Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-09, 17:02   #1651
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o smackersy to taka moja mała mania

Nie wiem, czy używałaś kremu z tej samej serii. Działają podobnie Nawilża nieźle, tylko konsystencja lżejsza, delikatniejsza, cera się nie świeci, u mnie szybko się wchłania (ale ja mam cerę z tendencją do przesuszania, ale kupiłam ten fluid, by mieć coś lekkiego w zapasie na b. upalne dni). Zapach bez zmian b. ładny Nie używam go często, bo na codzień byłby dla mnie zbyt słaby, ale podoba mi się, podobnie jak krem.
Kremu czasami używam od rodzicielki. I chyba nie będę żałować że go nie zamówiłam.

Przeoczyłaś pytanie o oliwki.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 17:14   #1652
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Kremu czasami używam od rodzicielki. I chyba nie będę żałować że go nie zamówiłam.

Przeoczyłaś pytanie o oliwki.
Oj, przepraszam
To pudełeczko z napisem Green Olive to nawilżające masło do ciała Marks&Spencer, pachnie tak "zielono", trochę trawiasto, nie wiem, czy to oliwki Nawilża bardzo dobrze, ale wolę wersję mango, ze względu na zapach
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:14   #1653
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snowqueen ładna kolekcja

Ja postanowiłam teraz dążyć w pielęgnacji i kolorówce do minimalizmu, ale już czuję, że z kosmetykiami do mycia łatwo nie będzie, bo odkąd mam prysznic nie umiem się powstrzymać od kupowania żeli pod prysznic Obecnie mam ich 6
To moja nowa mania
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:19   #1654
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Snowqueen ładna kolekcja

Ja postanowiłam teraz dążyć w pielęgnacji i kolorówce do minimalizmu, ale już czuję, że z kosmetykiami do mycia łatwo nie będzie, bo odkąd mam prysznic nie umiem się powstrzymać od kupowania żeli pod prysznic Obecnie mam ich 6
To moja nowa mania
Hehe mam takie samo postanowienie
Ja mam wannę, ale też kupuję sporo żeli Dla mnie nie ma różnicy wanna czy prysznic
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:37   #1655
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hehe mam takie samo postanowienie
Ja mam wannę, ale też kupuję sporo żeli Dla mnie nie ma różnicy wanna czy prysznic
dla mnie tez nei ma różnicy - przeciez wanna nie przeszkadza w stosowaniu żeli pod prysznic Poza tym czym sie myć w wannie?? MYDŁEM?? Nigdy, choć... gdy byłam dzieckiem to używałam mydła, potem pojawiły się pierwsze żele pod prysznic (pamietam Fa Kiwi ) i od tamtej pory uzywam tylko żeli..


No ale do rzeczy: snowqueen - kolekcja super, te smackersy - który jest taki naj naj naj (najlepsiejszy ) ?? . zaraz przegladnę dokładnie fotki. Pytań nie wykluczam


EDYCJA: mam już pytania

^ zadowolona jesteś z żelu pod oczy Eva Natura?? U Ciebie też się dobrze spisuje?

^ czy szampon i odżywka Herbal Essences nie powodują że włosy są sianowate i szorstkie?? Jesteś zadowolona?

^ co to za kosmetyki z Oriflame z serii Spa?? Fajne sa?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:46   #1656
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
dla mnie tez nei ma różnicy - przeciez wanna nie przeszkadza w stosowaniu żeli pod prysznic Poza tym czym sie myć w wannie?? MYDŁEM?? Nigdy, choć... gdy byłam dzieckiem to używałam mydła, potem pojawiły się pierwsze żele pod prysznic (pamietam Fa Kiwi ) i od tamtej pory uzywam tylko żeli..


No ale do rzeczy: snowqueen - kolekcja super, te smackersy - który jest taki naj naj naj (najlepsiejszy ) ?? . zaraz przegladnę dokładnie fotki. Pytań nie wykluczam
Mydłem moim zdaniem można umyć tylko ręce Do niczego innego się nie nadaje

A smackersy... ciężko mi znaleźć ulubionego. Ostatnio używam właściwie tylko Fresh Strawberry i Whipped Cream z serii Ice Creamies - ślicznie pachną, błyszczą i są słodkie w smaku , bardzo lubię Strawberry Banana (ale ten zwykłe, z serii Starburst jest mniej intensywny) i Strawberry Cheesecake (prawie same Strawberry.. no taka pora roku, jesienią pewnie przerzucę się na Candy Apple i Vanilla Cupcake ) Z tych najzwyklejszych fantastyczne jest też Kiwi.

Jeśli chodzi o smak, nic nie przebije Smackersa Lip Frosting Whipped Cream Pachnie bosko, smakuje słodko i pysznie, usta lśnią po nim baaardzo ładnie, i jest taki mięciutki i lekki, w ogóle się nie klei

Mogę też polecić Skittlesa Lime i Starburst Jelly Beans, zwłaszcza Orange, ale te dostała koleżanka

Edycja: odpowiadam na pytania

Z żelu pod oczy jestem bardzo zadowolona. Prawdę mówiąc natknęłam się na niego w Tesco i kupiłam go, bo utkwiło mi w pamięci, jak go zachwalałaś Działa, używam go rano i wieczorem od tygodnia póki co, ale widzę różnicę - cienie są mniejsze, skóra pod oczami gładsza, nawilżona.. Oczy po prostu wyglądają inaczej.

Szampon odradzam! Napisałam mu już zresztą stosowną recenzję na KWC... Jest do niczego, włos są przesuszone i wstrętne po nim. To, co zostało, jakoś zużywam, dzisiaj wyczyściłam nim białe japonki A odżywka w sumie nic nie robi tylko pachnie. Jak masz włosy z tendencją do przesuszania to nie radzę kupować, strata pieniędzy.


Z Oriflame to seria Swedish Spa. To w tubce to żel wyszczuplający - wyszczuplać to nie wyszczupla, ale ładnie napina skórę, wygładza, przyjemnie pachnie (taką morską bryzą, fajny na lato). To moje drugie opakowanie, lubię go. W odróżnieniu od całej reszty, które posiadam - nie chłodzi

A to w buteleczkach to sól do kąpieli, dla mnie zbawienna, bo zmiękcza wodę i dzięki niej nie wychodzę z wanny sucha jak wiór. W ogóle nie używam już praktycznie nic do kąpieli poza solami... Pachnie jak żel, morską bryzą Bardzo świeżo, ładnie (takim prawdziwym morzem, a nie jakimś tam odświeżaczem powietrza Sea )

Mała tubka to krem do rąk na noc, zapach znów ten sam, ale dla mnie na dłonie był zbyt intensywny. Faktycznie, dłonie robią się po tym kremie gładkie i nawilżone, ale u mnie spisywał się przez jakieś pół tubki - potem wydawało mi się, że przesuszał...

Z tej serii miałam jeszcze żel pod prysznic, ale był średni, są dużo lepsze.

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-08-09 o 18:54 Powód: edycja ;)
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:57   #1657
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

snowqueen - świetna kolekcja bardzo apetyczna I od razu widać, jakie firmy lubisz: Avon, Oriflame, Sephora i Bonne Bell

- jak oceniasz masło Fruttini Choco Macciato? jak pachnie? jaką ma konsystencję i jak pielęgnuje?

- czy smackers Original truskawkowo-bananowy smakuje i tym i tym czy np. bardziej truskawkami bo tak sobie dumam nad nim
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 18:59   #1658
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Kolmanka, dziękuję za odpowiedź
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:02   #1659
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snowqueen - dziękuję za odpowiedzi

i mam jedną prośbę: możesz spisać po koleji smackersy - serie i smaczki/zapaszki z jakąś skalą ocen

Cieszę się, że żel Ci sie spodobał i działa inaczej miałabym Cię (a raczej Twoje oczka) na sumieniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:07   #1660
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
snowqueen - świetna kolekcja bardzo apetyczna I od razu widać, jakie firmy lubisz: Avon, Oriflame, Sephora i Bonne Bell

- jak oceniasz masło Fruttini Choco Macciato? jak pachnie? jaką ma konsystencję i jak pielęgnuje?

- czy smackers Original truskawkowo-bananowy smakuje i tym i tym czy np. bardziej truskawkami bo tak sobie dumam nad nim
Od razu wszystko widać Oriflame i Avon to głównie testuję, chociaż mam kilku faworytów, a z Sephory faktycznie podpasowało mi kilka produktów i systematycznie do nich wracam

Masło Fruttini jest średnie... Długo się wchłania i czasem mazia się po skórze, dlatego używam go rzadko. Pielęgnacja średnia - nie zaszkodzi, ale też nie pomoże, czyli coś w stylu Naturalsów Avonu. A zresztą, tu moja recenzja: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=100493

Smackersem właśnie się posmarowałam, by udzielić rzetelnej informacji. Wyraźnie czuć w nim i truskawki, i banany, wydaje mi się, że w porównaniu np. z wersją Starburst, mocniej przebijają banany. Jest bardzo słodki i intensywnie owocowy Udana mieszanka zapachowa

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snowqueen - dziękuję za odpowiedzi

i mam jedną prośbę: możesz spisać po koleji smackersy - serie i smaczki/zapaszki z jakąś skalą ocen

Cieszę się, że żel Ci sie spodobał i działa inaczej miałabym Cię (a raczej Twoje oczka) na sumieniu
A ja dziękuję za żel Tyle o nim pisałaś, że zakodowało mi się w głowie i kupiłam

Smackersy w kolejności jak na fotce, ocena w skali 1-5 (jak KWC ). Wszystkie są bez drobinek (poza Lip Frosting w tubce), bo takich nie lubię.

1,2,3 - seria Starburst Tropical Fruits
1 - Royal Berry Punch - pachnie takimi ciemnymi owocami, jakimiś jagodami, jeżynami czy winogronami, albo mieszanką, nie umiem do końca określić. Smak zwyczajny, nie jest słodki. 3/5
2- Strawberry Banana - pachnie mieszanką obu owoców, ale nie jest bardzo intensywny, za to bardzo mięciutki w konsystencji Nie ma słodkiego smaku. 4/5
3 - Mango Melon - dla mnie to praktycznie sam melon, mango właściwie niewyczuwalny. Też bardzo mięciutki (podobnie jak poprzednie, ta seria jest taka "galaretkowata"). Trochę słodki smak. Przez brak mango - 4/5

4-9 - seria Take-a-Break - Snack Time
4 - Berry Jelly Donut - specyficznie pachnie, przebija w nim nutka goryczki. Smak tez dziwny, mnie nie przeszkadza, ale nie jest powalający. Słabo błyszczy na ustach. 2/5
5 - Buttered Popcorn - pachnie prawdziwym popcornem! Był to dla mnie szok Jest bardzo miękki, zapach jest intensywny, ja czuję w nim ta nutkę masełka i soli Początkowo czułam się z nim dziwnie na ustach - zapach powodował we mnie poczucie "czy ja jestem w kinie?" Smak nie jest zły. Lubię go, bo jest bardzo oryginalny 4/5
6 - Candy Apple - mięciutkie, słodkie, czerwone jabłuszko. Jak już pisałam, na pewno będę go często używała jesienią, tak mi się kojarzy (nawet opakowaniem). 5/5
7 - Marshmallow s'More - dziwny. Zapach, który jest mało intensywny, przypomina mi niesłodzonego herbatnika. Sam sztyft jest w kolorze waniliowym. Słabo nabłyszcza usta. Smak też dziwny - podobnie jak w Berry Jelly Donut. 2/5
8 - Strawberry Cheesecake - mmmm pychotka! Słodziutki zapach, smak delikatny. Ładnie nabłyszcza, ma słodkie opakowanie. Bardzo go lubię. 5/5
9 - Vanilla Cupcake - wanilię czuć delikatnie, pachnie bardziej jak ciasteczko, babeczka. Zapach nie jest intensywny, a szkoda, liczyłam na jakiegoś słodziaka. 3/5

10-12 - seria Vanilla Creams
10 - Berries n'Cream - na fotce trochę widać, że to taki fiolet pomieszany z białym. Pachnie cudnie, ale mógły być bardziej słodki w smaku Lubię go, jest fajny. 4/5
11 - Whipped Cream - delikatnie rozjaśnia usta, ślicznie pachnie, smakuje nieźle, chociaż nie aż tak słodko. Jeden z ulubieńców, 5/5
12 - Raspberry n'Cream - tym razem róż pomieszany z bielą, a reszta tak jak w 10 - zapach i smak mogłyby być bardziej intensywne. 4/5

13-15 - seria Ice Creamies
13 - Whipped Cream - podobny do 11, praktycznie taki sam, ale mniej słodki. 4/5
14 - Sugar Sprinkles - bardzo fajny i słodziutki 5/5
15 - Fresh Strawberry - uwielbiam go! Pachnie zupełnie inaczej, niż zwykły smackers truskawkowy, jest słodziutki, prześlicznie błyszczy na ustach, pachnie prawdziwą truskawką. Jemu dałabym nawet 6/5

17-21 - zwykłe Lip Smacker
17 - Strawberry Banana - o nim pisałam już wyżej, świetny. 5/5
18 - Wild Raspberry - długo nie mogłam się do niego przekonać, nie pachnie mocno owocowo, ani słodko nie pachnie, ale jest lepszy od np. Berry Jelly Donut. 3/5
19 - Mango - słodki, pachnie w miarę autentycznie, 4/5
20 - Tropical Punch - w lecie 2006 używałam go niemal non stop, bardzo mocno owocowy, tropikalny i słodki, 5/5!
21 - Kiwi - jak wyżej. Bardzo owocowy, słodziutki, 5/5.

Smackers Lip Frosting Whipped Cream - pisałam już o nim, boski, słodki, baaardzo słodki, wygląda ślicznie na ustach, też bym mu dała 6/5

Te zapakowane Starburst to Baja California Fruit Flavors, ale chyba sprezentuję je koleżance, bo kiedy ja to zużyję?

Aha na fotce nie ma jeszcze M&M's - nie lubię go, 1/5 i Cotton Candy ze zwykłej serii - słodziak, 5/5.

Ulubione oznaczyłam
Ufff

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-08-09 o 19:41
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:24   #1661
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

snowqueen bombowa kolekcja!!!!! a smackersiki aj jaj jaj szukam wytrwałe tych peelingów z Joanny i nie mogę ich znależć nigdzie szukałam w Rossmanie , Naturze tak myslę żeby moze poszukac w Tesco albo " Kerfurze"

edit: a i jak juz była mowa o solach z serii Spa z Oriflame to ja też ostatnio zuzyłam jedną buteleczke i jestem zachwycona bo skóra po takiej kąpieli nie jest sucha jak papier kredowy chyba zaopatrzę się w kolejną buteleczkę , mimo , iż sól do tanich nie należy ( jak na sól)

Aaa przypomiało mi się jeszcze cos . Moja mama ( kosmetyczka) do kąpieli uzywa zwykłej soli gruboziarnistej ( ziarenka muszą być bycze) i czasami oliwki z oliwek( spożywczej ale raczej takiej górnopółkowej za około 40-50zł) podobno daje nieziemskie efekty. Sama muszę jej tą oliwkę podkraść;-)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki

Edytowane przez kolmanka
Czas edycji: 2007-08-09 o 19:29 Powód: dopisek
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:26   #1662
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

snowqueen ja proboje zdobys balsam do ust z Sephory ten w sloiczku... jak ci sie to udalo? u mnie w sephorach go nie mają

tez mam filtr z oriflame ale jeszcze nie uzywalam jaki jest dla ciebie?

czy ten scrub z oriflame ten mango czy tam cos (ten pomaranczowy) fajny jest? chyba go juz nie ma podobno swietny zapach


edit: kolmanka w SuperPharm sa teraz te peelingi z joanny nawet w promocji za 2 zł z groszami
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:38   #1663
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
snowqueen ja proboje zdobys balsam do ust z Sephory ten w sloiczku... jak ci sie to udalo? u mnie w sephorach go nie mają

tez mam filtr z oriflame ale jeszcze nie uzywalam jaki jest dla ciebie?

czy ten scrub z oriflame ten mango czy tam cos (ten pomaranczowy) fajny jest? chyba go juz nie ma podobno swietny zapach


edit: kolmanka w SuperPharm sa teraz te peelingi z joanny nawet w promocji za 2 zł z groszami


ooo mam jakieś 70 km do a ale i tak pojade w tym tygodniu do Poznania to mam nadzieję , że tam jest ten sklep;-)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:47   #1664
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
snowqueen bombowa kolekcja!!!!! a smackersiki aj jaj jaj szukam wytrwałe tych peelingów z Joanny i nie mogę ich znależć nigdzie szukałam w Rossmanie , Naturze tak myslę żeby moze poszukac w Tesco albo " Kerfurze"

edit: a i jak juz była mowa o solach z serii Spa z Oriflame to ja też ostatnio zuzyłam jedną buteleczke i jestem zachwycona bo skóra po takiej kąpieli nie jest sucha jak papier kredowy chyba zaopatrzę się w kolejną buteleczkę , mimo , iż sól do tanich nie należy ( jak na sól)

Aaa przypomiało mi się jeszcze cos . Moja mama ( kosmetyczka) do kąpieli uzywa zwykłej soli gruboziarnistej ( ziarenka muszą być bycze) i czasami oliwki z oliwek( spożywczej ale raczej takiej górnopółkowej za około 40-50zł) podobno daje nieziemskie efekty. Sama muszę jej tą oliwkę podkraść;-)
Dziękuję
Ja peelingi Joanny kupiłam w Superpharm. A sól naprawdę jest dobra, to już moje któreś z kolei buteleczki


Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
snowqueen ja proboje zdobys balsam do ust z Sephory ten w sloiczku... jak ci sie to udalo? u mnie w sephorach go nie mają

tez mam filtr z oriflame ale jeszcze nie uzywalam jaki jest dla ciebie?

czy ten scrub z oriflame ten mango czy tam cos (ten pomaranczowy) fajny jest? chyba go juz nie ma podobno swietny zapach


edit: kolmanka w SuperPharm sa teraz te peelingi z joanny nawet w promocji za 2 zł z groszami
Bardzo lubię ten balsam Sephory, ale kupiłam go już jakiś czas temu, na pewno w zeszłym roku, nie rozglądałam się za nim ostatnio i nie wiem, czy już go nie ma w ogóle...
Filtr jest dobry, chociaż przy upale trochę mocno świeci się nawet na mojej przesuszonej buźce. Ale dobrze nawilża, nie potrzebuję z nim dodatkowego kremu, nie pobiela też bardzo cery.

A ten słoiczek z mango to nie peeling z Oriflame, tylko masło do ciała Marks&Spencer Peelingu o którym piszesz nigdy nie miałam, więc nic na jego temat powiedzieć nie mogę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:51   #1665
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja peelingi Joanny kupiłam w Superpharm. A sól naprawdę jest dobra, to już moje któreś z kolei buteleczki




Bardzo lubię ten balsam Sephory, ale kupiłam go już jakiś czas temu, na pewno w zeszłym roku, nie rozglądałam się za nim ostatnio i nie wiem, czy już go nie ma w ogóle...
Filtr jest dobry, chociaż przy upale trochę mocno świeci się nawet na mojej przesuszonej buźce. Ale dobrze nawilża, nie potrzebuję z nim dodatkowego kremu, nie pobiela też bardzo cery.

A ten słoiczek z mango to nie peeling z Oriflame, tylko masło do ciała Marks&Spencer Peelingu o którym piszesz nigdy nie miałam, więc nic na jego temat powiedzieć nie mogę

Marks&Spencer coś mi to mówi hmmm........ niech no pomyslę
a już wiem mam paczwork na łożko z tego. To jest jakaś firma kosmetyczna czy produkuje wszystko. Paczwork jest super jakosci więc moze i ksometyki będą.
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:54   #1666
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ten słoiczek z mango to nie peeling z Oriflame, tylko masło do ciała Marks&Spencer Peelingu o którym piszesz nigdy nie miałam, więc nic na jego temat powiedzieć nie mogę
agii chodziło chyba o ten z tej fotki: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4968176

a może się myle

odpowiedz prosze na moja prosbe nt smackersików (kilka postów wyżej)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:55   #1667
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Marks&Spencer coś mi to mówi hmmm........ niech no pomyslę
a już wiem mam paczwork na łożko z tego. To jest jakaś firma kosmetyczna czy produkuje wszystko. Paczwork jest super jakosci więc moze i ksometyki będą.
M&S produkuje chyba wszystko, począwszy od ciuchów i bielizny, a na kosmetykach i jedzeniu kończąc
Masełka, zarówno mango, jak i oliwkowe, mają bardzo dobre działanie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
agii chodziło chyba o ten z tej fotki: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=4968176

a może się myle

odpowiedz prosze na moja prosbe nt smackersików (kilka postów wyżej)
Ach, no może i o ten, przepraszam za pomyłkę agii Ten scrub faktycznie super pachnie, ja nabyłam go dla zapachu, bo peelingi mechaniczne nie za bardzo mi służą. Ale pachnie rewelacyjnie

A na prośbę odpowiedziałam, parę postów wyżej Niesatysfakcjonująco? a tak się starałam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 19:58   #1668
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
M&S produkuje chyba wszystko, począwszy od ciuchów i bielizny, a na kosmetykach i jedzeniu kończąc
Masełka, zarówno mango, jak i oliwkowe, mają bardzo dobre działanie
a gdzie można dostać kosmetyki tej firmy????
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:01   #1669
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A na prośbę odpowiedziałam, parę postów wyżej Niesatysfakcjonująco? a tak się starałam
aaa nie zauważyłam

dzieuję i zabieram sie do czytania (i sporzadzania listy )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:01   #1670
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

snowqueen jak spisuje się balsam do paznokci Sephory?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:01   #1671
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
a gdzie można dostać kosmetyki tej firmy????
W Polsce to chyba tylko w Warszawie.

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
snowqueen jak spisuje się balsam do paznokci Sephory?
U mnie nieźle Kiedyś się o nim rozpisałam w wątku Made in Sephora, zmiękcza skórki, paznokciom chyba też pomaga, moja mama jest nim jeszcze bardziej zachwycona niż ja. Jest tłuściutki i słodko pachnie
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:05   #1672
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dzięki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:10   #1673
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snowqueen:
ah super ściaga

mam wypisanych 10 smackersów - bede polować


A te California fruits jakie maja zapachy? Jest to napisane na opakowaniu?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:15   #1674
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Snowqueen:
ah super ściaga

mam wypisanych 10 smackersów - bede polować


A te California fruits jakie maja zapachy? Jest to napisane na opakowaniu?
Na te najwyżej ocenione?

Mają napisane zapachy: Strawberry Watermelon, Baja Dragon Friut (pojęcia nie mam co to, obok jest obrazek na którym jest owoc przypominający pitahayę) i jeszcze Aztec Punch (na obrazku coś przypominające mango i wisienki).

Polecam też serię Skittles, bardzo intensywne, słodkie smaki i zapachy Lime jest cudowny A w którymś zestawie jest też chyba Mango Peach, to musi być pychotka
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:21   #1675
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na te najwyżej ocenione?

Mają napisane zapachy: Strawberry Watermelon, Baja Dragon Friut (pojęcia nie mam co to, obok jest obrazek na którym jest owoc przypominający pitahayę) i jeszcze Aztec Punch (na obrazku coś przypominające mango i wisienki).

Polecam też serię Skittles, bardzo intensywne, słodkie smaki i zapachy Lime jest cudowny A w którymś zestawie jest też chyba Mango Peach, to musi być pychotka
z serii Skittles mam Banana Berry i Strawberry Watermelon I jestem z nich bardzo zadowolona O Lime myślałam ale sie oparłam - ma kwaskowaty posmak?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 20:29   #1676
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
z serii Skittles mam Banana Berry i Strawberry Watermelon I jestem z nich bardzo zadowolona O Lime myślałam ale sie oparłam - ma kwaskowaty posmak?
To masz dwa pozostałe z tej trójki, w której jest Mango Peach

Nie pamiętam tak dokładnie smaku, wydaje mi się, że był odrobinkę kwaśny, ale jutro będę się widziała z koleżanką, która go ma, to może uda mi się go spróbować
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:40   #1677
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje dzisiejsze nabytki:

- Effaclar - żel do mycia twarzy
- Hydraphase Legere - krem do twarzy

+ zestaw próbek i mała woda termalna GRATIS



Fotki niestety z netu, bo nie mam cyfrówki pod ręką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11758.jpg (24,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 367581.jpg (12,4 KB, 12 załadowań)
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:45   #1678
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:

- Effaclar - żel do mycia twarzy
- Hydraphase Legere - krem do twarzy

+ zestaw próbek i mała woda termalna GRATIS



Fotki niestety z netu, bo nie mam cyfrówki pod ręką.
Kupowałaś w aptece, allegro? A może sklep internetowy?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:49   #1679
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ines-ka, masz na myśli ten zestaw próbek+woda? Teraz dodają do każdego kremu LRP (nie jestem pewna - nawilżającego? ale moja bratowa dostała do rosaliaca)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:52   #1680
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze nabytki:

- Effaclar - żel do mycia twarzy
- Hydraphase Legere - krem do twarzy

+ zestaw próbek i mała woda termalna GRATIS



Fotki niestety z netu, bo nie mam cyfrówki pod ręką.
jednak effaclar kupiłaś a nie normaderm?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:45.