Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 21:42   #4141
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Nic nie chwyta już tych włosów Niepotrzebnie dałam się mamie namówić na ten Casting.... Zdecydowałam, że obetnę i zrobię jedynie jaśniejsze refleksy i zostawię na jakiś czas żeby spokojnie odrosły Bo to, co mam urody nie dodaje

Asiu przypomnisz mi czym rozjaśniałaś, jak zrobiłaś kiedyś na brąz, a później taki fajny blond?

Mam teraz poziom pomiędzy 5 a 6, bardzo wypłukany. Położyłam na to Garnier Olia 7.0 lekko wyrównało. Docelowo chciałabym jakiś kolor pomiędzy 8 a 7 poziomem.
robiłam dwa razy kąpiel rozjaśniającą ,najpierw ściągło mi do takiego czerwono - rudego, a za drugim razem juz do złocistego rudzielca na którego nałożyłam garnier naturals nr.8 , a potem to już samymi blondami dalej
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Asia szczerze to nie wiem, ja garnierow tak nie lubie, nidgy nie jestem pewna co wyjdzie...


Inni kurierzy dostarczaja paczki w ciagu tego samego dnia co otrzymali je do godziny 20 wiec moze? Ale ja mialam od kurierow typu siodemka, dhl itp. Nie wiem jak to z poczta polska...a nie ma monitoringu gdzie jest paczka obecnie, numer paczki sprawdzasz na str internetowej?
no ja już też nie
jednak zbyt szybko się ocieplają u mnie i prawie po 2 tygodniach praktycznie jakby spływał z włosów
chciałam mu dać szanse ,ale zbyt szybko znika z moich włosów
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem już po egzaminach i na Swieta mogę odpocząć, zasłużenie bo wszystko pozdawałam
Dzis po egzaminie już pomyłam okna, trochę posprzątałam w szafkach w kuchni. Nie robimy nigdy wielkiego sprzątania na Świeta bo na co dzień staramy się życ w porządku ale cos tam trzeba odświezyc

Asia dzięki za rady z liczeniem do 10 Może pomoze, bo coś pomoc musi, nie mogę być taka nerwowa. Staram się opanowywać.
Ja robiłam kiedyś farnierem 80 i 91. Pamietam ze wyszło ładnie, beżowo. Ja lubię nutrisse, w ogole garniery lubie.
No ale jeśli chcesz poziom 8 bierz mojego musa, wyjdzie na pewno pięknie, to pewniak

Ja ide jutro do fryzjerki
Będę farbować, zapigmentuje mi te włosy żeby się nie wymywały.
A następnym razem pomaluję sama bo kupiłam sobie farbę jak byłam na zakupach. I zobaczę jak kolor wyjdzie, jeśli będzie ok, być może będę farbowała już sama.
no to super
wiem ,jak coś to skuszę się na mus póki co skusiłam się na los angeles

i dziś Tż kupił mi w promo w rosku dwie szt syossa w cenie można powiedzieć za jedną szt bez promocji
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 05:39   #4142
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Ania tak jezdze na koniach, i to bardzo pomaga ale są pewne sprawy na które nie pomoze. Napisze pw.

Asia mi syoss zniszczył włosy swego czasu. W ogole mi nie słuzyl. Ale u Ciebie chyba się sprawdza

A ja dziś wstałam o 6, mimo ze mam wolny dzień. Z tym ze mam trochę sprzątania, zakupów, fryzjer.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 06:27   #4143
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
robiłam dwa razy kąpiel rozjaśniającą ,najpierw ściągło mi do takiego czerwono - rudego, a za drugim razem juz do złocistego rudzielca na którego nałożyłam garnier naturals nr.8 , a potem to już samymi blondami dalej

Dzięki za odpowiedź
U mnie kąpiel odpada bo pod spodem mam alfe 11.21
Teraz sobie wymyśliłam, że chcę taki karmelowy odcień blond. W bardzo jasnym wyglądam paskudnie

AgataU gratuluję zdanych egzaminów
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 08:27   #4144
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam się ciepło blondyny
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
robiłam dwa razy kąpiel rozjaśniającą ,najpierw ściągło mi do takiego czerwono - rudego, a za drugim razem juz do złocistego rudzielca na którego nałożyłam garnier naturals nr.8 , a potem to już samymi blondami dalej

no ja już też nie
jednak zbyt szybko się ocieplają u mnie i prawie po 2 tygodniach praktycznie jakby spływał z włosów
chciałam mu dać szanse ,ale zbyt szybko znika z moich włosów

no to super
wiem ,jak coś to skuszę się na mus póki co skusiłam się na los angeles

i dziś Tż kupił mi w promo w rosku dwie szt syossa w cenie można powiedzieć za jedną szt bez promocji
O, no to przyfarcił z tym syossem
też muszę kupić pallete c10 bo mój odrost był nie farbowany od.. 22.02


Agatka ja też gratuluję
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 09:24   #4145
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziekuje Dziewczyny zdanych mam na razie kilka, teraz były 2 wielkie w tym tygodniu, a w ciągu miesiąca 4 duże. A przede mna jeszcze 5 wielkichtyle ze dopiero maj czerwiec.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 11:59   #4146
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Witam się ciepło blondyny

O, no to przyfarcił z tym syossem
też muszę kupić pallete c10 bo mój odrost był nie farbowany od.. 22.02


Agatka ja też gratuluję
o rany
masz swietna promo w rossie- nasze paletki po 8 z groszami i druga 50% taniej ja juz bylam obkupilam sie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:01   #4147
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
robiłam dwa razy kąpiel rozjaśniającą ,najpierw ściągło mi do takiego czerwono - rudego, a za drugim razem juz do złocistego rudzielca na którego nałożyłam garnier naturals nr.8 , a potem to już samymi blondami dalej

no ja już też nie
jednak zbyt szybko się ocieplają u mnie i prawie po 2 tygodniach praktycznie jakby spływał z włosów
chciałam mu dać szanse ,ale zbyt szybko znika z moich włosów

no to super
wiem ,jak coś to skuszę się na mus póki co skusiłam się na los angeles

i dziś Tż kupił mi w promo w rosku dwie szt syossa w cenie można powiedzieć za jedną szt bez promocji
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o rany
masz swietna promo w rossie- nasze paletki po 8 z groszami i druga 50% taniej ja juz bylam obkupilam sie
O, serio ? wczoraj bylam w rossku i patrzylam ze paletki w normalnej cenie w takim razie chyba muszę ruszyć się z domu i pójść do rossmana

/edit. a może to było przedwczoraj ?
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-04-17 o 12:18
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 12:13   #4148
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
O, serio ? wczoraj bylam w rossku i patrzylam ze paletki w normalnej cenie w takim razie chyba muszę ruszyć się z domu i pójść do rossmana
dzis weszla promocja- ja bylam rano
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:29   #4149
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dzis weszla promocja- ja bylam rano
to w takim razie wszystko wyjasnia
w takim razie dzięki za info
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:57   #4150
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny, jeśli planujecie kupić podkłady, pudry, róże, korektory w Rossmannie, to wstrzymajcie się do wtorku, bo

Cytat:
Napisane przez misiajogi Pokaż wiadomość
Witajcie sprawdzona wiadomość : od 22.04-27.04 -49% na wszystkie podklady pudry i róże, rossmann zaprasza
Cytat:
Napisane przez megara0 Pokaż wiadomość
Potwierzam bedzie -49% ale jeszcze na korektory czyli pudry podklady roze i korektory. Chyba na cala kolorowne jednak nie bedzie. A ta promocja bedzie pewno w ramach e kuponow nie dla wszystkich tylko tych zalogowanych na rosnecie.
.



Za to w Naturze od 28 kwietnia do 5 maja -40 na całą kolorówkę


Jeszcze nie wiem czy coś kupię, ale lubię się dzielić wiedzą o fajnych promocjach

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-04-17 o 13:00
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:11   #4151
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli planujecie kupić podkłady, pudry, róże, korektory w Rossmannie, to wstrzymajcie się do wtorku, bo








Za to w Naturze od 28 kwietnia do 5 maja -40 na całą kolorówkę


Jeszcze nie wiem czy coś kupię, ale lubię się dzielić wiedzą o fajnych promocjach
Mnie co prawda nie dotyczy, ale promocja fajna dobrze oplacalna dziewczynom info sie przyda
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 15:18   #4152
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej Ja wlasnie wrocilam od fryzjera, jestem zadowolona jak ostatnio
Ooo fajna promo, mnie tez chyba nie dotyczy, no może wezme swój podkładale chyba i tak mnie nie dotyczy...nie mam e kuponów...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 15:25   #4153
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja tez nie mam ekuponow a jesli już bym coś brała to może jakis korektor, bo wszystko inne mam :d.

Bunny ja już w rosku byłam dzięki tobie
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:13   #4154
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jeśli planujecie kupić podkłady, pudry, róże, korektory w Rossmannie, to wstrzymajcie się do wtorku, bo








Za to w Naturze od 28 kwietnia do 5 maja -40 na całą kolorówkę


Jeszcze nie wiem czy coś kupię, ale lubię się dzielić wiedzą o fajnych promocjach
Shit... a ja właśnie kupiłam true matcha....

I syossa los - angeles, jest jakis nowy 10-95 i sie wahałam, ale wzielam los angeles, bo ten drugi sie wydawał na tych probnikach koloru jakis zolty
Odrost juz mam duzy a nie mam teraz kasy zeby wydac 60 zl na kolestony (powiedziała ta ktora wlasnie wrocila z dwiema parami butów, farba, podkładem i tuszem do rzęs )

Ale to bo mam doła... wczoraj byliśmy z moją kicią u weta bo ostatnio znaleźliśmy guza u niej. Okazało sie ze jest ich więcej, przerzuty na węzły chłonne. nie wiadomo ile jej zostało
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:25   #4155
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Shit... a ja właśnie kupiłam true matcha....

I syossa los - angeles, jest jakis nowy 10-95 i sie wahałam, ale wzielam los angeles, bo ten drugi sie wydawał na tych probnikach koloru jakis zolty
Odrost juz mam duzy a nie mam teraz kasy zeby wydac 60 zl na kolestony (powiedziała ta ktora wlasnie wrocila z dwiema parami butów, farba, podkładem i tuszem do rzęs )

Ale to bo mam doła... wczoraj byliśmy z moją kicią u weta bo ostatnio znaleźliśmy guza u niej. Okazało sie ze jest ich więcej, przerzuty na węzły chłonne. nie wiadomo ile jej zostało
u mnie też często tak jest

a z Kicią to strasznie współczuje
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:25   #4156
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja tez nie mam ekuponow a jesli już bym coś brała to może jakis korektor, bo wszystko inne mam :d.

Bunny ja już w rosku byłam dzięki tobie

polecam sie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Shit... a ja właśnie kupiłam true matcha....

I syossa los - angeles, jest jakis nowy 10-95 i sie wahałam, ale wzielam los angeles, bo ten drugi sie wydawał na tych probnikach koloru jakis zolty
Odrost juz mam duzy a nie mam teraz kasy zeby wydac 60 zl na kolestony (powiedziała ta ktora wlasnie wrocila z dwiema parami butów, farba, podkładem i tuszem do rzęs )

Ale to bo mam doła... wczoraj byliśmy z moją kicią u weta bo ostatnio znaleźliśmy guza u niej. Okazało sie ze jest ich więcej, przerzuty na węzły chłonne. nie wiadomo ile jej zostało
czeko bardzo wspolczuje a ile ona ma juz lat? robiliscie badania czy to zlosliwe? moze mozna je wyciac?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:37   #4157
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

polecam sie


czeko bardzo wspolczuje a ile ona ma juz lat? robiliscie badania czy to zlosliwe? moze mozna je wyciac?
W wakacje będzie miała (mam taką nadzieje) 13 lat, mam ją od 11 roku zycia i nie jestem sobie po prostu w stanie wyobrazic tego Kto bedzie mnie rano budził, chodził ze mna do łazienki sie malować, wył, że chce wejść pod kołdre
Wyciąć można, ale pytanie czy jest sens... u niej się to rozwinęło bardzo szybko. W październiku jeszcze była idealnie zdrowym kotem, wzorowe wyniki. A teraz ma dwa duże guzy i dodatkowo przerzuty na węzły chłonne. A taka operacja mogłaby nie dać nic, albo np przedłużyć jej życie o 2-3 miesiące. A męczyłaby się sporo No a te guzy są w 90% zawsze zlośliwe...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:39   #4158
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Truskawkowa dzięki za info, akurat puder mi się kończy, polecacie jakieś matujące?

Czeko współczuję, biedna koteczka
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:44   #4159
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

polecam sie


czeko bardzo wspolczuje a ile ona ma juz lat? robiliscie badania czy to zlosliwe? moze mozna je wyciac?
A no, jak mogłabym czekać, jeszcze by mi farbe wykupili .
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 19:09   #4160
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
W wakacje będzie miała (mam taką nadzieje) 13 lat, mam ją od 11 roku zycia i nie jestem sobie po prostu w stanie wyobrazic tego Kto bedzie mnie rano budził, chodził ze mna do łazienki sie malować, wył, że chce wejść pod kołdre
Wyciąć można, ale pytanie czy jest sens... u niej się to rozwinęło bardzo szybko. W październiku jeszcze była idealnie zdrowym kotem, wzorowe wyniki. A teraz ma dwa duże guzy i dodatkowo przerzuty na węzły chłonne. A taka operacja mogłaby nie dać nic, albo np przedłużyć jej życie o 2-3 miesiące. A męczyłaby się sporo No a te guzy są w 90% zawsze zlośliwe...
Nie wiem ile takie persy zyja, ale kot dachowiec mojej sasiadki ma 18 lat i zachowuje sie jak mlodziak mial kilka operacji, ostatnio cos z zebami nawet, ropien czy cos i bylo zakazenie...ale odratowali i jest ok. Jesli meczyc ja operacja to tylko po stwierdzeniu ze to niezlosliwe,inaczej faktycznie meczenie jej bez sensu...
Bedzie ci ciezko, nie umiem sobie wyobrazic, bo sama nie wierze w dzien gdy obudze sie i nie zobacze loli lezacej ze mna glowa w glowe mam lekkiego stresa bo idzie pod noz, sterylka w maju, mamy termin i dobra klinika, ale zawsze narkoza to strach... ale czuje ze tak trzeba, nie planuje jej rozmnazac, a dzieki temu wiem ze uniknie wielu chorob...
Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A no, jak mogłabym czekać, jeszcze by mi farbe wykupili .
Smiej sie, ale jak jest dobra promo to ja mam zazwyczaj problem po kilku dniach promocji dostac swoj odcien...nie wiem czy tak wykupuja czy chowaja je czy co



Shi ty masz doswiadczenie, przy sterylce jest sie czego bac? Dlugo trwa zabieg? Jest jakies specjalne przygotowanie? Jak szybko pies wraca do siebie? Ile trzeba pilnowac rany zeby szwow nie wygryzla?
I jak sie nia opiekowac po? Bo bede przy niej caly czas jak juz ja obudza i wydadza.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 20:11   #4161
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Asia mi syoss zniszczył włosy swego czasu. W ogole mi nie słuzyl. Ale u Ciebie chyba się sprawdza
a u mnie mega błysk po syoss
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

I syossa los - angeles, jest jakis nowy 10-95 i sie wahałam, ale wzielam los angeles, bo ten drugi sie wydawał na tych probnikach koloru jakis zolty
Odrost juz mam duzy a nie mam teraz kasy zeby wydac 60 zl na kolestony (powiedziała ta ktora wlasnie wrocila z dwiema parami butów, farba, podkładem i tuszem do rzęs )

Ale to bo mam doła... wczoraj byliśmy z moją kicią u weta bo ostatnio znaleźliśmy guza u niej. Okazało sie ze jest ich więcej, przerzuty na węzły chłonne. nie wiadomo ile jej zostało
współczuje kici
ale zakupów zazdroszcze


nie będę skromna i powiem , a raczej napisze , że jutro mam urodziny ,ale mam zamiar się dobrze bawić( zależy jak to rozumieć ) i proszę was o pozytywną energie dla mnie , żeby ten dzień był chociaż jednym wspanaiałym dniem w tym roku dla mnie

Bunny jeśli chodzi o strylke to mogę Ci napisać z mojego doświadczenia .przygotowania to musi być na czczo. po 2-3 godzinach odbierasz pieska. dobrze jakby Ci dali unranko dla niej ,moja dostała taki kaftanik żeby po brzuchu się nie drapała i gryzła, kilka dni może być skołowana i niechętnie się załatwiać i wychodzić na dwór, brak apetytu, dostaniesz na pewno jakies leki do podawania i kontrola po kilku dniach. niezdziw sie jak się załatwi na dywan lub tym podobne. moja tak w pierwszym dniu zrobiła. i co chwile siadała bo pewnie szwy ją ciągły a tak to po kilku dniach wszystko wróciło do normy .
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-04-17 o 20:21
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 20:47   #4162
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Nie wiem ile takie persy zyja, ale kot dachowiec mojej sasiadki ma 18 lat i zachowuje sie jak mlodziak mial kilka operacji, ostatnio cos z zebami nawet, ropien czy cos i bylo zakazenie...ale odratowali i jest ok. Jesli meczyc ja operacja to tylko po stwierdzeniu ze to niezlosliwe,inaczej faktycznie meczenie jej bez sensu...
Bedzie ci ciezko, nie umiem sobie wyobrazic, bo sama nie wierze w dzien gdy obudze sie i nie zobacze loli lezacej ze mna glowa w glowe mam lekkiego stresa bo idzie pod noz, sterylka w maju, mamy termin i dobra klinika, ale zawsze narkoza to strach... ale czuje ze tak trzeba, nie planuje jej rozmnazac, a dzieki temu wiem ze uniknie wielu chorob...

Smiej sie, ale jak jest dobra promo to ja mam zazwyczaj problem po kilku dniach promocji dostac swoj odcien...nie wiem czy tak wykupuja czy chowaja je czy co



Shi ty masz doswiadczenie, przy sterylce jest sie czego bac? Dlugo trwa zabieg? Jest jakies specjalne przygotowanie? Jak szybko pies wraca do siebie? Ile trzeba pilnowac rany zeby szwow nie wygryzla?
I jak sie nia opiekowac po? Bo bede przy niej caly czas jak juz ja obudza i wydadza.
To ja nie mam z tym problemu, naszczęscie
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 20:59   #4163
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Melduję, że u mnie w końcu remont zakończony Dzisiaj cały dzień sprzątałam, i teraz padam z nóg.


Truskawkowa a to ta promocja nie dotyczy każdego? Co to za e kupony? Mi by się przydał nowy i dobry podkład. Może byś mi jakiś poleciła. Mam cerę mieszaną, na czole i brodzie dość tłusta, a na nosie i policzkach sucha. No i żeby też w miarę dobrze krył. I jakiś korektor na moje sińce pod oczami muszę zakupić. Mam teraz art scenic z eveline, ale kiepski jest. Pomóż proszę w wyborze
A polecałaś krem alantan dermoline, który? Ten niebieski, lekki? Pod makijaż też się sprawdza?

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2014-04-17 o 21:00
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 21:24   #4164
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Melduję, że u mnie w końcu remont zakończony Dzisiaj cały dzień sprzątałam, i teraz padam z nóg.


Truskawkowa a to ta promocja nie dotyczy każdego? Co to za e kupony? Mi by się przydał nowy i dobry podkład. Może byś mi jakiś poleciła. Mam cerę mieszaną, na czole i brodzie dość tłusta, a na nosie i policzkach sucha. No i żeby też w miarę dobrze krył. I jakiś korektor na moje sińce pod oczami muszę zakupić. Mam teraz art scenic z eveline, ale kiepski jest. Pomóż proszę w wyborze
A polecałaś krem alantan dermoline, który? Ten niebieski, lekki? Pod makijaż też się sprawdza?
Niestety, znam mało podkładów z prostej przyczyny, prawie wszystkie są za ciemne lub za różowe i odrzucam je od razu

Z tych co testowałam, które są w Rossmannie godny zainteresowania jest True Match Loreala i Healthy Mix od Bourjois

Zobacz sobie podkłady dostępne w Rossie http://www.rossnet.pl/Produkty?s=&ca...ge=48&pageId=1

Wiem, że dziewczyny polecają też Affinitone (wersje HD i 24h)od Maybelline

Mnie kusi Nearly Naked Revlonu, bo jest lekki i ma jasnego żółtka

Bez testowania raczej się nie obejdzie

Musisz po prostu założyć konto na rossnet.pl, na maila powinien przed promocją przyjść kod, który poda się kasjerce przy zakupach. Przynajmniej tak pisały pracownice Rossmanna w wątku rossmaniaczek

Tak, to ten krem. Moim zdaniem pod makijaż się jak najbardziej nadaje. Nadal jestem z niego zadowolona w 100% i nie mam ochoty testować niczego nowego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 22:37   #4165
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
W wakacje będzie miała (mam taką nadzieje) 13 lat, mam ją od 11 roku zycia i nie jestem sobie po prostu w stanie wyobrazic tego Kto bedzie mnie rano budził, chodził ze mna do łazienki sie malować, wył, że chce wejść pod kołdre
Wyciąć można, ale pytanie czy jest sens... u niej się to rozwinęło bardzo szybko. W październiku jeszcze była idealnie zdrowym kotem, wzorowe wyniki. A teraz ma dwa duże guzy i dodatkowo przerzuty na węzły chłonne. A taka operacja mogłaby nie dać nic, albo np przedłużyć jej życie o 2-3 miesiące. A męczyłaby się sporo No a te guzy są w 90% zawsze zlośliwe...
Bardzo Ci współczuję, przerzuty na węzły nigdy dobrze nie rokują, chociaż cuda się zdarzają, my naszej staruszce (14-letniej ) wycięliśmy 4 guzy( tez były przerzuty) i została z nami jeszcze przez 1,5 roku. Lekkostrawna dieta, bogata w witaminy, preparaty podnoszące odporność i raz na miesiąc kroplówka witaminowa. Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Hej

Melduję, że u mnie w końcu remont zakończony Dzisiaj cały dzień sprzątałam, i teraz padam z nóg.


Truskawkowa a to ta promocja nie dotyczy każdego? Co to za e kupony? Mi by się przydał nowy i dobry podkład. Może byś mi jakiś poleciła. Mam cerę mieszaną, na czole i brodzie dość tłusta, a na nosie i policzkach sucha. No i żeby też w miarę dobrze krył. I jakiś korektor na moje sińce pod oczami muszę zakupić. Mam teraz art scenic z eveline, ale kiepski jest. Pomóż proszę w wyborze
A polecałaś krem alantan dermoline, który? Ten niebieski, lekki? Pod makijaż też się sprawdza?
Też nie wiedziałam co to e-kupony a mam konto na rossnet
...a wiesz, że mi art scenic bardzo pasuje, jedynie co mnie boli to to, że najjaśniejszy odcień-kość słoniowa jest dla mnie zdecydowanie za ciemny...nie wiem na jakiej kości się wzorowali, ale na pewno nie słoniowej

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Niestety, znam mało podkładów z prostej przyczyny, prawie wszystkie są za ciemne lub za różowe i odrzucam je od razu

Z tych co testowałam, które są w Rossmannie godny zainteresowania jest True Match Loreala i Healthy Mix od Bourjois

Zobacz sobie podkłady dostępne w Rossie http://www.rossnet.pl/Produkty?s=&ca...ge=48&pageId=1

Wiem, że dziewczyny polecają też Affinitone (wersje HD i 24h)od Maybelline

Mnie kusi Nearly Naked Revlonu, bo jest lekki i ma jasnego żółtka

Bez testowania raczej się nie obejdzie

Musisz po prostu założyć konto na rossnet.pl, na maila powinien przed promocją przyjść kod, który poda się kasjerce przy zakupach. Przynajmniej tak pisały pracownice Rossmanna w wątku rossmaniaczek

Tak, to ten krem. Moim zdaniem pod makijaż się jak najbardziej nadaje. Nadal jestem z niego zadowolona w 100% i nie mam ochoty testować niczego nowego
Mam podobny problem, lubię lekko żółtawe podkłady, nie trawię żadnych różowańców z tych co wymieniłaś polecam Ci Bourjois Healthy mix Radiance Reveal, miałam odcień 53, podkład jest naprawdę przyzwoity.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 22:50   #4166
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Mam podobny problem, lubię lekko żółtawe podkłady, nie trawię żadnych różowańców z tych co wymieniłaś polecam Ci Bourjois Healthy mix Radiance Reveal, miałam odcień 53, podkład jest naprawdę przyzwoity.
To jakaś nowa wersja, kupiłaś w Polsce? Znalazłam tę nazwę tylko na zagranicznych stronach

Boję się już podchodzić do Healthy Mixów, podkład z moją twarzą sprawował się super, kolor 51 też mi pasował, ale masakrycznie podrażniał mi oczy. Jako jedyny podkład, nie mam pojęcia dlaczego. W dziwny sposób migrował i nie dałam rady wytrzymać.

Szukam czegoś leciutkiego, Revlon Colorstay jest dla mnie za ciężki, jesienią go nawet lubiłam, teraz szczerze nie znoszę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 23:26   #4167
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


Shi ty masz doswiadczenie, przy sterylce jest sie czego bac? Dlugo trwa zabieg? Jest jakies specjalne przygotowanie? Jak szybko pies wraca do siebie? Ile trzeba pilnowac rany zeby szwow nie wygryzla?
I jak sie nia opiekowac po? Bo bede przy niej caly czas jak juz ja obudza i wydadza.
Bunny nic się nie bój będzie dobrze!! Musi być na czczo. Poza tym nie ma innych wymagań, jak się o nią boisz to możesz zrobić badania czy nie ma przeciwskazań do sterylki, krem i mocz, 50-60zł u weta. Tylko badania też na czczo i musisz się u swojego wcześniej (z 3-4 tyg przed planowaną sterulką)umówić. Lolka jest młoda więc badania koniecznością nie są. Na pół dnia musisz ją zostawić, ja zostawiałam o 9, odbierałam o 13-14. Wydają pieska jeszcze w półnarkozie, dochodzi do siebie w domu. Może skuczeć, tracić równowagę, sikać, ale tak schodzi narkoza. Niekoniecznie Twoja tak to odczuje, moja spała jak zabita, trochę "leniwie" się poruszała, raz zwymiotowała, poza tym bez żadnych efektów ubocznych. Co do szwów to zależy czy Lolka lubi "tam" grzebać. Przekonasz się po zabiegu dopiero. Kołnierz dostaniesz i fartuszek to jej to założysz żeby nie ruszała rany. Kontrole będziesz ze 2 miała, po 7-10dniach ściągnięcie szwów. Musisz pilnować by nie skakała, nawet z małej wysokości, nawet jak się lepiej poczuje i już np rana będzie prawie zagojona, bo ja po tygodniu moją nie dopilnowałam i przepuklina jej sie zrobiła, drugi raz narkoza, rozcinanie i szycie
Opieka po zabiegu-być przy niej, głaskać, tulić, możesz rosołek ugotować jak już będzie chciała jeść
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 23:32   #4168
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ja polecam z pudrow Max Factor loose powder mam go od ponad roku, swietnie matuje i jest go mnostwo w sloiku

Podkladu ani rozu nie potrzebuje tzn roz tak ale kupuje Clarinsa w douglasie

Jesli chodzi o Bourjois healthy mix to dziewczyny jesli ktoras z was chcialaby go przetestowac to moge jej zrobic prezent po swiateczny i wyslac bo mam dwa... Na oddanie mam nr 52 czyli drugi w kolejnosci. Zuzycie naprawde bardzo niewielkie, dla mnie zbyt ciemny a watpie zebym miala czas aby az tak sie opalic mam dla siebie nr 51 i jest ok wiec 52 oddam bo i tak nie zuzyje a moze komus posluzy


Co u nas to sie pochwale ze Tosia przekreca sie juz z plecow na brzuch i odwrotnie i szykuje sie do pełzania czyli bede miala zaraz przerabane i bede zasuwac z odkurzaczem 3 razy dziennie zeby mi nic na podlodze nie lezalo bo niestety wszystko pakuje do buzi
Jest juz taka smieszna, chichra sie na glos, ciagle usmiecha, moj super ludzik, no kocham ja do szalenstwa
Dzisiaj bylam z nia u lekarza i jak pobierali jej krew to az jakas babka zajrzala do nas za parawanik i zapytala czy moze popatrzec na nia bo jest taka sliczna i nie moze sie napatrzec pekalam z dumy

Wczoraj mi spierdzielila z golym tylkiem z pampersa, polozylam ja do przewijania a ta hyc i uciekla na brzuch jak sie nad nią pochylałam i cos nowilam to zlapala mnie jedna reka za policzek, ścisnela, przyciagnela moja buzie nad swoja iiii... Wpakowała mi swoją obślinioną rękę do buzi

Klade sie spac bo padam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 04:56   #4169
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ja polecam z pudrow Max Factor loose powder mam go od ponad roku, swietnie matuje i jest go mnostwo w sloiku

Podkladu ani rozu nie potrzebuje tzn roz tak ale kupuje Clarinsa w douglasie

Jesli chodzi o Bourjois healthy mix to dziewczyny jesli ktoras z was chcialaby go przetestowac to moge jej zrobic prezent po swiateczny i wyslac bo mam dwa... Na oddanie mam nr 52 czyli drugi w kolejnosci. Zuzycie naprawde bardzo niewielkie, dla mnie zbyt ciemny a watpie zebym miala czas aby az tak sie opalic mam dla siebie nr 51 i jest ok wiec 52 oddam bo i tak nie zuzyje a moze komus posluzy


Co u nas to sie pochwale ze Tosia przekreca sie juz z plecow na brzuch i odwrotnie i szykuje sie do pełzania czyli bede miala zaraz przerabane i bede zasuwac z odkurzaczem 3 razy dziennie zeby mi nic na podlodze nie lezalo bo niestety wszystko pakuje do buzi
Jest juz taka smieszna, chichra sie na glos, ciagle usmiecha, moj super ludzik, no kocham ja do szalenstwa
Dzisiaj bylam z nia u lekarza i jak pobierali jej krew to az jakas babka zajrzala do nas za parawanik i zapytala czy moze popatrzec na nia bo jest taka sliczna i nie moze sie napatrzec pekalam z dumy

Wczoraj mi spierdzielila z golym tylkiem z pampersa, polozylam ja do przewijania a ta hyc i uciekla na brzuch jak sie nad nią pochylałam i cos nowilam to zlapala mnie jedna reka za policzek, ścisnela, przyciagnela moja buzie nad swoja iiii... Wpakowała mi swoją obślinioną rękę do buzi

Klade sie spac bo padam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boziu, Tosia jest super, tak bym ją uściskała
KOCHAM dzieci miłoscia najwiekszoa na świecie, a obok takich maleństw to nie umiem przejś obojetnie..

też tak śmigałam z odkurzaczem, bo mnie to brzydziło, że bedzie zjada jakieś ohydne śmieci albo w przedpokoju jakis piach z buta. Ale ona nawet gdy ja wyodkurzałam tak perfekcyjnie, dosłownie na kolanach, odsuwajac kanape itd, szybko paluchem wskazała mi śmiecika i ciach.. nie było

Zaczyna sie coraz weselszy czas, potem raczkowanie, potem nie mozna spuscic z oka bo uczy sie chodzic.. super
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 07:47   #4170
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Asia Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin zdrówka ,szczęścia,miłości,spełni enia marzeń

Czeko współczuję z kotkiem

Kitka to słodkie co piszeszmałe dzieci są cudowne

A ja wyczekuje na kuriera bo przeczytałam na str internetowej status przekazanie przesyłki do doręczenia to lada moment powinna być

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2014-04-18 o 07:49
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.