laserowe leczenie wad wzroku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-25, 11:49   #1
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605

laserowe leczenie wad wzroku


Podobno można juz wyleczyc każdą najpopularniejszą wade wzroku dzieki laserowi. Na stronie www.intermedica.pl jest o tym kilka informacji. Nienawidze moich okluarów i zrobiłabym wszystko, żeby wyleczyć wade wzroku. Czy ktos tutaj robiła już taki zabieg? Czy jest jakies ograniczenie wiekowe w przypadku takich zabiegów?
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 10:45   #2
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: laserowe leczenie wad wzroku

Ula, jakies 11-12 lat temu moja kolezanka z klasy miala taki wlasnie zabieg, po którym przestala nosic dosc grube okularki, miala wtedy jakies 17 lat, w kazdym razie bylo to w liceum, pamietam ze rownoczesnie takiemu samemu zabiegowi poddała się jej młodsza o kilka lat siostra.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 14:05   #3
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Re: laserowe leczenie wad wzroku

jezeli masz sklonnosc do blizn to na pewno nie mozesz.
moj brat wlasnie z tego powodu musial zrezygnowac.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 15:33   #4
wulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 75
Re: laserowe leczenie wad wzroku

Ja zostalam zdyskwalifikowana ze wzgledu na zbyt cienka rogowke. Jednak moja kolezanka poddala sie takiemu zabiegowi kilka lat temu (chyba juz 5 lat minelo!). Wszystko przebieglo pomyslnie - od poczatku byla i wciaz jest zadowolona, ze sie na to zdecydowala.
Troche o tym czytalam. Bywa, ze wystepuja powiklania, o ktorych nikt mi nawet nie wspomnial, kiedy ponosilam pierwsze [naprawde niemale] wydatki wykonujac przedzabiegowe badania (zanim ustatlili, ze rogowka za cienka). Wpadlam na info na ten temat w Inecie, ale nie pamietam juz niestety gdzie; w kazdym razie wlos mi sie jezyl na glowie, kiedy czytalam te publikacje. Bylo to jakies naukowe opracowanie dwojki chirurow-okulistow, doswiadczonych w tej dziedzinie.
Podobno powiklania sa dosc rzadkie, ale ja bym sie chyba bardzo wahala, gdybym wczesniej przeczytala wspomniana pubilkacje (potem, moze na szczscie, moze nie, jak juz napisalam, sprawe rozstrzygnal los). Trzeba w kazdym razie miec swiadomosc, ze taka ingerencja, jak kazda zreszta interwencja chirurgiczna, jest ryzykowna i nikt nie moze Ci obiecac, ze bedzie ona w 100% bezpieczna (w reklamach tego typu zabiegow przemyca sie zreszta te dobrze zakamuflowana prawde).
wulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 16:20   #5
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: laserowe leczenie wad wzroku

No tak, minie ładnych pare lat zanim ryzyko związane z takimi zabiegami zniknie. Jednak nadal taki zabieg mnie kusi... Na razie mam czas- najpierw musze uzbierać pieniądze Bardzo dziekuje za odpowiedzi!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-28, 16:46   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: laserowe leczenie wad wzroku

poszukaj tez info w archiwum forum - tam tez wypowiadaly sie dziewczyny ktor robily sobie korekcję wady wzroku laserem - najczesciej pozytywnie

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.