Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-08, 13:32   #391
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Jest cały wątek o farbach Casting, tam napewno ktoś Ci pomoże. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę słowo Casting a napewno znajdziesz ten wątek. Poza tym poczytaj opinie na kwc tam dziewczyny pisały o wielu odcieniach.

Poza tym to czy kolor wyjdzie taki jak na opakowaniu zależy od tego jaki masz wyjściowy kolor włosów.. zazwyczaj kolor wychodzi ciemniejszy.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 13:35   #392
patusiek
Rozeznanie
 
Avatar patusiek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 559
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

dziekuje ci za odpowiedź. Przeszukałam wątki, sa jedynie wspomniane opinie na temat tej farby, nic konkretnego Moj kolor to mieszaninka różnych farb blond.niestety efekt rudawo-złocisty blond, który nie pasuje do mojej urody. szukam farby ktora pomogłaby mi w zdobyciu fajnego zimnego, chłodnego odncienia takiego ciemniejszego blondu
patusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 13:39   #393
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Bedzie cieżko taki chłodny odcień uzyskać skoro masz ciepły złocisty blond z rudawymi refleksami... tym bardziej, że Casting to koloryzacja ton w ton a z tego co pamiętam z opini Wizażanek to perłowy blond delikatnie, czasem niezauważlnie wręcz rozjaśnia i nie daje jakiejś spektakularnej zmiany.
Może obetnij pasmo włosów i pofarbuj na próbe, ja tak zawsze robie. Wtedy bedziesz wiedziała jaki mniej wiecej wyjdzie Ci kolor.
A najbezpieczniejsze wyjście to wuzyta u fryzjera.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-08, 18:07   #394
talali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 3
Dot.: Loreal Castng Perłowy blond

Witam!
Bardzo podoba mi się wątek, od miesięcy marze o takim fajnym jasnym, chłodnym odcieniu blond. Sama od długiego czasu męcze się z rudo-blond kudłami, których za nic nie da sie zafarbować, bo nie chce sie trzymać zadna farba(nawet ta od fryzjera). Z fryzjerem to u mnie było tak: pani w zakładzie nie chciała mi zafarbowac włosów na blond, bo na rudych źle wychodzi czy nawet nie da rady... :-7 Pozdrawiam
talali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-09, 13:09   #395
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

czy macie moze fotki jak wam wyszedl kolor swietlisty i sloneczy blond??? ja zamieszczam moj foto przed afterkolor swietlisty blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje wlosy.jpg (106,1 KB, 399 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje wlosy 2.jpg (108,7 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg casting swietlisty blond.jpg (113,7 KB, 453 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:01   #396
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś może próbowała mieszać kolory?
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 14:19   #397
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
czy macie moze fotki jak wam wyszedl kolor swietlisty i sloneczy blond??? ja zamieszczam moj foto przed afterkolor swietlisty blond
nadaje rudawy połysk czy tylko tak wysło na fotce? Chyba, że to zostało z poprzedniej farby?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 14:28   #398
aagnieesia
Raczkowanie
 
Avatar aagnieesia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Pułtusk
Wiadomości: 91
GG do aagnieesia
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Dziewczyny potrzebuję rady. Chciałabym zmieszać jasny brąz z brązem. Co o tym myślicie? Czy któraś z was może już to robiła? Jeśli tak to proszę napiszcie jaki był efekt.
__________________
Denerwować się, to mścić sie na swoim zdrowiu za głupotę innych...
aagnieesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 16:40   #399
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja wlasnie sie zlamalam po 2 miesiacach nie farbowania...Mam nadzieje, ze Casting nie bedzie niszczyl moich wlosow. Decyduje sie ze wzgledu na pojedyncze siwe wlosy - czy on je pokryje?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 17:17   #400
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja wlasnie sie zlamalam po 2 miesiacach nie farbowania...Mam nadzieje, ze Casting nie bedzie niszczyl moich wlosow. Decyduje sie ze wzgledu na pojedyncze siwe wlosy - czy on je pokryje?
Moich naprawde nie zniszczyl i do dzis sie blyszcza (a farbowalam we wrzesniu)- to jedyna zaleta jaka z reszta mial. Do tej pory kazdy szampon i farba bardzo wysuszaly mi wlosy. U mnie pokryl tez na stale blond pasemka, wiec moze pojedyncze siwe wlosy tez jest w stanie.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 17:30   #401
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Moich naprawde nie zniszczyl i do dzis sie blyszcza (a farbowalam we wrzesniu)- to jedyna zaleta jaka z reszta mial. Do tej pory kazdy szampon i farba bardzo wysuszaly mi wlosy. U mnie pokryl tez na stale blond pasemka, wiec moze pojedyncze siwe wlosy tez jest w stanie.
Dziekuje za odpowiedz No coz, mam nadzieje, ze sie sprawdzi. Licze na to, ze skoro wybieram w brazach, to te pojedyncze siwki zlapia Czekam w tej chwili, az siostra wroci z zakupow gwiazdkowych i dostarczy mi jasny braz nr 500. Jak zrobie wrzuce fotki w swietle dziennym.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-15, 20:21   #402
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
nadaje rudawy połysk czy tylko tak wysło na fotce? Chyba, że to zostało z poprzedniej farby?
ostatnie foto jest po farbowaniu nie mialam zadnej farby na glowie nigdy wiec to rudawe niby to jest wylacznie od lampy bo kolor w prawdziwym swietle byl bardziej popielaty i przy splukiwaniu woda byla kolory popielatego
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 22:46   #403
kropla w morzu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 27
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ponawiam pytanie o kolor wyjściowy włosów przy farbowaniu castingiem (gloss).
o ile tonów udało Wam się skutecznie przyciemnić włosy ?
kropla w morzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 14:56   #404
CHESSA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Prosiłabym Was o poradę. 3 miesiąc temu farbowałam włosy po raz pierwszy w życiu farbą (na początku była to szmponetka firmy palette na 24 mycia, ale kolor wyszedł okropny i musiałam udać się do fryzjera). Nie chce niszczyć włosów i myślałam o użyciu tego szamponu koloryzującego. Teraz mam piękny brąz, odrosty nie są tak strasznie widoczne bo mój naturalny kolor to ciemny blond wpadający w taki mysiowaty szary, ale jednak już je widać i troszkę mi przeszkadzają. Nie moge zdecydować się na odpowiedni kolor. Jeżeli użyje jasnego brązu to wyjdzie pewnie bardzo ciemny, a to nie wchodzi w grę. Myślałam także o ciemnym blondzie. Jak myślicie jakiego odcienu użyć by uzyskać kolor brązowy a nie czarny. 3 miesiące temu przeżyłam horror z włosami, przy którym w ciągu 2 dni schudłam 3 kg. Nie chcę tego powtarzać
CHESSA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 18:18   #405
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zrobilam sobie na swoim brazie "jasny braz" castinga. Wyszedl ciemny, cieply, czekoladowy braz. Nie wiem jak z wyplukiwaniem, bo to pierwszy dzien
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-21, 19:16   #406
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

raport; kolor sloneczny blond wychodzi strasznie.taki zloty az za bardzo;/ zrobilam mamie i chyuba czeka ja znow kolejny raz farbowanie za jaies 2 dni.tym razem swietlistym blondem albo perlowym blondemza to moj swietlisty na glowie dalej mi sie podoba;]
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-22, 10:36   #407
CHESSA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hmm, może zaryzykuje i użyje tego jasnego brązu. Prędzej czy później pewnie się zmyje. Mam nadzieje, że nie wyjdzie strasznie ciemny kolor.
CHESSA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 15:01   #408
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

No i zafarbowalam na ten bursztyn i na poczatku nie bylo nic widac tylko taka poswiata, a po pierwszym myciu wloski zmienily kolor na taki rudo miedziany, bardzo ladny,ani mi nie przyciemnil ani nie rozjasnil moze dlatego ze krotko trzymalam. Ale NAJWAZNIEJSZE NIE NISZCZY WLOSOW. Jestem bardzo zadowolona
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-23, 16:05   #409
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ankafanka Pokaż wiadomość
No i zafarbowalam na ten bursztyn i na poczatku nie bylo nic widac tylko taka poswiata, a po pierwszym myciu wloski zmienily kolor na taki rudo miedziany, bardzo ladny,ani mi nie przyciemnil ani nie rozjasnil moze dlatego ze krotko trzymalam. Ale NAJWAZNIEJSZE NIE NISZCZY WLOSOW. Jestem bardzo zadowolona
Wlasnie ja niestety nie moge powiedziec, ze nie niszczy...tzn moich zdrowych odrostow faktycznie nie naruszyl i sa super. Ale na zniszczonych koncach widze oznaki przesuszenia. Tyle, ze sama jestem sobie winna, bo to nie specyfik do wlosow rozjasnianych.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-24, 09:52   #410
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

hej! mam zamiar niedługo użyć Castinga Hebanową Czerń. Słyszałam wiele różnych opinii na temat trwałości tego specyfiku Tzn jak myślicie, czy zdołałabym później wrócić do brązów?? bo nie jestem w 100% pewna jak mi będzie w czerni, a z tego co wiem szamponetki oferują tylko "granatową czerń" Wiec gdybym przeczekała jakiś czas w czerni, jest szansa że kolor sie wypłucze i wtedy zrobię brąz, czy tylko dekoloryzacja zostanie???
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-24, 21:07   #411
Ankafanka
Raczkowanie
 
Avatar Ankafanka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 284
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zalezy od rodzaju wlosow, podobno casting trzyma dosc mocno,ale dekoloryzaja to chyba az tak nie
Ankafanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 20:58   #412
pattina
Zadomowienie
 
Avatar pattina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 1 868
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Witam was wszystkie dziewczyny. Może któraś z Was chce posłuchać mojej opinii na temat Castinga? Tydzień temu spróbowałam brązu 500. Dodam, że nałożyłam na wcześniej latami robiony balejaż blond. Wyszło nieźle naprawdę. Szapmonik jest rewela! Spróbuję dołączyć zdjęcie przed i po. Zastanawia mnie tylko jak to się wypłukuje? Brązik wyszedł dość ciemny, ale na tak zjechanych włosach jak moje to chyba dobry efekt. Napiszcie please.... czy mogę liczyć że zrobi się jaśniejszy??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg noc 023.jpg (56,2 KB, 379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wigilia1 006.jpg (51,5 KB, 559 załadowań)
pattina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 22:58   #413
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

wydaje mi sie ze sie troszke wypluka ale napewno nie do konca
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-27, 19:11   #414
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja po raz kolejny zastosowałam Mroźny Beż, efekt jak zwykle idealny, zgodny z opakowaniem. Zauważyłam, że po zafarbowaniu włosy znacznie lepiej się układają - do ich wygładzenia wystarczy chłodny nawiew suszarki.
pattina--> Teoretycznie szampon ten wypłukuje się po 28 myciach. Oczywiście u jednych trwa do krócej (u mnie po 6 myciach nie ma po nim śladu) u innych dłużej.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 08:08   #415
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Zastanawiam się nad świetlistym blondem, gdyż jest on najbardziej zbliżony kolorem do moich włosów, co najwyżej, jest o ton jaśniejszy. Zastanawiam się czy jest sens kombinować skoro krem nie rozjaśnia włosów, a może wyjsć np. rudy odcień:/ Korci mnie to, bo wiem, że włosy byłby by bardziej błyszczące i w ogóle takie inne w stosunku do układania.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 09:52   #416
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Ja po raz kolejny zastosowałam Mroźny Beż, efekt jak zwykle idealny, zgodny z opakowaniem. Zauważyłam, że po zafarbowaniu włosy znacznie lepiej się układają - do ich wygładzenia wystarczy chłodny nawiew suszarki.
pattina--> Teoretycznie szampon ten wypłukuje się po 28 myciach. Oczywiście u jednych trwa do krócej (u mnie po 6 myciach nie ma po nim śladu) u innych dłużej.
a miałas wczesniej jasniejsze włosy czy ciemniejsze?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 14:30   #417
ktosikija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Moja kumpela swoje naturalne miała średni blond. Później miała blondzik w kolorze zboża. i oczywiscie ciemne odrosty i całe nierówne. Zastosowała Mroźny beż, wyszedł jej bardzo ładnie, całe włosy sa pokryte idealnie, jednolicie. I wypłukuje jej się równomiernie i bardzo delikatnie. Ja miałam włosy rude z odrostami, i użyłam castingu ciemny blond, wyszedł wręcz idealny jak na opakowaniu ( bardzo ładny), wypłukiwał mi się równo, nie wypłukał się do końca, już nie mam takiej rudości, tylko delikatnie rudy pod słońce. A malowałam początek listopada. Niedługo maluje znowu;D
ktosikija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 20:02   #418
CHESSA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Właśnie jestem po farbowaniu Lorealem Casting. Zdecydowałam się położyć ciemny blond na mój brąz i jestem bardzo zadowolona. Tak jak się spodziewałam kolor nie ma nic wspólnego z blondem(całe szczęście), wyszedł raczej czekoladowy, ale nie czarny. Włosy nie są zniszczone, ładnie się układają i pachną. Moge polecić Wam ten odcień, jeżeli macie włosy koloru brązowego lub brązowego jasnego i chcecie aby takie pozostały. Na początku byłam zdecydowana na jasny brąz, ale po zobaczeniu próbki całkowicie zmieniłam zdanie (pewnie wyszłabym czarna). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanego koloru, ale podkreślam, że wychodzi ciemniejszy niż na opakowaniu. Zależy to również na pewno od koloru jaki ma się na włosach przed farbowaniem.
CHESSA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-28, 21:48   #419
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blue_cat Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad świetlistym blondem, gdyż jest on najbardziej zbliżony kolorem do moich włosów, co najwyżej, jest o ton jaśniejszy. Zastanawiam się czy jest sens kombinować skoro krem nie rozjaśnia włosów, a może wyjsć np. rudy odcień:/ Korci mnie to, bo wiem, że włosy byłby by bardziej błyszczące i w ogóle takie inne w stosunku do układania.
lekko rozjasnia.sama sobie nim robie.napewno nie sa zolte bo bym tego sama ne wytrzymala.wyzej gdzies sa foty jak wyszedl ale sa lekko przelamane kolory przez lampemam sredni blond a po castingu robia sie mi jasny blond za to napewno bardzo polyskuja mialam juz 2 razy kladziony
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-29, 07:39   #420
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

U mnie od kilku miesiecy nie ma nigdzie castingu (jestem z Lodzi) ani w tych wiekszych sklepach, ani w tych mniejszych :/ tzn. są ale nie te kolory ktore bym chciala - nigdzie nie ma brazow..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.