* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 20:15   #2071
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Magda tyle masz lat? troche mnie to zdziwilo
no w tym roku kończe - za 2 miesiace nawet - 36

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Martwi mnie, że jest jakaś taka blada, chuda (waży 14 kg)...
moja Iza waży 14,8 i mogłaby jeszcze przytyć - ale nie jest przesadnie chuda
może to jej taka uroda?
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:23   #2072
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Nails śliczny chłopiec
A co to za "prawie szczęśliwą mężatką"
no ,że od prawie roku jestem szczęśliwa hehe;p bo ślubowałam miłośc i wierność w czerwcu zeszłego roku
jakoś u mnie ciązko ze składnią
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:32   #2073
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no tak - inny układ wyrazów i tak dużo zmienia

Doridee my jak byliśmy w Świnoujściu to była tam też rodzinka z naszego rejonu, która przyjechała pociągiem - intercity i mówili, że nie wyobrażają sobie jechać autem A gdzie chcecie jechać? Tatry czy inny rejon?

Nails przepraszam Ja zaś zwracam czasem za bardzo uwagę na składnię.A ile waży Sebastian - tak ma na imię? I ile ma wzrostu?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:44   #2074
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia może właśnie taka jazda pociągiem ma swoje plusy? Zwłaszcza, ze Ala ma chorobę lokomocyjną i czasem po 5 minutach już jej niedobrze.. Chcemy jechać w Bieszczady, najlepiej jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne, koniecznie z końmi odpowiednimi do jazdy dla dzieci, psami i resztą zwierzyny. Najgorsze jest to, że zazwyczaj na miejscu łatwiej jest poruszać się autem, a tak to będziemy bardzo ograniczeni, no tak słyszałam...

Na pewno w któryś marcowy lub kwietniowy weekend wyskoczymy do tego Ciechocinka - oczywiście głównie w celach zdrowotnych, chociaż słyszałam, że pięknie tam jest Była któraś??

Magda Ala też jakoś przesadnie chuda nie jest, ale wygląda mizernie, jest blada... Często choruje Porobię jej badania, zobaczymy co wyjdzie..
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 20:52   #2075
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Kurka to moj maly ladnie podskoczyl z waga o ile dobrze pokazuje. zawsze bylo 15 kg i 15 kg. W czwartek pojde do lekarza to sprawdze ile tam.

Doridee hehe scinaj wlosy to jedyna rzecz ktora odrasta i mozna z nia cudowac, poza paznokciami . Ja zapuszczam, jak pojade do pl to znowu doczepiam wlosy . Badania porobic mozecie , nic sie nie stanie jak zrobicie, ale tez mi sie wydaje ze taka jej uroda, zawsze drobniutka byla. Jak zetniesz wlosy to wiadomo fotka, mi w krotki bylo by kijowo, tobie pasuja tylko czy ta grzywa nie bedzie denerwujaca, ale to tez zalezy od grzywki Pozno Aluska chodzi spac, padla bym, moj czasem tak pojdzie ale jak w dzien pospi, teraz zasypia na dole , no ale w aucie spal.

Magda hehe ja planuje ciaze kolejna na 35 urodziny,znaczy sie urodzic juz , pewnie inaczej bede ta ciaze przechodzic i maciezynstwo . O ile wszsytko bedzie dobrze . Po Izie nie widac ze tyle wazy bo ma papusie policzki , wyada na normalna wage . Maly ile wazy?

Tak sobie mysle to raczej wagi dzieciakow sa zblizone 9 plus minut pare kg) i chyba takie powinny byc, nie ma tez co panikowac no bo w koncu ile 3 letnie dziecko ma wazyc? 30 kg? no przesada , to juz bylby problem. Jak sie dzieciaki rodza wtedy jest szybko przyrost a potem juz powoli idzie , wraz z wiekiem.

3 marca zaczyna sie YCD hehe najlepsze sa te castingi bedzie z kogo sie posmiac .

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Doridee zapomnialam ja jak najbardziej jestem za podroza pociagiem, super przygoda . Moze Aluska ma anemie? moj bral zelazo tez bladzinka byl.

Magda jak bylas pod koniec w ciazy to cie Kasia bolala? nawwet nie kasia , ale wisz jak to jest, jak sie jedzie pierwszy raz po kilku latach na rowerze rpzez 3-4 godziny to potem tak dziwnie miedzy krokiem boli kurka mam tak codziennie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:05   #2076
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nails swietnego masz synka. Masz cos wspolnego z pazurkami ?????

Monka dzieki, staram sie jak moge, choc na odleglosc wiele nie moge...

Doridee na prezent kupilam 3bluzeczki, 1 bezrekawnik, gumki i spinki do wlosow i ksiazke(bajki). Malej sie strasznie prezent podobal, zwlaszcza, ze inne kolezanki przyniosly kleje i kredki....

Nam tez sie marzy nowe auto, ale poki co nie stac nas. Zawsze jak sie jakis grosz odlozy to cos innego wypadnie...

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Kurde tyle czasu pisalam swojego posta, ze nie zauwazylam Waszych wpisow...

Moja Olivia tez wazy 14-15 kg. Nasza lek. mowila, ze to odpowiednia waga, ze wcale nie jest za chuda. Tutaj w Niemczech lekarza staraja sie by dzieci nie byly juz tak grube, jak do tej pory... Tez mam wrazenie, ze mala cos bladziutka jest...

Monka Kartal lubi chodzic na basen co ????? Jak tylko zacznie sie lato to codziennie bede smigac z dziewczynkami poplywac... Olivia czeka az w koncu zniknie snieg, nawet ona ma juz go dosyc.

Doridee masz juz Mirene ????

Magda bardzo sprytnie ukrywasz swoj wiek. W ogole tego po Tobie nie widac !

Gosia Szymonek, Gosiula, Iwona co u Was ???????????????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 21:47   #2077
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka lubi basen , szalal dzis to raczej byl zadowolony, daaawno nie byl, pozatym tez tak duzo nie chodzil. Dzisiaj babka w basenie sobie siedzi i z kims gada, a ten z przyczajki do niej i wode jej na glowe wylewa z konewki ,babka w szoku co sie dzieje i zaciesza , myslalam ze sie posikam haha. Oj wyszalal sie. Kupil mu tz taki kombinezon z gabka i dzis "ala plywal" hehe smiesznie to wygladalo. Na wiosne juz powiedzialam tz-towi ze ma z malym zapisac sie do szkoly plywania. Za basen nie placimy , dopiero od 4 roku dzieciaki placa, za szkole plywania juz bedziemy musieli zaplacic. A te kleje to po co?? zeby mala wachala? . Moj malowac nie lubi zero duszy artystycznej, ale wyciapac sie wlasnie klejem, brokatem to pierwszy.

Dzis mi tz mowi ze maly jakiegos chlopczyka kopnal , bo mu cos robil i moj sie wpienil i chlopca ustawil. Oczywiscie ja sie po czasie dowiedzialam . Raz przysszedl podrapany ale to on padl ofiara. Mam nadzieje ze nie bede wzywana na dywanik z wiekiem , ale tez nie chce zeby byl ofiara napietnowania i przesladowania, mam nadzieje ze da sobie rade. W razie czego posilki ida, juz prawie sa gotowe hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 06:10   #2078
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Magda Ala też jakoś przesadnie chuda nie jest, ale wygląda mizernie, jest blada... Często choruje Porobię jej badania, zobaczymy co wyjdzie..
nie no lepiej sprawdzić, ja Izie robię badania podstawowe co pol roku

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Magda hehe ja planuje ciaze kolejna na 35 urodziny,znaczy sie urodzic juz , pewnie inaczej bede ta ciaze przechodzic i maciezynstwo . O ile wszsytko bedzie dobrze . Po Izie nie widac ze tyle wazy bo ma papusie policzki , wyada na normalna wage . Maly ile wazy?
Magda jak bylas pod koniec w ciazy to cie Kasia bolala? nawwet nie kasia , ale wisz jak to jest, jak sie jedzie pierwszy raz po kilku latach na rowerze rpzez 3-4 godziny to potem tak dziwnie miedzy krokiem boli kurka mam tak codziennie .
Grześ ważył w czwartek 6.700 - zobacze dzis bo ide z nim na szczepienie

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Moja Olivia tez wazy 14-15 kg. Nasza lek. mowila, ze to odpowiednia waga, ze wcale nie jest za chuda. Tutaj w Niemczech lekarza staraja sie by dzieci nie byly juz tak grube, jak do tej pory... Tez mam wrazenie, ze mala cos bladziutka jest...

Magda bardzo sprytnie ukrywasz swoj wiek. W ogole tego po Tobie nie widac !
no własnie nasza lekarka tez twierdzi, ze u małej jest spoko, choć ja równiez odnoszę wrazenie, ze jest blada itd.

mnie się wydaje, ze teraz jak zgrubłam to wiek widać
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 06:34   #2079
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Nails swietnego masz synka. Masz cos wspolnego z pazurkami ?????
No jestem początkującą stylistką
uważam się bynajmniej za poczatkującą, biorąc pod uwagę to co czytam na tym forum w temacie o przedłuzaniu paznokci, to poprostu ciary przechodzą i powinnam sama siebie nazywać specjalistką..
ale nie chce, i nie mam potrzeba wywnętrzania się na ten teamt jak co poniektórzy...

czasme coś dodam, czasem skomentuje...
lubie czytać - dlatego tu jestem, z ciekawości


wracając do dzieci co ciekawe dzięki temu ,że ja zajumję się paznokciami mój synek i jego koleżanka pokochali obcinanie paznokci ( miałam z tym mega problem) ,a jeszcze do tego jak oliwką ię paluszki wysmaruje to raj;p Tak więc raz na jakiś czas biorę wygodny fotel i wszystkim dzieciom w okolicy obcinam paznokcie hehe;p
( nie ma ich wiele mieszkam na wiosce;p)

A ktoś tam pytał:
mój synek ma na imie SEBASTIAN - wogóle to czasem mówimy na niego Julek, z przekory bo miał być córką i lekarz mi tak 9 miesiący wmawiał i podczas porodu też byłam pewna zę córkę rodze, a to ZONK ;p
waży: 14,7 kg
mierzy: 104 cm

to chyba tyle..
drobniutki taki ,zupełnie nie podobny do mamusi, bo ja to raczej mam wage dośc powyżej średniej

Edytowane przez NailsByEm
Czas edycji: 2010-02-17 o 06:38
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 07:57   #2080
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzien dobry dziewczyny.

Magda ile teraz wazysz ????? Stosujesz jakas diete ????

Nails pracujesz w swoim zawodzie ?????

Dzis sroda popielcowa- 40 dni postu, macie jakies postanowienia ???????????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 08:45   #2081
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynko waże az 85 kg - to prawie dwa razy więcej niż 10 lat temu
zaczełam od dziś białkowa tzn 0 no moze prawie 0 weglowodanów i zaczełam brac therm line II i zobaczę co z tego wyjdzie

ja nie mam postanowień bo i tak ich nie dotrzymuję - a pozniej mam wyrzuty sumienia
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 09:26   #2082
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Nails pracujesz w swoim zawodzie ?????
Dzis sroda popielcowa- 40 dni postu, macie jakies postanowienia ???????????
Tak Snieżynko - pracuje w salonie kosmetycznym, robie paznokcie i zabiegi parafinowe, a czasem obsługuje solarium... nic specjalnego...
I traktuje to jak prace, poprostu robie to co potrafie!
Marzy mi się oczywiście mega dobrze płatna praca w administracji może;p


Ja mam standardowo postanowienie - RZUCIĆ W CHOLERE PAPIEROSY ....
ciągle próbouje - ciągle mi nie wychodzi
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:35   #2083
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć dziewczynki!
Witaj Nails!

Wywołana do odpowiedzi, piszę,że mało czasu na wszystko, ale sama tak chciałam, od 15 marca w tej drugiej pracy przeszłam na 3/4 etatu i tak dużo, 30 godz. tyg. do odpracowania u siebie pełny etat i jeszcze dodatkowo coś jeszcze ale to już top secret ...
Także mam co chciałam...
Mnie buty się podobają szczególnie te lila..cudo..ja sama w takich nie chodzę, bo mam stawy rozwalone, no i waga nie ta....
A Marysia waży teraz około 19 kg. jest duża na swój wiek i bardzo cierpi,że do przedszkola nie może pójść, bo są ferie...

Pozdrawiam zimowo i cieplutko..
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:59   #2084
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mialam pomysl z basenem geeeenialny poprostu . W nocy mi zajeczal ze go ucho boli, dalam syrop, z rana to samo dalam syrop, tera git , wiec nie wiem , zobacze, jak bedzie jeczal ze go boli, to lece do lekarza i biore skierowanie do laryngologa. Moze ma tam woskowine czy co i mu sie tak zatyka, to juz 2 raz , ostatnio mial ile? 2 tyg temu?. Teraz kataru nie ma zdrowy, przewialo go czy co? kuzwa pol godziny siedzialam na basenie zeby sie ogrzal jeszcze, a tz poszedl na saune i czekalismy na niego bo nie chcialam wyjsc na zewnatrz . No chyba ze mne maly w balona robi .

Magda zalamka jak tak sobie pomyslisz ze 10 lat temu taka waga a teraz taka, najwazniejsze jest to jak sie czujesz w danej wadze, ale widze ze raczej ci to nie pasi. Ja tez odrazu na tapsy przechodze (jak przestane karmic) , mam nadzieje ze mi koles sprowadzi , tylko ze ja mocniejsze bede brac takie ktore dzialaja Jeszcze musi mi brat kupic Hydroxy cut tez sa dobre , legalne , wersja dla kolesi najlepiej, widze ze jest jakas wersja HARDCORE , tooo lubie .

Sniezynka ja nie mam postanowienia, to co bym chciala postanowic to i tak jest blokowne rpzez bebech, takze jedyne co moge postanowic to PRZYYYYJ PRZYYYYJ .

Iwona to ty caly dzien w pracy siedzisz , ale jak mus to mus, pewnie dla przyjemnosci tego nie robisz. Trzymaj sie i nie daj sie, kurka silna baabka jestes i zaradna .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:01   #2085
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez NailsByEm Pokaż wiadomość
A więc
Mam na imie Malina, mam 25 lat mieszkam koło Kościerzyny ( jak komuś łatwiej 50 km od Gdańska na południe;p - Z Gdańska pochodze)
Mój synek ma prawie 4 lata - jest nieznośny ,ale w sumie tak pozytywnie... jest niejadkiem i walcze z apetytem jak tylko mogę)
Jestem od roku prawie szczęśliwą mężatką...
hm... coby tu dodać...
niewiem chyba narazie straczy

koło Kościerzyny?????A gdzie dokładnie bo ja równiez mieszkam niedaleko Kościerzyny

Auto mamy-super!est zaje....prowadzi sie rewelka,kupilismy Pajero facet super dorzucil do ceny nowiusienkie alusie,normalnie wypas,jutro tylko musimy wywalic 3000zł na AC iOC :/ ale radosc wielka!!!

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:04
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:52   #2086
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika super hehe jak ty ta kolubryna zaparkujesz , fajnie ze sie super prowadzi, automat czy manual?


Moj ma zalatwione ucho , popislam sie z tym basenem. Dzwonilam do lekarza, ale ma full , wiec mnie babka chciala z pielegniarka umowic to jej podziekowala, bo ona to moze sobie nastrugac pinokia i na nim jezdzic. Powiedzialam ze chce skierowanie do laryngologa i we wtorek mam na 4.40 do lekarza po zakichany papierek, nie wyjde jak mi go nie da ,zapre sie i tyle i zadne gowniane tlumaczenie mnie nie przekona, ma dac skierowanie . Rok sie ledwo zaczyna ,a ten juz drugi raz jeczy ze go ucho boli, wczesniej zwalilam to na migdal oka, teraz trzeba znalezc co to ,a przyczyn moze byc kilka.

Jeszcze mnie tz wkurzyl, pala jedna zapyziala .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 13:13   #2087
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee no właśnie oni mówili, że fajnie się jedzie, bo każdy ma swój fotel (nie wiem nigdy nei jechałam intercity) rozkładany, także ich córa (w wieku naszych) po trzech godzinach zasnęła wygodnie w fotelu. Jedynie co to mówili, że potem pilnowałi jak konduktor szedł, żeby się nie darł za bardzo i nie obudził małej.
No plusem jest to, ze nasze dzieci to już całkiem duże przedszkolaki i nie potrzeba im wózka, pieluch, mlek czy czegoś tam jeszcze. Przemyślane bagaże i myślę, że to do zrobienia, taka podróż.
Bieszczady... ooo fajnie My też się wybieramy i mamy nadzieję, że do euro 2012 zrobią tam obiecaną autostradę i pojedziemy, no i przy okazji Zosia będzie już mogła więcej wędrować.
To może szukaj czegoś w rejonie jeziora Solińskiego - zawsze to dodatkowa atrakcja, przynajmniej dla dzieci.

monka no współczuję. Zosi na szczęście przeszło na razie i mam nadzieję, że ucho już nigdy się odzywać nie będzie.

Nails jechałam w tym roku przez Kościerzynę do Władysławowa Omijaliśmy korki na trasie do Trójmiasta.

Śnieżynka włśnie tak się zastanawiam czy bym wytrzymała te 40 dni bez słodyczy

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2010-02-17 o 13:14
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:58   #2088
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka ja to raczej unikam tabletek w diecie. Bralam L-karnityne przed cwiczeniami, ale nie wiem czy one cos zdzialaly. Nie boisz sie lykac tego wszystkiego ???? Szkoda zoladka.
Jak maly ??? Dalej boli go uszko ???????

Edytcia ja wlasnie postanowilam 40 dni bez slodyczy i trzymac sie diety, jak nalezy. Musze w koncu zrzucic te reszte, ktora mi zostala.

Magda ile mialas kg do porodu ??? Masz rozstepy ?????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 17:04   #2089
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

mysmy pospali troche , tz wpadl i mi malego zabral , ja wstalam i ich nie ma , musze dryn do niego zeby uwazal z uchem.

Edycia mozesz mi przypomniec co dawalas malej an to ucho, jak dlugo ja bolalo i co lekarz mowil. Wiem ze to niedawno bylo na dniach w sumie, ale mam dziure . AHHHa i przypomnialo mi sie ja mam dalej te szybkie menu z boku

Sniezynka dalam syrop jest spokoj, mi sie wydaje ze ma je zatkane i go to boli , bo ani goraczki nie ma , ani kataru . Sto pytan do Madzi haha , ja dzis kuzynke pytam czy ma rozstepy, bo ta cpka po 3 ciazach zero rozstepow . Ja nie mam zamiaru lykac kilka tapsow na raz , bo bym mussiala z rana 5 rodzaje tapsow lykac ,wychodze z zalozenia ze sa to suplematy diety i je biore, zeby sie wspomoc, a niechce na nich bazowac sa dodatkiem . Po za jednymi ktore wiadomo, ale jeszcze nie wiem czy je bede miec . To tez nie jst tak ze ja bede je lykac rok, dwa , przerwy w seriach robic az dojde do celu .


Ide po pazdziocha , musze sobie podlubac . Moja mamuska dzis zdawala na prawko, pewnie sierotka oblala i przeklina wszystkich ze wogole na nie poszla hehe.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 17:51   #2090
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka myśmy mieli Klacid taki antybiotyk, a potem zamieniony na sumamed.
Poza tym kupiłam w aptece taki spray do ucha, coś do czyszczenia woskowiny z ucha - Oto mer baby tak się nazywa. I jeszcze przy gorączce podawałam nurofen.

Śnieżynkaaaaa przyślij mi trochętego samozaparcia swojego
Mogę nie jeść mięsa, ziemniaków, makaronu, mogę nie pić jakichkolwiek alkoholi, ale słodycze

Monika zapomniałam - gratuluję nowego nabytku. Pokaż


Zosia właśnie zrobiła sobie "makijaż" swoimi "kosmetykami" - ma całe czerwone policzki, jak przy gorączce.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:25   #2091
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka o jakich tabletkach piszesz, bo nie wiem ???? Mam w domu kilka kg slonecznika, ale poki co nie wolno mi- dieta.

Edytcia ja od slodyczy wole paczki, buleczki, ser zolty, makaron itd... Ale teraz zmuszona jestem odmowic sobie tych rzeczy, bo w koncu chce 5 z przodu na wadze...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:04   #2092
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia a ten sprey do ucha to jak dziala? psikasz i co on wyplywa z woskowina , trza glowe jakos trzymac? czy to jest na zasadzie jak sie psika do nosa i nic sie z tym nie robi. Wlasnie lukam na apteke i maja jakies spreye, ale nie wiem czy brac bez konsultacji z lekarzem kij wie czy to wosk. Dowiem sie we wtorek , zreszta zobacze czy go jutro bedzie bolec, jak nie to nie kupie i poczekam na wizyte a jak tak to smigam do lekarza jutro, moze mnie umowia.

Sniezynka slonecznik, ziarenka jak najbardziej sa wskazane przy diecie, ale oczywiscie w odpowiednich ilosciach, powinnas sobie dziubac codziennie garstke .Zawieraja duzo blonnika , witamin , bialka , tluszcze itd. , wspomagaja przemiane materi co przy diecie jest na tak. Ja jem w hurtowych ilosciach . Chodzi mi o clen.

Jeju nic mi sie niechce, zaczelam czytac 2 czesc zmierzchu po angielsku , tylko ze juz po polsku czytalam i nie lubie czytac tego samego . Musze kupic 3 czesc, a ta jakos przemeczyc dla wprawy chociazby.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 22:11   #2093
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka na diecie na ktorej jestem nie mozna sloneczniku. Pojem, jak skoncze i tak wole dlubac na dworze.
Ile Ty juz w UK mieszkasz ???

Ide do wyrka, bo juz mi sie oczy zamykaja.

Do jutra.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 06:23   #2094
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
koło Kościerzyny?????A gdzie dokładnie bo ja równiez mieszkam niedaleko Kościerzyny

Auto mamy-super!est zaje....prowadzi sie rewelka,kupilismy Pajero facet super dorzucil do ceny nowiusienkie alusie,normalnie wypas,jutro tylko musimy wywalic 3000zł na AC iOC :/ ale radosc wielka!!!
Sikorzyno to takie zadupie między Kaliskami Kościerskimi ,a Gołubiem - środek lasu;p


Pajero wymiata
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 09:22   #2095
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śniezynka też bym chętnie widziała 5 z przodu - oczywiście na wadze

monka ten spray ma za zadanie oczyszczać ucho z woskowiny i jak to lekarz powiedział, że najlepiej tak czyścić uszy dziecku, a nie patyczkami.
Sprayem się psika do ucha, przy czym głowa ma być pochylona na bok, potem trzeba lekko pomasować podstawę ucha i tyle. Jak się wyprostuje głowę to ten płyn wypływa.

A ja wieczorem nie mogłam się znów zalogować, było coś 95tys. wizazanek

Umyłam dziś okna - super u nas pogoda, słońce i temp. na plusie.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 09:40   #2096
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

o Monika fajny wózek - a ja wyjezdzam z megankę ale tez się cieszę

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Magda ile mialas kg do porodu ??? Masz rozstepy ?????
99 kg - fajowo nie i to po mimo pilnowania diety - ale pewnie hormony tarczycy sie odezwały
rozstępy mega - ja niska jestem a brzuch miałam wielki, z Izą był duży a teraz to szkoda gadać

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Po za jednymi ktore wiadomo, ale jeszcze nie wiem czy je bede miec . To tez nie jst tak ze ja bede je lykac rok, dwa , przerwy w seriach robic az dojde do celu .
dałabyś nazwę tych tabletek
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 10:33   #2097
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia o to ja dzis kupie tez sprey, wlasnie kiedys gdzies slyszalam ze patyczki sa nie dobre bo wpychaja wszystko, no ale recznikiem tego nie wyczyscisz jak patyczkiem . Moje okna sa tak brudne i czekam az koles przyjedzie i mi je umyje , a on ma aut zepsute

Magda chodzilo mi o te tapsy http://sterydy.net/sterydy/clenbuterol , nie namawiam , zeby nie bylo . Mi spasily , mam znajomych ktorzy sie w to bawia, sterydy , wspomagacze itd . To jest nielegalny srodek Zato polecam ci ten legalny http://mmo.pl/advanced_search_result...Fc9i4wodTHyVjg , juz nie pamietam ktory mialam czy ten X czy 210 , jest tez wersja dla kobiet, ale nie probowalam, bralam dla facetow. Nie spalam prawie wogole z rana tapsa lykalam i 5 zlotowki, zmeczona nie bylam, prowera masz . No i trzeba cwiczyc i dieta, bez tego nie bierz . Szkoda zasmiecac watrobe

Sniezynka jaka to dieta?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:34   #2098
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka kupiłam kiedyś te tabsy dla mojej kumpeli (na allegro) i na nią to nie podziałało wcale. A tak dla porónania ceny na allegro o 100zł niższe niż na tej stronie co podałaś KLIK

magda a co Ty chcesz od meganki i to jeszcze z 2006r.? A jaką wersję macie? Jaki kolor?
My śmigamy volvo v40 z 1999r. i jakoś ani myślę, żeby zmieniać.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 13:41   #2099
NailsByEm
EmKa
 
Avatar NailsByEm
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

mlody mój dał mi dziś w kość...czasem bywa wybietnie złośliwy...
a ja raczej jestem słaba psychicznie...
siedze i rycze... chciałam posprzątać..... jeden pokój zają mi 2,5 godziny... za wiele nie zrobiłam, bo większośc to była alka z nim....

idę spać.... tak się żale z braku laku wiem.....
ale może mi ulży...
wiem ,że wiele z was ma po kilkoro dzieci....
ale ja się chyba nam atke nie nadaje....
jestem zbyt sfrustrowana....
NailsByEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 15:18   #2100
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nails no co Ty, Twoj maly potrafi doprowadzic Cie do lez ??? Twoj TZet pomaga Ci przy nim ???? Wez sobie w ciagu dnia jakas chwilke tylko dla siebie, moze bedzie lepiej....
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.