Pytanie do konsultantek avonu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 19:17   #1
patlost
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6

Pytanie do konsultantek avonu


Czy warto zostac konsultantka? Czy nie bede musiala do tego dokladac? Prosze powiedzcie mi cos na ten temat szanowne panie
patlost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:25   #2
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

ja z tego zrezygnowałam. jak masz duzo znajomych kobietek to sie opłaca. dos fajne masz bonusy dla siebie czesto np błyszczyk piękny za 5 zł. warto byc chociaz zeby dla siebie kupowac i czaem jak sie uzbiera zamówienie to z nim isc. probelm u nas jest taki:
musiałam jezdzic do centrum zeby zakupic zamówione produkty dosc czesto. bo paniom było za długo czekac :l i wiekszosc wolała isc na stoisko avonu w supermarkecie i po tej samej cenie kupici od razu miec w łapie produkt niz czekac choc te kilka dni zebym je przywiozła...

i za duzo mnie to roboty kosztowało...

ale ejsli masz duzo znajomych czy Twoja rodzina ma, no albo masz jakies miekjsca zeby połozyc katalog-smiało próbuj.

moje znajome wolały isc kupic "recznie" ... :/
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:39   #3
patlost
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

A jak wyglada to przyjecie tzn przychodzi sie na jakas rozmowe czy cos? A za rezygnacje nie placi sie nic tak? Moge zrezygnowac, tak kiedy chce ??
patlost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:54   #4
bunny666
Raczkowanie
 
Avatar bunny666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 110
Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

ja poprostu przestałam składac zamówienia i tyle:P
ale wtedy sie chyba płaci za rejestracje czy co... ja tam trafiłam na promocje(bardzo czesto sa) stały kobiety dwie i przyjmowały zapisy na konsultantki, płaciłam tylko dyche a normalnie płaci sie chyba 3 czy jakos cos tak...nie pamietam to było ze 2,5 roku temu;p no i ze wiesz big super promocja dostałam zestaw startowy( xD ) z jakimis próbkami kremów szminek itp wiesz zapisac zawsze sie mozna jak trafisz na okazje. a potem zrezygnowac kiedy zechcesz. ja nie rezygnowałam. zawsze moge pojdsc i cos kupic
bunny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 19:57   #5
patlost
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

dzięki za odpowiedz
patlost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:07   #6
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

po pierwsze, nie jest to pytanie do wizażystki, zatem nie to forum po drugie, wejdź na forum plotkowe i tam skorzystaj z wyszukiwarki, a znajdziesz wiele odpowiedzi. na temat: zrezygnować z Avonu możesz w każdej chwili i bez żadnych kosztów. paczki są dostarczane do domu 2 razy na katalog, jeśli zamówienie jest niższe niż 150 zł, to płacisz za dostawę 10 zł. nie musisz zamawiać co miesiąc.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 16:34   #7
Zabusia@
Raczkowanie
 
Avatar Zabusia@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 156
Thumbs up Dot.: Pytanie do konsultantek avonu

Jestem konsultantka juz od 5 lat.Powiem szczerze ten interes mi sie oplaca! Zawsze zarabiasz masz z tego profity! dostajesz zawszw 2 prezenty za ktore placisz tylko 0,50zl! Jest tylko minus ale niewielki! zamowienie 200zl ale jak tyle nie bedziesz miala to nie skladasz zamowienia.Lub jezeli masz jakos 150 zl mozesz smialo zlozyc zamowienie bo juz za przesylke sie nie placi. Zapisanie sie do avonu jest bardzo proste masz dwa sposoby; abo wchodzisz na strone www.avon.com.pl albo idziesz do koordynatora sprzedarzy i tam sie zapisujesz! Ale najszybciej jest przez internet wszystko znajdziesz na tej stronce! Ja mam stalych klientow wiec oplaca mi sie to! Ale ty takze znajdziesz takich bo avon to solidna marka. Moje klientki nie wyobrazaja sobie zaczac uzywac inneko kremu czy inne zas szamponu czy kosmetykow kolorowych.Takie przegladanie katalogu wciaga i jest ciekawe a przy okazji sa tanie produkty ktore jak raz sie zamowi....nie mozna juz przestac.Bo zawsze sie przekonuja ze sa tanie i dobre! polecam ci taka zabawe w konsultantke!!! powodzenia
Zabusia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.