anioł z masy solnej pytanie!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 22:25   #1
indra
Przyczajenie
 
Avatar indra
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 22
GG do indra

anioł z masy solnej pytanie!?


Witam Was wszystkie przeglądałam już forum i widziałam, że wśród Was jest wiele fanek masy solnej, a nie dość, że fanek to jeszcze mistrzyń w tych małych cacakach Ja też chciałabym zająć się tym, masa nigdy mi nie wychodziła, ale teraz już chyba wiem dlaczego, przeglądając forum znalazłam wiele przepisów i metod suszenia, więc mam nadzieję, że sobie poradze. Chciałabym zrobić koleżance aniołka na zbliżające się urodziny, widziałam już wiele Waszych aniołków, ale są one raczej płaskie, takie na ścianę, a ja chiałabym stojącego takiego wysokiego z tłowiem stożkowym. Boję się tylko, że masa nie będzie chciała stać, macie jakieś sposoby, żeby nie klapła i nie przekrzywaiała się, żeby aniołek był prosty i udzwignął swój własny ciężar? Dziękuje z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam cieplutko
indra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 23:10   #2
Aguśka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 72
Dot.: anioł z masy solnej pytanie!?

a moze usztywnij ten stozek taka grubsza tektura?tzn najpierw zrób stożek z tektury a potem nanies na to mase solna wtedy cały ciezar masy solnej bedzie sie opieral na tekturze i wtedy chyba nie klapnie tak mi sie wydaje ale mozesz sprobowac ja zawsze robiłam takie lezące aniołkipozdrawiam
Aguśka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 09:03   #3
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: anioł z masy solnej pytanie!?

W mojje książce ejst taki aniolek i jego konstrukcja wykonana jest z drutu a podparcie dla sukni aniołka z....... wydmuszki z jajka Jajko oblepiasz masąmocujesz do tego drut ktory sluży za podtsawę dla rąk, szyi i głowy a później oblepiaz drut a na jajko nakladasz sukienkę z masy solnej
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:33   #4
indra
Przyczajenie
 
Avatar indra
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 22
GG do indra
Dot.: anioł z masy solnej pytanie!?

dziękuje Wam za rady, wykorzystam chyba pomysł ze stożkiem, bo będzie mógł być wyższy niż taka wydmuszka. Pozdrawiam serdecznie i odezwę się jak się uda
indra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.