoraj Aluśka też przygrzmociła buzią o kafelki... Na holu, Andrzej otwierał drzwi a ta się kręciła, w pewnym momencie straciła równowagę i zaryła buzią o podłogę, też rozcięła wargę, krew sie polała.. Pierwsze na co patrzyłam to zęby, ale na szczęście nic sie nie stało, uff. Marysia Iwonki też kiedys nadkruszyła ząbek, nie pamiętam czy reperowali, na pewno musi go obejrzeć stomatolog Buziak dla niego
Co do pampków to nosi też w dzień czy tylko w nocy?? Nieuzasadniony kaszel i zgrzytanie zębami na pewno by mnie zaniepokoiło Tylko trzeba wziąć poprawkę na to, ze jestem przewrażliwiona Popytaj o aparat Mora albo Imedis, może ktoś robi takie badania, myślę że warto Na pewno bardziej niż badać kał

Monka masz rację z tą emeryturą Jeżeli babcia marzy o opiekowaniu sie wnukami to super, ale często jest tak że chce sobie dorobić niekoniecznie niańcząc wnuki. Niedaleko szukać - babcia Kamilki. Zajmowała sie nią do drugiego roku (to i tak dużo zważywszy na teperament tej małej osóbki ), ale później dostała propozycję pracy w Niemczech i ja podjęła. Jeździ na 3 miesiące, potem przyjeżdża tu na troche i znowu tam na 3 miesiące, widać że jej to służy, dobrze zarabia, rozerwie się A Kamilka ma nianię

Śnieżynko ja tez zazdroszczę Ci Twoich Aniołków Torcik faktycznie Olivcia miała pierwszorzędny Rób fotki, rób Sobie też I ciagle czekam na makijaże

Edycia sporo koleś chciał za dom.. chociaż my za nasze niecałe 70m kw. w surowym stanie zapłaciliśmy 320 tyś.
To już za tydzień Zosia ma urodzinki?? Jak ten czas leci Aluni tort na pewno zrobi standardowo babcia, rzadko kiedy Ala wcina coś z większym apetytem

Cieszę się, ze avatarek sie podoba Zmobilizowana przez Śnieżynkę wytargałam dziś na dwór aparat. Efekt? Mnóstwo zdjęć w albumie Aaa, nie pamiętam czy pokazywałam Wam nasz hol (klatkę schodową)? Chyba nie, a jest fajny, Ala w brzydka pogodę śmiga sobie dookoła ławeczek na rowerze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Hol1.jpg (66,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Hol2.jpg (73,8 KB, 18 załadowań)
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:35   #1039
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hello

Bylam juz w lozku, ale spac nie moge to zeszlam na dol...

Zancia dzieki za numer, dzisiaj powysylalam kilka maili do roznych pensjonatow i jak dostane odpowiedzi to bede wiedziala czy dzwonic pod ten numer czy nie Kurde z tym zebem to naprawde nieszczescie... brrrr

Monka a ja Ciebie jeszcze dluzej nie widzialam hehe od Twojego Slubu wiec wklejaj fotki Krakow chcemy zwiedzac, mimo, ze juz tam bylismy :P ale planujemy jeszcze Ojcow, Oswiecim, Wadowice, Wieliczke... A co jak szalec to szalec

Doridee piekny ten hol, bardzo mi sie podoba, pomyslowo wykonany. Zauwazylam na fotkach, ze Andrzej ma tatuaz hehe Wieeeeelki Ty tez masz jakis ???

Odnosnie makijazy... dzisiaj mialam sasiadke na paznokciach i pytala czy nie pomalowalabym jej do Slubu :O Zgodzilam sie, ale jest jeden wielki problem. Ona ma strasznie tak jakby sine oczy. Blada jest jak trup i te podkowy, Matko kochana jak to zatuszowac ??????
Jak wroce z Polski to powklejam kilka makijazy

Odnosnie moich fotek Wkleje jak osiagne swoj cel Monka masz racje mysle, ze na 65 kg nie przestane Teraz mysle o 63 kg Kurka wodna odchudzam sie juz 7 miesiecy Ale spadlo prawie 20 kg !!! Nie powiem, bo zadowolona juz jestem, ale to jeszcze nie to o czym marze Obecnie nie wiem ile mam, bo waze sie w kazdy poniedzialek, ale po cichu licze, ze mam juz 6 z przodu

Kurcze, ja sie nigdy nie cieszylam na wyjazd do Polski tak jak teraz

Nasz tort kosztowal 25 €uwazam, ze to nie duzo na te zarobki. Tylko nie wiem czy zauwazylyscie one co roku sa IDENTYCZNE !! Dlatego tam nie bede wiecej zamawiac, albo poprosze o jakis inny Wszystkim smakowal, ja nie jadlam Nie moge :P

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Iwona widze Cie !! Pisz co u Ciebie i to szybko
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 22:43   #1040
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka ale szybka jesteś w oglądaniu fotek Oj, cienie pod oczami to faktycznie zmora. Najlepiej tuszuje je.. PS Do zdjęć jeszcze można to zrobić, ale żeby babeczka wyglądała dobrze na żywo i żeby jej sie to nie zważyło po kilku godzinach - to jest wyzwanie. Kamuflaże są skuteczne ale bardzo ciężkie... Z kolei lekkie korektory w płynie nie poradzą sobie. Musisz zrobić kilka prób, na jakich korektorach pracujesz? Ona ma tylko sińce czy opuchnięcia też? Na to drugie podobno bardzo skuteczne są kremy na hemoroidy Może warto spróbować?
Nie pamiętałam tortu z zeszłego roku Ale twardzielka jesteś z tą dietą
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:56   #1041
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no co sie smiejesz ?? Wszystkie fotki oblukalam, a to z wakacji widzialam dawno, ale nie mialam czasu pisac Korektora w sumie nie mam zadnego ( tzn. mam ale tandeta, nie wiem skad sie u mnie wzial ) Jak bede teraz w PL to chce troche pokupowac "malowidelek" bede testowac. Oczu ona nie ma napuchnietych, ale wogole kurcze ona taka, jakby z innej epoki. Ubranie, zachowanie itd Nie wiem czy uda mi sie cos z niej zrobic, chce zeby dobrze sie tez czula w swoim makijazu, ale ona WOGOLE sie nie maluje i watpie, zeby dobrze sie czula... no nic probowac bede. I tak sie umowilysmy na kilka makijazy probnych. Masz fixator ?? Uzywasz ??? Ja chce kupic, tylko nie wiem czy warto ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:13   #1042
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć!!
Wywołana się czuję, to troszkę popiszę..
U mnie d...a ze wszystkim, wali mi się czego się nie tknę i mówiąc szczerze niewiele mi się chce....
Dobrze,że Maria jest w normie i rozrabia jak zając...tendencję ma do przestawiania słów i liter w wyrazach więc mam przynajmniej jeden powód do śmiechu...
Ostatnio był ŁOCIEK, jako łokieć....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:18   #1043
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Andrzej nade mną stoi bo chce pograć i koniec pisania. Jutro napisze co nieco o korektorach.
Aaa, ja tatuażu nie mam i mieć nie będę bo nie lubię
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:22   #1044
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona no przestan, az tak zle byc nie moze. Czasami niektore rzeczy wymagaja czasu i jakos same sie ukladaja... trzeba w to wierzyc, bo jak inaczej ?! Odzywaj sie czesciej, postaramy sie troche Ciebie rozweselic i odciagnac chociaz na momencik od problemow...

Doridee w takim razie pozdrawiamy Andrzeja Jutro bede czekala na posta nt. korektorow

Spokojnej nocy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 07:12   #1045
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Morgeeeen !!!!!!!!

Wstajemy dziewczynki i piszemy co by nam watek nie podupadal, jak ostatnio
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 10:59   #1046
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

morgen morgen haha

Sniezynka co do cienie pod oczami to NULL pojecia , ostatnio sobie szukalam kosmetykow i lukalam na clonique , tez mieli pare, moze zapytaj o jakies probki, wydaly mi sie dosc okey . Dobrze miec kilka bo na kazdej osobie inaczej sie zachowa , co dla jednego spasi dla drugiego juz nie. Szalejcie szalejcie jak jest okazja . Fotki swojej raczej nie wkleje no chyba ze przy nastepnym slubie , nie fotografuje sie ale to juz setki razy pisalam

Doridee smiac mi sie troche chce z fotek, lato 2009 a Aluska naubierana, pogoda w tym roku nie dopisuje , podoba mi sie strasznie fotka jak mala skacze do kaluzy. Oj zabuliliscie za mieszkanko ladna sumke , powalaja te ceny mieszkan domow , czlowiek musi charowac cale zycie do emerytury zeby splacic .

Iwona wspolczuje sytuacji, najwazniejsze ze zdrowi jestescie , oby zla passa szybko minela, a ty czasem depresji jakiejs nie masz? Dosc dlugo jest u ciebie zle z tego co pamietam i nie palasz optymizmem . Przewaznie tak jest ze jak sie wali to wszystko na raz , mam nadzieje ze w koncu bedzie po twojej mysli , tak jak chcesz zeby bylo, lepiej sie wtedy spi i czlowiek z usmiechem wstaje rano .

Moj sie juz nie moze doczekac urodzin, przezywa strasznie, tort pewnie kupie czekoladowy z tesco , pyszny . Maja tez w ofercie rozne torty z klimatami dla dziec, bohaterami bajek, ja oczywiscie zapodam pociag, jakby inaczej.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:47   #1047
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Tak jeszcze co do tego domu, to jest tak, że miał trzy poziomy i to była połowa bliźniaka, a do tego maleńka działka, bo 6 arów, więc ani miejsca na zagospodarowanie, a już nie wspominając o parkowaniu dwóch samochodów. A ja od razu nie chciałam, bo sufit na piętrze i poddaszu był na moje wyciągnięcie ręki, więc strasznie nisko, duszno od razu się robi

Śnieżynka jak będziecie w Wadowicach to możecie też podjechać do Inwałdu do Parku Miniatur, są też w Zatorze te dinozaury, ale to bardziej dla dzieci, ale też fajne bo ruchome.
Nie wiem - pisałaś co Olivka dostała na urodzinki?

Doridee gdzie nocowaliście w Łebie? Bo też tam się wybieramy, ale raczej w ciemno pojedziemy. Byliście na ruchomych wydmach?

Iwony współczuję, że tak się wali wszystko, najważniejsze to przetrwać. Mi dziś lusterko się zbiło mam nadzieję, że na szczęście.


Obeszłam dziś miasto i chciałam kupić jakieś korony, albo diademy dla dziewczynek na urodziny Zosi, ale nigdzie nie ma, najwyżej będą zwykłe czapeczki "błyscące" jak to Zosia zamówiła.


Doridee zapomniałam, fajny macie ten holl, obszerny i dobrze doświetlony. Nieźle musi wyglądać Ala jak tam śmiga na rowerku

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2009-07-10 o 13:30
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 13:52   #1048
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia Olivia na urodziny dostala:
  • Rower ( drewniany, taki do odpychania )
  • Ksiazki
  • Kolorowanki, mazaki, kredki
  • Kase
  • Ubrania ( bardzo duzo )
  • Gumki do wlosow, opaski, spinki
  • Gutscheiny ( takie jakby talony )
Bylsymy obie zadowolone z prezentow
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 14:46   #1049
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia mieszkaliśmy tu: http://www.willaatena.tp2.pl/modules...showpage&pid=1 Polecam! My płaciliśmy niedużo bo 35zł od osoby, ale to było poza sezonem Dziecko do lat 3 za darmo. Fajne pokoje, nowiutkie bo dopiero w tym sezonie babka otworzyła ten pensjonat Jakbyś chciała wiecej info to pytaj bo nie wiem czy Cię w ogóle interesuje
Hol jest dobrze doswietlony bo dach jest przezroczysty (chyba to jakaś pleksa albo coś w tym stylu), w nocy zawsze świeci sie ta latarnia Jest naprawdę fajnie

Monka no niestety pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza, dziś znowu chłodno, Ala w swetrze biega... Właśnie poszła do przedszkola, ale smutna jakaś była

Śnieżynko fajne prezenty
Co do korektorów to kup sobie koniecznie paletę kamuflaży Kryolana: http://www.allegro.pl/item675273184_...lan_f_vat.html Patrze ze są jeszcze fajne palety korektorów: http://www.allegro.pl/item678685888_...at_poznan.html Nie znam ich, ale wygladają nieźle. Kryolan to niemiecka firma, widziałaś gdzieś u siebie ich sklepy?? Pójdź, poradź się Oni maja dużo ciekawych profesjonalnych produktów. Na tych kamuflażach można zrobić baaardzo trwały makijaż oczu. Nakładasz na powiekę kamuflaż i później bezpośrednio na niego wciskasz cień - pozostaje nienaruszony kilkanaście godzin Co do fixatora uważam, że powinnaś mieć Ja czasem stosuję, ale to w zależności od potrzeb i cery klientki. Ostatnio na ten ślubny nie używałam bo klientka miała i tak bardzo suchą skórę.
Oprócz Kryolana polecam korektory/kamuflaże w tubce Clinique, kamuflaże Artdeco. No i w pędzelku musisz mieć. Ja mam Kryolana i Clinique. Niezły jest też YSL - to taki ich juz sztandarowy produkt
Oprócz tego mam kilka swoich patentów na stosowanie różnych kosmetyków, np. boskich pyłków, które szybko znikają z powieki Jakbyś była zainteresowana to daj znać Aaa, zapytam z ciekawości, jaki masz cennik?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:13   #1050
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka niezłe prezenty. Grunt, ze solenizantka zadowolona, a jak mama przy okazji też to tym lepiej.

Doridee 1,4 km do morza. Nie za daleko to było? Pytam, bo ostatnio to mieliśmy chyba ze 4km do morza i do tego jeszcze przeprawa promowa i było do bo za duża odległość.
Dobry macie temat ze Śnieżynką - o cieniach pod oczami, bo mnie dotyczy Ale cena tych kamuflaży to nie dla mnie narazie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.