Co zrobić ? [Problem miłosny...] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-08, 19:56   #1
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Unhappy

Co zrobić ? [Problem miłosny...]


A więc ostrzegam że się trochę rozpiszę ;D
Mój problem polega na tym , że pewien chłopak w moim wieku [lat.16] bardzo mi się podoba i chyba sie zakochałam. On doskonale o tym wiedząc , na dyskotece obejmował się z inna dziewczyna , tanczył z następną obmacując itp. patrząc cąły czas na mnie... Tak jakby robił to specjalnie i chiał zobaczyc moją reakcję. Zdziwiło mnie to bo wcześniej wyznawał mi miłość itp. ;// Już od 3 tyg. nie rozmawiamy ze sobą , ponieważ po tym wszystkim nie miałam ochoty z nim rozmawiać, byłam totalnie obojętna na to co mowil , nie odzywalam sie do niego ,chyba że musiałam ... Chciał to wyjasnic, pytał czemu się nie odzywam , czy jestem obrażona. A ja mowialam ze jest ok... z obrażoną miną bo totalnie nie wiedzialam jak mu to powiedziec. A więc teraz nie wiem kompletnie co mam zrobić... Raczej chce sobie odpuścić ale nie wiem jak mam sie w stosunku do niego zachować ? Co proponujecie ? Jeśli zapyta co jest co mam odp? Mam być dalej totalnie obojętna czy nie?
PROSZE O SZYBKĄ ODP. JUTRO JUZ IDĘ DO SZKOŁY III KOMPLETNIE NIE WIEM CO ROBIC ;((


_______________
Edit. 9.02.
Wróciłam właśnie ze szkoły....
Obiekt moich westchnień dziś się do mnie nawet nie odezwał. Wyczuł ze go unikam i jestem na niego zła , własciwie wiedział to jeszcze przed feriami.
Dzis , cały czas na mnie zerkał. Jesteśmy w jednej kl. i nie bło lekcji żebym nie czuła na sobie jego wzroku. Kilka razy nasze spojrzenia się spotkały , szybko dowracałam wzrok. Na przerwach gdy gadal z jakaś dziewczyna patrzył na mnie ;///. Nie wiem kompletnie co mam robić , coś do niego czuje , ale z jednej strony on chyba ma mnie gdzies skoro , nawte nie probuje tego wyjasnic i sie nie odezwie.
Co radzicie? ;(

Edytowane przez Monikk1
Czas edycji: 2009-02-09 o 13:55
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:05   #2
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Troszke to dziecinne. Chłopak patrząc na Ciebie, obejmuje inną? Mało dojrzałe. [ale jak można mówić o dojrzałości w wieku 16lat...] Ja bym powiedziała prawde, jak zapyta. Ale po co mowił, że kocha, a obejmował inną? Phi. Chyba nie wie co to kochać.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:07   #3
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 187
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Bawi się Twoimi uczuciami, nie ma sensu z takim się zadawać. Będą inni. Jak się zachować - obojętnie, to znaczy nie olewająco, ani nie kokietować. Jak będzie naciskał, to powiedz po prostu prawdę - to, co tutaj napisałaś.
Taq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:12   #4
maa20
Raczkowanie
 
Avatar maa20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Ale jezeli on wyznawal Ci milosc, a ty jestes w nim zakochana.. to co wczesniej stanelo Wam na drodze, ze nie jestescie razem ? :P
maa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:15   #5
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez maa20 Pokaż wiadomość
Ale jezeli on wyznawal Ci milosc, a ty jestes w nim zakochana.. to co wczesniej stanelo Wam na drodze, ze nie jestescie razem ? :P
raczej to że on jest w stosunku do mnie bardzoo nieśmiały , i te wyznanie jego nie było tak w 4 oczy...
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:19   #6
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Monikk1 Pokaż wiadomość
raczej to że on jest w stosunku do mnie bardzoo nieśmiały , i te wyznanie jego nie było tak w 4 oczy...
a jak smsem? :P Weź idź do chłopa, powiedz "siadaj gościu będziemy namiętnie rozmawiać", powiedz mu o co Ci chodzi, spytaj o to, o co chcesz spytać, niech Ci odpowiada. Wszystko się wowczas wyjaśni.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:21   #7
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

zgadlas.. smsem .... Wiecie co? Ja to bym najchętniej chyba to zostawiła tak jak jest i niczego nie wyjaśniała. Co wy na to? Na pewno znajde sobie kogos lepszego , on raczej woli flirtować z 5 na raz niz być z jedną.
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:27   #8
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Ja akurat mam chyba odmienny charakter, bo bym to szybciutko wyjaśniła. Ale zrób jak uważasz, to Twoja decyzja.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:29   #9
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

ale to nie był 1 taki "wyskok"... i chyba nie chce dalej tego ciągnąc ;DD
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:30   #10
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

jak "chyba nie chcesz" to po co w ogóle ten wątek?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:33   #11
natka88
Raczkowanie
 
Avatar natka88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 232
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

a znacie to powiedzenie ze "każdy chłopak zachowuje się tak, jakby był o 3 lata młodszy"? bo to mi tutaj idealnie pasuje. zachowuje się jak dzieciak. a z dziećmi nie tworzy się związków. odpuść sobie. a jeśli chodzi o wyjaśnienia to bym też sobie odpuściła, bo on chyba nie dorósł do poważnych rozmów. wyjaśniłabym, jeżeli sytuacja by mnie zmusiła.
__________________

natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 20:34   #12
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

CHYBAA. hee sama nie wiem dokladnie czego chce , więc miałąm nadzieje że mi cos poradzicie... Dziękuję za Twoją radę i czekam na inne wypowiedzi )
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 20:36   #13
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez natka88 Pokaż wiadomość
a znacie to powiedzenie ze "każdy chłopak zachowuje się tak, jakby był o 3 lata młodszy"? bo to mi tutaj idealnie pasuje. zachowuje się jak dzieciak. a z dziećmi nie tworzy się związków. odpuść sobie. a jeśli chodzi o wyjaśnienia to bym też sobie odpuściła, bo on chyba nie dorósł do poważnych rozmów. wyjaśniłabym, jeżeli sytuacja by mnie zmusiła.

O. no no hee chyba mam takie same zdanie , on nie dorósł do takiej rozmowy. ;D Dzięki ;**
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 21:03   #14
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Nie dosc ze wredny to jeszcze dzieciakJest o wiele fajniejszych facetow daj sobie z nim spokoj
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:27   #15
katarzyna015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 262
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Monikk1 Pokaż wiadomość
zgadlas.. smsem .... Wiecie co? Ja to bym najchętniej chyba to zostawiła tak jak jest i niczego nie wyjaśniała. Co wy na to? Na pewno znajde sobie kogos lepszego , on raczej woli flirtować z 5 na raz niz być z jedną.

Z jednej strony .. to zle bo niee dowiesz sie o co mu chodzilo.. A z drugiej.. Skoro nie jest Ci ciezko zappomniec o nim , to zapominaj, moze lepiej wczesniej.. bedzie mniej bolalo
katarzyna015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 22:39   #16
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Moze on chciał w ten sposób tzn. bawiac sie z innymi dziewczynami jak napisalas na tej dyskotece, może chciał wybadac jak sie zachowasz, czy cie to w ogole ruszy byc moze ze sprawdzał czy zależy ci na nim- taka mogła byc jego z pozoru nieszkodliwa intencja, wyszlo inaczej. Co zrobisz zalezy od ciebie, najwazniejsze zebys wybrala to co dla ciebie najlepsze, a on no coz zachowania ma szczeniackie i niezbyt to wrozy na przyszlosc.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 23:49   #17
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Monikk1 Pokaż wiadomość
A więc ostrzegam że się trochę rozpiszę ;D
Mój problem polega na tym , że pewien chłopak w moim wieku [lat.16] bardzo mi się podoba i chyba sie zakochałam. On doskonale o tym wiedząc , na dyskotece obejmował się z inna dziewczyna , tanczył z następną obmacując itp. patrząc cąły czas na mnie... Tak jakby robił to specjalnie i chiał zobaczyc moją reakcję. Zdziwiło mnie to bo wcześniej wyznawał mi miłość itp. ;// Już od 3 tyg. nie rozmawiamy ze sobą , ponieważ po tym wszystkim nie miałam ochoty z nim rozmawiać, byłam totalnie obojętna na to co mowil , nie odzywalam sie do niego ,chyba że musiałam ... Chciał to wyjasnic, pytał czemu się nie odzywam , czy jestem obrażona. A ja mowialam ze jest ok... z obrażoną miną bo totalnie nie wiedzialam jak mu to powiedziec. A więc teraz nie wiem kompletnie co mam zrobić... Raczej chce sobie odpuścić ale nie wiem jak mam sie w stosunku do niego zachować ? Co proponujecie ? Jeśli zapyta co jest co mam odp? Mam być dalej totalnie obojętna czy nie?
PROSZE O SZYBKĄ ODP. JUTRO JUZ IDĘ DO SZKOŁY III KOMPLETNIE NIE WIEM CO ROBIC ;((
Tiaa, miłość się z niego wylewa nosem i uszami. Gdyby mu na Tobie zależało, tańczyłby z Tobą zamiast bawić się w durne "sprawdzanie reakcji".
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:48   #18
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Tiaa, miłość się z niego wylewa nosem i uszami. Gdyby mu na Tobie zależało, tańczyłby z Tobą zamiast bawić się w durne "sprawdzanie reakcji".

:Tak:
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 09:49   #19
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Widocznie ten że Twój luby nie dorósł jeszcze do miłości.
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 09:52   #20
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

To dziecko, ktoremu imponuje zainteresowanie dziewczyn. Pewnie jeszcze gada po katach z kumplami, jak to wszystkie na niego leca, a zwlaszcza ta "Monikk".
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:05   #21
amonek2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 168
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

jak dla mnie to on nie szuka miłości lecz wrażeń! konkretnie to chce sobie pomacać panienki, podotykać, pocałować i przypadkiem z nią nie być! Taki facet nie jest dla ciebie!!! Skoro takie scenki robi przy tobie, tzn ze tobie też by mógł tak robić przy innych i co wtedy bo sobie inni o tobie pomyśleli... lepiej nie zadawaj się z nim tylko z jakimś facetem który nie myśli tylko o macaniu i nie patrzy na kobiety przez pryzmat ich ciała.. jesteś młodą dziewczyną a przy takim chłopaku mogłabyś stracić co powinno być najcenniejsza dla młodej dziewczyny, a przy okazji mogłabyś stracić w oczach innych chłopaków jeśli zobaczyli by że inny dotyka cię.. nie lubie facetów tego typu... może to zbyt wysunięte w przyszłość to co napisałam ale przy takim chłopaku niczego lepszego oczekiwać się raczej nie da..
amonek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:43   #22
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

No przepraszam, ale gdyby chlopak, który wyznawał mi miłosc, na dyskotece obściskiwał sie z dwoma innymi laskami, to miałabym być szczesliwa? Jak woli obściskiwać inne to niech do nich leci!

btw. 16-latki maja inne poglądy na ten temat
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 12:24   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Monikk1 Pokaż wiadomość
raczej to że on jest w stosunku do mnie bardzoo nieśmiały , i te wyznanie jego nie było tak w 4 oczy...
Terere - taki nieśmiały, a maca się przy wszystkich z inną. Rzekomą miłość wyznawał Ci, żeby Cię w sobie rozkochać - kolejna zdobycz zaliczona. Jak się dziewczynę kocha, to się z nią zaczyna oficjalnie spotykać - przedstawia się ją znajomym, chodzi z nią w miejsca publiczne, okazuje też przy innych uczucia. Dałaś się nabrać na gadki typowego nastoletniego macho i lowelasa. Nawet jeśli wydaje Ci się, że jest inny - bo Ci powiedział to i tamto - to zastanów się sama jak się to ma do jego czynów - bo czyny świadczą o nim, a nie słodkie słówka. A czyny są takie, że wyprawia jakieś szczeniackie przedstawienia na Twoich oczach z inną. Olej go, bo Cię wykorzysta, zrobi z Ciebie głupią, a sam się świetnie zabawi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 12:31   #24
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez natka88 Pokaż wiadomość
a znacie to powiedzenie ze "każdy chłopak zachowuje się tak, jakby był o 3 lata młodszy"? bo to mi tutaj idealnie pasuje. zachowuje się jak dzieciak. a z dziećmi nie tworzy się związków. odpuść sobie. a jeśli chodzi o wyjaśnienia to bym też sobie odpuściła, bo on chyba nie dorósł do poważnych rozmów. wyjaśniłabym, jeżeli sytuacja by mnie zmusiła.
Chlopak ma 16 lat, jakby nie patrzec to dzieciuch jeszcze, jak sie ma zachowywac ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 12:36   #25
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Chlopak ma 16 lat, jakby nie patrzec to dzieciuch jeszcze, jak sie ma zachowywac ?
O wieku wolałam nie wspominać, aby nie mieć zarzutów o stronniczość i nie rozumienie nad wiek dojrzałych nastolatków , ale skoro już poruszyłeś ten temat: Wyrak ma rację, chłopak ma 16 lat, nie wiązanie mu w głowie, ale szukanie wrażeń, a skoro mu się same nawijają pod rękę naiwne "koleżanki" to korzysta. Ta "miłość" przejdzie szybciej, niż się teraz wydaje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:56   #26
Monikk1
Przyczajenie
 
Avatar Monikk1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez TeQuiero Pokaż wiadomość
Widocznie ten że Twój luby nie dorósł jeszcze do miłości.

Chyba muszę sie z Tobą zgodzic...
Monikk1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:17   #27
Milunia150
Rozeznanie
 
Avatar Milunia150
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: prawie Warszawa
Wiadomości: 646
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Wątpie czy ta wyznawana przez niego "miłość" była w conajmniej w 10% szczera
Ja na twoim miejscu wyjaśniłabym z nim tą sytuację, chociaż wątpie czy jest w ogóle jakiś sens.. nie warto nad takimi "typami" tracić czasu.
__________________

Milunia150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:30   #28
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
O wieku wolałam nie wspominać, aby nie mieć zarzutów o stronniczość i nie rozumienie nad wiek dojrzałych nastolatków , ale skoro już poruszyłeś ten temat: Wyrak ma rację, chłopak ma 16 lat, nie wiązanie mu w głowie, ale szukanie wrażeń, a skoro mu się same nawijają pod rękę naiwne "koleżanki" to korzysta. Ta "miłość" przejdzie szybciej, niż się teraz wydaje.
Mam takie wrazenie, ze politycznie poprawne robi sie uznawanie, ze nastolatki sa super dojrzale i ich problemy zwiazkowe i inne nalezy rozpatrywac identycznie jak doroslych. Tyle ze to bzdura - co widac chocby po 16stolatku chlapiacym "kocham Cie" bez zadnego pokrycia.

Na szczescie wizaz jest naszpikowany moheramie
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 16:15   #29
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

ahc racja to starsznie dziecinne ale chlopcy juz tak mają ze poźniej dojrzewaja. Ja bym go sobie odpuściła bo bawi sie twoimi uczuciami i widocznie wyznał ci milosc tak sobie. nie liczac sie z tak waznymi dla ciebie slowami. jest dupk*em za przeproszeniem i nie warto tracic na niego czasu.
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 21:25   #30
bunny93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Węgierska Górka
Wiadomości: 19
Dot.: Co zrobić ? [Problem miłosny...]

Chciał wzbudzić w tobie zazdrość , ale lekko przesadził .
Oni nie rozumieją ,że my mamy uczucia i łatwo jest nas zrazić do nich .
Nie przejmuj się , weź go olej . Nie pierwszy i nie ostatni
Powodzenia
__________________

bunny93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.