Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-24, 21:40   #1441
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Oj tak, to był piękny dzień cały przeleżałam na słońcu z przerwa na jedzenie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-24, 21:50   #1442
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej!

Chwilę mnie tu nie było, a właściwie to byłam czasem, ale sił mi brakło na pisanie... czasem na czytanie... No ale jestem, najgorsze, że mania lakierowa wróciła Zamówiłam nieprzyzwoicie więcej niż kilka lakierów i teraz na nie czekam niecierpliwie:tuptup: Zrobiłam nawet zdjęcie wszystkich lakierów Wibo na paznokciach, ale jak teraz zobaczyłam skórki, to skasowałam zdjęcia No a dzisiaj mam jasno niebiesko-miętowe paznokcie z konadowym srebrnym wzorkiem i jestem zakochana, co chwila na nie patrzę
Ale jesli chodzi o inne kosmetyki, jestem grzeczna. Nie mam często siły na balsamowanie wieczorem, więc brak ochoty na kupowanie nowych, zwłaszcza, że zapasy w szafce trochę straszą


A dziś byłam u babci na wsi, więc nawąchałam się tulipanów i szafirków Pięknie jest
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 06:41   #1443
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja wczoraj miałam dzień lenistwa, do południa biegałam z Fuksją po sklepach, kupiłam dwie bluzeczki w Re, no i kupiłam Goshowy brozner
Pisałam Wam że jak kilka dni temu pytałam to babka stwierdziła że nie ma, jest tylko taki w pudełki jak "naleśnik".
Musiałam jej palcem pokazać gdzie leży i co to jest
Po czym kobieta zaczeła mi wciskać brozner z jakiejś kończącej się serii Pupy, w kolorze różowoświnkowo pomarańczowym
No ale mam mój broznzerek
Wczoraj go przetestowałam, jest cudownie jaśniutki i ładniw ożywia i ociepla twarz

A z kolorówki to musiałam kupić piankę i lakier - padło na serię Wella Shockvaves
Krem Ziaja sopot nawilżający - drugi raz, nakładam go zamiast maseczki nawilżającej
kupiłam szampon Ziaja Mięta, może go wypróbuję dzisiaj i zobaczymy jak się spisze.

Idę dzisiaj na rower, jest cudowna pogoda i zamierzam się wyjeździć po jakichś fajnych terench, teraz się lenię, potem idę na obied do rodziców
A potem czekam na koleżankę aż wróci ze szkoły i śmigam

Miłego dzionka
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 07:19   #1444
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


U mnie dziś znów piękny dzień. Wczoraj siedziałam na słońcu i trochę mi opaliło twarz i dekolt. Jakoś nie chciało mi się filtrować

Wieczorem zrobiłam sobie za to wieczór rolnika i jestem dziś piękna i pachnąca Czeka mnie jeszcze tylko pomalowanie pazurków, ale zrobię to popołudniu.
Również miłego dnia wszystkim życzę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 08:10   #1445
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Czeeść.

Jaki dziś piękny dzień, obudziło mnie cudowne słońce. Zamierzam posiedzieć trochę na słońcu i wygrzać się, przy okazji naładuję baterie. Niestety muszę się pouczyć na wtorkowe zaliczenie, ale to też na dworze - połączę przyjemne z pożytecznym

Tak sobie teraz myślę, że jeszcze ciężki maj, potem 2 tygodnie czerwca sesja i koooniec. Muszę się sprężyć żeby wszystko pozaliczać w terminie, a potem nic tylko cieszyć się i odpoczywać.

Odebrałam wczoraj od Vibeski moją Baleę - kokosowe kosmetyki są boskie, pięknie pachną i faktycznie delikatnie. Będę używała z przyjemnością.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 11:07   #1446
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ale wam zazdroszczę ogrodu..
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 12:01   #1447
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bry
U mnie też dzisiaj pięknie, po obiedzie planuję w końcu wybrać się gdzieś na rower. Tylko nie mam pomysłu gdzie No i muszę sama, a jakoś nie lubię jeździć sama
W ogóle to mam nadzieję, że nie zwątpię po 2km, bo raz, że kondycji zero, dwa, że siodełko mam niezbyt wygodne, a trzy, to jakaś taka zmarnowana dzisiaj wstałam. Spałam do 10:30, kolejną godzinę nie mogłam się zwlec, a jak już to zrobiłam, to czuję się, jakbym ostro ćwiczyła, bo wszystko mnie boli

Co do kosmetyków to przez te vibeskowo-fuksjowe baleowe kokoski i mnie wzięło na ten zapach i grzecznie zużywam żel YR i się rozsmakowuję w jego aromacie A pomyśleć, że ostatnio stał taki zapomniany... - była ponad połowa z 400ml, a teraz już jest mniej niż pół. Mam ambitny plan zużyć go jak najszybciej i wystawić marakuję TBS. Wczoraj wykończyłam peeling Daxa czekoladowo-kokosowy i został mi tylko marakujowy, więc chcialabym używać całej serii, łącznie z masłem. Miała czekać do lata, ale bez sensu, żeby teraz kupowała jakiś peeling, skoro mam ten. Co prawda i tak chcę zamówić z Oriflame taki nowy, imbirowy, ale to dopiero w następnym katalogu. I będzie do kompletu z kolejnym masłem TBS
A wracając do zużyć, to wczoraj poszedł też tonik Biodermy i w to miejsce kupiłam zielonego Garniera. Dawno go nie miałam i stęskniłam się za tym orzeźwiającym zapachem.
Postanowiłam też na dobre wyrzucić z mojego zbioru spray Waxa, krem do ciała bambusowy Oriflame i miniaturkę peelingu Galenica. Nie będę się z nimi męczyć, lepiej niech pójdą w dobre ręce. W ten oto sposób mój zbiór się uszczuplił
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 12:07   #1448
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ych u mnie jednak nie jest tak fajnie, wieje lodowaty wiatr. A właściwie to nie wiatr tylko porwisty wicher Można zmarznąć. A wczoraj tak cieplutko było
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 15:31   #1449
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

A ja zaliczyłam 30 km rowerkiem, i było tak gorąco i że mam czerwone slady od słońca.
Jutro idę na stepa po pracy.
Ruch idzie pełną parą

Zaraz idę się rolniczyć i testować Ziaję Miętę
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 18:51   #1450
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
A ja zaliczyłam 30 km rowerkiem, i było tak gorąco i że mam czerwone slady od słońca.
Jutro idę na stepa po pracy.
Ruch idzie pełną parą
U mnie skończyło się na jakichś 14km, jeśli wierzyć mojemu licznikowi, bo jednak działa. Nie wiem co ja od niego chciałam rok temu Tylko muszę dojść jeszcze jak się nastawia godzinę, bo instrukcję szlag trafił, a tak dawno tego nie robiłam, że nie pamiętam.
Pojeździłabym nawet więcej, ale po przerwie, którą sobie zrobiłam nad zalewem na słoneczku, co by baterie podładować , jak już wsiadłam z powrotem na rower, to było mi strasznie zimno. W dodatku jakiś wiatr zaczął wiać, więc wróciłam do domu. Jutro może też się wieczorem bryknę gdzieś na godzinkę, ale to zależy o której wrócę. Nie mam przedniego światła i wolę nie ryzykować jazdy po zmroku i spotkania z policją z tego tytułu. A w czwartek planuję iść na piłki, bo to chyba jedyne, co mogę ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Zaraz idę się rolniczyć i testować Ziaję Miętę
A co to?

******************
Właśnie pożarłam pysznego omleta z dżemem rabarbarowym, piję kawkę i myślę co by tu zrobić. Też dostałam powera po rowerze, nawet, o dziwo, mam ochotę zrobić porządek w szafce z ciuchami, tylko kurka ciemnawo już mam w pokoju i akurat w tym kącie nic nie widać. Tatuś sobie umyślił w tym pokoju takie romantyczne oświetlenie. Wiecznie tu półmrok panuje
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:45   #1451
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

fuksja wklej cały swój zbiór, tak ładnie zaczęłaś z aktualizacją

Podjęłam dziś decyzję, że uczę się gotować.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 19:45   #1452
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJu - Ziaja Mięta to szampon do włosów przetłuszczających się.
Póki co mogę stwierdzić że dobrze się pieni i spłukuje.
O jakichś większych efektach typu zmniejszone przetłuszczanie będę mogła powiedzieć dopiero za jakiś czas.

Mam do zużycia poł Kallosa, pół maski Gloria,
Cała maseczka do farbowanych Nivea włosów stoi w zapasach
Pół pomarańczowej odżywki Herbal Essences
3/4 odżywki hauma wygładzająca.

No trochę tego mam więc zukcesywnie zużywam, a że u mnie produkty do włosów schodzą jak woda to nie bedzie problemu

Broznzerek GOSH - cudeńko
Pięknie się nakłada, jest cudownie jedwabisty, satynowy i mozna sobie stopniować kolor
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:56   #1453
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
MagJu - Ziaja Mięta to szampon do włosów przetłuszczających się.
Póki co mogę stwierdzić że dobrze się pieni i spłukuje.
O jakichś większych efektach typu zmniejszone przetłuszczanie będę mogła powiedzieć dopiero za jakiś czas.

Mam do zużycia poł Kallosa, pół maski Gloria,
Cała maseczka do farbowanych Nivea włosów stoi w zapasach
Pół pomarańczowej odżywki Herbal Essences
3/4 odżywki hauma wygładzająca.

No trochę tego mam więc zukcesywnie zużywam, a że u mnie produkty do włosów schodzą jak woda to nie bedzie problemu
No to ta Mięta nie dla mnie, ja mam suchelce. I nie mogę ich myć za często, bo jeszcze bardziej się wysuszają. Taka norma to 3 dni, więc tym sposobem szampony idą mi wolno. Lepiej z odżywkami, bo akurat ze względu na długość i suchość nakładam ich sporo. No i postanowiłam, że kupię sobie nowy komplet HE, ale ciągle czekam na odpowiedź czy będzie ten do loków. Jak nie, to biorę malinki a o tamten poproszę siostrę. Ma być w Pl w II połowie czerwca, więc akurat.
A Ty faktycznie masz niemałe zapasy, ale pewnie myjesz włosy codziennie, więc szybciutko Ci zejdą.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Broznzerek GOSH - cudeńko
Pięknie się nakłada, jest cudownie jedwabisty, satynowy i mozna sobie stopniować kolor
Musiałaś to napisać
Ja ciągle się waham czy go kupić czy nie. Z jednej strony ma jasną czekoladkę Burżuja i ciemniejszą Nivejkę, ale ten pierwszy chyba trochę skamieniał, bo jest teraz tak jasny, że aż prawie niewidoczny, a drugi za ciemny jeszcze (albo będę go używać latem albo oddam siostrze). Próbowałam zetrzeć tą czekoladkę chusteczką, ale i tak na środku jest zupełnie skamieniała i niewiele to daje. No i nie wiem czy nie za chłodna ta czekoladka Jakoś tak nieładnie w niej wyglądam teraz, a kiedyś mi się tak podobała
A ile dałaś za tego Gosha w sklepie?

************
Tak chciałam coś zrobić, a skończyło się na tym, że moja kota wróciła z randkowania i rozłożyła się w najlepsze na moich kolanach. Teraz to nawet kolacji nie mam jak zrobić, a głodna się zrobiłam

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2010-04-25 o 19:58
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:09   #1454
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ile dałaś za tego Gosha w sklepie?

************
Tak chciałam coś zrobić, a skończyło się na tym, że moja kota wróciła z randkowania i rozłożyła się w najlepsze na moich kolanach. Teraz to nawet kolacji nie mam jak zrobić, a głodna się zrobiłam
53 zł
Niech już będzie że kuszę, a niech tam, ale warto
Bo kolor jest biszkoptowy i nie wygląda się jak solariowa fryta

Niezły ten Twój kociak Ja dzisiaj widziałam takiego słodkiego tygryska wygrzewającego się na słoneczku
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:02   #1455
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
fuksja wklej cały swój zbiór, tak ładnie zaczęłaś z aktualizacją
W tygodniu nie będę miała raczej czasu.. Ale może w następny weekend coś wymyślę.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Broznzerek GOSH - cudeńko
Pięknie się nakłada, jest cudownie jedwabisty, satynowy i mozna sobie stopniować kolor
Kusicielka..


Ależ miałam dziś cudowny dzień..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:25   #1456
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No ale mam mój broznzerek
Wczoraj go przetestowałam, jest cudownie jaśniutki i ładniw ożywia i ociepla twarz
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Broznzerek GOSH - cudeńko
Pięknie się nakłada, jest cudownie jedwabisty, satynowy i mozna sobie stopniować kolor
Dorwałam go i ja
Jak na razie też jestem bardzo zadowolona z zakupu. Tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że matowe brązery bardziej mi leżą. Teraz będę testować oba (ten i sephorowy) i zobaczę który zostanie ze mną. Bo cztery brązery na stanie to chyba za dużo
Jak pierwszy raz maznęłam się nim po ręku to wogóle nie wyglądał na bardzo jasny; później na twarzy rzeczywiście był jaśniutki ale dałam go mało, nie chciałam przesadzić
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 22:34   #1457
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Widzę, ze miło spędziłyście weekend, to tak jak ja, mimo tego że miałam szkołę. Wczoraj byliśmy po szkole z TŻtem w kinie a dziś prawie cały dzień razem, siedzieliśmy na działce i wygrzewaliśmy się w słońcu, późnym popołudniem nie było wcale wiatru!Opalałam się jak w lato. Oj coś czuję, ze ta działka to moje miejsce na ziemi! Wokół las, rzeka, sama zieleń, ptaszki śpiewają, kwiatki kwitną, po prostu wow!Jeszcze marzy mi się taki leżak z miejscem na nogi i hamak!

Nosku, trzymam więc kciuki za naukę gotowania!
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 06:23   #1458
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Widzę, że wszystkim weekend się udał Ja już zaczynam odliczać dni do kolejnego, bo trwa aż 3 dni a dla mnie ten jeden dzień odpoczynku dodatkowo to bardzo dużo. Liczyłam co prawda na to, że piątek będę mieć już wolny, bo muszę odebrać dzień za sobotę, ale niestety w piątek szefowa wraca z zagranicznych podróży służbowych i muszę być w pracy.

Piękne mam dziś pazurki, pomalowane różowym pastelkiem Essence. Dałam 3 warstwy i na końcu pomalowałam jeszcze preparatem Palomy przyspieszającym wysychanie lakieru. Jestem w szoku, ale na prawdę ten preparat działa Nakłada się go jak olejek, potem za jakiś czas wystarczy umyć ręce a lakier jest suchy i nie powstają żadne odciski na nim
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 06:56   #1459
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Witam o pięknym poranku
Trzeba pracować nie ma rady, ale po pracy szybko do domciu, przebieram się i jadę na ćwiczenia
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 07:42   #1460
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Obudziło mnie dziś takie piękne słońce.. Od razu jestem pozytywnie nastawiona. Wczorajszy dzień porządnie mnie naładował i mam nadzieję, że przetrwam względnie dobrze ten dzisiejszy dzień.

Zdecydowałam, że znowu przejdę na redukcję i zrzucę to co mi zostało do zrzucenia, czyli jakieś 3-5kg. Idę sobie zaparzyć miętę i zrobię sałatkę. Wieczorem poćwiczę, albo pójdę pobiegać na chwilę. Niestety nie mogę zrobić pełnego treningu, bo nie dam rady czasowo.

Miłego dnia.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 07:49   #1461
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzień dobry

U mnie też w weekend była piękna pogoda, ciepło i słonecznie. Dzisiaj póki co też zapowiada się piękny dzień

rzyrafko raz jeszcze dziękuję. Kupiłam sobie khola z letniej kolekcji Terracota
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 08:57   #1462
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Obudziło mnie dziś takie piękne słońce.. Od razu jestem pozytywnie nastawiona. Wczorajszy dzień porządnie mnie naładował i mam nadzieję, że przetrwam względnie dobrze ten dzisiejszy dzień.

Zdecydowałam, że znowu przejdę na redukcję i zrzucę to co mi zostało do zrzucenia, czyli jakieś 3-5kg. Idę sobie zaparzyć miętę i zrobię sałatkę. Wieczorem poćwiczę, albo pójdę pobiegać na chwilę. Niestety nie mogę zrobić pełnego treningu, bo nie dam rady czasowo.

Miłego dnia.
Ty żartujesz prawda ??
Co ty jeszcze chcesz zrzucać !!
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:03   #1463
off-wietrzka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 833
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
off-wietrzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:12   #1464
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
o rany, to już?
super! ogromne gratulacje
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:14   #1465
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
Jeee !! To już
Bardzo się cieszę
Ucałuj tego pięknego maluszka i uściskaj
Gratulacje
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:27   #1466
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
O rety! Kolejny NK-owy bobas na świecie!
Gratulacje i moc buziaków
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:28   #1467
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
Gratuluję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:40   #1468
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...


Gratulacje dla rodziców!
mam nadzieję, że zarówno mama jak i nowy NKowy maluszek czują się świetnie
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 09:55   #1469
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
hey!!
wpadam tylko na momencik pozdrowić wszystkie NK-owe ciocie!!!

Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki

napisze coś więcej jak będę miała chwilkę wolnego czasu...
Gratulacje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:02   #1470
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez off-wietrzka Pokaż wiadomość
Mareczek urodził się 21-go o 8.15 rano cały zdrowiutki i piękniutki
Gratulacje.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.