* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 22:16   #2641
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Oj to był żart

Kolorowych snów, ja właśnie próbuje zasnąć
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 00:48   #2642
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No kurcze ze ja teraz wyczilam ze coś jeszcze napisałeś , to bym cię ululala hehe
Sprawdzalam coś na wizazu to i tu wpadlam
Normalnie padlam z twojego powodu edycji

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: Wczoraj o 22:50 Powód: Monka napisalam pogrubiona czcionka a Edytcia nie, dlatego edycja ;-)) hehehe ze co ?ja nie mogę, ja nigdy tego nie pisze .
Czad ucieklam z sypialni bo tz chrapie przyszłam do chłopaków i co? I kowa Jemal zaciąga jak stary wyjadacz, udzieli się na mnie czy co
Dziś miał lekki katar i chyba mu nos zatyka, dalam mu taki olejek ale chyba wywietrzal. No jutro to sobie posciele w trzecim pokoju w razie Wu hehe


Jaki żart? Hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 06:43   #2643
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Ala sprawdza nas na każdym kroku, ile może sobie pozwolić.
u nas tez tak jest

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Monka kurcze też czasem tak myślę, a propos martwienia się. Jestem matką kwoką i strasznie sie przejmuję wszystkim, każdą chorobą, niepowodzeniem, każdym smuteczkiem Ali. Masakra jakaś.
myślę że większość matek tak ma - choc to prowadzi do nerwicy więc czasem nalezy wrzucić na luz - a to to już wyczyn

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Ale denerwuje mnie jedna u nas, bo mamy stazystke w pracy i normalnie wypomina mi co i ile jadłam i czemu tyle a nie wiecej i... zbiera sie jej
ja mam kolegę w pracy, który mnie rozlicza z jedzenia , już kiedyś mu wyjechałąm, że on je węcej niż ja a ja sie nie wpierdzielam w jego zarło

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
monka nie no na tym basenie to mysmy po pas byli znuzeni, wiec całą klata na powierzchni, a ze ma włos na klacie o przyciagał wzrok nie zeby mi sie to podobało On tlyko mi wytłumaczył kim jest i tyle, a co sobie głupio o mnie pomyślał to jego
dobre

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
czy wasze dzieci mają już szóstki?
wszystkie

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Ubieraja sie Wasze dzieci juz same czy jeszcze pomagacie ???
generalnie Iza sama sie ubiera i rozbiera ale czasem musze jej pomagać bo jej to zajmuje dużo czasu a mnie się wiecznie śpieszy
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:49   #2644
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda i co wybierasz sie do tego dietetyka ,idz nie ma na co czekac. Ja mojego gonie jak sie leni z ubieraniem, wszystko wylanczam , ja sie ubieram i mowie ze wyjde a on zostanie albo w samych kalesonach wyjdzie , jemu wstyd bedzie a nie mi Nie no Raczej nie mamy z tym klopotu, jak sie obija to ja jak zacieta tasma tylko powtarzam - uberaj sie ubieraj sie ubieraj sie ......................... . hehe

Sniezynka zawsze zapominam sie spytac , bierzesz jakies proteiny? ja sobie pokupowalam i pije , ciezko bylo znalezc z mal iloscia kalori i zero % tluszczu i cukru , dluuugo je szukalam. Wczesniej mialam w koktajlu 200 kalori i duzo fatu i cukrow a teraz mam tylko 70 kalori . Pije po treningu na przyrost miesni . Dobrze jest tez mmiec naturalny smak i mozna dodawac do jedzenie. Narazie nie dodaje do jedzenia czekam az mi 5 kg spadnie wtedy doloze do potrawy .

Ze szkoly do mnie dzownili w sprawie reki mlodego, a tak mu wstyd bylo isc z ta szmata. Jutro mu musze jakis fajny sklimacony znalezc, a najlepiej to z pociagiem .

Moj maly dzis zas focha zawalil z ubiorem , zalozylam mu spodnie z dresu , bluze, buty gotowy do wyjscia to sobie jeansy znalazl i pisk i bunt bo on chce jeansy . No ja nie wiem zeby tak chlopac dbali o stroj jeszcze w takim wieku .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:54   #2645
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam kochane
Dzieki Edytci tu jestem-wysłała mi wiadomość na fejsieże wątek sie zreaktywowałno to Monika zaraz włazi ostatnio troche spędzam czasu na wizażu
więc na początek pozdrawaim wszystkich

Duzo by pisać bo przez te kilkanaście miesięcy troche się działo oj działono ale zaczne od tych najważniejszych spraw.
Piszecie o zerówce,ja Darii nie wysyłam rok wcześniej w ogóle nie mam mowymoge sie pochwalic ze Daria pieknie czyta,zna wszystkie literki,troszkę gorzej z pisaniem ale w necie "biega" jak stara wyjadaczkaale nie mam zamiaru posyłac jej rok wczesniej do pierwszej klasymoja koleżanka posłała swojego synka w ubiegłym roku szybciej i co?po miesiącu nie chciało juz mu się chodzici mieli z nim kłopot żeby sie uczył i całkowicie im sie zniechęciłwięc Daria będzie bukowała drugi rok w zerówcei na pewno jej to nie zaszkodzi.Musze też powiedzieć że od kiedy stosujemy Ribomunyl Daria nie zachorowała od marca ubiegłego roku wcaleoczywiście chodzi mi o to że od tego czasu nie dostała atnybiotykumiała tam jakies przeziebienia ale to góra dwa dni trwało,lekka gorączka i po sprawie,no i miala mała infekcje ukladku moczowego ale dało sie to wyleczyc Bactrimem.

Generalnie jest ok,przygotowyjemy się powoli do I komuni naszego synka bedzie 3 maja
Dzieci uczą sie dobrze,czas leci,najstarsza ma juz 13latprzechodzi okres pierwszej miłościa my jak to my,praca,praca i jesszcze raz pracaaktualnie zajmujemy sie budowaniem domów drewnianychinteres dobrze płatny ale duża nerwówka czasem jest
Ja sie zapusciłam ostatniotroszkę mi sie przytyło i mam zero mobilizacji do wzięcia sie za siebieale skoro zginie snieg wsiadamy na rowery z daria i szorujemy do przedszkola a nie wciąz autem i zero ruchu

dobra sie rozkręciłam,doczytam co żescie tam nabazgrały te kilka postów potem napiszę.

Buziaki dla was i maluszków-juz nie takich małych

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2012-02-22 o 09:55
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 13:59   #2646
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Watam was laski!!!Jak milo zobaczyc ze watek nie umarl
U nas jak u nas-Kevin idzie od wrzesnia do szkoly,jak narazie zna caly alfabet ,czyta i pisze ale tylko alfabet,czytac normalnie jeszcze NIE czyta.ZEba jednego dopiero zbubil jedyneczke.Wazy 27 ;,wzrost niewiemale jest wysoki.

David tez strasznie go nasladuje ,wszystko chce robic jak on

Monka jak wejsc na te zdjecia twoje bo ja jak zawsze zakrecona niewiem o co chodzigdzie je szukac

Sniezynka ty wiesz co jak pamietam dobrze jak ostatnio zaszlas w ciaze to tez zanim sie dowiedzialas ze jestes to cwiczylas jak szalona,moze faktycznie cos tam jest i tym razem-i do tego te jedrne cycuchy

Doridde ale z tego co czytam ma identyczny charakter jak moja sSarahPowoddzenie ci zycze bo raczej juz tak zostanie
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 14:16   #2647
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez djamelka Pokaż wiadomość
Watam was laski!!!Jak milo zobaczyc ze watek nie umarl
U nas jak u nas-Kevin idzie od wrzesnia do szkoly,jak narazie zna caly alfabet ,czyta i pisze ale tylko alfabet,czytac normalnie jeszcze NIE czyta.ZEba jednego dopiero zbubil jedyneczke.Wazy 27 ;,wzrost niewiemale jest wysoki.

David tez strasznie go nasladuje ,wszystko chce robic jak on

Monka jak wejsc na te zdjecia twoje bo ja jak zawsze zakrecona niewiem o co chodzigdzie je szukac

Sniezynka ty wiesz co jak pamietam dobrze jak ostatnio zaszlas w ciaze to tez zanim sie dowiedzialas ze jestes to cwiczylas jak szalona,moze faktycznie cos tam jest i tym razem-i do tego te jedrne cycuchy

Doridde ale z tego co czytam ma identyczny charakter jak moja sSarahPowoddzenie ci zycze bo raczej juz tak zostanie
Świetne masz dzieciaki daj wiecej zdjęć. Wiesz co to moja wina bo usunelam fotki z forum a chce je dać do albumu , potem to może zrobię i dać ci znać ok? A co u ciebie pracujesz? 4 dziedzia się szykuje ? Hehe czy już nie. Padlam normalnie z Twojej rady do doridee

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Ej wywlilo mnie z wizazu jak z tele pisalam

Monika super zes sie odezwala . Fajnie ze interesiksie kreci. Jak nie musisz puszczac malej do pierwszej klasy, a nie musisz to niech siedzi , dobrze robisz. Rowery swietna sprawa, a macie bezpieczna droge do skzoly? U nas w sumiechodnik jest ale z ranapelno ludzi i raczej ciezko bylo by mi z mlodym jechac rowerem. Moji w sumi tez nie choruja , ostatnio w podlapali jedno cholerstwo, maly mial antyiotyki, kartalowi sie udalo. Ale zdychali, a tak to nie choruja. Dzis jemalowi katar jakis scieka , nie wiem czy go coslapie czy to od zebow, w sumie wczorja juz cos mu kapalo dzis zaczyna kichac. Okaze sie za kilka dni
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 18:22   #2648
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka nie wiem jaka u was pogoda ale ta u nas w sam raz do rozwinięcia sie wszelkich bakterii i wirusów a co za tym idzie katary,przeziebienia itpniby ciepło ale wietrznie i deszczowo-ja chce juz lato
Daria miała dzis zdjęcia robione w przedszkolu,normalnie sesyja byłamam nadzieje że tym razem był bardziej doświadczony fotograf bo w ubiegłym roku to była jakas porażka.Wklejam fotke Darii z ostatniego balu przebierańców
Dodam że Daria ma 22kg i 120cm wzrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3ecf756a75.jpg (58,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8193caff02.jpg (63,6 KB, 14 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 19:13   #2649
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika w zyciu bym jej nie poznala, chyba przez ten makijaz, swoja droga genialny Mala sama sie malowala? Daj reszte dzieciakow ta swoja zakochana pannice i anielskiego chlopaka tera to on swiety po tej omuni bedzie hehe. Pewnie juz sie doczekac nie moze. Gdzie robicie? duzo ludzi? maly ma jakies sprecyzowane prezenty? Ja nawet nie wiem jakie sa wymiary mojego kartala ale chyba 20 kg nie ma, cos na granicy ? jutro sprawdze i go zmierze.
U nas pogoda taka przejsciowka, wiesz o co chodzi niby to zimno niby nie, w sumie dzis deszcz padal to kisilismy ogora w domu. Moj tz ma angine i dalej zdycha , ale chyba mu sie poprawia.

Amelka twoj to kluseczka 27 wow , jest co poprzytulac, zeby ci sie nie roztyl , taki ma apetyt? Moj nie jadek , ma swoje ulubione potrawy i tak gotuje kilka czasem obiadow a czasem nic. Dzis tz robil zupe sproszkowana z turcji , jego ciotki robily i z kozim serem dodalam mu jajko i sciemnilam ze to zurek zjadl hehe. Dziwna ta zupa , taka totalnie inna za pierwszym razem ja plulam a dzis mi posmakowala zwlaszcza z tym serem. Jemal wszystko wciaga no poprostu wszystko, zawsze z tz-tem po tesco jak wracaja, tz gotuje jakies potrawy i jedza. Potem ja sobie cos gotuje , to mi wyjada, potem obiad dla dzieciakow , potem albo kolacja albo na kolacje tz cos gotuje i jemy wszyscy. Nie je ogromnych ilosci. Z rana sniadanie potem naje sie z tz-tem a potem odemnie ciupke , licze takz eby byla przerwa 2-3 h ..... ehh bzetypisze , kij z tym bo zaraz elaborat napisze hehe

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Edycia w koncu mnie olsnilo ze fotek nie widzialam, no super mala wyrsla, 2 zdjecie najelpsze strasznie slodko na nim wyglada, wyladniala ci ta mala franca . Wy to lubicie gdzies sie szwendac co? zazdroszcze , mi by sie mzoe chcialo a z moimi czubkami odrazu mi sie odechciewa, ostatnio bylismy w zoo to sie super spisali. Kartal chodzil na malpim gaju, z dolu sie nie bal ale jak wszdl na liny to ryczal jak baba, nie ukrywam sama mialam pietra i sie balam. Na wiosne wybieramy sie na wiekszy, dla doroslych iosobno dla dzieci , Pampka na dupe zaloze i moze przejde

Ja to sie zastanawiam jakby te nasze dzieciaki sie zachowaly jakbysmy sie spotkaly hehehe Ja to biore odrazu torbe papierowa,- co zlego przez mojego , to nie ja hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:09   #2650
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka Zosia sama sie ubiera. Nie umie wiazac sznurowek ale nawet nie ma takich butow wiec nic dziwnego.

monka kupiłas cos na te reke Kartala?
My się szwendamy po okolicznych i nie tylko górkach. Generalnie trasy, które w jedną stronę można przejść do ok. 2 godzin. My zawsze lubiliśmy to i mała chcemy troche zarazić. Póki co się jej podoba - zbiera "odznaki" - wiecie te przypinki ze schronisk, no i oczywiście pieczątki

monka jakbyśmy sie spotkały to myślę,ze dzieci by się dogadały po jakiejś chwili. Zosia na pewno na dzień dobry by obserwowała - zresztą tak jak ja Jestem pewna ze byłoby wesoło

Jest i Monika i djamelka - czesc dziewczyny


zancia widzę cię co tam u Ciebie?

Edytowane przez edytcia
Czas edycji: 2012-02-22 o 20:20
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:41   #2651
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Na orbiterku bujalam chwila przerwy i wskakuje na rowerek oby mi ten zapal nie minal

Edycia ty najpierw obserujesz???? zastanawiam sie czy w okularach czy bez hehe odrazu mi sie koles na basenie przypomina hehehe. Mialam zamiar kupic jutro, ale wlasnie mialam tutaj o tym pisac.

Dzwonili dzis do mnie ze szpital , jest 1 h drogi od nas.Mamy jutro przyjechac na 11.45 i maja mu zdjecie zrobic i moj tz mowi ze nie jedziemy bo mlodemu nic nie jest , ze go reka nie boli, Kartal sam potwierdza, wrocil ze szkoly , reka mi miedzy oczmia macha i drze sie ze juz go nie boli. Telefon byl akurat jak oni ze szkoly wracali. Ja potwierdzilam ze bedziemy i teraz nie wiem co robic Ja chce jechac tz nie. Mlody mowi ze nie boli , co robic???????????? jak myslicie?

No co ty Zancia tutaj byla nie do wiary nie do wiary, normalnie czzary mary, jakas telepatia czy cu

Sniezynka cos sie obija

Ja po 16 poszlam na drzemke wiec wyspana jestem
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 20:47   #2652
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej Dziewczyny!

uuuuuu ale milo Was poczytac

Dostalam na maila powiadomienie, ze kos napisal w naszym watku, wchodze i oczom nie wierze, tyle stron nasmarowanych! Az wszystkie wspomnienia odzyly.
hmmm od czego zaczac?
Rodzinka sie nie powiekszyla Oskar chodzi juz do pierwszej klasy od wrzesnia, zna alfabet, pisze i rozpoznaje krotkie wyrazy, tak samo jak pisala Monka u Kartala i Oskara ten sam system, no i nasze dzieci ucza sie juz w szkole drugi rok

Ja pracuje, Tz tez, aktualnie mamy moja mame u nas, wiec mamy wesolo.

Edytowane przez zancia03
Czas edycji: 2012-02-22 o 20:50 Powód: literowka
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:13   #2653
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia siema. Super ze jesteś. Jak małemu podoba się w szkole? Lubi się uczyć, czytać. Ja z moim codziennie czytam te książki które dostaje. Czasem mu się niechce i muszę go gonić. Uczysz go dodatkowo czegoś? A długo już pracujesz? Hehe na ile mama zostaje? Na zawsze? Hehe a gdzie fotka? Sorry fotki
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:14   #2654
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka a no tak już mam, że sie nie wyrywam tylko obserwuje
Moim zdaniem jedźcie, bo znając życie o 12tej zacznie go boleć ręka albo jak wróci ze szkoły, a wtedy to już będzie poźno na jazde i od nowa bedziesz zalatwiać termin - to tylko zdjęcie, a lepiej dmuchac na zimne,

Doridee zapomniałam sobie, ze wytypowałaś mnie na tą co bedzie juz miała drugie dziecko nie wyrzekam sie, ale zanim co to jeszcze poczekam na chwile - chyba ze sie przytrafi.

zancia fajnie ze jestes


Spac mi sie chce a jeszcze musze głowe umyć. Miłego wieczoru.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:24   #2655
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka mam wraca 4 marca, chcialabym ja miec tu na zawsze, ale nie chce sie dac namowic
Mlody czasem ma takie dni ze nie chce czytac, bo tez mamy te ksiazki ze szkoly, ale jak nie czytamy to uczymy suie "spelingu" bo o zgrozo co tydzien maja test z nowych wyrazow. Nie wiem jak twoj maly ale moj lepiej gada po angielsku jak po polsku, my w domu naormalnie uzywamy polskiego jezyka ale odrabiajac lekcje nie da sie inaczej jak po angielsku. Kartal tez ma prace domowa, prawda?
Ja pracuje od czerwca zeszlego roku, podoba mi sie bo nie jest to praca na full time tylko mam kontrakt casual, wiec jest ok firma to Cath Kidston, moze znasz?

Edytcia a ty w urzedzie miasta pracujesz czy ja sie myle? Fajnie ze masz tak super rozwinieta core z moim Oskarm to nie da sie tak na powaznie pogadac, on to taki maly zmyslak jest
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:33   #2656
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia no ja to samo mowie kurde a moj tz niechce , co za tepa sztuka

Zancia to to http://www.cathkidston.co.uk/c-1107-new-collection.aspx, nie znam ale potem bede opczajac . Moj dostaje zadania do domu ale raz w tyg a u was ile? A co ze spelingu robicie? ze szkoly czy sama w domu? jakas ksiazka? Ja mam pare ksiazek kupionych z tesco i jakis ksiazkowych i czasem z nim robie sama, cos ma napisac, zgadnac gdzie jaka ma byc literka bo brakuje w wyrazie, jakies proste zadania matematyczne. Liczymy do 100 , kupilam mu ten plakat od 1 do 100 i cwiczy, od tylu czasem mu sie myli a ja boki zrywam . A jak twoj angielski? ja teraz mam FCE , chuj wie czy zdam hehe sproboje , dobrze ze tylko 100 f kosztuje . Moj w domu mowi po pl wiec w sumie nie wiem jak angielski, napewno bardzo dobrze w koncu przesiaka nim . Ale wymowa cacy jest ma problem z wymowieniem th hehehe jezor wystawia i proboje i mnie ploje , a i nie mowie RRRRRRR.

Mowia wasze dzieciaki rrrrrrrrrrrrrrrrr ? moj mowi l .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 21:44   #2657
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

tak dobry link wkleilas
prace domowa ma raz na tydzien zadana, speling robi praktycznie kazdego dnia a test ma raz na tydzien. Te wyrazy daja nam w szkole i co tydzien sprawdzaja ilu sie nauczyl. moj nie mowi rrrr mowi takie dziwne llll ciezko mu wypowiedziec tez wyraz po pl ktory zawiara"prz"on wymawia np trzemek zamiast przemek.
Moj ang jest okej ale oczywiscie moglby byc lepszy.
Powodzenia na egazminie, zdasz na pewno!

ok spadam spac bo jutro rano do pracy

Trzymajcie sie dziewczyny!


Ps Oskar jeszcze ma wszystkie mleczaki w zeszly piatek bylismy na kontolnej wizycie u dentysty i doztal mlody pochwale ze ma ladne i zdrowe zabki i oby tak dalej
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:17   #2658
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas juz tych kser nie daja , kiedys dostawal, ostatnio dali mu jakas kopie key words bo z czyms tam mial problem i zapominal. Narazie cisza. Moj tez tak r mowi , takie dziwne Na pewno to wiesz poszlo w las i nie wiadomo czy wroci hehe ja raczej licze na fart. Ja ci powiem ze oj tz zawozi i przywozi malego wiec ja nawet nie mam kontkatu z nauczycielkami, ostatnio bylozebranie, przyszlam spytalam sie jak mlody czywszystko oky powiedziala ze super i poszlam . Pytalam sie jeszcze czy nie halasuje za bardzo i nie broji powiedziala ze w granicach rozsadku jak to dzieci i ze bardzo za nim teskni jak to nie ma w szkole , jest pomocny , mily hehe w domu na odwrot . Takze zadowolona wyszlam.

DOBRANOC ja tez ide sie kapac i cos poczytam ehh , czlowiek cale zycie glupi i musi sie uczyc .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 22:20   #2659
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale się rozkręcacie babeczki...aż miło poczytać!!!!!
Ja właśnie zaraz umieram więc spadać spać. Wkleiłam ze trzy zdjęcia Marii, jest skubana wdzięcznym obiektem do fotografowania... tylko żal, że ja wcale czasu na nic nie mam
Jedno z nich jest w toczku- bo oczywiście załapała bakcyla jeździectwa - ma swojego ulubionego konia, na którym czuje się tak dobrze, że najchętniej by wcale nie schodziła
No to pa!
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 08:23   #2660
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona Ty kobieto mieszkasz gdzieś blisko Lublina - może kiedyś byśmy się umówiły z naszymi dziewczynami

Iza zaczeła wymawiac r jak mieła blisko 3 lata - generalnie bardzo łądnie mówi wyraźnie no chyba ze sie na mnie wydziera
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 09:06   #2661
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona no w zyciu bym jej nie poznala hehe jakby mnie ktos zapytal co to za dziewczyna to bym sie zaciela hehe Strsznie wyrosla, ladna dziewczynka no pieknie bylyscie ubrane nad ta woda zwlaszcza ty hehe kolorowa mamusia Gdzie to bylo?

Magda ciekawe kiedy moj zacznie mowic rrrr. Moj po pl tez plynnie mowi czasem mu sie pomyli cos , ona on , ale poprawiam go, czasem mu sie przytrafi jakis wyraz przekreci tz zla koncowke doda. Generalnie problemow nie ma.

Zancia ja to sobie nie wyobrazam zeby ansze dzieci mowili po polsku , nie rozumiem rodzicow ktorzy tego nie pilnuja nie pielegnuja Tylko krzywde tym dziecku robia. Nie bylo u nas jakiegos buntu ze maly niechcial po pl rozmawia. Moja kolezanka kiedys do swojej malej mowila po angielsku bo bala sie ze nie da rady czy cos i potem jej mala po polsku nie chciala mowic. Do mnie jak maly mowi to ma odpowiadac w pl , angielki ma poza domem i jakos nie mialam nigdy spiecia ze bedzie mial z nim problem. OO czasami jest ze wkreci jakies slowko po angielsku ale mi sie tez czasem to przytrafia.

Mlody mi dzis jeczy ze niechce jechac zdjecia robic bo go rekwa wogole nie boli i mi ja kreci i wywija . Wyslalam go do szkoly, jak beda dzwonic ze szpitala to tam telefon tz-towi niech on mowi poczekamy co powiedza , czy mus i musimy przyjechac czy powiedza to okey jak nie boli. Jak nie boli to znaczy ze nic nie ma , co nie? Metlik od rana mam

Doridee jak tam film?

Ja sobie chyba logina zmienie , takze sie ne zdziwcie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:46   #2662
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Helloł, Monika, Djamelka, Żancia witajcie po przerwie
Fajnie, że jesteście

Żanciu pokaż Oskara, on zawsze taki czarnooki przystojniak, ciekawa jestem czy się zmienił Co robisz w tej firmie? Pracujesz przy produkcji, sprzedaży, administracji??
Piszecie o tych pracach domowych, u nas w przedszkolu jest zakaz jakichkolwiek książek i nauki pisania czy czytania. Jest to zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego. Wiele przedszkoli się do tego nie stosuje i idą starym trybem. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Ala literki zna, nie umie ich łączyć w wyrazy. Potrafi liczyć do stu, dodawać i odejmować w pamięci.
No i też nie mówi "r" Martwi mnie to już trochę, bo to już chyba czas? Wyszukałam ostatnio w necie ćwiczenia, chyba wydrukuję i będziemy ćwiczyć język

Iwona Marysia super, też bym jej nie poznała, w życiu. Nasze dziewczyny mają wiele wspólnego, Ala też koniara Też ma swojego ukochanego konia, czasem nawet płacze za nim.. Zbiera teraz figurki Schleicha, oczywiście same konie

Edycia Zosia wyrosła, ale się nie zmieniła nic a nic. Wiesz z kim mi sie ona kojarzy? Z Heidi dziewczynką z gór. Zawsze jak na nią patrze to mam takie skojarzenia A Ty pracujesz w Badurze, tak? W każdym razie kojarzę, że to jakiś producent butów.

Śnieżynka to daj nam dobry przykład i pokaż się pierwsza

Monka no i jak ręka Kartala? Ja to nie wiem czy można tak sobie login zmieniać.. Chyba będziesz musiała na nowo się rejestrować?
Film mocny, nawet bardzo. Kto zna filmy Smarzowskiego wie jaki on ma kaliber.. Generalnie polecam, ale nie dla odprężenia. Inny film który wgniótł mnie w fotel to "Pogorzelisko", bardzo dobre kino (według mnie).

Robiłam ostatnio badania Ali (krew, mocz), byłam dziś na konsultacji i wsio ok, ma tylko jeść więcej mięsa, ale generalnie nie ma do czego sie przyczepić, ufff.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 13:40   #2663
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

czesc laski. przypadkiem zobaczyłam ,ze coś sie ruszyło.
Doridee- byłam na Róży odrazu po premierze , i wyszłam ze ściśnietymi szczękami . bardziej mi się podobał niż " W ciemnosci".

Zdjecie Niny z balu karnawałowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0490.jpg (56,3 KB, 11 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 13:58   #2664
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula witaj Ale rośnie Ci blond piękność
Na mnie "Róża" też zrobiła większe wrażenie niż "W ciemności".
A z filmów odprężających bardzo podobały mi się"Listy do M.", według mnie jeden z lepszych polskich filmów w swoim gatunku, czyli komedii romantycznych
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:19   #2665
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka, ta kolorowa to moja przyjaciółka, ja na zdjęcia się nie nadaję...., psuje wszystkie

Madzia oczywiście możemy się gdzieś spotkać- jak tylko będę miałą choć trochę czasu wolnego,
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 15:36   #2666
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Czesc dziewczynki Wczoraj bylam caly dzien w pracy, wieczorem cwiczylam i padlam jak kawka, ale juz jestem i nadrabiam...

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
No kurcze ze ja teraz wyczilam ze coś jeszcze napisałeś , to bym cię ululala hehe
Sprawdzalam coś na wizazu to i tu wpadlam
Normalnie padlam z twojego powodu edycji
Monka ja sobie tak dla jaj napisalam ten powod edycji, tez tego nigdy nie robie


Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Sniezynka zawsze zapominam sie spytac , bierzesz jakies proteiny? ja sobie pokupowalam i pije , ciezko bylo znalezc z mal iloscia kalori i zero % tluszczu i cukru , dluuugo je szukalam. Wczesniej mialam w koktajlu 200 kalori i duzo fatu i cukrow a teraz mam tylko 70 kalori . Pije po treningu na przyrost miesni . Dobrze jest tez mmiec naturalny smak i mozna dodawac do jedzenie. Narazie nie dodaje do jedzenia czekam az mi 5 kg spadnie wtedy doloze do potrawy .


Moj maly dzis zas focha zawalil z ubiorem , zalozylam mu spodnie z dresu , bluze, buty gotowy do wyjscia to sobie jeansy znalazl i pisk i bunt bo on chce jeansy . No ja nie wiem zeby tak chlopac dbali o stroj jeszcze w takim wieku .
Nie biore zadnych protein Na pol godziny przed treningiem lykam l-karnityne, ale czy pomaga to w czyms sama nie wiem, ale chce wierzyc ze jednak cos tam daje

Ty sie ciesz, ze maly zwraca uwage na wyglad, moja Olivia czasami jak sie odwali, to pozal sie Boze Ona to w ogole gustu nie ma

Cytat:
Napisane przez djamelka Pokaż wiadomość
Sniezynka ty wiesz co jak pamietam dobrze jak ostatnio zaszlas w ciaze to tez zanim sie dowiedzialas ze jestes to cwiczylas jak szalona,moze faktycznie cos tam jest i tym razem-i do tego te jedrne cycuchy

Doridde ale z tego co czytam ma identyczny charakter jak moja sSarahPowoddzenie ci zycze bo raczej juz tak zostanie
Hej Djamelko

Ty wez juz przestan mi krakac ! Cycuszki zmalaly i znowu wisza takze w ciazy nie jestem i basta

Zaraz lookne na fotki

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Sniezynka cos sie obija
Teee, wypraszam sobie Ciezko wczoraj pracowalam, ale ciesze sie ze za mna tesknilas

Cytat:
Napisane przez zancia03 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

uuuuuu ale milo Was poczytac
Hey Zancia Fajnie znowu Cie widziec. Czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Zancia ja to sobie nie wyobrazam zeby ansze dzieci mowili po polsku , nie rozumiem rodzicow ktorzy tego nie pilnuja nie pielegnuja Tylko krzywde tym dziecku robia. Nie bylo u nas jakiegos buntu ze maly niechcial po pl rozmawia. Moja kolezanka kiedys do swojej malej mowila po angielsku bo bala sie ze nie da rady czy cos i potem jej mala po polsku nie chciala mowic. Do mnie jak maly mowi to ma odpowiadac w pl , angielki ma poza domem i jakos nie mialam nigdy spiecia ze bedzie mial z nim problem. OO czasami jest ze wkreci jakies slowko po angielsku ale mi sie tez czasem to przytrafia.

Ja sobie chyba logina zmienie , takze sie ne zdziwcie
Monka ja rozmawiam z dziewczynami i po polsku i po niemiecku, z przewaga na polski i powiem Ci, ze obie potrafia rozmawiac w jezyku polskim, ale Sarah odpowiada mi 90 % po niemiecku, ona cos nie chce po polsku mowic Olivia czesciej po polsku cos powie, ale baaardzo kaleczy, oj bardzo

Ja tez mam ochote na mala zmiane Musze pomyslec nad nowym nickiem.

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
czesc laski. przypadkiem zobaczyłam ,ze coś sie ruszyło.
Doridee- byłam na Róży odrazu po premierze , i wyszłam ze ściśnietymi szczękami . bardziej mi się podobał niż " W ciemnosci".

Zdjecie Niny z balu karnawałowego.
Hey Gosiula Milo Cie widziec.

Nina- sliczna blondyna, bardzo do Ciebie podobna. Co tam nowego w wielkim swiecie ??

Monka wcale nie glupi Twoj plan, tak sie kiedys spotkac Ja bym bardzo chciala

Ide oblookac galerie Wasze.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:54   #2667
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
No i też nie mówi "r" Martwi mnie to już trochę, bo to już chyba czas? Wyszukałam ostatnio w necie ćwiczenia, chyba wydrukuję i będziemy ćwiczyć język

Monka no i jak ręka Kartala? Ja to nie wiem czy można tak sobie login zmieniać.. Chyba będziesz musiała na nowo się rejestrować?
Film mocny, nawet bardzo. Kto zna filmy Smarzowskiego wie jaki on ma kaliber.. Generalnie polecam, ale nie dla odprężenia. Inny film który wgniótł mnie w fotel to "Pogorzelisko", bardzo dobre kino (według mnie).

Robiłam ostatnio badania Ali (krew, mocz), byłam dziś na konsultacji i wsio ok, ma tylko jeść więcej mięsa, ale generalnie nie ma do czego sie przyczepić, ufff.
Mi sie wydaje ze juz powinni mowic R, podaj linka do cwiczen jak mozesz . Reka spoko jakby nic sie nie stalo, nie pojechalismy , jak cos to beda dzwonic jutro Zrobie jak mowilam, dam tz-ta do tele . Lubie takie filmi ktore wgniataja w fotel, kurcze na kino pecetowiec cos narobili i teraz nie mam jak ogladac . Dobrze ze AAluska zdrowa, czemu miesa? chodzi o zelazo, hemoglobine? Mi jak nie przyjeli krwi jako dawca to dalami ulotke bo mialam za malo zelaza . Fakt zmeczona wtedy chodizlam . Napisze ci liste z ulotki co najpiej jesc:
- mieso wlasnie, jajka , platki sniadaniowe , rosliny straczkowe , fasole,cieciezyce, soczewice ( jak chcesz moge podac ci kilka przepisow , sprawdzone dobre) , orzechy, brazowy ryz, tofu , chleb ciemny, brokuly, szpinak i suszone owoce zwlaszcza morele, rodzynki , suszone sliwki i tu moja rada pokupuj je i niech leza caly czas na stole, moji tak wcinaja . Plus witamina C. Pewnie to juz wiesz .
- mieso to wiesz
Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
czesc laski. przypadkiem zobaczyłam ,ze coś sie ruszyło.
wow no przeurocza

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Na mnie "Róża" też zrobiła większe wrażenie niż "W ciemności".
A z filmów odprężających bardzo podobały mi się"Listy do M.", według mnie jeden z lepszych polskich filmów w swoim gatunku, czyli komedii romantycznych
Nie ogldalam ani jednego, kurcze a chcialabym


Cytat:
Napisane przez Iwona6 Pokaż wiadomość
Monka, ta kolorowa to moja przyjaciółka, ja na zdjęcia się nie nadaję...., psuje wszystkie

Madzia oczywiście możemy się gdzieś spotkać- jak tylko będę miałą choć trochę czasu wolnego,
hahaha to sie popisalam myslalam ze to ty , jak bum cyk cyk
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 18:55   #2668
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki Wczoraj bylam caly dzien w pracy, wieczorem cwiczylam i padlam jak kawka, ale juz jestem i nadrabiam...


Nie biore zadnych protein Na pol godziny przed treningiem lykam l-karnityne, ale czy pomaga to w czyms sama nie wiem, ale chce wierzyc ze jednak cos tam daje

Ty sie ciesz, ze maly zwraca uwage na wyglad, moja Olivia czasami jak sie odwali, to pozal sie Boze Ona to w ogole gustu nie ma

Teee, wypraszam sobie Ciezko wczoraj pracowalam, ale ciesze sie ze za mna tesknilas


Hey Zancia Fajnie znowu Cie widziec. Czekamy na fotki



Monka ja rozmawiam z dziewczynami i po polsku i po niemiecku, z przewaga na polski i powiem Ci, ze obie potrafia rozmawiac w jezyku polskim, ale Sarah odpowiada mi 90 % po niemiecku, ona cos nie chce po polsku mowic Olivia czesciej po polsku cos powie, ale baaardzo kaleczy, oj bardzo

Ja tez mam ochote na mala zmiane Musze pomyslec nad nowym nickiem.


Monka wcale nie glupi Twoj plan, tak sie kiedys spotkac Ja bym bardzo chciala

Ide oblookac galerie Wasze.

Ja za to wczoraj sie lenilam , chyba w sumie juz nie pamietam

Tez biore l carityne , ale taka skoncentrowana 1500 mg ma chyba potem zlukam i 3/4 kielona wypijam z rana.

WYobraz sobie ze ja dzis kupowalam malemu jego ulubione skarpetki i w sklepie przy kasie musialam mu je zmieniac taki schizol hehehe

Pilnuj Sary zeby mowila po polsku bo moze jej sie przydac, kaleczeniem jezyka sie nie przejmuj nauczy sie.

Ide smroda polozyc bo mnie gdzie sciagnie i upierdliwy jest .

Z tym spotkaniem to ja sobie nie wyobrazam , gdzie??????????????? nie realne

Wymyslilas juz jakis nick? hehehe nazwij sie l carnitynka hehe a ja sie nazwe proteinka a jak za dziecinnie to ty bedziesz L carnita a ja bede Proteiniara hehehe

Sniezynka a kiedy ty sie wazysz? hehe ja to z rana zwazylam sie, potem poszlam do wujka czeska , pogadali my se i tak dla jaj weszlam na wage znowu, a tam pol kilo mniej , ale sie usmialam jaka ja glupia hehe

Doridee tak, trzeba od nowa sie rejestrowac, kiedys sprawdzalam

Edycia co dzis jadlas? przyznaj sie kolezanka z pracy cos ci dzis gadala.

Co za buce, che wyslac widomosc a mi pisze ze wiadomosc jest przeladowana grafika . To przez twojego posta Sniezynka
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:02   #2669
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

zancia fajne rzeczy w tej twojej pracy - to znaczy na stronie internetowej - lubie takie cosie. Właśnie pokaż Oskara.
Pracuje tam gdzie Doridee pisze

monka i jak z tą ręką Kartal? Zosia mówi rrrr, w przeciwieństwie do mnie

Iwona Marysia śliczna dziewczynka

Doridee fajnie ze film sie podobał - ja nie pamietam kiedy w kinie bylam A z reszta gdybym szła to na pewno nie na takie kino, ale zdecydowanie na cos rozluźniającego i odmóżdżającego, jakoś za dużo stresów na codzień, zeby jeszcze dramaty czy inne horrory sobie fundować.
Ale za to planujemy na pierwszy weekend marca wypad ze znajomymi do Zakopanego. Ale bedzie to dość specyficzny wypad - wspomnienie dawnych lat i oczywiści i my i oni bez dzieci mamy zamiar sie dobrze bawić i trochę "zeszmacić"
No widzisz z tą Heidi - to coś w tym jest. Wygląda jak wygląda, lubi góry... więc by pasowało

gosiula witaj Ninka śliczna jak dawniej, wyrosła. A syn to już w ogóle pewnie twój bodyguard.
Co tam u Ciebie? Masz jeszcze aparat na zębach, są efekty? Bo za mną ostatnio chodzi ten temat.

Też bym się chetnie z Wami spotkała

A tak w ogóle to to forum stało się od tamtych czasów dość publiczne i też chętnie bym zmieniła nick, albo zrobiła opcję wątków prywatnych, albo sie przeniosła na jakieś prywatniejsze miejsce.

A mam pytanko - szukam w tej chwili jakiegoś ubezpieczenia dodatkowego dla nas jakieś rodzinne, albo na życie, NNW albo od wypadków komunikacyjnych, bo w sumie teraz większość to takie?
Jeśli macie jakieś sprawdzone i możecie polecić, to dajcie mi znać proszę.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:10   #2670
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
zancia fajne rzeczy w tej twojej pracy - to znaczy na stronie internetowej - lubie takie cosie. Właśnie pokaż Oskara.
Pracuje tam gdzie Doridee pisze

monka i jak z tą ręką Kartal? Zosia mówi rrrr, w przeciwieństwie do mnie

Iwona Marysia śliczna dziewczynka

Doridee fajnie ze film sie podobał - ja nie pamietam kiedy w kinie bylam A z reszta gdybym szła to na pewno nie na takie kino, ale zdecydowanie na cos rozluźniającego i odmóżdżającego, jakoś za dużo stresów na codzień, zeby jeszcze dramaty czy inne horrory sobie fundować.
Ale za to planujemy na pierwszy weekend marca wypad ze znajomymi do Zakopanego. Ale bedzie to dość specyficzny wypad - wspomnienie dawnych lat i oczywiści i my i oni bez dzieci mamy zamiar sie dobrze bawić i trochę "zeszmacić"
No widzisz z tą Heidi - to coś w tym jest. Wygląda jak wygląda, lubi góry... więc by pasowało

gosiula witaj Ninka śliczna jak dawniej, wyrosła. A syn to już w ogóle pewnie twój bodyguard.
Co tam u Ciebie? Masz jeszcze aparat na zębach, są efekty? Bo za mną ostatnio chodzi ten temat.

Też bym się chetnie z Wami spotkała

A tak w ogóle to to forum stało się od tamtych czasów dość publiczne i też chętnie bym zmieniła nick, albo zrobiła opcję wątków prywatnych, albo sie przeniosła na jakieś prywatniejsze miejsce.

A mam pytanko - szukam w tej chwili jakiegoś ubezpieczenia dodatkowego dla nas jakieś rodzinne, albo na życie, NNW albo od wypadków komunikacyjnych, bo w sumie teraz większość to takie?
Jeśli macie jakieś sprawdzone i możecie polecić, to dajcie mi znać proszę.

Osz ty zla kobieto , dawaj no tu dupsko , zara je spiore hehe , a tak seiro to zazdroszcze, a z kim mala goralka zostaje? Z dziadkami? A gdzie dokladnie jedziecie, ja uwielbiam gory nie wiem czemu, ale az mi sie dusza cieszy jak je widze jak tam jeste, za to morza nie lubie . Nie robilismy zdjecia foty, nie boli go , moj tz w glowie sie stuka i mowi ze nie bedzie wymyslal, ja z rana tez juz zwatpilam jak mi kartal mowil ze go nie boli , wiec nie pojechalismy, oj wyrodni my . Jakby go bolala to odrazu bez dyskusji bym jechala, zeby nie bylo . W sprawie ubezpieczenia nie pomoge, w sprawie spotkania wydaje mi sie to nierealne , aletez bym chciala sprawie priva jestem na tak , bede mogla bluznic bez cenzury , zartuje
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.