Co zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 16:11   #1
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365

Co zrobić?


Przejdę od razu do rzeczy: chodzi o mojego TŻ-a. Prawie codziennie to ja zaczynam rozmowę (mam na myśli sms-y). Zaczyna mnie to trochę denerwować. Chcę, aby on czasami napisał pierwszy. Rozumiem, że ma dużo pracy, czasami pracuje nawet do 22.
Rozmawiałam z nim o tym kilka razy. Oczywiście, mój TŻ napisał, że bardzo się cieszy, że to ja pierwsza piszę i nie przeszkadza mu to.

Może Wy, wizażanki, poradzicie mi jak można to zmienić?
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:17   #2
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Co zrobić?

Skoro chcesz, by to on pierwszy się odzywał, to może poczekaj jak tak zrobi?
Nie musi przecież napisać do ciebie konkretnie tego dnia za 10 minut, bo ty tak chcesz.
Może odezwie się dziś po 22, jutro, a może za 3 dni.
Poczekaj, cierpliwości.

Edytowane przez Ewelinka_00
Czas edycji: 2010-11-12 o 16:18
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:19   #3
ancill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 178
Dot.: Co zrobić?

ja nie lubie smsowania i demerwuja mnie bardzo "rozmowy" przez smsy. ja nie widze problemu, wybacz. w pracy sie pracuje, a nie wypisuje smsmy, nie rozumiem czemu dziewczyny maja taka manię z smsowaniem.
__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=17250305 #post17250305

ancill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:22   #4
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Przejdę od razu do rzeczy: chodzi o mojego TŻ-a. Prawie codziennie to ja zaczynam rozmowę (mam na myśli sms-y). Zaczyna mnie to trochę denerwować. Chcę, aby on czasami napisał pierwszy. Rozumiem, że ma dużo pracy, czasami pracuje nawet do 22.
Rozmawiałam z nim o tym kilka razy. Oczywiście, mój TŻ napisał, że bardzo się cieszy, że to ja pierwsza piszę i nie przeszkadza mu to.

Może Wy, wizażanki, poradzicie mi jak można to zmienić?
A moz eon nie lubi tej beznadziejnej i prostackiej formy jaka są SMSy?
Ja np. nienawidze , bo dla mnie SMS to można kogoś poinformować: kup kilo marchwi i pietruszkę". A nie "rozmawiać" w związku.
Rzuciłąbym z hukiem, osobę która wymagałaby ode mnie plimkania przez SMS i to jeszcze codziennie po pare razy dziennie i jeszcze w godzinach pracy
Bo wiesz, ludzie w pracy PRACUJĄ i to naprawdę upierdliwe i wk...urzające odrywać się od zajęć i plimkać pierdoły przez SMSiki.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:23   #5
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Co zrobić?

Jeśli on nie lubi pisać smsów [a na to mi wygląda] to go nie zmienisz. Trzeba się przyzwyczaić ;] mój tż też nie lubi pisać, ale i tak ja do niego codziennie na dzień dobry wysyłam smska. Czasem odpisze, czasem do wieczora cisza. Sam z siebie też sie rzadko odzywa. Aaale kij z tym. Kocham go przecież nie za smsowanie
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:33   #6
mangonetta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: Co zrobić?

racja, poczekaj aż sam sie odezwie, ja też tak zrobiłam i sie odezwał i w dodatku stęskniony
mangonetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 16:52   #7
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Co zrobić?

Nie pisz, poczekaj a napewno on sam zadzwoni lub napisze.Moze go poprostu za bardzo przywyczailas,ze to ty sie pierwsza odzywasz.

I druga sprawa to praca, nie wiem co on dokladnie robi, ale jesli nie moze to od niego tego nie wymagaj.
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 17:55   #8
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Co zrobić?

Poczekaj aż sam napisze, jak się stęskni to na pewno to zrobi. Przecież tu nie chodzi o to aby pisać do siebie setki smsów dziennie, tylko ważne jest to, że się o kims myśli i pamięta
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 17:59   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Cecilia89 Pokaż wiadomość
Przejdę od razu do rzeczy: chodzi o mojego TŻ-a. Prawie codziennie to ja zaczynam rozmowę (mam na myśli sms-y). Zaczyna mnie to trochę denerwować. Chcę, aby on czasami napisał pierwszy. Rozumiem, że ma dużo pracy, czasami pracuje nawet do 22.
Rozmawiałam z nim o tym kilka razy. Oczywiście, mój TŻ napisał, że bardzo się cieszy, że to ja pierwsza piszę i nie przeszkadza mu to.

Może Wy, wizażanki, poradzicie mi jak można to zmienić?
przestan pisac pierwsza, poczekaj az on sie odezwie
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:04   #10
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Co zrobić?

Cava - pocisnęłaś aczkolwiek masz rację.
Są osoby, które preferują ten typ "rozmowy" a inne nie.

Moim zdaniem nie powinnaś tak na niego cisnąć Autorko. Ja rozumiem,że brakuje Ci tego,że on nie wykazuje się inicjatywą ale postaw się w jego sytuacji. Podziwiam go za cierpliwość.
Sama pracuje i studiuje i kiedy zmęczona siadam w fotelu po 22 a mój Tż pyta mi się czy już sprawdziłam to i tamto to mnie szlak trafia! Nie dość,że ledwo z du.pą usiadłam po całym dniu zasuwania to on jeszcze chce,żebym coś tam coś tam...
Jeśli ma dosyć luźną pracę to okey piszcie sobie itp.

Oczekujesz jego inicjatywy, więc mu daj szansę. Czekaj cierpliwie aż sam się pierwszy odezwie. Ot co.
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 18:15   #11
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Oczekujesz jego inicjatywy, więc mu daj szansę. Czekaj cierpliwie aż sam się pierwszy odezwie. Ot co.
jak ja czekałam na to, by tż się odezwał to na milczeniu minął ranek, południe, popołudnie.. po 18 dzwoni do mnie "blablabla Skarbie a czemu dziś smsa nie było?" za bardzo się przyzwyczaił, że co rano coś dostaje. Mi już przestało aż tak przeszkadzać, że nie odpisuje, wiem że ma ciężką prace i zwyczajnie nie ma na to czasu. A jak akurat ma wolną chwile to dzwoni inna sprawa, że jak pracownicy słyszeli że dostaje smsa ok 9-10 to wszycy wiedzieli że to ja życze miłego dnia
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 19:17   #12
ancill
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 178
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez reniferek01 Pokaż wiadomość
Jeśli on nie lubi pisać smsów [a na to mi wygląda] to go nie zmienisz. Trzeba się przyzwyczaić ;] mój tż też nie lubi pisać, ale i tak ja do niego codziennie na dzień dobry wysyłam smska. Czasem odpisze, czasem do wieczora cisza. Sam z siebie też sie rzadko odzywa. Aaale kij z tym. Kocham go przecież nie za smsowanie

super! mądre podejscie! to samo polecam autorce postu. pozdrawiam
__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=17250305 #post17250305

ancill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:28   #13
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A moz eon nie lubi tej beznadziejnej i prostackiej formy jaka są SMSy?
Ja np. nienawidze , bo dla mnie SMS to można kogoś poinformować: kup kilo marchwi i pietruszkę". A nie "rozmawiać" w związku.
Rzuciłąbym z hukiem, osobę która wymagałaby ode mnie plimkania przez SMS i to jeszcze codziennie po pare razy dziennie i jeszcze w godzinach pracy
Bo wiesz, ludzie w pracy PRACUJĄ i to naprawdę upierdliwe i wk...urzające odrywać się od zajęć i plimkać pierdoły przez SMSiki.

dokladnie. nienawidze pisać smsow, a juz zwlaszcza prowadzac slodka gadke szmatke z nadmiarem "" "napisz mi cos miłego na dobranoc", "co robisz? bo ja mysle o tobie" itd. (facet skreślony bez dyskusji). i potem jeszcze te wyrzuty, że nie odpisałam albo nie byłam równie słodka i milutka. śmieszą mnie też poważne rozmowy przez sms na temat przyszłosci związku itd
już nie mowiac o tym, że nie śpie na pieniadzach, żeby wysylać 20 smsów dziennie
sms służy mi po to, żeby zapytac gdzie ktos jest, o której sie spotykamy, czy kupic cos do jedzenia, o ktorej wracam itd.
czasem zdarza mi sie, ze z kims wiecej smsuje jak mi sie bardzo nudzi albo mam darmowe smsy do wykrozystania. ale nie wyobrazam sobie pisac 20 smsow dziennie z facetem, a wiem, ze w niektorych zwiazkach tak jest

Edytowane przez 201712190924
Czas edycji: 2010-11-12 o 19:31
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:54   #14
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
śmieszą mnie też poważne rozmowy przez sms na temat przyszłosci związku itd
już nie mowiac o tym, że nie śpie na pieniadzach, żeby wysylać 20 smsów dziennie
sms służy mi po to, żeby zapytac gdzie ktos jest, o której sie spotykamy, czy kupic cos do jedzenia, o ktorej wracam itd.
Zgadzam się absolutnie!!! Poza tym uważam że jak facetowi zależy, odzywa się do dziewczyny co najmniej RAZ dziennie - wszystko jedno jak, czy mailem, czy telefonem, może to być JEDEN sms typu "miłego dnia kochanie" czy "myślę o Tobie" - i wtedy ona ma pewność, że on pamięta, że jest
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:59   #15
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Co zrobić?

To nei pisz od razu jak wstaniesz tylko poczekaj na jego "ruch". kiedyś sie odezwie
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 22:51   #16
wepla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 93
Dot.: Co zrobić?

ja tam piszę dużo smsów, mój tż też i jakoś nie uważam, żeby to był strasznie głupi sposób komunikacji. czasem są to smsy czysto informacyjne, typu będę o tej lub o tej, czasem pytanie co robię. nasz związek to niestety od jakiegoś czasu związek na odległość, w tym przypadku smsy się przydają, bo nie da się wisieć cały czas na telefonie. poza tym rozmowy zza granicy są dość drogie nigdy nie piszemy smsów z pracy, czy z uczelni. ale już niedługo mój tż wraca
__________________

wepla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 23:51   #17
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Co zrobić?

na pytanie co zrobić- odpowiedź jest jedna- dać mu spokój.
zechce smsa od ciebie- to sam napisze, nie dziś to jutro, nie jutro to pojutrze- proste.
Tego się trzymaj prostych rozwiązań, bo są dobre

Z moim TŻem raczej wymieniam smsy informacyjne typu "będe o 18, masz obiad w lodówce, odgrzej sobie, ściągnij film, wstaw pranie, nakarm koty itp"
jak TŻ jest w delegacji za granicą, to wiadomo- ze względów ekonomicznych zamiast dzwonić pisze smsy- wtedy wiem, co robił, że tęskni, że wraca wtedy i wtedy...ale nadal to raczej informacje niż gadki o pierdołach

czasem- zdarza nam się kilka dni (raz na parę miesięcy) takiej głupawki smsowej, ze sobie gadamy przez smsy, ale to kilka smsów (4-6) dziennie, na pewno nie po 20!!
Ale z Exem miałam niezłe jazdy jeśli chodzi o smsy- rano "cześć kochanie, miłego dnia- całuję cię mocno twoj..." po południu- to samo tylko najczęściej z użyciem "misiu, kochanie, słoneczko, najdroższa, ukochana ect" wieczorem-wierszyki na dobranoc, albo wysyłanie tysiąca smsów "dobranoc kochanie, słodkich snów, śpij smacznie, przyśnij mi się" itp...po 6 miesiącach- ja miałam dość i kasowałam czasem bez przeczytania te jego wypociny- a on miał wielką pretensję, że mu nie odpisuję w takim tonie...no ale jak można gadać przed snem 2-3 godziny przez telefon (miał darmowe do mnie) a potem jeszcze wysyłać 7 smsów o treści takiej samej jak ostatnie 15 minut rozmowy?!
Do obrzygu z takim chłopem...a dodam, ze nie miał 15 lat a trzydziechę na karku i poza tym, był całkiem fajnym i zorganizowanym facetem...no co kto lubi
Może twój pan nie jest typem "słitaśnego misiunia"- wtedy na siłe go nie przerobisz, choćbyś pękła...
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:41   #18
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Co zrobić?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
A moz eon nie lubi tej beznadziejnej i prostackiej formy jaka są SMSy?
Ja np. nienawidze , bo dla mnie SMS to można kogoś poinformować: kup kilo marchwi i pietruszkę". A nie "rozmawiać" w związku.
Rzuciłąbym z hukiem, osobę która wymagałaby ode mnie plimkania przez SMS i to jeszcze codziennie po pare razy dziennie i jeszcze w godzinach pracy

Bo wiesz, ludzie w pracy PRACUJĄ i to naprawdę upierdliwe i wk...urzające odrywać się od zajęć i plimkać pierdoły przez SMSiki.
Kwestia dobrania się. My piszemy czasem po kilkadziesiąt smsów dziennie i nie uważam żeby było to prostackie ani beznadziejne. Lubimy mieć ze sobą kontakt.

Cytat:
Napisane przez mangonetta Pokaż wiadomość
racja, poczekaj aż sam sie odezwie, ja też tak zrobiłam i sie odezwał i w dodatku stęskniony
Otóż to;p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 08:41   #19
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Co zrobić?

Otóż to, poczekaj aż on się wykaże inicjatywą pisania sms, chociaż sa ludzie którzy nie lubią pisać na telefonie, może woli się z Tobą kontaktować za pomocą rozmowy?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-13, 20:30   #20
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Co zrobić?

Widzę tutaj większość opinii, że nie lubicie pisać sms-ów. Nie o tym chciałam napisać.
Nie chodzi mi o to, żeby mój TŻ codziennie pisał do mnie sms-y, tylko o to, żeby nawet zadzwonił. Lubię pisać sms-y, ale najwyżej kilka dziennie, a nie całe masy.

P.S. Zawsze piszę z nim po pracy. Wiem, kiedy mniej więcej kończy i wcześniej mu nie marudzę
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodziłam ślicznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.