WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 11:26   #301
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
i wlasnie siedze z wlasnej roboty maska na glowie baza byl olej kokosowy, bez rycynowego bo akurat nie mam, ale mysle ze kokos tez swietnie da sobie rade lyzka juvitu, 2 kapsulki tokovitu 200, zoltko, lyzka smietant 18%, lyzeczka nafty nie smierdzi jak zgnile jajo tylko jak wyrabia sie ciasto na poczatku - taki olejkowo jajeczny zapach nienawidze samego zolta, rycyny i nafty. zobaczymy co z tego wyjdzie
Ja już godzinkę siedze z waxem i naftą kosmetyczną
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 11:34   #302
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja już godzinkę siedze z waxem i naftą kosmetyczną
to siedzimy razem ja jeszcze pol godzinki i zmywam.
edit: zmylam cholera czuje jajko wlosy ladnie blyszcza i pewnie sa troche nawilzone chociaz nie widac za mocno

Edytowane przez kosmita77
Czas edycji: 2008-01-04 o 12:39
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 12:20   #303
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja wczoraj pierwszy raz robiłam kurację z waxem,ale po 40minutach zmyłam szybko,bo wystarszyłam się że jestem łysa całe szczęście,że to było tylko wrażenie
Mega efektów nie widzę ale może to kwestia czasu .
Niestety jabłka mi się skończyły,a ja chora i z domu wyjść nie mogę po dostawę mam nadzieję,że mamuśka zakupi w drodze do domu
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:12   #304
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Czy ktoras z Was robila sobie badania na tarczyce, bo podobno to ma zwiazek z wypadaniem wlosow. Moze wiecie jakie dokladnie hormony trzeba zrobic. Niestety dlugo sie czeka zazwyczaj na takie badania wiec ja planuje wybrac sie prywatnie. Dziewczyny nie wiecie gdzie w Warszawie takie badania sa najtansze. Czy ktoras z Was zaczela sie leczyc na tarczyce i wypadanie ustalo?
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:13   #305
gaagatka
Raczkowanie
 
Avatar gaagatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 344
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Nie wiem,czy to jest mozliwe,czy to tylko kwestia przypadku,ale zaczelam lykac Skrzypowite we srode.Wczoraj mylam wloski i przy myciu wypadlo mi ich bardzo niewiele.Potem przy czesaniu-prawie nic A wczesniej pol garsci przy myciu,nastepne pol przy czesaniu.Moze zaczyna dzialac
Nie możliwe żeby po tak krótkim czasie był efekt. Zastanów się co łykałaś 3 miesiące temu.
__________________


gaagatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:34   #306
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was robila sobie badania na tarczyce, bo podobno to ma zwiazek z wypadaniem wlosow. Moze wiecie jakie dokladnie hormony trzeba zrobic. Niestety dlugo sie czeka zazwyczaj na takie badania wiec ja planuje wybrac sie prywatnie. Dziewczyny nie wiecie gdzie w Warszawie takie badania sa najtansze. Czy ktoras z Was zaczela sie leczyc na tarczyce i wypadanie ustalo?
u mnie bylo raczej odwrotnie, po 5 latach przestalam brac hormony od tarczycy i wlosy mi sie poprawily, jednak w tym czasie takze bralam preparaty ze skrzypem i robilam kuracje od zewnatrz wiec dokladnie nie potrafie powiedziec dzieki czemu wlosy przestaly wypadac w takich ilosciach jak wczesniej.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 13:34   #307
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was robila sobie badania na tarczyce, bo podobno to ma zwiazek z wypadaniem wlosow. Moze wiecie jakie dokladnie hormony trzeba zrobic. Niestety dlugo sie czeka zazwyczaj na takie badania wiec ja planuje wybrac sie prywatnie. Dziewczyny nie wiecie gdzie w Warszawie takie badania sa najtansze. Czy ktoras z Was zaczela sie leczyc na tarczyce i wypadanie ustalo?
Wystarczy TSH. Prywatnie nie jest jakoś strasznie drogie - kolo 25 złotych.

Karolinko i jakieś efekty jabłkowej kuracji Bo ja tak srednio koło 5 jabłek zjadam dziennie i czekam z niecierpliwością na rezultaty...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 14:14   #308
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Czy TSH napewno wystarczy? A nie musze robic jeszcze T3 i T4?
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:32   #309
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
Czy TSH napewno wystarczy? A nie musze robic jeszcze T3 i T4?
Ja mam wizyte u endo i kazał tylko TSH Jak chcesz to dla świętego spokoju możesz sobie zrobić i pozostałe i sprawdzić czy są w normie. Czy oprócz wypadania włosów jeszcze Ci coś dolega? Zaburzenia związane z tarczycą mają jeszcze inne objawy.
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 14:35   #310
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Karolinko i jakieś efekty jabłkowej kuracji Bo ja tak srednio koło 5 jabłek zjadam dziennie i czekam z niecierpliwością na rezultaty...
Cierpliwości Na efekty pewnie trzeba sporo czasu, ale ważne, że jesz, bo ja to kiepsko
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:00   #311
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

mam od pewnego czasu bardzo suchą skóre, a przecież stosuje odpowiednie kosmetyki nawet te drogie apteczne i nic nie pomaga - skóra sucha jak wiór! No i jestem senna - praktycznie w okresie jesienno ziomowym śpie bardzo dużo ze wszyscy sie dziwią ile mozna, ale ja sobie tłumacze tym ze jestem zmęczona. Miałam tez isc z tym kiedys do lekarza. Raczej nie zyje w jakims stresie. No i mam stale niskie ciśnienie i zimne ręce i nogi (spie w skarpetkach - nawet w lecie) No ale wypadające wlosy najbardziej mi przeszkadzają, choc teraz jest juz lepiej. A dodam ze od jakis 3 lat biore odpowiednie witaminy oczywiscie z przerwami i zauwazylam ze te ktore zawieraja jod np Vitapil lepiej na mnie działają.
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:06   #312
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez alhazira Pokaż wiadomość
mam od pewnego czasu bardzo suchą skóre, a przecież stosuje odpowiednie kosmetyki nawet te drogie apteczne i nic nie pomaga - skóra sucha jak wiór! No i jestem senna - praktycznie w okresie jesienno ziomowym śpie bardzo dużo ze wszyscy sie dziwią ile mozna, ale ja sobie tłumacze tym ze jestem zmęczona. Miałam tez isc z tym kiedys do lekarza. Raczej nie zyje w jakims stresie. No i mam stale niskie ciśnienie i zimne ręce i nogi (spie w skarpetkach - nawet w lecie) No ale wypadające wlosy najbardziej mi przeszkadzają, choc teraz jest juz lepiej. A dodam ze od jakis 3 lat biore odpowiednie witaminy oczywiscie z przerwami i zauwazylam ze te ktore zawieraja jod np Vitapil lepiej na mnie działają.
Objawy które opisujesz wskazują na niedoczynność tarczycy W sumie równie dobrze może to być anemia. Powinnaś jak najszybciej zrobić odpowiednie badania Może odchudzałaś się dość restrykcyjnie

Oj virko czyżbyś nie lubiła jabłek
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:18   #313
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

podziele sie z wami moimi obserwacjami. mnie tez ostatnio wlosy lecialy jak szalone. kupowalam rozne cuda (ampulki vichy, inneov, odzywki, wcierki, olejek rycynowy, pokrzywa) i nic. obecnie jestem w tropikach. takze wszystko odstawilam bo stwierdzilam ze nie bede tego tu tachac. nic nie lykam, nic nie wcieram ale... codziennie jem duzo owocow (przerozne: ananasy, banany, avocado, papaje, maracuje,) i warzyw (salata, pomidor, papryka). wlosy przestaly wypadac calkowicie. ponadto paznokcie rosna mi w tempie oszalamiajacym . takze recepta sa owoce i warzywa. (co oczywiscie w naszym klimacie jest nie do konca mozliwe ) pozdrawiam. po powrocie zamierzam zainwestowac w sokowirówke. blender juz mam
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:21   #314
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
W tym artykule chodziło o to, że nie powinno się przyjmować wszelkich witamin non stop i sugerowali, żeby po zakończeniu jakiegoś opakowania tabletek zrobić miesięczną przerwę a potem znowu zacząć coś łykać W sumie nie wiem jaki w tym sens Czyżby troska o wątrobe
Ok, dzieki

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ze skrzypem jest o tyle "niebezpiecznie", że dłuższy czas suplementacji powoduje niedobory witaminy z grupy B w organiźmie, dlatego w miarę upływu czasu należy dodatkowo przyjmować te witaminki.
W czasie przyjmowania skrzypu mozna by np pic drożde, bo one sa podobno skarbnicą witaminy B, tylko one tak okropnie smakują... Próbowałam, piłam chyba przez 2 tygodnie, dzień w dzień, ale z każdym dniem miałam coraz mniejszą ochotę. Wiem, że są tabletki drożdżowe, jednak finansowo o wiele bardziej opłaca się pić zwykłe drożdże.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:21   #315
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mi też włosy przestały wypadać od czasu gdy zaczęłam nałogowo zżerać jabłka,w dodatku metabolizm mi się chyba poprawił [wiecie o co chodzi]
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:34   #316
alhazira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 88
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Milka 19 : robilam podstawowe badania krwi i akurat te sa w normie. Odzywiam sie prawidłowo niczego sobie nie odmawiam.
alhazira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 15:39   #317
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Oj virko czyżbyś nie lubiła jabłek
Lubię i sama nie wiem czemu tak rzadko po nie sięgam
Muszę to zmienić, zresztą nie tylko jabłka...
Generalnie warzywa i owoce.

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
podziele sie z wami moimi obserwacjami. mnie tez ostatnio wlosy lecialy jak szalone. kupowalam rozne cuda (ampulki vichy, inneov, odzywki, wcierki, olejek rycynowy, pokrzywa) i nic. obecnie jestem w tropikach. takze wszystko odstawilam bo stwierdzilam ze nie bede tego tu tachac. nic nie lykam, nic nie wcieram ale... codziennie jem duzo owocow (przerozne: ananasy, banany, avocado, papaje, maracuje,) i warzyw (salata, pomidor, papryka). wlosy przestaly wypadac calkowicie. ponadto paznokcie rosna mi w tempie oszalamiajacym . takze recepta sa owoce i warzywa. (co oczywiscie w naszym klimacie jest nie do konca mozliwe ) pozdrawiam. po powrocie zamierzam zainwestowac w sokowirówke. blender juz mam
To na pewno jest jak najbardziej skuteczna metoda, zdrowa i naturalna
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 16:37   #318
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W czasie przyjmowania skrzypu mozna by np pic drożde, bo one sa podobno skarbnicą witaminy B, tylko one tak okropnie smakują... Próbowałam, piłam chyba przez 2 tygodnie, dzień w dzień, ale z każdym dniem miałam coraz mniejszą ochotę. Wiem, że są tabletki drożdżowe, jednak finansowo o wiele bardziej opłaca się pić zwykłe drożdże.
Hm, te tabletki drożdżowe wcale nie są aż takie drogie. Ok 7 zł za 250 szt - taka kuracja starczy na miesiąc, myślę, że warto zainwestować, zamiast męczyć się ze zwykłymi drożdżami...
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 19:33   #319
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Hm, te tabletki drożdżowe wcale nie są aż takie drogie. Ok 7 zł za 250 szt - taka kuracja starczy na miesiąc, myślę, że warto zainwestować, zamiast męczyć się ze zwykłymi drożdżami...
Jedyny minus z tabletkami to, że co naturalne, to naturalne...Bez żadnych dodatków chemicznych w tabletkach, ale jeśli ktoś nie może drożdży, to lepszy rydz niż nic
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-04, 22:31   #320
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Właśnie zjadam moje 7dziś już jabłko popijając je kefirem,cudna kuracja
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 08:23   #321
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Słuchajcie, ale nie ma też co przesadzać z tymi jabłkami, bo może wam się trochę proces trawienny rozregulować
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 08:31   #322
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Słuchajcie, ale nie ma też co przesadzać z tymi jabłkami, bo może wam się trochę proces trawienny rozregulować
U mnie łatwo o przesade, ale nie dlatego, że się tak wciągnęłam w kuracje, tylko dlatego, że ja jabłka poprostu uwielbiam Więc taka kuracja dla mnie to czysta przyjemność
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 08:50   #323
zosianiegosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

witajcie dziewczyny
próbowałam już chyba wszystkiego, wątek śledzę od dobrych paru miesięcy.a włosy lecą....Jakiś czas temu wpadłam w zachwyt stosując Alpicort E-było super w czasie stosowania,poprawa po ok 3-4 tygodniach -redukcja wypadania do ok 5-20 włosów dziennie.Ale jak tylko odstawiłam-włosy oszalały i zaczęły mnie znowu gromadnie opuszczać:-(
Wczoraj odebrałam wyniki badań-TSH,T3,T4 w normie(robiłam prywatnie-zapłaciłam 3x20 zł)
Wyczaiłam coś nowego-znajomy przywiózł mi z Niemiec szampon i tonik do wcierania w skórę głowy-firmy Schwarzkopf-niby stworzony specjalnie dla kobiet i specjalnie na wypadające włosy.Hm....zobaczymy po kilku tygodniach co to warte.
No i zgodnie z Waszymi sugestiami jem jabłka-co czynię z przyjemnością
zosianiegosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:24   #324
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

U mnie włosy wypadły od niedoczynnosci, teraz ładnie odrastają. Niedoczynnośc w moim przypadku była jedną z przyczyn, poza tym duuużo chorowałam (złapałam koklusz i byłam chora cały rok), włosy leciały setkami, nadal wszystki puste miejsca nie zarosły. Biorę Letrox 25 po jednej tabletce dziennie, nic nie utyłam/schudłam, czuję się b. dobrze, skóra jest odpowiednio nawilżona, włosy też. Nie bójcie się tych hormonów!!! One tylko pomagają nie szkodzą!!!. Jeżeli macie niedoczynnośc to bierzcie te tabletki, a jak wam przestaną wypadać włosy, to dziękujcie Bogu, że jest lek, i że wam pomaga!!! Przynajmniej będziecie znały przyczynę.
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-05, 11:26   #325
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja też wcinam jabłuszka z czystej przyjemności w wakacje mogłam zjeść nawet 2kg
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 11:33   #326
virka
Zakorzenienie
 
Avatar virka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 410
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
U mnie włosy wypadły od niedoczynnosci, teraz ładnie odrastają. Niedoczynnośc w moim przypadku była jedną z przyczyn, poza tym duuużo chorowałam (złapałam koklusz i byłam chora cały rok), włosy leciały setkami, nadal wszystki puste miejsca nie zarosły. Biorę Letrox 25 po jednej tabletce dziennie, nic nie utyłam/schudłam, czuję się b. dobrze, skóra jest odpowiednio nawilżona, włosy też. Nie bójcie się tych hormonów!!! One tylko pomagają nie szkodzą!!!. Jeżeli macie niedoczynnośc to bierzcie te tabletki, a jak wam przestaną wypadać włosy, to dziękujcie Bogu, że jest lek, i że wam pomaga!!! Przynajmniej będziecie znały przyczynę.
Tylko, że u większości z nas przyczyna wypadanie nie leży w hormonach, chorobach itp, a wtedy recepta już nie jest taka prosta
Ale jeśli znalazłaś przyczynę i ją leczysz z pozytywnym skutkiem, to jak najbardziej się cieszę
__________________



virka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 11:34   #327
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Dziewczyny my tu tak o tych włosach,a mi się dziś śniło,że wypadły mi włosy a później zęby nieźle
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 12:18   #328
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Ja też wcinam jabłuszka z czystej przyjemności w wakacje mogłam zjeść nawet 2kg
szalenstwo ale jesli pomaga to super
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:11   #329
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny my tu tak o tych włosach,a mi się dziś śniło,że wypadły mi włosy a później zęby nieźle
Oj istny koszmar Jeszcze zęby ujdą ... ale włosy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
szalenstwo ale jesli pomaga to super
Ja średnio dziennie ostatnio około 5-6 jabłek zjadam Pewnie to nie tylko zasługa jabłek, ale włosy już od jakiegoś czasu nie wypadają Mam nadzieje, że nie zapesze Teraz tylko czekać aż mi troche zgęstnieją...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-06, 18:16   #330
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Ja średnio dziennie ostatnio około 5-6 jabłek zjadam Pewnie to nie tylko zasługa jabłek, ale włosy już od jakiegoś czasu nie wypadają Mam nadzieje, że nie zapesze Teraz tylko czekać aż mi troche zgęstnieją...
to ciesze sie razem z TOba ja mam problemy jelitowe i nie moge przedawkowaywac jablek = max 1 na dwa dni.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.