Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-15, 14:22   #2521
Amicitia_
Ekspert ds. fantastyki
 
Avatar Amicitia_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: dom czerni i bieli
Wiadomości: 1 153
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Które polecasz szminki z Twojego powyższego opisu, aby długo utrzymywały się na ustach i nie odciskały na szklankach?

Do mnie też jutro przyjeżdża kurier. Na zwrot pieniędzy będę musiała czekać do 2 tygodni?

Przepraszam, że dopiero teraz, Mehr moja ukochana, Red Russian mojej mamy fantastycznie wygląda, lingering kiss, trochę gorzej dark side bo to jest kremowa, ale jak ją odcisnę to nigdzie się nie odbija
__________________
zapraszam na insta https://instagram.com/cudownie.jest/
Amicitia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 14:41   #2522
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
Przepraszam, że dopiero teraz, Mehr moja ukochana, Red Russian mojej mamy fantastycznie wygląda, lingering kiss, trochę gorzej dark side bo to jest kremowa, ale jak ją odcisnę to nigdzie się nie odbija
Przy Mehr nieraz zawiesiłam oko skoczę się do stacjonarki i rozejrzę się za nią
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:15   #2523
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Mi pasował ten:https://www.douglas.pl/douglas/Makij...000027404.html
Jeszcze jeśli masz ładną w miarę cerę(ja takiej nie posiadam ) to posiadam jeszcze Chanel ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...t-douceur.html
Nadaje takie satynowe wykończenei,ja nakładam na podkład niestety,albo jak dokładnie pozakrywam wszystko korektorem,nigdy saute
Dziekuje Chanel kusi, nawet pierwotnie mialam chrapke a Vitalumiere Loose, ale jak zobazcylam cene Moze innym razem..
Ale tak mysle ze chyba zdecyduje sie na MAC Studio Fix kompaktowy. Miala ktoras?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 15:23   #2524
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
listopad zamawiałam, z kremem Bandi m.in.
Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
niestety, w pracy jestem
mam też m.in. regenerum do paznokci, nie wiem czy były jeszcze jakieś inne różnice w pudełkach
Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
można bez problemu znaleźć na blogach: krem z kwasem migdałowym Bandi 30 ml, regenerum pełnowymiarowy 5 ml, pędzelek do cieni, krem pod oczy i do ust Yasumi 5 ml, balsam ujędrniający Love Me Green 30 ml, dwie próbki zapachów (chyba 1,2 ml) CK Reveal, RC Just Gold

nie mam problemu z paznokciami, nie wiem czy będę używać...
Dostałam tę samą opcję
Regenerum do paznokci już mam, ale nie używałam jeszcze (spodziewałam się, że mogę na nie trafić). Najwyżej jedno pójdzie do mamy
Pudełko zamówiłam dla kremu Bandi i próbek zapachów
Cieszę się też z Yasumi i pędzelka

_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 16:13   #2525
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kłóci się w przypadku osób podatnych na promocje. Fajna promocja skusi do zakupów, które niekoniecznie są potrzebne. Jak np. ta obecna promocja: 5 maseczek do zamówienia za min. 50zł. ktoś myśli: super promocja, kupię coś. Później patrzy na koszty dostawy: od 80zł za darmo, wiec dodam do koszyka jeszcze coś za 30zł.
A bez promocji zakupu by nie było.
Cytat:
Napisane przez Amicitia_ Pokaż wiadomość
to prawda, że kupujemy dziś za dużo produktów. Z tysięcy rzeczy wybieramy
kolejne, a potem odstawiamy na półkę. A przecież tylko kupowanie tego, co naprawdę potrzebne, ma sens. Kosmetyki nie są tutaj żadnym wyjątkiem.
W czasach, kiedy wszystko jest pozornie przydatne, najważniejszą umiejętnością okazuje się zdolność mądrego wybierania. To nie tylko kwestia decyzji podejmowanych w sklepie, ale całego stylu życia. My w to wierzymy.

Myślę, że nie ma tutaj problemu, wchodzę na strone tołpy bo jest mi potrzebny krem i powiedzmy micel. Ładuję do koszyka, a tu gratis maseczki, jestem mile zaskoczona, że firma o mnie dba. Koniec zakupów. A osoby podatne na promocje i tak nie wyznają hasła "kupuj mniej" więc to nie wina tołpy, ani sprzeczności w ich polityce ;p
Zachowania konsumenckie ogólnie są ciekawe, świetnie je wyjaśnia książka, którą teraz czytam - ,,Psychologia konsumenta'', że dodam tak offtopowo

Cytat:
Napisane przez LadyMag Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że ja jeszcze nigdy nic do S czy D nie zwracałam
Ale po MACu spodziewałam się czegoś lepszego - dla mnie 60zł za pomadkę to naprawdę dużo...
Też nie zwracałam

U mnie jutro na wymiankę poleci właśnie pierwszy Creme Sheen z zestawu. Nie używałam jej, bo było mi szkoda takiego ładnego kolorku, ale trwałość mnie nie zadowala.


Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Maty są fajne, ja bardzo polecam z NYXa w formie płynu Baardzo długo trzymają mi się na ustach. Nie wiem jak MAC, ale też poluję na jakąś - może Russian Red
Polecam bardzo mojego ulubieńca
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 17:00   #2526
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje Chanel kusi, nawet pierwotnie mialam chrapke a Vitalumiere Loose, ale jak zobazcylam cene Moze innym razem..
Ale tak mysle ze chyba zdecyduje sie na MAC Studio Fix kompaktowy. Miala ktoras?
No,niestety cena zaporowa,warto było kupić gdy była zniżka -30% na makijaż w S.
Maca niestety nie miałam,więc się nie wypowiem.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 17:14   #2527
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Bardzo trafne określenie
Pamiętam kilka lat wstecz obsługę na firmowych stoiskach z Londynu. Nasi muszą się wiele jeszcze nauczyć.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 17:58   #2528
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

w loccitane od 100zł
kod DLA BABCI- KREM 30ML SHEA DO RĄK
kod KREM -8ml shea do twarzy
http://pl.loccitane.com/oferty-specj...,2,18117,0.htm
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:01   #2529
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
w loccitane od 100zł
kod DLA BABCI- KREM 30ML SHEA DO RĄK
kod KREM -8ml shea do twarzy
http://pl.loccitane.com/oferty-specj...,2,18117,0.htm
No cenią się - kremik do rąk za zakupy od stówy. Niedługo to próbki będą dodawać od tego pułapu...Ciekawe dlaczego nie dopisali, że u nich czeka się na przesyłkę 2 tygodnie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-15 o 18:02
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:12   #2530
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No cenią się - kremik do rąk za zakupy od stówy. Niedługo to próbki będą dodawać od tego pułapu...Ciekawe dlaczego nie dopisali, że u nich czeka się na przesyłkę 2 tygodnie.
Ja czekałam 4tygodnie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:23   #2531
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ależ w pełni się z tym zgadzam . W żadnym razie nie mam nic przeciwko takiej polityce, jaka jest.
Z chęcią korzystam przykładowo z możliwości zwrotu nieużywanych rzeczy kupionych stacjonarnie np. w H&M czy Zarze, jednak ze świadomością, że jest to ukłon tych sieciówek w moją - jako klienta - stronę, a nie prawo, którego respektowania mogę się domagać z powołaniem na powszechnie obowiązujące przepisy .
Mnie ostatnio Pani w D namawiała na kupno kremu pod oczy Kanebo za 640 zł ..... bo nie chciała mi dać próbki. Na moje stwierdzenie, że jednak muszę próbować, bo mnie ostatnio kilka kosmetyków uczuliło, powiedziała, że najwyżej potem mogę go reklamować jak coś nie będzie pasowało. Nadal jest to dla mnie dziwne, bo nie lubię brać "w ciemno" tylko dlatego ,że ktoś chce sobie sprzedaż nabić. A tym bardziej później bawić się w reklamacje, których oni mogą nie uznać.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:33   #2532
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

dziewczyny macie te maseczki Glamglow? Kusza mnie troche teraz jest niebieska przeceniona a czarna w beauty boxie. Warte uwagi?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:44   #2533
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie te maseczki Glamglow? Kusza mnie troche teraz jest niebieska przeceniona a czarna w beauty boxie. Warte uwagi?
Mnie np czarna podrażniła. Skóra piekła żywym ogniem po każdej aplikacji.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:47   #2534
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dziewczyny macie te maseczki Glamglow? Kusza mnie troche teraz jest niebieska przeceniona a czarna w beauty boxie. Warte uwagi?
Mam niebieska i uwielbiam! Kokosowa uczta Nawilza jak nic
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 18:50   #2535
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

biotherm aquasource 30ml krem s. sucha- 39zł
https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000070962.html

Czemu miniatury w perfumeriach są zawsze kilka razy tańsze od pełnowymiarówek?
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:17   #2536
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

SEPHOLOVE do pierwszych zamówień za min 150 zł trzy gratisowe produkty...
Sephora oczywiście

Edytowane przez her_green_eyes
Czas edycji: 2015-01-15 o 19:17 Powód: Nie dopisałam sklepu; D
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:17   #2537
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio Pani w D namawiała na kupno kremu pod oczy Kanebo za 640 zł ..... bo nie chciała mi dać próbki. Na moje stwierdzenie, że jednak muszę próbować, bo mnie ostatnio kilka kosmetyków uczuliło, powiedziała, że najwyżej potem mogę go reklamować jak coś nie będzie pasowało. Nadal jest to dla mnie dziwne, bo nie lubię brać "w ciemno" tylko dlatego ,że ktoś chce sobie sprzedaż nabić. A tym bardziej później bawić się w reklamacje, których oni mogą nie uznać.
zabawnych sytuacji w Douglasie ciąg dalszy ...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:18   #2538
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
zabawnych sytuacji w Douglasie ciąg dalszy ...
Jak zaczynałam prace w D. To akurat był konkurs na sprzedaż Kanebo, można było wygrać wycieczkę ;P
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:21   #2539
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Mnie np czarna podrażniła. Skóra piekła żywym ogniem po każdej aplikacji.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mam niebieska i uwielbiam! Kokosowa uczta Nawilza jak nic
dzieki za odpowiedzi Widze ze zdania sa zroznicowane. Bardziej to chyba zasluga Wizazu niz samej potrzeby, naczytalam sie o nich i jest okazja wiec kusza. Troche mi szkoda 350 zl wydac na nie, moze mi przejdzie.

Poza tym znowu zrobilam zamowienie. Jest kod z paybacka -35zl od 270zl wchodzi na cale zamowienie w Douglasie.

Poza tym mam klikniete i nieoplacone Sexy Amber zestaw Michaela Korsa i co najsmieszniejsze sam zapach srednio mi sie podoba ale widzialam go u calmeblondieee i chce go miec

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2015-01-15 o 19:25
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:26   #2540
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam prace w D. To akurat był konkurs na sprzedaż Kanebo, można było wygrać wycieczkę ;P
to wszystko wyjaśnia
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:30   #2541
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje Chanel kusi, nawet pierwotnie mialam chrapke a Vitalumiere Loose, ale jak zobazcylam cene Moze innym razem..
Ale tak mysle ze chyba zdecyduje sie na MAC Studio Fix kompaktowy. Miala ktoras?

Ja miałam (dalej w sumie mam bo się go pozbyć nie mogę;/) i jak dla mnie straszny bez niczego pod spodem strasznie sucho wygląda i podkreśla wszystkie suche skórki których się nawet nie ma, z podkładem pod spodem robi sie ciasto.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:34   #2542
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Czemu miniatury w perfumeriach są zawsze kilka razy tańsze od pełnowymiarówek?
A nawet są gratisami - po prostu żeby zachęcić do zakupu. Koszt wyprodukowania miniaturki nie jest taki mały, coś jak produkcja 1 grosza kosztuje drożej niż 1 grosz.

To jest mój jubileuszowy 3000 post.
Z tej okazji życzę wszystkim jak najfajniejszych minizakupów!!!!

__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-01-15 o 19:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 19:54   #2543
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam prace w D. To akurat był konkurs na sprzedaż Kanebo, można było wygrać wycieczkę ;P
Wszystko rozumiem, ale nie w taki cham....sposób
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:21   #2544
azi_kerusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedzi Widze ze zdania sa zroznicowane. Bardziej to chyba zasluga Wizazu niz samej potrzeby, naczytalam sie o nich i jest okazja wiec kusza. Troche mi szkoda 350 zl wydac na nie, moze mi przejdzie.

Poza tym znowu zrobilam zamowienie. Jest kod z paybacka -35zl od 270zl wchodzi na cale zamowienie w Douglasie.

Poza tym mam klikniete i nieoplacone Sexy Amber zestaw Michaela Korsa i co najsmieszniejsze sam zapach srednio mi sie podoba ale widzialam go u calmeblondieee i chce go miec

mam wielka prosbe moglabys podac kod z paybacku? albo napisac jak go zdobyc bede mega wdzieczna

ps. ja dzis do zakupow dostalam kupon do wykorzystania w salonach stacjonarnych-25zl znizki jak sie wyda 250 zl (na caly asortyment oprocz sale)
azi_kerusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:35   #2545
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez azi_kerusz Pokaż wiadomość
mam wielka prosbe moglabys podac kod z paybacku? albo napisac jak go zdobyc bede mega wdzieczna

ps. ja dzis do zakupow dostalam kupon do wykorzystania w salonach stacjonarnych-25zl znizki jak sie wyda 250 zl (na caly asortyment oprocz sale)
Pytanie co prawda nie do mnie, ale - PAYBACK3501.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:39   #2546
azi_kerusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Pytanie co prawda nie do mnie, ale - PAYBACK3501.
bardzo dziekuje!!!!!!!!!
azi_kerusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:45   #2547
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Drobiazg. Co fajnego zamierzasz kupić?
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:48   #2548
FoolproofMakeup
Przyczajenie
 
Avatar FoolproofMakeup
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Na stronie Clinique jest fajna oferta: puszka z miniaturą ich mascary, bazy pod makijaż, kremu i płynu do demakijażu oczu i ust dla zamówień od 169zl + dodatkowo do każdego zamówienia dorzucają dwie wybrane przez klientkę próbki (ja wybrałam krem superdefense i drugi płyn do demakijażu).

http://www.clinique.com.pl/cms/produ...at/offers.tmpl

Wszystkie wymienione próbki to sa w tzw rozmiarze deluxe, czyli nie saszetki, ale słoiczki etc(podane są pojemnosci)
Nie mogę się doczekać aż przyjedzie moje zamówienie
__________________
Mój blog na temat urody i kosmetyków
http://lipsticksanddreams.wordpress.com
FoolproofMakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 22:50   #2549
azi_kerusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Drobiazg. Co fajnego zamierzasz kupić?
czaje sie na pare rzeczy z mac'a a wiadomo ze dzieki znizce moge zastanowic sie nad konkretniejszymi zakupami- podklad pro longwear i baza pod podklad a moze jakis cien jeszcze
azi_kerusz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 23:13   #2550
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. III

Cytat:
Napisane przez FoolproofMakeup Pokaż wiadomość
Na stronie Clinique jest fajna oferta: puszka z miniaturą ich mascary, bazy pod makijaż, kremu i płynu do demakijażu oczu i ust dla zamówień od 169zl + dodatkowo do każdego zamówienia dorzucają dwie wybrane przez klientkę próbki (ja wybrałam krem superdefense i drugi płyn do demakijażu).

http://www.clinique.com.pl/cms/produ...at/offers.tmpl

Wszystkie wymienione próbki to sa w tzw rozmiarze deluxe, czyli nie saszetki, ale słoiczki etc(podane są pojemnosci)
Nie mogę się doczekać aż przyjedzie moje zamówienie
My juz to dawno wiemy jak byly zestawy miniatur byl w gratisowych mini produktach m.in mini chubby stick za 49 zł mozna bylo super zamowienie zrobic
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 09:07:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.